Czechy na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Czechy na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010.

Czechy na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Czechy na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010
Czechy
Kod MKOl CZE
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2010
Vancouver
Chorąży Jaromír Jágr
Liczba zawodników 92 w 13 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 14.
Złoto
2
Srebro
0
Brąz
4
Razem
6
Reprezentacja Czech podczas uroczystości otwarcia igrzysk
Reprezentacja Czech podczas uroczystości otwarcia igrzysk

Czechy na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010 reprezentowało dziewięćdziesięciu trzech zawodników.

Zdobyte medale

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat
Złoto
Martina Sáblíková
Łyżwiarstwo szybkie
3 000 m 4:02.53
Złoto
Martina Sáblíková
Łyżwiarstwo szybkie
5 000 m 6:50.91
Brąz
Martina Sáblíková
Łyżwiarstwo szybkie
1 500 m 1:57.96
Brąz
Šárka Záhrobská
Narciarstwo alpejskie
Slalom 1:43.90
Brąz
Lukáš Bauer
Biegi narciarskie
Bieg na 15 km
stylem dowolnym
34:12,0
Brąz
Martin Jakš
Lukáš Bauer
Jiří Magál
Martin Koukal
Biegi narciarskie
Sztafeta 1:45:21,9

Wyniki reprezentantów Czech

Narciarstwo alpejskie

Kobiety

  • Šárka Záhrobská
    • Zjazd - 27. miejsce
    • Gigant slalom - nie ukończyła
    • Slalom -
    • Kombinacja - 7. miejsce
  • Klára Křížová
    • Zjazd - 37. miejsce
    • Super gigant - 29. miejsce
  • Petra Zakouřilová
    • Gigant slalom - nie ukończyła
    • Slalom - nie ukończyła

Mężczyźni

  • Ondřej Bank
    • Zjazd - 30. miejsce
    • Gigant slalom - 17. miejsce
    • Slalom - 11. miejsce
    • Kombinacja - 7. miejsce
  • Kryštof Krýzl
    • Zjazd - 40. miejsce
    • Gigant slalom - 23. miejsce
    • Slalom - nie ukończył
    • Kombinacja - 17. miejsce
  • Filip Trejbal
    • Zjazd - 57. miejsce
    • Gigant slalom - 39. miejsce
    • Slalom - nie ukończył
    • Kombinacja - 28. miejsce
  • Martin Vráblík
    • Super gigant - nie ukończył
    • Gigant slalom - nie ukończył
    • Slalom - nie ukończył
    • Kombinacja - 31. miejsce
  • Petr Záhrobský
    • Zjazd - 36. miejsce
    • Super gigant - 34. miejsce

Biathlon

Kobiety

  • Magda Rezlerová
    • Sprint - 19. miejsce
    • Bieg pościgowy - 32. miejsce
    • Bieg indywidualny - 64. miejsce
  • Zdeňka Vejnarová
    • Sprint - 60. miejsce
    • Bieg pościgowy - 55. miejsce
    • Bieg indywidualny - 55. miejsce
  • Veronika Vítková
    • Sprint - 24. miejsce
    • Bieg pościgowy - 37. miejsce
    • Bieg indywidualny - 68. miejsce

Mężczyźni

  • Michal Šlesingr
    • Sprint - 18. miejsce
    • Bieg pościgowy - 29. miejsce
    • Bieg masowy - 16. miejsce
    • Bieg indywidualny - 17. miejsce
  • Jaroslav Soukup
    • Sprint - 52. miejsce
    • Bieg pościgowy - 51. miejsce
    • Bieg indywidualny - 30. miejsce
  • Zdeněk Vítek
    • Sprint - 28. miejsce
    • Bieg pościgowy - 38. miejsce
    • Bieg indywidualny - 67. miejsce

Bobsleje

Mężczyźni

  • Ivo Danilevič, Jan Stokláska
    • Dwójki - 13. miejsce
  • Ivo Danilevič, Jan Stokláska, Jan Kobián, Dominik Suchý
    • Czwórki - 12. miejsce
  • Martin Bohman, Ondřej Kozlovský, Miloš Veselý, Jan Vrba
    • Czwórki - 16. miejsce

Biegi narciarskie

Kobiety

  • Ivana Janečková
    • Bieg indywidualny na 10 km - 32. miejsce
    • Bieg masowy na 30 km - 40. miejsce
  • Eva Nývltová
    • Sprint indywidualny - 33. miejsce
    • Bieg indywidualny na 10 km - 54. miejsce
    • Bieg masowy na 30 km - 29. miejsce
    • Bieg łączony na 15 km - 50. miejsce
  • Kamila Rajdlová
    • Bieg indywidualny na 10 km - 25. miejsce
    • Bieg łączony na 15 km - 23. miejsce

Mężczyźni

  • Lukáš Bauer
    • Bieg indywidualny na 15 km -
    • Bieg masowy na 50 km - 12. miejsce
    • Bieg łączony na 30 km - 7. miejsce
  • Martin Jakš
    • Bieg indywidualny na 15 km - 29. miejsce
    • Bieg łączony na 30 km - 27. miejsce
  • Martin Koukal
    • Bieg indywidualny na 15 km - 18. miejsce
    • Bieg łączony na 30 km - nie ukończył
  • Jiří Magál
    • Bieg masowy na 50 km - 29. miejsce
    • Bieg łączony na 30 km - 38. miejsce

Łyżwiarstwo figurowe

Mężczyźni

Pary

  • David Vincour, Kamila Hájková
    • Taniec na lodzie - 21. miejsce

Narciarstwo dowolne

Kobiety

  • Martina Konopová
    • Skicross - 21. miejsce
  • Šárka Sudová
    • Jazda po muldach - 25. miejsce

Mężczyźni

  • Zdeněk Šafář
    • Skicross - nie ukończył
  • Lukáš Vaculík
    • Jazda po muldach - 26. miejsce

Hokej na lodzie

Imię i nazwisko
Mężczyźni
Pavelec, OndrejOndřej Pavelec
Stepanec, JakubJakub Štěpánek
Vokoun, TomasTomáš Vokoun
Blatak, MiroslavMiroslav Blaťák
Hejda, JanJan Hejda
Kaberle, TomasTomáš Kaberle
Kuba, FilipFilip Kuba
Kubina, PavelPavel Kubina
Michalek, ZbynekZbyněk Michálek
Polak, RomanRoman Polák
Zidlicky, MarekMarek Židlický
Cajanek, PetrPetr Čajánek
Cervenka, RomanRoman Červenka
Elias, PatrikPatrik Eliáš
Erat, MartinMartin Erat
Fleischmann, TomasTomáš Fleischmann
Havlat, MartinMartin Havlát
Jágr, JaromírJaromír Jágr
Krejčí, DavidDavid Krejčí
Michálek, MilanMilan Michálek
Plekanec, TomášTomáš Plekanec
Rolinek, TomášTomáš Rolinek
Vašíček, JosefJosef Vašíček
Zajęli 7. miejsce

Saneczkarstwo

Mężczyźni

  • Jakub Hyman
    • Jedynki 28. miejsce
  • Ondřej Hyman
    • Jedynki 25. miejsce
  • Luboš Jíra, Matěj Kvíčala
    • Dwójki - 18. miejsce

Kombinacja norweska

Mężczyźni

  • Pavel Churavý
    • Skoki na normalnej skoczni/Bieg na 10 km - 12. miejsce
    • Skoki na dużej skoczni/Bieg na 10 km - 5. miejsce
  • Miroslav Dvořák
    • Skoki na normalnej skoczni/Bieg na 10 km - 20. miejsce
    • Skoki na dużej skoczni/Bieg na 10 km - 25. miejsce
  • Tomáš Slavík
    • Skoki na normalnej skoczni/Bieg na 10 km - 39. miejsce
    • Skoki na dużej skoczni/Bieg na 10 km - 28. miejsce
  • Aleš Vodseďálek
    • Skoki na normalnej skoczni/Bieg na 10 km - 44. miejsce
    • Skoki na dużej skoczni/Bieg na 10 km - 34. miejsce

Short track

Kobiety

  • Kateřina Novotná
    • 500 m - 12. miejsce
    • 1 000 m - 28. miejsce
    • 1 500 m - 19. miejsce

Skoki narciarskie

Mężczyźni

  • Antonín Hájek
    • Skocznia normalna indywidualnie - 21. miejsce
    • Skocznia duża indywidualnie - 7. miejsce
  • Jakub Janda
    • Skocznia normalna indywidualnie - 14. miejsce
    • Skocznia duża indywidualnie - 17. miejsce
  • Roman Koudelka
    • Skocznia normalna indywidualnie - 12. miejsce
    • Skocznia duża indywidualnie - 23. miejsce

Snowboard

Mężczyźni

  • David Bakeš
    • Snowcross - 32. miejsce
  • Petr Šindelář
    • Równoległy slalom gigant - 28. miejsce

Kobiety

  • Zuzana Doležalová
    • Równoległy slalom gigant - 22. miejsce

Łyżwiarstwo szybkie

Kobiety

Bibliografia

W Wikimedia Commons znajdują się multimedia związane z tematem:Czechy na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Czechy na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010
Listen to this article