Biegi narciarskie na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017 – sprint mężczyzn - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Biegi narciarskie na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017 – sprint mężczyzn.

Biegi narciarskie na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017 – sprint mężczyzn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017
Biegi narciarskie
Sprint techniką dowolną mężczyzn
Włochy Federico Pellegrino
Rosja Siergiej Ustiugow
Norwegia Johannes Høsflot Klæbo
Biegi narciarskie na
Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017
Sprint
Indywidualny mężczyźni kobiety
Drużynowy mężczyźni kobiety
Dystanse
Bieg indywidualny mężczyźni kobiety
Bieg łączony mężczyźni kobiety
Bieg masowy mężczyźni kobiety
Sztafeta mężczyźni kobiety

Sprint techniką dowolną mężczyzn – jedna z konkurencji rozgrywanych w ramach biegów narciarskich na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017. Zawody zostały rozegrane 23 lutego 2017 w fińskim Lahti. Tytułu z poprzednich mistrzostw, w szwedzkim Falun bronił Norweg Petter Northug, lecz w technice klasycznej. Do startu w eliminacjach przystąpiło 156 biegaczy z 52 krajów (oprócz nich dwóch nie przystąpiło do startu). Ostatecznie złoty medal zdobył Włoch Federico Pellegrino, natomiast obrońca tytułu uplasował się na piątej pozycji.

Wyniki

Eliminacje

W eliminacjach każdy zawodnik biegł indywidualnie. Po ukończeniu rywalizacji przez wszystkich biegaczy, 30 zawodników z najlepszymi czasami awansowało do ćwierćfinałów.

Pozycja Nr Zawodnik Reprezentacja Czas Strata Uwagi
1. 4 Ustiugow, SiergiejSiergiej Ustiugow  Rosja 3:11,72 Q
2. 8 Krogh, Finn HågenFinn Hågen Krogh  Norwegia 3:14,43 +2,71 Q
3. 18 Skar, Sindre BjørnestadSindre Bjørnestad Skar  Norwegia 3:15,11 +3,39 Q
4. 17 Jylhä, MarttiMartti Jylhä  Finlandia 3:15,58 +3,86 Q
5. 16 Pellegrino, FedericoFederico Pellegrino  Włochy 3:15,84 +4,12 Q
6. 15 Klæbo, Johannes HøsflotJohannes Høsflot Klæbo  Norwegia 3:16,28 +4,56 Q
7. 1 Chanavat, LucasLucas Chanavat  Francja 3:17,25 +5,53 Q
8. 32 Bołszunow, AleksandrAleksandr Bołszunow  Rosja 3:17,27 +5,55 Q
9. 23 Strandvall, MatiasMatias Strandvall  Finlandia 3:17,44 +5,72 Q
10. 7 Hakola, RistomattiRistomatti Hakola  Finlandia 3:17,47 +5,75 Q
11. 2 Hamilton, SimeonSimeon Hamilton  Stany Zjednoczone 3:19,32 +7,60 Q
12. 19 Halfvarsson, CalleCalle Halfvarsson  Szwecja 3:19,42 +7,70 Q
13. 5 Harvey, AlexAlex Harvey  Kanada 3:19,57 +7,85 Q
14. 10 Iversen, EmilEmil Iversen  Norwegia 3:19,63 +7,91 Q
15. 26 Pentsinen, AnssiAnssi Pentsinen  Finlandia 3:19,75 +8,03 Q
16. 14 Gafarow, AntonAnton Gafarow  Rosja 3:19,96 +8,24 Q
17. 12 Hediger, JovianJovian Hediger  Szwajcaria 3:20,10 +8,38 Q
18. 3 Rietiwych, GlebGleb Rietiwych  Rosja 3:20,17 +8,45 Q
19. 28 Jay, RenaudRenaud Jay  Francja 3:20,47 +8,75 Q
20. 9 Newell, AndrewAndrew Newell  Stany Zjednoczone 3:20,62 +8,90 Q
21. 11 Staręga, MaciejMaciej Staręga  Polska 3:20,84 +9,12 Q
22. 6 Young, AndrewAndrew Young  Wielka Brytania 3:20,88 +9,16 Q
23. 22 Svensson, OskarOskar Svensson  Szwecja 3:20,91 +9,19 Q
24. 31 Miyazawa, HiroyukiHiroyuki Miyazawa  Japonia 3:21,39 +9,67 Q
25. 20 Peterson, TeodorTeodor Peterson  Szwecja 3:21,41 +9,69 Q
26. 24 Northug, PetterPetter Northug  Norwegia 3:21,42 +9,70 Q
27. 34 Furger, RomanRoman Furger  Szwajcaria 3:21,76 +10,04 Q
28. 27 Eisenlauer, SebastianSebastian Eisenlauer  Niemcy 3:21,78 +10,06 Q
29. 25 Jouve, RichardRichard Jouve  Francja 3:22,09 +10,37 Q
30. 21 Gros, BaptisteBaptiste Gros  Francja 3:22,30 +10,58
31. 33 Westberg, Karl-JohanKarl-Johan Westberg  Szwecja 3:22,63 +10,91
32. 29 Tritscher, BernhardBernhard Tritscher  Austria 3:23,19 +11,47
33. 40 Kuklin, MichaiłMichaił Kuklin  Białoruś 3:23,44 +11,72
34. 43 Šimenc, MihaMiha Šimenc  Słowenia 3:23,62 +11,90
35. 39 Bjornsen, ErikErik Bjornsen  Stany Zjednoczone 3:24,31 +12,59
36. 50 Lampič, JanezJanez Lampič  Słowenia 3:24,57 +12,85
37. 42 Urbani, SimoneSimone Urbani  Włochy 3:25,09 +13,37
38. 53 Astapienka, JuryjJuryj Astapienka  Białoruś 3:25,11 +13,39
39. 51 Wołotka, DienisDienis Wołotka  Kazachstan 3:25,39 +13,67
40. 66 Bing, ThomasThomas Bing  Niemcy 3:25,70 +13,98
41. 37 Bartoň, JanJan Bartoň  Czechy 3:27,34 +15,62
42. 45 Bellingham, PhilipPhilip Bellingham  Australia 3:27,46 +15,74
43. 61 Novák, MichalMichal Novák  Czechy 3:28,07 +16,35
44. 41 Stadlober, LuisLuis Stadlober  Austria 3:28,27 +16,55
45. 35 Ränkel, RaidoRaido Ränkel  Estonia 3:28,52 +16,80
46. 38 Cockney, JesseJesse Cockney  Kanada 3:28,54 +16,82
47. 13 Väljas, LenLen Väljas  Kanada 3:28,88 +17,16
48. 72 Perechoda, RusłanRusłan Perechoda  Ukraina 3:29,08 +17,36
49. 30 Kilp, MarkoMarko Kilp  Estonia 3:29,30 +17,58
50. 65 Siemionow, MichaiłMichaił Siemionow  Białoruś 3:29,47 +17,75
51. 73 Pepene, Paul ConstantinPaul Constantin Pepene  Rumunia 3:29,73 +18,01
52. 44 Johnsgaard, KnuteKnute Johnsgaard  Kanada 3:30,11 +18,39
53. 49 Cole, MorganMorgan Cole  Stany Zjednoczone 3:30,13 +18,41
54. 59 Razým, AlešAleš Razým  Czechy 3:30,76 +19,04
55. 71 Rachimbajew, DauletDaulet Rachimbajew  Kazachstan 3:30,91 +19,19
56. 76 Cioancă, Alin FlorinAlin Florin Cioancă  Rumunia 3:31,18 +19,46
57. 57 Bikše, IndulisIndulis Bikše  Łotwa 3:31,75 +20,03
58. 54 Dadić, EdiEdi Dadić  Chorwacja 3:32,39 +20,67
59. 82 Kónya, ÁdámÁdám Kónya  Węgry 3:32,96 +21,24
60. 56 Dolar, MihaMiha Dolar  Słowenia 3:33,21 +21,49
61. 92 Popa, Raul MihaiRaul Mihai Popa  Rumunia 3:33,27 +21,55
62. 63 Šulek, MiroslavMiroslav Šulek  Słowacja 3:33,41 +21,69
63. 60 Antolec, JanJan Antolec  Polska 3:33,56 +21,84
64. 48 Klisz, PawełPaweł Klisz  Polska 3:34,74 +23,02
65. 46 Vaičiulis, ModestasModestas Vaičiulis  Litwa 3:35,08 +23,36
66. 62 Krasowski, OłeksijOłeksij Krasowski  Ukraina 3:35,34 +23,62
67. 70 Watson, CallumCallum Watson  Australia 3:35,94 +24,22
68. 55 Segeč, AndrejAndrej Segeč  Słowacja 3:36,27 +24,55
69. 52 Koll, KristjanKristjan Koll  Estonia 3:36,87 +25,15
70. 86 Hulgaard, LasseLasse Hulgaard  Dania 3:36,99 +25,27
71. 67 Smith, CallumCallum Smith  Wielka Brytania 3:37,19 +25,47
72. 80 Rojo, ImanolImanol Rojo  Hiszpania 3:37,32 +25,60
73. 87 Clugnet, JamesJames Clugnet  Wielka Brytania 3:37,50 +25,78
74. 88 Hogiu, PetricăPetrică Hogiu  Rumunia 3:37,72 +26,00
75. 69 Westgård, Thomas HjalmarThomas Hjalmar Westgård  Irlandia 3:38,22 +26,50
76. 74 Vīgants, RaimoRaimo Vīgants  Łotwa 3:38,44 +26,72
77. 68 Liederer, NiklasNiklas Liederer  Austria 3:38,52 +26,80
78. 84 Rastić, DamirDamir Rastić  Serbia 3:38,56 +26,84
79. 137 Crnković, KrešimirKrešimir Crnković  Chorwacja 3:40,62 +28,90
80. 64 Tierientjew, StepanStepan Tierientjew  Litwa 3:40,70 +28,98
81. 91 Plakalović, MladenMladen Plakalović  Bośnia i Hercegowina 3:40,95 +29,23
82. 148 Langer, ThierryThierry Langer  Belgia 3:41,06 +29,34
83. 81 Orłyk, AndrijAndrij Orłyk  Ukraina 3:41,34 +29,62
84. 83 Kovacs, PaulPaul Kovacs  Australia 3:42,69 +30,97
85. 75 Strolia, TautvydasTautvydas Strolia  Litwa 3:43,20 +31,48
86. 78 Michalovský, RudolfRudolf Michalovský  Słowacja 3:43,27 +31,55
87. 79 Dursun, HamzaHamza Dursun  Turcja 3:44,86 +33,14
88. 99 Šnoriņš, JānisJānis Šnoriņš  Łotwa 3:45,44 +33,72
89. 85 Drūsys, JauniusJaunius Drūsys  Litwa 3:46,37 +34,65
90. 89 Birgisson, SævarSævar Birgisson  Islandia 3:47,30 +35,58
91. 103 De Marre, ThibautThibaut De Marre  Belgia 3:47,94 +36,22
92. 104 Yoltukhovskyy, OłehOłeh Yoltukhovskyy  Ukraina 3:48,42 +36,70
93. 96 Mikajelian, MikajelMikajel Mikajelian  Armenia 3:48,74 +37,02
94. 100 Ayçiçek, ÖmerÖmer Ayçiçek  Turcja 3:48,85 +37,13
95. 108 Šmrković, RejhanRejhan Šmrković  Serbia 3:49,60 +37,88
96. 95 Wijaczew, NikołajNikołaj Wijaczew  Bułgaria 3:50,39 +38,67
97. 90 Czuczuganow, JordanJordan Czuczuganow  Bułgaria 3:50,80 +39,08
98. 77 Møller, MartinMartin Møller  Dania 3:51,11 +39,39
99. 98 Montgomery, NickNick Montgomery  Australia 3:51,13 +39,41
100. 97 Skender, MarkoMarko Skender  Chorwacja 3:51,71 +39,99
101. 118 Oğlağo, AmedAmed Oğlağo  Turcja 3:51,95 +40,23
102. 106 Hrkalović, EmirEmir Hrkalović  Serbia 3:52,11 +40,39
103. 113 Gombos, KárolyKároly Gombos  Węgry 3:53,47 +41,75
104. 122 Fernandez, Yonathan JesusYonathan Jesus Fernandez  Chile 3:54,45 +42,73
105. 120 Ognjanow, SimeonSimeon Ognjanow  Bułgaria 3:57,47 +45,75
106. 93 Sejd, SattarSattar Sejd  Iran 3:57,63 +45,91
107. 94 Briedis, IngmārsIngmārs Briedis  Łotwa 3:57,99 +46,27
108. 102 Pejčinović, MirsadMirsad Pejčinović  Serbia 3:58,75 +47,03
109. 132 Bocancea, CristianCristian Bocancea  Mołdawia 3:59,41 +47,69
110. 156 Gaiduc, NicolaeNicolae Gaiduc  Mołdawia 3:59,63 +47,91
111. 127 Jada, StawreStawre Jada  Macedonia Północna 4:00,43 +48,71
112. 119 Rømer, TueTue Rømer  Dania 4:00,59 +48,87
113. 114 Kristinsson, Brynjar LeóBrynjar Leó Kristinsson  Islandia 4:00,98 +49,26
114. 115 Škipina, OgnjenOgnjen Škipina  Bośnia i Hercegowina 4:02,05 +50,33
115. 129 Čolić, MilošMiloš Čolić  Bośnia i Hercegowina 4:02,91 +51,19
116. 111 Tsurekas, NikosNikos Tsurekas  Grecja 4:03,20 +51,48
117. 124 Papasis, PanajotisPanajotis Papasis  Grecja 4:03,38 +51,66
118. 112 Hladika, JakovJakov Hladika  Chorwacja 4:04,30 +52,58
119. 126 Agurto, JuanJuan Agurto  Chile 4:04,39 +52,67
120. 101 Burgow, IwanIwan Burgow  Bułgaria 4:05,94 +54,22
121. 109 Jónsson, AlbertAlbert Jónsson  Islandia 4:08,33 +56,61
122. 117 Panyik, DávidDávid Panyik  Węgry 4:08,58 +56,86
123. 130 Karamichas, KleantisKleantis Karamichas  Grecja 4:10,52 +58,80
124. 125 Lannes, CarlosCarlos Lannes  Argentyna 4:10,56 +58,84
125. 128 Rossiter, JanJan Rossiter  Irlandia 4:10,83 +59,11
126. 131 Kiriazis, DimitrisDimitris Kiriazis  Grecja 4:11,00 +59,28
127. 152 Langer, StephanStephan Langer  Belgia 4:11,01 +59,29
128. 123 Bánszki, BenceBence Bánszki  Węgry 4:13,30 +1:01,58
129. 121 Shemshaki, YasinYasin Shemshaki  Iran 4:14,17 +1:02,45
130. 154 Dubalari, LiviuLiviu Dubalari  Mołdawia 4:14,85 +1:03,13
131. 133 Krsteski, MilanczoMilanczo Krsteski  Macedonia Północna 4:16,93 +1:05,21
132. 107 Kiashemshaki, YaghoobYaghoob Kiashemshaki  Iran 4:17,02 +1:05,30
133. 110 Santos, VictorVictor Santos  Brazylia 4:19,79 +1:08,07
134. 116 Maghdid, AlirezaAlireza Maghdid  Iran 4:24,45 +1:12,73
135. 138 Radulović, MiljanMiljan Radulović  Czarnogóra 4:24,90 +1:13,18
136. 150 Nikołaj Matwiejew  Kirgistan 4:27,20 +1:15,48
137. 158 Kaktwan, VivekVivek Kaktwan  Indie 4:29,67 +1:17,95
138. 140 O’Mara, StephenStephen O’Mara  Irlandia 4:40,13 +1:28,41
139. 139 Kurteski, MarioMario Kurteski  Macedonia Północna 4:42,15 +1:30,43
140. 149 Maliutin, SveatoslavSveatoslav Maliutin  Mołdawia 4:46,59 +1:34,87
141. 141 Kennedy, BrianBrian Kennedy  Irlandia 4:58,14 +1:46,42
142. 151 Bazouni, MansourMansour Bazouni  Liban 5:01,18 +1:49,46
143. 134 Rajack, MarkMark Rajack  Trynidad i Tobago 5:09,15 +1:57,43
144. 136 Jungbluth Rodriguez, KlausKlaus Jungbluth Rodriguez  Ekwador 5:10,65 +1:58,93
145. 144 Chang Calle, JoseJose Chang Calle  Ekwador 5:10,80 +1:59,08
146. 135 Baena, CésarCésar Baena  Wenezuela 5:15,33 +2:03,61
147. 143 Bulatović, MirkoMirko Bulatović  Czarnogóra 5:23,37 +2:11,65
148. 155 Tawk, AnthonyAnthony Tawk  Liban 5:36,96 +2:25,24
149. 157 Baena, BernardoBernardo Baena  Wenezuela 5:43,89 +2:32,17
150. 142 BM, Shiva KumarShiva Kumar BM  Indie 5:44,35 +2:32,63
151. 147 Taufatofua, PitaPita Taufatofua  Tonga 5:44,72 +2:33,00
152. 145 Grbović, VeljkoVeljko Grbović  Czarnogóra 5:47,99 +2:36,27
153. 146 Agostinelli, DonatoDonato Agostinelli  Wenezuela 8:38,04 +5:26,32
154. 153 Solano, AdriánAdrián Solano  Wenezuela 13:49,33 +10:37,61
47 Mlynár, PeterPeter Mlynár  Słowacja DNS
105 Hulgaard, JensJens Hulgaard  Dania
21. 36 Baldauf, DominikDominik Baldauf  Austria DSQ[a]
58. 58 Tammjärv, KarelKarel Tammjärv  Estonia

Ćwierćfinały

W ćwierćfinałach wystąpiło 30 zawodników. Odbyło się 5 biegów ćwierćfinałowych. W każdym biegu wystartowało po 6 biegaczy. Dwóch pierwszych na mecie automatycznie zakwalifikowało się do półfinałów. Po ukończeniu wszystkich ćwierćfinałów wyniki czasowe biegaczy, które zajęły w swoich ćwierćfinałach trzecie i czwarte miejsce zostały zestawione ze sobą. Dwóch biegaczy z najlepszymi czasami przeszło do półfinałów jako tzw. lucky loserzy.

Ćwierćfinał 1.

Pozycja Nr Zawodnik Reprezentacja Czas Strata Uwagi
1. 27 Northug, PetterPetter Northug  Norwegia 3:22,63 Q
2. 1 Ustiugow, SiergiejSiergiej Ustiugow  Rosja 3:22,83 +0,19 Q
3. 3 Skar, Sindre BjørnestadSindre Bjørnestad Skar  Norwegia 3:23,17 +0,57 nq
45. 24 Svensson, OskarOskar Svensson  Szwecja 3:23,65 +1,16 nq
5. 28 Furger, RomanRoman Furger  Szwajcaria 3:23,67 +1,18 nq
6. 8 Bołszunow, AleksandrAleksandr Bołszunow  Rosja 3:25,55 +2,95 nq

Ćwierćfinał 2.

Pozycja Nr Zawodnik Reprezentacja Czas Strata Uwagi
1. 5 Pellegrino, FedericoFederico Pellegrino  Włochy 3:24,78 Q
2. 6 Klæbo, Johannes HøsflotJohannes Høsflot Klæbo  Norwegia 3:25,53 +0,78 Q
3. 30 Jouve, RichardRichard Jouve  Francja 3:26,00 +1,25 nq
4. 29 Eisenlauer, SebastianSebastian Eisenlauer  Niemcy 3:26,36 +1,61 nq
5. 26 Peterson, TeodorTeodor Peterson  Szwecja 3:34,59 +9,84 nq
6. 11 Hamilton, SimiSimi Hamilton  Stany Zjednoczone 3:59,83 +35,08 nq

Ćwierćfinał 3.

Pozycja Nr Zawodnik Reprezentacja Czas Strata Uwagi
1. 12 Halfvarsson, CalleCalle Halfvarsson  Szwecja 3:23,77 Q
2. 22 Staręga, MaciejMaciej Staręga  Polska 3:23,94 +0,18 Q
3. 7 Chanavat, LucasLucas Chanavat  Francja 3:24,25 +0,51 nq
4. 16 Gafarow, AntonAnton Gafarow  Rosja 3:25,65 +1,91 nq
5. 23 Young, AndrewAndrew Young  Wielka Brytania 3:35,04 +11,30 nq
6. 9 Strandvall, MatiasMatias Strandvall  Finlandia 4:09,32 +45,58 nq

Ćwierćfinał 4.

Pozycja Nr Zawodnik Reprezentacja Czas Strata Uwagi
1. 2 Krogh, Finn HågenFinn Hågen Krogh  Norwegia 3:21,38 Q
2. 10 Hakola, RistomattiRistomatti Hakola  Finlandia 3:22,04 +0,66 Q
3. 4 Jylhä, MarttiMartti Jylhä  Finlandia 3:22,30 +0,92 LL
4. 17 Hediger, JovianJovian Hediger  Szwajcaria 3:22,76 +1,38 LL
5. 20 Newell, AndrewAndrew Newell  Stany Zjednoczone 3:23,13 +1,75 nq
6. 19 Jay, RenaudRenaud Jay  Francja 3:23,36 +1,98 nq

Ćwierćfinał 5.

Pozycja Nr Zawodnik Reprezentacja Czas Strata Uwagi
1. 14 Iversen, EmilEmil Iversen  Norwegia 3:22,81 Q
2. 13 Harvey, AlexAlex Harvey  Kanada 3:23,16 +0,35 Q
3. 18 Rietiwych, GlebGleb Rietiwych  Rosja 3:23,43 +0,62 nq
5. 25 Miyazawa, HiroyukiHiroyuki Miyazawa  Japonia 3:23,95 +1,14 nq
6. 15 Pentsinen, AnssiAnssi Pentsinen  Finlandia 3:24,73 +1,92 nq
DSQ 21 Baldauf, DominikDominik Baldauf  Austria 3:23,70 +0,89 nq

Półfinały

W półfinałach wystąpiło razem 12 zawodników. Odbyły się 2 biegi półfinałowe. W każdym biegu wystartowało po 6 biegaczy. Dwóch pierwszych na mecie przeszło do finału. Po ukończeniu wszystkich półfinałów wyniki czasowe biegaczy, które zajęły w swoich półfinałach trzecie i czwarte miejsce zostały zestawione ze sobą. Dwóch biegaczy z najlepszymi czasami awansowały do finału jako tzw. lucky loserzy.

Półfinał 1.

Pozycja Nr Zawodnik Reprezentacja Czas Strata Uwagi
1. 5 Pellegrino, FedericoFederico Pellegrino  Włochy 3:20,59 Q
2. 1 Ustiugow, SiergiejSiergiej Ustiugow  Rosja 3:20,87 +0,28 Q
3. 6 Klæbo, Johannes HøsflotJohannes Høsflot Klæbo  Norwegia 3:20,92 +0,33 LL
4. 27 Northug, PetterPetter Northug  Norwegia 3:21,55 +0,96 LL
5. 12 Halfvarsson, CalleCalle Halfvarsson  Szwecja 3:31,62 +11,03 nq
6. 17 Hediger, JovianJovian Hediger  Szwajcaria 3:37,06 +16,47 nq

Półfinał 2.

Pozycja Nr Zawodnik Reprezentacja Czas Strata Uwagi
1. 2 Krogh, Finn HågenFinn Hågen Krogh  Norwegia 3:23,70 Q
2. 10 Hakola, RistomattiRistomatti Hakola  Finlandia 3:24,25 +0,55 Q
3. 4 Jylhä, MarttiMartti Jylhä  Finlandia 3:24,60 +0,90 nq
4. 22 Staręga, MaciejMaciej Staręga  Polska 3:24,83 +1,13 nq
5. 14 Iversen, EmilEmil Iversen  Norwegia 4:00,92 +37,22 nq
13 Harvey, AlexAlex Harvey  Kanada DSQ nq

Finał

Pozycja Nr Zawodnik Reprezentacja Czas Strata
5 Pellegrino, FedericoFederico Pellegrino  Włochy 3:13,76
1 Ustiugow, SiergiejSiergiej Ustiugow  Rosja 3:13,91 +0,15
6 Klæbo, Johannes HøsflotJohannes Høsflot Klæbo  Norwegia 3:14,20 +0,44
4. 2 Krogh, Finn HågenFinn Hågen Krogh  Norwegia 3:14,43 +0,57
5. 27 Northug, PetterPetter Northug  Norwegia 3:25,89 +12,13
6. 10 Hakola, RistomattiRistomatti Hakola  Finlandia 3:26,04 +12,28

Uwagi

  1. Dyskwalifikacja za doping.

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Biegi narciarskie na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017 – sprint mężczyzn
Listen to this article