Wereldbeker freestyleskiën 2019/2020 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldbeker freestyleskiën 2019/2020.

Wereldbeker freestyleskiën 2019/2020

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De wereldbeker freestyleskiën 2019/2020 (officieel: FIS World Cup Freestyle skiing) was een competitie voor freestyleskiërs die georganiseerd werd door de internationale skifederatie FIS. In de wereldbeker zijn zowel voor mannen als voor vrouwen zes disciplines opgenomen (halfpipe, slopestyle, ski cross, aerials, moguls en dual moguls). Voor deze disciplines werden ieder afzonderlijk medailles uitgereikt, waarbij dual moguls en moguls als één discipline werden gerekend. Het seizoen begon op 6 september 2019 in het Nieuw-Zeelandse Cardrona en eindigt op 8 maart 2020 in het Russische Krasnojarsk.

Mannen

Wedstrijden

Datum Plaats Onderdeel Eerste Tweede Derde
07/09/2019
Cardrona
Halfpipe
Birk Irving
Noah Bowman
Aaron Blunck
03/11/2019
Modena
Big air
Alexander Hall
Birk Ruud
Andri Ragettli
23/11/2019
Stubai
Slopestyle Afgelast[1]
06/12/2019
Val Thorens
Skicross
Kevin Drury
Youri Duplessis Kergomard
Ryan Regez
07/12/2019 Skicross
Kristofor Mahler
Bastien Midol
Jean-Frédéric Chapuis
07/12/2019
Ruka
Moguls
Mikaël Kingsbury
Ikuma Horishima
Walter Wallberg
13/12/2019
Copper Mountain
Halfpipe
Aaron Blunck
David Wise
Noah Bowman
14/12/2019
Beijing
Big air
Birk Ruud
Teal Harle
Jesper Tjäder
14/12/2019
Montafon
Skicross
Ryan Regez
Kristofor Mahler
Brady Leman
14/12/2019
Thaiwoo
Moguls
Ikuma Horishima
Mikaël Kingsbury
Benjamin Cavet
15/12/2019 Dual moguls
Mikaël Kingsbury
Benjamin Cavet
Ikuma Horishima
17/12/2019
Arosa
Skicross
Kevin Drury
Viktor Andersson
Alex Fiva
21/12/2019
Atlanta
Big air
Alexander Hall
Antoine Adelisse
Teal Harle
21/12/2019
Secret Garden
Halfpipe
Noah Bowman
Aaron Blunck
Lyman Currier
21/12/2019
Shimao Lotus Mountain
Aerials
Qi Guangpu
Jia Zongyang
Noé Roth
22/12/2019 Aerials
Qi Guangpu
Maksim Boerov
Jia Zongyang
21/12/2019
Innichen
Skicross
Kevin Drury
Florian Wilmsmann
Jonathan Midol
22/12/2019 Skicross
Joos Berry
Bastien Midol
Jonas Lenherr
11/01/2020
Font-Romeu
Slopestyle
Mark Hendrickson
Jesper Tjäder
Cody Laplante
18/01/2020
Seiseralm
Slopestyle
Birk Ruud
Fabian Bösch
Colby Stevenson
18/01/2020
Nakiska
Skicross
Reece Howden
Kevin Drury
Daniel Bohnacker
25/01/2020
Tremblant
Moguls
Mikaël Kingsbury
Ikuma Horishima
Benjamin Cavet
25/01/2020
Idre Fjäll
Skicross
Ryan Regez
Brady Leman
François Place
26/01/2020 Skicross
Daniel Bohnacker
Kevin Drury
Ryan Regez
31/01/2020
Mammoth
Slopestyle
Andri Ragettli
Colby Stevenson
Deven Fagan
01/02/2020 Halfpipe
Aaron Blunck
Noah Bowman
Lyman Currier
01/02/2020
Megève
Skicross
Kevin Drury
Bastien Midol
Tim Hronek
01/02/2020
Calgary
Moguls
Mikaël Kingsbury
Walter Wallberg
Dmitri Reiherd
06/02/2020
Deer Valley
Moguls
Ikuma Horishima
Mikaël Kingsbury
Felix Elofsson
07/02/2020 Aerials
Maksim Boerov
Noé Roth
Ilja Boerov
08/02/2020 Dual moguls
Mikaël Kingsbury
Benjamin Cavet
Walter Wallberg
08/02/2020
Feldberg
Skicross Afgelast
09/02/2020 Skicross
14/02/2020
Calgary
Halfpipe
Gus Kenworthy
Brendan McKay
Birk Irving
15/02/2020 Slopestyle
Andri Ragettli
Colby Stevenson
Nick Goepper
15/02/2020
Moskou
Aerials
Pavel Krotov
Noé Roth
Pavel Dik
22/02/2020
Minsk
Aerials
Justin Schoenefeld
Lewis Irving
Christopher Lillis
22/02/2020
Tazawako
Moguls
Mikaël Kingsbury
Dmitri Reiherd
Laurent Dumais
23/02/2020 Dual moguls Afgelast
23/02/2020
Sunny Valley
Skicross
Marc Bischofberger
Kevin Drury
Arnaud Bovolenta
28/02/2020
Almaty
Aerials
Christopher Lillis
Pirmin Werner
Pavel Dik
01/03/2020 Dual moguls
Ikuma Horishima
Mikaël Kingsbury
Laurent Dumais
29/02/2020
Deštné
Big air
Antoine Adelisse
Birk Ruud
Ulrik Samnøy
07/03/2020
Krasnojarsk
Dual Moguls
Mikaël Kingsbury
Thomas Gerken Schofield
Bradley Wilson
08/03/2020 Aerials
Noé Roth
Pavel Krotov
Lewis Irving
14/03/2020
Veysonnaz
Skicross Afgelast vanwege coronavirus
14/03/2020
Idre Fjäll
Moguls
15/03/2020 Dual moguls
21/03/2020
Silvaplana
Slopestyle

Eindstanden

Algemeen
# Naam Land Punten
1 Mikaël Kingsbury
 CAN
94,00
2 Noah Bowman
 CAN
73,00
3 Aaron Blunck
 USA
72,00
4 Kevin Drury
 CAN
69,82
5 Ikuma Horishima
 JPN
63,90
6 Birk Ruud
 NOR
62,00
7 Birk Irving
 USA
55,14
8 Noé Roth
 SUI
53,10
9 Benjamin Cavet
 FRA
53,00
10 Andri Ragettli
 SUI
48,00
Skicross
# Naam Land Punten
1 Kevin Drury
 CAN
768
2 Ryan Regez
 SUI
454
3 Brady Leman
 CAN
428
4 Bastien Midol
 FRA
406
5 Florian Wilmsmann
 GER
342
6 Kristofor Mahler
 CAN
336
7 Joos Berry
 SUI
279
8 Daniel Bohnacker
 GER
273
9 François Place
 FRA
262
10 Jonathan Midol
 FRA
259
Big air
# Naam Land Punten
1 Birk Ruud
 NOR
310
2 Alexander Hall
 USA
240
3 Antoine Adelisse
 FRA
188
4 Teal Harle
 CAN
185
5 Elias Syrja
 FIN
144
6 Andri Ragettli
 SUI
134
7 Jesper Tjäder
 SWE
125
8 Ulrik Samnøy
 NOR
100
9 Henrik Harlaut
 SWE
90
10 Lukas Müllauer
 AUT
90
Aerials
# Naam Land Punten
1 Noé Roth
 SUI
386
2 Pavel Krotov
 RUS
334
3 Maksim Boerov
 RUS
323
4 Pirmin Werner
 SUI
284
5 Lewis Irving
 CAN
267
6 Christopher Lillis
 USA
225
7 Qi Guangpu
 CHN
222
8 Jia Zongyang
 CHN
213
9 Maksim Goestik
 BLR
204
10 Justin Schoenefeld
 USA
194
Halfpipe
# Naam Land Punten
1 Aaron Blunck
 USA
340
2 Noah Bowman
 CAN
320
3 Birk Irving
 USA
260
4 Brendan McKay
 CAN
215
5 Lyman Currier
 USA
178
6 Taylor Seaton
 USA
166
7 David Wise
 USA
156
8 Jaxin Hoerter
 USA
145
9 Hunter Hess
 USA
117
10 Gus Kenworthy
 GBR
100
Moguls
# Naam Land Punten
1 Mikaël Kingsbury
 CAN
940
2 Ikuma Horishima
 JPN
639
3 Benjamin Cavet
 FRA
531
4 Dmitri Reiherd
 KAZ
362
5 Matt Graham
 AUS
331
6 Laurent Dumais
 CAN
299
7 Walter Wallberg
 SWE
284
8 Sacha Theocharis
 FRA
271
9 Oskar Elofsson
 SWE
249
10 Felix Elofsson
 SWE
236
Slopestyle
# Naam Land Punten
1 Andri Ragettli
 SUI
265
2 Colby Stevenson
 USA
220
3 Fabian Bösch
 SUI
199
4 Birk Ruud
 NOR
158
5 Mark Hendrickson
 CAN
146
6 Etienne Gagnon
 CAN
128
7 Deven Fagan
 USA
116
8 Jesper Tjäder
 SWE
112
9 Cody Laplante
 USA
112
10 Nick Goepper
 USA
100

Vrouwen

Wedstrijden

Datum Plaats Onderdeel Eerste Tweede Derde
07/09/2019
Cardrona
Halfpipe
Zhang Kexin
Eileen Gu
Valeria Demidova
03/11/2019
Modena
Big air
Mathilde Gremaud
Giulia Tanno
Dara Howell
23/11/2019
Stubai
Slopestyle Afgelast[1]
06/12/2019
Val Thorens
Skicross
Sandra Näslund
Courtney Hoffos
India Sherret
07/12/2019 Skicross
Fanny Smith
Sandra Näslund
Courtney Hoffos
07/12/2019
Ruka
Moguls
Perrine Laffont
Anri Kawamura
Britteny Cox
13/12/2019
Copper Mountain
Halfpipe
Zoe Atkin
Brita Sigourney
Rachael Karker
14/12/2019
Beijing
Big air
Johanne Killi
Giulia Tanno
Silvia Bertagna
14/12/2019
Montafon
Skicross
Marielle Thompson
Sandra Näslund
Courtney Hoffos
14/12/2019
Thaiwoo
Moguls
Perrine Laffont
Joelia Galysjeva
Justine Dufour-Lapointe
15/12/2019 Dual moguls
Perrine Laffont
Jaelin Kauf
Hannah Soar
17/12/2019
Arosa
Skicross
Marielle Thompson
Fanny Smith
Sandra Näslund
21/12/2019
Atlanta
Big air
Mathilde Gremaud
Giulia Tanno
Isabel Atkin
21/12/2019
Secret Garden
Halfpipe
Valeria Demidova
Rachael Karker
Li Fanghui
21/12/2019
Shimao Lotus Mountain
Aerials
Xu Mengtao
Aleksandra Ramanoeskaja
Laura Peel
22/12/2019 Aerials
Xu Mengtao
Aleksandra Ramanoeskaja
Kong Fanyu
21/12/2019
Innichen
Skicross
Marielle Berger Sabbatel
Sandra Näslund
Brittany Phelan
22/12/2019 Skicross
Fanny Smith
Marielle Thompson
Daniela Maier
11/01/2020
Font-Romeu
Slopestyle
Tess Ledeux
Giulia Tanno
Sarah Höfflin
18/01/2020
Seiseralm
Slopestyle
Caroline Claire
Johanne Killi
Elena Gaskell
18/01/2020
Nakiska
Skicross
Sandra Näslund
Brittany Phelan
Fanny Smith
25/01/2020
Tremblant
Moguls
Perrine Laffont
Joelia Galysjeva
Anastasia Smirnova
25/01/2020
Idre Fjäll
Skicross
Fanny Smith
Sandra Näslund
Brittany Phelan
26/01/2020 Skicross
Sandra Näslund
Fanny Smith
Marielle Thompson
31/01/2020
Mammoth
Slopestyle
Sarah Höfflin
Isabel Atkin
Maggie Voisin
01/02/2020 Halfpipe
Cassie Sharpe
Valeria Demidova
Rachael Karker
01/02/2020
Megève
Skicross
Marielle Thompson
Sandra Näslund
Alexandra Edebo
01/02/2020
Calgary
Moguls
Perrine Laffont
Joelia Galysjeva
Justine Dufour-Lapointe
06/02/2020
Deer Valley
Moguls
Perrine Laffont
Jakara Anthony
Justine Dufour-Lapointe
07/02/2020 Aerials
Aleksandra Ramanoeskaja
Megan Nick
Abbey Willcox
08/02/2020 Dual moguls
Justine Dufour-Lapointe
Hannah Soar
Jaelin Kauf
08/02/2020
Feldberg
Skicross Afgelast
09/02/2020 Skicross
14/02/2020
Calgary
Halfpipe
Eileen Gu
Rachael Karker
Valeria Demidova
15/02/2020 Slopestyle
Eileen Gu
Mathilde Gremaud
Megan Oldham
15/02/2020
Moskou
Aerials
Hanna Hoeskova
Laura Peel
Sofia Aleksejeva
22/02/2020
Minsk
Aerials
Laura Peel
Xu Mengtao
Xu Sicun
22/02/2020
Tazawako
Moguls
Perrine Laffont
Junko Hoshino
Jakara Anthony
23/02/2020 Dual moguls Afgelast
23/02/2020
Sunny Valley
Skicross
Fanny Smith
Marielle Berger Sabbatel
Daniela Maier
28/02/2020
Almaty
Aerials
Nadia Mochnatska
Megan Nick
Zjanbota Aldabergenova
01/03/2020 Dual moguls
Jaelin Kauf
Jakara Anthony
Perrine Laffont
29/02/2020
Deštné
Big air Afgelast
07/03/2020
Krasnojarsk
Dual Moguls
Perrine Laffont
Jakara Anthony
Jaelin Kauf
08/03/2020 Aerials
Laura Peel
Xu Sicun
Ashley Caldwell
14/03/2020
Veysonnaz
Skicross Afgelast vanwege coronavirus
14/03/2020
Idre Fjäll
Moguls
15/03/2020 Dual moguls
21/03/2020
Silvaplana
Slopestyle

Eindstanden

Algemeen
# Naam Land Punten
1 Perrine Laffont
 FRA
89,60
2 Sandra Näslund
 SWE
77,73
3 Fanny Smith
 SUI
72,36
4 Valeria Demidova
 RUS
69,00
5 Laura Peel
 AUS
67,00
6 Marielle Thompson
 CAN
64,45
7 Jakara Anthony
 AUS
56,40
8 Rachael Karker
 CAN
56,00
9 Zhang Kexin
 CHN
54,40
10 Xu Mengtao
 CHN
50,14
Skicross
# Naam Land Punten
1 Sandra Näslund
 SWE
855
2 Fanny Smith
 SUI
796
3 Marielle Thompson
 CAN
709
4 Marielle Berger Sabbatel
 FRA
503
5 Alexandra Edebo
 SWE
445
6 Brittany Phelan
 CAN
440
7 Daniela Maier
 GER
360
8 Katrin Ofner
 AUT
310
9 Sami Kennedy-Sim
 AUS
300
10 India Sherret
 CAN
284
Big air
# Naam Land Punten
1 Giulia Tanno
 SUI
240
2 Mathilde Gremaud
 SUI
200
3 Johanne Killi
 NOR
195
4 Megan Oldham
 CAN
121
5 Silvia Bertagna
 ITA
115
6 Dara Howell
 CAN
100
7 Margaux Hackett
 NZL
100
8 Lara Wolf
 AUT
78
9 Lou Barin
 FRA
69
10 Sarah Höfflin
 SUI
65
Aerials
# Naam Land Punten
1 Laura Peel
 AUS
469
2 Xu Mengtao
 CHN
351
3 Aleksandra Ramanoeskaja
 BLR
260
4 Megan Nick
 USA
254
5 Xu Sicun
 CHN
214
6 Kong Fanyu
 CHN
212
7 Abbey Willcox
 AUS
181
8 Xu Nuo
 CHN
178
9 Hanna Hoeskova
 BLR
173
10 Winter Vinecki
 USA
168
Halfpipe
# Naam Land Punten
1 Valeria Demidova
 RUS
300
2 Rachael Karker
 CAN
280
3 Zhang Kexin
 CHN
240
4 Li Fanghui
 CHN
205
5 Eileen Gu
 CHN
180
6 Brita Sigourney
 USA
166
7 Zoe Atkin
 GBR
158
8 Devin Logan
 USA
142
9 Jang Yu-jin
 KOR
133
10 Abigale Hansen
 USA
123
Moguls
# Naam Land Punten
1 Perrine Laffont
 FRA
896
2 Jakara Anthony
 AUS
564
3 Jaelin Kauf
 USA
470
4 Justine Dufour-Lapointe
 CAN
460
5 Hannah Soar
 USA
423
6 Joelia Galysjeva
 KAZ
375
7 Anri Kawamura
 JPN
344
8 Kisara Sumiyoshi
 JPN
306
9 Anastasia Smirnova
 RUS
276
10 Tess Johnson
 USA
274
Slopestyle
# Naam Land Punten
1 Sarah Höfflin
 SUI
192
2 Marin Hamill
 USA
161
3 Johanne Killi
 NOR
154
4 Mathilde Gremaud
 SUI
146
5 Giulia Tanno
 SUI
133
6 Caroline Claire
 USA
122
7 Sandra Eie
 NOR
121
8 Elena Gaskell
 CAN
114
9 Rell Harwood
 USA
108
10 Olivia Asselin
 CAN
107
Mannen
Vrouwen
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldbeker freestyleskiën 2019/2020
Listen to this article