UEFA Intertoto Cup 1997
sportseizoen van een voetbalcompetitie / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De UEFA Intertoto Cup wordt vaak afgekort tot Intertoto Cup of Intertoto, IC, UIC of UI. Het is sinds 1995 een kans voor clubs die zich via hun nationale competitie niet hebben geplaatst voor de UEFA Cup of Champions League om zich alsnog te plaatsen voor de UEFA Cup.
Groep 1
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. MSV Duisburg | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | +5 |
2. Dinamo-93 Minsk | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | +2 |
3. Aalborg Boldspilklub | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | -5 |
4. sc Heerenveen | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 5 | +3 |
5. Polonia Warszawa | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | -5 |
Sluiten
21-22 juni | |||
Dinamo-93 Minsk | 1-0 | sc Heerenveen | |
Aalborg Boldspilklub | 2-0 | Polonia Warszawa | |
28-29 juni | |||
Polonia Warszawa | 1-4 | Dinamo-93 Minsk | |
MSV Duisburg | 2-0 | Aalborg Boldspilklub | |
5-6 juli | |||
Dinamo-93 Minsk | 0-1 | MSV Duisburg | |
sc Heerenveen | 0-0 | Polonia Warszawa | |
12-13 juli | |||
Aalborg Boldspilklub | 2-1 | Dinamo-93 Minsk | |
MSV Duisburg | 2-0 | sc Heerenveen | |
19-20 juli | |||
Polonia Warszawa | 0-0 | MSV Duisburg | |
sc Heerenveen | 8-2 | Aalborg Boldspilklub |
Groep 2
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. SC Bastia | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 |
2. Grazer AK | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 |
3. Silkeborg IF | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 4 | +7 |
4. NK Hrvatski Dragovoljac | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 |
5. Ebbw Vale FC | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 12 | -10 |
Sluiten
21-22 juni | |||
Grazer AK | 2-0 | Silkeborg IF | |
NK Hrvatski Dragovoljac | 0-1 | SC Bastia | |
28-29 juni | |||
Silkeborg IF | 5-0 | NK Hrvatski Dragovoljac | |
Ebbw Vale FC | 0-0 | Grazer AK | |
5-6 juli | |||
SC Bastia | 1-0 | Silkeborg IF | |
NK Hrvatski Dragovoljac | 4-0 | Ebbw Vale FC | |
12-13 juli | |||
Grazer AK | 1-3 | NK Hrvatski Dragovoljac | |
Ebbw Vale FC | 1-2 | SC Bastia | |
19-20 juli | |||
Silkeborg IF | 6-1 | Ebbw Vale FC | |
SC Bastia | 1-2 | Grazer AK |
Groep 3
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. AJ Auxerre | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 19 | 2 | +17 |
2. Lausanne Sports | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 4 | +9 |
3. Antwerp FC | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 |
4. Nea Salamis FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 19 | -13 |
5. Ards FC | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | -13 |
Sluiten
21-22 juni | |||
Lausanne Sports | 4-1 | Nea Salamis FC | |
Ards FC | 0-1 | Antwerp FC | |
28-29 juni | |||
Nea Salamis FC | 4-1 | Ards FC | |
AJ Auxerre | 1-1 | Lausanne Sports | |
5-6 juli | |||
Ards FC | 0-3 | AJ Auxerre | |
Antwerp FC | 4-0 | Nea Salamis FC | |
12-13 juli | |||
Lausanne Sports | 6-0 | Ards FC | |
AJ Auxerre | 5-0 | Antwerp FC | |
19-20 juli | |||
Antwerp FC | 2-2 | Lausanne Sports | |
Nea Salamis FC | 1-10 | AJ Auxerre |
Groep 4
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. 1. FC Köln | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 2 | +7 |
2. Maccabi Petah Tikva | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 |
3. Standard Luik | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 |
4. Cork City FC | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 |
5. FC Aarau | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 |
Sluiten
21-22 juni | |||
Maccabi Petah Tikva | 1-3 | 1. FC Köln | |
Standard Luik | 0-0 | FC Aarau | |
28-29 juni | |||
FC Aarau | 0-1 | Maccabi Petah Tikva | |
Cork City FC | 0-0 | Standard Luik | |
5-6 juli | |||
1. FC Köln | 3-0 | FC Aarau | |
Maccabi Petah Tikva | 0-0 | Cork City FC | |
12-13 juli | |||
Cork City FC | 0-2 | 1. FC Köln | |
Standard Luik | 0-0 | Maccabi Petah Tikva | |
19-20 juli | |||
1. FC Köln | 1-1 | Standard Luik | |
FC Aarau | 0-0 | Cork City FC |
Groep 5
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DF | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Dinamo Moskou | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 4 | +3 |
2. KRC Genk | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 8 | +7 |
3. Stabæk | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 10 | 6 | +4 |
4. Panachaiki | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 |
5. B36 Tórshavn | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 15 | -13 |
Sluiten
21-22 juni | |||
B36 Tórshavn | 0-5 | KRC Genk | |
Panachaiki | 1-1 | Stabæk | |
28-29 juni | |||
Stabæk | 5-0 | B36 Tórshavn | |
Dinamo Moskou | 2-1 | Panachaiki | |
5-6 juli | |||
B36 Tórshavn | 0-1 | Dinamo Moskou | |
KRC Genk | 4-3 | Stabæk | |
12-13 juli | |||
Dinamo Moskou | 3-2 | KRC Genk | |
Panachaiki | 4-2 | B36 Tórshavn | |
19-20 juli | |||
Stabæk | 1-1 | Dinamo Moskou | |
KRC Genk | 4-2 | Panachaiki |
Groep 6
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Hamburger SV | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 4 | +5 |
2. Samsunspor | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | +4 |
3. FBK Kaunas | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 |
4. Leiftur Olafsjördur | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 11 | -4 |
5. Odense BK | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 |
Sluiten
21-22 juni | |||
Leiftur Olafsjördur | 1-2 | Hamburger SV | |
Samsunspor | 2-0 | Odense BK | |
28-29 juni | |||
Odense BK | 3-4 | Leiftur Olafsjördur | |
FBK Kaunas | 0-1 | Samsunspor | |
5-6 juli | |||
Leiftur Olafsjördur | 2-3 | FBK Kaunas | |
Hamburger SV | 2-1 | Odense BK | |
12-13 juli | |||
Samsunspor | 3-0 | Leiftur Olafsjördur | |
FBK Kaunas | 1-2 | Hamburger SV | |
19-20 juli | |||
Odense BK | 2-2 | FBK Kaunas | |
Hamburger SV | 3-1 | Samsunspor |
Groep 7
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Istanbulspor AS | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | +7 |
2. Vasas SC | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | +6 |
3. Werder Bremen | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | +2 |
4. Östers IF | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 |
5. FK Universitate Riga | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | -11 |
Sluiten
21-22 juni | |||
FK Universitate Riga | 1-5 | Istanbulspor AS | |
Östers IF | 1-4 | Vasas SC | |
28-29 juni | |||
Werder Bremen | 2-1 | Östers IF | |
Vasas SC | 3-0 | FK Universitate Riga | |
5-6 juli | |||
FK Universitate Riga | 0-3 | Werder Bremen | |
Istanbulspor AS | 2-0 | Vasas SC | |
12-13 juli | |||
Östers IF | 2-1 | FK Universitate Riga | |
Werder Bremen | 0-0 | Istanbulspor AS | |
19-20 juli | |||
Vasas SC | 2-0 | Werder Bremen | |
Istanbulspor AS | 3-2 | Östers IF |
Groep 8
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Halmstads BK | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | +7 |
2. SK Lommel | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | +1 |
3. FK Hajduk Rodić M&B Kula | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 5 | +1 |
4. TPS Turku | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 |
5. Kongsvinger IL | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | -5 |
Sluiten
21-22 juni | |||
Kongsvinger IL | 1-1 | SK Lommel | |
FK Hajduk Rodić M&B Kula | 0-1 | Halmstads BK | |
28-29 juni | |||
Halmstads BK | 2-1 | Kongsvinger IL | |
TPS Turku | 1-2 | FK Hajduk Rodić M&B Kula | |
5-6 juli | |||
SK Lommel | 1-1 | Halmstads BK | |
Kongsvinger IL | 0-2 | TPS Turku | |
12-13 juli | |||
FK Hajduk Rodić M&B Kula | 2-0 | Kongsvinger IL | |
TPS Turku | 1-1 | SK Lommel | |
19-20 juli | |||
SK Lommel | 3-2 | FK Hajduk Rodić M&B Kula | |
Halmstads BK | 6-1 | TPS Turku |
Groep 9
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Olympique Lyonnais | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 3 | +11 |
2. Rapid Bucureşti | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | +3 |
3. Odra Wodzisław | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 |
4. MŠK Žilina | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 |
5. FK Austria Wien | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 11 | -8 |
Sluiten
21-22 juni | |||
MŠK Žilina | 3-1 | FK Austria Wien | |
Odra Wodzisław | 2-4 | Rapid Bucureşti | |
28-29 juni | |||
Olympique Lyonnais | 5-2 | Odra Wodzisław | |
Rapid Bucureşti | 2-0 | MŠK Žilina | |
5-6 juli | |||
MŠK Žilina | 0-5 | Olympique Lyonnais | |
FK Austria Wien | 1-1 | Rapid Bucureşti | |
12-13 juli | |||
Odra Wodzisław | 0-0 | MŠK Žilina | |
Olympique Lyonnais | 2-0 | FK Austria Wien | |
19-20 juli | |||
FK Austria Wien | 1-5 | Odra Wodzisław | |
Rapid Bucureşti | 1-2 | Olympique Lyonnais |
Groep 10
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Montpellier HSC | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | +6 |
2. FC Groningen | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 |
3. Cukaricki Stankom Beograd | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 6 | +1 |
4. Gloria Bistriţa | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 |
5. Spartak Varna | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 |
Sluiten
21-22 juni | |||
Gloria Bistriţa | 1-2 | Montpellier HSC | |
FC Groningen | 1-0 | Cukaricki Stankom Beograd | |
28-29 juni | |||
Cukaricki Stankom Beograd | 3-2 | Gloria Bistriţa | |
Spartak Varna | 0-2 | FC Groningen | |
5-6 juli | |||
Gloria Bistriţa | 2-1 | Spartak Varna | |
Montpellier HSC | 3-1 | Cukaricki Stankom Beograd | |
12-13 juli | |||
Spartak Varna | 1-1 | Montpellier HSC | |
FC Groningen | 4-1 | Gloria Bistriţa | |
19-20 juli | |||
Cukaricki Stankom Beograd | 3-0 | Spartak Varna | |
Montpellier HSC | 3-0 | FC Groningen |
Groep 11
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Lokomotiv Nizjni Novgorod | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 1 | +7 |
2. NK Publikum | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 |
3. Antalyaspor | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 |
4. Proleter Zrenjanin | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | +2 |
5. Maccabi Haifa | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | -7 |
Sluiten
21-22 juni | |||
Proleter Zrenjanin | 4-0 | Maccabi Haifa | |
NK Publikum | 1-1 | Antalyaspor | |
28-29 juni | |||
Lokomotiv Nizjni Novgorod | 1-0 | Proleter Zrenjanin | |
Maccabi Haifa | 0-1 | NK Publikum | |
5-6 juli | |||
NK Publikum | 1-2 | Lokomotiv Nizjni Novgorod | |
Antalyaspor | 0-2 | Maccabi Haifa | |
12-13 juli | |||
Lokomotiv Nizjni Novgorod | 1-0 | Antalyaspor | |
Proleter Zrenjanin | 0-0 | NK Publikum | |
19-20 juli | |||
Maccabi Haifa | 0-4 | Lokomotiv Nizjni Novgorod | |
Antalyaspor | 1-0 | Proleter Zrenjanin |
Groep 12
Meer informatie Team, Ptn ...
Team | Ptn | Wed | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Torpedo Moskou | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 1 | +8 |
2. Merani-91 Tbilisi | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 5 | +3 |
3. SV Ried | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 |
4. Iraklis Saloniki | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 |
5. Floriana FC | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 9 | -8 |
Sluiten
21-22 juni | |||
SV Ried | 3-1 | Iraklis Saloniki | |
Merani-91 Tbilisi | 0-2 | Torpedo Moskou | |
28-29 juni | |||
Floriana FC | 1-2 | SV Ried | |
Iraklis Saloniki | 2-0 | Merani-91 Tbilisi | |
5-6 juli | |||
Torpedo Moskou | 4-1 | Iraklis Saloniki | |
Merani-91 Tbilisi | 5-0 | Floriana FC | |
12-13 juli | |||
Floriana FC | 0-1 | Torpedo Moskou | |
SV Ried | 1-3 | Merani-91 Tbilisi | |
19-20 juli | |||
FC Torpedo Moscow | 2-0 | SV Ried | |
Iraklis Saloniki | 1-0 | Floriana FC |
Meer informatie Team 1, Tot. ...
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Hamburger SV | 1-2 (n.v.) | SC Bastia | 0-1 | 1-1 |
Istanbulspor AS | 2-3 | Olympique Lyonnais | 2-1 | 0-2 |
AJ Auxerre | 4-4 | Torpedo Moskou | 3-0 | 1-4 |
Lokomotiv Nizjni Novgorod | 0-1 | Halmstads BK | 0-0 | 0-1 |
1. FC Köln | 2-2 | Montpellier HSC | 2-1 | 0-1 |
Dinamo Moskou | 3-5 | MSV Duisburg | 2-2 | 1-3 |
Sluiten
Winnaar geplaatst voor de UEFA Cup 1996/97
Meer informatie Team 1, Tot. ...
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Montpellier HSC | 2-4 | Olympique Lyonnais | 0-1 | 2-3 |
Halmstads BK | 1-2 (n.v.) | SC Bastia | 0-1 | 1-1 |
MSV Duisburg | 0-2 | AJ Auxerre | 0-0 | 0-2 |
Sluiten
Seizoenen van de UEFA Intertoto Cup
Vriendschapsbeker/Benelux Cup, niet via UEFA: | 1957/58 · 1958/59 · 1959/61 |
International Football Cup, niet via UEFA: | 1961/62 · 1962/63 · 1963/64 · 1964/65 · 1965/66 · 1966/67 |
Niet via UEFA, alleen groepswedstrijden: | 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 (I) · 1978 (II) · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 |
Via UEFA (winnaars gaan naar UEFA Cup): | 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 |