Wereldbeker snowboarden 2013/2014 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldbeker snowboarden 2013/2014.

Wereldbeker snowboarden 2013/2014

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Wereldbeker 2013/2014
Onderdeel Mannen Vrouwen
Winnaars
Parallel algemeen
Lukas Mathies
Patrizia Kummer
Parallelreuzenslalom
Lukas Mathies
Patrizia Kummer
Parallelslalom
Sylvain Dufour
Patrizia Kummer
Freestyle algemeen
Måns Hedberg
Šárka Pančochová
Snowboardcross
Omar Visintin
Dominique Maltais
Halfpipe
Scotty James
Kelly Clark
Slopestyle
Måns Hedberg
Cheryl Maas
Big Air
Šárka Pančochová
Wedstrijden
Locaties 14 14
Individueel 20 19
Teamwedstrijden 1 1
<<< 2012/13 2014/15 >>>
Portaal 
 
Wintersport

De wereldbeker snowboarden 2013/2014 (officieel: FIS World Cup Snowboard 2013/2014) begon op 19 augustus 2013 in het Nieuw-Zeelandse Cardrona en eindigde op 15 maart 2014 in de Spaanse La Molina.

Mannen

Uitslagen

Legenda
  • PGS = Parallelreuzenslalom
  • PSL = Parallelslalom
  • SBX = Snowboardcross
  • HP = Halfpipe
  • SBS = Slopestyle
  • BA = Big air
Datum Plaats Onderdeel Eerste Tweede Derde
19/08/2013
Cardrona
SBS Afgelast
24/08/2013 HP
Ayumu Hirano
Taku Hiraoka
Christian Haller
07/12/2013
Montafon
SBX
Markus Schairer
Omar Visintin
Kevin Hill
08/12/2013 SBX (teams)
 Duitsland

Konstantin Schad
Paul Berg
 Canada

Kevin Hill
Jake Holden
 Italië

Luca Matteotti
Michele Godino
13/12/2013
Ruka
HP
Janne Korpi
Johann Baisamy
Markus Malin
13/12/2013
Carezza
PGS
Anton Unterkofler
Žan Košir
Lukas Mathies
14/12/2013 PSL
Sylvain Dufour
Alexander Payer
Lukas Mathies
21/12/2013
Copper Mountain
HP
Taylor Gold
Greg Bretz
Ben Ferguson
22/12/2013 SBS
Ståle Sandbech
Torstein Horgmo
Shaun White
21/12/2013
Lake Louise
SBX
Jarryd Hughes
Konstantin Schad
Alex Deibold
10/01/2014
Bad Gastein
PSL[1]
Alexander Bergmann
Andreas Prommegger
Aaron March
12/01/2014 PSL
Vic Wild
Žan Košir
Simon Schoch
12/01/2014
Andorra la Vella
SBX
Trevor Jacob
Stian Sivertzen
Omar Visintin
12/01/2014 SBX
Omar Visintin
Lucas Eguibar
Luca Matteotti
17/01/2014
Stoneham
BA
Petja Piiroinen
Mans Hedberg
Antoine Truchon
18/01/2014 HP
Ryo Aono
Jan Scherrer
Scotty James
19/01/2014 SBS
Maxence Parrot
Niklas Mattsson
Torgeir Bergrem
18/01/2014
Veysonnaz
SBX Afgelast
19/01/2014 SBX (teams)
18/01/2014
Rogla
PGS
Lukas Mathies
Žan Košir
Sylvain Dufour
01/02/2014
Sudelfeld
PGS
Sylvain Dufour
Lukas Mathies
Justin Reiter
7 tot en met 23 februari 2014: Olympische Winterspelen 2014 in
Sotsji (telt niet mee voor wereldbeker)
06/03/2014
Kreischberg
SBS
Måns Hedberg
Petja Piiroinen
Philipp Kundratitz
11/03/2014
Veysonnaz
SBX
Fabio Cordi
Anton Lindfors
Christopher Robanske
15/03/2014
La Molina
SBX
Paul Berg
Nikolaj Oljoenin
Regino Hernandez

Eindstanden

Parallel (PSL+PGS)
# Naam Land Punten
1 Lukas Mathies
 AUT
3740
2 Sylvain Dufour
 FRA
3500
3 Žan Košir
 SLO
2850
4 Vic Wild
 RUS
2285
5 Nevin Galmarini
 SUI
2020
6 Simon Schoch
 SUI
1932
7 Andreas Prommegger
 AUT
1900
8 Rok Marguč
 SLO
1770
9 Benjamin Karl
 AUT
1610
10 Aaron March
 ITA
1570
Freestyle (BA/HP/SBS)
# Naam Land Punten
1 Måns Hedberg
 SWE
2260
2 Petja Piiroinen
 FIN
2060
3 Scotty James
 AUS
1980
4 Maxence Parrot
 CAN
1620
5 Johann Baisamy
 FRA
1362
6 Ryo Aono
 JPN
1258
7 Greg Bretz
 USA
1250
7 Taku Hiraoka
 JPN
1250
9 Taylor Gold
 USA
1220
10 Jan Scherrer
 SUI
1210
Snowboardcross (SBX)
# Naam Land Punten
1 Omar Visintin
 ITA
3076
2 Paul Berg
 GER
2150
3 Christopher Robanske
 CAN
2120
4 Jarryd Hughes
 AUS
2090
5 Konstantin Schad
 GER
2074
6 Kevin Hill
 CAN
1722
7 Anton Lindfors
 FIN
1670
8 Lucas Eguibar
 ESP
1542
9 Nikolaj Oljoenin
 RUS
1509
10 Luca Matteotti
 ITA
1507
Parallelslalom (PSL)
# Naam Land Punten
1 Sylvain Dufour
 FRA
1740
2 Simon Schoch
 SUI
1460
3 Lukas Mathies
 AUT
1340
4 Žan Košir
 SLO
1250
5 Andreas Prommegger
 AUT
1200
6 Vic Wild
 RUS
1155
7 Nevin Galmarini
 SUI
1120
8 Alexander Bergmann
 GER
1017
9 Alexander Payer
 AUT
974
10 Benjamin Karl
 AUT
920
Halfpipe (HP)
# Naam Land Punten
1 Scotty James
 AUS
1400
2 Johann Baisamy
 FRA
1362
3 Ryo Aono
 JPN
1258
4 Greg Bretz
 USA
1250
4 Taku Hiraoka
 JPN
1250
6 Taylor Gold
 USA
1220
7 Ayumu Hirano
 JPN
1200
8 Dolf van der Wal
 NED
1055
9 Janne Korpi
 FIN
1039
10 Jan Scherrer
 SUI
1010
Parallelreuzenslalom (PGS)
# Naam Land Punten
1 Lukas Mathies
 AUT
2400
2 Sylvain Dufour
 FRA
1760
3 Žan Košir
 SLO
1600
4 Vic Wild
 RUS
1130
5 Anton Unterkofler
 AUT
1130
6 Rok Marguč
 SLO
1040
7 Nevin Galmarini
 SUI
900
8 Justin Reiter
 USA
745
9 Andreas Prommegger
 AUT
700
10 Benjamin Karl
 AUT
690
Slopestyle (SBS)
# Naam Land Punten
1 Måns Hedberg
 SWE
1460
2 Maxence Parrot
 CAN
1120
3 Petja Piiroinen
 FIN
1060
4 Ståle Sandbech
 NOR
1000
5 Niklas Mattsson
 SWE
840
6 Torstein Horgmo
 NOR
800
7 Ville Paumola
 FIN
720
8 Torgeir Bergrem
 NOR
611
9 Philipp Kundratitz
 AUT
600
9 Shaun White
 USA
600
9 Seppe Smits
 BEL
600

Vrouwen

Uitslagen

Legenda
Datum Plaats Onderdeel Eerste Tweede Derde
19/08/2013
Cardrona
SBS
Jamie Anderson
Jenny Jones
Cheryl Maas
24/08/2013 HP
Kelly Clark
Cai Xuetong
Gretchen Bleiler
07/12/2013
Montafon
SBX
Eva Samková
Dominique Maltais
Helene Olafsen
08/12/2013 SBX (teams)
 Italië

Raffaella Brutto
Michela Moioli
 Verenigde Staten

Lindsey Jacobellis
Callan Chythlook-Sifsof
 Frankrijk

Chloé Trespeuch
Nelly Moenne-Loccoz
13/12/2013
Ruka
HP
Li Shuang
Rebecca Sinclair
Clemence Grimal
13/12/2013
Carezza
PGS
Patrizia Kummer
Tomoka Takeuchi
Jekaterina Toedegesjeva
14/12/2013 PSL
Caroline Calvé
Jekaterina Toedegesjeva
Selina Jörg
21/12/2013
Copper Mountain
HP
Kelly Clark
Arielle Gold
Gretchen Bleiler
22/12/2013 SBS
Šárka Pančochová
Isabel Derungs
Elena Könz
21/12/2013
Lake Louise
SBX
Lindsey Jacobellis
Dominique Maltais
Helene Olafsen
10/01/2014
Bad Gastein
PSL[1]
Patrizia Kummer
Ester Ledecká
Marion Kreiner
12/01/2014 PSL
Patrizia Kummer
Julia Dujmovits
Ester Ledecká
11/01/2014
Andorra la Vella
SBX
Dominique Maltais
Aleksandra Jekova
Lindsey Jacobellis
12/01/2014 SBX
Eva Samková
Dominique Maltais
Lindsey Jacobellis
17/01/2014
Stoneham
HP
Rana Okada
Yuki Furihata
Hikaru Oe
19/01/2014 SBS
Christy Prior
Cheryl Maas
Anna Gasser
18/01/2014
Veysonnaz
SBX Afgelast
19/01/2014 SBX (teams)
18/01/2014
Rogla
PGS
Ester Ledecká
Tomoka Takeuchi
Julia Dujmovits
01/02/2014
Sudelfeld
PGS
Patrizia Kummer
Tomoka Takeuchi
Julia Dujmovits
7 tot en met 23 februari 2014: Olympische Winterspelen 2014 in
Sotsji (telt niet mee voor wereldbeker)
06/03/2014
Kreischberg
SBS
Šárka Pančochová
Henna Ikola
Klaudia Medlová
11/03/2014
Veysonnaz
SBX
Dominique Maltais
Nelly Moenne-Loccoz
Aleksandra Jekova
15/03/2014
La Molina
SBX
Dominique Maltais
Lindsey Jacobellis
Raffaella Brutto

Eindstanden

Parallel (PSL/PGS)
# Naam Land Punten
1 Patrizia Kummer
 SUI
4800
2 Ester Ledecká
 CZE
3700
3 Julia Dujmovits
 AUT
2730
4 Jekaterina Toedegesjeva
 RUS
2540
5 Tomoka Takeuchi
 JPN
2526
6 Marion Kreiner
 AUT
2510
7 Caroline Calvé
 CAN
2219
8 Selina Jörg
 GER
1928
9 Jekaterina Iljoechina
 RUS
1830
10 Ina Meschik
 AUT
1660
Freestyle (HP/SBS)
# Naam Land Punten
1 Šárka Pančochová
 CZE
2720
2 Kelly Clark
 USA
2000
3 Cheryl Maas
 NED
1800
4 Rebecca Sinclair
 NZL
1640
5 Rana Okada
 JPN
1520
6 Li Shuang
 CHN
1380
7 Christy Prior
 NZL
1379
8 Jamie Anderson
 USA
1360
9 Yuki Furihata
 JPN
1330
10 Sophie Rodriguez
 FRA
1220
Snowboardcross (SBX)
# Naam Land Punten
1 Dominique Maltais
 CAN
5400
2 Lindsey Jacobellis
 USA
3760
3 Aleksandra Jekova
 BUL
2850
4 Yuka Fujimori
 JPN
2450
5 Eva Samková
 CZE
2430
6 Nelly Moenne-Loccoz
 FRA
2100
7 Helene Olafsen
 NOR
2010
8 Charlotte Bankes
 FRA
1800
9 Chloé Trespeuch
 FRA
1492
10 Zoe Gillings
 GBR
1400
Parallelslalom (PSL)
# Naam Land Punten
1 Patrizia Kummer
 SUI
2400
2 Ester Ledecká
 CZE
1850
3 Jekaterina Toedegesjeva
 RUS
1380
4 Marion Kreiner
 AUT
1320
5 Julia Dujmovits
 AUT
1240
6 Caroline Calvé
 CAN
1219
7 Selina Jörg
 GER
1068
8 Jekaterina Iljoechina
 RUS
1040
9 Natalja Soboleva
 RUS
950
10 Nadya Ochner
 ITA
920
Halfpipe (HP)
# Naam Land Punten
1 Kelly Clark
 USA
2000
2 Rebecca Sinclair
 NZL
1640
3 Rana Okada
 JPN
1520
4 Li Shuang
 CHN
1380
5 Yuki Furihata
 JPN
1330
6 Sophie Rodriguez
 FRA
1220
7 Gretchen Bleiler
 USA
1200
8 Cai Xuetong
 CHN
1160
9 Arielle Gold
 USA
1090
10 Clémence Grimal
 FRA
1079
Parallelreuzenslalom (PGS)
# Naam Land Punten
1 Patrizia Kummer
 SUI
2400
2 Tomoka Takeuchi
 SUI
2400
3 Ester Ledecká
 CZE
1850
4 Julia Dujmovits
 AUT
1490
5 Marion Kreiner
 AUT
1190
6 Jekaterina Toedegesjeva
 RUS
1160
7 Ina Meschik
 AUT
1100
8 Caroline Calvé
 CAN
1000
9 Selina Jörg
 GER
860
10 Isabella Laböck
 GER
820
Slopestyle (SBS)
# Naam Land Punten
1 Šárka Pančochová
 CZE
2500
2 Cheryl Maas
 NED
1800
3 Christy Prior
 NZL
1379
4 Jamie Anderson
 USA
1360
5 Anna Gasser
 SUI
1119
6 Anna Gyarmati
 HUN
1070
7 Elena Könz
 SUI
1069
8 Henna Ikola
 FIN
880
9 Klaudia Medlová
 SVK
876
10 Jenna Blasman
 CAN
810

Zie ook

Mannen
Vrouwen
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldbeker snowboarden 2013/2014
Listen to this article