For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Cup 1999/00.

UEFA Cup 1999/00

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De 29e editie van de UEFA Cup werd door Galatasaray gewonnen in de finale tegen het Engelse Arsenal FC. Het was de allereerste zege voor een Turkse club in een Europese beker.

Voorronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Sjachtar Donetsk
Vlag van Oekraïne
4 - 3
Vlag van Noord-Macedonië
FK Sileks Kratovo
3 - 1 1 - 2
HJK Helsinki
Vlag van Finland
2 - 1
Vlag van Armenië
FC Sjirak
2 - 0 0 - 1
Lokomotivi Tbilisi
Vlag van Georgië
2 - 1
Vlag van Noord-Ierland
Linfield FC
1 - 0 1 - 1
FC Sheriff Tiraspol
Vlag van Moldavië
1 - 1
Vlag van Tsjechië
SK Sigma Olomouc
1 - 1 0 - 0
FK Jerevan
Vlag van Armenië
1 - 4
Vlag van Israël
Hapoel Tel Aviv FC
0 - 2 1 - 2
Neftçi Bakoe
Vlag van Azerbeidzjan
2 - 4
Vlag van Joegoslavië
Rode Ster Belgrado
2 - 3 0 - 1
KS Vllaznia
Vlag van Albanië
1 - 3
Vlag van Slowakije
FC Spartak Trnava
1 - 1 0 - 2
FC BATE
Vlag van Wit-Rusland
1 - 12
Vlag van Rusland
Lokomotiv Moskou
1 - 7 0 - 5
FC Lantana Tallinn
Vlag van Estland
2 - 9
Vlag van Georgië
Torpedo Koetaisi
0 - 5 2 - 4
FHK Liepajas Metalurgs
Vlag van Letland
4 - 5
Vlag van Polen
Lech Poznan
3 - 2 1 - 3
HIT Gorica
Vlag van Slovenië
2 - 1
Vlag van Wales
Inter CableTel AFC
2 - 0 0 - 1
FK Vojvodina
Vlag van Joegoslavië
5 - 1
Vlag van Hongarije
Újpest TE
4 - 0 1 - 1
JK Viljandi Tulevik
Vlag van Estland
0 - 5
Vlag van België
Club Brugge
0 - 3 0 - 2
Belshina Babrujsk
Vlag van Wit-Rusland
1 - 8
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
1 - 5 0 - 3
FC Kryvbas Kryvyi Rih
Vlag van Oekraïne
5 - 0
Vlag van Azerbeidzjan
FK Shamkir
3 - 0 2 - 0
KÍ Klaksvík
Vlag van Faeröer
0 - 9
Vlag van Oostenrijk
Grazer AK
0 - 5 0 - 4
FK Riga
Vlag van Letland
0 - 5
Vlag van Zweden
Helsingborgs IF
0 - 0 0 - 5
VPS
Vlag van Finland
1 - 3
Vlag van Schotland
St. Johnstone FC
1 - 1 0 - 2
FK Inter Bratislava
Vlag van Slowakije
5 - 1
Vlag van Albanië
KS Bylis Ballsh
3 - 1 2 - 0
FK Bodø/Glimt
Vlag van Noorwegen
3 - 1
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
1 - 0 2 - 1
Viking FK
Vlag van Noorwegen
18 - 0
Vlag van Andorra
Principat
7 - 0 11 - 0
Maccabi Tel Aviv FC
Vlag van Israël
4 - 3
Vlag van Litouwen
FBK Kaunas
3 - 1 1 - 2
Steaua Boekarest
Vlag van Roemenië
7 - 1
Vlag van Estland
Levadia Maardu
3 - 0 4 - 1
Lyngby BK
Vlag van Denemarken
7 - 0
Vlag van Malta
Birkirkara FC
7 - 0 0 - 0
Ankaragücü
Vlag van Turkije
3 - 0
Vlag van Faeröer
B36 Tórshavn
1 - 0 1 - 0
Sliema Wanderers FC
Vlag van Malta
0 - 4
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
0 - 3 0 - 1
Grasshopper-Club Zürich
Vlag van Zwitserland
8 - 0
Vlag van Ierland
Bray Wanderers AFC
4 - 0 4 - 0
IFK Göteborg
Vlag van Zweden
3 - 1
Vlag van Ierland
Cork City FC
3 - 0 0 - 1
FC Mondercange
Vlag van Luxemburg
2 - 13
Vlag van Roemenië
Dinamo Boekarest
2 - 6 0 - 7
FK Vardar
Vlag van Noord-Macedonië
0 - 9
Vlag van Polen
Legia Warschau
0 - 5 0 - 4
APOEL FC
Vlag van Cyprus
0 - 2
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
0 - 0 0 - 2
RSC Anderlecht
Vlag van België
9 - 1
Vlag van IJsland
IF Leiftur
6 - 1 3 - 0
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
3 - 3
Vlag van Litouwen
Kareda Šiauliai
1 - 1 2 - 2
Hajduk Split
Vlag van Kroatië
6 - 1
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
5 - 0 1 - 1
Cwmbran Town FC
Vlag van Wales
0 - 10
Vlag van Schotland
Celtic FC
0 - 6 0 - 4
Portadown FC
Vlag van Noord-Ierland
0 - 8
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
0 - 3 0 - 5
Ferencvaros
Vlag van Hongarije
4 - 2
Vlag van Moldavië
Constructorul Chisinau
3 - 1 1 - 1
KR Reykjavík
Vlag van IJsland
1 - 2
Vlag van Schotland
Kilmarnock FC
1 - 0 0 - 2 (n.v.)

Eerste ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Steaua Boekarest
Vlag van Roemenië
5 - 2
Vlag van Oostenrijk
LASK Linz
2 - 0 3 - 2
VfL Wolfsburg
Vlag van Duitsland
3 - 2
Vlag van Hongarije
Debreceni VSC
2 - 0 1 - 2
Rode Ster Belgrado
Vlag van Joegoslavië
2 - 3
Vlag van Frankrijk
Montpellier HSC
0 - 1 2 - 2
Udinese Calcio
Vlag van Italië
3 - 1
Vlag van Denemarken
Aalborg BK
1 - 0 2 - 1
Stabæk IF
Vlag van Noorwegen
1 - 2
Vlag van Spanje
Deportivo de La Coruña
1 - 0 0 - 2
Partizan Belgrado
Vlag van Joegoslavië
1 - 4
Vlag van Engeland
Leeds United AFC
1 - 3 0 - 1
HJK Helsinki
Vlag van Finland
1 - 6
Vlag van Frankrijk
Olympique Lyonnais
0 - 1 1 - 5
Atlético de Madrid
Vlag van Spanje
3 - 1
Vlag van Turkije
Ankaragücü
3 - 0 0 - 1
MTK Hungária FC
Vlag van Hongarije
2 - 0
Vlag van Turkije
Fenerbahçe SK
0 - 0 2 - 0
RSC Anderlecht
Vlag van België
6 - 1
Vlag van Slovenië
Olimpija Ljubljana
3 - 1 3 - 0
Roda JC
Vlag van Nederland
5 - 1
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk
2 - 0 3 - 1
FK Bodø/Glimt
Vlag van Noorwegen
1 - 6
Vlag van Duitsland
Werder Bremen
0 - 5 1 - 1
Viking FK
Vlag van Noorwegen
3 - 1
Vlag van Portugal
Sporting Clube de Portugal
3 - 0 0 - 1
Maccabi Tel Aviv FC
Vlag van Israël
3 - 4
Vlag van Frankrijk
RC Lens
2 - 2 1 - 2
1. FC Kaiserslautern
Vlag van Duitsland
5 - 0
Vlag van Schotland
Kilmarnock FC
3 - 0 2 - 0
Helsingborgs IF
Vlag van Zweden
2 - 2 (4-2 n.p.)
Vlag van Oekraïne
FC Karpaty Lviv
1 - 1 1 - 1
Lech Poznań
Vlag van Polen
1 - 2
Vlag van Zweden
IFK Göteborg
1 - 2 0 - 0
FK Teplice
Vlag van Tsjechië
4 - 2
Vlag van Hongarije
Ferencvaros
3 - 1 1 - 1
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
2 - 4
Vlag van Engeland
Newcastle United
0 - 2 2 - 2
HIT Gorica
Vlag van Slovenië
0 - 3
Vlag van Griekenland
Panathinaikos FC
0 - 1 0 - 2
Amica Wronki
Vlag van Polen
5 - 4
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
2 - 0 3 - 4
SC Beira-Mar
Vlag van Portugal
1 - 2
Vlag van Nederland
Vitesse Arnhem
1 - 2 0 - 0
Grazer AK
Vlag van Oostenrijk
4 - 2
Vlag van Slowakije
FC Spartak Trnava
3 - 0 1 - 2
Hajduk Split
Vlag van Kroatië
0 - 3
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
0 - 0 0 - 3
Celtic FC
Vlag van Schotland
3 - 0
Vlag van Israël
Hapoel Tel Aviv FC
2 - 0 1 - 0
Lausanne Sports
Vlag van Zwitserland
3 - 6
Vlag van Spanje
Celta de Vigo
3 - 2 0 - 4
Ionikos
Vlag van Griekenland
1 - 4
Vlag van Frankrijk
FC Nantes
1 - 3 0 - 1
Aris FC
Vlag van Griekenland
3 - 2
Vlag van Zwitserland
Servette FC
1 - 1 2 - 1
AS Monaco FC
Vlag van Frankrijk
6 - 3
Vlag van Schotland
St. Johnstone FC
3 - 0 3 - 3
FK Inter Bratislava
Vlag van Slowakije
3 - 1
Vlag van Oostenrijk
SK Rapid Wien
1 - 0 2 - 1
Lyngby BK
Vlag van Denemarken
1 - 5
Vlag van Rusland
Lokomotiv Moskou
1 - 2 0 - 3
Skonto FC
Vlag van Letland
1 - 2
Vlag van Polen
Widzew Łódź
1 - 0 0 - 2
AS Roma
Vlag van Italië
7 - 1
Vlag van Portugal
Vitória Setúbal
7 - 0 0 - 1
AC Parma
Vlag van Italië
6 - 2
Vlag van Oekraïne
FC Kryvbas Kryvyi Rih
3 - 2 3 - 0
Hapoel Haifa FC
Vlag van Israël
5 - 5
Vlag van België
Club Brugge
3 - 1 2 - 4
Torpedo Koetaisi
Vlag van Georgië
1 - 7
Vlag van Griekenland
AEK Athene
0 - 1 1 - 6
Omonia Nicosia
Vlag van Cyprus
2 - 10
Vlag van Italië
Juventus FC
2 - 5 0 - 5
West Ham United
Vlag van Engeland
6 - 1
Vlag van Kroatië
NK Osijek
3 - 0 3 - 1
FK Vojvodina
Vlag van Joegoslavië
2 - 3
Vlag van Tsjechië
SK Slavia Praag
0 - 0 2 - 3
SK Sigma Olomouc
Vlag van Tsjechië
1 - 3
Vlag van Spanje
RCD Mallorca
1 - 3 0 - 0
SL Benfica
Vlag van Portugal
2 - 1
Vlag van Roemenië
Dinamo Boekarest
0 - 1 2 - 0
Ajax Amsterdam
Vlag van Nederland
9 - 2
Vlag van Slowakije
Dukla Banská Bystrica
6 - 1 3 - 1
Tottenham Hotspur FC
Vlag van Engeland
3 - 0
Vlag van Moldavië
FC Zimbru Chisinau
3 - 0 0 - 0
FC Zenit Sint-Petersburg
Vlag van Rusland
2 - 5
Vlag van Italië
Bologna FC 1909
0 - 3 2 - 2
Anorthosis Famagusta
Vlag van Cyprus
1 - 2
Vlag van Polen
Legia Warschau
1 - 0 0 - 2
Lokomotivi Tbilisi
Vlag van Georgië
0 - 9
Vlag van Griekenland
PAOK FC
0 - 7 0 - 2
Akademisk Boldklub
Vlag van Denemarken
1 - 3
Vlag van Zwitserland
Grasshopper-Club Zürich
0 - 2 1 - 1
FC Zürich
Vlag van Zwitserland
5 - 3
Vlag van België
Lierse SK
1 - 0 4 - 3

Tweede ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Aris FC
Vlag van Griekenland
2 - 4
Vlag van Spanje
Celta de Vigo
2 - 2 0 - 2
Udinese Calcio
Vlag van Italië
2 - 1
Vlag van Polen
Legia Warschau
1 - 0 1 - 1
Deportivo de La Coruña
Vlag van Spanje
5 - 1
Vlag van Frankrijk
Montpellier HSC
3 - 1 2 - 0
Widzew Łódź
Vlag van Polen
1 - 3
Vlag van Frankrijk
AS Monaco FC
1 - 1 0 - 2
MTK Hungária FC
Vlag van Hongarije
2 - 2
Vlag van Griekenland
AEK Athene
2 - 1 0 - 1
Roda JC
Vlag van Nederland
0 - 1
Vlag van Duitsland
VfL Wolfsburg
0 - 0 0 - 1
RSC Anderlecht
Vlag van België
2 - 4
Vlag van Italië
Bologna FC 1909
2 - 1 0 - 3
PAOK FC
Vlag van Griekenland
3 - 3 (1-4 n.p.)
Vlag van Portugal
SL Benfica
1 - 2 2 - 1
FK Inter Bratislava
Vlag van Slowakije
0 - 7
Vlag van Frankrijk
FC Nantes
0 - 3 0 - 4
Atlético de Madrid
Vlag van Spanje
5 - 1
Vlag van Polen
Amica Wronki
1 - 0 4 - 1
AC Parma
Vlag van Italië
4 - 1
Vlag van Zweden
Helsingborgs IF
1 - 0 3 - 1
Grazer AK
Vlag van Oostenrijk
2 - 2
Vlag van Griekenland
Panathinaikos
2 - 1 0 - 1
Steaua Boekarest
Vlag van Roemenië
2 - 0
Vlag van Engeland
West Ham United
2 - 0 0 - 0
Levski Sofia
Vlag van Bulgarije
2 - 4
Vlag van Italië
Juventus FC
1 - 3 1 - 1
Leeds United AFC
Vlag van Engeland
7 - 1
Vlag van Rusland
Lokomotiv Moskou
4 - 1 3 - 0
Hapoel Haifa FC
Vlag van Israël
1 - 3
Vlag van Nederland
Ajax Amsterdam
0 - 3 1 - 0
SK Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
3 - 2
Vlag van Zwitserland
Grasshopper-Club Zürich
3 - 1 0 - 1
FC Zürich
Vlag van Zwitserland
2 - 5
Vlag van Engeland
Newcastle United
1 - 2 1 - 3
Werder Bremen
Vlag van Duitsland
2 - 2
Vlag van Noorwegen
Viking FK
0 - 0 2 - 2
FK Teplice
Vlag van Tsjechië
1 - 5
Vlag van Spanje
RCD Mallorca
1 - 2 0 - 3
IFK Göteborg
Vlag van Zweden
0 - 3
Vlag van Italië
AS Roma
0 - 2 0 - 1
Olympique Lyonnais
Vlag van Frankrijk
2 - 0
Vlag van Schotland
Celtic FC
1 - 0 1 - 0
RC Lens
Vlag van Frankrijk
5 - 2
Vlag van Nederland
Vitesse Arnhem
4 - 1 1 - 1
Tottenham Hotspur FC
Vlag van Engeland
1 - 2
Vlag van Duitsland
1. FC Kaiserslautern
1 - 0 0 - 2

Derde ronde

  • De volgende clubs komen uit de Champions League en eindigden derde in hun poule:

Bayer Leverkusen, Arsenal FC, Borussia Dortmund, Sturm Graz, Olympiakos Piraeus, Rangers FC, Spartak Moskou, Galatasaray.

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Ajax Amsterdam
Vlag van Nederland
0 - 3
Vlag van Spanje
RCD Mallorca
0 - 1 0 - 2
AEK Athene
Vlag van Griekenland
2 - 3
Vlag van Frankrijk
AS Monaco FC
2 - 2 0 - 1
Rangers FC
Vlag van Schotland
2 - 2 (1-3 n.p.)
Vlag van Duitsland
Borussia Dortmund
2 - 0 0 - 2
Bologna FC 1909
Vlag van Italië
2 - 3
Vlag van Turkije
Galatasaray
1 - 1 1 - 2
AS Roma
Vlag van Italië
1 - 0
Vlag van Engeland
Newcastle United
1 - 0 0 - 0
Spartak Moskou
Vlag van Rusland
2 - 2
Vlag van Engeland
Leeds United AFC
2 - 1 0 - 1
SK Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
5 - 2
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
4 - 1 1 - 1
Udinese Calcio
Vlag van Italië
2 - 2
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
0 - 1 2 - 1
Arsenal FC
Vlag van Engeland
6 - 3
Vlag van Frankrijk
FC Nantes
3 - 0 3 - 3
Deportivo de La Coruña
Vlag van Spanje
5 - 3
Vlag van Griekenland
Panathinaikos
4 - 2 1 - 1
AC Parma
Vlag van Italië
5 - 4
Vlag van Oostenrijk
SK Sturm Graz
2 - 1 3 - 3 (n.v.)
Olympique Lyonnais
Vlag van Frankrijk
3 - 4
Vlag van Duitsland
Werder Bremen
3 - 0 0 - 4
Olympiakos Piraeus
Vlag van Griekenland
3 - 4
Vlag van Italië
Juventus FC
1 - 3 2 - 1
Celta de Vigo
Vlag van Spanje
8 - 1
Vlag van Portugal
SL Benfica
7 - 0 1 - 1
VfL Wolfsburg
Vlag van Duitsland
3 - 5
Vlag van Spanje
Atlético de Madrid
2 - 3 1 - 2
RC Lens
Vlag van Frankrijk
5 - 3
Vlag van Duitsland
1. FC Kaiserslautern
1 - 2 4 - 1

1/8ste finale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
RCD Mallorca
Vlag van Spanje
4 - 2
Vlag van Frankrijk
AS Monaco FC
4 - 1 0 - 1
Borussia Dortmund
Vlag van Duitsland
0 - 2
Vlag van Turkije
Galatasaray
0 - 2 0 - 0
AS Roma
Vlag van Italië
0 - 1
Vlag van Engeland
Leeds United AFC
0 - 0 0 - 1
SK Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
2 - 2
Vlag van Italië
Udinese Calcio
1 - 0 1 - 2
Arsenal FC
Vlag van Engeland
6 - 3
Vlag van Spanje
Deportivo de La Coruña
5 - 1 1 - 2
AC Parma
Vlag van Italië
2 - 3
Vlag van Duitsland
Werder Bremen
1 - 0 1 - 3
Juventus FC
Vlag van Italië
1 - 4
Vlag van Spanje
Celta de Vigo
1 - 0 0 - 4
Atlético de Madrid
Vlag van Spanje
4 - 6
Vlag van Frankrijk
RC Lens
2 - 2 2 - 4

Kwartfinale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
RCD Mallorca
Vlag van Spanje
2 - 6
Vlag van Turkije
Galatasaray
1 - 4 1 - 2
Leeds United AFC
Vlag van Engeland
4 - 2
Vlag van Tsjechië
SK Slavia Praag
3 - 0 1 - 2
Arsenal FC
Vlag van Engeland
6 - 2
Vlag van Duitsland
Werder Bremen
2 - 0 4 - 2
Celta de Vigo
Vlag van Spanje
1 - 2
Vlag van Frankrijk
RC Lens
0 - 0 1 - 2

Halve finale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Galatasaray
Vlag van Turkije
4 - 2
Vlag van Engeland
Leeds United AFC
2 - 0 2 - 2
Arsenal FC
Vlag van Engeland
3 - 1
Vlag van Frankrijk
RC Lens
1 - 0 2 - 1

Finale

Zie UEFA Cupfinale 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
* Vet is bekerwinnaar
datum wedstrijd uitslag stadion, plaats, toeschouwers
woensdag 17 mei

Galatasaray SK
Vlag van Turkije


-

Vlag van Engeland
Arsenal FC

0-0 ns (4-1)

Parken, Kopenhagen
39.000 toeschouwers
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Cup 1999/00
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.

X

Wikiwand 2.0 is here 🎉! We've made some exciting updates - No worries, you can always revert later on