For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldkampioenschappen biatlon 2021.

Wereldkampioenschappen biatlon 2021

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Wereldkampioenschappen biatlon 2021
Biatlonstadion in Pokljuka
Gehouden in
Vlag van Slovenië
Pokljuka
Jaar 2021
Data 12 t/m 23 februari
Sport Biatlon
Organisator IBU
Evenementen 12
Openingsceremonie 10 februari
Sluitingsceremonie 21 februari
Navigatie
2020     2022 →
Portaal 
Portaalicoon
 
Sport

De wereldkampioenschappen biatlon 2021 werden van 10 tot en met 21 februari 2021 gehouden in het Biatlonstadion Pokljuka in het Sloveense Pokljuka. Na de kampioenschappen van 1998, 2001 en 2006 was het de vierde keer dat de wereldkampioenschappen biatlon in Pokljuka plaatsvonden.

De resultaten van de wereldkampioenschappen telden ook mee voor de wereldbeker.

Wedstrijdschema

Datum Lokale tijd Mannen Vrouwen
10 februari 15:00 2 x 7,5 km + 2 x 7,5 km gemengde estafette
12 februari 14:30 10 km sprint
13 februari 14:30 7,5 km sprint
14 februari 13:15 / 15:30 12,5 km achtervolging 10 km achtervolging
16 februari 12:05 15 km individueel
17 februari 14:30 20 km individueel
18 februari 15:15 Single-Mixed-Relay
20 februari 15:00 / 11:45 4 x 7,5 km estafette 4 x 6 km estafette
21 februari 15:15 / 12:30 15 km massastart 12,5 km massastart

Medailles

Mannen

Onderdeel Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
20 km individueel Sturla Holm Lægreid
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
49.27,6 Arnd Peiffer
Vlag van Duitsland
 Duitsland
49.44,5 Johannes Dale
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
50.08,5
10 km sprint Martin Ponsiluoma
Vlag van Zweden
 Zweden
24.41,1 Simon Desthieux
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
24.52,3 Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
24.54,0
12,5 km achtervolging Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
31.22,1 Sebastian Samuelsson
Vlag van Zweden
 Zweden
31.29,4 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
31.30,2
15 km massastart Sturla Holm Lægreid
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
36.27,2 Johannes Dale
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
36.37,4 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
36.40,0
4×7,5 km estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Sturla Holm Lægreid
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
Vetle Sjåstad Christiansen
1:12.27,4
Vlag van Zweden
 Zweden

Peppe Femling
Jesper Nelin
Martin Ponsiluoma
Sebastian Samuelsson
1:13.00,5
Russische Biatlon Unie
Russische Biatlonunie

Said Chalili
Matvej Jelisejev
Aleksandr Loginov
Edoeard Latypov
1:13.18,3

Vrouwen

Onderdeel Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
15 km individueel Markéta Davidová
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
42.27,7 Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 Zweden
42.55,6 Ingrid Landmark Tandrevold
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
43.31,7
7,5 km sprint Tiril Eckhoff
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
21.18,7 Anaïs Chevalier-Bouchet
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
21.30,7 Hanna Sola
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
21.32,9
10 km achtervolging Tiril Eckhoff
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
30.38,1 Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
30.55,4 Anaïs Chevalier-Bouchet
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
31.11,1
12,5 km massastart Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
36.05,7 Ingrid Landmark Tandrevold
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
36.27,4 Tiril Eckhoff
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
36.28,7
4×6 km estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Ingrid Landmark Tandrevold
Tiril Eckhoff
Ida Lien
Marte Olsbu Røiseland
1:10.39,0
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Vanessa Hinz
Janina Hettich
Denise Herrmann
Franziska Preuß
1:10.47,8
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne

Anastasiya Merkoesjyna
Joelia Dzjyma
Darja Blasjko
Olena Pidhroesjna
1:10.48,2

Gemengd

Onderdeel Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
Single-Mixed-Relay
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk

Antonin Guigonnat
Julia Simon
36.42,4
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Johannes Thingnes Bø
Tiril Eckhoff
36.45,2
Vlag van Zweden
 Zweden

Sebastian Samuelsson
Hanna Öberg
37.15,4
Gemengde estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Sturla Holm Lægreid
Johannes Thingnes Bø
Tiril Eckhoff
Marte Olsbu Røiseland
1:20.19,3
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk

David Komatz
Simon Eder
Dunja Zdouc
Lisa Hauser
1:20.46,3
Vlag van Zweden
 Zweden

Sebastian Samuelsson
Martin Ponsiluoma
Linn Persson
Hanna Öberg
1:20.49,9

Medailleklassement

 Plaats  Land Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons Totaal
1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
7 3 4 14
2
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
2 2 3 7
3
Vlag van Zweden
 Zweden
1 3 2 6
4
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
1 2 0 3
5
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
1 0 0 1
6
Vlag van Duitsland
 Duitsland
0 2 0 2
7
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
0 0 1 1
Vlag van Wit-Rusland
 Wit-Rusland
0 0 1 1
Russische Biatlon Unie
Russische Biatlonunie
0 0 1 1
Totaal 12 12 12 36

Uitslagen

Individueel

20 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Sturla Holm Lægreid
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 0 - 0 - 0 49.27,6
Zilver Arnd Peiffer
Vlag van Duitsland
 GER
0 - 0 - 0 - 0 + 16,9
Brons Johannes Dale
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 1 - 0 - 0 + 40,9
4 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 - 0 - 1 - 0 + 1.12,9
5 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 1 - 0 - 1 + 1.13,5
6 Said Chalili
Russische Biatlon Unie
RBU
0 - 0 - 0 - 0 + 1.45,3
7 Simon Eder
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 - 1 - 0 - 0 + 1.59,7
8 Benedikt Doll
Vlag van Duitsland
 GER
1 - 1 - 0 - 0 + 2.06,9
9 Artem Pryma
Vlag van Oekraïne
 UKR
0 - 0 - 0 - 1 + 2.31,2
10 Roman Rees
Vlag van Duitsland
 GER
0 - 0 - 1 - 0 + 2.31,6
15 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Markéta Davidová
Vlag van Tsjechië
 CZE
0 - 0 - 0 - 0 42.27,7
Zilver Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
0 - 0 - 1 - 0 + 27,9
Brons Ingrid Landmark Tandrevold
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 1 - 0 - 0 + 1.04,0
4 Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 - 0 - 0 - 2 + 1.52,2
5 Svetlana Mironova
Russische Biatlon Unie
RBU
0 - 0 - 1 - 1 + 2.05,8
6 Selina Gasparin
Vlag van Zwitserland
 SUI
1 - 0 - 0 - 1 + 2.09,6
7 Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
0 - 1 - 0 - 1 + 2.14,4
8 Irene Cadurisch
Vlag van Zwitserland
 SUI
0 - 0 - 0 - 1 + 2.15,2
9 Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
0 - 0 - 1 - 1 + 2.20,2
10 Julia Schwaiger
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 - 1 - 0 - 0 + 2.20,8

Sprint

10 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Martin Ponsiluoma
Vlag van Zweden
 SWE
0 - 0 24.41,1
Zilver Simon Desthieux
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 - 0 + 11,2
Brons Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 - 0 + 12,9
4 Johannes Dale
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 1 + 22,4
5 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
2 - 0 + 22,5
6 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 - 0 + 23,9
7 Sturla Holm Lægreid
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 0 + 25,7
8 Sebastian Samuelsson
Vlag van Zweden
 SWE
0 - 1 + 26,7
9 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 1 + 28,2
10 Edoeard Latypov
Russische Biatlon Unie
RBU
0 - 1 + 33,3
7,5 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Tiril Eckhoff
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 0 21.18,7
Zilver Anaïs Chevalier-Bouchet
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 - 1 + 12,0
Brons Hanna Sola
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
0 - 0 + 14,2
4 Denise Herrmann
Vlag van Duitsland
 GER
0 - 1 + 22,3
5 Lisa Vittozzi
Vlag van Italië
 ITA
0 - 0 + 37,7
6 Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 2 + 43,5
7 Lena Häcki
Vlag van Zwitserland
 SUI
1 - 0 + 49,5
8 Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
0 - 1 + 50,4
9 Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 AUT
1 - 1 + 50,5
10 Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
0 - 1 + 58,8

Achtervolging

12,5 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 - 0 - 0 - 0 31.22,1
Zilver Sebastian Samuelsson
Vlag van Zweden
 SWE
0 - 0 - 0 - 0 + 7,3
Brons Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 1 - 1 - 0 + 8,1
4 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
2 - 0 - 0 - 0 + 32,5
5 Simon Desthieux
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 - 0 - 0 - 1 + 41,9
6 Sturla Holm Lægreid
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 0 - 1 - 0 + 57,9
7 Edoeard Latypov
Russische Biatlon Unie
RBU
0 - 0 - 1 - 1 + 1.35,1
8 Artem Pryma
Vlag van Oekraïne
 UKR
0 - 1 - 2 - 0 + 2.00,6
9 Simon Eder
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 - 0 - 1 - 0 + 2.03,8
10 Andrejs Rastorgujevs
Vlag van Letland
 LAT
0 - 1 - 1 - 1 + 2.12,1
10 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Tiril Eckhoff
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 - 0 - 1 - 0 30.38,1
Zilver Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 AUT
1 - 0 - 0 - 0 + 17,3
Brons Anaïs Chevalier-Bouchet
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 - 1 - 0 - 1 + 33,0
4 Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
0 - 0 - 0 - 0 + 45,2
5 Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
0 - 0 - 2 - 0 + 49,3
6 Vanessa Hinz
Vlag van Duitsland
 GER
0 - 0 - 0 - 0 + 1.05,1
7 Olena Pidhroesjna
Vlag van Oekraïne
 UKR
0 - 0 - 0 - 0 + 1.13,9
8 Denise Herrmann
Vlag van Duitsland
 GER
1 - 0 - 0 - 2 + 1.16,3
9 Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 0 - 1 - 2 + 1.26,5
10 Ingrid Landmark Tandrevold
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 0 - 0 - 2 + 1.34,1

Massastart

15 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Sturla Holm Lægreid
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 0 - 0 - 1 36.27,2
Zilver Johannes Dale
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 1 - 1 - 0 + 10,2
Brons Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 - 1 - 0 - 0 + 12,8
4 Simon Eder
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 - 0 - 0 - 1 + 23,1
5 Jakov Fak
Vlag van Slovenië
 SLO
0 - 0 - 0 - 1 + 30,0
6 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 1 - 0 - 1 + 33,3
7 Lukas Hofer
Vlag van Italië
 ITA
0 - 1 - 0 - 1 + 39,7
8 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
2 - 0 - 2 - 1 + 45,4
9 Aleksandr Loginov
Russische Biatlon Unie
RBU
0 - 1 - 0 - 1 + 50,0
10 Sebastian Samuelsson
Vlag van Zweden
 SWE
0 - 0 - 2 - 1 + 59,7
12,5 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 - 0 - 0 - 0 36.05,7
Zilver Ingrid Landmark Tandrevold
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 0 - 1 - 0 + 21,7
Brons Tiril Eckhoff
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 - 0 - 1 - 1 + 23,0
4 Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 - 1 - 0 - 0 + 23,6
5 Lisa Vittozzi
Vlag van Italië
 ITA
0 - 1 - 0 - 0 + 48,9
6 Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
1 - 0 - 1 - 0 + 52,6
7 Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
1 - 0 - 1 - 0 + 57,7
8 Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
1 - 0 - 1 - 1 + 1.05,3
9 Baiba Bendika
Vlag van Letland
 LAT
0 - 0 - 0 - 2 + 1.14,3
10 Vanessa Hinz
Vlag van Duitsland
 GER
0 - 0 - 1 - 0 + 1.21,2

Estafette

4 x 7,5 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Sturla Holm Lægreid
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
Vetle Sjåstad Christiansen
Vlag van Noorwegen
 NOR
0+1 0+1
0+0 0+3
0+1 0+0
0+0 0+2
1:12.27,4
Zilver Peppe Femling
Jesper Nelin
Martin Ponsiluoma
Sebastian Samuelsson
Vlag van Zweden
 SWE
0+3 0+0
0+1 0+0
0+2 0+1
0+0 0+0
+ 33,1
Brons Said Chalili
Matvej Jelisejev
Aleksandr Loginov
Edoeard Latypov
Russische Biatlon Unie
RBU
0+2 0+0
0+0 0+1
0+0 0+1
0+0 0+1
+ 50,9
4 Antonin Guigonnat
Quentin Fillon Maillet
Simon Desthieux
Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 FRA
0+0 0+3
0+1 1+3
0+0 0+1
0+0 0+3
+ 1.02,9
5 Bogdan Tsymbal
Dmytro Pidroetsjnyi
Artem Pryma
Anton Doedtsjenko
Vlag van Oekraïne
 UKR
0+0 0+0
0+0 0+0
0+1 0+0
0+2 0+1
+ 1.12,7
6 Didier Bionaz
Lukas Hofer
Tommaso Giacomel
Dominik Windisch
Vlag van Italië
 ITA
0+0 0+3
0+2 0+3
0+0 1+3
0+0 1+3
+ 1.35,5
7 Erik Lesser
Roman Rees
Arnd Peiffer
Benedikt Doll
Vlag van Duitsland
 GER
0+1 0+2
0+0 0+0
0+0 0+0
0+1 0+0
+ 1.43,2
8 Miha Dovžan
Jakov Fak
Rok Tršan
Alex Cisar
Vlag van Slovenië
 SLO
0+1 0+3
0+0 0+1
0+1 0+0
0+2 0+0
+ 1.44,3
9 Mikita Labastau
Anton Smolski
Maksim Varabei
Dzmitri Lazoeski
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
0+0 0+1
0+3 0+0
0+2 0+0
0+0 0+3
+ 2.25,4
10 David Komatz
Felix Leitner
Simon Eder
Julian Eberhard
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0+0 1+3
0+0 0+0
0+1 0+0
0+2 0+0
+ 2.31,1
4 x 6 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Ingrid Landmark Tandrevold
Tiril Eckhoff
Ida Lien
Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
0+0 0+1
0+2 0+1
0+1 0+2
0+3 0+1
1:10.39,0
Zilver Vanessa Hinz
Janina Hettich
Denise Herrmann
Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
0+0 0+0
0+2 0+0
0+3 0+0
0+0 0+0
+ 8,8
Brons Anastasiya Merkoesjyna
Joelia Dzjyma
Darja Blasjko
Olena Pidhroesjna
Vlag van Oekraïne
 UKR
0+1 0+0
0+1 0+2
0+1 0+0
0+0 0+2
+ 9,2
4 Iryna Krjoeko
Dzinara Alimbekava
Hanna Sola
Jelena Kroetsjinkina
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
0+2 0+0
0+0 0+0
0+1 0+2
0+2 0+1
+ 28,8
5 Johanna Skottheim
Linn Persson
Elvira Öberg
Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
0+1 0+2
0+3 0+0
0+2 0+0
0+1 0+0
+ 47,9
6 Kinga Zbylut
Monika Hojnisz-Staręga
Kamila Żuk
Anna Mąka
Vlag van Polen
 POL
0+0 0+1
0+0 0+0
0+1 0+1
0+1 0+2
+ 52,1
7 Dunja Zdouc
Katharina Innerhofer
Julia Schwaiger
Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0+3 0+2
0+2 0+3
0+1 0+1
0+2 0+1
+ 1.04,4
8 Anaïs Bescond
Anaïs Chevalier-Bouchet
Chloé Chevalier
Julia Simon
Vlag van Frankrijk
 FRA
0+0 0+0
0+0 0+1
0+1 0+0
0+2 0+1
+ 1.15,2
9 Lisa Vittozzi
Michela Carrara
Federica Sanfilippo
Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
0+0 0+0
0+3 0+1
0+3 0+2
0+0 0+0
+ 1.28,1
10 Jessica Jislová
Eva Puskarčíková
Markéta Davidová
Lucie Charvátová
Vlag van Tsjechië
 CZE
0+0 0+2
0+1 0+0
0+0 0+0
0+2 0+1
+ 1.40,4

Gemengde estafette

Single-Mixed-Relay
# Naam Land Straf Tijd
Goud Antonin Guigonnat
Julia Simon
Antonin Guigonnat
Julia Simon
Vlag van Frankrijk
 FRA
0+2 0+1
0+0 0+0
0+0 0+0
0+1 0+1
36.42,4
Zilver Johannes Thingnes Bø
Tiril Eckhoff
Johannes Thingnes Bø
Tiril Eckhoff
Vlag van Noorwegen
 NOR
0+1 0+2
0+1 0+1
0+3 0+1
0+0 0+0
+ 2,8
Brons Sebastian Samuelsson
Hanna Öberg
Sebastian Samuelsson
Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
0+2 0+1
0+0 0+1
0+0 0+1
0+2 0+1
+ 22,6
4 Artem Pryma
Darja Blasjko
Artem Pryma
Darja Blasjko
Vlag van Oekraïne
 UKR
0+1 0+1
0+0 0+0
0+0 0+0
0+0 0+1
+ 35,9
5 Lukas Hofer
Dorothea Wierer
Lukas Hofer
Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
0+0 0+1
0+0 0+0
0+1 0+1
0+0 1+3
+ 55,2
6 Simon Eder
Lisa Hauser
Simon Eder
Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0+0 0+0
0+1 0+0
0+1 0+2
0+0 1+3
+ 1.03,5
7 Erik Lesser
Franziska Preuß
Erik Lesser
Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
0+1 1+3
0+2 0+2
0+1 0+0
0+1 0+0
+ 1.21,2
8 Christian Gow
Emma Lunder
Christian Gow
Emma Lunder
Vlag van Canada
 CAN
0+0 0+2
0+1 0+1
0+0 0+0
0+2 0+0
+ 1.24,4
9 Benjamin Weger
Irene Cadurisch
Benjamin Weger
Irene Cadurisch
Vlag van Zwitserland
 SUI
0+1 0+1
0+0 0+0
1+3 0+1
0+0 0+3
+ 1.50,2
10 Rene Zahkna
Johanna Talihärm
Rene Zahkna
Johanna Talihärm
Vlag van Estland
 EST
0+2 0+0
1+3 0+1
0+1 0+0
0+0 0+0
+ 1.56,4
2 x 7,5 km mannen + 2 x 7,5 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Sturla Holm Lægreid
Johannes Thingnes Bø
Tiril Eckhoff
Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
0+0 0+1
0+1 0+1
0+2 0+2
0+1 0+3
1:20.19,3
Zilver David Komatz
Simon Eder
Dunja Zdouc
Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0+1 0+0
0+0 0+0
0+0 0+0
0+0 0+1
+ 27,0
Brons Sebastian Samuelsson
Martin Ponsiluoma
Linn Persson
Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
0+0 0+2
0+1 0+2
0+0 0+1
0+2 0+0
+ 30,6
4 Artem Pryma
Dmytro Pidroetsjni
Joelia Dzjyma
Olena Pidhroesjna
Vlag van Oekraïne
 UKR
0+1 0+0
0+1 0+2
0+1 0+0
0+0 0+3
+ 31,1
5 Émilien Jacquelin
Quentin Fillon Maillet
Anaïs Chevalier-Bouchet
Julia Simon
Vlag van Frankrijk
 FRA
0+2 0+0
0+2 0+1
0+1 1+3
0+1 0+0
+ 46,2
6 Didier Bionaz
Lukas Hofer
Dorothea Wierer
Lisa Vittozzi
Vlag van Italië
 ITA
0+2 0+1
0+0 0+1
0+0 0+1
0+1 0+0
+ 58,9
7 Erik Lesser
Arnd Peiffer
Denise Herrmann
Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
0+1 0+3
0+0 0+1
0+0 0+3
0+1 0+2
+ 1.04,9
8 Christian Gow
Scott Gow
Nadia Moser
Emma Lunder
Vlag van Canada
 CAN
0+0 0+1
0+0 0+1
0+0 0+3
0+1 0+0
+ 2.06,0
9 Aleksandr Loginov
Edoeard Latypov
Svetlana Mironova
Oeljana Kajsjeva
Russische Biatlon Unie
RBU
0+2 0+1
0+3 0+0
0+0 2+3
0+0 0+0
+ 2.11,4
10 Benjamin Weger
Jeremy Finello
Selina Gasparin
Lena Häcki
Vlag van Zwitserland
 SUI
0+1 0+1
0+0 0+1
0+0 0+0
0+3 1+3
+ 2.38,5

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldkampioenschappen biatlon 2021
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.