Wereldbeker snowboarden 2014/2015 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldbeker snowboarden 2014/2015.

Wereldbeker snowboarden 2014/2015

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Wereldbeker 2014/2015
Onderdeel Mannen Vrouwen
Winnaars
Parallel algemeen
Žan Košir
Julie Zogg
Parallelreuzenslalom
Žan Košir
Marion Kreiner
Parallelslalom
Žan Košir
Julie Zogg
Freestyle algemeen
Janne Korpi
Cheryl Maas
Snowboardcross
Lucas Eguibar
Nelly Moenne Loccoz
Halfpipe
Taylor Gold
Zhang Yiwei
Kelly Clark
Slopestyle
Janne Korpi
Cheryl Maas
Big Air
Darcy Sharpe
Seppe Smits
Cheryl Maas
Wedstrijden
Locaties 16 16
Individueel 19 19
Gemengd 2
<<< 2013/14 2015/16 >>>
Portaal 
 
Wintersport

De wereldbeker snowboarden 2014/2015 (officieel: FIS World Cup Snowboard 2014/2015) begon op 6 december 2014 in het Amerikaanse Copper Mountain en het Oostenrijkse Montafon en eindigde op 21 maart 2015 in het Spaanse La Molina. Voor de eerste maal organiseerde de FIS wedstrijden voor vrouwen op het onderdeel Big air.

Mannen

Uitslagen

Legenda
  • PGS = Parallelreuzenslalom
  • PSL = Parallelslalom
  • SBX = Snowboardcross
  • HP = Halfpipe
  • SBS = Slopestyle
  • BA = Big air
Datum Plaats Onderdeel Eerste Tweede Derde
06/12/2014
Copper Mountain
HP
Taylor Gold
Zhang Yiwei
Ben Ferguson
16/12/2014
Carezza
PGS
Roland Fischnaller
Žan Košir
Jasey-Jay Anderson
18/12/2014
Montafon[1]
PSL
Roland Fischnaller
Žan Košir
Mirko Felicetti
18/12/2014 SBX Afgelast
19/12/2014 SBX (team)
20/12/2014
Istanboel
BA
Seppe Smits
Jonas Bösiger
Brandon Davis
09/01/2015
Bad Gastein
PSL
Žan Košir
Christoph Mick
Patrick Bussler
15 tot en met 25 januari 2015: FIS wereldkampioenschappen snowboarden 2015 in
Kreischberg (telt niet mee voor wereldbeker)
31/01/2015
Rogla
PGS
Vic Wild
Mirko Felicetti
Žan Košir
07/02/2015
Sudelfeld
PGS
Andrej Sobolev
Vic Wild
Žan Košir
20/02/2015
Stoneham
BA
Darcy Sharpe
Tyler Nicholson
Eric Beauchemin
21/02/2015 SBS
Michael Ciccarelli
Janne Korpi
Keita Inamura
27/02/2015
Park City
SBS
Eric Willett
Chas Guldemond
Eric Beachemin
01/03/2015 HP
Zhang Yiwei
Taylor Gold
Kent Callister
27/02/2015
Asahikawa
PGS
Žan Košir
Patrick Bussler
Stanislav Detkov
01/03/2015 PSL
Žan Košir
Justin Reiter
Mirko Felicetti
07/03/2015
Squaw Valley
SBX Afgelast
08/03/2015 SBX (team)
07/03/2015
Moskou
PSL
Justin Reiter
Benjamin Karl
Roland Fischnaller
14/03/2015
Veysonnaz
SBX
Lucas Eguibar
Nikolaj Oljoenin
Kevin Hill
15/03/2015 SBX
Alex Pullin
Lucas Eguibar
Kevin Hill
14/03/2015
Špindlerův Mlýn
SBS
Lucien Koch
Janne Korpi
Petja Piiroinen
14/03/2015
Winterberg
PSL
Roland Fischnaller
Benjamin Karl
Konstantin Sjipilov
21/03/2015
La Molina
SBX
Christopher Robanske
Alex Deibold
Alex Pullin

Eindstanden

Parallel (PSL/PGS)
# Naam Land Punten
1 Žan Košir
 SLO
6250
2 Roland Fischnaller
 ITA
4589
3 Justin Reiter
 USA
3680
4 Andrej Sobolev
 RUS
3490
5 Benjamin Karl
 AUT
3452
6 Vic Wild
 RUS
3395
7 Mirko Felicetti
 ITA
2655
8 Patrick Bussler
 GER
2286
9 Rok Marguč
 SLO
2212
10 Nevin Galmarini
 SUI
2202
Freestyle (BA/HP/SBS)
# Naam Land Punten
1 Janne Korpi
 FIN
2940
2 Petja Piiroinen
 FIN
1820
3 Taylor Gold
 USA
1800
3 Zhang Yiwei
 CHN
1800
5 Sebbe De Buck
 BEL
1550
6 Eric Willett
 USA
1360
7 Eric Beauchemin
 USA
1300
8 Petr Horák
 CZE
1295
9 Darcy Sharpe
 CAN
1260
10 Jonas Bösiger
 SUI
1220
Slopestyle (SBS)
# Naam Land Punten
1 Janne Korpi
 FIN
2100
2 Petja Piiroinen
 FIN
1050
3 Michael Ciccarelli
 CAN
1000
3 Lucien Koch
 SUI
1000
3 Eric Willett
 USA
1000
6 Petr Horák
 CZE
960
7 Chas Guldemond
 USA
800
8 Sebbe De Buck
 BEL
760
9 Eric Beauchemin
 USA
700
10 Matts Kulisek
 CAN
650
Parallelslalom (PSL)
# Naam Land Punten
1 Žan Košir
 SLO
3250
2 Roland Fischnaller
 ITA
3180
3 Benjamin Karl
 AUT
2660
4 Justin Reiter
 USA
2370
5 Andrej Sobolev
 RUS
1770
6 Mirko Felicetti
 ITA
1660
7 Patrick Bussler
 GER
1420
8 Vic Wild
 RUS
1256
9 Nevin Galmarini
 SUI
1210
10 Aaron March
 ITA
1210
Big Air (BA)
# Naam Land Punten
1 Darcy Sharpe
 CAN
1000
1 Seppe Smits
 BEL
1000
3 Jonas Bösiger
 SUI
800
3 Tyler Nicholson
 CAN
800
5 Petja Piiroinen
 FIN
770
6 Sebbe De Buck
 BEL
710
7 Eric Beauchemin
 USA
600
7 Brandon Davis
 USA
600
9 Janne Korpi
 FIN
580
10 Ryan Stassel
 USA
500
10 Roope Tonteri
 FIN
500
Snowboardcross (SBX)
# Naam Land Punten
1 Lucas Eguibar
 ESP
2090
2 Alex Pullin
 AUS
1700
3 Nikolaj Oljoenin
 RUS
1560
4 Kevin Hill
 CAN
1360
5 Christopher Robanske
 CAN
1000
6 Alex Deibold
 USA
972
7 Stian Sivertzen
 NOR
950
8 Jarryd Hughes
 AUS
842
9 Omar Visintin
 ITA
726
10 Martin Nörl
 GER
720
Parallelreuzenslalom (PGS)
# Naam Land Punten
1 Žan Košir
 SLO
3000
2 Vic Wild
 RUS
2139
3 Andrej Sobolev
 RUS
1720
4 Roland Fischnaller
 ITA
1409
5 Alexander Bergmann
 GER
1320
6 Rok Marguč
 SLO
1320
7 Sylvain Dufour
 FRA
1310
8 Justin Reiter
 USA
1310
9 Stanislav Detkov
 RUS
1130
10 Kaspar Flütsch
 SUI
1110
Halfpipe (HP)
# Naam Land Punten
1 Taylor Gold
 USA
1800
2 Zhang Yiwei
 CHN
1800
3 Greg Bretz
 USA
860
4 Kent Callister
 AUS
780
5 Jake Pates
 USA
620
6 Chase Josey
 USA
610
7 Brett Esser
 USA
610
8 Ben Ferguson
 USA
600
9 Matthew Ladley
 USA
500
10 Benjamin Farrow
 USA
470

Vrouwen

Uitslagen

Legenda
  • PGS = Parallelreuzenslalom
  • PSL = Parallelslalom
  • SBX = Snowboardcross
  • HP = Halfpipe
  • SBS = Slopestyle
  • BA = Big air
Datum Plaats Onderdeel Eerste Tweede Derde
06/12/2014
Copper Mountain
HP
Kelly Clark
Arielle Gold
Hannah Teter
16/12/2014
Carezza
PGS
Marion Kreiner
Caroline Calvé
Nadya Ochner
18/12/2014
Montafon[1]
PSL
Sabine Schöffmann
Amelie Kober
Alena Zavarzina
18/12/2014 SBX Afgelast
19/12/2014 SBX (team)
20/12/2014
Istanboel
BA
Ty Walker
Sina Candrian
Cheryl Maas
09/01/2015
Bad Gastein
PSL
Ester Ledecká
Patrizia Kummer
Julie Zogg
15 tot en met 25 januari 2015: FIS wereldkampioenschappen snowboarden 2015 in
Kreischberg (telt niet mee voor wereldbeker)
31/01/2015
Rogla
PGS
Marion Kreiner
Ina Meschik
Selina Jörg
07/02/2015
Sudelfeld
PGS
Ester Ledecká
Julie Zogg
Marion Kreiner
20/02/2015
Stoneham
BA
Cheryl Maas
Lia-Mara Bösch
Klaudia Medlová
21/02/2015 SBS
Cheryl Maas
Jessika Jenson
Klaudia Medlová
27/02/2015
Park City
SBS
Cheryl Maas
Karly Shorr
Elena Könz
01/03/2015 HP
Kelly Clark
Arielle Gold
Cai Xuetong
27/02/2015
Asahikawa
PGS
Julia Dujmovits
Julie Zogg
Ester Ledecká
01/03/2015 PSL
Julie Zogg
Sabine Schöffmann
Julia Dujmovits
07/03/2015
Squaw Valley
SBX Afgelast
08/03/2015 SBX (team)
07/03/2015
Moskou
PSL
Claudia Riegler
Julie Zogg
Patrizia Kummer
14/03/2015
Veysonnaz
SBX
Michela Moioli
Nelly Moenne Loccoz
Chloé Trespeuch
15/03/2015 SBX
Dominique Maltais
Nelly Moenne Loccoz
Chloé Trespeuch
14/03/2015
Špindlerův Mlýn
SBS
Cheryl Maas
Klaudia Medlová
Ella Suitiala
14/03/2015
Winterberg
PSL
Hilde-Katrine Engeli
Selina Jörg
Alena Zavarzina
21/03/2015
La Molina
SBX
Charlotte Bankes
Nelly Moenne Loccoz
Lindsey Jacobellis

Eindstanden

Parallel (PSL/PGS)
# Naam Land Punten
1 Julie Zogg
 SUI
4740
2 Marion Kreiner
 AUT
4470
3 Ester Ledecká
 CZE
3900
4 Sabine Schöffmann
 AUT
3760
5 Julia Dujmovits
 AUT
3586
6 Selina Jörg
 GER
3290
7 Claudia Riegler
 AUT
2990
8 Patrizia Kummer
 SUI
2900
9 Tomoka Takeuchi
 JPN
2626
10 Caroline Calvé
 CAN
2602
Freestyle (BA/HP/SBS)
# Naam Land Punten
1 Cheryl Maas
 NED
4600
2 Klaudia Medlová
 SVK
2560
3 Kelly Clark
 USA
2000
4 Ella Suitiala
 FIN
1710
5 Ty Walker
 USA
1650
6 Arielle Gold
 USA
1600
7 Elena Könz
 SUI
1600
8 Urška Pribošič
 SLO
1460
9 Sina Candrian
 SUI
1300
10 Breanna Stangeland
 CAN
1250
Slopestyle (SBS)
# Naam Land Punten
1 Cheryl Maas
 NED
3000
2 Klaudia Medlová
 SVK
1640
3 Ella Suitiala
 FIN
1190
4 Karly Shorr
 USA
1160
5 Elena Könz
 SUI
1100
6 Jessika Jenson
 USA
960
7 Jenna Blasman
 CAN
850
8 Breanna Stangeland
 CAN
800
9 Carla Somaini
 SUI
740
10 Urška Pribošič
 SLO
740
Parallelslalom (PSL)
# Naam Land Punten
1 Julie Zogg
 SUI
2950
2 Sabine Schöffmann
 AUT
2610
3 Hilde-Katrine Engeli
 NOR
2050
4 Patrizia Kummer
 SUI
2040
5 Claudia Riegler
 AUT
2030
6 Selina Jörg
 GER
2030
7 Julia Dujmovits
 AUT
1940
8 Ester Ledecká
 CZE
1850
9 Alena Zavarzina
 RUS
1780
10 Marion Kreiner
 AUT
1470
Big Air (BA)
# Naam Land Punten
1 Cheryl Maas
 NED
1600
2 Ty Walker
 USA
1180
3 Klaudia Medlová
 SVK
920
4 Lia-Mara Bösch
 SUI
800
4 Sina Candrian
 SUI
800
6 Urška Pribošič
 SLO
720
7 Elena Könz
 SUI
500
7 Kristiina Nisula
 FIN
500
9 Loranne Smans
 BEL
450
10 Breanna Stangeland
 CAN
450
Snowboardcross (SBX)
# Naam Land Punten
1 Nelly Moenne-Loccoz
 FRA
2400
2 Dominique Maltais
 CAN
1900
3 Michela Moioli
 ITA
1900
4 Chloé Trespeuch
 FRA
1400
5 Belle Brockhoff
 AUS
1300
6 Sandra Daniela Gerber
 SUI
1120
7 Charlotte Bankes
 FRA
1000
8 Raffaella Brutto
 ITA
900
9 Maria Ramberger
 AUT
850
10 Lindsey Jacobellis
 USA
840
Parallelreuzenslalom (PGS)
# Naam Land Punten
1 Marion Kreiner
 AUT
3000
2 Ester Ledecká
 CZE
2050
3 Julie Zogg
 SUI
1790
4 Tomoka Takeuchi
 JPN
1690
5 Julia Dujmovits
 AUT
1646
6 Caroline Calvé
 CAN
1632
7 Selina Jörg
 GER
1260
8 Anke Karstens
 GER
1210
9 Sabine Schöffmann
 AUT
1150
10 Ina Meschik
 AUT
1080
Halfpipe (HP)
# Naam Land Punten
1 Kelly Clark
 USA
2000
2 Arielle Gold
 USA
1600
3 Cai Xuetong
 CHN
1100
4 Hannah Teter
 USA
820
5 Clémence Grimal
 FRA
810
6 Sophie Rodriguez
 FRA
620
7 Hikaru Oe
 JPN
610
8 Sun Zhifeng
 CHN
550
9 Liu Jiayu
 CHN
500
10 Mirabelle Thovex
 FRA
480

Zie ook

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldbeker snowboarden 2014/2015
Listen to this article