UEFA Nations League 2020/21 Divisie B - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Nations League 2020/21 Divisie B.

UEFA Nations League 2020/21 Divisie B

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

UEFA Nations League 2020/21
Divisie B
Divisie B informatie
Groepsfase
Datum 3 september – 17 november 2020
Teams 16  
Promotie naar divisie A
Gepromoveerd
Degradatie naar divisie C
Gedegradeerd
Play-offs
Datum 24 - 29 maart 2022
Kwalificatie voor het WK 2022
Divisie B statistieken
Wedstrijden 47
Doelpunten 104  (2,21 per wedstrijd)
Toeschouwers 28.883  (615 per wedstrijd)
Topscorer(s) 6 doelpunten:
Erling Braut Håland
kaarten
185  (3,94 per wedstrijd)
kaarten
4  (0,09 per wedstrijd)
kaarten
4  (0,09 per wedstrijd)
Algemeen
Regio Europa
Confederatie UEFA
Eerste editie 2018/19
Huidige kampioen
 Frankrijk (1e titel)
Recordtitelhouder
 Frankrijk
 Portugal (1 titel)
Website UEFA.com
Actueel
UEFA Nations League 2022/23
Navigatie
Vorige
2018/19
    Volgende
2022/23
Gestegen divisie A     divisie C Gedaald
divisie D Gedaald  
Portaal 
 
Voetbal

De UEFA Nations League 2020/21 Divisie B was de tweede divisie van UEFA Nations League. Het toernooi, dat de vriendschappelijk duels vervangt, begon in september 2020 en eindigde in november 2020. De winnaars van de 4 groepen van deze divisie promoveerden naar divisie A, het hoogste niveau. Daarbij degradeerden de nummer laatst van de 4 groepen naar divisie C. Aan dit toernooi deden de 16 landen mee die op basis van de eindstand van het seizoen 2018/19 zijn ingedeeld. Ten opzichte van het voorgaande seizoen zijn het aantal landen van deze divisie gewijzigd van 12 naar 16, hierdoor was er geen degradatie maar promoveerden Bosnië en Herzegovina, Denemarken, Oekraïne en Zweden naar divisie A. Deze vier landen werden vervangen door Finland, Noorwegen, Servië en Schotland. Door de wijzigingen promoveerden ook Bulgarije, Hongarije, Israël en Roemenië naar deze divisie. Hierbij werden de landen die zouden degraderen onder de landen die promoveerden geplaatst, maar voor de landen die ook promoveerden na de wijzigingen.

Beslissingscriteria

Als twee of meer landen in de groep gelijk eindigen, met evenveel punten, dan gelden de volgende criteria om te bepalen welk landen boven de ander eindigt:

  1. Hoogste aantal punten verkregen bij de onderlinge wedstrijden tussen de teams;
  2. Doelsaldo verkregen bij de onderlinge wedstrijden tussen de gelijk eindigende teams (als er meer dan twee teams gelijk staan);
  3. Hoogste aantal gescoorde doelpunten verkregen bij de onderlinge wedstrijden tussen de teams (als er meer dan twee teams gelijk staan);
  4. Hoogste aantal gescoorde uitdoelpunten verkregen bij de onderlinge wedstrijden tussen de teams
  5. Als er na criteria 1 tot en met 4 nog steeds landen gelijk staan dan gelden de volgende criteria:
  6. Doelsaldo in alle groepswedstrijden;
  7. Aantal doelpunten gescoord in alle groepswedstrijden;
  8. Aantal uitdoelpunten gescoord in alle groepswedstrijden;
  9. Aantal overwinningen in alle groepswedstrijden;
  10. Aantal uitoverwinningen in alle groepswedstrijden;
  11. Fair-Playklassement van het toernooi (1 punt voor een enkele gele kaart, 3 punten voor een rode kaart ten gevolge van 2 gele kaarten, 3 punten voor een directe rode kaart, 4 punten voor een gele kaart gevolgd door een directe rode kaart);
  12. Positie op de UEFA-coëfficiëntenranglijst;

Deelnemende landen

De loting vond plaats op 3 maart 2020 in Amsterdam, Nederland..[1][2]

Pot 1
Team Gestegen / † / Gestegen * Plaats
 Rusland
17
 Oostenrijk PO
18
 Wales
19
 Tsjechië PO
20
Pot 2
Team Gestegen / † / Gestegen * Plaats
 Schotland
Gestegen 21
 Noorwegen
Gestegen 22
 Servië
Gestegen 23
 Finland
Gestegen 24
Pot 3
Team Gestegen / † / Gestegen * Plaats
 Slowakije
25
 Turkije
26
 Ierland
27
 Noord-Ierland
28
Pot 4
Team Gestegen / † / Gestegen * Plaats
 Bulgarije
Gestegen * 29
 Israël
Gestegen * 30
 Hongarije
Gestegen * 31
 Roemenië
Gestegen * 32

Legenda

Gestegen Gepromoveerd naar een hogere divisie.
In dezelfde divisie gebleven na degradatie na wijzigingen.
Gestegen * Gepromoveerd naar een hogere divisie na wijzigingen.
Gepromoveerd naar een hogere divisie.
Gedegradeerd naar een lagere divisie.
PO Gekwalificeerd voor play-off voor WK 2022.[3]

Groepen en wedstrijden

Groep 1

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Promotie of degradatie
1
 Oostenrijk
6 4 1 1 13 9 6 +3 Promotie naar divisie A 1 – 1 2 – 3 2 – 1
2
 Noorwegen
6 3 1 2 10 12 7 +5 1 – 2 4 – 0 1 – 0
3
 Roemenië
6 2 2 2 8 8 9 −1 0 – 1 3 – 0 r 1 – 1
4
 Noord-Ierland
6 0 2 4 2 4 11 −7 Degradatie naar divisie C 0 – 1 1 – 5 1 – 1
Bron: UEFA
Wedstrijden

4 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen 
1 – 2
 Oostenrijk
Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Mattias Gestranius
Håland
 66'
Verslag
 35' Gregoritsch
 54' (pen.) Sabitzer
   
 

4 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Roemenië 
1 – 1
 Noord-Ierland
Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
François Letexier
Pușcaș
 25'
Verslag
 13', 39' Magennis
 86' Whyte
   
 

7 september 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Noord-Ierland 
1 – 5
 Noorwegen
Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Bartosz Frankowski
McNair
 6'
Verslag
 2' Elyounoussi
 7'
58' Håland
 19'
47' Sørloth
   
 

7 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Oostenrijk 
2 – 3
 Roemenië
Stadion: Wörtherseestadion, Klagenfurt
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Glenn Nyberg
Baumgartner
 17'
Onisiwo
 81'
Verslag
 3' Alibec
 51' Grigore
 70' Maxim
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Noorwegen 
4 – 0
 Roemenië
Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter:
Ivan Kružliak
Håland
 13'
64'
74'
Sørloth
 39'
Verslag
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Noord-Ierland 
0 – 1
 Oostenrijk
Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Petr Ardeleánu
Verslag
 42' Gregoritsch
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen 
1 – 0
 Noord-Ierland
Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter:
Kristo Tohver
Dallas
 68' (e.d.)
Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Roemenië 
0 – 1
 Oostenrijk
Stadion: Ilie Oanăstadion, Ploiești
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Daniel Stefański
Verslag
 76' Schöpf
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Oostenrijk 
2 – 1
 Noord-Ierland
Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Maurizio Mariani
Schaub
 81'
Grbić
 87'
Verslag
 75' Magennis
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Roemenië 
3 – 0 r[5]
Afgelast[6]
 Noorwegen
Stadion: Arena Națională, Boekarest
Scheidsrechter:
Ali Palabıyık
Verslag
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Noord-Ierland 
1 – 1
 Roemenië
Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 1.060
Scheidsrechter:
Sandro Schärer
Boyce
 56'
Verslag
 81' Bicfalvi
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Oostenrijk 
1 – 1
 Noorwegen
Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Benoît Bastien
Grbić
 90+4'
Verslag
 61' Zahid
   
 

Groep 2

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Promotie of degradatie
1
 Tsjechië
6 4 0 2 12 9 5 +4 Promotie naar divisie A 1 – 2 1 – 0 2 – 0
2
 Schotland
6 3 1 2 10 5 4 +1 1 – 0 1 – 1 1 – 0
3
 Israël
6 2 2 2 8 7 7 0 1 – 2 1 – 0 1 – 1
4
 Slowakije
6 1 1 4 4 5 10 −5 Degradatie naar divisie C 1 – 3 1 – 0 2 – 3
Bron: UEFA
Wedstrijden

4 september 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Schotland 
1 – 1
 Israël
Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Slavko Vinčić
Christie
 45' (pen.)
Verslag
 73' Zahavi
   
 

4 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Slowakije 
1 – 3
 Tsjechië
Stadion: Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Andris Treimanis
Schranz
 88'
Verslag
 48' Coufal
 53' (pen.) Dočkal
 86' Krmenčík
   
 

7 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Israël 
1 – 1
 Slowakije
Stadion: Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Nikola Dabanović
Elmkies
 90+1'
Verslag
 14' Ďuriš
   
 

7 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Tsjechië 
1 – 2
 Schotland
Stadion: Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Serdar Gözübüyük
Pešek
 12'
Verslag
 27' Dykes
 52' (pen.) Christie
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Israël 
1 – 2
 Tsjechië
Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Tiago Martins
Zahavi
 56'
Verslag
 14' (e.d.) Abu Hanna
 48' Vydra
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Schotland 
1 – 0
 Slowakije
Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Davide Massa
Dykes
 54'
Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Schotland 
1 – 0
 Tsjechië
Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 299
Scheidsrechter:
Felix Zwayer
Fraser
 6'
Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Slowakije 
2 – 3
 Israël
Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Alejandro Hernández
Hamšík
 16'
Mak
 38'
Verslag
 68'
76'
89' Zahavi
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
15.00 (UTC+1)
Slowakije 
1 – 0
 Schotland
Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
István Kovács
Greguš
 32'
Verslag
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Tsjechië 
1 – 0
 Israël
Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Srđan Jovanović
Darida
 7'
Verslag
 82' Elhamed
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Israël 
1 – 0
 Schotland
Stadion: Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Paweł Raczkowski
Solomon
 44'
Verslag
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Tsjechië 
2 – 0
 Slowakije
Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Cüneyt Çakır
Souček
 17'
Ondrášek
 55'
Verslag
   
 

Groep 3

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Promotie of degradatie
1
 Hongarije
6 3 2 1 11 7 4 +3 Promotie naar divisie A 2 – 3 1 – 1 2 – 0
2
 Rusland
6 2 2 2 8 9 12 −3 0 – 0 3 – 1 1 – 1
3
 Servië
6 1 3 2 6[a] 9 7 +2 0 – 1 5 – 0 0 – 0
4
 Turkije
6 1 3 2 6[a] 6 8 −2 Degradatie naar divisie C 0 – 1 3 – 2 2 – 2
Bron: UEFA
Noten:
  1. a b Gelijk in head-to-head punten (2) en doelsaldo (0). Head-to-head uitdoelpunten: Servië 2, Turkije 0.
Wedstrijden

3 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Rusland 
3 – 1
 Servië
Stadion: VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
William Collum
Dzjoeba
 48' (pen.)
81'
Karavajev
 69'
Verslag
 78' A. Mitrović
   
 

3 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Turkije 
0 – 1
 Hongarije
Stadion: Yeni 4 Eylül Stadion, Sivas
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Artur Soares Dias
Verslag
 80' Szoboszlai
   
 

6 september 2020
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Hongarije 
2 – 3
 Rusland
Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Maurizio Mariani
Sallai
 62'
Nikolić
 70'
Verslag
 15' Mirantsjoek
 34' Ozdojev
 46' Fernandes
   
 

6 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Servië 
0 – 0
 Turkije
Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Aleksej Koelbakov
Kolarov
 45+2', 49'
Verslag
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Rusland 
1 – 1
 Turkije
Stadion: VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 5.019
Scheidsrechter:
Matej Jug
Mirantsjoek
 28'
Verslag
 62' Karaman
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Servië 
0 – 1
 Hongarije
Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Sandro Schärer
Verslag
 20' Könyves
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Rusland 
0 – 0
 Hongarije
Stadion: VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 4.821
Scheidsrechter:
Michael Oliver
Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Turkije 
2 – 2
 Servië
Stadion: Türk Telekom Stadyumu, Istanboel
Toeschouwers: 519
Scheidsrechter:
Georgi Kabakov
Çalhanoğlu
 57'
Tufan
 76'
Yılmaz
 44', 90+1'
Verslag
 22' Milinković-Savić
 49' (pen.) A. Mitrović
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+3)
Turkije 
3 – 2
 Rusland
Stadion: Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 812
Scheidsrechter:
Szymon Marciniak
Karaman
 26'
Ünder
 32'
Tosun
 52' (pen.)
Verslag
 11' Tsjerysjev
 24' Semjonov
 57' Koezjajev
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Hongarije 
1 – 1
 Servië
Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Glenn Nyberg
Kalmár
 39'
Verslag
 17' Radonjić
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Hongarije 
2 – 0
 Turkije
Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Ivan Kružliak
Sigér
 57'
Varga
 90+5'
Verslag
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Servië 
5 – 0
 Rusland
Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Daniel Stefański
Radonjić
 10'
Jović
 25'
45+1'
Vlahović
 41'
Mladenović
 64'
Verslag
   
 

Groep 4

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Promotie of degradatie
1
 Wales
6 5 1 0 16 7 1 +6 Promotie naar divisie A 3 – 1 1 – 0 1 – 0
2
 Finland
6 4 0 2 12 7 5 +2 0 – 1 1 – 0 2 – 0
3
 Ierland
6 0 3 3 3 1 4 −3 0 – 0 0 – 1 0 – 0
4
 Bulgarije
6 0 2 4 2 2 7 −5 Degradatie naar divisie C 0 – 1 1 – 2 1 – 1
Bron: UEFA
Wedstrijden

3 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Bulgarije 
1 – 1
 Ierland
Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Manuel Schüttengruber
Kraev
 56'
Verslag
 90+3' Duffy
   
 

3 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Finland 
0 – 1
 Wales
Stadion: Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Daniel Siebert
Verslag
 80' Moore
   
 

6 september 2020
«onderlinge duels»
14.00 (UTC+1)
Wales 
1 – 0
 Bulgarije
Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Fábio Veríssimo
N. Williams
 90+4'
Verslag
   
 

6 september 2020
«onderlinge duels»
17.00 (UTC+1)
Ierland 
0 – 1
 Finland
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Fabio Maresca
Verslag
 64' Jensen
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
14.00 (UTC+1)
Ierland 
0 – 0
 Wales
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Anastasios Sidiropoulos
McClean
 79', 84'
Verslag
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Finland 
2 – 0
 Bulgarije
Stadion: Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 6.587
Scheidsrechter:
Erik Lambrechts
Taylor
 52'
Jensen
 67'
Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Finland 
1 – 0
 Ierland
Stadion: Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 7.900
Scheidsrechter:
Lionel Tschudi
Jensen
 66'
Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Bulgarije 
0 – 1
 Wales
Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 478
Scheidsrechter:
Aliyar Ağayev
Verslag
 85' J. Williams
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Bulgarije 
1 – 2
 Finland
Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Donatas Rumšas
Iliev
 68' (pen.)
Verslag
 7' Pukki
 45+1' Lod
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
17.00 (UTC)
Wales 
1 – 0
 Ierland
Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Petr Ardeleánu
Brooks
 67'
Verslag
 81', 90+4' Hendrick
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Ierland 
0 – 0
 Bulgarije
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Lawrence Visser
Verslag
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Wales 
3 – 1
 Finland
Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter:
Jesús Gil Manzano
Wilson
 29'
James
 46'
Moore
 84'
Verslag
 12' Uronen
 63' Pukki
   
 

Eindstand

De eindstand werd bepaald op basis van de regels die de UEFA opstelde.[7] Deze tabel begon bij nummer 17 omdat nummers 1 tot en met 16 genummerd zijn bij divisie A.

Pos Grp Team Wed W G V Ptn DV DT +/−
17 4
 Wales
6 5 1 0 16 7 1 +6
18 1
 Oostenrijk
6 4 1 1 13 9 6 +3
19 2
 Tsjechië
6 4 0 2 12 9 5 +4
20 3
 Hongarije
6 3 2 1 11 7 4 +3
21 4
 Finland
6 4 0 2 12 7 5 +2
22 1
 Noorwegen
6 3 1 2 10 12 7 +5
23 2
 Schotland
6 3 1 2 10 5 4 +1
24 3
 Rusland
6 2 2 2 8 9 12 −3
25 2
 Israël
6 2 2 2 8 7 7 0
26 1
 Roemenië
6 2 2 2 8 8 9 −1
27 3
 Servië
6 1 3 2 6 9 7 +2
28 4
 Ierland
6 0 3 3 3 1 4 −3
29 3
 Turkije
6 1 3 2 6 6 8 −2
30 2
 Slowakije
6 1 1 4 4 5 10 −5
31 4
 Bulgarije
6 0 2 4 2 2 7 −5
32 1
 Noord-Ierland
6 0 2 4 2 4 11 −7
Bron: UEFA

Doelpuntenmakers

6 doelpunten

5 doelpunten

3 doelpunten


2 doelpunten


1 doelpunt


Eigen doelpunt


{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Nations League 2020/21 Divisie B
Listen to this article