Wereldbeker telemarken - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldbeker telemarken.

Wereldbeker telemarken

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De wereldbeker telemarken is een competitie die sinds het seizoen 1995 wordt georganiseerd door de FIS.

Erelijst mannen

Algemene wereldbeker

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
1995
1996
1997
Atle Enberget
Morten Møller
Marius Møbius
1998
Marcel Waser
Patrick Leopold
Bjarne Rickardsson
1999
Patrick Leopold
Marcel Waser
Sondre Engell
2000
Sabin Reid
Antti-Pekka Auvinen
Per Bylund
2001
Sabin Reid
Per Bylund
Antti-Pekka Auvinen
2002
Eirik Rykhus
David Primožič
Patrick Leopold
2003
Kjetil Søvik
Eirik Rykhus
Halvor Drøpping
2004
Eirik Rykhus
Børge Søvik
Kjetil Søvik
2005
Eirik Rykhus
Kjetil Søvik
Børge Søvik
2006
Børge Søvik
Eirik Rykhus
Daniel Halnes
2007
Eirik Rykhus
Børge Søvik
Daniel Halnes
2008
Børge Søvik
Daniel Halnes
Mathias Wagenius
2009
Eirik Rykhus
Mathias Wagenius
Børge Søvik
2010
Mathias Wagenius
Philippe Lau
Chris Lau
2011
Philippe Lau
Eirik Rykhus
Mathias Wagenius
2012
Philippe Lau
Tobias Müller
Bastien Dayer
2013
Mathias Wagenius
Philippe Lau
Tobias Müller
2013/14
Tobias Müller
Philippe Lau
Bastien Dayer
2014/15
Tobias Müller
Philippe Lau
Bastien Dayer
2015/16
Philippe Lau
Tobias Müller
Nicolas Michel
2016/17
Tobias Müller
Trym Nygaard Loeken
Bastien Dayer
2017/18

Klassiek

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
1995
1996
1997
Atle Enberget
Morten Møller
Marius Møbius
1998
Marcel Waser
Bjarne Rickardsson
Patrick Leopold
1999
Bjarne Rickardsson
Patrick Leopold
Fritjof Loen
2000
Sabin Reid
Benz Järmann
Chris Rice
Toni Burn
2001
Sabin Reid
Antti-Pekka Auvinen
Per Bylund
2002
Eirik Rykhus
Tony Burn
Patrick Leopold
2003
Kjetil Søvik
Halvor Drøpping
Eirik Rykhus
2004
Eirik Rykhus
Halvor Drøpping
Eivind Modalsli
2005
Eirik Rykhus
Eirik Borgensen
Børge Søvik
2006
Børge Søvik
2007
Børge Søvik
2008
Børge Søvik
2009
Mathias Wagenius
2010
Mathias Wagenius
2011
Bastien Dayer
Eirik Rykhus
Mathias Wagenius
2012
Tobias Müller
Bastien Dayer
Philippe Lau
2013
Mathias Wagenius
Jonas Schmid
Tobias Müller
2013/14
Tobias Müller
Bastien Dayer
Philippe Lau
2014/15
Bastien Dayer
Clement Bergeretti
Tobias Müller
2015/16
Tobias Müller
Philippe Lau
Nicolas Michel
2016/17
Tobias Müller
Bastien Dayer
Trym Nygaard Loeken
2017/18

Klassiek sprint

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
1998
Marcel Waser
Patrick Leopold
Bjarne Rickardsson
1999
Patrick Leopold
Sondre Engell
Bjarne Rickardsson
2000
Per Bylund
Sabin Reid
Antti-Pekka Auvinen
2001
Per Bylund
David Primožič
Antti-Pekka Auvinen
2002
Eirik Rykhus
David Primožič
Kjetil Søvik
2003
Kjetil Søvik
Halvor Drøpping
Eirik Rykhus
2004
Børge Søvik
Eirik Rykhus
Kjetil Søvik
2005
Kjetil Søvik
Eirik Rykhus
Eivind Modalsli
2006
Kjetil Søvik
2007
Eirik Rykhus
2008
Kjetil Søvik
2009
Eirik Rykhus
2010
Philippe Lau
2011
Philippe Lau
Eirik Rykhus
Chris Lau
2012
Philippe Lau
Bastien Dayer
Tobias Müller
2013
Philippe Lau
Mattias Wagenius
Tobias Müller
2013/14
Tobias Müller
Philippe Lau
Bastien Dayer
2014/15
Tobias Müller
Philippe Lau
Bastien Dayer
2015/16
Lau Philippe
Tobias Müller
Nicolas Michel
2016/17
Tobias Müller
Philippe Lau
Nicolas Michel
2017/18

Parrallel sprint

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
2012
Philippe Lau
Tobias Müller
Bastien Dayer
2013
Antoine Bouvier
Chris Lau
Philippe Lau
2013/14
Tobias Müller
Philippe Lau
Bastien Dayer
2014/15
Philippe Lau
Tobias Müller
Bastien Dayer
2015/16
Philippe Lau
Tobias Müller
Trym Nygaard Loeken
2016/17
Tobias Müller
Stefan Matter
Tryn Nygaard Loeken
2017/18

Reuzenslalom

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
1995
1996
1997
Atle Enberget
Morten Møller
Patruck Loepold
1998
Patrick Leopold
Marcel Waser
Antti-Pekka Auvinen
1999
Patrick Leopold
Fritjof Loen
Bjarne Rickardsson
2000
Brede Birkeland
Per Bylund
Per Lindström
2001
Per Bylund
Reid Sabin
Brede Birkeland
2002
Måns Åberg
Eirik Rykhus
David Primožič
2003
Eirik Rykhus
Borge Søvik
Kjetil Søvik
2004
Eirik Rykhus
Per Lindström
Kjetil Søvik
2005
Kjetil Søvik
Per Bylund
Per Lindström
2006
Eirik Rykhus
2007
Kjetil Søvik
2008
Kjetil Søvik
2009
Mathias Wagenius
2010
Mathias Wagenius
2011
Sven Lau
Eirik Rykhus
Harald Kværner

Erelijst vrouwen

Algemene wereldbeker

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
1995
1996
1997
Barbara Albrecht
Trude Edvardsen
Huguette Braisaz
1998
Hege Johansson
Marina Branger
Andrea Walker
1999
Hege Johansson
Andrea Walker
Mirkam Rubin
2000
Pia Raita
Cody Thompson
Toril Sande
2001
Pia Raita
Line Aas Sandnes
Rubin Mirjam
2002
Märta Åberg
Line Aas Sandnes
Pia Raita
2003
Amy N'Guyen
Pia Raita
Francoise Matter
2004
Line Aas Sandnes
Amy N'Guyen
Sigrid Rykhus
2005
Sigrid Rykhus
Sandra Hälldahl
Katinka Knudsen
2006
Katinka Knudsen
Astrid Sturm
Ingrid Hellberg
2007
Sigrid Rykhus
Katinka Knudsen
Astrid Sturm
2008
Sigrid Rykhus
Katinka Knudsen
Amélie Reymond
2009
Amélie Reymond
Katinka Knudsen
Sandrine Meyer
2010
Amélie Reymond
Sandrine Meyer
Katinka Knudsen
2011
Amélie Reymond
Sandrine Mayer
Katinka Knudsen
2012
Amélie Reymond
Sigrid Rykhus
Anne Marit Enger
2013
Sigrid Rykhus
Amélie Reymond
Lisa Englund
2013/14
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Laura Grenier-Soliget
2014/15
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Johanna Holzmann
2015/16
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Johanna Holzmann
2016/17
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Beatrice Zimmermann
2017/18

Klassiek

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
1995
1996
1997
Trude Edvardsen
Hege Johansson
Barbara Albrecht
1998
Hege Johansson
Mirjam Rubin
Marina Branger
Andrea Walker
1999
Hege Johansson
Line Aas Sandnes
Andrea Walker
2000
Pia Raita
Cody Thompson
Toril Sande
2001
Line Aas Sandnes
Pia Raita
Lene Håskjold
2002
Line Aas Sandnes
Pia Raita
Amy N'Guyen
2003
Pia Raita
Amy N'Guyen
Line Aas Sandnes
2004
Line Aas Sandnes
Amy N'Guyen
Sigrid Rykhus
2005
Sandra Hälldahl
Sigrid Rykhus
Françoise Matter
2006
Katinka Knudsen
2007
Sigrid Rykhus
2008
Sigrid Rykhus
2009
Amélie Reymond
2010
Amélie Reymond
2011
Amélie Reymond
Sandrine Mayer
Sigrid Rykhus
2012
Amélie Reymond
Anne Marit Enger
Sigrid Rykhus
2013
Amélie Reymond
Sigrid Rykhus
Lisa Englund
2013/14
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Laura Grenier-Soliget
2014/15
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Beatrice Zimmermann
2015/16
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Beatrice Zimmermann
2016/17
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Beatrice Zimmermann
2017/18

Klassiek sprint

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
1998
Marina Branger
Hege Johansson
Andrea Walker
1999
Hege Johansson
Andrea Walker
Grete Flemmen
2000
Pia Raita
Lene Håskold
Mærta Åberg
2001
Pia Raita
Line Aas Sandnes
Mirjam Rubin
2002
Märta Åberg
Amy N'Guyen
Line Aas Sandnes
2003
Amy N'Guyen
Francoice Matter
Pia Raita
2004
Line Aas Sandnes
Amy N'Guyen
Sandra Hälldahl
2005
Sigrid Rykhus
Katinka Knudsen
Sandra Hälldahl
2006
Astrid Sturm
2007
Katinka Knudsen
2008
Sigrid Rykhus
2009
Amélie Reymond
2010
Amélie Reymond
2011
Amélie Reymond
Sandrine Mayer
Katinka Knudsen
2012
Amélie Reymond
Sigrid Rykhus
Thea Smedheim Lunde
2013
Sigrid Rykhus
Amélie Reymond
Lisa Englund
2013/14
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Simone Oehrli
2014/15
Amélie Reymond
Argeline Tan Bouquet
Mathilde Olsen Ilebrekke
2015/16
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Beatrice Zimmermann
2016/17
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Argeline Tan Bouquet
2017/18

Parrallel sprint

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
2012
Sigrid Rykhus
Amélie Reymond
Laura Gernier-Soliget
2013
Sigrid Rykhus
Amélie Reymond
Lisa Englund
2013/14
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Simone Oehrli
2014/15
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Johanna Holzmann
2015/16
Amélie Reymond
Johanna Holzmann
Beatrice Zimmermann
2016/17
Amélie Reymond
Mathilde Olsen Ilebrekke
Guro Helde Kjoelseth
2017/18

Reuzenslalom

Jaar Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
1995
1996
1997
Barbara Albrecht
Huguette Braisaz
Andrea Walker
1998
Andrea Walker
Mirjam Rubin
Hege Johansson
1999
Hege Johansson
Mirjam Rubin
Cody Thompson
2000
Pia Raita
Mirjam Rubin
Toril Sande
2001
Pia Raita
Mirjam Rubin
Francoice Matter
2002
Märta Åberg
Line Aas Sandnes
Pia Raita
2003
Pia Raita
Francoice Matter
Lena Rogell
2004
Line Aas Sandnes
Amy N'Guyen
Francoice Matter
2005
Sigrid Rykhus
Katinka Knudsen
Sandra Hälldahl
2006
Katinka Knudsen
2007
Sigrid Rykhus
2008
Amélie Reymond
2009
Amélie Reymond
2010
Amélie Reymond
2011
Amélie Reymond
Sandrine Mayer
Katinka Knudsen
Susann Schubert
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldbeker telemarken
Listen to this article