For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Europa League 2013/14.

UEFA Europa League 2013/14

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

UEFA Europa League 2013/14
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2013/14
Kampioen
Vlag van Spanje
Sevilla FC
Topscorer(s)
Vlag van Spanje
Jonathan Soriano (8)
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
161+33 (totaal)
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Laatste kampioen
Vlag van Spanje
Villarreal CF (1e titel)
Recordtitelhouder
Vlag van Spanje
Sevilla FC (6 titels)
Website UEFA.com
Kwalificatie
Vlag van Europa
:
Vanaf 2000: UEFA Super Cup
Vanaf 2018: Champions League groepsfase
Actueel
Actuele editie
Europa League 2021/22
Portaal 
Portaalicoon
 
Voetbal

De UEFA Europa League 2013/14 was het vijfde seizoen van deze Europese voetbalcompetitie voor clubs onder deze naam.

De finale werd gespeeld in het Juventus Stadium in Turijn en werd gewonnen door het Spaanse Sevilla FC.

Data

Alle lotingen met uitzondering van de groepsfase vonden plaats in het UEFA hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland.
De loting van de groepsfase vond plaats in Monaco.

De finale werd gespeeld in het Juventus Stadium, de thuisbasis van FC Juventus.
De finale werd gespeeld in het Juventus Stadium, de thuisbasis van FC Juventus.
Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Eerste kwalificatieronde 24 juni 2013 4 juli 2013 11 juli 2013
Tweede kwalificatieronde 18 juli 2013 25 juli 2013
Derde kwalificatieronde 19 juli 2013 1 augustus 2013 8 augustus 2013
Play-off Play-offronde 9 augustus 2013 22 augustus 2013 29 augustus 2013
Groepsfase Wedstrijddag 1 30 augustus 2013 19 september 2013
Wedstrijddag 2 3 oktober 2013
Wedstrijddag 3 24 oktober 2013
Wedstrijddag 4 7 november 2013
Wedstrijddag 5 28 november 2013
Wedstrijddag 6 12 december 2013
Knock-outfase Laatste 32 16 december 2013 20 februari 2014 27 februari 2014
1/8 finales 13 maart 2014 20 maart 2014
1/4 finales 21 maart 2014 3 april 2014 10 april 2014
1/2 finales 11 april 2014 24 april 2014 1 mei 2014
Finale 14 mei 2014 in het Juventus Stadium, Turijn

Teams

Onderstaande tabel geeft deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club instroomde.

Laatste 32
Vlag van Italië
SSC Napoli (CL)
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk (CL)
Vlag van Nederland
AFC Ajax (CL)
Vlag van Portugal
FC Porto (CL)
Vlag van Portugal
SL Benfica (CL)
Vlag van Zwitserland
FC Basel (CL)
Vlag van Italië
Juventus FC (CL)
Vlag van Tsjechië
FC Viktoria Plzen (CL)
Groepsfase
Vlag van Engeland
Wigan Athletic FC
Vlag van Portugal
Vitoria Guimaraes
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki (CL PO)
Vlag van Slovenië
NK Maribor (CL PO)
Vlag van Spanje
Valencia CF
Vlag van Frankrijk
Olympique Lyonnais (CL PO)
Vlag van Turkije
Fenerbahçe SK Bijz. TUR
Vlag van Kazachstan
Sjachtjor Karaganda (CL PO)
Vlag van Duitsland
SC Freiburg
Vlag van Frankrijk
Girondins Bordeaux
Vlag van Polen
Legia Warschau (CL PO)
Vlag van Italië
SS Lazio
Vlag van Rusland
Anzji Machatsjkala
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb (CL PO)
Vlag van Portugal
FC Paços de Ferreira (CL PO)
Vlag van Nederland
PSV (CL PO)
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets (CL PO)
Play-offronde
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
Vlag van Oekraïne
Dinamo Kiev
Vlag van Zwitserland
FC Sankt Gallen
Vlag van Servië
FK Partizan (CL 3e)
Vlag van Spanje
Real Betis Bijz. SPA
Vlag van Oekraïne
Dnipro Dnipropetrovsk
Vlag van Zwitserland
Grasshopper Club Zürich (CL 3e)
Vlag van Georgië
Dinamo Tbilisi (CL 3e)
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
Vlag van Griekenland
Atromitos
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg (CL 3e)
Vlag van Moldavië
Sheriff Tiraspol (CL 3e)
Vlag van Italië
Fiorentina
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki Bijz. OEK
Vlag van Oostenrijk
FC Pasching
Vlag van IJsland
FH Hafnarfjörður (CL 3e)
Vlag van Portugal
Sporting Braga
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK Bijz. TUR
Vlag van Cyprus
Apollon Limassol
Vlag van Albanië
Skënderbeu Korçë (CL 3e)
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
Vlag van België
KRC Genk
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia (CL 3e)
Vlag van Estland
JK Nõmme Kalju (CL 3e)
Vlag van Rusland
Spartak Moskou
Vlag van België
SV Zulte Waregem (CL 3e)
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv FC (CL 3e) Bijz. OEK
Vlag van Nederland
AZ
Vlag van Denemarken
Esbjerg fB
Vlag van Zweden
IF Elfsborg (CL 3e)
Vlag van Nederland
Feyenoord
Vlag van Denemarken
FC Nordsjælland (CL 3e)
Vlag van Noorwegen
Molde FK (CL 3e)
3e voorronde
Vlag van Engeland
Swansea City AFC Bijz. ENG
Vlag van Frankrijk
AS Saint-Étienne
Vlag van Turkije
Bursaspor
Vlag van Israël
Hapoel Ramat Gan
Vlag van Spanje
Sevilla FC Bijz. SPA
Vlag van Rusland
Kuban Krasnodar
Vlag van België
Club Brugge
Vlag van Schotland
Motherwell FC
Vlag van Duitsland
VfB Stuttgart
Vlag van Nederland
SBV Vitesse
Vlag van Denemarken
Randers FC
Vlag van Tsjechië
FK Baumit Jablonec
Vlag van Italië
Udinese
Vlag van Oekraïne
Metaloerh Donetsk
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
Vlag van Portugal
GD Estoril-Praia
Vlag van Griekenland
Asteras Tripolis
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
2e voorronde
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
Vlag van Servië
FK Jagodina
Vlag van Nederland
FC Utrecht
Vlag van Israël
Hapoel Tel Aviv FC
Vlag van Roemenië
Petrolul Ploiești
Vlag van Servië
Rode Ster Belgrado
Vlag van Oekraïne
Tsjornomorets Odessa
Vlag van Schotland
St. Johnstone
Vlag van Roemenië
Pandurii Targu Jiu
Vlag van Bulgarije
Beroe Stara Zagora
Vlag van Griekenland
Skoda Xanthi Bijz. GRI
Vlag van Schotland
Hibernian FC
Vlag van Wit-Rusland
FK Minsk
Vlag van Hongarije
Debreceni VSC
Vlag van Turkije
Trabzonspor
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
Vlag van Wit-Rusland
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Finland
FC Honka Espoo
Vlag van België
Standard Luik
Vlag van Tsjechië
FC Slovan Liberec
Vlag van Zweden
IFK Göteborg
Vlag van Georgië
Dila Gori
Vlag van Denemarken
Aalborg BK
Vlag van Polen
Slask Wroclaw
Vlag van Zweden
BK Häcken
Vlag van Bosnië en Herzegovina
NK Široki Brijeg
Vlag van Zwitserland
FC Thun
Vlag van Polen
Lech Poznan
Vlag van Slowakije
FK Senica
Vlag van Ierland
Derry City FC Bijz. IRL
Vlag van Oostenrijk
SK Sturm Graz
Vlag van Polen
Piast Gliwice
Vlag van Slowakije
AS Trencín
Vlag van Slovenië
Olimpija Ljubljana
Vlag van Cyprus
Anorthosis Famagusta
Vlag van Kroatië
HNK Hajduk Split
Vlag van Noorwegen
IL Hødd
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
Vlag van Kroatië
NK Lokomotiva Zagreb
Vlag van Noorwegen
Strømsgodset IF
1e voorronde
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu
Vlag van Slovenië
NK Publikum Celje
Vlag van IJsland
KR Reykjavík
Vlag van Noord-Ierland
Glentoran FC
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
Vlag van Litouwen
VMFD Žalgiris
Vlag van IJsland
Breiðablik Kópavogur
Vlag van Noord-Ierland
Crusaders FC
Vlag van Zweden
Malmö FF
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė
Vlag van IJsland
ÍB Vestmannaeyja
Vlag van Noord-Ierland
Linfield FC
Vlag van Slowakije
MŠK Žilina
Vlag van Litouwen
FK Kruoja Pakruojis
Vlag van Montenegro
FK Mladost Podgorica
Vlag van Luxemburg
Jeunesse Esch
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
Vlag van Moldavië
Dacia Chişinău
Vlag van Montenegro
FK Čelik
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
Vlag van Servië
FK Vojvodina
Vlag van Moldavië
FC Tiraspol
Vlag van Montenegro
FK Rudar Plevlja
Vlag van Luxemburg
FC Differdange 03
Vlag van Bulgarije
Levski Sofia
Vlag van Moldavië
FC Milsami Orhei
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
Vlag van Armenië
Pjoenik Jerevan
Vlag van Bulgarije
Botev Plovdiv
Vlag van Azerbeidzjan
FK Khazar Lenkoran
Vlag van Albanië
KF Laçi
Vlag van Armenië
MIKA Asjtarak
Vlag van Hongarije
Videoton FC
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
Vlag van Albanië
KF Kukësi
Vlag van Armenië
Gandzasar Kapan
Vlag van Hongarije
Budapest Honvéd FC
Vlag van Azerbeidzjan
FK Inter Bakoe
Vlag van Albanië
KS Teuta Durrës
Vlag van Faeröer
Víkingur Gøta
Vlag van Finland
FC Inter Turku
Vlag van Letland
FK Ventspils
Vlag van Malta
Hibernians FC
Vlag van Faeröer
ÍF Fuglafjørður
Vlag van Finland
TPS Turku
Vlag van Letland
Skonto FC
Vlag van Malta
Valletta FC
Vlag van Faeröer
HB Tórshavn
Vlag van Georgië
Torpedo Koetaisi
Vlag van Letland
FK Liepājas Metalurgs
Vlag van Malta
Sliema Wanderers
Vlag van Andorra
UE Santa Coloma
Vlag van Georgië
Tsjichoera Satsjchere
Vlag van Noord-Macedonië
FK Teteks
Vlag van Wales
Prestatyn Town FC
Vlag van Andorra
FC Santa Coloma
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo
Vlag van Noord-Macedonië
FK Metaloerg Skopje
Vlag van Wales
Airbus UK Broughton FC
Vlag van San Marino
SP La Fiorita
Vlag van Bosnië en Herzegovina
HŠK Zrinjski Mostar Bijz. BEH
Vlag van Noord-Macedonië
FK Turnovo
Vlag van Wales
Bala Town FC
Vlag van San Marino
AC Libertas
Vlag van Ierland
Drogheda United FC
Vlag van Kazachstan
FK Astana
Vlag van Estland
FC Flora Tallinn
Vlag van Zweden
Gefle IF (FP)
Vlag van Ierland
St. Patrick's Athletic
Vlag van Kazachstan
Irtysj Pavlodar
Vlag van Estland
FC Levadia Tallinn
Vlag van Noorwegen
Tromsø IL (FP)
Vlag van Slovenië
NK Domžale
Vlag van Kazachstan
FC Aktobe
Vlag van Estland
JK Trans Narva
Vlag van Finland
IFK Mariehamn (FP)
Legenda
Aanduiding Betekenis
(CL 3e) Ingestroomd na uitschakeling in de derde voorronde van de Champions League.
(CL PO) Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Champions League.
(CL) Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de 1e ronde van de Champions League.
(FP) Gekwalificeerd via het Fair Playklassement.

Er zijn zes deelnemers die niet op het hoogste niveau in hun land speelden tijdens dit seizoen. Dit zijn: Hapoel Ramat Gan, IL Hødd, FC Pasching, FK Teteks, FC Vaduz en Wigan Athletic FC.

Bijzonderheden
  • Oekraïne/Griekenland (OEK/GRI): Metalist Charkov
    Vlag van Oekraïne
    is uit de Champions League gehaald. PAOK Saloniki
    Vlag van Griekenland
    die eerder uitgeschakeld was in de 3e voorronde van de Champions League neemt de plaats over van Metalist. De tegenstander van PAOK Saloniki, Maccabi Tel Aviv FC
    Vlag van Israël
    in de Europa League is nu zonder te spelen automatisch geplaatst voor de groepsfase.
  • Turkije (TUR): Fenerbahçe SK is uitgesloten van Europees voetbal. Dat heeft het CAS bekendgemaakt. De UEFA heeft bekendgemaakt dat uit de verliezers van de play-offronde de vervanger van Fenerbahçe SK wordt geloot. Beşiktaş JK werd ook door de UEFA uitgesloten van Europees voetbal. Het CAS is hierop ingegaan. Het Noorse Tromsø IL die in de play-offronde verloor van Beşiktaş JK gaat daardoor nu naar de groepsfase van de Europa League.
  • Engeland (ENG): Swansea City AFC is een club afkomstig uit Wales maar zal uitkomen in Europa als een van de Engelse deelnemers omdat zij de Football League Cup 2012/13 hebben gewonnen.
  • Spanje (SPA): Málaga CF is als zesde geëindigd in de competitie en zou dus recht hebben op een plaats in de play-offronde, maar is door de UEFA uitgesloten voor deelname. Real Betis, als zevende geëindigd, mag daarom het ticket van Málaga overnemen. Hierdoor mag Sevilla FC, als negende geëindigd, het oorspronkelijke ticket van Real Betis overnemen doordat Rayo Vallecano die als achtste is geëindigd geen UEFA licentie heeft bemachtigd.
  • Bosnië en Herzegovina (BEH): FK Borac Banja Luka is als derde geëindigd in de competitie en zou dus recht hebben op een plaats in de 1e voorronde, maar doordat zij geen UEFA licentie hebben bemachtigd, mag HŠK Zrinjski Mostar, dat als negende is geëindigd, het ticket overnemen. Zrinjski Mostar was het hoogst geplaatste team met een UEFA licentie die zich nog niet had geplaatst voor een Europees toernooi.
  • Ierland (IRL): Derry City FC is een club afkomstig uit Noord-Ierland, maar zal uitkomen in Europa als een van de Ierse deelnemers omdat zij de FAI Cup hebben gewonnen (de coefficiënt punten die Derry City behaald, zullen worden toegekend aan Ierland en niet aan Noord-Ierland).
  • Griekenland (GRI): PAS Giannina eindigde als 5e in de Griekse competitie, echter net zoals de nummer 6 Panathinaikos FC, wordt ze uitgesloten van deelname doordat ze niet voldoen aan de Financial Fair Play. Hierdoor mag de nummer 7 Skoda Xanthi in hun plaats meedoen aan de Europa League.

Deelnemers per land

Een totaal van 195 teams van 53 bonden deden mee aan deze editie van de Europa League. De verdeling ging op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij werd gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2006/07 tot en met 2010/11.

Hieronder de verdeling van de plaatsen:

  • Van de bonden 1–6 kwalificeerden zich drie teams.
  • Van de bonden 7-9 kwalificeerden zich vier teams.
  • Van de bonden 10-51 kwalificeerden zich drie teams, behalve Liechtenstein (1 team).
  • Van de bonden 52-53 kwalificeerden zich twee teams.
  • De winnaar van de vorige editie, de titelverdediger, kwalificeerde zich automatisch voor de groepsfase van het toernooi indien zij geen UEFA Champions League-ticket had verkregen voor dit seizoen.
  • De top drie van de UEFA Fair Playklassement kregen elk nog een extra ticket.
  • 33 teams die in de UEFA Champions League 2013/14 werden uitgeschakeld, plaatsten zich voor de Europa League (8x Laatste 32, 10x Groepsfase en 15x Play-off ronde).

De ranking

Nr. Land Coeff. Teams
1
Vlag van Engeland
Engeland
84.410 3
2
Vlag van Spanje
 Spanje
84.186
3
Vlag van Duitsland
 Duitsland
75.186
4
Vlag van Italië
 Italië
59.981
5 (6)
Vlag van Portugal
 Portugal
55.346
6 (5)
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
54.178
7
Vlag van Rusland
 Rusland
47.832 4
8 (9)
Vlag van Nederland
 Nederland
45.515
9 (8)
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
45.133
10 (11)
Vlag van Griekenland
 Griekenland
37.100 3
11 (10)
Vlag van Turkije
 Turkije
34.050
12 (13)
Vlag van België
 België
32.400
13 (12)
Vlag van Denemarken
 Denemarken
27.525
14 (16)
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
26.800
15 (19)
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
26.325
16 (20)
Vlag van Cyprus
 Cyprus
25.499
17
Vlag van Israël
 Israël
22.000
18 (15)
Vlag van Schotland
Schotland
21.141
Nr. Land Coeff. Teams
19 (18)
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
20.350 3
20 (24)
Vlag van Polen
 Polen
19.916
21 (22)
Vlag van Kroatië
 Kroatië
18.874
22 (14)
Vlag van Roemenië
 Roemenië
18.824
23
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
18.208
24 (28)
Vlag van Zweden
 Zweden
15.900
25
Vlag van Slowakije
 Slowakije
14.874
26
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
14.675
27
Vlag van Servië
 Servië
14.250
28 (21)
Vlag van Bulgarije
 Bulgarije
14.250
29 (32)
Vlag van Hongarije
 Hongarije
9.750
30
Vlag van Finland
 Finland
9.133
31 (36)
Vlag van Georgië
 Georgië
8.666
32 (29)
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 Bosnië en Herzegovina
8.416
33 (31)
Vlag van Ierland
 Ierland
7.375
34 (38)
Vlag van Slovenië
 Slovenië
6.124
35 (34)
Vlag van Litouwen
 Litouwen
7.708
36 (33)
Vlag van Moldavië
 Moldavië
6.749
Nr. Land Coeff. Teams
37
Vlag van Azerbeidzjan
 Azerbeidzjan
6.207 3
38 (35)
Vlag van Letland
 Letland
7.415
39
Vlag van Macedonië
 Macedonië
5.666
40 (41)
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
5.333
41 (40)
Vlag van IJsland
 IJsland
5.332
42 (43)
Vlag van Montenegro
 Montenegro
4.375
43 (42)
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
4.000 1
44
Vlag van Albanië
 Albanië
3.916 3
45 (48)
Vlag van Malta
 Malta
3.083
46
Vlag van Wales
Wales
2.749
47 (45)
Vlag van Estland
 Estland
2.666
48 (49)
De Ulster Banner
Noord-Ierland
2.583
49 (51)
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
2.333
50 (47)
Vlag van Armenië
 Armenië
2.208
51 (50)
Vlag van Faeröer
 Faeröer
1.416
52
Vlag van Andorra
 Andorra
1.000 2
53
Vlag van San Marino
 San Marino
0.916
54
Vlag van Gibraltar
 Gibraltar
0.000

Opmerking: Het getal dat wordt weergegeven tussen de () staat voor de positie in het seizoen 2012/13

Kwalificatieronde

De kwalificatierondes bestaan uit vier fases, te weten de 1e, 2e en 3e voorronde en de play-off ronde.

1e voorronde

De heenwedstrijden werden gespeeld op 2, 3 en 4 juli 2013 en op 9, 10 en 11 juli waren de terugwedstrijden.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Víkingur Gøta
Vlag van Faeröer
2 - 1
Vlag van Finland
FC Inter Turku
1 - 1 1 - 0
VMFD Žalgiris
Vlag van Litouwen
4 - 3
Vlag van Ierland
St. Patrick's Athletic
2 - 2 2 - 1
Airbus UK Broughton FC
Vlag van Wales
1 - 1(u)
Vlag van Letland
FK Ventspils
1 - 1 0 - 0
JK Trans Narva
Vlag van Estland
1 - 8
Vlag van Zweden
Gefle IF
0 - 3 1 - 5
KR Reykjavík
Vlag van IJsland
3 - 0
Vlag van Noord-Ierland
Glentoran FC
0 - 0 3 - 0
Tsjichoera Satsjchere
Vlag van Georgië
(u)1 - 1
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
0 - 0 1 - 1
FC Milsami Orhei
Vlag van Moldavië
1 - 0
Vlag van Luxemburg
F91 Dudelange
1 - 0 0 - 0
FK Metaloerg Skopje
Vlag van Noord-Macedonië
0 - 2
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
0 - 1 0 - 1
Videoton FC
Vlag van Hongarije
2 - 2(u)
Vlag van Montenegro
FK Mladost Podgorica
2 - 1 0 - 1
FC Flora Tallinn
Vlag van Estland
1 - 1(u)
Vlag van Albanië
KF Kukësi
1 - 1 0 - 0
FK Teteks
Vlag van Noord-Macedonië
1 - 2
Vlag van Armenië
Pjoenik Jerevan
1 - 1 0 - 1
KS Teuta Durrës
Vlag van Albanië
3 - 3(u)
Vlag van Moldavië
Dacia Chişinău
3 - 1 0 - 2
FK Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
3 - 1
Vlag van San Marino
AC Libertas
1 - 0 2 - 1
Sliema Wanderers
Vlag van Malta
1 - 2
Vlag van Azerbeidzjan
FK Khazar Lenkoran
1 - 1 0 - 1
Levski Sofia
Vlag van Bulgarije
0 - 2
Vlag van Kazachstan
Irtysj Pavlodar
0 - 0 0 - 2
Hibernians FC
Vlag van Malta
3 - 7
Vlag van Servië
FK Vojvodina
1 - 4 2 - 3
FK Astana
Vlag van Kazachstan
0 - 6
Vlag van Bulgarije
Botev Plovdiv
0 - 1 0 - 5
UE Santa Coloma
Vlag van Andorra
1 - 4
Vlag van Bosnië en Herzegovina
HŠK Zrinjski Mostar
1 - 3 0 - 1
NK Domžale
Vlag van Slovenië
0 - 3
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu
0 - 1 0 - 2
FK Rudar Plevlja
Vlag van Montenegro
2 - 1
Vlag van Armenië
MIKA Asjtarak
1 - 0 1 - 1
Breiðablik Kópavogur
Vlag van IJsland
4 - 0
Vlag van Andorra
FC Santa Coloma
4 - 0 0 - 0
Drogheda United FC
Vlag van Ierland
0 - 2
Vlag van Zweden
Malmö FF
0 - 0 0 - 2
FK Inter Bakoe
Vlag van Azerbeidzjan
3 - 1
Vlag van Finland
IFK Mariehamn
1 - 1 2 - 0
ÍF Fuglafjørður
Vlag van Faeröer
0 - 5
Vlag van Noord-Ierland
Linfield FC
0 - 2 0 - 3
Prestatyn Town FC
Vlag van Wales
3 - 3 ns (4-3)
Vlag van Letland
FK Liepājas Metalurgs
1 - 2 2 - 1
Tromsø IL
Vlag van Noorwegen
3 - 2
Vlag van Slovenië
NK Publikum Celje
1 - 2 2 - 0
FC Tiraspol
Vlag van Moldavië
1 - 1 ns (2-4)
Vlag van Letland
Skonto FC
0 - 1 1 - 0
Crusaders FC
Vlag van Noord-Ierland
3 - 9
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
1 - 2 2 - 7
ÍB Vestmannaeyja
Vlag van IJsland
2 - 1
Vlag van Faeröer
HB Tórshavn
1 - 1 1 - 0
Jeunesse Esch
Vlag van Luxemburg
3 - 2
Vlag van Finland
TPS Turku
2 - 0 1 - 2
Bala Town FC
Vlag van Wales
2 - 3
Vlag van Estland
FC Levadia Tallinn
1 - 0 1 - 3
FK Kruoja Pakruojis
Vlag van Litouwen
0 - 8
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
0 - 3 0 - 5
SP La Fiorita
Vlag van San Marino
0 - 4
Vlag van Malta
Valletta FC
0 - 3 0 - 1
KF Laçi
Vlag van Albanië
1 - 3
Vlag van Luxemburg
FC Differdange 03
0 - 1 1 - 2
Gandzasar Kapan
Vlag van Armenië
2 - 4
Vlag van Kazachstan
FC Aktobe
1 - 2 1 - 2
FK Čelik
Vlag van Montenegro
1 - 13
Vlag van Hongarije
Budapest Honvéd FC
1 - 4 0 - 9
Torpedo Koetaisi
Vlag van Georgië
3 - 6
Vlag van Slowakije
MŠK Žilina
0 - 3 3 - 3
Sūduva Marijampolė
Vlag van Litouwen
4 - 4 ns (4-5)
Vlag van Noord-Macedonië
FK Turnovo
2 - 2 2 - 2

2e voorronde

De heenwedstrijden werden gespeeld op 16 en 18 juli 2013 en op 25 juli 2013 waren de terugwedstrijden.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Sparta Praag
Vlag van Tsjechië
2 - 3
Vlag van Zweden
BK Häcken
2 - 2 0 - 1
KF Kukësi
Vlag van Albanië
3 - 2
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo
3 - 2 0 - 0
FC Thun
Vlag van Zwitserland
5 - 1
Vlag van Georgië
Tsjichoera Satsjchere
2 - 0 3 - 1
Skoda Xanthi
Vlag van Griekenland
(u)2 - 2
Vlag van Noord-Ierland
Linfield FC
0 - 1 2 - 1 (n.v.)
IL Hødd
Vlag van Noorwegen
1 - 2
Vlag van Kazachstan
FC Aktobe
1 - 0 0 - 2
Dila Gori
Vlag van Georgië
3 - 0
Vlag van Denemarken
Aalborg BK
3 - 0 0 - 0
Maccabi Haifa
Vlag van Israël
10 - 0
Vlag van Azerbeidzjan
FK Khazar Lenkoran
2 - 0 8 - 0
HNK Hajduk Split
Vlag van Kroatië
3 - 2
Vlag van Noord-Macedonië
FK Turnovo
2 - 1 1 - 1
FK Ventspils
Vlag van Letland
5 - 1
Vlag van Luxemburg
Jeunesse Esch
1 - 0 4 - 1
Astra Giurgiu
Vlag van Roemenië
3 - 2
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
1 - 1 2 - 1
Skonto FC
Vlag van Letland
2 - 2(u)
Vlag van Tsjechië
FC Slovan Liberec
2 - 1 0 - 1
FC Levadia Tallinn
Vlag van Estland
0 - 4
Vlag van Roemenië
Pandurii Targu Jiu
0 - 0 0 - 4
Slask Wroclaw
Vlag van Polen
6 - 2
Vlag van Montenegro
FK Rudar Plevlja
4 - 0 2 - 2
Malmö FF
Vlag van Zweden
9 - 0
Vlag van Schotland
Hibernian FC
2 - 0 7 - 0
FK Jagodina
Vlag van Servië
2 - 4
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
2 - 3 0 - 1
Strømsgodset IF
Vlag van Noorwegen
5 - 2
Vlag van Hongarije
Debreceni VSC
2 - 2 3 - 0
Petrolul Ploiești
Vlag van Roemenië
7 - 0
Vlag van Faeröer
Víkingur Gøta
3 - 0 4 - 0
HNK Rijeka
Vlag van Kroatië
8 - 0
Vlag van Wales
Prestatyn Town FC
5 - 0 3 - 0
VMFD Žalgiris
Vlag van Litouwen
3 - 1
Vlag van Armenië
Pjoenik Jerevan
2 - 0 1 - 1
Beroe Stara Zagora
Vlag van Bulgarije
3 - 6
Vlag van Israël
Hapoel Tel Aviv FC
1 - 4 2 - 2
FC Honka Espoo
Vlag van Finland
2 - 5
Vlag van Polen
Lech Poznan
1 - 3 1 - 2
Rode Ster Belgrado
Vlag van Servië
2 - 0
Vlag van IJsland
ÍB Vestmannaeyja
2 - 0 0 - 0
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Wit-Rusland
2 - 2 ns (2-4)
Vlag van Moldavië
FC Milsami Orhei
1 - 1 1 - 1
FK Vojvodina
Vlag van Servië
5 - 1
Vlag van Hongarije
Budapest Honvéd FC
2 - 0 3 - 1
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
3 - 3(u)
Vlag van Slowakije
MŠK Žilina
3 - 1 0 - 2
Tromsø IL
Vlag van Noorwegen
2 - 1
Vlag van Azerbeidzjan
FK Inter Bakoe
2 - 0 0 - 1
Tsjornomorets Odessa
Vlag van Oekraïne
3 - 2
Vlag van Moldavië
Dacia Chişinău
2 - 0 1 - 2
IFK Göteborg
Vlag van Zweden
1 - 2
Vlag van Slowakije
AS Trencín
0 - 0 1 - 2
Dinamo Minsk
Vlag van Wit-Rusland
(u)4 - 4
Vlag van Kroatië
NK Lokomotiva Zagreb
1 - 2 3 - 2
KR Reykjavík
Vlag van IJsland
2 - 6
Vlag van België
Standard Luik
1 - 3 1 - 3
HŠK Zrinjski Mostar
Vlag van Bosnië en Herzegovina
1 - 3
Vlag van Bulgarije
Botev Plovdiv
1 - 1 0 - 2
FK Qarabağ
Vlag van Azerbeidzjan
4 - 3
Vlag van Polen
Piast Gliwice
2 - 1 2 - 2 (n.v.)
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
1 - 2
Vlag van Schotland
St. Johnstone
0 - 1 1 - 1
Trabzonspor
Vlag van Turkije
7 - 2
Vlag van Ierland
Derry City FC
4 - 2 3 - 0
Valletta FC
Vlag van Malta
1 - 3
Vlag van Wit-Rusland
FK Minsk
1 - 1 0 - 2
FK Mladost Podgorica
Vlag van Montenegro
3 - 2
Vlag van Slowakije
FK Senica
2 - 2 1 - 0
Anorthosis Famagusta
Vlag van Cyprus
3 - 4
Vlag van Zweden
Gefle IF
3 - 0 0 - 4
Breiðablik Kópavogur
Vlag van IJsland
1 - 0
Vlag van Oostenrijk
SK Sturm Graz
0 - 0 1 - 0
Irtysj Pavlodar
Vlag van Kazachstan
3 - 4
Vlag van Bosnië en Herzegovina
NK Široki Brijeg
3 - 2 0 - 2
FC Differdange 03
Vlag van Luxemburg
5 - 4
Vlag van Nederland
FC Utrecht
2 - 1 3 - 3

3e voorronde

De 3e voorronde werd gespeeld op 1 augustus 2013 en op 8 augustus 2013 waren de returns.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Tsjornomorets Odessa
Vlag van Oekraïne
3 - 1
Vlag van Servië
Rode Ster Belgrado
3 - 1 0 - 0
Swansea City AFC
Vlag van Engeland
4 - 0
Vlag van Zweden
Malmö FF
4 - 0 0 - 0
Sevilla FC
Vlag van Spanje
9 - 1
Vlag van Montenegro
FK Mladost Podgorica
3 - 0 6 - 1
AS Saint-Étienne
Vlag van Frankrijk
6 - 0
Vlag van Moldavië
FC Milsami Orhei
3 - 0 3 - 0
NK Široki Brijeg
Vlag van Bosnië en Herzegovina
1 - 7
Vlag van Italië
Udinese
1 - 3 0 - 4
Petrolul Ploiești
Vlag van Roemenië
3 - 2
Vlag van Nederland
SBV Vitesse
1 - 1 2 - 1
HNK Hajduk Split
Vlag van Kroatië
0 - 2
Vlag van Georgië
Dila Gori
0 - 1 0 - 1
FK Baumit Jablonec
Vlag van Tsjechië
5 - 2
Vlag van Noorwegen
Strømsgodset IF
2 - 1 3 - 1
FK Ventspils
Vlag van Letland
0 - 3
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
0 - 0 0 - 3
FC Slovan Liberec
Vlag van Tsjechië
4 - 2
Vlag van Zwitserland
FC Zürich
2 - 1 2 - 1
KF Kukësi
Vlag van Albanië
2 - 1
Vlag van Oekraïne
Metaloerh Donetsk
2 - 0 0 - 1
FK Qarabağ
Vlag van Azerbeidzjan
3 - 0
Vlag van Zweden
Gefle IF
1 - 0 2 - 0
Dinamo Minsk
Vlag van Wit-Rusland
0 - 1
Vlag van Turkije
Trabzonspor
0 - 1 0 - 0
FC Aktobe
Vlag van Kazachstan
1 - 1 ns (2-1)
Vlag van IJsland
Breiðablik Kópavogur
1 - 0 0 - 1
Pandurii Targu Jiu
Vlag van Roemenië
3 - 2
Vlag van Israël
Hapoel Tel Aviv FC
1 - 1 2 - 1
HNK Rijeka
Vlag van Kroatië
3 - 2
Vlag van Slowakije
MŠK Žilina
2 - 1 1 - 1
Slask Wroclaw
Vlag van Polen
4 - 3
Vlag van België
Club Brugge
1 - 0 3 - 3
Randers FC
Vlag van Denemarken
1 - 4
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
1 - 2 0 - 2
Tromsø IL
Vlag van Noorwegen
1 - 1 ns (4-3)
Vlag van Luxemburg
FC Differdange 03
1 - 0 0 - 1
Asteras Tripolis
Vlag van Griekenland
2 - 4
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
1 - 1 1 - 3
AS Trencín
Vlag van Slowakije
3 - 5
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu
1 - 3 2 - 2
VMFD Žalgiris
Vlag van Litouwen
(u)2 - 2
Vlag van Polen
Lech Poznan
1 - 0 1 - 2
Motherwell FC
Vlag van Schotland
0 - 3
Vlag van Rusland
Kuban Krasnodar
0 - 2 0 - 1
Botev Plovdiv
Vlag van Bulgarije
1 - 1(u)
Vlag van Duitsland
VfB Stuttgart
1 - 1 0 - 0
GD Estoril-Praia
Vlag van Portugal
1 - 0
Vlag van Israël
Hapoel Ramat Gan
0 - 0 1 - 0
FK Vojvodina
Vlag van Servië
5 - 2
Vlag van Turkije
Bursaspor
2 - 2 3 - 0
Skoda Xanthi
Vlag van Griekenland
2 - 4
Vlag van België
Standard Luik
1 - 2 1 - 2
BK Häcken
Vlag van Zweden
1 - 3
Vlag van Zwitserland
FC Thun
1 - 2 0 - 1
FK Minsk
Vlag van Wit-Rusland
1 - 1 ns (3-2)
Vlag van Schotland
St. Johnstone
0 - 1 1 - 0

Play-offronde

Er stroomden 33 teams in (waaronder 14 teams uit de derde voorronde Champions League) naast de 29 winnaars uit de derde voorronde; in totaal deden 62 teams aan deze ronde mee. De 31 winnaars plaatsten zich voor de groepsfase. De wedstrijden werden gespeeld op 22 en 29 augustus 2013.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Kuban Krasnodar
Vlag van Rusland
3 - 1
Vlag van Nederland
Feyenoord
1 - 0 2 - 1
Apollon Limassol
Vlag van Cyprus
2 - 1
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
2 - 0 0 - 1
IF Elfsborg
Vlag van Zweden
2 - 1
Vlag van Denemarken
FC Nordsjælland
1 - 1 1 - 0
FK Baumit Jablonec
Vlag van Tsjechië
1 - 8
Vlag van Spanje
Real Betis
1 - 2 0 - 6
Molde FK
Vlag van Noorwegen
0 - 5
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
0 - 2 0 - 3
SV Zulte Waregem
Vlag van België
3 - 2
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
1 - 1 2 - 1
FC Aktobe
Vlag van Kazachstan
3 - 8
Vlag van Oekraïne
Dinamo Kiev
2 - 3 1 - 5
Sevilla FC
Vlag van Spanje
9 - 1
Vlag van Polen
Slask Wroclaw
4 - 1 5 - 0
HNK Rijeka
Vlag van Kroatië
4 - 3
Vlag van Duitsland
VfB Stuttgart
2 - 1 2 - 2
FK Vojvodina
Vlag van Servië
2 - 3
Vlag van Moldavië
Sheriff Tiraspol
1 - 1 1 - 2
Rapid Wien
Vlag van Oostenrijk
4 - 0
Vlag van Georgië
Dila Gori
1 - 0 3 - 0
Swansea City AFC
Vlag van Engeland
6 - 3
Vlag van Roemenië
Petrolul Ploiești
5 - 1 1 - 2
Red Bull Salzburg
Vlag van Oostenrijk
7 - 0
Vlag van Litouwen
VMFD Žalgiris
5 - 0 2 - 0
Tsjornomorets Odessa
Vlag van Oekraïne
1 - 1 ns (7-6)
Vlag van Albanië
Skënderbeu Korçë
1 - 0 0 - 1
KF Kukësi
Vlag van Albanië
1 - 5
Vlag van Turkije
Trabzonspor
0 - 2 1 - 3
Tromsø IL***
Vlag van Noorwegen
2 - 3
Vlag van Turkije
Beşiktaş JK
2 - 1 0 - 2
Atromitos
Vlag van Griekenland
3 - 3(u)
Vlag van Nederland
AZ
1 - 3 2 - 0**
FK Qarabağ
Vlag van Azerbeidzjan
1 - 4
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
0 - 2 1 - 2
Maccabi Tel Aviv FC*
Vlag van Israël
walk-over
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki[1]
niet gespeeld niet gespeeld
Esbjerg fB
Vlag van Denemarken
5 - 3
Vlag van Frankrijk
AS Saint-Étienne
4 - 3 1 - 0
Pandurii Targu Jiu
Vlag van Roemenië
2 - 1
Vlag van Portugal
Sporting Braga
0 - 1 2 - 0 (n.v.)
FH Hafnarfjörður
Vlag van IJsland
2 - 7
Vlag van België
KRC Genk
0 - 2 2 - 5
FK Minsk
Vlag van Wit-Rusland
1 - 5
Vlag van België
Standard Luik
0 - 2 1 - 3
FC Sankt Gallen
Vlag van Zwitserland
5 - 3
Vlag van Rusland
Spartak Moskou
1 - 1 4 - 2
Grasshopper Club Zürich
Vlag van Zwitserland
2 - 2(u)
Vlag van Italië
Fiorentina
1 - 2 1 - 0
Dinamo Tbilisi
Vlag van Georgië
0 - 8
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
0 - 5 0 - 3
GD Estoril-Praia
Vlag van Portugal
4 - 1
Vlag van Oostenrijk
FC Pasching
2 - 0 2 - 1
Udinese
Vlag van Italië
2 - 4
Vlag van Tsjechië
FC Slovan Liberec
1 - 3 1 - 1
Maccabi Haifa
Vlag van Israël
3 - 1
Vlag van Roemenië
Astra Giurgiu
2 - 0 1 - 1
JK Nõmme Kalju
Vlag van Estland
1 - 5
Vlag van Oekraïne
Dnipro Dnipropetrovsk
1 - 3 0 - 2
FK Partizan
Vlag van Servië
1 - 3
Vlag van Zwitserland
FC Thun
1 - 0 0 - 3

* Maccabi Tel Aviv FC is automatisch geplaatst voor de groepsfase, door het verwijderen van Metalist Charkov uit de Champions League, en daardoor het laten toetreden van PAOK Saloniki aan de play-offs van de Champions League.
** De wedstrijd AZ - Atromitos werd in de 60e minuut gestaakt bij een 0 - 1-tussenstand wegens brand in het stadion. De wedstrijd werd op vrijdag 30 augustus om 11:00 uitgespeeld.
*** Tromsø IL is automatisch geplaatst voor de groepsfase, door het uitsluiten van Beşiktaş JK uit de Europa League vanwege het onreglementair beïnvloeden van wedstrijden.

Hoofdtoernooi

1e ronde

De loting van de groepsfase vond plaats op 30 augustus 2013. De wedstrijden van de groepsfase werden gespeeld op 19 september, 3 en 24 oktober, 7 en 28 november en 12 december 2013.

Potindeling

Pot 1
Team Coeff.
Vlag van Spanje
Valencia CF
102.605
Vlag van Frankrijk
Olympique Lyonnais
95.800
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
69.592
Vlag van Oekraïne
Dinamo Kiev
68.951
Vlag van Nederland
PSV
64.945
Vlag van Frankrijk
Girondins Bordeaux
59.800
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
58.266
Vlag van Spanje
Sevilla FC
55.105
Vlag van België
Standard Luik
45.880
Vlag van Italië
Fiorentina
42.829
Vlag van Italië
SS Lazio
41.829
Vlag van Nederland
AZ
39.445
Pot 2
Team Coeff.
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia*
35.366
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
28.800
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
28.075
Vlag van België
KRC Genk
26.880
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb
25.916
Vlag van Oekraïne
Dnipro Dnipropetrovsk
23.951
Vlag van Turkije
Trabzonspor
21.400
Vlag van Rusland
Anzji Machatsjkala
20.266
Vlag van Spanje
Real Betis
17.605
Vlag van Engeland
Swansea City AFC
16.592
Vlag van Engeland
Wigan Athletic FC
16.592
Vlag van Duitsland
SC Freiburg
15.922
Pot 3
Team Coeff.
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
15.922
Vlag van Portugal
Vitoria Guimaraes
14.333
Vlag van Polen
Legia Warschau
13.650
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
13.575
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
13.075
Vlag van Portugal
FC Paços de Ferreira
12.833
Vlag van Portugal
GD Estoril-Praia
11.833
Vlag van Moldavië
Sheriff Tiraspol
11.533
Vlag van Oekraïne
Tsjornomorets Odessa
9.951
Vlag van Slovenië
NK Maribor
9.941
Vlag van Rusland
Kuban Krasnodar
9.266
Vlag van Zweden
IF Elfsborg
8.125
Pot 4
Team Coeff.
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv FC
8.075
Vlag van Tsjechië
FC Slovan Liberec
7.745
Vlag van Zwitserland
FC Thun
7.285
Vlag van België
SV Zulte Waregem
6.880
Vlag van Cyprus
Apollon Limassol
6.366
Vlag van Noorwegen
Tromsø IL
6.335
Vlag van Zwitserland
FC Sankt Gallen
5.785
Vlag van Denemarken
Esbjerg fB
5.140
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
4.916
Vlag van Roemenië
Pandurii Targu Jiu
4.604
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
3.450
Vlag van Kazachstan
Sjachtjor Karaganda
2.941
Legenda kleuren in de tabellen
Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de tweede ronde
Uitgeschakeld

* APOEL Nicosia mag meedoen aan de groepsfase, ondanks dat zij uitschakeld werden in de Play-off ronde. APOEL Nicosia werd namelijk geloot bij de loting om de vrij gekomen plaats van Fenerbahçe SK te kunnen overnemen.

Poule A

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 19:00 Valencia CF 0 - 3 Swansea City AFC
19:00 FC Sankt Gallen 2 - 0 Kuban Krasnodar
3 okt. 18:00 Kuban Krasnodar 0 - 2 Valencia CF
21:05 Swansea City AFC 1 - 0 FC Sankt Gallen
24 okt. 21:05 Swansea City AFC 1 - 1 Kuban Krasnodar
21:05 Valencia CF 5 - 1 FC Sankt Gallen
7 nov. 18:00 Kuban Krasnodar 1 - 1 Swansea City AFC
19:00 FC Sankt Gallen 2 - 3 Valencia CF
28 nov. 18:00 Kuban Krasnodar 4 - 0 FC Sankt Gallen
21:05 Swansea City AFC 0 - 1 Valencia CF
12 dec. 19:00 Valencia CF 1 - 1 Kuban Krasnodar
19:00 FC Sankt Gallen 1 - 0 Swansea City AFC
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Spanje
Valencia CF
6 4 1 1 12 7 +5 13
2
Vlag van Engeland
Swansea City AFC
6 2 2 2 6 4 +2 8
3
Vlag van Rusland
Kuban Krasnodar
6 1 3 2 7 7 0 6
4
Vlag van Zwitserland
FC Sankt Gallen
6 2 0 4 6 13 -7 6
Bony
Bony
Topscorer(s) Poule A
Vlag van Spanje
Paco Alcácer (Valencia)
Vlag van Paraguay
Lorenzo Melgarejo (Kuban), 3 goals

Poule B

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 19:00 Dinamo Zagreb 1 - 2 Tsjornomorets Odessa
19:00 PSV 0 - 2 PFK Ludogorets
3 okt. 21:05 PFK Ludogorets 3 - 0 Dinamo Zagreb
21:05 Tsjornomorets Odessa 0 - 2 PSV
24 okt. 21:05 Tsjornomorets Odessa 0 - 1 PFK Ludogorets
21:05 Dinamo Zagreb 0 - 0 PSV
7 nov. 19:00 PFK Ludogorets 1 - 1 Tsjornomorets Odessa
19:00 PSV 2 - 0 Dinamo Zagreb
28 nov. 21:05 Tsjornomorets Odessa 2 - 1 Dinamo Zagreb
21:05 PFK Ludogorets 2 - 0 PSV
12 dec. 19:00 Dinamo Zagreb 1 - 2 PFK Ludogorets
19:00 PSV 0 - 1 Tsjornomorets Odessa
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
6 5 1 0 11 2 +9 16
2
Vlag van Oekraïne
Tsjornomorets Odessa
6 3 1 2 6 6 0 10
3
Vlag van Nederland
PSV
6 2 1 3 4 5 -1 7
4
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb
6 0 1 5 3 11 -8 1
Wijnaldum
Wijnaldum
Topscorer(s) Poule B
Vlag van Slovenië
Roman Bezjak (Ludogorets), 4 goals

Poule C

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 19:00 Red Bull Salzburg 4 - 0 IF Elfsborg
19:00 Standard Luik 1 - 2 Esbjerg fB
3 okt. 21:05 Esbjerg fB 1 - 2 Red Bull Salzburg
21:05 IF Elfsborg 1 - 1 Standard Luik
24 okt. 21:05 IF Elfsborg 1 - 2 Esbjerg fB
21:05 Red Bull Salzburg 2 - 1 Standard Luik
7 nov. 19:00 Esbjerg fB 1 - 0 IF Elfsborg
19:00 Standard Luik 1 - 3 Red Bull Salzburg
28 nov. 21:05 IF Elfsborg 0 - 1 Red Bull Salzburg
21:05 Esbjerg fB 2 - 1 Standard Luik
12 dec. 19:00 Red Bull Salzburg 3 - 0 Esbjerg fB
19:00 Standard Luik 1 - 3 IF Elfsborg
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
6 6 0 0 15 3 +12 18
2
Vlag van Denemarken
Esbjerg fB
6 4 0 2 8 8 0 12
3
Vlag van Zweden
IF Elfsborg
6 1 1 4 5 10 -5 4
4
Vlag van België
Standard Luik
6 0 1 5 6 13 -7 1
De Camargo
De Camargo
Topscorer(s) Poule C
Vlag van Spanje
Jonathan Soriano (Red Bull Salzburg)
Vlag van Brazilië
Alan (Red Bull Salzburg), 4 goals

Poule D

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 19:00 SV Zulte Waregem 0 - 0 Wigan Athletic FC
19:00 NK Maribor 2 - 5 Roebin Kazan
3 okt. 18:00 Roebin Kazan 4 - 0 SV Zulte Waregem
21:05 Wigan Athletic FC 3 - 1 NK Maribor
24 okt. 21:05 Wigan Athletic FC 1 - 1 Roebin Kazan
21:05 SV Zulte Waregem 1 - 3 NK Maribor
7 nov. 18:00 Roebin Kazan 1 - 0 Wigan Athletic FC
19:00 NK Maribor 0 - 1 SV Zulte Waregem
28 nov. 18:00 Roebin Kazan 1 - 1 NK Maribor
21:05 Wigan Athletic FC 1 - 2 SV Zulte Waregem
12 dec. 19:00 SV Zulte Waregem 0 - 2 Roebin Kazan
19:00 NK Maribor 2 - 1 Wigan Athletic FC
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
6 4 2 0 14 4 +10 14
2
Vlag van Slovenië
NK Maribor
6 2 1 3 9 12 -3 7
3
Vlag van België
SV Zulte Waregem
6 2 1 3 4 10 -6 7
4
Vlag van Engeland
Wigan Athletic FC
6 1 2 3 6 7 -1 5
M'Vila
M'Vila
Topscorer(s) Poule D
Vlag van Engeland
Nick Powell (Wigan Athletic)
Vlag van Kroatië
Dejan Mezga (Maribor)
Vlag van Israël
Bibras Natkho (Roebin Kazan), 3 goals

Poule E

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 19:00 Fiorentina 3 - 0 FC Paços de Ferreira
19:00 Pandurii Targu Jiu 0 - 1 Dnipro Dnipropetrovsk
3 okt. 21:05 Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2 Fiorentina
21:05 FC Paços de Ferreira 1 - 1 Pandurii Targu Jiu
24 okt. 21:05 FC Paços de Ferreira 0 - 2 Dnipro Dnipropetrovsk
21:05 Fiorentina 3 - 0 Pandurii Targu Jiu
7 nov. 19:00 Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 0 FC Paços de Ferreira
19:00 Pandurii Targu Jiu 1 - 2 Fiorentina
28 nov. 21:05 Dnipro Dnipropetrovsk 4 - 1 Pandurii Targu Jiu
21:05 FC Paços de Ferreira 0 - 0 Fiorentina
12 dec. 19:00 Fiorentina 2 - 1 Dnipro Dnipropetrovsk
19:00 Pandurii Targu Jiu 0 - 0 FC Paços de Ferreira
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Italië
Fiorentina
6 5 1 0 12 3 +9 16
2
Vlag van Oekraïne
Dnipro Dnipropetrovsk
6 4 0 2 11 5 +6 12
3
Vlag van Portugal
FC Paços de Ferreira
6 0 3 3 1 8 -7 3
4
Vlag van Roemenië
Pandurii Targu Jiu
6 0 2 4 3 11 -8 2
Gómez
Gómez
Topscorer(s) Poule E
Vlag van Brazilië
Ryder Matos (Fiorentina)
Vlag van Oekraïne
Jevhen Konopljanka (Dnipro), 3 goals

Poule F

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 19:00 Eintracht Frankfurt 3 - 0 Girondins Bordeaux
19:00 Maccabi Tel Aviv FC 0 - 0 APOEL Nicosia
3 okt. 21:05 APOEL Nicosia 0 - 3 Eintracht Frankfurt
21:05 Girondins Bordeaux 1 - 2 Maccabi Tel Aviv FC
24 okt. 21:05 Girondins Bordeaux 2 - 1 APOEL Nicosia
21:05 Eintracht Frankfurt 2 - 0 Maccabi Tel Aviv FC
7 nov. 19:00 APOEL Nicosia 2 - 1 Girondins Bordeaux
19:00 Maccabi Tel Aviv FC 4 - 2 Eintracht Frankfurt
28 nov. 21:05 Girondins Bordeaux 0 - 1 Eintracht Frankfurt
21:05 APOEL Nicosia 0 - 0 Maccabi Tel Aviv FC
12 dec. 19:00 Eintracht Frankfurt 2 - 0 APOEL Nicosia
19:00 Maccabi Tel Aviv FC 1 - 0 Girondins Bordeaux
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
6 5 0 1 13 4 +9 15
2
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv FC
6 3 2 1 7 5 +2 11
3
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
6 1 2 3 3 8 -5 5
4
Vlag van Frankrijk
Girondins Bordeaux
6 1 0 5 4 10 -6 3
Obraniak
Obraniak
Topscorer(s) Poule F
Vlag van Israël
Barak Itzhaki (Maccabi Tel Aviv)
Vlag van Israël
Eran Zahavi (Maccabi Tel Aviv), 3 goals

Poule G

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 21:05 Dinamo Kiev 0 - 1 KRC Genk
21:05 FC Thun 1 - 0 Rapid Wien
3 okt. 19:00 Rapid Wien 2 - 2 Dinamo Kiev
19:00 KRC Genk 2 - 1 FC Thun
24 okt. 19:00 KRC Genk 1 - 1 Rapid Wien
19:00 Dinamo Kiev 3 - 0 FC Thun
7 nov. 21:05 Rapid Wien 2 - 2 KRC Genk
21:05 FC Thun 0 - 2 Dinamo Kiev
28 nov. 19:00 KRC Genk 3 - 1 Dinamo Kiev
19:00 Rapid Wien 2 - 1 FC Thun
12 dec. 21:05 Dinamo Kiev 3 - 1 Rapid Wien
21:05 FC Thun 0 - 1 KRC Genk
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van België
KRC Genk
6 4 2 0 10 5 +5 14
2
Vlag van Oekraïne
Dinamo Kiev
6 3 1 2 11 7 +4 10
3
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
6 1 3 2 8 10 -2 6
4
Vlag van Zwitserland
FC Thun
6 1 0 5 3 10 -7 3
Schrijvers
Schrijvers
Topscorer(s) Poule G
Vlag van Oekraïne
Andriy Yarmolenko (Dinamo Kiev)
Vlag van Duitsland
Terrence Boyd (Rapid Wien), 4 goals

Poule H

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 21:05 SC Freiburg 2 - 2 FC Slovan Liberec
21:05 GD Estoril-Praia 1 - 2 Sevilla FC
3 okt. 19:00 Sevilla FC 2 - 0 SC Freiburg
19:00 FC Slovan Liberec 2 - 1 GD Estoril-Praia
24 okt. 19:00 FC Slovan Liberec 1 - 1 Sevilla FC
19:00 SC Freiburg 1 - 1 GD Estoril-Praia
7 nov. 21:05 Sevilla FC 1 - 1 FC Slovan Liberec
21:05 GD Estoril-Praia 0 - 0 SC Freiburg
28 nov. 19:00 FC Slovan Liberec 1 - 2 SC Freiburg
19:00 Sevilla FC 1 - 1 GD Estoril-Praia
12 dec. 21:05 SC Freiburg 0 - 2 Sevilla FC
21:05 GD Estoril-Praia 1 - 2 FC Slovan Liberec
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Spanje
Sevilla FC
6 3 3 0 9 4 +5 12
2
Vlag van Tsjechië
FC Slovan Liberec
6 2 3 1 9 8 +1 9
3
Vlag van Duitsland
SC Freiburg
6 1 3 2 5 8 -3 6
4
Vlag van Portugal
GD Estoril-Praia
6 0 3 3 5 8 -3 3
Rakitić
Rakitić
Topscorer(s) Poule H
Vlag van Tsjechië
Michael Rabušic (Slovan Liberec), 3 goals

Poule I

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 21:05 Real Betis 0 - 0 Olympique Lyonnais
21:05 Vitoria Guimaraes 4 - 0 HNK Rijeka
3 okt. 19:00 HNK Rijeka 1 - 1 Real Betis
19:00 Olympique Lyonnais 1 - 1 Vitoria Guimaraes
24 okt. 19:00 Olympique Lyonnais 1 - 0 HNK Rijeka
19:00 Real Betis 1 - 0 Vitoria Guimaraes
7 nov. 21:05 HNK Rijeka 1 - 1 Olympique Lyonnais
21:05 Vitoria Guimaraes 0 - 1 Real Betis
28 nov. 19:00 Olympique Lyonnais 1 - 0 Real Betis
19:00 HNK Rijeka 0 - 0 Vitoria Guimaraes
12 dec. 21:05 Real Betis 0 - 0 HNK Rijeka
21:05 Vitoria Guimaraes 1 - 2 Olympique Lyonnais
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Frankrijk
Olympique Lyonnais
6 3 3 0 6 3 +3 12
2
Vlag van Spanje
Real Betis
6 2 3 1 3 2 +1 9
3
Vlag van Portugal
Vitoria Guimaraes
6 1 2 3 6 5 +1 5
4
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
6 0 4 2 2 7 -5 4
Gourcuff
Gourcuff
Topscorer(s) Poule I
Vlag van Niger
Ouwo Moussa Maazou (Vitoria)
Vlag van Frankrijk
Bafétimbi Gomis (Lyon), 2 goals

Poule J

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 21:05 Apollon Limassol 1 - 2 Trabzonspor
21:05 SS Lazio 1 - 0 Legia Warschau
3 okt. 19:00 Legia Warschau 0 - 1 Apollon Limassol
19:00 Trabzonspor 3 - 3 SS Lazio
24 okt. 19:00 Trabzonspor 2 - 0 Legia Warschau
19:00 Apollon Limassol 0 - 0 SS Lazio
7 nov. 21:05 Legia Warschau 0 - 2 Trabzonspor
21:05 SS Lazio 2 - 1 Apollon Limassol
28 nov. 19:00 Trabzonspor 4 - 2 Apollon Limassol
19:00 Legia Warschau 0 - 2 SS Lazio
12 dec. 21:05 Apollon Limassol 0 - 2 Legia Warschau
21:05 SS Lazio 0 - 0 Trabzonspor
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Turkije
Trabzonspor
6 4 2 0 13 6 +7 14
2
Vlag van Italië
SS Lazio
6 3 3 0 8 4 +4 12
3
Vlag van Cyprus
Apollon Limassol
6 1 1 4 5 10 -5 4
4
Vlag van Polen
Legia Warschau
6 1 0 5 2 8 -6 3
Klose
Klose
Topscorer(s) Poule J
Vlag van Italië
Sergio Floccari (Lazio Roma)
Vlag van Turkije
Olcan Adın (Trabzonspor), 4 goals

Poule K

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 21:05 Sheriff Tiraspol 0 - 0 Anzji Machatsjkala
21:05 Tottenham Hotspur FC 3 - 0 Tromsø IL
3 okt. 18:00 Anzji Machatsjkala 0 - 2 Tottenham Hotspur FC
19:00 Tromsø IL 1 - 1 Sheriff Tiraspol
24 okt. 18:00 Anzji Machatsjkala 1 - 0 Tromsø IL
19:00 Sheriff Tiraspol 0 - 2 Tottenham Hotspur FC
7 nov. 21:05 Tromsø IL 0 - 1 Anzji Machatsjkala
21:05 Tottenham Hotspur FC 2 - 1 Sheriff Tiraspol
28 nov. 18:00 Anzji Machatsjkala 1 - 1 Sheriff Tiraspol
19:00 Tromsø IL 0 - 2 Tottenham Hotspur FC
12 dec. 21:05 Sheriff Tiraspol 2 - 0 Tromsø IL
21:05 Tottenham Hotspur FC 4 - 1 Anzji Machatsjkala
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
6 6 0 0 15 2 +13 18
2
Vlag van Rusland
Anzji Machatsjkala
6 2 2 2 4 7 -3 8
3
Vlag van Moldavië
Sheriff Tiraspol
6 1 3 2 5 6 -1 6
4
Vlag van Noorwegen
Tromsø IL
6 0 1 5 1 10 -9 1
Vertonghen
Vertonghen
Topscorer(s) Poule K
Vlag van Engeland
Jermain Defoe (Tottenham Hotspur), 5 goals

Poule L

Datum Tijd Team Score Team
19 sep. 21:05 PAOK Saloniki 2 - 1 Sjachtjor Karaganda
21:05 Maccabi Haifa 0 - 1 AZ
3 okt. 18:00 Sjachtjor Karaganda 2 - 2 Maccabi Haifa
19:00 AZ 1 - 1 PAOK Saloniki
24 okt. 18:00 Sjachtjor Karaganda 1 - 1 AZ
19:00 PAOK Saloniki 3 - 2 Maccabi Haifa
7 nov. 21:05 AZ 1 - 0 Sjachtjor Karaganda
21:05 Maccabi Haifa 0 - 0 PAOK Saloniki
28 nov. 18:00 Sjachtjor Karaganda 0 - 2 PAOK Saloniki
19:00 AZ 2 - 0 Maccabi Haifa
12 dec. 21:05 PAOK Saloniki 2 - 2 AZ
21:05 Maccabi Haifa 2 - 1 Sjachtjor Karaganda
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Nederland
AZ
6 3 3 0 8 4 +4 12
2
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
6 3 3 0 10 6 +4 12
3
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
6 1 2 3 6 9 -3 5
4
Vlag van Kazachstan
Sjachtjor Karaganda
6 0 2 4 5 10 -5 2
Martens
Martens
Topscorer(s) Poule L
Vlag van IJsland
Jóhann Berg Guðmundsson (AZ), 3 goals

Knock-outfase

  • Tijdens de loting voor de laatste 32, zullen de twaalf groep winnaars en de 4 sterkste nummers 3 uit de 1e ronde van de Champions League een geplaatste status hebben, de twaalf nummers 2 en de 4 slechtste nummers 3 van de 1e ronde Champions League zullen een ongeplaatste status hebben. De geplaatste teams zullen worden geloot tegen de ongeplaatste teams. Ploegen die in dezelfde groep zaten en ploegen uit dezelfde landen kunnen in deze ronde niet tegen elkaar worden geloot.
  • Vanaf de achtste finales zal er geen geplaatste en ongeplaatste status meer zijn en kan iedereen elkaar loten.

Laatste 32

De loting vond plaats op 16 december 2013 om 13:00 in Nyon, Zwitserland. De heenwedstrijden werden gespeeld op 20 februari 2014. Op 27 februari 2014 waren de returns.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Dnipro Dnipropetrovsk
Vlag van Oekraïne
2 - 3
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
1 - 0 1 - 3
Real Betis
Vlag van Spanje
3 - 1
Vlag van Rusland
Roebin Kazan
1 - 1 2 - 0
Swansea City AFC
Vlag van Engeland
1 - 3
Vlag van Italië
SSC Napoli
0 - 0 1 - 3
Juventus FC
Vlag van Italië
4 - 0
Vlag van Turkije
Trabzonspor
2 - 0 2 - 0
NK Maribor
Vlag van Slovenië
3 - 4
Vlag van Spanje
Sevilla FC
2 - 2 1 - 2
FC Viktoria Plzen
Vlag van Tsjechië
3 - 2
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk
1 - 1 2 - 1
Tsjornomorets Odessa
Vlag van Oekraïne
0 - 1
Vlag van Frankrijk
Olympique Lyonnais
0 - 0 0 - 1
SS Lazio
Vlag van Italië
3 - 4
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
0 - 1 3 - 3
Esbjerg fB
Vlag van Denemarken
2 - 4
Vlag van Italië
Fiorentina
1 - 3 1 - 1
AFC Ajax
Vlag van Nederland
1 - 6
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
0 - 3 1 - 3
Maccabi Tel Aviv FC
Vlag van Israël
0 - 3
Vlag van Zwitserland
FC Basel
0 - 0 0 - 3
FC Porto
Vlag van Portugal
(u)5 - 5
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
2 - 2 3 - 3
Anzji Machatsjkala
Vlag van Rusland
2 - 0
Vlag van België
KRC Genk
0 - 0 2 - 0
Dinamo Kiev
Vlag van Oekraïne
0 - 2
Vlag van Spanje
Valencia CF
0 - 2 0 - 0
PAOK Saloniki
Vlag van Griekenland
0 - 4
Vlag van Portugal
SL Benfica
0 - 1 0 - 3
FC Slovan Liberec
Vlag van Tsjechië
1 - 2
Vlag van Nederland
AZ
0 - 1 1 - 1

Achtste finales

De loting vond plaats op 16 december 2013 om 13:00 in Nyon, Zwitserland. De heenwedstrijden werden gespeeld op 13 maart 2014. Op 20 maart 2014 waren de returns.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
AZ
Vlag van Nederland
1 - 0
Vlag van Rusland
Anzji Machatsjkala
1 - 0 0 - 0
PFK Ludogorets
Vlag van Bulgarije
0 - 4
Vlag van Spanje
Valencia CF
0 - 3 0 - 1
FC Porto
Vlag van Portugal
3 - 2
Vlag van Italië
SSC Napoli
1 - 0 2 - 2
Olympique Lyonnais
Vlag van Frankrijk
5 - 3
Vlag van Tsjechië
FC Viktoria Plzen
4 - 1 1 - 2
Sevilla FC
Vlag van Spanje
2 - 2 ns (4-3)
Vlag van Spanje
Real Betis
0 - 2 2 - 0
Tottenham Hotspur FC
Vlag van Engeland
3 - 5
Vlag van Portugal
SL Benfica
1 - 3 2 - 2
FC Basel
Vlag van Zwitserland
2 - 1
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
0 - 0 2 - 1
Juventus FC
Vlag van Italië
2 - 1
Vlag van Italië
Fiorentina
1 - 1 1 - 0

Kwartfinales

De loting voor de kwartfinales vond plaats op 21 maart 2014 om 13:00 in Nyon, Zwitserland. De heenwedstrijden werden gespeeld op 3 april 2014. Op 10 april 2014 waren de returns.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
AZ
Vlag van Nederland
0 - 3
Vlag van Portugal
SL Benfica
0 - 1 0 - 2
Olympique Lyonnais
Vlag van Frankrijk
1 - 3
Vlag van Italië
Juventus FC
0 - 1 1 - 2
FC Basel
Vlag van Zwitserland
3 - 5
Vlag van Spanje
Valencia CF
3 - 0 0 - 5 (n.v.)
FC Porto
Vlag van Portugal
2 - 4
Vlag van Spanje
Sevilla FC
1 - 0 1 - 4

Halve finales

De loting voor de halve finale en finale vond plaats op 11 april 2014 om 12:00 in Nyon, Zwitserland. De heenwedstrijden werden gespeeld op 24 april 2014. Op 1 mei 2014 waren de returns.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Sevilla FC
Vlag van Spanje
(u)3 - 3
Vlag van Spanje
Valencia CF
2 - 0 1 - 3
SL Benfica
Vlag van Portugal
2 - 1
Vlag van Italië
Juventus FC
2 - 1 0 - 0

Finale

Zie Finale UEFA Europa League 2014 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

14 mei 2014
20:45
Sevilla FC
Vlag van Spanje
0 - 0 (n.v.)
Vlag van Portugal
SL Benfica
Juventus Stadium, Turijn
Vlag van Italië

Scheidsrechter: Felix Brych
Vlag van Duitsland
  Strafschoppen  
Bacca
Gescoord met penalty

M'Bia
Gescoord met penalty

Coke
Gescoord met penalty

Kevin Gameiro
Gescoord met penalty
4 – 2
Gescoord met penalty
Lima
Gemiste strafschop (Gestopt door de doelman.)
Cardozo
Gemiste strafschop (Gestopt door de doelman.)
Rodrigo
Gescoord met penalty
Luisão

Statistieken

Topschutters

Bijgewerkt t/m 1 mei 2014[2]
Vetgedrukte spelers zijn nog actief.
Bij een gelijk aantal doelpunten geldt het minst aantal speelminuten.

Rang Naam Team Goals Minuten gespeeld
1
Vlag van Spanje
Jonathan Soriano
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
8 565'
2
Vlag van Spanje
Paco Alcácer
Vlag van Spanje
Valencia CF
7 716'
3
Vlag van Slovenië
Roman Bezjak
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
6 576'
4
Vlag van Engeland
Jermain Defoe
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur FC
5 360'
Vlag van Frankrijk
Kevin Gameiro
Vlag van Spanje
Sevilla FC
5 646'
Vlag van Turkije
Olcan Adın
Vlag van Turkije
Trabzonspor
5 720'
7
Vlag van Duitsland
Alexander Meier
Vlag van Duitsland
Eintracht Frankfurt
4 348'
Vlag van Italië
Sergio Floccari
Vlag van Italië
SS Lazio
4 382'
Vlag van Brazilië
Lima
Vlag van Portugal
SL Benfica
4 401'
Vlag van de Verenigde Staten
Terrence Boyd
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
4 477'
Vlag van Oekraïne
Andriy Yarmolenko
Vlag van Oekraïne
Dinamo Kiev
4 610'
Vlag van Oekraïne
Jevhen Konopljanka
Vlag van Oekraïne
Dnipro Dnipropetrovsk
4 625
Vlag van Brazilië
Alan
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
4 682'
Vlag van Senegal
Sadio Mané
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg
4 712'
Vlag van Colombia
Carlos Bacca
Vlag van Spanje
Sevilla FC
4 897'

Scheidsrechters

Naam Geboren Land Duels
Kreeg geel
Kreeg voor de tweede keer geel en dus rood
Weggestuurd
Marciniak, Szymon Szymon Marciniak 07.01.1981
Vlag van Polen
 POL
5 20 3 1
Sidiropoulos, Anastasios Anastasios Sidiropoulos 09.08.1979
Vlag van Griekenland
 GRE
5 26 0 0
Bojko, Sergiej Sergiej Bojko 30.06.1977
Vlag van Oekraïne
 UKR
4 19 1 0
Gumienny, Serge Serge Gumienny 14.04.1972
Vlag van België
 BEL
4 18 1 1
Koelbakov, Aleksej Aleksej Koelbakov 27.12.1979
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
4 11 0 1
Liany, Liran Liran Liany 24.05.1977
Vlag van Israël
 ISR
4 8 0 0
Tudor, Alexandru Alexandru Tudor 13.09.1971
Vlag van Roemenië
 ROU
4 16 0 0
Turpin, Clément Clément Turpin 16.05.1982
Vlag van Frankrijk
 FRA
4 22 0 3
Atkinson, Martin Martin Atkinson 31.03.1971
Vlag van Engeland
 ENG
3 11 0 0
Balaj, Cristian Cristian Balaj 17.08.1971
Vlag van Roemenië
 ROU
3 9 2 0
Banti, Luca Luca Banti 27.03.1974
Vlag van Italië
 ITA
3 9 0 0
Bezborodov, Vladislav Vladislav Bezborodov 15.01.1973
Vlag van Rusland
 RUS
3 11 0 1
Chapron, Tony Tony Chapron 23.04.1972
Vlag van Frankrijk
 FRA
3 13 0 0
Gil, Pawel Pawel Gil 28.06.1976
Vlag van Polen
 POL
3 11 1 0
Gräfe, Manuel Manuel Gräfe 21.09.1973
Vlag van Duitsland
 GER
3 17 1 2
Hansson, Martin Martin Hansson 06.04.1971
Vlag van Zweden
 SWE
3 8 0 0
Jakobsson, Kristinn Kristinn Jakobsson 11.06.1969
Vlag van IJsland
 ISL
3 7 0 0
Johannesson, Stefan Stefan Johannesson 22.11.1972
Vlag van Zweden
 SWE
3 10 0 0
Kovařik, Libor Libor Kovařik 23.02.1976
Vlag van Tsjechië
 CZE
3 11 1 0
Královec, Pavel Pavel Královec 16.08.1977
Vlag van Tsjechië
 CZE
3 6 0 0
Kružliak, Ivan Ivan Kružliak 24.03.1984
Vlag van Slowakije
 SVK
3 13 2 1
Kuipers, Björn Björn Kuipers 28.03.1973
Vlag van Nederland
 NED
3 12 0 0
Mateu, Antonio Antonio Mateu 12.03.1977
Vlag van Spanje
 ESP
3 14 0 0
Mažeika, Gediminas Gediminas Mažeika 24.03.1978
Vlag van Litouwen
 LTU
3 10 0 0
Oliver, Michael Michael Oliver 20.02.1985
Vlag van Engeland
 ENG
3 11 0 0
Schörgenhofer, Robert Robert Schörgenhofer 21.02.1973
Vlag van Oostenrijk
 AUT
3 8 2 1
Studer, Stéphan Stéphan Studer 09.10.1975
Vlag van Zwitserland
 SUI
3 14 1 0
Vad, István István Vad 30.05.1979
Vlag van Hongarije
 HUN
3 10 0 0
Boekel, Pol van Pol van Boekel 19.09.1975
Vlag van Nederland
 NED
3 10 0 0
Yefet, Alon Alon Yefet 01.09.1972
Vlag van Israël
 ISR
3 9 0 1
Zwayer, Felix Felix Zwayer 19.05.1981
Vlag van Duitsland
 GER
3 10 1 1
Aranovsky, Jevhen Jevhen Aranovsky 13.10.1976
Vlag van Oekraïne
 UKR
2 7 0 0
Bebek, Ivan Ivan Bebek 30.05.1977
Vlag van Kroatië
 CRO
2 6 0 0
Blom, Kevin Kevin Blom 21.02.1974
Vlag van Nederland
 NED
2 7 0 0
Borski, Marcin Marcin Borski 13.04.1973
Vlag van Polen
 POL
2 7 2 0
Buquet, Ruddy Ruddy Buquet 29.01.1977
Vlag van Frankrijk
 FRA
2 8 0 0
Çakır, Cüneyt Cüneyt Çakır 23.11.1976
Vlag van Turkije
 TUR
2 10 0 0
Clos, Carlos Carlos Clos 30.06.1972
Vlag van Spanje
 ESP
2 8 0 1
Dean, Mike Mike Dean 02.07.1968
Vlag van Engeland
 ENG
2 11 0 1
Delferiere, Sébastien Sébastien Delferiere 02.07.1981
Vlag van België
 BEL
2 6 1 1
Evans, Simon Simon Evans 13.10.1975
Vlag van Wales
 WAL
2 10 1 1
Gautier, Antony Antony Gautier 19.11.1977
Vlag van Frankrijk
 FRA
2 9 0 1
Göçek, Hüseyin Hüseyin Göçek 30.11.1976
Vlag van Turkije
 TUR
2 6 0 0
Gomes, Duarte Duarte Gomes 16.01.1973
Vlag van Portugal
 POR
2 9 0 0
Hansen, Kenn Kenn Hansen 29.05.1980
Vlag van Denemarken
 DEN
2 3 2 0
Haţegan, Ovidiu Ovidiu Haţegan 14.07.1980
Vlag van Roemenië
 ROU
2 10 0 0
Jug, Matej Matej Jug 25.09.1980
Vlag van Slovenië
 SLO
2 5 1 0
Kakos, Anastasios Anastasios Kakos 15.08.1970
Vlag van Griekenland
 GRE
2 7 0 0
Koukoulakis, Michail Michail Koukoulakis 25.06.1975
Vlag van Griekenland
 GRE
2 13 0 0
Madden, Bobby Bobby Madden 25.10.1978
Vlag van Schotland
 SCO
2 8 0 0
Makkelie, Danny Danny Makkelie 18.01.1983
Vlag van Nederland
 NED
2 7 0 0
Marriner, Andre Andre Marriner 01.01.1971
Vlag van Engeland
 ENG
2 8 0 1
Mazzoleni, Paolo Paolo Mazzoleni 12.06.1974
Vlag van Italië
 ITA
2 10 0 0
Meyer, Florian Florian Meyer 21.11.1968
Vlag van Duitsland
 GER
2 10 1 0
Nikolajev, Aleksej Aleksej Nikolajev 01.08.1971
Vlag van Rusland
 RUS
2 10 0 0
Özkahya, Halis Halis Özkahya 30.05.1980
Vlag van Turkije
 TUR
2 8 0 0
Skomina, Damir Damir Skomina 05.08.1976
Vlag van Slovenië
 SLO
2 6 0 0
Soares Dias, Artur Artur Soares Dias 14.07.1979
Vlag van Portugal
 POR
2 8 0 0
Sousa, Jorge Jorge Sousa 18.09.1975
Vlag van Portugal
 POR
2 8 0 0
Stark, Wolfgang Wolfgang Stark 20.11.1969
Vlag van Duitsland
 GER
2 8 1 0
Stavrev, Aleksandar Aleksandar Stavrev 30.03.1977
Vlag van Noord-Macedonië
 MKD
2 5 1 0
Strahonja, Marijo Marijo Strahonja 21.08.1975
Vlag van Kroatië
 CRO
2 6 0 0
Thomson, Craig Craig Thomson 20.06.1972
Vlag van Schotland
 SCO
2 6 0 1
Tohver, Kristo Kristo Tohver 11.06.1981
Vlag van Estland
 EST
2 8 0 0
Trattou, Leontios Leontios Trattou 11.02.1973
Vlag van Cyprus
 Cyprus
2 8 0 0
Undiano, Alberto Alberto Undiano 08.10.1973
Vlag van Spanje
 ESP
2 10 0 0
Yıldırım, Bülent Bülent Yıldırım 01.03.1972
Vlag van Turkije
 TUR
2 2 0 0
Zelinka, Miroslav Miroslav Zelinka 23.02.1981
Vlag van Tsjechië
 CZE
2 10 0 1
Aydinus, Firat Firat Aydinus 25.10.1973
Vlag van Turkije
 TUR
1 3 0 0
Aytekin, Deniz Deniz Aytekin 21.07.1978
Vlag van Duitsland
 GER
1 6 0 0
Benquerença, Olegario Olegario Benquerença 18.10.1969
Vlag van Portugal
 POR
1 6 0 0
Brych, Felix Felix Brych 03.08.1975
Vlag van Duitsland
 GER
1 5 0 0
Clattenburg, Mark Mark Clattenburg 13.03.1975
Vlag van Engeland
 ENG
1 4 1 2
Collum, William William Collum 18.01.1979
Vlag van Schotland
 SCO
1 4 0 0
Damato, Antonio Antonio Damato 15.08.1972
Vlag van Italië
 ITA
1 4 1 0
Eriksson, Jonas Jonas Eriksson 28.03.1974
Vlag van Zweden
 SWE
1 4 0 0
Fautrel, Fredy Fredy Fautrel 31.10.1971
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 3 1 0
Fernández, David David Fernández 30.05.1973
Vlag van Spanje
 ESP
1 5 0 0
Karasjov, Sergej Sergej Karasjov 12.06.1979
Vlag van Rusland
 RUS
1 4 0 0
Kassai, Viktor Viktor Kassai 10.09.1975
Vlag van Hongarije
 HUN
1 10 1 1
Kelly, Alan Alan Kelly 09.04.1975
Vlag van Ierland
 IRL
1 5 0 0
Kever, Sascha Sascha Kever 24.04.1975
Vlag van Zwitserland
 SUI
1 7 0 0
Mažić, Milorad Milorad Mažić 23.03.1973
Vlag van Servië
 SRB
1 6 0 0
McLean, Steven Steven McLean 01.04.1981
Vlag van Schotland
 SCO
1 2 0 0
Moen, Svein Svein Moen 22.01.1979
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 5 0 0
Munukka, Antti Antti Munukka 03.03.1982
Vlag van Finland
 FIN
1 4 0 0
Orsato, Daniele Daniele Orsato 23.11.1975
Vlag van Italië
 ITA
1 5 0 0
Proença, Pedro Pedro Proença 03.11.1970
Vlag van Portugal
 POR
1 7 0 0
Rizzoli, Nicola Nicola Rizzoli 05.10.1971
Vlag van Italië
 ITA
1 4 1 0
Rocchi, Gianluca Gianluca Rocchi 25.08.1973
Vlag van Italië
 ITA
1 6 1 0
Shemeulevitch, Eitan Eitan Shemeulevitch 03.03.1978
Vlag van Israël
 ISR
1 3 0 0
Strömbergsson, Martin Martin Strömbergsson 01.04.1977
Vlag van Zweden
 SWE
1 1 0 0
Tagliavento, Paolo Paolo Tagliavento 19.09.1972
Vlag van Italië
 ITA
1 3 0 0
Teixeira, Fernando Fernando Teixeira 28.07.1971
Vlag van Spanje
 ESP
1 4 0 0
Todorov, Stanislav Stanislav Todorov 07.09.1976
Vlag van Bulgarije
 BUL
1 3 0 0
Webb, Howard Howard Webb 14.07.1971
Vlag van Engeland
 ENG
1 4 1 0
Totaal 205 799 33 24

Aantal deelnemers per land per ronde

  • 1/2 betekent dat minimaal 1 club en maximaal 2 clubs uit het land in deze ronde uit kunnen komen.
  • bye betekent dat het land is vrijgesteld van deze ronde en pas in latere rondes clubs instromen.
Land 1e voorronde 2e voorronde 3e voorronde Play-offronde Groepsfase 1/16 finale 1/8 finale 1/4 finale 1/2 finale Finale Winnaar
Vlag van Spanje
 Spanje
bye bye 1 2 3 3 3 2 2 1 1
Vlag van Portugal
 Portugal
bye bye 1 2 3 2 2 2 1 1
Vlag van Italië
 Italië
bye bye 1 2 2 4 3 1 1
Vlag van Nederland
 Nederland
bye 1 1 2 2 2 1 1
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
bye 1 2 3 2 1 1 1
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
bye bye 1 2 2 1 1 1
Vlag van Rusland
 Rusland
bye 1 2 3 3 2 1
Vlag van Engeland
Engeland
bye bye 1 2 3 2 1
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
bye 2 2 2 1 2 1
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
bye 1 1 3 2 1 1
Vlag van Bulgarije
 Bulgarije
2 2 1 0 1 1 1
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
bye 1 2 3 3 4
Vlag van België
 België
bye 1 2 3 3 1
Vlag van Israël
 Israël
bye 2 3 2 2 1
Vlag van Duitsland
 Duitsland
bye bye 1 2 2 1
Vlag van Griekenland
 Griekenland
bye 1 2 2 1 1
Vlag van Turkije
 Turkije
bye 1 2 2 1 1
Vlag van Denemarken
 Denemarken
bye 1 1 2 1 1
Vlag van Slovenië
 Slovenië
2 1 0 0 1 1
Vlag van Cyprus
 Cyprus
bye 2 0 2 2
Vlag van Kroatië
 Kroatië
bye 3 2 1 2
Vlag van Roemenië
 Roemenië
1 3 3 3 1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
2 4 2 2 1
Vlag van Zweden
 Zweden
2 4 3 1 1
Vlag van Polen
 Polen
bye 3 2 1 1
Vlag van Moldavië
 Moldavië
3 2 1 1 1
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
3 2 1 1 1
Vlag van Servië
 Servië
1 3 2 2
Vlag van Georgië
 Georgië
2 2 1 2
Vlag van Albanië
 Albanië
3 1 1 2
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
1 3 2 1
Vlag van Azerbeidzjan
 Azerbeidzjan
3 3 1 1
Vlag van IJsland
 IJsland
3 3 1 1
Vlag van Litouwen
 Litouwen
3 1 1 1
Vlag van Estland
 Estland
3 1 0 1
Vlag van Slowakije
 Slowakije
1 3 2
Vlag van Schotland
Schotland
bye 2 2
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 Bosnië en Herzegovina
2 3 1
Vlag van Letland
 Letland
3 2 1
Vlag van Montenegro
 Montenegro
3 2 1
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
3 2 1
Vlag van Hongarije
 Hongarije
2 2
Vlag van Finland
 Finland
3 1
Vlag van Macedonië
 Macedonië
3 1
Vlag van Malta
 Malta
3 1
Vlag van Wales
Wales
3 1
De Ulster Banner
Noord-Ierland
3 1
Vlag van Armenië
 Armenië
3 1
Vlag van Faeröer
 Faeröer
3 1
Vlag van Ierland
 Ierland
2 1
Vlag van Andorra
 Andorra
2
Vlag van San Marino
 San Marino
2
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
1

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Europa League 2013/14
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.