For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldkampioenschappen atletiek 2019.

Wereldkampioenschappen atletiek 2019

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Wereldkampioenschappen atletiek 2019
Gehouden in
Vlag van Qatar
Doha, Qatar
Jaar 2019
Sport Atletiek
Organisator IAAF
Deelnemers 1772 atleten uit 206 landen
Evenementen 49
Openingsceremonie 27 september 2019
Sluitingsceremonie 6 oktober 2019
Navigatie
2017     2022
Portaal 
Portaalicoon
 
Sport
Atletiek
Emma Oosterwegel, Kendell Williams en Nadine Broersen op de 800m tijdens de zevenkamp.
Emma Oosterwegel, Kendell Williams en Nadine Broersen op de 800m tijdens de zevenkamp.

De wereldkampioenschappen atletiek van 2019 werden gehouden in Doha, Qatar van 27 september tot en met 6 oktober 2019, in het Khalifa International Stadium. Op 18 november 2014 werd dit evenement door de IAAF aan de stad toegewezen.


Programma

Q Kwalificatie H Heats ½ Halve finale F Finale
Mannen
Onderdeel ↓ Vr
27.
Za
28.
Zo
29.
Ma
30.
Di
1.
Wo
2.
Do
3.
Vr
4.
Za
5.
Zo
6.
100 m Q H ½ F
200 m H ½ F
400 m H ½ F
800 m H ½ F
1500 m H ½ F
5000 m H F
10.000 m F
Marathon F
110 m horden H ½ F
400 m horden H ½ F
3000 m steeple H F
4 × 100 m estafette H F
4 × 400 m estafette H F
20 km snelwandelen F
50 km snelwandelen F
Hoogspringen Q F
Polsstokhoogspringen Q F
Verspringen Q F
Hink-stap-sprong Q F
Kogelstoten Q F
Discuswerpen Q F
Kogelslingeren Q F
Speerwerpen Q F
Tienkamp F
Gemengd
Onderdeel ↓ Vr
27.
Za
28.
Zo
29.
Ma
30.
Di
1.
Wo
2.
Do
3.
Vr
4.
Za
5.
Zo
6.
4 × 400 m estafette H F
Vrouwen
Onderdeel ↓ Vr
27.
Za
28.
Zo
29.
Ma
30.
Di
1.
Wo
2.
Do
3.
Vr
4.
Za
5.
Zo
6.
100 m H ½ F
200 m H ½ F
400 m H ½ F
800 m H ½ F
1500 m H ½ F
5000 m H F
10.000 m F
Marathon F
100 m horden H ½ F
400 m horden H ½ F
3000 m steeple H F
4 × 100 m estafette H F
4 × 400 m estafette H F
20 km snelwandelen F
50 km snelwandelen F
Hoogspringen Q F
Polsstokhoogspringenn Q F
Verspringen Q F
Hink-stap-sprong Q F
Kogelstoten Q F
Discuswerpen Q F
Kogelslingeren Q F
Speerwerpen Q F
Zevenkamp F

Tijdschema

Datum Tijd (Doha) Tijd (NL) Onderdelen
Vrijdag 27 september 2019
16:30 15:30 Mannen verspringen kwalificatie
16:35 15:35 Mannen 100 meter voorronde
16:40 15:40 Vrouwen kogelslingeren kwalificatie groep A
17:10 16:10 Vrouwen 800 meter heats
17:30 16:30 Vrouwen polsstokhoogspringen kwalificatie
18:05 17:05 Mannen 100 meter heats
18:10 17:10 Vrouwen kogelslingeren kwalificatie groep B
18:40 17:40 Vrouwen hoogspringen kwalificatie
19:00 18:00 Vrouwen 3000 meter hindernisloop heats
19:25 18:25 Mannen hink-stap-sprong kwalificatie
19:55 18:55 Mannen 5000 meter heats
20:30 19:30 Mannen 400 meter horden heats
23:59 22:59 Vrouwen marathon finale
Zaterdag 28 september
16:15 15:15 Mannen discuswerpen kwalificatie groep A
16:30 15:30 Vrouwen 100 meter heats
17:05 16:05 Mannen 800 meter heats
17:30 16:30 Mannen polsstokhoogspringen kwalificatie
17:45 16:45 Mannen discuswerpen kwalificatie groep B
18:05 17:05 Mannen 400 meter horden halve finale
18:45 17:45 Mannen 100 meter halve finale
19:15 18:15 Vrouwen 800 meter halve finale
19:25 18:25 Vrouwen kogelslingeren finale
20:00 19:00 Gemengd 4x400 meter estafette heats
20:40 19:40 Mannen verspringen finale
21:10 20:10 Vrouwen 10.000 meter finale
22:15 21:15 Mannen 100 meter finale
23:30 22:30 Mannen 50 kilometer snelwandelen finale
23:30 22:30 Vrouwen 50 kilometer snelwandelen finale
Zondag 29 september
20:05 19:05 Mannen 200 meter heats
20:40 19:40 Vrouwen polsstokhoogspringen finale
21:20 20:20 Vrouwen 100 meter halve finale
21:45 20:45 Mannen hink-stap-sprong finale
21:55 20:55 Mannen 800 meter halve finale
22:35 21:35 Gemengd 4x400 meter estafette finale
23:20 22:20 Vrouwen 100 meter finale
23:30 22:30 Vrouwen 20 kilometer snelwandelen finale
Maandag 30 september
16:30 15:30 Vrouwen speerwerpen kwalificatie groep A
17:05 16:05 Vrouwen 200 meter heats
18:00 17:00 Vrouwen speerwerpen kwalificatie groep B
18:20 17:20 Vrouwen 400 meter heats
20:05 19:05 Mannen 110 meter horden heats
20:30 19:30 Vrouwen hoogspringen finale
20:50 19:50 Mannen 200 meter halve finale
21:20 20:20 Mannen 5000 meter finale
21:25 20:25 Mannen discuswerpen finale
21:50 20:50 Vrouwen 3000 meter hindernisloop finale
22:10 21:10 Vrouwen 800 meter finale
22:40 21:40 Mannen 400 meter horden finale
Dinsdag 1 oktober
16:30 15:30 Mannen kogelslingeren kwalificatie groep A
16:35 15:35 Mannen 400 meter heats
16:50 15:50 Mannen hoogspringen kwalificatie
17:30 16:30 Vrouwen 400 meter horden heats
18:00 17:00 Mannen kogelslingeren kwalificatie groep B
18:15 17:15 Mannen 3000 meter hindernisloop heats
20:05 19:05 Mannen polsstokhoogspringen finale
20:50 19:50 Vrouwen 400 meter halve finale
21:20 20:20 Vrouwen speerwerpen finale
21:35 20:35 Vrouwen 200 meter halve finale
22:10 21:10 Mannen 800 meter finale
22:40 21:40 Mannen 200 meter finale
Woensdag 2 oktober
16:35 15:35 Mannen 100 meter tienkamp
16:45 15:45 Vrouwen kogelstoten kwalificatie
17:05 16:05 Vrouwen 100 meter horden zevenkamp
17:30 16:30 Mannen verspringen tienkamp
17:35 16:35 Vrouwen 1500 meter heats
18:00 17:00 Vrouwen discuswerpen kwalificatie groep A
18:15 17:15 Vrouwen hoogspringen zevenkamp
18:25 17:25 Vrouwen 5000 meter heats
18:50 17:50 Mannen kogelstoten tienkamp
19:25 18:25 Vrouwen discuswerpen kwalificatie groep B
20:05 19:05 Mannen 110 meter horden halve finale
20:30 19:30 Vrouwen kogelstoten zevenkamp
20:35 19:35 Mannen 400 meter halve finale
20:40 19:40 Mannen hoogspringen tienkamp
21:05 20:05 Vrouwen 400 meter horden halve finale
21:40 20:40 Mannen kogelslingeren finale
21:50 20:50 Vrouwen 200 meter zevenkamp
22:35 21:35 Vrouwen 200 meter finale
22:55 21:55 Mannen 110 meter horden finale
23:15 22:15 Mannen 400 meter tienkamp
Donderdag 3 oktober
16:35 15:35 Mannen 110 meter horden tienkamp
16:40 15:40 Vrouwen hink-stap-sprong kwalificatie
17:30 16:30 Mannen discuswerpen tienkamp groep A
18:15 17:15 Vrouwen verspringen zevenkamp
18:35 17:35 Mannen discuswerpen tienkamp groep B
19:05 18:05 Mannen polsstokhoogspringen tienkamp groep A
19:20 18:20 Mannen kogelstoten kwalificatie groep A
20:05 19:05 Mannen polsstokhoogspringen tienkamp groep B
20:10 19:10 Vrouwen speerwerpen zevenkamp
20:40 19:40 Mannen kogelstoten kwalificatie groep B
22:00 21:00 Mannen 1500 meter heats
22:05 21:05 Mannen speerwerpen tienkamp groep A
22:35 21:35 Vrouwen kogelstoten finale
23:00 22:00 Vrouwen 1500 meter halve finale
23:10 22:10 Mannen speerwerpen tienkamp groep B
23:50 22:50 Vrouwen 400 meter finale
00:05 23:05 Vrouwen 800 meter zevenkamp
00:25 23:25 Mannen 1500 meter tienkamp
Vrijdag 4 oktober
20:10 19:10 Mannen 1500 meter halve finale
20:15 19:15 Mannen hoogspringen finale
20:40 19:40 Vrouwen 4x100 meter estafette heats
21:00 20:00 Vrouwen discuswerpen finale
21:05 20:05 Mannen 4x100 meter estafette heats
21:30 20:30 Vrouwen 400 meter horden finale
21:45 20:45 Mannen 3000 meter hindernisloop finale
22:20 21:20 Mannen 400 meter finale
23:30 22:30 Mannen 20 kilometer snelwandelen finale
Zaterdag 5 oktober
16:30 15:30 Mannen speerwerpen kwalificatie groep A
17:15 16:15 Vrouwen 100 meter horden heats
17:50 16:50 Vrouwen verspringen kwalificatie
18:00 17:00 Mannen speerwerpen kwalificatie groep B
19:55 18:55 Vrouwen 4x400 meter estafette heats
20:05 19:05 Mannen kogelstoten finale
20:25 19:25 Mannen 4x400 meter estafette heats
20:35 19:35 Vrouwen hink-stap-sprong finale
20:55 19:55 Vrouwen 1500 meter finale
21:25 20:25 Vrouwen 5000 meter finale
22:05 21:05 Vrouwen 4x100 meter estafette finale
22:15 21:15 Mannen 4x100 meter estafette finale
23:59 22:59 Mannen marathon finale
Zondag 6 oktober
19:05 18:05 Vrouwen 100 meter horden halve finale
19:15 18:15 Vrouwen verspringen finale
19:40 18:40 Mannen 1500 meter finale
19:55 18:55 Mannen speerwerpen finale
20:00 19:00 Mannen 10.000 meter finale
20:50 19:50 Vrouwen 100 meter horden finale
21:15 20:15 Vrouwen 4x400 meter estafette finale
21:30 20:30 Mannen 4x400 meter estafette finale

Resultaten

100 m

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Christian Coleman
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
WL 9,76
Zilver Justin Gatlin
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
9,89
Brons Andre De Grasse
Vlag van Canada
 CAN
PB 9,90
4 Akani Simbine
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA
SB 9,93
5 Yohan Blake
Vlag van Jamaica
 JAM
9,97
6 Zharnel Hughes
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
10,03
7 Filippo Tortu
Vlag van Italië
 ITA
SB 10,07
8 Aaron Brown
Vlag van Canada
 CAN
10,08
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Shelly-Ann Fraser-Pryce
Vlag van Jamaica
 JAM
WL 10,71
Zilver Dina Asher-Smith
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
NR 10,83
Brons Marie-Josée Ta Lou
Vlag van Ivoorkust
 CIV
10,90
4 Elaine Thompson
Vlag van Jamaica
 JAM
10,93
5 Murielle Ahouré
Vlag van Ivoorkust
 CIV
SB 11,02
6 Jonielle Smith
Vlag van Jamaica
 JAM
11,06
7 Teahna Daniels
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
11,19
8 Dafne Schippers
Vlag van Nederland
 NED
DNS

200 m

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Noah Lyles
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
19,83
Zilver Andre De Grasse
Vlag van Canada
 CAN
19,95
Brons Álex Quiñónez
Vlag van Ecuador
 ECU
19,98
4 Adam Gemili
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
SB 20,03
5 Ramil Goelijev
Vlag van Turkije
 TUR
20,07
6 Aaron Brown
Vlag van Canada
 CAN
20,10
7 Xie Zhenye
Vlag van China
 CHN
20,14
8 Kyle Greaux
Vlag van Trinidad en Tobago
 TRI
20,39
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Dina Asher-Smith
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
NR 21,88
Zilver Brittany Brown
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 22,22
Brons Mujinga Kambundji
Vlag van Zwitserland
 SUI
22,51
4 Anglerne Annelus
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
22,59
5 Dezerea Bryant
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
22,63
6 Gina Bass
Vlag van Gambia
 GAM
22,71
7 Ivet Lalova-Collio
Vlag van Bulgarije
 BUL
22,77
8 Tynia Gaither
Vlag van Bahama
 BAH
22,90

400 m

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Steven Gardiner
Vlag van Bahama
 BAH
NR 43,48
Zilver Anthony Zambrano
Vlag van Colombia
 COL
AR 44,15
Brons Fred Kerley
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
44,17
4 Demish Gaye
Vlag van Jamaica
 JAM
PB 44,46
5 Kirani James
Vlag van Grenada
 GRN
44,54
6 Emmanuel Korir
Vlag van Kenia
 KEN
44,94
7 Machel Cedenio
Vlag van Trinidad en Tobago
 TRI
45,30
8 Akeem Bloomfield
Vlag van Jamaica
 JAM
45,36
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Salwa Eid Naser
Vlag van Bahrein
 BRN
WL 48,14
Zilver Shaunae Miller-Uibo
Vlag van Bahama
 BAH
AR 48,37
Brons Shericka Jackson
Vlag van Jamaica
 JAM
PB 49,47
4 Wadeline Jonathas
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 49,60
5 Phyllis Francis
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 49,61
6 Stephenie Ann McPherson
Vlag van Jamaica
 JAM
50,89
7 Justyna Święty-Ersetic
Vlag van Polen
 POL
50,95
8 Iga Baumgart-Witan
Vlag van Polen
 POL
51,29

800 m

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Donavan Brazier
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
CR 1.42,34
Zilver Amel Tuka
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 BIH
SB 1.43,47
Brons Ferguson Rotich
Vlag van Kenia
 KEN
1.43,82
4 Bryce Hoppel
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 1.44,25
5 Wesley Vázquez
Vlag van Puerto Rico
 PUR
1.44,48
6 Adrián Ben
Vlag van Spanje
 ESP
1.45,58
7 Marco Arop
Vlag van Canada
 CAN
1.45,78
8 Clayton Murphy
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
1.47,84
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Halimah Nakaayi
Vlag van Oeganda
 UGA
NR 1.58,04
Zilver Raevyn Rogers
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
SB 1.58,18
Brons Ajeé Wilson
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
1.58,84
4 Winnie Nanyondo
Vlag van Oeganda
 UGA
1.59,18
5 Eunice Jepkoech Sum
Vlag van Kenia
 KEN
1.59,71
6 Natoya Goule
Vlag van Jamaica
 JAM
2.00,11
7 Rababe Arafi
Vlag van Marokko
 MAR
2.00,48
8 Ce'Aira Brown
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
2.02,97

1500 m

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Timothy Cheruiyot
Vlag van Kenia
 KEN
3:29,26
Zilver Taoufik Makhloufi
Vlag van Algerije
 ALG
SB 3:31,38
Brons Marcin Lewandowski
Vlag van Polen
 POL
NR 3.31,46
4 Jakob Ingebrigtsen
Vlag van Noorwegen
 NOR
3:31,70
5 Jake Wightman
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
PB 3:31,87
6 Josh Kerr
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
PB 3:32,52
7 Ronald Kwemoi
Vlag van Kenia
 KEN
SB 3:32,72
8 Matthew Centrowitz
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
SB 3:32,81
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Sifan Hassan
Vlag van Nederland
 NED
CR 3.51,95
Zilver Faith Chepngetich Kipyegon
Vlag van Kenia
 KEN
NR 3.54,22
Brons Gudaf Tsegay
Vlag van Ethiopië
 ETH
PB 3.54,38
4 Shelby Houlihan
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
AR 3.54,99
5 Laura Muir
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
SB 3.55,76
6 Gabriela Debues-Stafford
Vlag van Canada
 CAN
NR 3.56,12
7 Winny Chebet
Vlag van Kenia
 KEN
PB 3.58,20
8 Jennifer Simpson
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
SB 3.58,42

5000 m

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Muktar Edris
Vlag van Ethiopië
 ETH
SB12.58,85
Zilver Selemon Barega
Vlag van Ethiopië
 ETH
12.59,70
Brons Mohammed Ahmed
Vlag van Canada
 CAN
13.01,11
4 Telahun Haile Bekele
Vlag van Ethiopië
 ETH
13.02,29
5 Jakob Ingebrigtsen
Vlag van Noorwegen
 NOR
13.02,93
6 Jacob Krop
Vlag van Kenia
 KEN
PB13.03,08
7 Paul Chelimo
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
SB13.04,60
8 Nicholas Kipkorir Kimeli
Vlag van Kenia
 KEN
13.05,27
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Hellen Obiri
Vlag van Kenia
 KEN
CR 14.26,72
Zilver Margaret Kipkemboi
Vlag van Kenia
 KEN
PB 14.27,49
Brons Konstanze Klosterhalfen
Vlag van Duitsland
 GER
14.28,43
4 Tsehay Gemechu
Vlag van Ethiopië
 ETH
PB 14.29,60
5 Lilian Rengeruk
Vlag van Kenia
 KEN
PB 14.36,05
6 Fantu Worku
Vlag van Ethiopië
 ETH
PB 14.40,47
7 Laura Weightman
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
PB 14.44,57
8 Hawi Feysa
Vlag van Ethiopië
 ETH
14.44,92

10.000 m

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Joshua Cheptegei
Vlag van Oeganda
 UGA
WL 26.48,36
Zilver Yomif Kejelcha
Vlag van Ethiopië
 ETH
26.49,34
Brons Rhonex Kipruto
Vlag van Kenia
 KEN
26.50,32
4 Rodgers Kwemoi
Vlag van Kenia
 KEN
26.55,36
5 Andamlak Belihu
Vlag van Ethiopië
 ETH
26.56,71
6 Mohammed Ahmed
Vlag van Canada
 CAN
NR 26.59,35
7 Lopez Lomong
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
27.04,35
8 Yemaneberhan Crippa
Vlag van Italië
 ITA
NR 27.10,76
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Sifan Hassan
Vlag van Nederland
 NED
WL 30.17,62
Zilver Letesenbet Gidey
Vlag van Ethiopië
 ETH
PB 30.21,23
Brons Agnes Tirop
Vlag van Kenia
 KEN
PB 30.25,20
4 Rosemary Monica Wanjiru
Vlag van Kenia
 KEN
PB 30.35,75
5 Hellen Obiri
Vlag van Kenia
 KEN
PB 30.35,82
6 Senbere Teferi
Vlag van Ethiopië
 ETH
SB 30.44,23
7 Susan Krumins
Vlag van Nederland
 NED
PB 31.05,40
8 Marielle Hall
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 31.05,71

3000 m steeple

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Conseslus Kipruto
Vlag van Kenia
 KEN
WL 8.01,35
Zilver Lamecha Girma
Vlag van Ethiopië
 ETH
NR 8.01,36
Brons Soufiane El Bakkali
Vlag van Marokko
 MAR
SB 8.03,76
4 Getnet Wale
Vlag van Ethiopië
 ETH
PB 8.05,21
5 Djilali Bedrani
Vlag van Frankrijk
 FRA
PB 8.05,23
6 Benjamin Kigen
Vlag van Kenia
 KEN
8.06,95
7 Abraham Kibiwot
Vlag van Kenia
 KEN
8.08,52
8 Hillary Bor
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
8.09,33
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Beatrice Chepkoech
Vlag van Kenia
 KEN
CR 8.57,84
Zilver Emma Coburn
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 9.02,35
Brons Gesa Felicitas Krause
Vlag van Duitsland
 GER
NR 9.03,30
4 Winfred Mutile Yavi
Vlag van Bahrein
 BRN
PB 9.05,68
5 Peruth Chemutai
Vlag van Oeganda
 UGA
SB 9.11,08
6 Courtney Frerichs
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
9.11,27
7 Anna Emilie Møller
Vlag van Denemarken
 DEN
NR 9.13,46
8 Hyvin Jepkemoi
Vlag van Kenia
 KEN
9.13,53

110 m horden / 100 m horden

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Grant Holloway
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
13,10
Zilver Sergej Sjoebenkov
Vlag van Authorised Neutral Athletes
 ANA
13,15
Brons Pascal Martinot-Lagarde
Vlag van Frankrijk
 FRA
13,18
Brons Orlando Ortega
Vlag van Spanje
 ESP
13,30
5 Wenjun Xie
Vlag van China
 CHN
13,29
6 Shane Brathwaite
Vlag van Barbados
 BAR
13,61
7 Devon Allen
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
13,70
8 Milan Trajkovic
Vlag van Cyprus
 Cyprus
13,87
- Omar McLeod
Vlag van Jamaica
 JAM
DQ
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Nia Ali
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
12,34
Zilver Kendra Harrison
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
12,46
Brons Danielle Williams
Vlag van Jamaica
 JAM
12,47
4 Oluwatobiloba Amusan
Vlag van Nigeria
 NGR
12,49
5 Andrea Vargas
Vlag van Costa Rica
 CRC
NR 12,64
6 Nadine Visser
Vlag van Nederland
 NED
12,66
7 Janeek Brown
Vlag van Jamaica
 JAM
12,68
8 Megan Simmonds
Vlag van Jamaica
 JAM
DNF

400 m horden

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Karsten Warholm
Vlag van Noorwegen
 NOR
47,42
Zilver Rai Benjamin
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
47,66
Brons Abederrahman Samba
Vlag van Qatar
 QAT
48,03
4 Kyron McMaster
Vlag van de Britse Maagdeneilanden
 IVB
SB 48,10
5 TJ Holmes
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 48,20
6 Yasmani Copello
Vlag van Turkije
 TUR
SB 48,25
7 Alison Dos Santos
Vlag van Brazilië
 BRA
PB 48,28
8 Abdelmalik Lahoulou
Vlag van Algerije
 ALG
49,46
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Dalilah Muhammad
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
WR 52,16
Zilver Sydney McLaughlin
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 52,23
Brons Rushell Clayton
Vlag van Jamaica
 JAM
53,74
4 Léa Sprunger
Vlag van Zwitserland
 SUI
54,06
5 Zuzana Hejnová
Vlag van Tsjechië
 CZE
54,23
6 Ashley Spencer
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
54,45
7 Anna Rizjikova
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
54,45
8 Sage Watson
Vlag van Canada
 CAN
54,82

4 x 100 m estafette

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Christian Coleman
Justin Gatlin
Michael Rodgers
Noah Lyles
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
WL 37,10
Zilver Adam Gemili
Zharnel Hughes
Richard Kilty
Nethaneel Mitchell-Blake
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
AR 37,36
Brons Shuhei Tada
Kirara Shiraishi
Yoshihide Kiryu
Abdul Hakim Sani Brown
Vlag van Japan
 JPN
AR 37,43
4 Rodrigo do Nascimento
Vitor dos Santos
Derick Silva
Paulo Camilo de Oliveira
Vlag van Brazilië
 BRA
AR 37,72
5 Thando Dlodlo
Simon Magakwe
Clarence Munjai
Akani Simbine
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA
37,73
6 Su Bingtian
Xu Zhouzheng
Wu Zhiqiang
Bie Ge
Vlag van China
 CHN
38,07
7 Joris van Gool
Taymir Burnet
Hensley Paulina
Churandy Martina
Vlag van Nederland
 NED
DSQ
8 Amaury Golitin
Jimmy Vicaut
Méba-Mickaël Zeze
Christophe Lemaitre
Vlag van Frankrijk
 FRA
DNS
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Natalliah Whyte
Shelly-Ann Fraser-Pryce
Jonielle Smith
Shericka Jackson
Vlag van Jamaica
 JAM
WL 41,44
Zilver Asha Philip
Dina Asher-Smith
Ashleigh Nelson
Daryll Neita
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
SB 41,85
Brons Dezerea Bryant
Teahna Daniels
Morolake Akinosun
Kiara Parker
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
SB 42,10
4 Ajla Del Ponte
Sarah Atcho
Mujinga Kambundji
Salomé Kora
Vlag van Zwitserland
 SUI
NR 42,18
5 Lisa Marie Kwayie
Yasmin Kwadwo
Jessica-Bianca Wessolly
Gina Lückenkemper
Vlag van Duitsland
 GER
42,48
6 Semoy Hackett
Kelly-Ann Baptiste
Mauricia Prieto
Kamaria Durant
Vlag van Trinidad en Tobago
 TRI
SB 42,71
7 Johanelis Herrara Abreu
Gloria Hooper
Anna Bongiorni
Irene Siragusa
Vlag van Italië
 ITA
42,98
8 Xiaojing Liang
Yongli Wei
Lingwei Kong
Manqi Ge
Vlag van China
 CHN
DSQ

4 x 400 m estafette

Mannen
# Atleet Land Hoogte
Goud Fred Kerley
Michael Cherry
Wilbert London
Rai Benjamin
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
WL 2.56,69
Zilver Akeem Bloomfield
Nathon Allen
Terry Thomas
Demish Gaye
Vlag van Jamaica
 JAM
2.57,90
Brons Jonathan Sacoor
Robin Vanderbemden
Dylan Borlée
Kevin Borlée
Vlag van België
 BEL
2.58,78
4 Jhon Perlaza
Diego Palomeque
Jhon Solís
Anthony Zambrano
Vlag van Colombia
 COL
NR 2.59,50
5 Asa Guevara
Jereem Richards
Deon Lendore
Machel Cedenio
Vlag van Trinidad en Tobago
 TRI
3.00,74
6 Davide Re
Vladimir Aceti
Matteo Galvan
Edoardo Scotti
Vlag van Italië
 ITA
3.02,74
7 Ludvy Vaillant
Christopher Naliali
Thomas Jordier
Mame-Ibra Anne
Vlag van Frankrijk
 FRA
3.03,06
8 Cameron Chalmers
Toby Harries
Rabah Yousif
Lee Thompson
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
DNF
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Phyllis Francis
Sydney McLaughlin
Dalilah Muhammad
Wadeline Jonathas
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
WL 3.18,92
Zilver Iga Baumgart-Witan
Patrycja Wyciszkiewicz
Małgorzata Hołub-Kowalik
Justyna Święty-Ersetic
Vlag van Polen
 POL
NR 3.21,89
Brons Anastasia Le-Roy
Tiffany James
Stephenie Ann McPherson
Shericka Jackson
Vlag van Jamaica
 JAM
3.22,37
4 Zoey Clark
Jodie Williams
Emily Diamond
Laviai Nielsen
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
3.23,02
5 Hanne Claes
Imke Vervaet
Paulien Couckuyt
Camille Laus
Vlag van België
 BEL
3.27,15
6 Kateryna Klymiuk
Olha Lyakhova
Tetyana Melnyk
Hanna Ryzhykova
Vlag van Oekraïne
 UKR
3.27,48
7 Lieke Klaver
Lisanne de Witte
Bianca Baak
Femke Bol
Vlag van Nederland
 NED
3.27,89
8 Alicia Brown
Aiyanna Stiverne
Madeline Price
Sage Watson
Vlag van Canada
 CAN
DQ
Gemengd
# Atleet Land Hoogte
Goud Wilbert London
Allyson Felix
Courtney Okolo
Michael Cherry
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
WR 3.09,34
Zilver Nathon Allen
Roneisha McGregor
Tiffany James
Javon Francis
Vlag van Jamaica
 JAM
NR 3.11,78
Brons Musa Isah
Aminat Jamal
Salwa Eid Naser
Abbas Abubakar Abbas
Vlag van Bahrein
 BRN
AR 3.11,82
4 Rabah Yousif
Zoey Clark
Emily Diamond
Martyn Rooney
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
AR 3.12,27
5 Wiktor Suwara
Rafał Omelko
Iga Baumgart-Witan
Justyna Święty-Ersetic
Vlag van Polen
 POL
NR 3.12,33
6 Dylan Borlée
Hanne Claes
Camille Laus
Kevin Borlée
Vlag van België
 BEL
NR 3.14,22
7 Yahiya Muhammed Unas
Velluva Koroth Vismaya
Jisna Mathew
Noah Nirmal Tom
Vlag van India
 IND
SB 3.15,77
8 Lucas Carvalho
Tiffani Silva Marinho
Geisa Aparecida Coutinho
Alexander Russo
Vlag van Brazilië
 BRA
3.16,22

Hoogspringen

Mannen
# Atleet Land Hoogte
Goud Mutaz Essa Barshim
Vlag van Qatar
 QAT
WL 2,37
Zilver Mikhail Akimenko
Vlag van Authorised Neutral Athletes
 ANA
PB 2,35
Brons Ilja Ivanjuk
Vlag van Authorised Neutral Athletes
 ANA
PB 2,35
4 Maksim Nedasekau
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
2,33
5 Luis Enrique Zays
Vlag van Cuba
 CUB
PB 2,30
6 Brandon Starc
Vlag van Australië
 AUS
SB 2,30
7 Michael Mason
Vlag van Canada
 CAN
2,30
8 Hup Wei Lee
Vlag van Maleisië
 MAS
2,27
Vrouwen
# Atlete Land Hoogte
Goud Maria Lasitskene
Vlag van Authorised Neutral Athletes
 ANA
2,04
Zilver Jaroslava Mahoetsjich
Vlag van Oekraïne
 UKR
WJ 2,04
Brons Vashti Cunningham
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 2,00
4 Joelia Levtsjenko
Vlag van Oekraïne
 UKR
2,00
5 Kamila Lićwinko
Vlag van Polen
 POL
SB 1,98
6 Karyna Demidik
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
1,96
7 Ana Šimić
Vlag van Kroatië
 CRO
1,93
8 Tynita Butts
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
PB 1,93

Polsstokhoogspringen

Mannen
# Atleet Land Hoogte
Goud Sam Kendricks
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
5,97
Zilver Armand Duplantis
Vlag van Zweden
 SWE
5,97
Brons Piotr Lisek
Vlag van Polen
 POL
5,87
4 Bo Kanda Lita Baehre
Vlag van Duitsland
 GER
5,70
5 Thiago Braz da Silva
Vlag van Brazilië
 BRA
5,70
6
Raphael Holzdeppe
Vlag van Duitsland
 GER
5,70
Valentin Lavillenie
Vlag van Frankrijk
 FRA
5,70
8 Claudio Michel Stecchi
Vlag van Italië
 ITA
5,70
Vrouwen
# Atlete Land Hoogte
Goud Anzjelika Sidorova
Vlag van Authorised Neutral Athletes
 ANA
WL 4,95 m
Zilver Sandi Morris
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
4,90m
Brons Ekaterini Stefanidi
Vlag van Griekenland
 GRE
4,85m
4 Holly Bradshaw
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
4,80m
5 Alysha Newman
Vlag van Canada
 CAN
4,80m
6 Angelica Bengtsson
Vlag van Zweden
 SWE
4,80m
7 Katie Nageotte
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
4,70 m
Robeilys Peinado
Vlag van Venezuela
 VEN
Jennifer Suhr
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
Iryna Zhuk
Vlag van Wit-Rusland
 BLR

Verspringen

Mannen
# Atleet Land Afstand
Goud Tajay Gayle
Vlag van Jamaica
 JAM
WL 8,69
Zilver Jeff Henderson
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
SB 8,39
Brons Juan Miguel Echevarría
Vlag van Cuba
 CUB
8,34
4 Luvo Manyonga
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA
8,28
5 Ruswahl Samaai
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA
SB 8,23
6 Wang Jianan
Vlag van China
 CHN
SB 8,20
7 Eusebio Cáceres
Vlag van Spanje
 ESP
8,01
8 Yuki Hashioka
Vlag van Japan
 JPN
7,97
Vrouwen
# Atlete Land Afstand
Goud Malaika Mihambo
Vlag van Duitsland
 GER
WL 7,30 m
Zilver Maryna Bech
Vlag van Oekraïne
 UKR
6,92 m
Brons Ese Brume
Vlag van Nigeria
 NGR
6,91 m
4 Tori Bowie
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
6,81 m
5 Nastassia Mironchyk-Ivanova
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
6,76 m
6 Alina Rotaru
Vlag van Roemenië
 ROU
6,71 m
7 Abigail Irozuru
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
6,64 m
8 Chanice Porter
Vlag van Jamaica
 JAM
6,56 M

Hink-stap-springen

Mannen
# Atleet Land Afstand
Goud Christian Taylor
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
17,92
Zilver Will Claye
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
17,74
Brons Hugues Fabrice Zango
Vlag van Burkina Faso
 BUR
AR 17,66
4 Pedro Pablo Pichardo
Vlag van Portugal
 POR
17,62
5 Cristian Nápoles
Vlag van Cuba
 CUB
17,38
6 Donald Scott
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
17,17
7 Alexis Copello
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE
17,10
8 Jordan Díaz
Vlag van Cuba
 CUB
17,06
Vrouwen
# Atlete Land Afstand
Goud Yulimar Rojas
Vlag van Venezuela
 VEN
15,37
Zilver Shanieka Ricketts
Vlag van Jamaica
 JAM
14,92
Brons Caterine Ibargüen
Vlag van Colombia
 COL
14,73
4 Kimberly Williams
Vlag van Jamaica
 JAM
14,64
5 Olha Saladoecha
Vlag van Oekraïne
 UKR
14,52
6 Ana Peleteiro
Vlag van Spanje
 ESP
14,47
7 Keturah Orji
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
14,46
8 Patrícia Mamona
Vlag van Portugal
 POR
14,40

Kogelstoten

Mannen
# Atleet Land Afstand
Goud Joe Kovacs
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
CR 22,91
Zilver Ryan Crouser
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
22,90
Brons Tom Walsh
Vlag van Nieuw-Zeeland
 NZL
AR 22,90
4 Darlan Romani
Vlag van Brazilië
 BRA
22,53
5 Darrell Hill
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
21,65
6 Konrad Bukowiecki
Vlag van Polen
 POL
21,46
7 Jacko Gill
Vlag van Nieuw-Zeeland
 NZL
21,45
8 Chukwuebuka Enekwechi
Vlag van Nigeria
 NGR
21,18
Vrouwen
# Atlete Land Afstand
Goud Gong Lijiao
Vlag van China
 CHN
19,55
Zilver Danniel Thomas-Dodd
Vlag van Jamaica
 JAM
19,47
Brons Christina Schwanitz
Vlag van Duitsland
 GER
19,17
4 Magdalyn Ewen
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
18,93
5 Anita Márton
Vlag van Hongarije
 HUN
18,86
6 Aliona Dubitskaya
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
18,86
7 Chase Ealey
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
18,82
8 Brittany Crew
Vlag van Canada
 CAN
18,55

Discuswerpen

Mannen
# Atleet Land Afstand
Goud Daniel Ståhl
Vlag van Zweden
 SWE
67,59
Zilver Fedrick Dacres
Vlag van Jamaica
 JAM
66,94
Brons Lukas Weisshaidinger
Vlag van Oostenrijk
 AUT
66,82
4 Alin Alexandru Firfirica
Vlag van Roemenië
 ROU
66,46
5 Apostolos Parellis
Vlag van Cyprus
 Cyprus
NR 66,32
6 Matthew Denny
Vlag van Australië
 AUS
PB 65,43
7 Ehsan Hadadi
Vlag van Iran
 IRI
65,16
8 Martin Wierig
Vlag van Duitsland
 GER
64,98
Vrouwen
# Atlete Land Afstand
Goud Yaime Pérez
Vlag van Cuba
 CUB
69,17
Zilver Denia Caballero
Vlag van Cuba
 CUB
68,44
Brons Sandra Perković
Vlag van Kroatië
 CRO
66,72
4 Chen Yang
Vlag van China
 CHN
63,38
5 Feng Bin
Vlag van China
 CHN
62,48
6 Fernanda Martins
Vlag van Brazilië
 BRA
62,44
7 Valarie Allman
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
61,82
8 Nadine Müller
Vlag van Duitsland
 GER
61,55

Kogelslingeren

Mannen
# Atleet Land Afstand
Goud Paweł Fajdek
Vlag van Polen
 POL
80,50 m
Zilver Quentin Bigot
Vlag van Frankrijk
 FRA
78,19 m
Brons Bence Halász
Vlag van Hongarije
 HUN
78,18 m
Brons Wojciech Nowicki
Vlag van Polen
 POL
77,69 m[1]
5 Mykhaylo Kokhan
Vlag van Oekraïne
 UKR
77,39 m
6 Eivind Henriksen
Vlag van Noorwegen
 NOR
77,07 m
7 Javier Cienfuegos
Vlag van Spanje
 ESP
76,57 m
8 Hleb Dudarau
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
76,00 m
Vrouwen
# Atlete Land Afstand
Goud DeAnna Price
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
77,54
Zilver Joanna Fiodorow
Vlag van Polen
 POL
PB 76,35
Brons Wang Zheng
Vlag van China
 CHN
74,76
4 Zalina Petrivskaja
Vlag van Moldavië
 MDA
74,33
5 Iryna Klimets
Vlag van Oekraïne
 UKR
PB 73,56
6 Alexandra Tavernier
Vlag van Frankrijk
 FRA
73,33
7 Hanna Skydan
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE
72,83
8 Luo Na
Vlag van China
 CHN
72,04

Speerwerpen

Mannen
# Atleet Land Afstand
Goud Anderson Peters
Vlag van Grenada
 GRN
86,89 m
Zilver Magnus Kirt
Vlag van Estland
 EST
86,21 m
Brons Johannes Vetter
Vlag van Duitsland
 GER
85,37 m
4 Lassi Etelätalo
Vlag van Finland
 FIN
82,49 m
5 Jakub Vadlejch
Vlag van Tsjechië
 CZE
82,19 m
6 Julian Weber
Vlag van Duitsland
 GER
81,29 m
7 Marcin Krukowski
Vlag van Polen
 POL
80,56 m
8 Kim Amb
Vlag van Zweden
 SWE
80,42 m
Vrouwen
# Atlete Land Afstand
Goud Kelsey-Lee Barber
Vlag van Australië
 AUS
66,56
Zilver Liu Shiying
Vlag van China
 CHN
SB 65,88
Brons Lyu Huihui
Vlag van China
 CHN
65,49
4 Christin Hussong
Vlag van Duitsland
 GER
65,21
5 Kara Winger
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
63,23
6 Tatsjana Chaladovitsj
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
62,54
7 Sara Kolak
Vlag van Kroatië
 CRO
62,28
8 Annu Rani
Vlag van India
 IND
61,12

Tienkamp / Zevenkamp

Mannen
# Atleet Land Punten
Goud Niklas Kaul
Vlag van Duitsland
 GER
8691
Zilver Maicel Uibo
Vlag van Estland
 EST
8604
Brons Damian Warner
Vlag van Canada
 CAN
8529
4 Ilya Shkurenyov
Vlag van Authorised Neutral Athletes
 ANA
8494
5 Pierce LePage
Vlag van Canada
 CAN
8445
6 Janek Õiglane
Vlag van Estland
 EST
8297
7 Pieter Braun
Vlag van Nederland
 NED
8222
8 Solomon Simmons
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
8151
Vrouwen (details)
# Atlete Land Punten
Goud Katarina Johnson-Thompson
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
WL 6981
Zilver Nafissatou Thiam
Vlag van België
 BEL
6677
Brons Verena Preiner
Vlag van Oostenrijk
 AUT
6560
4 Erica Bougard
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
6470
5 Kendell Williams
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
6415
6 Nadine Broersen
Vlag van Nederland
 NED
6392
7 Emma Oosterwegel
Vlag van Nederland
 NED
6250
8 Odile Ahouanwanou
Vlag van Benin
 BEN
6210

Marathon

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Lelisa Desisa
Vlag van Ethiopië
 ETH
2:10.40
Zilver Mosinet Geremew
Vlag van Ethiopië
 ETH
2:10.44
Brons Amos Kipruto
Vlag van Kenia
 KEN
2:10.51
4 Callum Hawkins
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
2:10.57
5 Stephen Mokoka
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA
2:11.09
6 Zersenay Tadese
Vlag van Eritrea
 ERI
2:11.29
7 El-Hassan El-Abbassi
Vlag van Bahrein
 BRN
2:11.44
8 Hamza Sahli
Vlag van Marokko
 MAR
2:11.49
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Ruth Chepngetich
Vlag van Kenia
 KEN
2:32.43
Zilver Rose Chelimo
Vlag van Bahrein
 BRN
2:33.46
Brons Helalia Johannes
Vlag van Namibië
 NAM
2:34.15
4 Edna Kiplagat
Vlag van Kenia
 KEN
SB 2:35.36
5 Volha Mazuronak
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
2:36.21
6 Roberta Groner
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
2:38.44
7 Mizuki Tanimoto
Vlag van Japan
 JPN
2:39.09
8 Kim Ji-hyang
Vlag van Noord-Korea
 PRK
2:41.24

20 km snelwandelen

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Toshikazu Yamanishi
Vlag van Japan
 JPN
1:26.40
Zilver Vasiliy Mizinov
Vlag van Authorised Neutral Athletes
 ANA
1:26.49
Brons Perseus Karlström
Vlag van Zweden
 SWE
1:27.00
4 Christopher Linke
Vlag van Duitsland
 GER
1:27.19
5 Salih Korkmaz
Vlag van Turkije
 TUR
1:27.35
6 Koki Ikeda
Vlag van Japan
 JPN
1:29.02
7 Tom Bosworth
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR
1:29.34
8 Wang Kaihua
Vlag van China
 CHN
1:29.52
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Liu Hong
Vlag van China
 CHN
1:32.53
Zilver Qieyang Shenjie
Vlag van China
 CHN
1:33.10
Brons Yang Liujing
Vlag van China
 CHN
1:33.17
4 Érica de Sena
Vlag van Brazilië
 BRA
1:33.36
5 Sandra Arenas
Vlag van Colombia
 COL
1:34.16
6 Kumiko Okada
Vlag van Japan
 JPN
1:34.36
7 Nanako Fujii
Vlag van Japan
 JPN
1:34.50
8 María Pérez
Vlag van Spanje
 ESP
1:35.43

50 km snelwandelen

Mannen
# Atleet Land Tijd
Goud Yusuke Suzuki
Vlag van Japan
 JPN
4:04.20
Zilver João Vieira
Vlag van Portugal
 POR
4:04.59
Brons Evan Dunfee
Vlag van Canada
 CAN
4:05.02
4 Niu Wenbin
Vlag van China
 CHN
4:05.36
5 Luo Yadong
Vlag van China
 CHN
4:05.49
6 Brendan Boyce
Vlag van Ierland
 IRL
4:07.46
7 Carl Dohmann
Vlag van Duitsland
 GER
4:10.22
8 Jesús Ángel García
Vlag van Spanje
 ESP
4:11.28
Vrouwen
# Atlete Land Tijd
Goud Liang Rui
Vlag van China
 CHN
4:23.26
Zilver Li Maocuo
Vlag van China
 CHN
4:26.40
Brons Eleonora Giorgi
Vlag van Italië
 ITA
4:29.13
4 Olena Sobchuk
Vlag van Oekraïne
 UKR
4:33.38
5 Ma Faying
Vlag van China
 CHN
4:34.56
6 Khrystyna Yudkina
Vlag van Oekraïne
 UKR
4:36.00
7 Magaly Bonilla
Vlag van Ecuador
 ECU
4:37.03
8 Júlia Takács
Vlag van Spanje
 ESP
4:38.20

Legenda

  • AR = Werelddeelrecord (Area Record)
  • CR = Kampioenschapsrecord (Championship Record)
  • DNS = Niet gestart (Did Not Start)
  • DNF = Niet beëindigd (Did Not Finish)
  • DQ = Gedisqualificeerd (Disqualified)
  • SB = Beste persoonlijke seizoensprestatie (Seasonal Best)
  • PB = Persoonlijk record (Personal Best)
  • NR = Nationaal record (National Record)
  • ER = Europees record (European Record)
  • WL = 's Werelds beste seizoensprestatie (World Leading)
  • WJ = Wereld juniorenrecord (World Junior Record)
  • WR = Wereldrecord (World Record)

Medailleklassement

 Gastland
 Plaats  Land Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons Totaal
1
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
14 11 4 29
2
Vlag van Kenia
 Kenia
5 2 4 11
3
Vlag van Jamaica
 Jamaica
3 5 4 12
4
Vlag van China
 China
3 3 3 9
5
Vlag van Ethiopië
 Ethiopië
2 5 1 8
6
Vlag van Authorised Neutral Athletes
 ANA
2 3 1 6
7
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 Verenigd Koninkrijk
2 3 0 5
8
Vlag van Duitsland
 Duitsland
2 0 4 6
9
Vlag van Japan
 Japan
2 0 1 3
10
Vlag van Nederland
 Nederland
2 0 0 2
Vlag van Oeganda
 Oeganda
2 0 0 2
12
Vlag van Polen
 Polen
1 2 3 6
13
Vlag van Bahrein
 Bahrein
1 1 1 3
Vlag van Cuba
 Cuba
1 1 1 3
Vlag van Zweden
 Zweden
1 1 1 3
16
Vlag van Bahama
 Bahama's
1 1 0 2
17
Vlag van Qatar
 Qatar
1 0 1 2
18
Vlag van Australië
 Australië
1 0 0 1
Vlag van Grenada
 Grenada
1 0 0 1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
1 0 0 1
Vlag van Venezuela
 Venezuela
1 0 0 1
22
Vlag van Estland
 Estland
0 2 0 2
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
0 2 0 2
24
Vlag van Canada
 Canada
0 1 4 5
25
Vlag van België
 België
0 1 1 2
Vlag van Colombia
 Colombia
0 1 1 2
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
0 1 1 2
28
Vlag van Algerije
 Algerije
0 1 0 1
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 Bosnië en Herzegovina
0 1 0 1
Vlag van Portugal
 Portugal
0 1 0 1
31
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
0 0 2 2
32
Vlag van Burkina Faso
 Burkina Faso
0 0 1 1
Vlag van Ivoorkust
 Ivoorkust
0 0 1 1
Vlag van Kroatië
 Kroatië
0 0 1 1
Vlag van Ecuador
 Ecuador
0 0 1 1
Vlag van Spanje
 Spanje
0 0 1 1
Vlag van Griekenland
 Griekenland
0 0 1 1
Vlag van Hongarije
 Hongarije
0 0 1 1
Vlag van Italië
 Italië
0 0 1 1
Vlag van Marokko
 Marokko
0 0 1 1
Vlag van Namibië
 Namibië
0 0 1 1
Vlag van Nigeria
 Nigeria
0 0 1 1
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
0 0 1 1
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
0 0 1 1
Totaal 49 49 51 149


Zie de categorie 2019 World Athletics Championships van Wikimedia Commons voor mediabestanden over dit onderwerp.

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldkampioenschappen atletiek 2019
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.

X

Wikiwand 2.0 is here 🎉! We've made some exciting updates - No worries, you can always revert later on