For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Cup 2003/04.

UEFA Cup 2003/04

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Het 33e seizoen van de UEFA Cup (2003/04) begon met de kwalificatierondes. In de kwalificatieronde spelen de clubs uit de 'kleine' landen voor een plekje in de UEFA-Cup. De winnaars van die kwalificatie voegen zich bij de al geplaatste clubs. Uit Nederland en België deden de volgende voetbalclubs mee:

uit België : KSC Lokeren Oost-Vlaanderen en RAA Louviéroise
uit Nederland : Feyenoord, NAC, N.E.C. en FC Utrecht

Lokeren moest zich via een kwalificatieronde plaatsten, en deed dat door Dinamo Tirana te verslaan (3-1 en 4-0)

Voorronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
AIK
Vlag van Zweden
1 - 0
Vlag van IJsland
Fylkir Reykjavík
1 - 0 0 - 0
KS Vllaznia
Vlag van Albanië
0 - 6
Vlag van Schotland
Dundee FC
0 - 2 0 - 4
FC Levadia Tallinn
Vlag van Estland
3 - 6
Vlag van Kroatië
NK Varteks
1 - 3 2 - 3
Esbjerg fB
Vlag van Denemarken
9 - 1
Vlag van Andorra
FC Santa Coloma
5 - 0 4 - 1
Zeljeznicar Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
4 - 1
Vlag van Cyprus
Anorthosis Famagusta
1 - 0 3 - 1
Hapoel Tel Aviv FC
Vlag van Israël
3 - 2
Vlag van Armenië
Banants Jerevan
1 - 1 2 - 1
Brøndby IF
Vlag van Denemarken
5 - 0
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
3 - 0 2 - 0
Malmö FF
Vlag van Zweden
6 - 0
Vlag van Noord-Ierland
Portadown FC
4 - 0 2 - 0
Dinamo Boekarest
Vlag van Roemenië
6 - 6
Vlag van Letland
FHK Liepājas Metalurgs
5 - 2 1 - 1
Valletta FC
Vlag van Malta
0 - 4
Vlag van Zwitserland
Neuchâtel Xamax
0 - 2 0 - 2
FC Kärnten
Vlag van Oostenrijk
3 - 2
Vlag van IJsland
UG Grindavík
2 - 1 1 - 1
FK Viktoria Žižkov
Vlag van Tsjechië
6 - 1
Vlag van Kazachstan
FC Zhenis
3 - 0 3 - 1
FK Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
1 - 4
Vlag van Joegoslavië
FK Sartid
1 - 1 0 - 3
APOEL FC
Vlag van Cyprus
5 - 1
Vlag van Ierland
Derry City FC
2 - 1 3 - 0
Litex Lovetsj
Vlag van Bulgarije
0 - 2
Vlag van Moldavië
Zimbru Chisinau
0 - 0 0 - 2
Neman Hrodna
Vlag van Wit-Rusland
1 - 1
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
1 - 1 0 - 0
Etzella Ettelbruck
Vlag van Luxemburg
1 - 9
Vlag van Kroatië
NK Kamen Ingrad
1 - 2 0 - 7
Manchester City FC
Vlag van Engeland
7 - 0
Vlag van Wales
TNS Llansantffraid
5 - 0 2 - 0
Molde FK
Vlag van Noorwegen
6 - 0
Vlag van Faeröer
KÍ Klaksvík
2 - 0 4 - 0
Odense BK
Vlag van Denemarken
4 - 1
Vlag van Estland
FC TVMK Tallinn
1 - 1 3 - 0
FK Ventspils
Vlag van Letland
3 - 3
Vlag van Polen
Wisła Płock
1 - 1 2 - 2
MyPa
Vlag van Finland
5 - 4
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
3 - 2 2 - 2
FC Vaduz
Vlag van Liechtenstein
0 - 2
Vlag van Oekraïne
FC Dnipro Dnipropetrovsk
0 - 1 0 - 1
Coleraine FC
Vlag van Noord-Ierland
2 - 6
Vlag van Portugal
UD Leiria
2 - 1 0 - 5
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Vlag van Polen
6 - 1
Vlag van Litouwen
FK Atlantas
2 - 0 4 - 1
KS Dinamo Tirana
Vlag van Albanië
1 - 7
Vlag van België
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
0 - 4 1 - 3
Cwmbran Town FC
Vlag van Wales
0 - 6
Vlag van Israël
Maccabi Haifa FC
0 - 3 0 - 3
NK Publikum
Vlag van Slovenië
12 - 2
Vlag van Noord-Macedonië
Belasica Strumica
7 - 2 5 - 0
Cementarnica 55 Skopje
Vlag van Noord-Macedonië
1 - 1
Vlag van Polen
GKS Katowice
0 - 0 1 - 1
FK Matador Púchov
Vlag van Slowakije
6 - 0
Vlag van Georgië
Sioni Bolnisi
3 - 0 3 - 0
Rode Ster Belgrado
Vlag van Joegoslavië
8 - 2
Vlag van Moldavië
Nistru Otaci
5 - 0 3 - 2
FK Ekranas
Vlag van Litouwen
2 - 3
Vlag van Hongarije
Debreceni VSC
1 - 1 1 - 2 (n.v.)
Birkirkara FC
Vlag van Malta
0 - 6
Vlag van Hongarije
Ferencváros TC
0 - 5 0 - 1
FC Haka
Vlag van Finland
2 - 2
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
2 - 1 0 - 1
Torpedo Moskou
Vlag van Rusland
9 - 0
Vlag van San Marino
FC Domagnano
5 - 0 4 - 0
FC Atıraw
Vlag van Kazachstan
1 - 6
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
1 - 4 0 - 2
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
4 - 2
Vlag van Ierland
Shelbourne FC
1 - 0 3 - 2
RC Lens
Vlag van Frankrijk
5 - 0
Vlag van Georgië
Torpedo Koetaisi
3 - 0 2 - 0
FC Nordsjælland
Vlag van Denemarken
6 - 0
Vlag van Armenië
FC Sjirak
4 - 0 2 - 0
FC Artmedia Bratislava
Vlag van Slowakije
2 - 0
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
1 - 0 1 - 0
NSÍ Runavík
Vlag van Faeröer
1 - 9
Vlag van Noorwegen
FC Lyn Oslo
1 - 3 0 - 6

Eerste ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
AIK Stockholm
Vlag van Zweden
0 - 2
Vlag van Spanje
Valencia CF
0 - 1 0 - 1
Dinamo Boekarest
Vlag van Roemenië
5 - 2
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk
2 - 0 3 - 2
Maccabi Haifa FC
Vlag van Israël
4 - 3
Vlag van Slovenië
NK Publikum
2 - 1 2 - 2
Dundee FC
Vlag van Schotland
1 - 3
Vlag van Italië
Perugia Calcio
0 - 2 0 - 1
Cementarnica 55 Skopje
Vlag van Noord-Macedonië
0 - 6
Vlag van Frankrijk
RC Lens
0 - 1 0 - 5
Newcastle United FC
Vlag van Engeland
6 - 0
Vlag van Nederland
NAC Breda
5 - 0 1 - 0
Panionios NFC
Vlag van Griekenland
3 - 1
Vlag van Denemarken
FC Nordsjælland
2 - 1 1 - 0
Heart of Midlothian FC
Vlag van Schotland
2 - 0
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Zeljeznicar Sarajevo
2 - 0 0 - 0
Gençlerbirliği
Vlag van Turkije
4 - 2
Vlag van Engeland
Blackburn Rovers FC
3 - 1 1 - 1
FK Matador Púchov
Vlag van Slowakije
0 - 9
Vlag van Spanje
FC Barcelona
1 - 1 0 - 8
Dinamo Zagreb
Vlag van Kroatië
3 - 1
Vlag van Hongarije
MTK Hungária FC
3 - 1 0 - 0
Hapoel Ramat Gan
Vlag van Israël
0 - 5
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
0 - 1 0 - 4
FK Sartid
Vlag van Joegoslavië
2 - 4
Vlag van Tsjechië
SK Slavia Praag
1 - 2 1 - 2
Villarreal CF
Vlag van Spanje
3 - 2
Vlag van Turkije
Trabzonspor
0 - 0 3 - 2
Grasshopper-Club Zürich
Vlag van Zwitserland
1 - 1
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
1 - 1 0 - 0
Hertha BSC Berlin
Vlag van Duitsland
0 - 1
Vlag van Polen
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
0 - 0 0 - 1
Vålerenga IF
Vlag van Noorwegen
1 - 1
Vlag van Oostenrijk
Grazer AK
0 - 0 1 - 1
FC Zimbru Chisinau
Vlag van Moldavië
2 - 5
Vlag van Griekenland
Aris Saloniki
1 - 1 1 - 2
NK Varteks
Vlag van Kroatië
3 - 6
Vlag van Hongarije
Debreceni VSC
1 - 3 2 - 3
UD Leiria
Vlag van Portugal
2 - 3
Vlag van Noorwegen
Molde FK
1 - 0 1 - 3
FK Austria Wien
Vlag van Oostenrijk
1 - 3
Vlag van Duitsland
Borussia Dortmund
1 - 2 0 - 1
AJ Auxerre
Vlag van Frankrijk
2 - 0
Vlag van Zwitserland
Neuchâtel Xamax
1 - 0 1 - 0
FK Ventspils
Vlag van Letland
1 - 10
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
1 - 4 0 - 6
Gaziantepspor
Vlag van Turkije
1 - 0
Vlag van Israël
Hapoel Tel Aviv FC
1 - 0 0 - 0
Odense BK
Vlag van Denemarken
5 - 6
Vlag van Joegoslavië
Rode Ster Belgrado
2 - 2 3 - 4
Sporting Clube de Portugal
Vlag van Portugal
3 - 0
Vlag van Zweden
Malmö FF
2 - 0 1 - 0
FC Utrecht
Vlag van Nederland
6 - 0
Vlag van Slowakije
MŠK Žilina
2 - 0 4 - 0
Metalloerg Donetsk
Vlag van Oekraïne
1 - 4
Vlag van Italië
AC Parma
1 - 1 0 - 3
MyPa
Vlag van Finland
0 - 3
Vlag van Frankrijk
FC Sochaux-Montbéliard
0 - 1 0 - 2
Southampton FC
Vlag van Engeland
1 - 2
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
1 - 1 0 - 1
AS Roma
Vlag van Italië
5 - 1
Vlag van Noord-Macedonië
FK Vardar
4 - 0 1 - 1
Manchester City FC
Vlag van Engeland
4 - 2
Vlag van België
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
3 - 2 1 - 0
FC Spartak Moskou
Vlag van Rusland
3 - 1
Vlag van Denemarken
Esbjerg fB
2 - 0 1 - 1
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
2 - 2
(2-3 n.p.)
Vlag van Rusland
Torpedo Moskou
1 - 1 1 - 1
Ferencváros TC
Vlag van Hongarije
2 - 2
(2-3 n.p.)
Vlag van Denemarken
FC København
1 - 1 1 - 1
APOEL FC
Vlag van Cyprus
3 - 6
Vlag van Spanje
RCD Mallorca
1 - 2 2 - 4
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
1 - 4
Vlag van Engeland
Liverpool FC
1 - 1 0 - 3
PAOK Saloniki
Vlag van Griekenland
3 - 1
Vlag van Noorwegen
FC Lyn Oslo
0 - 1 3 - 0
Malatyaspor
Vlag van Turkije
2 - 3
Vlag van Zwitserland
FC Basel
0 - 2 2 - 1 (n.v.)
RAA Louviéroise
Vlag van België
1 - 2
Vlag van Portugal
SL Benfica
1 - 1 0 - 1
Austria Salzburg
Vlag van Oostenrijk
2 - 2
Vlag van Italië
Udinese Calcio
0 - 1 2 - 1
Brøndby IF
Vlag van Denemarken
2 - 0
Vlag van Tsjechië
FK Viktoria Žižkov
1 - 0 1 - 0
1. FC Kaiserslautern
Vlag van Duitsland
1 - 3
Vlag van Tsjechië
FK Teplice
1 - 2 0 - 1
Hamburger SV
Vlag van Duitsland
2 - 4
Vlag van Oekraïne
FC Dnipro Dnipropetrovsk
2 - 1 0 - 3
Girondins de Bordeaux
Vlag van Frankrijk
3 - 2
Vlag van Slowakije
FC Artmedia Bratislava
2 - 1 1 - 1
Wisła Kraków
Vlag van Polen
4 - 2
Vlag van Nederland
N.E.C.
2 - 1 2 - 1
NK Kamen Ingrad
Vlag van Kroatië
0 - 1
Vlag van Duitsland
FC Schalke 04
0 - 0 0 - 1
Feyenoord Rotterdam
Vlag van Nederland
3 - 1
Vlag van Oostenrijk
FC Kärnten
2 - 1 1 - 0

Van de Nederlandse clubs werden NEC en NAC uitgeschakeld. Beide verloren allebei hun wedstrijden. Feyenoord ging wel door en lootte het Tsjechische Teplice. Utrecht lootte tegen het Franse Auxerre.

Tweede ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
1 - 0
Vlag van Joegoslavië
Rode Ster Belgrado
0 - 0 1 - 0
Dinamo Zagreb
Vlag van Kroatië
1 - 3
Vlag van Oekraïne
FC Dnipro Dnipropetrovsk
0 - 2 1 - 1
Borussia Dortmund
Vlag van Duitsland
2 - 6
Vlag van Frankrijk
FC Sochaux-Montbéliard
2 - 2 0 - 4
Manchester City FC
Vlag van Engeland
1 - 1
Vlag van Polen
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
1 - 1 0 - 0
SL Benfica
Vlag van Portugal
5 - 1
Vlag van Noorwegen
Molde FK
3 - 1 2 - 0
SK Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
2 - 2
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
2 - 2 0 - 0
FC Spartak Moskou
Vlag van Rusland
5 - 3
Vlag van Roemenië
Dinamo Boekarest
4 - 0 1 - 3
Gaziantepspor
Vlag van Turkije
6 - 1
Vlag van Frankrijk
RC Lens
3 - 0 3 - 1
FC Schalke 04
Vlag van Duitsland
3 - 3
(1-3 n.p.)
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
2 - 1 1 - 2
Perugia Calcio
Vlag van Italië
3 - 1
Vlag van Griekenland
Aris Saloniki
2 - 0 1 - 1
FC Utrecht
Vlag van Nederland
0 - 4
Vlag van Frankrijk
AJ Auxerre
0 - 0 0 - 4
Steaua Boekarest
Vlag van Roemenië
1 - 2
Vlag van Engeland
Liverpool FC
1 - 1 0 - 1
Vålerenga IF
Vlag van Noorwegen
0 - 0
(4-3 n.p.)
Vlag van Polen
Wisła Kraków
0 - 0 0 - 0
PAOK Saloniki
Vlag van Griekenland
1 - 1
Vlag van Hongarije
Debreceni VSC
1 - 1 0 - 0
FC København
Vlag van Denemarken
2 - 3
Vlag van Spanje
RCD Mallorca
1 - 2 1 - 1
FC Basel
Vlag van Zwitserland
2 - 4
Vlag van Engeland
Newcastle United FC
2 - 3 0 - 1
AS Roma
Vlag van Italië
2 - 1
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
1 - 0 1 - 1
Gençlerbirliği
Vlag van Turkije
4 - 1
Vlag van Portugal
Sporting Clube de Portugal
1 - 1 3 - 0
Villarreal CF
Vlag van Spanje
2 - 1
Vlag van Rusland
Torpedo Moskou
2 - 0 0 - 1
Feyenoord Rotterdam
Vlag van Nederland
1 - 3
Vlag van Tsjechië
FK Teplice
0 - 2 1 - 1
Girondins de Bordeaux
Vlag van Frankrijk
2 - 1
Vlag van Schotland
Heart of Midlothian FC
0 - 1 2 - 0
Panionios NFC
Vlag van Griekenland
0 - 5
Vlag van Spanje
FC Barcelona
0 - 3 0 - 2
Austria Salzburg
Vlag van Oostenrijk
0 - 9
Vlag van Italië
AC Parma
0 - 4 0 - 5
Valencia CF
Vlag van Spanje
4 - 0
Vlag van Israël
Maccabi Haifa FC
0 - 0 4 - 0

Derde ronde

De clubs die derde zijn geworden in hun poule in de Champions League, mogen verder in de UEFA-Cup. De 8 clubs van dit jaar zijn:

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Brøndby IF
Vlag van Denemarken
1 - 3
Vlag van Spanje
FC Barcelona
0 - 1 1 - 2
AC Parma
Vlag van Italië
0 - 4
Vlag van Turkije
Gençlerbirliği
0 - 1 0 - 3
SL Benfica
Vlag van Portugal
2 - 2
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
1 - 0 1 - 2
Olympique Marseille
Vlag van Frankrijk
1 - 0
Vlag van Oekraïne
FC Dnipro Dnipropetrovsk
1 - 0 0 - 0
Celtic FC
Vlag van Schotland
3 - 1
Vlag van Tsjechië
FK Teplice
3 - 0 0 - 1
Perugia Calcio
Vlag van Italië
1 - 3
Vlag van Nederland
PSV Eindhoven
0 - 0 1 - 3
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Vlag van Polen
1 - 5
Vlag van Frankrijk
Girondins de Bordeaux
0 - 1 1 - 4
Valencia CF
Vlag van Spanje
5 - 2
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK
3 - 2 2 - 0
Galatasaray
Vlag van Turkije
2 - 5
Vlag van Spanje
Villarreal CF
2 - 2 0 - 3
Club Brugge
Vlag van België
1 - 0
Vlag van Hongarije
Debreceni VSC
1 - 0 0 - 0
FC Sochaux-Montbéliard
Vlag van Frankrijk
2 - 2
Vlag van Italië
Inter Milan
2 - 2 0 - 0
Liverpool FC
Vlag van Engeland
6 - 2
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
2 - 0 4 - 2
Spartak Moskou
Vlag van Rusland
1 - 3
Vlag van Spanje
RCD Mallorca
0 - 3 1 - 0
Gaziantepspor
Vlag van Turkije
1 - 2
Vlag van Italië
AS Roma
1 - 0 0 - 2
AJ Auxerre
Vlag van Frankrijk
1 - 0
Vlag van Griekenland
Panathinaikos Athene
0 - 0 1 - 0
Vålerenga IF
Vlag van Noorwegen
2 - 4
Vlag van Engeland
Newcastle United FC
1 - 1 1 - 3

Vierde ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Celtic FC
Vlag van Schotland
1 - 0
Vlag van Spanje
FC Barcelona
1 - 0 0 - 0
Gençlerbirliği
Vlag van Turkije
1 - 2
Vlag van Spanje
Valencia CF
1 - 0 0 - 2 (n.v.)
Girondins de Bordeaux
Vlag van Frankrijk
4 - 1
Vlag van België
Club Brugge
3 - 1 1 - 0
Newcastle United FC
Vlag van Engeland
7 - 1
Vlag van Spanje
RCD Mallorca
4 - 1 3 - 0
AJ Auxerre
Vlag van Frankrijk
1 - 4
Vlag van Nederland
PSV Eindhoven
1 - 1 0 - 3
SL Benfica
Vlag van Portugal
3 - 4
Vlag van Italië
Inter Milan
0 - 0 3 - 4
Liverpool FC
Vlag van Engeland
2 - 3
Vlag van Frankrijk
Olympique Marseille
1 - 1 1 - 2
Villarreal CF
Vlag van Spanje
3 - 2
Vlag van Italië
AS Roma
2 - 0 1 - 2

PSV mocht naar de kwartfinale omdat de thuis wisten te winnen met 3 tegen 0, nadat het eerste duel in een gelijkspel was geëindigd. Brugge verloor beide wedstrijden en lag uit de UEFA-Cup.

Kwartfinale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Girondins de Bordeaux
Vlag van Frankrijk
2 - 4
Vlag van Spanje
Valencia CF
1 - 2 1 - 2
Olympique Marseille
Vlag van Frankrijk
2 - 0
Vlag van Italië
Inter Milan
1 - 0 1 - 0
Celtic FC
Vlag van Schotland
1 - 3
Vlag van Spanje
Villarreal CF
1 - 1 0 - 2
PSV Eindhoven
Vlag van Nederland
2 - 3
Vlag van Engeland
Newcastle United FC
1 - 1 1 - 2

PSV speelde thuis gelijk en verloor uit en lag uit de UEFA-Cup.

Halve finale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Newcastle United FC
Vlag van Engeland
0 - 2
Vlag van Frankrijk
Olympique Marseille
0 - 0 0 - 2
Villarreal CF
Vlag van Spanje
0 - 1
Vlag van Spanje
Valencia CF
0 - 0 0 - 1

Finale

Zie UEFA Cupfinale 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
19 mei 2004
Vlag
Valencia CF
2 - 0
Vlag
Olympique Marseille
Ullevi, Göteborg
Toeschouwers: 35.000

Scheidsrechter: Pierluigi Collina (Italië)

Vicente 45+3'
Mista 58'

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Cup 2003/04
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.

X

Wikiwand 2.0 is here 🎉! We've made some exciting updates - No worries, you can always revert later on