For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Europa League 2020/21.

UEFA Europa League 2020/21

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

UEFA Europa League 2020/2021
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2020/2021
Kampioen
Vlag van Spanje
Villarreal CF (1e titel)
Wedstrijden 204
Doelpunten 618  (3,03 per wedstrijd)
Toeschouwers 108.617  (532 per wedstrijd)
Topscorer(s) 7 doelpunten:
Vlag van Portugal
Pizzi
Vlag van Spanje
Borja Mayoral
Vlag van Spanje
Gerard Moreno
Vlag van Turkije
Yusuf Yazıcı
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
158+55 (totaal) (van 55 associaties)f
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Laatste kampioen
Vlag van Spanje
Villarreal CF (1e titel)
Recordtitelhouder
Vlag van Spanje
Sevilla FC (6 titels)
Website UEFA.com
Kwalificatie
Vlag van Europa
:
Vanaf 2000: UEFA Super Cup
Vanaf 2018: Champions League groepsfase
Actueel
Actuele editie
Europa League 2021/22
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
Portaalicoon
 
Voetbal

De UEFA Europa League 2020/2021 was het 50ste seizoen van de tweede Europese voetbalcompetitie voor clubs die georganiseerd wordt door de UEFA en het twaalfde seizoen onder deze naam. Sevilla FC was titelhouder.

De finale werd gespeeld in de Polsat Plus Arena in Gdańsk, Polen. Het stadion was oorspronkelijk aangewezen om de finale van de UEFA Europa League 2020 te organiseren, maar dit werd verplaatst vanwege de COVID-19-pandemie in 2020.[1] De winnaar van de UEFA Europa League 2020/21 kwalificeert zich automatisch voor de groepsfase van de UEFA Champions League 2021/22 en speelt tegen de winnaar van de UEFA Champions League 2020/21 in de UEFA Super Cup 2021.

Als titelhouder van de Europa League kwalificeerde Sevilla FC zich voor de groepsfase van de UEFA Champions League 2020/21, hoewel ze zich al hadden gekwalificeerd via de Spaanse competitie. Ze konden hun titel dus niet verdedigen tenzij ze als derde waren geeindigd in de groepsfase van de Champions League en daarmee zouden zijn overgeplaatst naar de Europa League.

Opzet

  • De winnaar van de voorgaande UEFA Europa League kwalificeerde zich voor de groepsfase van de Champions League.
  • Alle bonden hadden een maximum van drie teams die zich mochten inschrijven voor de Europa League.
  • 16 teams (uit de top 12 van de ranking) kwalificeerden zich rechtstreeks voor de groepsfase, de overige 32 teams stroomden in vanuit de play-offs.

Algemene info

Deelnemers per land

Een totaal van 162 teams van alle 55 bonden deden mee aan deze editie van de UEFA Europa League. De UEFA landenranking bepaalde hoeveel teams ieder land mocht afvaardigen:

  • Van de bonden 1-51 (met uitzondering van Liechtenstein) kwalificeerden zich drie teams.
  • Van de bonden 52-54 kwalificeerden zich twee teams.

De ranglijst

De verdeling ging op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij werd gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2014/15 tot en met 2018/19.

  • (CL) – Extra plek via de UEFA Champions League.
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
1
Vlag van Spanje
 Spanje
103.569 3
2
Vlag van Engeland
Engeland
85.462
3
Vlag van Italië
 Italië
74.725
4
Vlag van Duitsland
 Duitsland
71.927
5
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
58.498
6
Vlag van Rusland
 Rusland
50.549 +1(CL)
7
Vlag van Portugal
 Portugal
48.232 +1(CL)
8
Vlag van België
 België
39.900 +2(CL)
9
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
38.900 +2(CL)
10
Vlag van Turkije
 Turkije
34.600 +1(CL)
11
Vlag van Nederland
 Nederland
32.433 +2(CL)
12
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
31.250 +2(CL)
13
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
28.675 +2(CL)
14
Vlag van Griekenland
 Griekenland
27.600 +2(CL)
15
Vlag van Kroatië
 Kroatië
27.375 +2(CL)
16
Vlag van Denemarken
 Denemarken
27.025
17
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
26.900 +1(CL)
18
Vlag van Cyprus
 Cyprus
24.925 +1(CL)
19
Vlag van Servië
 Servië
22.250 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
20
Vlag van Schotland
Schotland
22.125 3 +1(CL)
21
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
21.875 +1(CL)
22
Vlag van Zweden
 Zweden
20.900 +1(CL)
23
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
20.200 +1(CL)
24
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
19.250 +1(CL)
25
Vlag van Polen
 Polen
19.250 +1(CL)
26
Vlag van Azerbeidzjan
 Azerbeidzjan
19.000 +1(CL)
27
Vlag van Israël
 Israël
18.625 +1(CL)
28
Vlag van Bulgarije
 Bulgarije
17.500 +1(CL)
29
Vlag van Roemenië
 Roemenië
15.950 +1(CL)
30
Vlag van Slowakije
 Slowakije
15.625 +1(CL)
31
Vlag van Slovenië
 Slovenië
15.000 +1(CL)
32
Vlag van Liechtenstein
 Liechtenstein
13.500 1
33
Vlag van Hongarije
 Hongarije
10.500 3
34
Vlag van Noord-Macedonië
 Noord-Macedonië
8.000 +1(CL)
35
Vlag van Moldavië
 Moldavië
7.750 +1(CL)
36
Vlag van Albanië
 Albanië
7.500 +1(CL)
37
Vlag van Ierland
 Ierland
7.450 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
38
Vlag van Finland
 Finland
7.275 3 +1(CL)
39
Vlag van IJsland
 IJsland
7.250 +1(CL)
40
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 Bosnië en Herzegovina
7.125 +1(CL)
41
Vlag van Litouwen
 Litouwen
6.750 +1(CL)
42
Vlag van Letland
 Letland
5.625 +1(CL)
43
Vlag van Luxemburg
 Luxemburg
5.500 +1(CL)
44
Vlag van Armenië
 Armenië
5.250 +1(CL)
45
Vlag van Malta
 Malta
5.125 +1(CL)
46
Vlag van Estland
 Estland
5.000 +1(CL)
47
Vlag van Georgië
 Georgië
4.750 +1(CL)
48
Vlag van Wales
Wales
4.125 +1(CL)
49
Vlag van Montenegro
 Montenegro
4.125 +1(CL)
50
Vlag van Faeröer
 Faeröer
4.000 +1(CL)
51
Vlag van Gibraltar
 Gibraltar
4.000 2 +1(CL)
52
De Ulster Banner
Noord-Ierland
3.875 +1(CL)
53
Vlag van Kosovo
 Kosovo
2.500 +1(CL)
54
Vlag van Andorra
 Andorra
1.831 +1(CL)
55
Vlag van San Marino
 San Marino
0.666 +1(CL)

Data lotingen

Alle lotingen, met uitzondering van de groepsfase, vonden plaats in het UEFA-hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland. De loting van de groepsfase vond plaats in Athene.

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Voorronde 9 augustus 2020 20 augustus 2020
Eerste kwalificatieronde 10 augustus 2020 27 augustus 2020
Tweede kwalificatieronde 31 augustus 2020 17 september 2020
Derde kwalificatieronde 1 september 2020 24 september 2020
Play-off Play-offronde 18 september 2020 1 oktober 2020
Groepsfase Wedstrijddag 1 2 oktober 2020 22 oktober 2020
Wedstrijddag 2 29 oktober 2020
Wedstrijddag 3 5 november 2020
Wedstrijddag 4 26 november 2020
Wedstrijddag 5 3 december 2020
Wedstrijddag 6 10 december 2020
Knock-outfase 1/16 finales 14 december 2020 18 februari 2021 24 en 25 februari 2021
1/8 finales 26 februari 2021 11 maart 2021 18 maart 2021
1/4 finales 19 maart 2021 8 april 2021 15 april 2021
1/2 finales 29 april 2021 6 mei 2021
Finale 26 mei 2021 in het Polsat Plus Arena Gdańsk in Gdańsk, Polen.

Teams

Onderstaande tabel geeft deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club minimaal instroomden.

Zestiende finales
Vlag van Engeland
Manchester United (CL)
Vlag van België
Club Brugge (CL)
Vlag van Oekraïne
Dynamo Kiev (CL)
Vlag van Oostenrijk
Red Bull Salzburg (CL)
Vlag van Rusland
FK Krasnodar (CL)
Vlag van Oekraïne
Sjachtar Donetsk (CL)
Vlag van Nederland
Ajax (CL)
Vlag van Griekenland
Olympiakos Piraeus (CL)
Groepsfase
Vlag van Spanje
Villarreal CF
Vlag van Duitsland
TSG Hoffenheim
Vlag van België
Antwerp FC
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag (CL PO)
Vlag van Spanje
Real Sociedad
Vlag van Frankrijk
Lille OSC
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
Vlag van Engeland
Arsenal FC
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
Vlag van Turkije
Sivasspor
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki (CL PO)
Vlag van Engeland
Leicester City
Vlag van Rusland
CSKA Moskou
Vlag van Nederland
AZ (CL Q3)
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia (CL PO)
Vlag van Italië
SSC Napoli
Vlag van Portugal
SL Benfica (CL Q3)
Vlag van Nederland
Feyenoord
Vlag van Noorwegen
Molde FK (CL PO)
Vlag van Italië
AS Roma
Vlag van Portugal
SC Braga
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien (CL Q3)
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv (CL PO)
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
Vlag van België
AA Gent (CL PO)
Vlag van Oostenrijk
Wolfsberger AC
Play-offronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb (CL Q3)
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Brest (CL Q3)
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys (CL Q3)
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ (CL Q3)
Vlag van Servië
Rode Ster Belgrado (CL Q3)
Derde kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Schotland
Celtic FC (CL Q2)
Vlag van Moldavië
Sheriff Tiraspol (CL Q2)
Vlag van Rusland
FK Rostov
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen (CL Q2)
Vlag van Polen
Legia Warschau (CL Q2)
Vlag van Albanië
KF Tirana (CL Q2)
Vlag van Portugal
Sporting Lissabon
Vlag van Griekenland
AEK Athene
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets (CL Q2)
Vlag van Bosnië en Herzegovina
FK Sarajevo (CL Q2)
Vlag van België
Sporting Charleroi
Vlag van Kroatië
Lokomotiva Zagreb (CL Q2)
Vlag van Roemenië
CFR Cluj (CL Q2)
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė (CL Q2)
Vlag van Oekraïne
Desna Tsjernihiv
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
Vlag van Slovenië
NK Celje (CL Q2)
Vlag van Faeröer
KÍ Klaksvík (CL Q2)
Vlag van Turkije
Beşiktaş (CL Q2)
Vlag van Denemarken
SønderjyskE
Vlag van Turkije
Alanyaspor
Vlag van Zwitserland
FC St. Gallen
Vlag van Nederland
PSV
Vlag van Cyprus
Anorthosis Famagusta
Vlag van Oostenrijk
LASK
Vlag van Servië
FK Vojvodina
Tweede kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Zweden
Djurgårdens IF (CL Q1)
Vlag van Wales
Connah's Quay Nomads (CL Q1)
Vlag van Spanje
Granada CF
Vlag van Tsjechië
Slovan Liberec
Vlag van Kazachstan
Astana FK (CL Q1)
Vlag van Montenegro
Budućnost Podgorica (CL Q1)
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur
Vlag van Griekenland
Aris FC
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava (CL Q1)
Vlag van Gibraltar
Europa FC (CL Q1)
Vlag van Italië
AC Milan
Vlag van Griekenland
OFI Kreta
Vlag van Noord-Macedonië
Sileks Kratovo (CL Q1)
Vlag van Noord-Ierland
Linfield FC (CL Q1)
Vlag van Duitsland
VfL Wolfsburg
Vlag van Kroatië
NK Osijek
Vlag van Ierland
Dundalk FC (CL Q1)
Vlag van Kosovo
FC Drita (CL VR)
Vlag van Frankrijk
Stade de Reims
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
Vlag van Finland
KuPS Kuopio (CL Q1)
Vlag van Andorra
Inter Club d'Escaldes (CL VR)
Vlag van Rusland
Dinamo Moskou
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
Vlag van IJsland
KR Reykjavík (CL Q1)
Vlag van San Marino
SP Tre Fiori (CL VR)
Vlag van Portugal
Rio Ave FC
Vlag van Zwitserland
FC Basel
Vlag van Letland
Riga FC (CL Q1)
Vlag van België
Standard Luik
Vlag van Schotland
Rangers FC
Vlag van Luxemburg
Fola Esch (CL Q1)
Vlag van Oekraïne
Kolos Kovalivka
Vlag van Wit-Rusland
BATE Borisov
Vlag van Armenië
Ararat-Armenia (CL Q1)
Vlag van Turkije
Galatasaray
Vlag van Zweden
IFK Göteborg
Vlag van Malta
Floriana FC (CL Q1)
Vlag van Nederland
Willem II
Vlag van Noorwegen
Viking FK
Vlag van Estland
Flora Tallinn (CL Q1)
Vlag van Oostenrijk
TSV Hartberg
Vlag van Kazachstan
Qaysar Qızılorda
Vlag van Georgië
Dinamo Tbilisi (CL Q1)
Vlag van Tsjechië
FK Jablonec
Eerste kwalificatieronde (niet-kampioenen)
Vlag van Denemarken
Aarhus GF
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Moldavië
Petrocub Hîncești
Vlag van Letland
FK Ventspils
Vlag van Zwitserland
Servette FC Genève
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
Vlag van Moldavië
Sfîntul Gheorghe
Vlag van Letland
Valmieras FK
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
Vlag van Israël
Beitar Jeruzalem
Vlag van Moldavië
Dinamo-Auto Tiraspol
Vlag van Luxemburg
Progrès Niedercorn
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
Vlag van Bulgarije
Lokomotiv Plovdiv
Vlag van Albanië
Teuta Durrës
Vlag van Luxemburg
Differdange 03
Vlag van Servië
FK Partizan
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
Vlag van Albanië
KF Kukësi
Vlag van Luxemburg
Union Titus Pétange
Vlag van Servië
TSC Bačka Topola
Vlag van Bulgarije
Slavia Sofia
Vlag van Albanië
KF Laçi
Vlag van Armenië
FC Noah
Vlag van Schotland
Motherwell FC
Vlag van Roemenië
FCSB
Vlag van Ierland
Shamrock Rovers
Vlag van Armenië
FA Alasjkert
Vlag van Schotland
Aberdeen FC
Vlag van Roemenië
Universitatea Craiova
Vlag van Ierland
Bohemians Dublin
Vlag van Armenië
Sjirak Gjoemri
Vlag van Wit-Rusland
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Roemenië
FC Botoșani
Vlag van Ierland
Derry City
Vlag van Malta
Valletta FC
Vlag van Wit-Rusland
Dinamo Minsk
Vlag van Slowakije
MŠK Žilina
Vlag van Finland
Ilves Tampere
Vlag van Malta
Hibernians FC
Vlag van Zweden
Malmö FF
Vlag van Slowakije
DAC Dunajská Streda
Vlag van Finland
Inter Turku
Vlag van Malta
Sirens FC
Vlag van Zweden
Hammarby IF
Vlag van Slowakije
MFK Ružomberok
Vlag van Finland
Honka Espoo
Vlag van Estland
Levadia Tallinn
Vlag van Noorwegen
FK Bodø/Glimt
Vlag van Slovenië
NŠ Mura
Vlag van IJsland
Víkingur Reykjavík
Vlag van Estland
Nõmme Kalju
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
Vlag van Slovenië
NK Maribor
Vlag van IJsland
Breiðablik Kópavogur
Vlag van Estland
Paide Linnameeskond
Vlag van Kazachstan
Kairat Almaty
Vlag van Slovenië
Olimpija Ljubljana
Vlag van IJsland
FH Hafnarfjörður
Vlag van Georgië
FC Saburtalo
Vlag van Kazachstan
Ordabası FK Şımkent
Vlag van Liechtenstein
FC Vaduz
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Željezničar Sarajevo
Vlag van Georgië
Dinamo Batoemi
Vlag van Polen
Cracovia Kraków
Vlag van Hongarije
Budapest Honvéd
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Zrinjski Mostar
Vlag van Georgië
Lokomotivi Tbilisi
Vlag van Polen
Lech Poznań
Vlag van Hongarije
MOL Fehérvár
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Borac Banja Luka
Vlag van Wales
The New Saints
Vlag van Polen
Piast Gliwice
Vlag van Hongarije
Puskás Akadémia
Vlag van Litouwen
FK Žalgiris
Vlag van Wales
Bala Town
Vlag van Azerbeidzjan
Neftçi Bakoe
Vlag van Noord-Macedonië
Shkëndija Tetovo
Vlag van Litouwen
FK Riteriai
Vlag van Montenegro
Sutjeska Nikšić
Vlag van Azerbeidzjan
Keşlə FK
Vlag van Noord-Macedonië
Renova Čepčište
Vlag van Litouwen
Kauno Žalgiris
Vlag van Azerbeidzjan
Sumqayıt PFK
Vlag van Noord-Macedonië
KF Shkupi
Vlag van Letland
Rīgas Futbola skola
Voorronde (niet-kampioenen)
Vlag van Wales
Barry Town United
Vlag van Faeröer
B36 Tórshavn
Vlag van Noord-Ierland
Glentoran FC
Vlag van Andorra
FC Santa Coloma
Vlag van Montenegro
Iskra Danilovgrad
Vlag van Faeröer
NSÍ Runavík
Vlag van Noord-Ierland
Coleraine FC
Vlag van Andorra
UE Engordany
Vlag van Montenegro
FK Zeta
Vlag van Gibraltar
St Joseph's FC
Vlag van Kosovo
KF Pristina
Vlag van San Marino
SP Tre Penne
Vlag van Faeröer
HB Tórshavn
Vlag van Gibraltar
Lincoln Red Imps
Vlag van Kosovo
SC Gjilani
Vlag van San Marino
SP La Fiorita
Legenda
Aanduiding Betekenis
(CL VR) Ingestroomd na uitschakeling in de voorronde van de Champions League.
(CL Q1) Ingestroomd na uitschakeling in de eerste kwalificatieronde van de Champions League.
(CL Q2) Ingestroomd na uitschakeling in de tweede kwalificatieronde van de Champions League.
(CL Q3) Ingestroomd na uitschakeling in de derde kwalificatieronde van de Champions League.
(CL PO) Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Champions League.
(CL) Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de groepsfase van de Champions League.

Kwalificatiefase

Voorronde

Team 1 Res. Team 2
NSÍ Runavík
Vlag van Faeröer
5 – 1
Vlag van Wales
Barry Town United
Coleraine FC
Vlag van Noord-Ierland
1 – 0
Vlag van San Marino
SP La Fiorita
Glentoran FC
Vlag van Noord-Ierland
1 – 0
Vlag van Faeröer
HB Tórshavn
Lincoln Red Imps
Vlag van Gibraltar
3 – 0 (r)
Vlag van Kosovo
KF Pristina
FC Santa Coloma
Vlag van Andorra
0 – 0 ns (3 – 4)
Vlag van Montenegro
Iskra Danilovgrad
UE Engordany
Vlag van Andorra
1 – 3
Vlag van Montenegro
FK Zeta
SP Tre Penne
Vlag van San Marino
1 – 3
Vlag van Kosovo
SC Gjilani
St Joseph's FC
Vlag van Gibraltar
1 – 2
Vlag van Faeröer
B36 Tórshavn

Eerste kwalificatieronde

Team 1 Res. Team 2
KF Kukësi
Vlag van Albanië
2 – 1
Vlag van Bulgarije
Slavia Sofia
Teuta Durrës
Vlag van Albanië
2 – 0
Vlag van Israël
Beitar Jeruzalem
Neftçi Bakoe
Vlag van Azerbeidzjan
2 – 1
Vlag van Noord-Macedonië
KF Shkupi
Borac Banja Luka
Vlag van Bosnië en Herzegovina
1 – 0
Vlag van Montenegro
Sutjeska Nikšić
Zrinjski Mostar
Vlag van Bosnië en Herzegovina
3 – 0
Vlag van Luxemburg
Differdange 03
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
2 – 1
Vlag van Malta
Sirens FC
Apollon Limasol
Vlag van Cyprus
5 – 1
Vlag van Georgië
FC Saburtalo
Aarhus GF
Vlag van Denemarken
5 – 2
Vlag van Finland
Honka Espoo
Lokomotivi Tbilisi
Vlag van Georgië
2 – 1
Vlag van Roemenië
Universitatea Craiova
Lincoln Red Imps
Vlag van Gibraltar
2 – 0
Vlag van Luxemburg
Union Titus Pétange
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Israël
3 – 0
Vlag van Georgië
Dinamo Batoemi
Maccabi Haifa
Vlag van Israël
3 – 1
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Željezničar Sarajevo
Kairat Almaty
Vlag van Kazachstan
4 – 1
Vlag van Armenië
FC Noah
FK Ventspils
Vlag van Letland
2 – 1
Vlag van Moldavië
Dinamo-Auto Tiraspol
FK Žalgiris
Vlag van Litouwen
2 – 0
Vlag van Estland
Paide Linnameeskond
Progrès Niedercorn
Vlag van Luxemburg
3 – 0
Vlag van Montenegro
FK Zeta
FK Bodø/Glimt
Vlag van Noorwegen
6 – 1
Vlag van Litouwen
Kauno Žalgiris
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
4 – 2
Vlag van IJsland
Breiðablik Kópavogur
Lech Poznań
Vlag van Polen
3 – 0
Vlag van Letland
Valmieras FK
FCSB
Vlag van Roemenië
3 – 0
Vlag van Armenië
Sjirak Gjoemri
Aberdeen FC
Vlag van Schotland
6 – 0
Vlag van Faeröer
NSÍ Runavík
Motherwell FC
Vlag van Schotland
5 – 1
Vlag van Noord-Ierland
Glentoran FC
FK Partizan
Vlag van Servië
1 – 0
Vlag van Letland
Rīgas Futbola skola
Hammarby IF
Vlag van Zweden
3 – 0
Vlag van Hongarije
Puskás Akadémia
Malmö FF
Vlag van Zweden
2 – 0
Vlag van Polen
Cracovia Kraków
Servette FC Genève
Vlag van Zwitserland
3 – 0
Vlag van Slowakije
MFK Ružomberok
B36 Tórshavn
Vlag van Faeröer
4 – 3 nv
Vlag van Estland
Levadia Tallinn
Budapest Honvéd
Vlag van Hongarije
2 – 1 nv
Vlag van Finland
Inter Turku
FK Riteriai
Vlag van Litouwen
3 – 2 nv
Vlag van Ierland
Derry City
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
2 – 1 nv
Vlag van IJsland
Víkingur Reykjavík
The New Saints
Vlag van Wales
3 – 1 nv
Vlag van Slowakije
MŠK Žilina
MOL Fehérvár
Vlag van Hongarije
1 – 1 ns (4 – 2)
Vlag van Ierland
Bohemians Dublin
Shamrock Rovers
Vlag van Ierland
2 – 2 ns (12 – 11)
Vlag van Finland
Ilves Tampere
Keşlə FK
Vlag van Azerbeidzjan
0 – 0 ns (4 – 5)
Vlag van Albanië
KF Laçi
Sjachtjor Salihorsk
Vlag van Wit-Rusland
0 – 0 ns (1 – 4)
Vlag van Moldavië
Sfîntul Gheorghe
NK Maribor
Vlag van Slovenië
1 – 1 ns (4 – 5)
Vlag van Noord-Ierland
Coleraine FC
SC Gjilani
Vlag van Kosovo
0 – 2 nv
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
Iskra Danilovgrad
Vlag van Montenegro
0 – 1
Vlag van Bulgarije
Lokomotiv Plovdiv
FC Vaduz
Vlag van Liechtenstein
0 – 2
Vlag van Malta
Hibernians FC
FA Alasjkert
Vlag van Armenië
0 – 1
Vlag van Noord-Macedonië
Renova Čepčište
Sumqayıt PFK
Vlag van Azerbeidzjan
0 – 2
Vlag van Noord-Macedonië
Shkëndija Tetovo
Dinamo Minsk
Vlag van Wit-Rusland
0 – 2
Vlag van Polen
Piast Gliwice
Ordabası FK Şımkent
Vlag van Kazachstan
1 – 2
Vlag van Roemenië
FC Botoșani
Petrocub Hîncești
Vlag van Moldavië
0 – 2
Vlag van Servië
TSC Bačka Topola
Nõmme Kalju
Vlag van Estland
0 – 4
Vlag van Slovenië
NŠ Mura
FH Hafnarfjörður
Vlag van IJsland
0 – 2
Vlag van Slowakije
DAC Dunajská Streda
Valletta FC
Vlag van Malta
0 – 1
Vlag van Wales
Bala Town

Tweede kwalificatieronde

Team 1 Res. Team 2
Kampioenen
Inter Club d'Escaldes
Vlag van Andorra
0 – 1
Vlag van Ierland
Dundalk FC
KuPS Kuopio
Vlag van Finland
1 – 1 ns (4 – 3)
Vlag van Slowakije
Slovan Bratislava
Linfield FC
Vlag van Noord-Ierland
0 – 1
Vlag van Malta
Floriana FC
Riga FC
Vlag van Letland
1 – 0
Vlag van San Marino
SP Tre Fiori
Djurgårdens IF
Vlag van Zweden
2 – 1
Vlag van Gibraltar
Europa FC
Flora Tallinn
Vlag van Estland
2 – 1
Vlag van IJsland
KR Reykjavík
Sileks Kratovo
Vlag van Noord-Macedonië
0 – 2
Vlag van Kosovo
FC Drita
Astana FK
Vlag van Kazachstan
0 – 1
Vlag van Montenegro
Budućnost Podgorica
Ararat-Armenia
Vlag van Armenië
4 – 3 (n.v.)
Vlag van Luxemburg
Fola Esch
Connah's Quay Nomads
Vlag van Wales
0 – 1
Vlag van Georgië
Dinamo Tbilisi
Team 1 Res. Team 2
Niet-kampioenen
Hammarby IF
Vlag van Zweden
0 – 3
Vlag van Polen
Lech Poznań
Qaysar Qızılorda
Vlag van Kazachstan
1 – 4
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
NŠ Mura
Vlag van Slovenië
3 – 0
Vlag van Denemarken
Aarhus GF
Maccabi Haifa
Vlag van Israël
2 – 1
Vlag van Kazachstan
Kairat Almaty
Lokomotivi Tbilisi
Vlag van Georgië
2 – 1
Vlag van Rusland
Dinamo Moskou
Neftçi Bakoe
Vlag van Azerbeidzjan
1 – 3
Vlag van Turkije
Galatasaray
B36 Tórshavn
Vlag van Faeröer
2 – 2 ns (5 – 4)
Vlag van Wales
The New Saints
Coleraine FC
Vlag van Noord-Ierland
2 – 2 ns (0 – 3)
Vlag van Schotland
Motherwell FC
IFK Göteborg
Vlag van Zweden
1 – 2
Vlag van Denemarken
FC Kopenhagen
TSC Bačka Topola
Vlag van Servië
6 – 6 ns (4 – 5)
Vlag van Roemenië
FCSB
Teuta Durrës
Vlag van Albanië
0 – 4
Vlag van Spanje
Granada CF
OFI Kreta
Vlag van Griekenland
0 – 1
Vlag van Cyprus
Apollon Limasol
Progrès Niedercorn
Vlag van Luxemburg
0 – 5
Vlag van Nederland
Willem II
Viking FK
Vlag van Noorwegen
0 – 2
Vlag van Schotland
Aberdeen FC
Standard Luik
Vlag van België
2 – 0
Vlag van Wales
Bala Town
Sfîntul Gheorghe
Vlag van Moldavië
0 – 1 (n.v.)
Vlag van Servië
FK Partizan
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
2 – 0
Vlag van Wit-Rusland
BATE Borisov
FC Botoșani
Vlag van Roemenië
0 – 1
Vlag van Noord-Macedonië
Shkëndija Tetovo
Lokomotiv Plovdiv
Vlag van Bulgarije
1 – 2
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur
KF Laçi
Vlag van Albanië
1 – 2
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
Aris FC
Vlag van Griekenland
1 – 2
Vlag van Oekraïne
Kolos Kovalivka
Budapest Honvéd
Vlag van Hongarije
0 – 2
Vlag van Zweden
Malmö FF
FK Ventspils
Vlag van Letland
1 – 5
Vlag van Noorwegen
Rosenborg BK
FK Riteriai
Vlag van Litouwen
1 – 5
Vlag van Tsjechië
Slovan Liberec
Lincoln Red Imps
Vlag van Gibraltar
0 – 5
Vlag van Schotland
Rangers FC
Servette FC Genève
Vlag van Zwitserland
0 – 1
Vlag van Frankrijk
Stade de Reims
Borac Banja Luka
Vlag van Bosnië en Herzegovina
0 – 2
Vlag van Portugal
Rio Ave FC
Renova Čepčište
Vlag van Noord-Macedonië
0 – 1
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
Olimpija Ljubljana
Vlag van Slovenië
2 – 3 (n.v.)
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Zrinjski Mostar
KF Kukësi
Vlag van Albanië
0 – 4
Vlag van Duitsland
VfL Wolfsburg
DAC Dunajská Streda
Vlag van Slowakije
5 – 3 (n.v.)
Vlag van Tsjechië
FK Jablonec
Piast Gliwice
Vlag van Polen
3 – 2
Vlag van Oostenrijk
TSV Hartberg
NK Osijek
Vlag van Kroatië
1 – 2
Vlag van Zwitserland
FC Basel
Shamrock Rovers
Vlag van Ierland
0 – 2
Vlag van Italië
AC Milan
Hibernians FC
Vlag van Malta
0 – 1
Vlag van Hongarije
MOL Fehérvár
FK Bodø/Glimt
Vlag van Noorwegen
3 – 1
Vlag van Litouwen
FK Žalgiris

Derde kwalificatieronde

Team 1 Res. Team 2
Kampioenen
KF Tirana
Vlag van Albanië
Bye
PFK Ludogorets
Vlag van Bulgarije
Bye
FK Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
2 – 1
Vlag van Montenegro
Budućnost Podgorica
Sheriff Tiraspol
Vlag van Moldavië
1 – 1 ns (3 – 5)
Vlag van Ierland
Dundalk FC
Ararat-Armenia
Vlag van Armenië
1 – 0 (n.v.)
Vlag van Slovenië
NK Celje
Riga FC
Vlag van Letland
0 – 1
Vlag van Schotland
Celtic FC
KuPS Kuopio
Vlag van Finland
2 – 0
Vlag van Litouwen
Sūduva Marijampolė
Legia Warschau
Vlag van Polen
2 – 0
Vlag van Kosovo
FC Drita
KÍ Klaksvík
Vlag van Faeröer
6 – 1
Vlag van Georgië
Dinamo Tbilisi
Djurgårdens IF
Vlag van Zweden
0 – 1
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
Floriana FC
Vlag van Malta
0 – 0 ns (2 – 4)
Vlag van Estland
Flora Tallinn
Team 1 Res. Team 2
Niet-kampioenen
NŠ Mura
Vlag van Slovenië
1 – 5
Vlag van Nederland
PSV
Malmö FF
Vlag van Zweden
5 – 0
Vlag van Kroatië
Lokomotiva Zagreb
Sporting Lissabon
Vlag van Portugal
1 – 0
Vlag van Schotland
Aberdeen FC
Sporting Charleroi
Vlag van België
2 – 1 (n.v.)
Vlag van Servië
FK Partizan
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
1 – 0
Vlag van Turkije
Alanyaspor
VfL Wolfsburg
Vlag van Duitsland
2 – 0
Vlag van Oekraïne
Desna Tsjernihiv
MOL Fehérvár
Vlag van Hongarije
0 – 0 ns (4 – 1)
Vlag van Frankrijk
Stade de Reims
Granada CF
Vlag van Spanje
2 – 0
Vlag van Georgië
Lokomotivi Tbilisi
HNK Rijeka
Vlag van Kroatië
2 – 0 (n.v.)
Vlag van Oekraïne
Kolos Kovalivka
FC St. Gallen
Vlag van Zwitserland
0 – 1
Vlag van Griekenland
AEK Athene
LASK
Vlag van Oostenrijk
7 – 0
Vlag van Slowakije
DAC Dunajská Streda
AC Milan
Vlag van Italië
3 – 2
Vlag van Noorwegen
FK Bodø/Glimt
Shkëndija Tetovo
Vlag van Noord-Macedonië
1 – 3
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur
Standard Luik
Vlag van België
2 – 1 (n.v.)
Vlag van Servië
FK Vojvodina
FK Rostov
Vlag van Rusland
1 – 2
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
Willem II
Vlag van Nederland
0 – 4
Vlag van Schotland
Rangers FC
Apollon Limasol
Vlag van Cyprus
0 – 5
Vlag van Polen
Lech Poznań
Beşiktaş
Vlag van Turkije
1 – 1 ns (2 – 4)
Vlag van Portugal
Rio Ave FC
FCSB
Vlag van Roemenië
0 – 2
Vlag van Tsjechië
Slovan Liberec
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Israël
3 – 0
Vlag van Schotland
Motherwell FC
FC Kopenhagen
Vlag van Denemarken
3 – 0
Vlag van Polen
Piast Gliwice
FC Basel
Vlag van Zwitserland
3 – 2
Vlag van Cyprus
Anorthosis Famagusta
Galatasaray
Vlag van Turkije
2 – 0
Vlag van Kroatië
Hajduk Split
Viktoria Pilsen
Vlag van Tsjechië
3 – 0
Vlag van Denemarken
SønderjyskE
APOEL Nicosia
Vlag van Cyprus
2 – 2 ns (4 – 2)
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Zrinjski Mostar
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
3 – 1
Vlag van Faeröer
B36 Tórshavn

Play-offronde

Team 1 Res. Team 2
Kampioenen
BSC Young Boys
Vlag van Zwitserland
3 – 0
Vlag van Albanië
KF Tirana
Dinamo Zagreb
Vlag van Kroatië
3 – 1
Vlag van Estland
Flora Tallinn
CFR Cluj
Vlag van Roemenië
3 – 1
Vlag van Finland
KuPS Kuopio
Ararat-Armenia
Vlag van Armenië
1 – 2
Vlag van Servië
Rode Ster Belgrado
Dinamo Brest
Vlag van Wit-Rusland
0 – 2
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
FK Sarajevo
Vlag van Bosnië en Herzegovina
0 – 1
Vlag van Schotland
Celtic FC
Legia Warschau
Vlag van Polen
0 – 3
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
Dundalk FC
Vlag van Ierland
3 – 1
Vlag van Faeröer
KÍ Klaksvík
Team 1 Res. Team 2
Niet-kampioenen
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Israël
1 – 0
Vlag van Tsjechië
Viktoria Pilsen
FC Basel
Vlag van Zwitserland
1 – 3
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
Rio Ave FC
Vlag van Portugal
2 – 2 ns (8 – 9)
Vlag van Italië
AC Milan
Rosenborg BK
Vlag van Noorwegen
0 – 2
Vlag van Nederland
PSV
Sporting Lissabon
Vlag van Portugal
1 – 4
Vlag van Oostenrijk
LASK
FC Kopenhagen
Vlag van Denemarken
0 – 1
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
AEK Athene
Vlag van Griekenland
2 – 1
Vlag van Duitsland
VfL Wolfsburg
Sporting Charleroi
Vlag van België
1 – 2
Vlag van Polen
Lech Poznań
Malmö FF
Vlag van Zweden
1 – 3
Vlag van Spanje
Granada CF
Tottenham Hotspur
Vlag van Engeland
7 – 2
Vlag van Israël
Maccabi Haifa
Slovan Liberec
Vlag van Tsjechië
1 – 0
Vlag van Cyprus
APOEL Nicosia
Standard Luik
Vlag van België
3 – 1
Vlag van Hongarije
MOL Fehérvár
Rangers FC
Vlag van Schotland
2 – 1
Vlag van Turkije
Galatasaray

Hoofdtoernooi

Groepsfase

Een totaal van 48 teams werden verdeeld over 12 groepen van elk 4 teams, met de regel dat teams uit hetzelfde land niet in dezelfde groep konden komen. De 48 teams bestond uit 17 rechtstreeks geplaatste teams, 21 winnaars van de play-offronde uit beide constructies, 6 verliezers van de play-offronde uit beide constructies van de UEFA Champions League 2020/21 en 4 verliezers van de derde kwalificatieronde (niet-kampioenen) van de UEFA Champions League 2020/21.

Pot 1
Team Coeff.
Vlag van Engeland
Arsenal
91.000
Vlag van Engeland
Tottenham Hotspur
85.000
Vlag van Italië
AS Roma
80.000
Vlag van Italië
Napoli
77.000
Vlag van Portugal
SL Benfica
70.000
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
61.000
Vlag van Spanje
Villarreal CF
56.000
Vlag van Rusland
CSKA Moskou
44.000
Vlag van Portugal
SC Braga
41.000
Vlag van België
AA Gent
39.500
Vlag van Nederland
PSV
37.000
Vlag van Schotland
Celtic FC
34.000
Pot 2
Team Coeff.
Vlag van Kroatië
Dinamo Zagreb
33.500
Vlag van Tsjechië
Sparta Praag
30.500
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
27.500
Vlag van Bulgarije
PFK Ludogorets
26.000
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
25.500
Vlag van Servië
Rode Ster Belgrado
22.750
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
22.000
Vlag van Engeland
Leicester City
22.000
Vlag van Azerbeidzjan
FK Qarabağ
21.000
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
21.000
Vlag van België
Standard Luik
20.500
Vlag van Spanje
Real Sociedad
20.456
Pot 3
Team Coeff.
Vlag van Spanje
Granada CF
20.456
Vlag van Italië
AC Milan
19.000
Vlag van Nederland
AZ
18.500
Vlag van Nederland
Feyenoord
17.000
Vlag van Griekenland
AEK Athene
16.500
Vlag van Israël
Maccabi Tel Aviv
16.500
Vlag van Schotland
Rangers FC
16.250
Vlag van Noorwegen
Molde FK
15.000
Vlag van Duitsland
TSG Hoffenheim
14.986
Vlag van Oostenrijk
LASK
14.000
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
14.000
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
12.500
Pot 4
Team Coeff.
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
12.500
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
11.849
Vlag van Frankrijk
Lille OSC
11.849
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
11.000
Vlag van Ierland
Dundalk FC
8.500
Vlag van Tsjechië
Slovan Liberec
8.000
Vlag van België
Antwerp FC
7.580
Vlag van Polen
Lech Poznań
7.000
Vlag van Turkije
Sivasspor
6.720
Vlag van Oostenrijk
Wolfsberger AC
6.585
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
5.350
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
4.000
Legendakleuren in de tabellen
Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de knock-outfase
Uitgeschakeld

Groep A

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− ROM YOB CLJ CSS
1
Vlag van Italië
AS Roma
6 4 1 1 13 13 5 +8 Naar knock-outfase 3–1 5–0 0–0
2
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
6 3 1 2 10 9 7 +2 1–2 2–1 3–0
3
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
6 1 2 3 5[a] 4 10 −6 0–2 1–1 0–0
4
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
6 1 2 3 5[a] 3 7 −4 3–1 0–1 0–2
Bron: UEFA
Noten:
  1. a b Head-to-head punten: CFR Cluj 4, CSKA Sofia 1.
Wedstrijden
22 oktober 2020
18:55 uur
BSC Young Boys
Vlag van Zwitserland
1 – 2
Vlag van Italië
AS Roma
Stadion: Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Carlos del Cerro Grande
Nsame
Goal
 14' (pen.)
Goal
 69' Peres
Goal
 74' Kumbulla
   
 
22 oktober 2020
18:55 uur
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
0 – 2
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
Stadion: Vasil Levski Stadion, Sofia
Toeschouwers: 11.958
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Halil Umut Meler
Goal
 53' Rondón
Goal
 74' (pen.) Deac
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
AS Roma
Vlag van Italië
0 – 0
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Wit-Rusland
Aleksej Koelbakov
   
 
29 oktober 2020
21:00 uur
CFR Cluj
Vlag van Roemenië
1 – 1
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Glenn Nyberg
Rondón
Goal
 62'
Goal
 69' Fassnacht
   
 

5 november 2020
18:55 uur
AS Roma
Vlag van Italië
5 – 0
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Slovenië
Matej Jug
Mchitarjan
Goal
 2'
Ibañez
Goal
 24'
Mayoral
Goal
 34'
Goal
84'
Pedro
Goal
 89'
   
 
5 november 2020
21:00 uur
BSC Young Boys
Vlag van Zwitserland
3 – 0
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
Stadion: Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van België
Lawrence Visser
Mambimbi
Goal
 2'
Goal
32'
Sulejmani
Goal
 18'
   
 

26 november 2020
18:55 uur
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
0 – 1
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
Stadion: Vasil Levski Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Portugal
Fábio Veríssimo
Goal
 34' Nsame
   
 
26 november 2020
21:00 uur
CFR Cluj
Vlag van Roemenië
0 – 2
Vlag van Italië
AS Roma
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Harald Lechner
Goal
 49' (e.d.) Debeljuh
Goal
 67' (pen.) Veretout
   
 

3 december 2020
21:00 uur
AS Roma
Vlag van Italië
3 – 1
Vlag van Zwitserland
BSC Young Boys
Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Kroatië
Fran Jović
Mayoral
Goal
 44'
Calafiori
Goal
 59'
Džeko
Goal
 81'
Goal
 34' Nsame
Weggestuurd in de 84e minuut
 84' Camara
   
 
3 december 2020
21:00 uur
CFR Cluj
Vlag van Roemenië
0 – 0
Vlag van Bulgarije
CSKA Sofia
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Amaury Delerue
Chipciu
Kreeg geel in de 55e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 86e minuut
Weggestuurd in de 86e minuut
 55', 86'
   
 

10 december 2020
18:55 uur
BSC Young Boys
Vlag van Zwitserland
2 – 1
Vlag van Roemenië
CFR Cluj
Stadion: Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Benoît Bastien
Nsame
Goal
 90+3' (pen.),
Weggestuurd in de 90+5e minuut
 90+5'
Gaudino
Goal
 90+6'
Goal
 84' Debeljuh
Weggestuurd in de 90e minuut
 90' Bălgrădean
Weggestuurd in de 90+7e minuut
 90+7' Đoković
   
 
10 december 2020
18:55 uur
CSKA Sofia
Vlag van Bulgarije
3 – 1
Vlag van Italië
AS Roma
Stadion: Vasil Levski Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Irfan Peljto
Rodrigues
Goal
 5'
Sowe
Goal
 34'
Goal
55'
Goal
 22' Milanese
   
 

Groep B

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− ARS MOL RW DUN
1
Vlag van Engeland
Arsenal FC
6 6 0 0 18 20 5 +15 Naar knock-outfase 4–1 4–1 3–0
2
Vlag van Noorwegen
Molde FK
6 3 1 2 10 9 11 −2 0–3 1–0 3–1
3
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
6 2 1 3 7 11 13 −2 1–2 2–2 4–3
4
Vlag van Ierland
Dundalk FC
6 0 0 6 0 8 19 −11 2–4 1–2 1–3
Bron: UEFA
Wedstrijden
22 oktober 2020
18:55 uur
Dundalk FC
Vlag van Ierland
1 – 2
Vlag van Noorwegen
Molde FK
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Finland
Petri Viljanen
Murray
Goal
 35'
Goal
 62' Hussain
Goal
 72' (pen.) Omoijuanfo
   
 
22 oktober 2020
18:55 uur
Rapid Wien
Vlag van Oostenrijk
1 – 2
Vlag van Engeland
Arsenal FC
Stadion: Allianz Stadion, Wenen
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter:
Vlag van Tsjechië
Pavel Královec
Fountas
Goal
 51'
Goal
 70' David Luiz
Goal
 74' Aubameyang
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Arsenal FC
Vlag van Engeland
3 – 0
Vlag van Ierland
Dundalk FC
Stadion: Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Slowakije
Filip Glova
Nketiah
Goal
 42'
Willock
Goal
 44'
Pépé
Goal
 46'
   
 
29 oktober 2020
21:00 uur
Molde FK
Vlag van Noorwegen
1 – 0
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
Stadion: Akerstadion, Molde
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Vlag van Tsjechië
Petr Ardeleánu
Omoijuanfo
Goal
 65'
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Rapid Wien
Vlag van Oostenrijk
4 – 3
Vlag van Ierland
Dundalk FC
Stadion: Allianz Stadion, Wenen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Malta
Trustin Farrugia Cann
Ljubicic
Goal
 22'
Arase
Goal
 79'
Hofmann
Goal
 87'
Demir
Goal
 90'
Goal
 7' Hoban
Goal
 82' (pen.)
Goal
90+6' (pen.) McMillan
   
 
5 november 2020
21:00 uur
Arsenal FC
Vlag van Engeland
4 – 1
Vlag van Noorwegen
Molde FK
Stadion: Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Halil Umut Meler
Haugen
Goal
 45+1' (e.d.)
Sinyan
Goal
 62' (e.d.)
Pépé
Goal
 69'
Willock
Goal
 88'
Goal
 22' Ellingsen
   
 

26 november 2020
18:55 uur
Molde FK
Vlag van Noorwegen
0 – 3
Vlag van Engeland
Arsenal FC
Stadion: Akerstadion, Molde
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Vlag van Bosnië en Herzegovina
Irfan Peljto
Goal
 50' Pépé
Goal
 55' Nelson
Goal
 83' Balogun
   
 
26 november 2020
21:00 uur
Dundalk FC
Vlag van Ierland
1 – 3
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Hongarije
Tamás Bognár
Shields
Goal
 63' (pen.)
Goal
 11' Knasmüllner
Goal
 37'
Goal
58' Kara
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Arsenal FC
Vlag van Engeland
4 – 1
Vlag van Oostenrijk
Rapid Wien
Stadion: Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter:
Vlag van Roemenië
Radu Petrescu
Lacazette
Goal
 10'
Marí
Goal
 18'
Nketiah
Goal
 44'
Smith Rowe
Goal
 66'
Goal
 47' Kitagawa
   
 
3 december 2020
21:00 uur
Molde FK
Vlag van Noorwegen
3 – 1
Vlag van Ierland
Dundalk FC
Stadion: Akerstadion, Molde
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Daniel Siebert
Wolff Eikrem
Goal
 30'
Omoijuanfo
Goal
 41'
Ellingsen
Goal
 67'
Goal
 90+4' Flores
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Dundalk FC
Vlag van Ierland
2 – 4
Vlag van Engeland
Arsenal FC
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Kroatië
Ivan Bebek
Flores
Goal
 22'
Hoare
Goal
 85'
Goal
 12' Nketiah
Goal
 18' Elneny
Goal
 67' Willock
Goal
 80' Balogun
   
 
10 december 2020
18:55 uur
Rapid Wien
Vlag van Oostenrijk
2 – 2
Vlag van Noorwegen
Molde FK
Stadion: Allianz Stadion, Wenen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Marco Guida
Ritzmaier
Goal
 43'
İbrahimoğlu
Goal
 90'
Goal
 12'
Goal
46' Wolff Eikrem
   
 

Groep C

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− LEV SLP HBS NCE
1
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
6 5 0 1 15 21 8 +13 Naar knock-outfase 4–0 4–1 6–2
2
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
6 4 0 2 12 11 10 +1 1–0 3–0 3–2
3
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
6 2 0 4 6 7 13 −6 2–4 3–1 1–0
4
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
6 1 0 5 3 8 16 −8 2–3 1–3 1–0
Bron: UEFA
Wedstrijden
22 oktober 2020
18:55 uur
Bayer Leverkusen
Vlag van Duitsland
6 – 2
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Kroatië
Fran Jović
Amiri
Goal
 11'
Alario
Goal
 16'
Diaby
Goal
 61'
Bellarabi
Goal
 79'
Goal
83'
Wirtz
Goal
 87'
Goal
 31' Gouiri
Goal
 90' Claude-Maurice
   
 
22 oktober 2020
18:55 uur
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Israël
3 – 1
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa
Toeschouwers: 40
Scheidsrechter:
Vlag van België
Lawrence Visser
Agudelo
Goal
 45'
Acolatse
Goal
 86'
Goal
88'
Goal
 75' Provod
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
1 – 0
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
William Collum
Olayinka
Goal
 80'
Weggestuurd in de 22e minuut
 22' Bellarabi
   
 
29 oktober 2020
21:00 uur
OGC Nice
Vlag van Frankrijk
1 – 0
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
Stadion: Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Engeland
Chris Kavanagh
Gouiri
Goal
 23'
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
3 – 2
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Denemarken
Jakob Kehlet
Kuchta
Goal
 16'
Goal
71'
Sima
Goal
 43'
Goal
 33' Gouiri
Goal
 90+3' Ndoye
   
 
5 november 2020
18:55 uur
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Israël
2 – 4
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Roemenië
Radu Petrescu
Acolatse
Goal
 11'
Goal
25'
Goal
 5'
Goal
75' Bailey
Goal
 39' (e.d.) Dadia
Goal
 88' Wirtz
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Bayer Leverkusen
Vlag van Duitsland
4 – 1
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Paweł Gil
Schick
Goal
 29'
Bailey
Goal
 48'
Demirbay
Goal
 76'
Alario
Goal
 80'
Goal
 58' Shviro
   
 
26 november 2020
21:00 uur
OGC Nice
Vlag van Frankrijk
1 – 3
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
Stadion: Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Glenn Nyberg
Gouiri
Goal
 61'
Boudaoui
Kreeg geel in de 90+2e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90+3e minuut
Weggestuurd in de 90+3e minuut
 90+2', 90+3'
Goal
 15' Lingr
Goal
 64' Olayinka
Goal
 75' Sima
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Slavia Praag
Vlag van Tsjechië
3 – 0
Vlag van Israël
Hapoel Beër Sjeva
Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Vlag van Hongarije
Tamás Bognár
Sima
Goal
 31'
Stanciu
Goal
 36'
Twito
Goal
 85' (e.d.)
   
 
3 december 2020
21:00 uur
OGC Nice
Vlag van Frankrijk
2 – 3
Vlag van Duitsland
Bayer Leverkusen
Stadion: Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Italië
Maurizio Mariani
Kamara
Goal
 26'
Ndoye
Goal
 47'
Goal
 22' Diaby
Goal
 32' Dragović
Goal
 51' Baumgartlinger
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Bayer Leverkusen
Vlag van Duitsland
4 – 0
Vlag van Tsjechië
Slavia Praag
Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Griekenland
Anastasios Sidiropoulos
Bailey
Goal
 8'
Goal
32'
Diaby
Goal
 59'
Bellarabi
Goal
 90+1'
   
 
10 december 2020
18:55 uur
Hapoel Beër Sjeva
Vlag van Israël
1 – 0
Vlag van Frankrijk
OGC Nice
Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Estland
Kristo Tohver
Hatuel
Goal
 72'
   
 

Groep D

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− RAN BEN STL LCH
1
Vlag van Schotland
Rangers FC
6 4 2 0 14 13 7 +6 Naar knock-outfase 2–2 3–2 1–0
2
Vlag van Portugal
SL Benfica
6 3 3 0 12 18 9 +9 3–3 3–0 4–0
3
Vlag van België
Standard Luik
6 1 1 4 4 7 14 −7 0–2 2–2 2–1
4
Vlag van Polen
Lech Poznań
6 1 0 5 3 6 14 −8 0–2 2–4 3–1
Bron: UEFA
Wedstrijden
22 oktober 2020
18:55 uur
Standard Luik
Vlag van België
0 – 2
Vlag van Schotland
Rangers FC
Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
Toeschouwers: 3.139
Scheidsrechter:
Vlag van Denemarken
Jakob Kehlet
Goal
 19' (pen.) Tavernier
Goal
 90+3' Roofe
   
 
22 oktober 2020
18:55 uur
Lech Poznań
Vlag van Polen
2 – 4
Vlag van Portugal
SL Benfica
Stadion: Stadion Miejski, Poznań
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Montenegro
Nikola Dabanović
Ishak
Goal
 15'
Goal
48'
Goal
 9' (pen.) Pizzi
Goal
 42'
Goal
60'
Goal
90+3' Núñez
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
SL Benfica
Vlag van Portugal
3 – 0
Vlag van België
Standard Luik
Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 4.750
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
François Letexier
Pizzi
Goal
 49' (pen.)
Goal
76'
Waldschmidt
Goal
 66' (pen.)
   
 
29 oktober 2020
21:00 uur
Rangers FC
Vlag van Schotland
1 – 0
Vlag van Polen
Lech Poznań
Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow
Toeschouwers: 11
Scheidsrechter:
Vlag van Estland
Kristo Tohver
Morelos
Goal
 68'
   
 

5 november 2020
18:55 uur
SL Benfica
Vlag van Portugal
3 – 3
Vlag van Schotland
Rangers FC
Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
Jesús Gil Manzano
Goldson
Goal
 2' (e.d.)
Otamendi
Weggestuurd in de 20e minuut
 20'
Silva
Goal
 77'
Núñez
Goal
 90+1'
Goal
 24' (e.d.) Gonçalves
Goal
 25' Kamara
Goal
 51' Morelos
   
 
5 november 2020
18:55 uur
Lech Poznań
Vlag van Polen
3 – 1
Vlag van België
Standard Luik
Stadion: Stadion Miejski, Poznań
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Manuel Schüttengruber
Skóraś
Goal
 14'
Ishak
Goal
 22'
Goal
48'
Goal
 29' Lestienne
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Standard Luik
Vlag van België
2 – 1
Vlag van Polen
Lech Poznań
Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Tsjechië
Petr Ardeleánu
Oulare
Kreeg geel in de 27e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 45+4e minuut
Weggestuurd in de 45+4e minuut
 27', 45+4'
Tapsoba
Goal
 63'
Laifis
Goal
 90+4'
Goal
 61' Ishak
Kreeg geel in de 21e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 76e minuut
Weggestuurd in de 76e minuut
 21', 76' Crnomarković
   
 
26 november 2020
21:00 uur
Rangers FC
Vlag van Schotland
2 – 2
Vlag van Portugal
SL Benfica
Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Roemenië
Radu Petrescu
Arfield
Goal
 7'
Roofe
Goal
 69'
Goal
 78' (e.d.) Tavernier
Goal
 81' Pizzi
   
 

3 december 2020
21:00 uur
SL Benfica
Vlag van Portugal
4 – 0
Vlag van Polen
Lech Poznań
Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Servië
Srđan Jovanović
Vertonghen
Goal
 36'
Núñez
Goal
 57'
Pizzi
Goal
 58'
Weigl
Goal
 89'
   
 
3 december 2020
21:00 uur
Rangers FC
Vlag van Schotland
3 – 2
Vlag van België
Standard Luik
Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Zweden
Bojan Pandžić
Goldson
Goal
 39'
Tavernier
Goal
 45+1' (pen.)
Arfield
Goal
 63'
Goal
 6' Lestienne
Goal
 41' Čop
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Standard Luik
Vlag van België
2 – 2
Vlag van Portugal
SL Benfica
Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Wit-Rusland
Aleksej Koelbakov
Raskin
Goal
 12'
Tapsoba
Goal
 60'
Goal
 16' Éverton
Goal
 67' (pen.) Pizzi
   
 
10 december 2020
18:55 uur
Lech Poznań
Vlag van Polen
0 – 2
Vlag van Schotland
Rangers FC
Stadion: Stadion Miejski, Poznań
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Spanje
José María Sánchez Martínez
Goal
 31' Itten
Goal
 72' Hagi
   
 

Groep E

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− PSV GRA PAO OMO
1
Vlag van Nederland
PSV
6 4 0 2 12 12 9 +3 Naar knock-outfase 1–2 3–2 4–0
2
Vlag van Spanje
Granada CF
6 3 2 1 11 6 3 +3 0–1 0–0 2–1
3
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
6 1 3 2 6 8 7 +1 4–1 0–0 1–1
4
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
6 1 1 4 4 5 12 −7 1–2 0–2 2–1
Bron: UEFA
Wedstrijden
22 oktober 2020
18:55 uur
PSV
Vlag van Nederland
1 – 2
Vlag van Spanje
Granada CF
Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Duitsland
Felix Zwayer
Götze
Goal
 45+1'
Goal
 57' Molina
Goal
 66' Machís
   
 
22 oktober 2020
18:55 uur
PAOK Saloniki
Vlag van Griekenland
1 – 1
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
Robert Madden
Murg
Goal
 56'
Goal
 16' Bauthéac
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Omonia Nicosia
Vlag van Cyprus
1 – 2
Vlag van Nederland
PSV
Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Litouwen
Donatas Rumšas
Gómez
Goal
 29'
Goal
 40'
Goal
90+2' Malen
   
 
29 oktober 2020
21:00 uur
Granada CF
Vlag van Spanje
0 – 0
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Portugal
Tiago Martins
   
 

5 november 2020
18:55 uur
PAOK Saloniki
Vlag van Griekenland
4 – 1
Vlag van Nederland
PSV
Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Daniel Stefański
Schwab
Goal
 47'
Živković
Goal
 56'
Goal
66'
Tzolis
Goal
 58'
Goal
 21' (pen.) Zahavi
   
 
5 november 2020
18:55 uur
Omonia Nicosia
Vlag van Cyprus
0 – 2
Vlag van Spanje
Granada CF
Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Kroatië
Ivan Bebek
Ďuriš
Kreeg geel in de 32e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 42e minuut
Weggestuurd in de 42e minuut
 32', 42'
Goal
 4' Herrera
Goal
 63' Suárez
   
 

26 november 2020
21:00 uur
PSV
Vlag van Nederland
3 – 2
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Letland
Andris Treimanis
Gakpo
Goal
 20'
Madueke
Goal
 51'
Malen
Goal
 53'
Goal
 4' Varela
Goal
 13' Tzolis
   
 
26 november 2020
21:00 uur
Granada CF
Vlag van Spanje
2 – 1
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Stéphanie Frappart
Suárez
Goal
 8'
Soro
Goal
 73'
Goal
 60' Asante
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Granada CF
Vlag van Spanje
0 – 1
Vlag van Nederland
PSV
Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Roi Reinshreiber
Goal
 38' Malen
   
 
3 december 2020
21:00 uur
Omonia Nicosia
Vlag van Cyprus
2 – 1
Vlag van Griekenland
PAOK Saloniki
Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Engeland
Craig Pawson
Kakoullis
Goal
 9'
Gómez
Goal
 84' (pen.)
Goal
 39' Tzolis
   
 

10 december 2020
18:55 uur
PSV
Vlag van Nederland
4 – 0
Vlag van Cyprus
Omonia Nicosia
Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
Kevin Clancy
Malen
Goal
 35'
Dumfries
Goal
 63' (pen.)
Piroe
Goal
 90+1'
Goal
90+3'
   
 
10 december 2020
18:55 uur
PAOK Saloniki
Vlag van Griekenland
0 – 0
Vlag van Spanje
Granada CF
Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
John Beaton
   
 

Groep F

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− NAP RSO AZ RJK
1
Vlag van Italië
Napoli
6 3 2 1 11 7 4 +3 Naar knock-outfase 1–1 0–1 2–0
2
Vlag van Spanje
Real Sociedad
6 2 3 1 9 5 4 +1 0–1 1–0 2–2
3
Vlag van Nederland
AZ
6 2 2 2 8 7 5 +2 1–1 0–0 4–1
4
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
6 1 1 4 4 6 12 −6 1–2 0–1 2–1
Bron: UEFA
Wedstrijden
22 oktober 2020
18:55 uur
Napoli
Vlag van Italië
0 – 1
Vlag van Nederland
AZ
Stadion: Stadio San Paolo, Napels
Toeschouwers: 494
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Daniel Stefański
Goal
 57' De Wit
   
 
22 oktober 2020
18:55 uur
HNK Rijeka
Vlag van Kroatië
0 – 1
Vlag van Spanje
Real Sociedad
Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 2.089
Scheidsrechter:
Vlag van Polen
Bartosz Frankowski
Goal
 90+3' Bautista
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Real Sociedad
Vlag van Spanje
0 – 1
Vlag van Italië
Napoli
Stadion: Estadio Anoeta, San Sebastian
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Engeland
Craig Pawson
Goal
 56' Politano
Kreeg geel in de 81e minuut
Kreeg opnieuw geel in de 90+3e minuut
Weggestuurd in de 90+3e minuut
 81', 90+3' Osimhen
   
 
29 oktober 2020
21:00 uur
AZ
Vlag van Nederland
4 – 1
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Sergej Ivanov
Koopmeiners
Goal
 6' (pen.)
Guðmundsson
Goal
 20'
Goal
60'
Karlsson
Goal
 51'
Goal
 72' Kulenović
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Real Sociedad
Vlag van Spanje
1 – 0
Vlag van Nederland
AZ
Stadion: Estadio Anoeta, San Sebastian
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Schotland
John Beaton
Portu
Goal
 58'
   
 
5 november 2020
18:55 uur
HNK Rijeka
Vlag van Kroatië
1 – 2
Vlag van Italië
Napoli
Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Finland
Mattias Gestranius
Murić
Goal
 13'
Goal
 43' Demme
Goal
 62' (e.d.) Braut
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Napoli
Vlag van Italië
2 – 0
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
Stadion: Stadio San Paolo, Napels
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Turkije
Halis Özkahya
Anastasio
Goal
 41' (e.d.)
Lozano
Goal
 75'
   
 
26 november 2020
21:00 uur
AZ
Vlag van Nederland
0 – 0
Vlag van Spanje
Real Sociedad
Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Noord-Macedonië
Aleksandar Stavrev
   
 

3 december 2020
21:00 uur
AZ
Vlag van Nederland
1 – 1
Vlag van Italië
Napoli
Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Ruddy Buquet
Martins Indi
Goal
 54'
Goal
 6' Mertens
   
 
3 december 2020
21:00 uur
Real Sociedad
Vlag van Spanje
2 – 2
Vlag van Kroatië
HNK Rijeka
Stadion: Estadio Anoeta, San Sebastian
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Portugal
João Pinheiro
Bautista
Goal
 69'
Monreal
Goal
 79'
Goal
 38' Velkovski
Goal
 73' Lončar
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Napoli
Vlag van Italië
1 – 1
Vlag van Spanje
Real Sociedad
Stadion: Stadio Diego Armando Maradona, Napels
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Israël
Orel Grinfeeld
Zieliński
Goal
 35'
Goal
 90+2' Willian José
   
 
10 december 2020
18:55 uur
HNK Rijeka
Vlag van Kroatië
2 – 1
Vlag van Nederland
AZ
Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Rusland
Sergej Karasjov
Menalo
Goal
 52'
Tomečak
Goal
 90+3'
Goal
 57' Wijndal
Weggestuurd in de 80e minuut
 80' Karlsson
   
 

Groep G

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− LEI BRA ZOR AEK
1
Vlag van Engeland
Leicester City
6 4 1 1 13[a] 14 5 +9 Naar knock-outfase 4–0 3–0 2–0
2
Vlag van Portugal
SC Braga
6 4 1 1 13[a] 14 10 +4 3–3 2–0 3–0
3
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
6 2 0 4 6 6 11 −5 1–0 1–2 1–4
4
Vlag van Griekenland
AEK Athene
6 1 0 5 3 7 15 −8 1–2 2–4 0–3
Bron: UEFA
Noten:
  1. a b Head-to-head punten: Leicester City 4, SC Braga 1.
Wedstrijden
22 oktober 2020
21:00 uur
SC Braga
Vlag van Portugal
3 – 0
Vlag van Griekenland
AEK Athene
Stadion: Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 2.196
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Ruddy Buquet
Galeno
Goal
 44'
Paulinho
Goal
 78'
Horta
Goal
 88'
   
 
22 oktober 2020
21:00 uur
Leicester City
Vlag van Engeland
3 – 0
Vlag van Oekraïne
Zorja Loehansk
Stadion: King Power Stadium, Leicester
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Frankrijk
Stéphanie Frappart
Maddison
Goal
 29'
Barnes
Goal
 45'
Iheanacho
Goal
 67'
   
 

29 oktober 2020
18:55 uur
AEK Athene
Vlag van Griekenland
1 – 2
Vlag van Engeland
Leicester City
Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Vlag van Oostenrijk
Harald Lechner
Tanković
Goal
 49'
Goal
 18' (pen.) Vardy
Goal
 39' Choudhury
   
 
29 oktober 2020
18:55 uur
Zorja Loehansk
Vlag van Oekraïne
1 – 2
Vlag van Portugal
SC Braga
Stadion: Slavoetytsj-A