For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldbeker biatlon 2017/2018.

Wereldbeker biatlon 2017/2018

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Biathlon pictogram.svg
Wereldbeker biatlon 2017/2018
Organisator Internationale Biatlonunie (IBU)
Discipline Mannen Vrouwen
Winnaars
Algemeen
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Finland
Kaisa Mäkäräinen
Individueel
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Wit-Rusland
Nadezjda Skardino
Sprint
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Achtervolging
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Massastart
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Finland
Kaisa Mäkäräinen
Estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
Vlag van Duitsland
 Duitsland
Landenklassement
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
Vlag van Duitsland
 Duitsland
Gemengde estafette
Vlag van Italië
 Italië
Wedstrijden
Locaties 9 9
Individueel 22 22
Estafettes 4 4
Gemengde estafettes 4
Prijzengeld 3.823.000
<<< 2016/2017 2018/2019 >>>
Portaal 
Portaalicoon
 
Wintersport

De IBU wereldbeker biatlon 2017/2018 (officieel: BMW IBU World Cup Biathlon 2017/2018) ging van start op 26 november 2017 in het Zweedse Östersund en eindigde op 25 maart 2018 in het Russische Tjoemen. Het hoogtepunt van het seizoen waren de Olympische Winterspelen in Pyeongchang, Zuid-Korea. Deze wedstrijden telden niet mee voor het wereldbekerklassement, dit in tegenstelling tot de wereldkampioenschappen biatlon.

De biatleet die aan het einde van het seizoen de meeste punten had verzameld was de eindwinnaar van de algemene wereldbeker. Ook per onderdeel werd een apart wereldbekerklassement opgemaakt.

Mannen

Kalender

Datum Plaats Onderdeel Eerste Tweede Derde
30/11/2017
Vlag van Zweden
Östersund
20 km individueel
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
02/12/2017 10 km sprint
Vlag van Noorwegen
Tarjei Bø
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Duitsland
Erik Lesser
03/12/2017 12,5 km achtervolging
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Slovenië
Jakov Fak
Vlag van Frankrijk
Quentin Fillon Maillet
08/12/2017
Vlag van Oostenrijk
Hochfilzen
10 km sprint
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Slovenië
Jakov Fak
09/12/2017 12,5 km achtervolging
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Slovenië
Jakov Fak
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
10/12/2017 4 x 7,5 km estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Ole Einar Bjørndalen
Henrik L'Abée-Lund
Erlend Bjøntegaard
Lars Helge Birkeland
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Erik Lesser
Benedikt Doll
Arnd Peiffer
Simon Schempp
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk

Jean-Guillaume Béatrix
Simon Desthieux
Emilien Jacquelin
Quentin Fillon Maillet
15/12/2017
Vlag van Frankrijk
Annecy -
Le Grand-Bornand
10 km sprint
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
Antonin Guigonnat
16/12/2017 12,5 km achtervolging
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Rusland
Anton Sjipoelin
17/12/2017 15 km massastart
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Duitsland
Erik Lesser
05/01/2018
Vlag van Duitsland
Oberhof
10 km sprint
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Noorwegen
Emil Hegle Svendsen
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
06/01/2018 12,5 km achtervolging
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
Tarjei Bø
07/01/2018 4 x 7,5 km estafette
Vlag van Zweden
 Zweden

Martin Ponsiluoma
Jesper Nelin
Sebastian Samuelsson
Fredrik Lindström
Vlag van Italië
 Italië

Thomas Bormolini
Lukas Hofer
Dominik Windisch
Thierry Chenal
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Vetle Sjåstad Christiansen
Henrik L'Abee-Lund
Lars Helge Birkeland
Tarjei Bø
10/01/2018
Vlag van Duitsland
Ruhpolding
20 km individueel
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Tsjechië
Ondřej Moravec
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
12/01/2018 4 x 7,5 km estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Lars Helge Birkeland
Tarjei Bø
Emil Hegle Svendsen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk

Simon Desthieux
Quentin Fillon Maillet
Martin Fourcade
Antonin Guigonnat
Vlag van Rusland
 Rusland

Aleksej Volkov
Maksim Tsvetkov
Anton Babikov
Anton Sjipoelin
14/01/2018 15 km massastart
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
Antonin Guigonnat
19/01/2018
Vlag van Italië
Antholz
10 km sprint
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Duitsland
Arnd Peiffer
20/01/2018 12,5 km achtervolging
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Rusland
Anton Sjipoelin
21/01/2018 15 km massastart
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Noorwegen
Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
Erlend Bjøntegaard
9 tot en met 25 februari: Olympische Winterspelen 2018 in
Vlag van Zuid-Korea
Pyeongchang (telt niet mee voor wereldbeker)
08/03/2018
Vlag van Finland
Kontiolahti
10 km sprint
Vlag van Rusland
Anton Sjipoelin
Vlag van Letland
Andrejs Rastorgujevs
Vlag van Frankrijk
Quentin Fillon Maillet
11/03/2018 15 km massastart
Vlag van Oostenrijk
Julian Eberhard
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Rusland
Anton Sjipoelin
15/03/2018
Vlag van Noorwegen
Oslo
10 km sprint
Vlag van Noorwegen
Henrik L'Abee-Lund
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
17/03/2018 12,5 km achtervolging
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Italië
Lukas Hofer
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
18/03/2018 4 x 7,5 km estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Lars Helge Birkeland
Henrik L'Abee-Lund
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk

Dominik Landertinger
Felix Leitner
Simon Eder
Julian Eberhard
Vlag van Rusland
 Rusland

Maksim Tsvetkov
Anton Babikov
Dmitri Malysjko
Anton Sjipoelin
22/03/2018
Vlag van Rusland
Tjoemen
10 km sprint
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
Simon Desthieux
Vlag van Zweden
Fredrik Lindström
24/03/2018 12,5 km achtervolging
Vlag van Frankrijk
Martin Fourcade
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Italië
Lukas Hofer
25/03/2018 15 km massastart
Vlag van Rusland
Maksim Tsvetkov
Vlag van Noorwegen
Erlend Bjøntegaard
Vlag van Noorwegen
Johannes Thingnes Bø

Eindstanden

Algemene wereldbeker
# Naam Land Punten
1 Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 FRA
1116
2 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
1027
3 Anton Sjipoelin
Vlag van Rusland
 RUS
697
4 Arnd Peiffer
Vlag van Duitsland
 GER
668
5 Lukas Hofer
Vlag van Italië
 ITA
637
6 Jakov Fak
Vlag van Slovenië
 SLO
602
7 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
591
8 Simon Desthieux
Vlag van Frankrijk
 FRA
579
9 Benedikt Doll
Vlag van Duitsland
 GER
532
10 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
518
11 Erik Lesser
Vlag van Duitsland
 GER
506
12 Simon Schempp
Vlag van Duitsland
 GER
484
13 Andrejs Rastorgujevs
Vlag van Letland
 LAT
481
14 Lars Helge Birkeland
Vlag van Noorwegen
 NOR
479
15 Benjamin Weger
Vlag van Zwitserland
 SUI
476
16 Julian Eberhard
Vlag van Oostenrijk
 AUT
468
17 Henrik L'Abee-Lund
Vlag van Noorwegen
 NOR
454
18 Simon Eder
Vlag van Oostenrijk
 AUT
449
19 Fredrik Lindström
Vlag van Zweden
 SWE
408
20 Antonin Guigonnat
Vlag van Frankrijk
 FRA
379
Landenklassement
# Land Punten
1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
6.458
2
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
6.129
3
Vlag van Duitsland
 Duitsland
5.910
4
Vlag van Rusland
 Rusland
5.623
5
Vlag van Italië
 Italië
5.228
6
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
5.100
7
Vlag van Zweden
 Zweden
4.916
8
Vlag van Slovenië
 Slovenië
4.327
9
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
4.302
10
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
4.073
Estafettes
# Land Punten
1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
228
2
Vlag van Zweden
 Zweden
184
3
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
180
4
Vlag van Duitsland
 Duitsland
175
5
Vlag van Rusland
 Rusland
173
6
Vlag van Italië
 Italië
160
7
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
148
8
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
128
9
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
123
10
Vlag van Slovenië
 Slovenië
119
Wereldbeker 20 km individueel
# Naam Land Punten
1 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
108
1 Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 FRA
108
3 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
75
4 Lukas Hofer
Vlag van Italië
 ITA
70
5 Ondřej Moravec
Vlag van Tsjechië
 CZE
65
6 Andrejs Rastorgujevs
Vlag van Letland
 LAT
60
7 Simon Eder
Vlag van Oostenrijk
 AUT
58
8 Jakov Fak
Vlag van Slovenië
 SLO
56
9 Simon Schempp
Vlag van Duitsland
 GER
53
10 Simon Desthieux
Vlag van Frankrijk
 FRA
50
Wereldbeker 10 km sprint
# Naam Land Punten
1 Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 FRA
384
2 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
382
3 Arnd Peiffer
Vlag van Duitsland
 GER
259
4 Anton Sjipoelin
Vlag van Rusland
 RUS
256
5 Andrej Rastorgujevs
Vlag van Letland
 LAT
224
6 Simon Desthieux
Vlag van Frankrijk
 FRA
223
7 Simon Schempp
Vlag van Duitsland
 GER
212
8 Jakov Fak
Vlag van Slovenië
 SLO
205
9 Lukas Hofer
Vlag van Italië
 ITA
197
10 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
194
Wereldbeker 12,5 km achtervolging
# Naam Land Punten
1 Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 FRA
396
2 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
364
3 Anton Sjipoelin
Vlag van Rusland
 RUS
254
4 Lukas Hofer
Vlag van Italië
 ITA
247
5 Arnd Peiffer
Vlag van Duitsland
 GER
227
6 Lars Helge Birkeland
Vlag van Noorwegen
 NOR
197
7 Jakov Fak
Vlag van Slovenië
 SLO
195
8 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
193
9 Simon Eder
Vlag van Oostenrijk
 AUT
180
10 Simon Desthieux
Vlag van Frankrijk
 FRA
177
Wereldbeker 15 km massastart
# Naam Land Punten
1 Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 FRA
250
2 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
222
3 Benedikt Doll
Vlag van Duitsland
 GER
184
4 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
183
5 Anton Sjipoelin
Vlag van Rusland
 RUS
174
6 Erik Lesser
Vlag van Duitsland
 GER
167
7 Arnd Peiffer
Vlag van Duitsland
 GER
165
8 Jakov Fak
Vlag van Slovenië
 SLO
153
9 Erlend Bjøntegaard
Vlag van Noorwegen
 NOR
147
10 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
139

Vrouwen

Kalender

Datum Plaats Onderdeel Eerste Tweede Derde
29/11/2017
Vlag van Zweden
Östersund
15 km individueel
Vlag van Wit-Rusland
Nadezjda Skardino
Vlag van Noorwegen
Synnøve Solemdal
Vlag van Oekraïne
Joelia Dzjyma
01/12/2017 7,5 km sprint
Vlag van Duitsland
Denise Herrmann
Vlag van Frankrijk
Justine Braisaz
Vlag van Oekraïne
Joelia Dzjyma
03/12/2017 10 km achtervolging
Vlag van Duitsland
Denise Herrmann
Vlag van Frankrijk
Justine Braisaz
Vlag van Noorwegen
Marte Olsbu
08/12/2017
Vlag van Oostenrijk
Hochfilzen
7,5 km sprint
Vlag van Wit-Rusland
Darja Domratsjeva
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Vlag van Italië
Dorothea Wierer
09/12/2017 10 km achtervolging
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Vlag van Finland
Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Wit-Rusland
Darja Domratsjeva
10/12/2017 4 x 6 km estafette
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Vanessa Hinz
Franziska Hildebrand
Maren Hammerschmidt
Laura Dahlmeier
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne

Vita Semerenko
Joelia Dzjyma
Valj Semerenko
Olena Pidhroesjna
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk

Marie Dorin Habert
Célia Aymonier
Justine Braisaz
Anaïs Bescond
14/12/2017
Vlag van Frankrijk
Annecy -
Le Grand-Bornand
7,5 km sprint
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Vlag van Duitsland
Laura Dahlmeier
Vlag van Oekraïne
Vita Semerenko
16/12/2017 10 km achtervolging
Vlag van Duitsland
Laura Dahlmeier
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Vlag van Italië
Lisa Vittozzi
17/12/2017 12,5 km massastart
Vlag van Frankrijk
Justine Braisaz
Vlag van Wit-Rusland
Irina Krjoeko
Vlag van Duitsland
Laura Dahlmeier
04/01/2018
Vlag van Duitsland
Oberhof
7,5 km sprint
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Vlag van Finland
Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Tsjechië
Veronika Vítková
06/01/2018 10 km achtervolging
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Vlag van Italië
Dorothea Wierer
Vlag van Oekraïne
Vita Semerenko
07/01/2018 4 x 6 km estafette
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk

Anaïs Bescond
Anaïs Chevalier
Célia Aymonier
Justine Braisaz
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Vanessa Hinz
Denise Herrmann
Franziska Preuß
Maren Hammerschmidt
Vlag van Zweden
 Zweden

Linn Persson
Anna Magnusson
Elisabeth Högberg
Mona Brorsson
11/01/2018
Vlag van Duitsland
Ruhpolding
15 km individueel
Vlag van Italië
Dorothea Wierer
Vlag van Finland
Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Canada
Rosanna Crawford
13/01/2018 4 x 6 km estafette
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Franziska Preuß
Denise Herrmann
Franziska Hildebrand
Laura Dahlmeier
Vlag van Italië
 Italië

Lisa Vittozzi
Dorothea Wierer
Nicole Gontier
Federica Sanfilippo
Vlag van Zweden
 Zweden

Linn Persson
Mona Brorsson
Anna Magnusson
Hanna Öberg
14/01/2018 12,5 km massastart
Vlag van Finland
Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Duitsland
Laura Dahlmeier
Vlag van Tsjechië
Veronika Vítková
18/01/2018
Vlag van Italië
Antholz
7,5 km sprint
Vlag van Noorwegen
Tiril Eckhoff
Vlag van Duitsland
Laura Dahlmeier
Vlag van Tsjechië
Veronika Vítková
20/01/2018 10 km achtervolging
Vlag van Duitsland
Laura Dahlmeier
Vlag van Italië
Dorothea Wierer
Vlag van Wit-Rusland
Darja Domratsjeva
21/01/2018 12,5 km massastart
Vlag van Wit-Rusland
Darja Domratsjeva
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Vlag van Finland
Kaisa Mäkäräinen
9 tot en met 25 februari: Olympische Winterspelen 2018 in
Vlag van Zuid-Korea
Pyeongchang (telt niet mee voor wereldbeker)
09/03/2018
Vlag van Finland
Kontiolahti
7,5 km sprint
Vlag van Wit-Rusland
Darja Domratsjeva
Vlag van Duitsland
Franziska Hildebrand
Vlag van Italië
Lisa Vittozzi
11/03/2018 12,5 km massastart
Vlag van Duitsland
Vanessa Hinz
Vlag van Italië
Lisa Vittozzi
Vlag van Frankrijk
Anaïs Chevalier
15/03/2018
Vlag van Noorwegen
Oslo
7,5 km sprint
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Vlag van Wit-Rusland
Darja Domratsjeva
Vlag van Oekraïne
Joelia Dzjyma
17/03/2018 4 x 6 km estafette
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk

Anaïs Chevalier
Célia Aymonier
Marie Dorin Habert
Anaïs Bescond
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Maren Hammerschmidt
Denise Herrmann
Franziska Preuß
Laura Dahlmeier
Vlag van Italië
 Italië

Lisa Vittozzi
Dorothea Wierer
Nicole Gontier
Federica Sanfilippo
18/03/2018 10 km achtervolging
Vlag van Wit-Rusland
Darja Domratsjeva
Vlag van Slowakije
Anastasiya Kuzmina
Vlag van de Verenigde Staten
Susan Dunklee
23/03/2018
Vlag van Rusland
Tjoemen
7,5 km sprint
Vlag van Wit-Rusland
Darja Domratsjeva
Vlag van Finland
Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Noorwegen
Tiril Eckhoff
24/03/2018 10 km achtervolging
Vlag van Finland
Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Frankrijk
Anaïs Bescond
Vlag van Duitsland
Laura Dahlmeier
25/03/2018 12,5 km massastart
Vlag van Wit-Rusland
Darja Domratsjeva
Vlag van Slowakije
Paulína Fialková
Vlag van Frankrijk
Anaïs Chevalier

Eindstanden

Landenklassement
# Land Punten
1
Vlag van Duitsland
 Duitsland
6.179
2
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
5.887
3
Vlag van Italië
 Italië
5.407
4
Vlag van Rusland
 Rusland
5.237
5
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
5.232
6
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
5.097
7
Vlag van Zweden
 Zweden
5.024
8
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
4.912
9
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
4.532
10
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
4.482
Estafettes
# Land Punten
1
Vlag van Duitsland
 Duitsland
228
2
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
200
3
Vlag van Italië
 Italië
169
4
Vlag van Zweden
 Zweden
168
5
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
158
6
Vlag van Rusland
 Rusland
154
7
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
145
8
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
142
9
Vlag van Polen
 Polen
137
10
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
136
Wereldbeker 15 km individueel
# Naam Land Punten
1 Nadezjda Skardino
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
96
2 Joelia Dzjyma
Vlag van Oekraïne
 UKR
91
3 Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Finland
 FIN
84
4 Valj Semerenko
Vlag van Oekraïne
 UKR
83
5 Darja Domratsjeva
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
65
6 Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
60
7 Veronika Vítková
Vlag van Tsjechië
 CZE
58
8 Synnøve Solemdal
Vlag van Noorwegen
 NOR
54
9 Eva Puskarčíková
Vlag van Tsjechië
 CZE
54
10 Franziska Hildebrand
Vlag van Duitsland
 GER
52
Wereldbeker 7,5 km sprint
# Naam Land Punten
1 Anastasiya Kuzmina
Vlag van Tsjechië
 CZE
323
2 Darja Domratsjeva
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
313
3 Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Finland
 FIN
258
4 Laura Dahlmeier
Vlag van Duitsland
 GER
252
5 Veronika Vítková
Vlag van Tsjechië
 CZE
245
6 Franziska Hildebrand
Vlag van Duitsland
 GER
244
7 Lisa Vittozzi
Vlag van Italië
 ITA
230
8 Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
228
9 Anaïs Bescond
Vlag van Frankrijk
 FRA
219
10 Vita Semerenko
Vlag van Oekraïne
 UKR
185
Wereldbeker 10 km achtervolging
# Naam Land Punten
1 Anastasiya Kuzmina
Vlag van Slowakije
 SVK
301
2 Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Finland
 FIN
280
3 Laura Dahlmeier
Vlag van Duitsland
 GER
271
4 Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
264
5 Darja Domratsjeva
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
237
6 Anaïs Bescond
Vlag van Frankrijk
 FRA
216
7 Denise Herrmann
Vlag van Duitsland
 GER
197
8 Lisa Vittozzi
Vlag van Italië
 ITA
191
9 Vanessa Hinz
Vlag van Duitsland
 GER
176
10 Jekaterina Joerlova-Percht
Vlag van Rusland
 RUS
158
Wereldbeker 12,5 km massastart
# Naam Land Punten
1 Kaisa Mäkäräinen
Vlag van Finland
 FIN
216
2 Laura Dahlmeier
Vlag van Duitsland
 GER
207
3 Vanessa Hinz
Vlag van Duitsland
 GER
195
4 Darja Domratsjeva
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
189
5 Anaïs Bescond
Vlag van Frankrijk
 FRA
181
6 Anastasiya Kuzmina
Vlag van Slowakije
 SVK
170
7 Iryna Krjoeko
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
161
8 Marte Olsbu
Vlag van Noorwegen
 NOR
158
9 Maren Hammerschmidt
Vlag van Duitsland
 GER
142
10 Lisa Vittozzi
Vlag van Italië
 ITA
140

Gemengd

Kalender

Datum Plaats Onderdeel Eerste Tweede Derde
26/11/2017
Vlag van Zweden
Östersund
Single-Mixed-Relay
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk

Lisa Theresa Hauser
Simon Eder
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Vanessa Hinz
Erik Lesser
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan

Galina Visjnevsjkaja
Maksim Braun
2 x 6 km + 2 x 7,5 km
gemengde estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Ingrid Landmark Tandrevold
Tiril Eckhoff
Johannes Thingnes Bø
Emil Hegle Svendsen
Vlag van Italië
 Italië

Lisa Vittozzi
Dorothea Wierer
Dominik Windisch
Lukas Hofer
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Franziska Preuß
Maren Hammerschmidt
Benedikt Doll
Arnd Peiffer
10/03/2018
Vlag van Finland
Kontiolahti
Single-Mixed-Relay
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk

Anaïs Chevalier
Antonin Guigonnat
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk

Lisa Theresa Hauser
Julian Eberhard
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Marte Olsbu
Johannes Thingnes Bø
2 x 6 km + 2 x 7,5 km
gemengde estafette
Vlag van Italië
 Italië

Lisa Vittozzi
Dorothea Wierer
Dominik Windisch
Lukas Hofer
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne

Anastasia Merkoesjyna
Vita Semerenko
Artem Pryma
Dmytro Pidroetsjnyi
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Synnøve Solemdal
Tiril Eckhoff
Henrik L'Abée-Lund
Tarjei Bø

Eindstanden

Gemengde estafette¹
# Land Punten
1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
188
2
Vlag van Italië
 Italië
188
3
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
179
4
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
171
5
Vlag van Duitsland
 Duitsland
168
6
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
166
7
Vlag van Rusland
 Rusland
155
8
Vlag van Zweden
 Zweden
149
9
Vlag van Slowakije
 Slowakije
131
10
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
111

1 In het klassement voor wereldbeker gemengde estafette tellen zowel de gemengde estafette als de single-mixed-relay mee.

Sponsoren en partners

Sponsor/partner
Titelsponsor BMW
Premium sponsoren Viessmann
Deutsche Kreditbank (DKB)
Hörmann
Datapartner IFS
Tijdpartner Polar Electro
Media & marketingpartner Infront Sports & Media
Mediapartner Eurovision

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldbeker biatlon 2017/2018
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.