Vitalij Boets
wielrenner uit Oekraïne / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
Vitalij Boets (Oekraïens: Віталій Буц) (Mykolajiv, 24 oktober 1986) is een Oekraïens voormalig wielrenner die anno 2023 als monteur actief is bij UAE Team Emirates.[1]
Vitalij Boets | ||||
---|---|---|---|---|
Persoonlijke informatie | ||||
Volledige naam | Віталій Буц | |||
Geboortedatum | 24 oktober 1986 | |||
Geboorteplaats | Mykolajiv, Sovjet-Unie | |||
Nationaliteit | Oekraïense | |||
Lengte | 177 cm | |||
Sportieve informatie | ||||
Huidige ploeg | Team Hurom | |||
Discipline(s) | Weg | |||
Ploegen | ||||
2008 2009–2012 2013–2017 2018 2019 2020 2021-2022 |
→Lampre (stagiair) Lampre Kolss Hurom Kyiv Capital Team Shenzhen Xidesheng Cycling Team Salcano Sakarya BB Team | |||
|
- 2008
- 6e etappe Giro delle Regioni
- Eindklassement Giro delle Regione
- 2009
- 1e etappe Ronde van Hainan
- 2013
- 4e etappe Grote Prijs van Sotsji
- Eindklassement Grote Prijs van Sotsji
- 3e etappe Grote Prijs van Adygea
- Mayor Cup
- 1e etappe Vijf ringen van Moskou
- Puntenklassement Vijf ringen van Moskou
- 1e (ploegentijdrit) en 5e etappe Ronde van Roemenië
- Eindklassement Ronde van Roemenië
- 1e etappe Ronde van Szeklerland
- 1e etappe deel B en 5e etappe Ronde van Bulgarije
- 2014
- 5e etappe Grote Prijs van Sotsji
- Race Horizon Park 1
- Oekraïens kampioen op de weg, Elite
- 4e etappe Ronde van China I
- 2015
- 4e etappe Ronde van Mersin
- Puntenklassement Ronde van Mersin
- Grote Prijs van Vinnytsja
- Odessa GP 2
- 1e en 2e etappe Black Sea Cycling Tour
- Eind- en puntenklassement Black Sea Cycling Tour
- 2016
- Belgrado-Banja Luka I
- Horizon Park Race for Peace
- 2e etappe deel A Ronde van Oekraïne (ploegentijdrit)
- 4e etappe Ronde van het Qinghaimeer
- 6e etappe Ronde van Bulgarije
- 2017
- 1e etappe Ronde van Oekraïne
- Eind- en puntenklassement Ronde van Oekraïne
- Oekraïens kampioen op de weg, Elite
- 1e, 2e en 3e etappe Ronde van Bulgarije-Zuid
- Eindklassement Ronde van Bulgarije-Zuid
- 2018
- 2e etappe Ronde van Małopolska
- 2020
- Grand Prix Velo Erciyes
- 2021
- Bergklassement Ronde van Turkije
|
|
- 2008 – Lampre (stagiair vanaf 1-8)
- 2009 – Lampre-NGC
- 2010 – Lampre-Farnese Vini
- 2011 – Lampre-ISD
- 2012 – Lampre-ISD
- 2013 – Kolss Cycling Team
- 2014 – Kolss Cycling Team
- 2015 – Kolss-BDC Team
- 2016 – Kolss-BDC Team
- 2017 – Kolss Cycling Team
- 2018 – Team Hurom
- 2019 – Kyiv Capital Team
- 2020 – Shenzhen Xidesheng Cycling Team (tot 30-6)
- 2021 – Salcano Sakarya BB Team
- 2022 – Sakarya BB Pro Team
Bronnen, noten en/of referenties
Commons heeft mediabestanden in de categorie Vitalij Boets.
|
Wielerploegen van Vitalij Boets
Baldato · Ballan · Bandiera · Bindi · Bono · Bossoni · Bruseghin · Cunego · Fornaciari · Gavazzi · Grendene · Longo · Loosli · Lorenzetto · Marzano · Mori · Murro · Napolitano · Pelánek · Righi · Santambrogio · Špilak · Szmyd · Tiralongo · Vila · Boets (stagiair) · Dabrowski (stagiair) · Saronni (stagiair)
Ballan · Bandiera · Bindi · Boets · Bono · Bruseghin · Caucchioli · Cunego · Da Dalto · Furlan · Gasparotto · Gavazzi · Grendene · Loosli · Lorenzetto · Magazzini · Marzano · Manuele Mori · Massimiliano Mori · Ponzi · Righi · Santambrogio · Sapa · Špilak · Tiralongo · Tomei · Zagorodni · Malori (stagiair)
Balloni · Bernucci · Boets · Bole · Bono · Cunego · Da Dalto · Furlan · Gavazzi · Grendene · Hondo · Kasjetsjkin · Loosli · Lorenzetto · Magazzini · Malori · Marzano · Mori · Petacchi · Pietropolli · Ponzi · Righi · Sapa · Simoni (tot 31/05) · Spezialetti · Špilak · Ulissi · Pasqualon (stagiair) · Rabottini (stagiair) · Rocchetti (stagiair)
Balloni · Bertagnolli · Boets · Bole · Bono · Cunego · Gavazzi · Hondo · Kasjetsjkin (tot 31/07) · Kondroet · Kostjoek · Kryvtsov · Kvatsjoek · Loosli · Magazzini · Malori · Marzano · Mori · Niemiec · Pérez · Petacchi · Pietropolli · Righi · Scarponi · Spezialetti · Špilak · Szeghalmi · Ulissi · Graziato (stagiair) · Tedeschi (stagiair) · Tiozzo (stagiair)
Anacona · Bertagnolli · Boets · Bole · Bono · Cimolai · Cunego · Graziato · Hondo · Kostjoek · D. Kryvtsov · J. Krivtsov · Kvatsjoek · Lloyd · Malori · Marzano · Mori · Niemiec · Petacchi · Pietropolli · Possoni · Righi · Scarponi · Sjejdyk · Spezialetti · Stortoni · Ulissi · Viganò · Cattaneo (stagiair) · Viola (stagiair) · Wackermann (stagiair)
Aniołkowski · Bartkiewicz · Boets · Gutek · Kaczmarek · Kloc · Konieczny · Latoń · Manowski · Piaskowy · Vasyljoek