Akademickie Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie 2010 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Akademickie Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie 2010.

Akademickie Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie 2010

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Akademickie Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie 2010
Data 27 - 29 sierpnia 2010
Miejscowość Polska Poznań, Jezioro Maltańskie


Medaliści C4 na 200 m
Medaliści C4 na 200 m

4. Akademickie Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie – zawody, które odbyły się w dniach 27 – 29 sierpnia 2010 w Poznaniu na torze regatowym Malta. W imprezie uczestniczyli zawodnicy z 23 państw.

Medaliści

Mężczyźni

Kajaki

Konkurencja: Złoto: Srebro: Brąz:
K1 200 m Łotwa Aleksejs Rumjancevs Polska Piotr Siemionowski Rosja Artiom Kononiuk
K1 500 m Słowacja Peter Gelle Australia Murray Stewart Rosja Artiom Kononiuk
K1 1000 m Serbia Marko Tomicević Słowacja Peter Gelle Australia Murray Stewart
K2 200 m  Łotwa
Krists Straume
Aleksejs Rumjancevs
 Węgry
Marton Sik
Gergely Boros
 Australia
Jesse Phillips
Stephen Bird
K2 500 m  Polska
Marcin Nickowski
Mariusz Kujawski
 Litwa
Rokas Malinauskas
Andrej Olijnik
 Australia
Jesse Phillips
Stephen Bird
K2 1000 m  Polska
Marcin Nickowski
Mariusz Kujawski
 Litwa
Rokas Malinauskas
Andrej Olijnik
 Węgry
Tibor Hufnagel
Aron Schenk
K4 200 m  Węgry
Marton Sik
Gergely Gyertyanos
Gergely Karsai
Gergely Boros
 Rumunia
Traian Neagu
Lonut Lustin Porcarasu
Toni Lonel Ioneticu
Stefan Vasile
 Polska
Marcin Nickowski
Mariusz Kujawski
Piotr Siemionowski
Tomasz Olszewski
K4 500 m  Rumunia
Traian Neagu
Lonut Lustin Porcarasu
Toni Lonel Ioneticu
Stefan Vasile
 Białoruś
Paweł Miadżwiedżu
Aliaksandr Liapioszka
Witalij Bialko
Iwan Rybakou
 Rosja
Siergiej Duz
Kirił Slusarienko
Denis Titow
Oleg Żestkow
K4 1000 m  Białoruś
Paweł Miadżwiedżu
Aliaksandr Liapioszka
Witalij Bialko
Iwan Rybakou
 Rumunia
Traian Neagu
Dan Costea
Toni Lonel Ioneticu
Stefan Vasile
 Węgry
Aron Schenk
Balint Gere
Patrik Szale
Mark Pinter

Kanadyjki

Konkurencja: Złoto: Srebro: Brąz:
C1 200 m Brazylia Nivalter Santos de Jesus Litwa Jevgenij Szuklin Węgry Peter Nagy
C1 500 m Litwa Jevgenij Szuklin Polska Tomasz Kaczor Kazachstan Rusłan Muratow
C1 1000 m Polska Tomasz Kaczor Czechy Filip Dvořák Kazachstan Rusłan Muratow
C2 200 m  Rumunia
Lazar Dumitrescu
Victor Mihalachi
 Węgry
Gabor Szeles
Peter Nagy
 Polska
Paweł Skowroński
Arkadiusz Toński
C2 500 m  Rumunia
Lazar Dumitrescu
Victor Mihalachi
 Węgry
Gabor Szeles
Peter Nagy
 Ukraina
Witalij Werhełesz
Denis Kamieriłow
C2 1000 m  Rumunia
Lazar Dumitrescu
Victor Mihalachi
 Węgry
Matyas Safran
Mihaly Safran
 Polska
Przemysław Kaczmarek
Piotr Kuleta
C4 200 m  Rosja
Paweł Pietrow
Dmitrij Adajew
Oleg Szelegow
Danił Jermakow
 Ukraina
Witalij Werhelesz
Denis Kamieriłow
Konstantyn Mielniczyk
Boris Sażaj
 Rumunia
Florin Comanici
Mihail Simimion
Nicolae Bogdan
Gabriel Gheoaca
C4 500 m  Rumunia
Florin Comanici
Mihail Simimion
Nicolae Bogdan
Gabriel Gheoaca
 Węgry
Matyas Safran
Mihaly Safran
Gabor Szeles
Peter Nagy
 Ukraina
Witalij Werhelesz
Denis Kamieriłow
Konstantyn Mielniczyk
Boris Sażaj
C4 1000 m  Rumunia
Florin Comanici
Mihail Simimion
Nicolae Bogdan
Gabriel Gheoaca
 Węgry
Matyas Safran
Mihaly Safran
Gabor Szeles
Peter Nagy
 Polska
Tomasz Pośpiech
Paweł Skowroński
Łukasz Woszczyński
Bartosz Pławski

Kobiety

Kajaki

Konkurencja: Złoto: Srebro: Brąz:
K1 200 m Ukraina Inna Klinowa Słowacja Ivana Kmeťová Czechy Jana Blahová
K1 500 m Polska Ewelina Wojnarowska Białoruś Wolha Kudżenka Serbia Antonija Nađ
K2 200 m  Słowacja
Ivana Kmeťová
Martina Kohlová
 Serbia
Nikolina Moldovan
Olivera Moldovan
 Węgry
Petra Szabo
Dzsenifer Toth
K2 500 m  Serbia
Nikolina Moldovan
Olivera Moldovan
 Słowacja
Ivana Kmeťová
Martina Kohlová
 Polska
Karolina Naja
Sandra Pawełczak
K4 200 m  Białoruś
Sofija Mikczeiczyk
Irina Ladzinskaja
Maryna Paltaran
Wolha Kudżenka
 Czechy
Jana Blahová
Anna Adamová
Jana Šebestová
Andrea Doktorová
 Polska
Karolina Naja
Agnieszka Kowalczyk
Edyta Dzieniszewska
Paulina Wiewióra
K4 500 m  Czechy
Andrea Doktorová
Lucie Matoušková
Anna Adamová
Jana Šebestová
 Białoruś
Sofija Mikczeiczyk
Irina Ladzinskaja
Maryna Paltaran
Wolha Kudżenka
 Polska
Karolina Naja
Ewelina Wojnarowska
Sandra Pawełczak
Magdalena Krukowska
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Akademickie Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie 2010
Listen to this article