Wimbledon 2010 (gemengddubbel) - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wimbledon 2010 (gemengddubbel).

Wimbledon 2010 (gemengddubbel)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Op het toernooi van Wimbledon in 2010 speelden de mannen en vrouwen in het gemengd dubbelspel van 24 juni tot en met 4 juli 2010. Anna-Lena Grönefeld en Mark Knowles waren de titelhouders, maar Grönefeld speelde niet mee. Knowles bereikte met Katarina Srebotnik de derde ronde.

In de finale wonnen de als tweede geplaatste Cara Black en Leander Paes van Lisa Raymond en Wesley Moodie (het elfde reekshoofd).

Halve finale tussen de latere winnaars Leander Paes/Cara Black (links) en Lukáš Dlouhý/Iveta Benešová (rechts)
Halve finale tussen de latere winnaars Leander Paes/Cara Black (links) en Lukáš Dlouhý/Iveta Benešová (rechts)
Zie Wimbledon 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Algemeen

Geplaatste teams

Nr. Team Resultaat Uitgeschakeld door Nr. Team Resultaat Uitgeschakeld door
1.
Samantha Stosur
Nenad Zimonjić
derde ronde
Kim Clijsters
Xavier Malisse
9.
Iveta Benešová
Lukáš Dlouhý
halve finale
Cara Black
Leander Paes
2.
Cara Black
Leander Paes
winnaars 10.
Rennae Stubbs
Marcelo Melo
halve finale
Lisa Raymond
Wesley Moodie
3.
Liezel Huber
Mahesh Bhupathi
tweede ronde
Vera Doesjevina
Dmitri Toersoenov
11.
Lisa Raymond
Wesley Moodie
finale
Cara Black
Leander Paes
4.
Nuria Llagostera Vives
Oliver Marach
tweede ronde
Jaroslava Sjvedova
Julian Knowle
12.
Chan Yung-jan
Paul Hanley
kwartfinale
Cara Black
Leander Paes
5.
Katarina Srebotnik
Mark Knowles
derde ronde
Chan Yung-jan
Paul Hanley
13.
Jekaterina Makarova
Robert Lindstedt
tweede ronde
Hsieh Su-wei
Bruno Soares
6.
Bethanie Mattek-Sands
Daniel Nestor
derde ronde
Rennae Stubbs
Marcelo Melo
14.
Anabel Medina Garrigues
Marc López
afgemeld
7.
Alisa Klejbanova
Maks Mirni
derde ronde
Lisa Raymond
Wesley Moodie
15.
Jelena Vesnina
Andy Ram
tweede ronde
Kim Clijsters
Xavier Malisse
8.
Yan Zi
Mariusz Fyrstenberg
derde ronde
Iveta Benešová
Lukáš Dlouhý
16.
Tathiana Garbin
Marcin Matkowski
tweede ronde
Anna Smith
Jonathan Marray

Prijzengeld

Resultaat Prijzengeld
(per team)
winnaars 92.000 £
finale 46.000 £
halve finale 23.000 £
kwartfinale 10.500 £
derde ronde 5.200 £
tweede ronde 2.600 £
eerste ronde 1.300 £

Toernooischema

Eindfase

  Halve finale Finale
                         
  10  
Rennae Stubbs
 
Marcelo Melo
4 4    
11  
Lisa Raymond
 
Wesley Moodie
6 6    
  11  
Lisa Raymond
 
Wesley Moodie
4 65  
  2  
Cara Black
 
Leander Paes
6 7  
9  
Iveta Benešová
 
Lukáš Dlouhý
3 3  
  2  
Cara Black
 
Leander Paes
6 6    

Deel 1

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    1  
Samantha Stosur
 
Nenad Zimonjić
6 6    
   
Vania King
 
Christopher Kas
3 4       WC  
Sarah Borwell
 
Colin Fleming
1 4    
WC  
Sarah Borwell
 
Colin Fleming
6 6         1  
Samantha Stosur
 
Nenad Zimonjić
4 64    
   
Kim Clijsters
 
Xavier Malisse
6 6            
Kim Clijsters
 
Xavier Malisse
6 7    
   
Chuang Chia-jung
 
Filip Polášek
3 4          
Kim Clijsters
 
Xavier Malisse
6 6  
    15  
Jelena Vesnina
 
Andy Ram
3 2    
         
Kim Clijsters
 
Xavier Malisse
63 63  
      10  
Rennae Stubbs
 
Marcelo Melo
7 7  
    10  
Rennae Stubbs
 
Marcelo Melo
6 6    
   
Marie-Ève Pelletier
 
Tommy Robredo
66 4          
Monica Niculescu
 
Horia Tecău
3 2    
   
Monica Niculescu
 
Horia Tecău
7 6         10  
Rennae Stubbs
 
Marcelo Melo
7 6  
   
Alla Koedrjavtseva
 
Aisam-ul-Haq Qureshi
63 3         6  
Bethanie Mattek-Sands
 
Daniel Nestor
5 4    
WC  
Lindsay Davenport
 
Bob Bryan
7 6       WC  
Lindsay Davenport
 
Bob Bryan
4 6 9
    6  
Bethanie Mattek-Sands
 
Daniel Nestor
6 3 11  
 

Deel 2

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    4  
Nuria Llagostera Vives
 
Oliver Marach
2 2    
   
Jaroslava Sjvedova
 
Julian Knowle
3 6 12        
Jaroslava Sjvedova
 
Julian Knowle
6 6    
   
Andrea Petković
 
Philipp Marx
6 3 10          
Jaroslava Sjvedova
 
Julian Knowle
6 7    
   
Hsieh Su-wei
 
Bruno Soares
6 4 6          
Hsieh Su-wei
 
Bruno Soares
4 5    
   
Barbora Záhlavová-Strýcová

 
Philipp Petzschner
3 6 4        
Hsieh Su-wei
 
Bruno Soares
7 6  
    13  
Jekaterina Makarova
 
Robert Lindstedt
65 4    
         
Jaroslava Sjvedova
 
Julian Knowle
68 6 2
      11  
Lisa Raymond
 
Wesley Moodie
7 3 6
    11  
Lisa Raymond
 
Wesley Moodie
6 7    
   
Anastasia Rodionova
 
Rohan Bopanna
64 2          
Volha Havartsova
 
Eric Butorac
3 63    
   
Volha Havartsova
 
Eric Butorac
7 6         11  
Lisa Raymond
 
Wesley Moodie
4 7 6
   
Julia Görges
 
Michael Kohlmann
7 1 4       7  
Alisa Klejbanova
 
Maks Mirni
6 62 2  
   
Gisela Dulko
 
Juan Ignacio Chela
67 6 6        
Gisela Dulko
 
Juan Ignacio Chela
62 3  
    7  
Alisa Klejbanova
 
Maks Mirni
7 6    
 

Deel 3

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    8  
Yan Zi
 
Mariusz Fyrstenberg
7 6    
   
Klaudia Jans
 
Santiago González
6 6          
Klaudia Jans
 
Santiago González
65 3    
Alt  
Lucie Hradecká
 
Leoš Friedl
3 3         8  
Yan Zi
 
Mariusz Fyrstenberg
4 4    
   
Vera Zvonarjova
 
André Sá
6 6         9  
Iveta Benešová
 
Lukáš Dlouhý
6 6    
WC  
Laura Robson
 
Jamie Murray
3 3          
Vera Zvonarjova
 
André Sá
7 4 4
    9  
Iveta Benešová
 
Lukáš Dlouhý
64 6 6  
      9  
Iveta Benešová
 
Lukáš Dlouhý
3 6 6
         
Vera Doesjevina
 
Dmitri Toersoenov
6 3 4
    16  
Tathiana Garbin
 
Marcin Matkowski
66 7 4  
   
Yanina Wickmayer
 
Dick Norman
3 6 5     WC  
Anna Smith
 
Jonathan Marray
7 63 6  
WC  
Anna Smith
 
Jonathan Marray
6 3 7       WC  
Anna Smith
 
Jonathan Marray
4 7 1
   
Anastasija Pavljoetsjenkova

 
Jean-Julien Rojer
3 6 2          
Vera Doesjevina
 
Dmitri Toersoenov
6 65 6  
   
Vera Doesjevina
 
Dmitri Toersoenov
6 3 6        
Vera Doesjevina
 
Dmitri Toersoenov
6 3 6
    3  
Liezel Huber
 
Mahesh Bhupathi
2 6 3  
 

Deel 4

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    5  
Katarina Srebotnik
 
Mark Knowles
4 6 6  
   
Andrea Hlaváčková
 
Michal Mertiňák
2 3          
Elena Baltacha
 
Ken Skupski
6 2 3  
   
Elena Baltacha
 
Ken Skupski
6 6         5  
Katarina Srebotnik
 
Mark Knowles
6 3 5  
WC  
Anne Keothavong
 
Ross Hutchins
4 4         12  
Chan Yung-jan
 
Paul Hanley
3 6 7  
   
Alexandra Dulgheru
 
David Marrero
6 6          
Alexandra Dulgheru
 
David Marrero
1 3  
    12  
Chan Yung-jan
 
Paul Hanley
6 6    
      12  
Chan Yung-jan
 
Paul Hanley
4 7 3
      2  
Cara Black
 
Leander Paes
6 64 6
       
Alicja Rosolska
 
Igor Zelenay
5 7 7  
   
Kateryna Bondarenko
 
Jordan Kerr
6 6          
Kateryna Bondarenko
 
Jordan Kerr
7 66 5  
   
Timea Bacsinszky
 
Johan Brunström
4 4            
Alicja Rosolska
 
Igor Zelenay
1 3  
   
Vladimíra Uhlířová
 
Martin Damm
4 6 7       2  
Cara Black
 
Leander Paes
6 6    
   
Flavia Pennetta
 
Dušan Vemić
6 3 5        
Vladimíra Uhlířová
 
Martin Damm
3 6 2
    2  
Cara Black
 
Leander Paes
6 3 6  
 
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wimbledon 2010 (gemengddubbel)
Listen to this article