For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Europa League 2011/12.

UEFA Europa League 2011/12

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

UEFA Europa League 2011/12
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2011/12
Kampioen
Vlag van Spanje
Atlético Madrid (2e titel)
Topscorer(s)
Vlag van Colombia
Radamel Falcao (12)
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
162 (kwalificatie)
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Laatste kampioen
Vlag van Spanje
Villarreal CF (1e titel)
Recordtitelhouder
Vlag van Spanje
Sevilla FC (6 titels)
Website UEFA.com
Kwalificatie
Vlag van Europa
:
Vanaf 2000: UEFA Super Cup
Vanaf 2018: Champions League groepsfase
Actueel
Actuele editie
Europa League 2022/23
Portaal 
Portaalicoon
 
Voetbal

De UEFA Europa League 2011/12 was het derde seizoen van deze Europese voetbalcompetitie voor clubs onder deze naam. Het Spaanse Atlético Madrid won voor de tweede keer in drie jaar tijd de beker. De finale werd op 9 mei 2012 gespeeld in het Stadionul Naţional in Boekarest. Het was de eerste Europese voetbalfinale in Roemenië.

Data

Alle lotingen vonden plaats in het UEFA hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland, tenzij anders vermeld.

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Eerste kwalificatieronde 20 juni 2011 30 juni 2011 7 juli 2011
Tweede kwalificatieronde 14 juli 2011 21 juli 2011
Derde kwalificatieronde 15 juli 2011 28 juli 2011 4 augustus 2011
Play-off Play-offronde 5 augustus 2011 18 augustus 2011 25 augustus 2011
Groepsfase Wedstrijddag 1 26 augustus 2011
(Monaco)
15 september 2011
Wedstrijddag 2 29 september 2011
Wedstrijddag 3 20 oktober 2011
Wedstrijddag 4 3 november 2011
Wedstrijddag 5 30 november - 1 december 2011
Wedstrijddag 6 14 - 15 december 2011
Knock-outfase Laatste 32 16 december 2011 16 februari 2012 23 februari 2012
Achtste finales 8 maart 2012 15 maart 2012
Kwartfinales 16 maart 2012 29 maart 2012 5 april 2012
Halve finales 19 april 2012 26 april 2012
Finale 9 mei 2012 in het Stadionul Naţional, Boekarest

Teams

Onderstaande tabel geeft alle deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club begonnen is.

Laatste 32
Vlag van Engeland
Manchester United
Vlag van Spanje
Valencia
Vlag van Nederland
Ajax
Vlag van Griekenland
Olympiakos
Vlag van Engeland
Manchester City
Vlag van Portugal
FC Porto
Vlag van Turkije
Trabzonspor
Vlag van Tsjechië
FC Viktoria Pilsen
Groepsfase
Vlag van Italië
Udinese Calcio
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
Vlag van Oostenrijk
SK Sturm Graz
Vlag van Polen
Wisła Kraków
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
Vlag van Nederland
FC Twente
Vlag van Denemarken
Odense BK
Vlag van Zweden
Malmö FF
Play-offronde
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
Vlag van Rusland
Lokomotiv Moskou
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK (cl)
Vlag van Engeland
Birmingham City FC
Vlag van Oekraïne
FC Dynamo Kiev (cl)
Vlag van Griekenland
Panathinaikos FC (cl)
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava (cl)
Vlag van Spanje
Sevilla FC
Vlag van Oekraïne
Metalist Charkov
Vlag van Griekenland
AEK Athene
Vlag van Servië
FK Partizan (cl)
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
Vlag van Oekraïne
Dnipro Dnipropetrovsk
Vlag van Zwitserland
FC Sion
Vlag van Ierland
Shamrock Rovers (cl)
Vlag van Italië
AS Roma
Vlag van Roemenië
FC Vaslui (cl)
Vlag van België
Standard Luik (cl)
Vlag van Finland
HJK Helsinki (cl)
Vlag van Italië
Lazio Roma
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
Vlag van België
RSC Anderlecht
Vlag van Litouwen
FK Ekranas Panevėžys (cl)
Vlag van Duitsland
FC Schalke 04
Vlag van Roemenië
Rapid Boekarest¹
Vlag van Denemarken
FC Nordsjælland
Vlag van Slovenië
NK Maribor (cl)
Vlag van Duitsland
Hannover 96
Vlag van Portugal
SC Braga
Vlag van Schotland
Rangers FC (cl)
Vlag van Georgië
FC Zestafoni (cl)
Vlag van Frankrijk
Paris Saint-Germain FC
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon
Vlag van Schotland
Celtic FC
Vlag van Frankrijk
FC Sochaux
Vlag van Nederland
PSV
Vlag van Bulgarije
Litex Lovetsj (cl)
Vlag van Rusland
Spartak Moskou
Vlag van Turkije
Trabzonspor (cl)
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
3e voorronde
Vlag van Engeland
Stoke City FC
Vlag van Portugal
Vitória Guimarães
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
Vlag van Zweden
Helsingborgs IF
Vlag van Spanje
Atlético Madrid
Vlag van Nederland
AZ
Vlag van Tsjechië
FK Mlada Boleslav
Vlag van Servië
Rode Ster Belgrado
Vlag van Italië
US Palermo
Vlag van Turkije
Bursaspor
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
Vlag van Polen
Legia Warschau
Vlag van Duitsland
1. FSV Mainz 05
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
Vlag van Oostenrijk
SV Ried
Vlag van Kroatië
HNK Hajduk Split
Vlag van Frankrijk
Stade Rennais
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
Vlag van Israël
Hapoel Tel-Aviv
Vlag van Wit-Rusland
FC Gomel
Vlag van Rusland
Alania Vladikavkaz
Vlag van België
Club Brugge
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
Vlag van Ierland
Sligo Rovers
Vlag van Oekraïne
Karpaty Lviv
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
Vlag van Noorwegen
Strømsgodset IF
Vlag van Roemenië
Dinamo Boekarest¹
Vlag van Schotland
Heart of Midlothian FC
Vlag van Slowakije
FK Senica
2e voorronde
Vlag van Oekraïne
Vorskla Poltava
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv FC
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Zeljeznicar Sarajevo
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
Vlag van Roemenië
CS Gaz Metan Mediaș¹
Vlag van Israël
Bnei Yehuda Tel Aviv
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo
Vlag van Kazachstan
FC Aktobe
Vlag van Portugal
CD Nacional
Vlag van Cyprus
Anorthosis Famagusta
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė
Vlag van Estland
Levadia Tallinn
Vlag van Nederland
ADO Den Haag
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
Vlag van Litouwen
FK Tauras Tauragė
Vlag van Albanië
KF Tirana
Vlag van Turkije
Gaziantepspor
Vlag van Noorwegen
Vålerenga IF
Vlag van Letland
FK Ventspils
Vlag van Armenië
MIKA Asjtarak
Vlag van Griekenland
Olympiakos Volou
Vlag van Slowakije
MSK Žilina
Vlag van Letland
FK Liepājas Metalurgs
Vlag van Wales
Llanelli AFC
Vlag van Zwitserland
FC Thun
Vlag van Zweden
Örebro SK
Vlag van Moldavië
Iskra-Stal
Vlag van Montenegro
FK Rudar Plevlja
Vlag van België
KVC Westerlo
Vlag van Servië
Vojvodina Novi Sad
Vlag van Moldavië
FC Sheriff Tiraspol
Vlag van Faeröer
EB/Streymur
Vlag van Denemarken
FC Midtjylland
Vlag van Polen
Slask Wroclaw
Vlag van Slovenië
NK Domzale
Vlag van Noord-Ierland
Crusaders FC
Vlag van Schotland
Dundee United
Vlag van Kroatië
RNK Split
Vlag van Hongarije
Kecskeméti TE
Vlag van Luxemburg
Differdange FC 03
Vlag van Bulgarije
Lokomotiv Sofia
Vlag van Wit-Rusland
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Georgië
FK Gagra
Vlag van Andorra
UE Sant Julià
Vlag van Tsjechië
FK Baumit Jablonec
Vlag van Ierland
Bohemians Dublin FC
Vlag van Azerbeidzjan
Khazar Lenkoran
Vlag van Malta
Floriana FC
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
Vlag van Finland
TPS Turku
Vlag van IJsland
FH Hafnarfjörður
Vlag van San Marino
AC Juvenes/Dogana
Vlag van Oostenrijk
Austria Wien
Vlag van Finland
KuPS Kuopio
Vlag van Noord-Macedonië
Metaloerg Skopje
1e voorronde
Vlag van Engeland
Fulham FC*
Vlag van Litouwen
FK Banga Gargždai
Vlag van Noord-Macedonië
FK Renova
Vlag van Montenegro
FK Zeta
Vlag van Noorwegen
Tromsø IL
Vlag van Letland
FC Daugava
Vlag van Noord-Macedonië
Rabotnicki Skopje
Vlag van Faeröer
NSÍ Runavík
Vlag van Noorwegen
Aalesunds FK*
Vlag van Moldavië
FC Milsami Orhei
Vlag van Kazachstan
Shakhtyor Karaganda
Vlag van Faeröer
ÍF Fuglafjørður
Vlag van Slowakije
Spartak Trnava
Vlag van Slovenië
FC Koper
Vlag van Kazachstan
Irtysj Pavlodar
Vlag van Noord-Ierland
Glentoran FC
Vlag van Zweden
IF Elfsborg
Vlag van Slovenië
Olimpija Ljubljana
Vlag van Estland
JK Trans Narva
Vlag van Noord-Ierland
Cliftonville FC
Vlag van Zweden
BK Häcken*
Vlag van Hongarije
Paksi SE
Vlag van Estland
JK Nõmme Kalju
Vlag van Luxemburg
Fola Esch
Vlag van Servië
FK Rad
Vlag van Hongarije
Ferencvárosi TC
Vlag van Albanië
Flamurtari Vlorë
Vlag van Luxemburg
UN Käerjeng 97
Vlag van Polen
Jagiellonia Bialystok
Vlag van Georgië
FC Dinamo Tbilisi
Vlag van Albanië
KS Vllaznia Shkodër
Vlag van Andorra
FC Lusitanos
Vlag van Kroatië
NK Varaždin
Vlag van Georgië
Olimpi Roestavi
Vlag van Armenië
Banants Jerevan
Vlag van Andorra
UE Santa Coloma
Vlag van Wit-Rusland
FC Minsk
Vlag van Azerbeidzjan
Olimpik Baku
Vlag van Armenië
Uliss Jerevan
Vlag van Malta
Birkirkara FC
Vlag van Ierland
St. Patrick's Athletic
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
Vlag van Wales
The New Saints FC
Vlag van San Marino
SP Tre Penne
Vlag van Finland
FC Honka Espoo
Vlag van IJsland
ÍB Vestmannaeyja
Vlag van Wales
Neath FC
Vlag van Bosnië en Herzegovina
NK Siroki Brijeg
Vlag van IJsland
KR Reykjavík
Vlag van Montenegro
Buducnost Podgorica


Legenda
Aanduiding Betekenis
(cl) Ingestroomd via de derde voorronde van de Champions League.
* Gekwalificeerd via het Fair Playklassement.
1 Doordat FC Timişoara geen licentie kreeg van de Roemeense voetbalbond nam FC Vaslui de plaats van Timişoara in de UEFA Champions League over. Rapid Boekerest kreeg de plaats in de play-offronde die Vaslui had, Dinamo Boekarest de plaats in de tweede voorronde van Rapid en CS Gaz Metan Mediaş de plaats in de derde voorronde van Dinamo.

Kwalificatieronde

1e voorronde

Aan deze voorronde deden 50 teams mee. De winnaars plaatsten zich voor de tweede voorronde.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
ÍF Fuglafjørður
Vlag van Faeröer
2 - 8
Vlag van IJsland
KR Reykjavík
1 - 3 1 - 5
FC Daugava
Vlag van Letland
1 - 7
Vlag van Noorwegen
Tromsø IL
0 - 5 1 - 2
IF Elfsborg
Vlag van Zweden
5 - 1
Vlag van Luxemburg
Fola Esch
4 - 0 1 - 1
The New Saints FC
Vlag van Wales
2 - 1
Vlag van Noord-Ierland
Cliftonville FC
1 - 1 1 - 0
FC Honka Espoo
Vlag van Finland
2 - 0
Vlag van Estland
JK Nõmme Kalju
0 - 0 2 - 0
Fulham FC
Vlag van Engeland
3 - 0
Vlag van Faeröer
NSÍ Runavík
3 - 0 0 - 0
ÍB Vestmannaeyja
Vlag van IJsland
1 - 2
Vlag van Ierland
St. Patrick's Athletic
1 - 0 0 - 2
UN Käerjeng 97
Vlag van Luxemburg
2 - 6
Vlag van Zweden
BK Häcken
1 - 1 1 - 5
Aalesunds FK
Vlag van Noorwegen
6 - 1
Vlag van Wales
Neath FC
4 - 1 2 - 0
FK Renova Čepčište
Vlag van Noord-Macedonië
3 - 3 ns (2-3)
Vlag van Noord-Ierland
Glentoran FC
2 - 1 1 - 2
FC Koper
Vlag van Slovenië
2 - 3
Vlag van Kazachstan
Shakhtyor Karaganda
1 - 1 1 - 2
FK Banga Gargždai
Vlag van Litouwen
0 - 7
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
0 - 4 0 - 3
UE Santa Coloma
Vlag van Andorra
0 - 5
Vlag van Hongarije
Paksi SE
0 - 1 0 - 4
JK Trans Narva
Vlag van Estland
1 - 7
Vlag van Noord-Macedonië
FK Rabotnički Skopje
1 - 4 0 - 3
FK Rad
Vlag van Servië
9 - 1
Vlag van San Marino
SP Tre Penne
6 - 0 3 - 1
FK Budućnost Podgorica
Vlag van Montenegro
3 - 4
Vlag van Albanië
KS Flamurtari Vlorë
1 - 3 2 - 1
Ferencvárosi TC
Vlag van Hongarije
5 - 0
Vlag van Armenië
Uliss Jerevan
3 - 0 2 - 0
Jagiellonia Białystok
Vlag van Polen
1 - 2
Vlag van Kazachstan
Irtysj Pavlodar
1 - 0 0 - 2
FK Olimpik Bakoe
Vlag van Azerbeidzjan
2 - 3
Vlag van Wit-Rusland
FC Minsk
1 - 1 1 - 2
FC Dinamo Tbilisi
Vlag van Georgië
5 - 1
Vlag van Moldavië
FC Milsami Orhei
2 - 0 3 - 1
NK Varaždin
Vlag van Kroatië
6 - 1
Vlag van Andorra
FC Lusitanos
5 - 1 1 - 0
Banants Jerevan
Vlag van Armenië
1 - 2
Vlag van Georgië
Olimpi Roestavi
0 - 1 1 - 1
Birkirkara FC
Vlag van Malta
1 - 2
Vlag van Albanië
KS Vllaznia Shkodër
0 - 1 1 - 1
NK Široki Brijeg
Vlag van Bosnië en Herzegovina
0 - 3
Vlag van Slovenië
Olimpija Ljubljana
0 - 0 0 - 3
FC Spartak Trnava
Vlag van Slowakije
4 - 2
Vlag van Montenegro
FK Zeta
3 - 0 1 - 2

2e voorronde

Voor deze voorronde waren 55 teams geplaatst. Zij streden met de 25 winnaars van de 1e voorronde om een plek in de derde voorronde.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Olimpi Roestavi
Vlag van Georgië
3 - 1
Vlag van Kazachstan
Irtysj Pavlodar
1 - 1 2 - 0
Sūduva Marijampolė
Vlag van Litouwen
1 - 4
Vlag van Zweden
IF Elfsborg
1 - 1 0 - 3
FK Metaloerg Skopje
Vlag van Noord-Macedonië
2 - 3
Vlag van Bulgarije
Lokomotiv Sofia
0 - 0 2 - 3
UE Sant Julià
Vlag van Andorra
0 - 4
Vlag van Israël
Bnei Jehoeda Tel Aviv
0 - 2 0 - 2
FK Željezničar Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
1 - 0
Vlag van Moldavië
FC Sheriff Tiraspol
1 - 0 0 - 0
KuPS Kuopio
Vlag van Finland
1 - 2
Vlag van Roemenië
CS Gaz Metan Mediaș
1 - 0 0 - 2
FC Minsk
Vlag van Wit-Rusland
2 - 5
Vlag van Turkije
Gaziantepspor
1 - 1 1 - 4
FC Iskra-Stal Rîbniţa
Vlag van Moldavië
2 - 4
Vlag van Kroatië
NK Varaždin
1 - 1 1 - 3
FK Tauras Tauragė
Vlag van Litouwen
2 - 5
Vlag van Nederland
ADO Den Haag
2 - 3 0 - 2
Glentoran FC
Vlag van Noord-Ierland
0 - 5
Vlag van Oekraïne
Vorskla Poltava
0 - 2 0 - 3
AC Juvenes/Dogana
Vlag van San Marino
0 - 4
Vlag van Noord-Macedonië
FK Rabotnički Skopje
0 - 1 0 - 3
Örebro SK
Vlag van Zweden
0 - 2
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo
0 - 0 0 - 2
Crusaders FC
Vlag van Noord-Ierland
1 - 7
Vlag van Engeland
Fulham FC
1 - 3 0 - 4
Llanelli AFC
Vlag van Wales
2 - 6
Vlag van Georgië
FC Dinamo Tbilisi
2 - 1 0 - 5
Floriana FC
Vlag van Malta
0 - 9
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
0 - 8 0 - 1
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Wit-Rusland
2 - 4
Vlag van Letland
FK Ventspils
0 - 1 2 - 3
KS Flamurtari Vlorë
Vlag van Albanië
1 - 7
Vlag van Tsjechië
FK Baumit Jablonec
0 - 2 1 - 5
KR Reykjavík
Vlag van IJsland
3 - 2
Vlag van Slowakije
MSK Žilina
3 - 0 0 - 2
Vålerenga IF
Vlag van Noorwegen
2 - 0
Vlag van Armenië
MIKA Asjtarak
1 - 0 1 - 0
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
3 - 1
Vlag van Ierland
Bohemians Dublin FC
2 - 0 1 - 1
NK Domžale
Vlag van Slovenië
2 - 5
Vlag van Kroatië
RNK Split
1 - 2 1 - 3
FC Differdange 03
Vlag van Luxemburg
1 - 0
Vlag van Estland
FC Levadia Tallinn
0 - 0 1 - 0
KF Tirana
Vlag van Albanië
1 - 3
Vlag van Slowakije
FC Spartak Trnava
0 - 0 1 - 3
Ferencvárosi TC
Vlag van Hongarije
3 - 4
Vlag van Noorwegen
Aalesunds FK
2 - 1 1 - 3 (n.v.)
FK Liepājas Metalurgs
Vlag van Letland
1 - 4
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
1 - 4 0 - 0
FK Rad
Vlag van Servië
1 - 2
Vlag van Griekenland
Ethnikos Olympiakos Volos FC
0 - 1 1 - 1
The New Saints FC
Vlag van Wales
3 - 8
Vlag van Denemarken
FC Midtjylland
1 - 3 2 - 5
Kecskeméti TE
Vlag van Hongarije
1 - 1 (u)
Vlag van Kazachstan
FC Aktobe
1 - 1 0 - 0
BK Häcken
Vlag van Zweden
3 - 0
Vlag van Finland
FC Honka Espoo
1 - 0 2 - 0
Anorthosis Famagusta
Vlag van Cyprus
3 - 2
Vlag van Georgië
FK Gagra
3 - 0 0 - 2
FC Vaduz
Vlag van Liechtenstein
(u) 3 - 3
Vlag van Servië
FK Vojvodina
0 - 2 3 - 1
FK Rudar Plevlja
Vlag van Montenegro
0 - 5
Vlag van Oostenrijk
FK Austria Wien
0 - 3 0 - 2
Śląsk Wrocław
Vlag van Polen
(u) 3 - 3
Vlag van Schotland
Dundee United FC
1 - 0 2 - 3
Shakhtyor Karaganda
Vlag van Kazachstan
2 - 3
Vlag van Ierland
St. Patrick's Athletic
2 - 1 0 - 2
EB/Streymur
Vlag van Faeröer
1 - 1 (u)
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
1 - 1 0 - 0
FH Hafnarfjörður
Vlag van IJsland
1 - 3
Vlag van Portugal
CD Nacional
1 - 1 0 - 2
Paksi SE
Vlag van Hongarije
4 - 1
Vlag van Noorwegen
Tromsø IL
1 - 1 3 - 0
TPS Turku
Vlag van Finland
0 - 1
Vlag van België
KVC Westerlo
0 - 1 0 - 0
Maccabi Tel Aviv FC
Vlag van Israël
3 - 1
Vlag van Azerbeidzjan
FK Khazar Lenkoran
3 - 1 0 - 0
KS Vllaznia Shkodër
Vlag van Albanië
1 - 2
Vlag van Zwitserland
FC Thun
0 - 0 1 - 2

3e voorronde

Voor deze voorronde waren 30 teams geplaatst. Zij streden met de 40 winnaars van de 2e voorronde om een plek in de play-offronde.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Atlético Madrid
Vlag van Spanje
4 - 1
Vlag van Noorwegen
Strømsgodset IF
2 - 1 2 - 0
BSC Young Boys
Vlag van Zwitserland
5 - 1
Vlag van België
KVC Westerlo
3 - 1 2 - 0
FK Ventspils
Vlag van Letland
1 - 9
Vlag van Servië
Rode Ster Belgrado
1 - 2 0 - 7
Alania Vladikavkaz
Vlag van Rusland
2 - 2 ns (4-2)
Vlag van Kazachstan
FC Aktobe
1 - 1 1 - 1
AEK Larnaca
Vlag van Cyprus
5 - 2
Vlag van Tsjechië
FK Mladá Boleslav
3 - 0 2 - 2
FK Željezničar Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
0 - 8
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv FC
0 - 2 0 - 6
AZ
Vlag van Nederland
3 - 1
Vlag van Tsjechië
FK Baumit Jablonec
2 - 0 1 - 1
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
3 - 4
Vlag van Oostenrijk
FK Austria Wien
1 - 1 2 - 3
Bursaspor
Vlag van Turkije
5 - 2
Vlag van Wit-Rusland
FC Homel
2 - 1 3 - 1
Aalesunds FK
Vlag van Noorwegen
5 - 1
Vlag van Zweden
Elfsborg IF
4 - 0 1 - 1
Gaziantepspor
Vlag van Turkije
0 - 1
Vlag van Polen
Legia Warschau
0 - 1 0 - 0
Hapoel Tel Aviv FC
Vlag van Israël
5 - 2
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
4 - 0 1 - 2
Olimpi Roestavi
Vlag van Georgië
2 - 7
Vlag van Frankrijk
Stade Rennais
2 - 5 0 - 2
Levski Sofia
Vlag van Bulgarije
3 - 3 ns (4-5)
Vlag van Slowakije
FC Spartak Trnava
2 - 1 1 - 2
FC Midtjylland
Vlag van Denemarken
1 - 2
Vlag van Portugal
Vitória SC
0 - 0 1 - 2
Dinamo Boekarest
Vlag van Roemenië
4 - 3
Vlag van Kroatië
NK Varaždin
2 - 2 2 - 1
Karpaty Lviv
Vlag van Oekraïne
5 - 1
Vlag van Ierland
St. Patrick's Athletic
2 - 0 3 - 1
US Palermo
Vlag van Italië
3 - 3 (u)
Vlag van Zwitserland
FC Thun
2 - 2 1 - 1
KR Reykjavík
Vlag van IJsland
1 - 6
Vlag van Georgië
FC Dinamo Tbilisi
1 - 4 0 - 2
Omonia Nicosia
Vlag van Cyprus
3 - 1
Vlag van Nederland
ADO Den Haag
3 - 0 0 - 1
Red Bull Salzburg
Vlag van Oostenrijk
4 - 0
Vlag van Slowakije
FK Senica
1 - 0 3 - 0
Club Brugge
Vlag van België
4 - 2
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
4 - 1 0 - 1
FC Differdange 03
Vlag van Luxemburg
0 - 6²
Vlag van Griekenland
Ethnikos Olympiakos Volos FC
0 - 3 0 - 3
1. FSV Mainz 05
Vlag van Duitsland
2 - 2 ns (3-4)
Vlag van Roemenië
CS Gaz Metan Mediaș
1 - 1 1 - 1
Bnei Jehoeda Tel Aviv
Vlag van Israël
1 - 3
Vlag van Zweden
Helsingborgs IF
1 - 0 0 - 3
Stoke City FC
Vlag van Engeland
2 - 0
Vlag van Kroatië
HNK Hajduk Split
1 - 0 1 - 0
Anorthosis Famagusta
Vlag van Cyprus
2 - 3
Vlag van Noord-Macedonië
FK Rabotnički Skopje
0 - 2 2 - 1
Sparta Praag
Vlag van Tsjechië
7 - 0
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo
5 - 0 2 - 0
Vorskla Poltava
Vlag van Oekraïne
2 - 0
Vlag van Ierland
Sligo Rovers
0 - 0 2 - 0
Paksi SE
Vlag van Hongarije
2 - 5
Vlag van Schotland
Heart of Midlothian FC
1 - 1 1 - 4
Śląsk Wrocław
Vlag van Polen
0 - 0 ns (4-3)
Vlag van Bulgarije
Lokomotiv Sofia
0 - 0 0 - 0
CD Nacional
Vlag van Portugal
4 - 2
Vlag van Zweden
BK Häcken
3 - 0 1 - 2
SV Ried
Vlag van Oostenrijk
(u) 4 - 4
Vlag van Denemarken
Brøndby IF
2 - 0 2 - 4
Vålerenga IF
Vlag van Noorwegen
0 - 5
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
0 - 2 0 - 3
RNK Split
Vlag van Kroatië
0 - 2
Vlag van Engeland
Fulham FC
0 - 0 0 - 2

² Doordat de Griekse club Ethnikos Olympiakos Volos door de Griekse bond teruggetrokken is uit de Europa league vanwege het omkoopschandaal in de Griekse competitie, speelt FC Differdange 03 de play-offronde.

Play-offronde

Voor deze voorronde zijn 26 teams geplaatst. Zij strijden met de 35 winnaars van de 3e voorronde en 15 afvallers van de 3e voorronde van de Champions League om een plek in het hoofdtoernooi.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Maccabi Tel Aviv FC
Vlag van Israël
4 - 2
Vlag van Griekenland
Panathinaikos FC
3 - 0 1 - 2
Atlético Madrid
Vlag van Spanje
6 - 0
Vlag van Portugal
Vitória SC
2 - 0 4 - 0
Shamrock Rovers
Vlag van Ierland
3 - 2
Vlag van Servië
FK Partizan
1 - 1 2 - 1 (n.v.)
Metalist Charkov
Vlag van Oekraïne
4 - 0
Vlag van Frankrijk
FC Sochaux
0 - 0 4 - 0
Beşiktaş JK
Vlag van Turkije
3 - 2
Vlag van Rusland
Alania Vladikavkaz
3 - 0 0 - 2
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
1 - 2
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
0 - 0 1 - 2
Vorskla Poltava
Vlag van Oekraïne
5 - 3
Vlag van Roemenië
Dinamo Boekarest
2 - 1 3 - 2
Bursaspor
Vlag van Turkije
3 - 4
Vlag van België
RSC Anderlecht
1 - 2 2 - 2
Slovan Bratislava
Vlag van Slowakije
2 - 1
Vlag van Italië
AS Roma
1 - 0 1 - 1
FC Differdange 03
Vlag van Luxemburg
0 - 6
Vlag van Frankrijk
Paris Saint-Germain
0 - 4 0 - 2
Legia Warschau
Vlag van Polen
5 - 4
Vlag van Rusland
Spartak Moskou
2 - 2 3 - 2
FK Ekranas Panevėžys
Vlag van Litouwen
1 - 4
Vlag van Israël
Hapoel Tel Aviv FC
1 - 0 0 - 4
PAOK Saloniki
Vlag van Griekenland
3 - 1
Vlag van Oekraïne
Karpaty Lviv
2 - 0 1 - 1
Athletic Bilbao
Vlag van Spanje
n/b[1]
Vlag van Turkije
Trabzonspor
0 - 0 geannuleerd[1]
Heart of Midlothian FC
Vlag van Schotland
0 - 5
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
0 - 5 0 - 0
NK Maribor
Vlag van Slovenië
3 - 2
Vlag van Schotland
Rangers FC
2 - 1 1 - 1
Steaua Boekarest
Vlag van Roemenië
3 - 1
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
2 - 0 1 - 1
FC Nordsjælland
Vlag van Denemarken
1 - 2
Vlag van Portugal
Sporting Portugal
0 - 0 1 - 2
Fulham FC
Vlag van Engeland
3 - 1
Vlag van Oekraïne
Dnipro Dnipropetrovsk
3 - 0 0 - 1
Lokomotiv Moskou
Vlag van Rusland
3 - 1
Vlag van Slowakije
FC Spartak Trnava
2 - 0 1 - 1
Celtic FC
Vlag van Schotland
6 - 0
Vlag van Zwitserland
FC Sion
3 - 0 3 - 0
Śląsk Wrocław
Vlag van Polen
2 - 4
Vlag van Roemenië
Rapid Boekarest
1 - 3 1 - 1
Litex Lovetsj
Vlag van Bulgarije
1 - 3
Vlag van Oekraïne
FC Dynamo Kiev
1 - 2 0 - 1
SS Lazio
Vlag van Italië
9 - 1
Vlag van Noord-Macedonië
FK Rabotnički Skopje
6 - 0 3 - 1
CD Nacional
Vlag van Portugal
0 - 3
Vlag van Engeland
Birmingham City FC
0 - 0 0 - 3
SV Ried
Vlag van Oostenrijk
0 - 5
Vlag van Nederland
PSV
0 - 0 0 - 5
FC Thun
Vlag van Zwitserland
1 - 5
Vlag van Engeland
Stoke City FC
0 - 1 1 - 4
Aalesunds FK
Vlag van Noorwegen
2 - 7
Vlag van Nederland
AZ
2 - 1 0 - 6
FC Vaslui
Vlag van Roemenië
2 - 1
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
2 - 0 0 - 1
Omonia Nicosia
Vlag van Cyprus
2 - 2 (u)
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
2 - 1 0 - 1
FC Zestafoni
Vlag van Georgië
3 - 5
Vlag van België
Club Brugge
3 - 3 0 - 2
Hannover 96
Vlag van Duitsland
3 - 2
Vlag van Spanje
Sevilla FC
2 - 1 1 - 1
HJK Helsinki
Vlag van Finland
3 - 6
Vlag van Duitsland
FC Schalke 04
2 - 0 1 - 6
AEK Athene
Vlag van Griekenland
2 - 1
Vlag van Georgië
FC Dinamo Tbilisi
1 - 0 1 - 1 (n.v.)
Rode Ster Belgrado
Vlag van Servië
1 - 6
Vlag van Frankrijk
Stade Rennais
1 - 2 0 - 4
FK Austria Wien
Vlag van Oostenrijk
3 - 2
Vlag van Roemenië
CS Gaz Metan Mediaș
3 - 1 0 - 1
SC Braga
Vlag van Portugal
(u) 2 - 2
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
0 - 0 2 - 2
Standard Luik
Vlag van België
4 - 1
Vlag van Zweden
Helsingborgs IF
1 - 0 3 - 1

Hoofdtoernooi

Groepsfase

Potindeling
Pot 1
Team Coeff.
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
78.157
Vlag van Nederland
PSV
74.025
Vlag van Spanje
Atlético Madrid
70.465
Vlag van Portugal
Sporting Portugal
68.319
Vlag van Portugal
SC Braga
62.319
Vlag van Duitsland
FC Schalke 04
61.887
Vlag van Oekraïne
FC Dynamo Kiev
60.776
Vlag van Frankrijk
Paris Saint-Germain
61.258
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
51.110
Vlag van Nederland
AZ
43.025
Vlag van België
Anderlecht
42.400
Vlag van Nederland
FC Twente
41.025
Pot 2
Team Coeff.
Vlag van Engeland
Fulham FC
40.157
Vlag van Turkije
Beşiktaş
37.010
Vlag van Israël
Hapoel Tel Aviv FC
42.910
Vlag van Oekraïne
Metalist Charkov
34.276
Vlag van België
Standard Luik
32.400
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
31.941
Vlag van België
Club Brugge
31.400
Vlag van Griekenland
AEK Athene
30.833
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
29.164
Vlag van Italië
Udinese Calcio
27.110
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
24.465
Vlag van Italië
Lazio Roma
23.110
Pot 3
Team Coeff.
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
22.140
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
21.400
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
18.980
Vlag van Denemarken
Odense BK
18.610
Vlag van Rusland
Lokomotiv Moskou
18.441
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
17.333
Vlag van Engeland
Birmingham City FC
17.157
Vlag van Engeland
Stoke City FC
17.157
Vlag van Frankrijk
Stade Rennais
16.735
Vlag van Oostenrijk
Austria Wien
16.640
Vlag van Roemenië
Rapid Boekarest
16.164
Vlag van Duitsland
Hannover 96
13.887
Pot 4
Team Coeff.
Vlag van Oekraïne
Vorskla Poltava
10.276
Vlag van Polen
Wisła Kraków
10.183
Vlag van Roemenië
FC Vaslui
10.164
Vlag van Zwitserland
FC Sion[2] /
Vlag van Schotland
Celtic FC
9.480 / 39.528
Vlag van Oostenrijk
SK Sturm Graz
8.640
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv FC
5.900
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava
5.899
Vlag van Polen
Legia Warschau
5.183
Vlag van Slovenië
NK Maribor
4.224
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
3.624
Vlag van Zweden
Malmö FF
2.825
Vlag van Ierland
Shamrock Rovers FC
2.741
Legenda kleuren in de tabellen
Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de tweede ronde.
Uitgeschakeld

Poule A

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 19:00 PAOK 0 - 0 Tottenham Hotspur
19:00 Shamrock Rovers 0 - 3 Roebin Kazan
29 sep. 17:00 Roebin Kazan 2 - 2 PAOK
21:05 Tottenham Hotspur 3 - 1 Shamrock Rovers
20 okt. 21:05 Tottenham Hotspur 1 - 0 Roebin Kazan
21:05 PAOK 2 - 1 Shamrock Rovers
3 nov. 19:00 Roebin Kazan 1 - 0 Tottenham Hotspur
19:00 Shamrock Rovers 1 - 3 PAOK
30 nov. 21:05 Tottenham Hotspur 1 - 2 PAOK
18:00 Roebin Kazan 4 - 1 Shamrock Rovers
15 dec. 19:00 PAOK 1 - 1 Roebin Kazan
19:00 Shamrock Rovers 0 - 4 Tottenham Hotspur
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
6 3 3 0 10 6 +4 12
2
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
6 3 2 1 11 5 +6 11
3
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
6 3 1 2 9 4 +5 10
4
Vlag van Ierland
Shamrock Rovers
6 0 0 6 4 19 −15 0

Poule B

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 19:00 Hannover 96 0 - 0 Standard
19:00 Kopenhagen 1 - 0 Vorskla Poltava
29 sep. 21:05 Vorskla Poltava 1 - 2 Hannover 96
21:05 Standard 3 - 0 Kopenhagen
20 okt. 21:05 Standard 0 - 0 Vorskla Poltava
21:05 Hannover 96 2 - 2 Kopenhagen
3 nov. 19:00 Vorskla Poltava 1 - 3 Standard
19:00 Kopenhagen 1 - 2 Hannover 96
30 nov. 21:05 Standard 2 - 0 Hannover 96
21:05 Vorskla Poltava 1 - 1 Kopenhagen
15 dec. 19:00 Hannover 96 3 - 1 Vorskla Poltava
19:00 Kopenhagen 0 - 1 Standard
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van België
Standard Luik
6 4 2 0 9 1 +8 14
2
Vlag van Duitsland
Hannover 96
6 3 2 1 9 7 +2 11
3
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
6 1 2 3 5 9 −4 5
4
Vlag van Oekraïne
Vorskla Poltava
6 0 2 4 4 10 −6 2

Poule C

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 19:00 Hapoel Tel Aviv 0 - 1 Rapid Boekarest
19:00 PSV 1 - 0 Legia Warschau
29 sep. 21:05 Legia Warschau 3 - 2 Hapoel Tel Aviv
21:05 Rapid Boekarest 1 - 3 PSV
20 okt. 21:05 Rapid Boekarest 0 - 1 Legia Warschau
21:05 Hapoel Tel Aviv 0 - 1 PSV
3 nov. 19:00 Legia Warschau 3 - 1 Rapid Boekarest
19:00 PSV 3 - 3 Hapoel Tel Aviv
30 nov. 21:05 Rapid Boekarest 1 - 3 Hapoel Tel Aviv
21:05 Legia Warschau 0 - 3 PSV
15 dec. 19:00 Hapoel Tel Aviv 2 - 0 Legia Warschau
19:00 PSV 2 - 1 Rapid Boekarest
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Nederland
PSV
6 5 1 0 13 5 +8 16
2
Vlag van Polen
Legia Warschau
6 3 0 3 7 9 −2 9
3
Vlag van Israël
Hapoel Tel Aviv FC
6 2 1 3 10 9 +1 7
4
Vlag van Roemenië
Rapid Boekarest
6 1 0 5 5 12 −7 3

Poule D

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 19:00 Zürich 0 - 2 Sporting CP
19:00 Lazio 2 - 2 Vaslui
29 sep. 21:05 Vaslui 2 - 2 Zürich
21:05 Sporting CP 2 - 1 Lazio
20 okt. 21:05 Sporting CP 2 - 0 Vaslui
21:05 Zürich 1 - 1 Lazio
3 nov. 19:00 Vaslui 1 - 0 Sporting CP
19:00 Lazio 1 - 0 Zürich
1 dec. 21:05 Sporting CP 2 - 0 Zürich
21:05 Vaslui 0 - 0 Lazio
14 dec. 19:00 Zürich 2 - 0 Vaslui
19:00 Lazio 2 - 0 Sporting CP
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Portugal
Sporting Portugal
6 4 0 2 8 4 +4 12
2
Vlag van Italië
SS Lazio
6 2 3 1 7 5 +2 9
3
Vlag van Roemenië
FC Vaslui
6 1 3 2 5 8 −3 6
4
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
6 1 2 3 5 8 −3 5

Poule E

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 19:00 Dynamo Kiev 1 - 1 Stoke City
19:00 Beşiktaş 5 - 1 Maccabi Tel-Aviv
29 sep. 21:05 Maccabi Tel-Aviv 1 - 1 Dynamo Kiev
21:05 Stoke City 2 - 1 Beşiktaş
20 okt. 21:05 Stoke City 3 - 0 Maccabi Tel-Aviv
21:05 Dynamo Kiev 1 - 0 Beşiktaş
3 nov. 19:00 Maccabi Tel-Aviv 1 - 2 Stoke City
19:00 Beşiktaş 1 - 0 Dynamo Kiev
1 dec. 21:05 Stoke City 1 - 1 Dynamo Kiev
21:05 Maccabi Tel-Aviv 2 - 3 Beşiktaş
14 dec. 19:00 Dynamo Kiev 3 - 3 Maccabi Tel-Aviv
19:00 Beşiktaş 3 - 1 Stoke City
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK
6 4 0 2 13 7 +6 12
2
Vlag van Engeland
Stoke City FC
6 3 2 1 10 7 +3 11
3
Vlag van Oekraïne
FC Dynamo Kiev
6 1 4 1 7 7 0 7
4
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv FC
6 0 2 4 8 17 −9 2

Poule F

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 19:00 Slovan Bratislava 1 - 2 Athletic Bilbao
19:00 Paris Saint-Germain 3 - 1 Salzburg
29 sep. 21:05 Salzburg 3 - 0 Slovan Bratislava
21:05 Athletic Bilbao 2 - 0 Paris Saint-Germain
20 okt. 21:05 Athletic Bilbao 2 - 2 Salzburg
21:05 Slovan Bratislava 0 - 0 Paris Saint-Germain
3 nov. 19:00 Salzburg 0 - 1 Athletic Bilbao
19:00 Paris Saint-Germain 1 - 0 Slovan Bratislava
1 dec. 21:05 Athletic Bilbao 2 - 1 Slovan Bratislava
21:05 Salzburg 2 - 0 Paris Saint-Germain
14 dec. 19:00 Slovan Bratislava 2 - 3 Salzburg
19:00 Paris Saint-Germain 4 - 2 Athletic Bilbao
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
6 4 1 1 11 8 +3 13
2
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
6 3 1 2 11 8 +3 10
3
Vlag van Frankrijk
Paris Saint-Germain
6 3 1 2 8 7 +1 10
4
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava
6 0 1 5 4 11 −7 1

Poule G

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 21:05 AZ 4 - 1 Malmö FF
21:05 Austria Wien 1 - 2 Metalist Charkov
29 sep. 19:00 Metalist Charkov 1 - 1 AZ
19:00 Malmö FF 1 - 2 Austria Wien
20 okt. 19:00 Malmö FF 1 - 4 Metalist Charkov
19:00 AZ 2 - 2 Austria Wien
3 nov. 21:05 Metalist Charkov 3 - 1 Malmö FF
21:05 Austria Wien 2 - 2 AZ
30 nov. 19:00 Malmö FF 0 - 0 AZ
19:00 Metalist Charkov 4 - 1 Austria Wien
15 dec. 21:05 AZ 1 - 1 Metalist Charkov
21:05 Austria Wien 2 - 0 Malmö FF
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Oekraïne
Metalist Charkov
6 4 2 0 15 6 +9 14
2
Vlag van Nederland
AZ
6 1 5 0 10 7 +3 8
3
Vlag van Oostenrijk
FK Austria Wien
6 2 2 2 10 11 −1 8
4
Vlag van Zweden
Malmö FF
6 0 1 5 4 15 −11 1

Poule H

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 21:05 Club Brugge 2 - 0 Maribor
21:05 Birmingham City 1 - 3 SC Braga
29 sep. 19:00 SC Braga 1 - 2 Club Brugge
19:00 Maribor 1 - 2 Birmingham City
20 okt. 19:00 Maribor 1 - 1 SC Braga
19:00 Club Brugge 1 - 2 Birmingham City
3 nov. 21:05 SC Braga 5 - 1 Maribor
21:05 Birmingham City 2 - 2 Club Brugge
30 nov. 19:00 Maribor 3 - 4 Club Brugge
19:00 SC Braga 1 - 0 Birmingham City
15 dec. 21:05 Club Brugge 1 - 1 SC Braga
21:05 Birmingham City 1 - 0 Maribor
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van België
Club Brugge
6 3 2 1 12 9 +3 11
2
Vlag van Portugal
SC Braga
6 3 2 1 12 6 +6 11
3
Vlag van Engeland
Birmingham City FC
6 3 1 2 8 8 0 10
4
Vlag van Slovenië
NK Maribor
6 0 1 5 6 15 −9 1

Poule I

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 21:05 Udinese 2 - 1 Stade Rennais
21:05 Atlético Madrid 2 - 0 Celtic FC
29 sep. 19:00 Celtic FC 1 - 1 Udinese
19:00 Stade Rennais 1 - 1 Atlético Madrid
20 okt. 19:00 Stade Rennais 1 - 1 Celtic FC
19:00 Udinese 2 - 0 Atlético Madrid
3 nov. 21:05 Celtic FC 3 - 1 Stade Rennais
21:05 Atlético Madrid 4 - 0 Udinese
30 nov. 19:00 Stade Rennais 0 - 0 Udinese
19:00 Celtic FC 0 - 1 Atlético Madrid
15 dec. 21:05 Udinese 1 - 1 Celtic FC
21:05 Atlético Madrid 3 - 1 Stade Rennais
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Spanje
Atlético Madrid
6 4 1 1 11 4 +7 13
2
Vlag van Italië
Udinese Calcio
6 2 3 1 6 7 −1 9
3
Vlag van Schotland
Celtic FC
6 1 3 2 6 7 −1 6
4
Vlag van Frankrijk
Stade Rennais
6 0 3 3 5 10 −5 3

Poule J

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 21:05 Maccabi Haifa 1 - 0 AEK Larnaca
21:05 Steaua Boekarest 0 - 0 FC Schalke 04
29 sep. 19:00 FC Schalke 04 3 - 1 Maccabi Haifa
19:00 AEK Larnaca 1 - 1 Steaua Boekarest
20 okt. 19:00 AEK Larnaca 0 - 5 FC Schalke 04
19:00 Maccabi Haifa 5 - 0 Steaua Boekarest
3 nov. 21:05 FC Schalke 04 0 - 0 AEK Larnaca
21:05 Steaua Boekarest 4 - 2 Maccabi Haifa
1 dec. 19:00 AEK Larnaca 2 - 1 Maccabi Haifa
19:00 FC Schalke 04 2 - 1 Steaua Boekarest
14 dec. 21:05 Maccabi Haifa 0 - 3 FC Schalke 04
21:05 Steaua Boekarest 3 - 1 AEK Larnaca
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Duitsland
FC Schalke 04
6 4 2 0 13 2 +11 14
2
Vlag van Roemenië
Steaua Boekarest
6 2 2 2 9 11 −2 8
3
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
6 2 0 4 10 12 −2 6
4
Vlag van Cyprus
AEK Larnaca
6 1 2 3 4 11 −7 5

Poule K

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 21:05 Wisła Kraków 1 - 3 Odense BK
21:05 Fulham FC 1 - 1 FC Twente
29 sep. 19:00 FC Twente 4 - 1 Wisła Kraków
19:00 Odense BK 0 - 2 Fulham FC
20 okt. 19:00 Odense BK 1 - 4 FC Twente
19:00 Wisła Kraków 1 - 0 Fulham FC
3 nov. 21:05 FC Twente 3 - 2 Odense BK
21:05 Fulham FC 4 - 1 Wisła Kraków
1 dec. 19:00 Odense BK 1 - 2 Wisła Kraków
19:00 FC Twente 1 - 0 Fulham FC
14 dec. 21:05 Wisła Kraków 2 - 1 FC Twente
21:05 Fulham FC 2 - 2 Odense BK
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Nederland
FC Twente
6 4 1 1 14 7 +7 13
2
Vlag van Polen
Wisła Kraków
6 3 0 3 8 13 −5 9
3
Vlag van Engeland
Fulham FC
6 2 2 2 9 6 +3 8
4
Vlag van Denemarken
Odense BK
6 1 1 4 9 14 −5 4

Poule L

Datum Tijd Team Score Team
15 sep. 21:05 Sturm Graz 1 - 2 Lokomotiv Moskou
21:05 RSC Anderlecht 4 - 1 AEK Athene
29 sep. 18:00 Lokomotiv Moskou 0 - 2 RSC Anderlecht
19:00 AEK Athene 1 - 2 Sturm Graz
20 okt. 18:00 Lokomotiv Moskou 3 - 1 AEK Athene
19:00 Sturm Graz 0 - 2 RSC Anderlecht
3 nov. 21:05 AEK Athene 1 - 3 Lokomotiv Moskou
21:05 RSC Anderlecht 3 - 0 Sturm Graz
1 dec. 18:00 Lokomotiv Moskou 3 - 1 Sturm Graz
19:00 AEK Athene 1 - 2 RSC Anderlecht
14 dec. 21:05 Sturm Graz 1 - 3 AEK Athene
21:05 RSC Anderlecht 5 - 3 Lokomotiv Moskou
# Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van België
RSC Anderlecht
6 6 0 0 18 5 +13 18
2
Vlag van Rusland
Lokomotiv Moskou
6 4 0 2 14 11 +3 12
3
Vlag van Griekenland
AEK Athene
6 1 0 5 8 15 −7 3
4
Vlag van Oostenrijk
SK Sturm Graz
6 1 0 5 5 14 −9 3

Laatste 32

De clubs die in deze ronde uitkomen, zijn de twee beste clubs uit elke groep en de clubs die als derde in de groepsfase van de Champions League eindigden. Vanaf deze ronde is het knock-outsysteem van toepassing. De groepswinnaars uit de Europa League en de vier beste nummers 3 uit de Champions League spelen eerst uit en daarna thuis tegen een nummer twee uit de Europa League of een van de slechtste nummers 3 uit de Champions League.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
FC Porto
Vlag van Portugal
1 - 6
Vlag van Engeland
Manchester City FC
1 - 2 0 - 4
AFC Ajax
Vlag van Nederland
2 - 3
Vlag van Engeland
Manchester United FC
0 - 2 2 - 1
Lokomotiv Moskou
Vlag van Rusland
2 - 2 (u)
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
2 - 1 0 - 1
Red Bull Salzburg
Vlag van Oostenrijk
1 - 8
Vlag van Oekraïne
Metalist Charkov
0 - 4 1 - 4
Stoke City FC
Vlag van Engeland
0 - 2
Vlag van Spanje
Valencia CF
0 - 1 0 - 1
Roebin Kazan
Vlag van Rusland
0 - 2
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
0 - 1 0 - 1
AZ
Vlag van Nederland
2 - 0
Vlag van België
RSC Anderlecht
1 - 0 1 - 0
SS Lazio
Vlag van Italië
1 - 4
Vlag van Spanje
Atlético Madrid
1 - 3 0 - 1
Steaua Boekarest
Vlag van Roemenië
0 - 2
Vlag van Nederland
FC Twente
0 - 1 0 - 1
Viktoria Plzen
Vlag van Tsjechië
2 - 4
Vlag van Duitsland
FC Schalke 04
1 - 1 1 - 3 (n.v.)
Wisła Kraków
Vlag van Polen
1 - 1 (u)
Vlag van België
Standard Luik
1 - 1 0 - 0
SC Braga
Vlag van Portugal
1 - 2
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK
0 - 2 1 - 0
Udinese Calcio
Vlag van Italië
3 - 0
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
0 - 0 3 - 0
Trabzonspor
Vlag van Turkije
2 - 6
Vlag van Nederland
PSV
1 - 2 1 - 4
Hannover 96
Vlag van Duitsland
3 - 1
Vlag van België
Club Brugge
2 - 1 1 - 0
Legia Warschau
Vlag van Polen
2 - 3
Vlag van Portugal
Sporting Portugal
2 - 2 0 - 1

Achtste finales

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Metalist Charkov
Vlag van Oekraïne
(u) 2 - 2
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus
0 - 1 2 - 1
Sporting Portugal
Vlag van Portugal
(u) 3 - 3
Vlag van Engeland
Manchester City FC
1 - 0 2 - 3
FC Twente
Vlag van Nederland
2 - 4
Vlag van Duitsland
FC Schalke 04
1 - 0 1 - 4
Standard Luik
Vlag van België
2 - 6
Vlag van Duitsland
Hannover 96
2 - 2 0 - 4
Valencia CF
Vlag van Spanje
5 - 3
Vlag van Nederland
PSV
4 - 2 1 - 1
AZ
Vlag van Nederland
3 - 2
Vlag van Italië
Udinese Calcio
2 - 0 1 - 2
Atlético Madrid
Vlag van Spanje
6 - 1
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK
3 - 1 3 - 0
Manchester United FC
Vlag van Engeland
3 - 5
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
2 - 3 1 - 2

Kwartfinales

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
AZ
Vlag van Nederland
2 - 5
Vlag van Spanje
Valencia CF
2 - 1 0 - 4
FC Schalke 04
Vlag van Duitsland
4 - 6
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
2 - 4 2 - 2
Sporting Portugal
Vlag van Portugal
3 - 2
Vlag van Oekraïne
Metalist Charkov
2 - 1 1 - 1
Atlético Madrid
Vlag van Spanje
4 - 2
Vlag van Duitsland
Hannover 96
2 - 1 2 - 1

Halve finales

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Atlético Madrid
Vlag van Spanje
5 - 2
Vlag van Spanje
Valencia CF
4 - 2 1 - 0
Sporting Portugal
Vlag van Portugal
3 - 4
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
2 - 1 1 - 3

Finale

Zie Finale Europa League 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

9 mei 2012
20:45
Atlético Madrid
Vlag van Spanje
3 - 0
Vlag van Spanje
Athletic Bilbao
Stadionul Naţional, Boekarest
Vlag van Roemenië

Toeschouwers: 52.347
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Wolfgang Stark
Falcao
Goal
 7'
Falcao
Goal
 34'
Diego
Goal
 85'

Kampioen

UEFA Europa League 2011/2012
Vlag van Spanje

Atlético Madrid
2de titel

Prijzengeld

Naast tv-inkomsten die erg variabel zijn per club en per land (zgn. Market Pool), zijn er nog vaste bedragen die gewonnen kunnen worden naargelang de prestaties van de deelnemende clubs als prijzengeld. Deze gelden worden in het Europa League seizoen 2011/12 door de UEFA als volgt verdeeld, indien de genoemde ronde bereikt wordt:[3]

Eerste kwalificatieronde: € 90.000
Tweede kwalificatieronde: € 90.000
Derde kwalificatieronde: € 90.000
Play-offronde: € 90.000
Groepsfase: € 640.000

Voor elk gespeelde wedstrijd in de groepsfase: € 60.000
Bonus voor een overwinning: € 140.000
Bonus voor een gelijkspel: € 70.000

Laatste 32: € 200.000
Achtste finale: € 300.000
Kwartfinale: € 400.000
Halve finale: € 700.000
Verliezend finalist: € 2.000.000
Winnaar Europa League 2011/12: € 3.000.000

Inkomsten Belgische en Nederlandse deelnemers

Prijzengeld per Belgische club (inclusief market pool):[4]

Standard Luik € 2.450.964
RSC Anderlecht € 2.164.418
Club Brugge € 1.884.418

Prijzengeld per Nederlandse club (inclusief market pool):

AZ € 2.862.082
FC Twente € 2.559.522
PSV € 2.558.522
Ajax* € 231.151
  • Ajax nam deel aan de groepsfase van de Champions League alvorens in te stromen in de Europa League.

Statistieken

Scheidsrechters

Naam Geboren Land Duels
Kreeg geel
Kreeg voor de tweede keer geel en dus rood
Weggestuurd
Mažić, Milorad Milorad Mažić 23.03.1973
Vlag van Servië
 SRB
6 38 1 2
Collum, William William Collum 18.01.1979
Vlag van Schotland
 SCO
4 27 0 1
Haţegan, Ovidiu Ovidiu Haţegan 14.07.1980
Vlag van Roemenië
 ROU
4 28 0 0
Jug, Matej Matej Jug 25.09.1980
Vlag van Slovenië
 SLO
4 17 0 0
Meyer, Florian Florian Meyer 21.11.1968
Vlag van Duitsland
 GER
4 13 0 0
Vad, István István Vad 30.05.1979
Vlag van Hongarije
 HUN
4 14 0 1
Atkinson, Martin Martin Atkinson 31.03.1971
Vlag van Engeland
 ENG
3 12 0 0
Aydınus, Fırat Fırat Aydınus 25.10.1973
Vlag van Turkije
 TUR
3 16 0 3
Bebek, Ivan Ivan Bebek 30.05.1977
Vlag van Kroatië
 CRO
3 17 2 0
Bezborodov, Vladislav Vladislav Bezborodov 15.01.1973
Vlag van Rusland
 RUS
3 17 0 0
Borski, Marcin Marcin Borski 13.04.1973
Vlag van Polen
 POL
3 17 0 1
Braamhaar, Eric Eric Braamhaar 13.10.1966
Vlag van Nederland
 NED
3 15 0 1
Chapron, Tony Tony Chapron 23.04.1972
Vlag van Frankrijk
 FRA
3 11 0 1
Courtney, Mark Mark Courtney 26.04.1972
Vlag van Noord-Ierland
 NIR
3 9 1 0
Fernández, David David Fernández 30.05.1973
Vlag van Spanje
 ESP
3 10 0 1
Gil, Paweł Paweł Gil 28.06.1976
Vlag van Polen
 POL
3 11 2 0
Hagen, Tom Harald Tom Harald Hagen 01.04.1978
Vlag van Noorwegen
 NOR
3 16 0 0
Jakobsson, Kristinn Kristinn Jakobsson 11.06.1969
Vlag van IJsland
 ISL
3 13 0 0
Johannesson, Stefan Stefan Johannesson 22.11.1972
Vlag van Zweden
 SWE
3 19 2 0
Kaasik, Hannes Hannes Kaasik 11.08.1978
Vlag van Estland
 EST
3 15 0 2
Koukoulakis, Mihalis Mihalis Koukoulakis 25.06.1975
Vlag van Griekenland
 GRE
3 14 0 0
Kovařik, Libor Libor Kovařik 23.02.1976
Vlag van Tsjechië
 CZE
3 20 0 1
Královec, Pavel Pavel Královec 16.08.1977
Vlag van Tsjechië
 CZE
3 9 1 0
Rasmussen, Peter Peter Rasmussen 15.10.1975
Vlag van Denemarken
 DEN
3 14 0 0
Sousa, Jorge Jorge Sousa 18.09.1975
Vlag van Portugal
 POR
3 17 0 0
Stark, Wolfgang Wolfgang Stark 20.11.1969
Vlag van Duitsland
 GER
3 14 1 0
Strahonja, Marijo Marijo Strahonja 21.08.1975
Vlag van Kroatië
 CRO
3 14 1 0
Yefet, Alon Alon Yefet 01.09.1972
Vlag van Israël
 ISR
3 13 0 0
Aytekin, Deniz Deniz Aytekin 21.07.1978
Vlag van Duitsland
 GER
2 10 0 0
Balaj, Cristian Cristian Balaj 17.08.1971
Vlag van Roemenië
 ROU
2 8 0 0
Banti, Luca Luca Banti 27.03.1974
Vlag van Italië
 ITA
2 4 0 0
Blom, Kevin Kevin Blom 21.02.1974
Vlag van Nederland
 NED
2 11 1 1
Çakır, Cüneyt Cüneyt Çakır 23.11.1976
Vlag van Turkije
 TUR
2 11 0 0
Clattenburg, Mark Mark Clattenburg 13.03.1975
Vlag van Engeland
 ENG
2 9 0 0
Clos Gómez, Carlos Carlos Clos Gómez 30.06.1972
Vlag van Spanje
 ESP
2 7 1 0
Damato, Antonio Antonio Damato 15.08.1972
Vlag van Italië
 ITA
2 8 0 0
Dean, Mike Mike Dean 02.07.1968
Vlag van Engeland
 ENG
2 9 0 0
Duhamel, Laurent Laurent Duhamel 10.10.1968
Vlag van Frankrijk
 FRA
2 5 0 0
Ennjimi, Saïd Saïd Ennjimi 13.06.1973
Vlag van Frankrijk
 FRA
2 12 0 0
Eriksson, Jonas Jonas Eriksson 28.03.1974
Vlag van Zweden
 SWE
2 7 0 0
Evans, Simon Simon Evans 13.10.1975
Vlag van Wales
 WAL
2 9 0 0
Fautrel, Fredy Fredy Fautrel 31.10.1971
Vlag van Frankrijk
 FRA
2 10 0 0
Gautier, Antony Antony Gautier 19.11.1977
Vlag van Frankrijk
 FRA
2 6 0 0
Göçek, Hüseyin Hüseyin Göçek 30.11.1976
Vlag van Turkije
 TUR
2 5 0 0
Gomes, Duarte Duarte Gomes 16.01.1973
Vlag van Portugal
 POR
2 7 0 0
Gumienny, Serge Serge Gumienny 14.04.1972
Vlag van België
 BEL
2 13 1 0
Hansson, Martin Martin Hansson 06.04.1971
Vlag van Zweden
 SWE
2 6 1 1
Kakos, Anastasios Anastasios Kakos 15.08.1970
Vlag van Griekenland
 GRE
2 9 1 1
Karasev, Sergey Sergey Karasev 12.06.1979
Vlag van Rusland
 RUS
2 9 0 0
Kelly, Alan Alan Kelly 09.04.1975
Vlag van Ierland
 IRL
2 12 1 1
Kever, Sascha Sascha Kever 24.04.1975
Vlag van Zwitserland
 SUI
2 9 0 0
Koelbakov, Aleksej Aleksej Koelbakov 27.12.1979
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
2 6 0 0
Lannoy, Stéphane Stéphane Lannoy 18.09.1969
Vlag van Frankrijk
 FRA
2 10 0 0
Layushkin, Maksim Maksim Layushkin 22.08.1972
Vlag van Rusland
 RUS
2 4 1 0
Malek, Robert Robert Malek 15.03.1971
Vlag van Polen
 POL
2 3 0 0
Masiah, Menashe Menashe Masiah 02.11.1973
Vlag van Israël
 ISR
2 9 1 1
Nijhuis, Bas Bas Nijhuis 12.01.1977
Vlag van Nederland
 NED
2 7 1 1
Orsato, Daniele Daniele Orsato 23.11.1975
Vlag van Italië
 ITA
2 6 0 1
Paixão, Bruno Bruno Paixão 18.05.1974
Vlag van Portugal
 POR
2 7 1 0
Probert, Lee Lee Probert 13.08.1972
Vlag van Engeland
 ENG
2 7 3 0
Proença, Pedro Pedro Proença 03.11.1970
Vlag van Portugal
 POR
2 12 0 0
Skjerven, Tommy Tommy Skjerven 25.07.1967
Vlag van Noorwegen
 NOR
2 5 0 0
Skomina, Damir Damir Skomina 05.08.1976
Vlag van Slovenië
 SLO
2 7 0 1
Stålhammar, Daniel Daniel Stålhammar 20.10.1974
Vlag van Zweden
 SWE
2 9 0 4
Stavrev, Aleksandar Aleksandar Stavrev 30.03.1977
Vlag van Noord-Macedonië
 MKD
2 9 0 1
Strömbergsson, Markus Markus Strömbergsson 26.04.1975
Vlag van Zweden
 SWE
2 11 0 0
Studer, Stéphan Stéphan Studer 09.10.1975
Vlag van Zwitserland
 SUI
2 8 0 0
Szabó, Zsolt Zsolt Szabó 01.01.1972
Vlag van Hongarije
 HUN
2 9 0 0
Thomson, Craig Craig Thomson 20.06.1972
Vlag van Schotland
 SCO
2 7 0 1
Todorov, Stanislav Stanislav Todorov 07.09.1976
Vlag van Bulgarije
 BUL
2 14 0 0
Trattou, Leontios Leontios Trattou 11.02.1973
Vlag van Cyprus
 Cyprus
2 7 0 0
Tudor, Alexandru Alexandru Tudor 13.09.1971
Vlag van Roemenië
 ROU
2 6 1 0
Boekel, Pol van Pol van Boekel 19.09.1975
Vlag van Nederland
 NED
2 10 0 0
Asumaa, Tony Tony Asumaa 15.09.1968
Vlag van Finland
 FIN
1 5 0 0
Attwell, Stuart Stuart Attwell 06.10.1982
Vlag van Engeland
 ENG
1 9 1 0
Brych, Felix Felix Brych 03.08.1975
Vlag van Duitsland
 GER
1 3 0 0
Deaconu, Alexandru Alexandru Deaconu 03.03.1972
Vlag van Roemenië
 ROU
1 4 0 0
Einwaller, Thomas Thomas Einwaller 25.04.1977
Vlag van Oostenrijk
 AUT
1 1 1 0
Gräfe, Manuel Manuel Gräfe 21.09.1973
Vlag van Duitsland
 GER
1 5 0 0
Kassai, Viktor Viktor Kassai 10.09.1975
Vlag van Hongarije
 HUN
1 8 0 0
Lechner, Harald Harald Lechner 30.07.1982
Vlag van Oostenrijk
 AUT
1 6 0 0
Liany, Liran Liran Liany 24.05.1977
Vlag van Israël
 ISR
1 7 0 0
Marriner, Andre Andre Marriner 01.01.1971
Vlag van Engeland
 ENG
1 2 0 0
Mateu, Antonio Antonio Mateu 12.03.1977
Vlag van Spanje
 ESP
1 2 0 0
Mažeika, Gediminas Gediminas Mažeika 24.03.1978
Vlag van Litouwen
 LTU
1 2 0 0
Munukka, Antti Antti Munukka 03.03.1982
Vlag van Finland
 FIN
1 1 0 0
Özkahya, Halis Halis Özkahya 30.05.1980
Vlag van Turkije
 TUR
1 5 0 0
Rizzoli, Nicola Nicola Rizzoli 05.10.1971
Vlag van Italië
 ITA
1 5 0 0
Rocchi, Gianluca Gianluca Rocchi 25.08.1973
Vlag van Italië
 ITA
1 3 0 0
Schörgenhofer, Robert Robert Schörgenhofer 21.02.1973
Vlag van Oostenrijk
 AUT
1 5 0 0
Tagliavento, Paolo Paolo Tagliavento 19.09.1972
Vlag van Italië
 ITA
1 7 0 0
Teixeira, Fernando Fernando Teixeira 28.07.1971
Vlag van Spanje
 ESP
1 1 0 0
Turpin, Clément Clément Turpin 16.05.1982
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 4 0 1
Undiano, Alberto Alberto Undiano 08.10.1973
Vlag van Spanje
 ESP
1 2 0 0
Velasco, Carlos Carlos Velasco 16.03.1971
Vlag van Spanje
 ESP
1 6 0 0
Yıldırım, Bülent Bülent Yıldırım 01.03.1972
Vlag van Turkije
 TUR
1 5 0 0
Totaal 205 917 27 29

Aantal deelnemers per land per ronde

Land 1e voorronde 2e voorronde 3e voorronde Play-offronde Hoofdtoernooi Laatste 32 1/8e finale 1/4e finale 1/2e finale Finale Winnaar
Vlag van Spanje
 Spanje
3 3 3 3 2 3 3 3 3 2 1
Vlag van Portugal
 Portugal
4 4 4 4 2 3 1 1 1
Vlag van Duitsland
 Duitsland
3 3 3 2 2 2 2 2
Vlag van Nederland
Nederland
3 3 3 2 3 4 3 1
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
5 5 5 5 3 1 1 1
Vlag van Engeland
Engeland
4 4 4 4 4 3 2
Vlag van België
 België
4 4 4 3 3 3 1
Vlag van Griekenland
 Griekenland
4 4 4 3 2 2 1
Vlag van Italië
 Italië
3 3 3 2 2 2 1
Vlag van Turkije
 Turkije
4 4 4 3 1 2 1
Vlag van Rusland
 Rusland
3 3 3 3 2 2
Vlag van Polen
 Polen
3 2 2 2 2 2
Vlag van Roemenië
 Roemenië
5 5 5 5 3 1
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
3 3 3 3 3 1
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
3 3 3 1 0 1
Vlag van Israël
 Israël
2 2 2 1 3
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
3 3 3 3 2
Vlag van Denemarken
 Denemarken
3 3 3 1 2
Vlag van Schotland
Schotland
4 4 3 3 1
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
3 3 3 3 1
Vlag van Slowakije
 Slowakije
4 4 3 2 1
Vlag van Ierland
 Ierland
4 4 3 1 1
Vlag van Slovenië
 Slovenië
4 3 2 1 1
Vlag van Cyprus
 Cyprus
2 2 2 1 1
Vlag van Zweden
 Zweden
4 3 1 0 1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
5 5 4 2
Vlag van Bulgarije
 Bulgarije
4 4 4 2
Vlag van Georgië
 Georgië
4 4 3 2
Vlag van Servië
 Servië
4 4 2 2
Vlag van Finland
 Finland
4 4 1 1
Vlag van Litouwen
 Litouwen
4 3 1 1
Vlag van Macedonië
 Macedonië
3 2 1 1
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
3 1 1 1
Vlag van Kroatië
 Kroatië
3 3 3
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 Bosnië en Herzegovina
3 2 2
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
3 3 1
Vlag van Hongarije
 Hongarije
3 3 1
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
3 3 1
Vlag van IJsland
 IJsland
3 2 1
Vlag van Azerbeidzjan
 Azerbeidzjan
3 2 1
Vlag van Letland
 Letland
3 2 1
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
1 1 1
Vlag van Albanië
 Albanië
3 3
De Ulster Banner
Noord-Ierland
3 2
Vlag van Wales
Wales
3 2
Vlag van Moldavië
 Moldavië
3 2
Vlag van Andorra
 Andorra
3 1
Vlag van Faeröer
 Faeröer
3 1
Vlag van Montenegro
 Montenegro
3 1
Vlag van Armenië
 Armenië
3 1
Vlag van Estland
 Estland
3 1
Vlag van San Marino
 San Marino
2 1
Vlag van Malta
 Malta
2 1
Zie de categorie 2011–12 UEFA Europa League van Wikimedia Commons voor mediabestanden over dit onderwerp.

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Europa League 2011/12
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.

X

Wikiwand 2.0 is here 🎉! We've made some exciting updates - No worries, you can always revert later on