Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004.

Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Wood tegen Zamanduridis in de tweede ronde Grieks-Romeins worstelen tot 66 kg op de Olympische Zomerspelen 2004
Wood tegen Zamanduridis in de tweede ronde Grieks-Romeins worstelen tot 66 kg op de Olympische Zomerspelen 2004

Worstelen is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene. Dit jaar was worstelen voor het eerst een Olympische discipline bij de dames.

Heren

Grieks-Romeins

tot 55 kg

rang sporter land
Goud István Majoros
 HUN
Zilver Gajdar Mamedalijev
 RUS
Brons Artiom Kiouregkian
 GRE
4 Aleksej Vakoelenko
 UKR
5 Lázaro Rivas Scull
 CUB
6 Irakli Tsjotsjoea
 GEO
7 Im Dae-won
 KOR
8 Håkan Nyblom
 DEN

tot 60 kg

rang sporter land
Goud Jung Ji-hyun
 KOR
Zilver Roberto Monzon
 CUB
Brons Armen Nazarjan
 BUL
4 Aleksej Sjevtsov
 RUS
5 Makoto Sasamoto
 JPN
6 Noerlan Koizjaiganov
 KAZ
7 Eusebiu Diaconu
 ROU
8 Şeref Tüfenk
 TUR

tot 66 kg

rang sporter land
Goud Farid Mansoerov
 AZE
Zilver Şeref Eroğlu
 TUR
Brons Mchitar Manoekjan
 KAZ
4 Jimmy Samuelsson
 SWE
5 Armen Vardanjan
 UKR
6 Konstantinos Arkoudeas
 GRE
7 Jannis Zamanduridis
 GER
8 Vaghinak Galoestjan
 ARM

tot 74 kg

rang sporter land
Goud Aleksandr Doktoerisjvili
 UZB
Zilver Marko Yli-Hannuksela
 FIN
Brons Varteres Samoergasjev
 RUS
4 Reto Bucher
 SUI
5 Danil Sjalimov
 KAZ
6 Filiberto Ascuy Aguilera
 CUB
7 Konstantin Schneider
 GER
8 Tamás Berzicza
 HUN

tot 84 kg

rang sporter land
Goud Aleksej Misjin
 RUS
Zilver Ara Abrahamian
 SWE
Brons Vjatsjeslav Makarenko
 BLR
4 Hamza Yerlikaya
 TUR
5 Dimitrios Avramis
 GRE
6 Aleksandr Darahan
 UKR
7 Shingo Matsumoto
 JPN
8 Levon Geghamjan
 ARM

tot 96 kg

rang sporter land
Goud Karam Ibrahim Gaber
 EGY
Zilver Ramaz Nozadze
 GEO
Brons Mehmet Özal
 TUR
4 Ernesto Williams Peña
 CUB
5 Genadi Chkhaidze
 KGZ
6 Gogi Kogoeasjvili
 RUS
7 Georgios Koutsioumpas
 GRE
8 Kalojan Dintsjev
 BUL

tot 120 kg

rang sporter land
Goud Chasan Barojev
 RUS
Zilver Georgi Tsoertsoemija
 KAZ
Brons Rulon Gardner
 USA
4 Sajad Barzi
 IRI
5 Mijaín López
 CUB
6 Yannick Szczepaniak
 UKR
7 Xenofon Koutsioumpas
 GRE
8 Sergej Moereiko
 BUL

Vrije stijl

tot 55 kg

rang sporter land
Goud Mavlet Batirov
 RUS
Zilver Stephen Abas
 USA
Brons Chikara Tanabe
 JPN
4 Amiran Karntanov
 GRE
5 Li Zhengyu
 CHN
6 Kim Hyo-sub
 KOR
7 Aleksandr Zacharoek
 UKR
8 O Song Nam
 PRK

tot 60 kg

rang sporter land
Goud Yandro Miguel Quintana
 CUB
Zilver Masoud Jokar
 IRI
Brons Kenji Inoue
 JPN
4 Vasyl Fedorysjin
 UZB
5 David Pogosian
 GEO
6 Guivi Sissaouri
 CAN
7 Jung Young-ho
 KOR
8 Lubos Cikel
 AUT

tot 66 kg

rang sporter land
Goud Elbroes Tedejev
 UKR
Zilver Jamill Kelly
 USA
Brons Machatsj Moertazalijev
 KOR
4 Leonid Spiridonov
 KAZ
5 Kazuhiko Ikematsu
 JPN
6 Apostolos Taskoudis
 GRE
7 Ömer Çubukci
 TUR
8 Serafim Barzakov
 BUL

tot 74 kg

rang sporter land
Goud Boevajsa Sajtijev
 RUS
Zilver Gennadi Lalijev
 KAZ
Brons Iván Fundora
 CUB
4 Krystian Brzozowski
 POL
5 Joe Williams
 USA
6 Daniel Igali
 CAN
7 Salvatore Rinella
 ITA
8 Arajik Gevorgjan
 ARM

tot 84 kg

rang sporter land
Goud Cael Sanderson
 USA
Zilver Moon Eui-jae
 KOR
Brons Sazjid Sazjidov
 RUS
4 Yoel Romero
 CUB
5 Majid Khodaei
 IRI
6 Lazaros Loizidis
 GRE
7 Taras Danko
 UKR
8 Sjamil Alijev
 TJK

tot 96 kg

rang sporter land
Goud Chadjimoerat Gatsalov
 RUS
Zilver Magomed Ibragimov
 UZB
Brons Alireza Heidari
 IRI
4 Daniel Cormier
 USA
5 Roestam Aghajev
 AZE
6 Wang Yuanyuan
 CHN
7 Aleksandr Sjemarov
 BLR
8 Eldari Koertanidze
 GEO

tot 120 kg

rang sporter land
Goud Artoer Tajmazov
 UZB
Zilver Alireza Rezaei
 IRI
Brons Aydın Polatçı
 TUR
4 Marid Moetalimov
 KAZ
5 Alexis Rodríguez Varela
 CUB
6 Koeramagomed Koeramagomedov
 RUS
7 Kerry McCoy
 USA
8 Bozjidar Bojadzjiev
 BUL

Dames

Vrije stijl

tot 48 kg

rang sporter land
Goud Irini Merleni
 UKR
Zilver Chiharu Icho
 JPN
Brons Patricia Miranda
 USA
4 Angélique Berthenet
 FRA
5 Larisa Oorzjak
 RUS
6 Brigitte Wagner
 GER
7 Lidija Karamtsjakova
 TJK
8 Enkhjargal Tsogtbazar
 MGL

tot 55 kg

rang sporter land
Goud Saori Yoshida
 JPN
Zilver Tonya Verbeek
 CAN
Brons Anna Gomis
 FRA
4 Ida-Theres Karlsson
 SWE
5 Sun Dongmei
 CHN
6 Tela O'Donnell
 USA
7 Lee Na-lae
 KOR
8 Tatjana Lazareva
 UKR

tot 63 kg

rang sporter land
Goud Kaori Icho
 JPN
Zilver Sara McMann
 USA
Brons Lise Legrand
 FRA
4 Stavroula Zygouri
 GRE
5 Viola Yanik
 CAN
6 Volha Chilko
 BLR
7 Stephanie Gross
 GER
8 Alena Kartasjova
 RUS

tot 72 kg

rang sporter land
Goud Wang Xu
 CHN
Zilver Goezel Manjoerova
 RUS
Brons Kyoko Hamaguchi
 JPN
4 Svetlana Sajenko
 UKR
5 Christine Nordhagen
 CAN
6 Anita Schätzle
 GER
7 Toccara Montgomery
 USA
8 Maria Louiza Vryoni
 GRE

Medaillespiegel

rang land Goud goud Zilver zilver Brons brons totaal
1
 Rusland
5 2 3 10
2
 Japan
2 1 3 6
3
 Oezbekistan
2 1 0 3
4
 Oekraïne
2 0 0 2
5
 Verenigde Staten
1 3 2 6
6
 Cuba
1 1 1 3
7
 Zuid-Korea
1 1 0 2
8
 Azerbeidzjan
1 0 0 1
 China
1 0 0 1
 Egypte
1 0 0 1
 Hongarije
1 0 0 1
12
 Iran
0 2 1 3
 Kazachstan
0 2 1 3
14
 Turkije
0 1 2 3
15
 Canada
0 1 0 1
 Finland
0 1 0 1
 Georgië
0 1 0 1
 Zweden
0 1 0 1
19
 Frankrijk
0 0 2 2
20
 Bulgarije
0 0 1 1
 Griekenland
0 0 1 1
 Wit-Rusland
0 0 1 1
totaal 18 18 18 54
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004
Listen to this article