Dinamo Moskwa w sezonie 2019/2020
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
W sezonie 2019/20 Dinamo Moskwa występuje w Priemjer-Lidze oraz w Pucharze Rosji.
Szybkie fakty Trener, Priemjer-Liga ...
| |||
sezon 2019/20 | |||
Trener |
Dmitrij Chochłow | ||
---|---|---|---|
Priemjer-Liga |
6. miejsce | ||
Puchar Rosji |
1/16 F |
Zamknij
Więcej informacji Nr, Poz. ...
Nr | Poz. | Piłkarz |
---|---|---|
1 | 1 bramkarzBR | Anton Szunin |
2 | 2 obrońcaOB | Grigorij Morozow |
3 | 2 obrońcaOB | Zaurbiek Plijew |
4 | 2 obrońcaOB | Władimir Rykow |
5 | 4 napastnikNA | Maximilian Philipp |
6 | 3 pomocnikPO | Artur Jusupow |
7 | 3 pomocnikPO | Miguel Cardoso |
8 | 4 napastnikNA | Kiriłł Panczenko |
9 | 4 napastnikNA | Clinton N’Jie |
10 | 3 pomocnikPO | Sylvester Igboun |
11 | 3 pomocnikPO | Sebastian Szymański |
13 | 2 obrońcaOB | Ihor Kalinin |
15 | 3 pomocnikPO | Roman Neustädter |
17 | 2 obrońcaOB | Siergiej Parszywluk |
Zamknij
Więcej informacji Nr, Poz. ...
Nr | Poz. | Piłkarz |
---|---|---|
18 | 2 obrońcaOB | Iwan Ordeć |
19 | 2 obrońcaOB | Władimir Moskwiczow |
20 | 4 napastnikNA | Wiaczesław Gruliow |
21 | 2 obrońcaOB | Dmitrij Skopincew[mini 1] |
22 | 3 pomocnikPO | Joãozinho |
23 | 3 pomocnikPO | Anton Sosnin |
24 | 2 obrońcaOB | Roman Jewgienjew |
27 | 4 napastnikNA | Nikołaj Komliczenko[mini 1] |
31 | 1 bramkarzBR | Igor Łeszczuk |
34 | 3 pomocnikPO | Konstantin Rausch |
44 | 2 obrońcaOB | Toni Šunjić |
77 | 3 pomocnikPO | Charles Kaboré |
88 | 3 pomocnikPO | Oscar Hiljemark |
99 | 4 napastnikNA | Ramil Szejdajew |
Zamknij
- W rundzie wiosennej.
Terminy meczów według czasu polskiego.
1 12 lipca 2019 | Arsienał Tuła | 1–1 | Dinamo Moskwa | Stadion Arsenał, Tuła | |
19:00 | Grigaława 84' | 16' Cardoso | Widzów: 14 742 | ||
2 21 lipca 2019 | Dinamo Moskwa | 0–1 | Rubin Kazań | VTB Arena, Moskwa | |
18:00 | 90+3' Mikeltadze | Widzów: 17 315 Sędzia: W. Mieszkow | |||
kartki: 36' Baszkirow |
3 26 lipca 2019 | Dinamo Moskwa | 2–0 | Urał Jekaterynburg | VTB Arena, Moskwa | |
19:00 | Jusupow 16' Panczenko 31' |
Widzów: 12 349 Sędzia: P. Kukujan | |||
4 3 sierpnia 2019 | Spartak Moskwa | 0–0 | Dinamo Moskwa | Otkrytie Arena, Moskwa | |
18:00 | Widzów: 34 389 Sędzia: W. Biezborodow | ||||
kartki: Ponce 35' |
5 10 sierpnia 2019 | Dinamo Moskwa | 0–2 | Zenit Petersburg | VTB Arena, Moskwa | |
18:00 | 10' Dziuba 88' Ozdojew |
Widzów: 19 095 Sędzia: J. Turbin | |||
kartki: Jusupow 80' |
6 18 sierpnia 2019 | Dinamo Moskwa | 1–2 | Lokomotiw Moskwa | VTB Arena, Moskwa | |
18:00 | Philipp 3' | 28' (k.) Al. Miranczuk 82' An. Miranczuk |
Widzów: 17 837 Sędzia: W. Kazarcew | ||
7 24 sierpnia 2019 | Tambow | 0–2 | Dinamo Moskwa | Mordowia Arena, Sarańsk | |
13:00 | 41' Philipp 80' Panczenko |
Widzów: 4816 Sędzia: I. Panin | |||
8 30 sierpnia 2019 | Krylia Sowietow Samara | 0–0 | Dinamo Moskwa | Samara Arena, Samara | |
19:00 | Widzów: 14 728 Sędzia: W. Biezborodow | ||||
9 14 września 2019 | Dinamo Moskwa | 0–0 | FK Ufa | VTB Arena, Moskwa | |
19:00 | Widzów: 9538 Sędzia: W. Mieszkow | ||||
10 22 września 2019 | Dinamo Moskwa | 2–3 | PFK Soczi | VTB Arena, Moskwa | |
13:00 | Igboun 50', 63' | 31' Zabołotny 65' Mevlja 90' Karapetian |
Widzów: 10 119 Sędzia: S. Łapoczkin | ||
Puchar Rosji, 1/16 F 25 września 2019 | Łucz Władywostok | 1–0 | Dinamo Moskwa | Stadion Dinamo, Władywostok | |
11:00 | Maruszczak 20' | Widzów: 6200 | |||
11 28 września 2019 | FK Rostów | 3–0 | Dinamo Moskwa | Rostow Arena, Rostów nad Donem | |
15:30 | Popow 25' Szomurodow 37' Zajnutdinow 82' |
Widzów: 29 990 Sędzia: J. Turbin | |||
kartki: 66' Plijew |
12 5 października 2019 | FK Orenburg | 2–0 | Dinamo Moskwa | Stadion Gazowik, Orenburg | |
13:00 | Kuliszew 61' Radaković 88' |
Widzów: 4062 | |||
13 20 października 2019 | Dinamo Moskwa | 1–1 | FK Krasnodar | VTB Arena, Moskwa | |
18:00 | Morozow 3' | 35' Martynowicz | Widzów: 15 374 | ||
14 27 października 2019 | CSKA Moskwa | 0–1 | Dinamo Moskwa | Arena CSKA, Moskwa | |
14:30 | 85' N’Jie | Widzów: 20 019 | |||
15 2 listopada 2019 | Dinamo Moskwa | 1–1 | Achmat Grozny | VTB Arena, Moskwa | |
12:00 | Ordeć 90+3' | 43' (k.) Ponce | Widzów: 10 092 Sędzia: S. Łapoczkin | ||
kartki: Kaboré 60' |
16 9 listopada 2019 | Rubin Kazań | 0–1 | Dinamo Moskwa | Stadion Centralny, Kazań | |
12:00 | 23' Szymański | Widzów: 4757 Sędzia: J. Turbin | |||
kartki: Zujew 45' |
kartki: 66' Ordeć |
17 23 listopada 2019 | Dinamo Moskwa | 2–1 | FK Rostów | VTB Arena, Moskwa | |
14:30 | Philipp 33' (k.), 90' (k.) | 13' Popow | Widzów: 11 569 | ||
18 1 grudnia 2019 | Lokomotiw Moskwa | 1–2 | Dinamo Moskwa | Stadion Lokomotiw, Moskwa | |
14:30 | Al. Miranczuk 38' (k.) | 23', 49' (k.) Philipp | Widzów: 17 739 Sędzia: S. Karasiow | ||
19 6 grudnia 2019 | Zenit Petersburg | 3–0 | Dinamo Moskwa | Stadion Kriestowski, Petersburg | |
17:30 | Azmun 6' Ivanović 35' Dziuba 45' |
Sędzia: N. Wołoszyn | |||
20 29 lutego 2020 | Dinamo Moskwa | 0–2 | Spartak Moskwa | VTB Arena, Moskwa | |
14:30 | 29' Bakajew 62' Zobnin |
Widzów: 24 946 Sędzia: S. Karasiow | |||
21 7 marca 2020 | Dinamo Moskwa | 1–0 | Tambow | VTB Arena, Moskwa | |
14:30 | Komliczenko 34' | Widzów: 10 143 | |||
22 13 marca 2020 | Achmat Grozny | 2–3 | Dinamo Moskwa | Achmat-Arena, Grozny | |
17:30 | Roshi 10' Głuszakow 89' |
26' Rausch 50' (k.) Philipp 86' Skopincew |
Widzów: 13 232 Sędzia: W. Mieszkow | ||
Rozgrywki zostały zawieszone decyzją z 17 marca z powodu epidemii koronawirusa[1], mecze od 23. do 30. kolejki odłożono na późniejszy termin[2].
24 27 czerwca 2020 | Dinamo Moskwa | 0–0 | CSKA Moskwa | VTB Arena, Moskwa | |
18:00 | Sędzia: K. Lewnikow | ||||
25 1 lipca 2020 | PFK Soczi | 1–1 | Dinamo Moskwa | Stadion Olimpijski, Soczi | |
19:00 | Kokorin 90+2' (k.) | 57' (k.) Komliczenko | Sędzia: I. Panin | ||
kartki: 73' Šunjić |
26 4 lipca 2020 | Dinamo Moskwa | 0–1 | Arsienał Tuła | VTB Arena, Moskwa | |
15:30 | 17' Łucenko | Sędzia: W. Biezborodow | |||
kartki: 35' K. Kombarow |
27 9 lipca 2020 | Urał Jekaterynburg | 2–1 | Dinamo Moskwa | Stadion Centralny, Jekaterynburg | |
16:00 | El Kabir 22' Pogriebniak 90+2' |
31' (sam.) Jemeljanow | Sędzia: W. Moskaliow | ||
28 12 lipca 2020 | Dinamo Moskwa | 2–0 | Krylia Sowietow Samara | VTB Arena, Moskwa | |
17:30 | Philipp 15' (k.) Komliczenko 24' (k.) |
Widzów: 2358 Sędzia: S. Karasiow | |||
kartki: Plijew 90+2' |
29 16 lipca 2020 | FK Ufa | 0–1 | Dinamo Moskwa | Stadion Nieftianik, Ufa | |
17:00 | 79' (k.) Joãozinho | Widzów: 1497 Sędzia: P. Kukujan | |||
23 19 lipca 2020 | FK Krasnodar | 0–2 | Dinamo Moskwa | Stadion FK Krasnodar | |
19:30 | 26' Gruliow 90' Joãozinho |
Widzów: 3518 Sędzia: M. Wilkow | |||
kartki: Safonow 18' |
30 22 lipca 2020 | Dinamo Moskwa | 0–1 | FK Orenburg | VTB Arena, Moskwa | |
18:00 | 29' Fameye | Widzów: 2445 Sędzia: S. Łapoczkin | |||
Więcej informacji Lp., Drużyna ...
Lp. |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bramki |
Różn. |
Pkt |
Uwagi | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Petersburg | 30 | 22 | 6 | 2 | 65 | 18 | +47 | 72 | Liga Mistrzów UEFA • Faza grupowa |
2 | Lokomotiw Moskwa | 30 | 16 | 9 | 5 | 41 | 29 | +12 | 57 | |
3 | FK Krasnodar | 30 | 14 | 10 | 6 | 49 | 30 | +19 | 52 | Liga Mistrzów UEFA • 3QR |
4 | CSKA Moskwa | 30 | 14 | 8 | 8 | 43 | 29 | +14 | 50 | Liga Europy UEFA • Faza grupowa |
5 | FK Rostów | 30 | 12 | 9 | 9 | 45 | 50 | −5 | 45 | Liga Europy UEFA • 3QR |
6 | Dinamo Moskwa | 30 | 11 | 8 | 11 | 27 | 30 | −3 | 41 | Liga Europy UEFA • 2QR |
7 | Spartak Moskwa | 30 | 11 | 6 | 13 | 35 | 33 | +2 | 39 | |
8 | Arsienał Tuła | 30 | 11 | 5 | 14 | 37 | 41 | −4 | 38 | |
9 | FK Ufa | 30 | 8 | 14 | 8 | 22 | 24 | −2 | 38 | |
10 | Rubin Kazań | 30 | 8 | 11 | 11 | 18 | 28 | −10 | 35 | |
11 | Urał Jekaterynburg | 30 | 9 | 8 | 13 | 36 | 53 | −17 | 35 | |
12 | PFK Soczi | 30 | 8 | 9 | 13 | 40 | 39 | +1 | 33 | |
13 | Achmat Grozny | 30 | 7 | 10 | 13 | 27 | 46 | −19 | 31 | |
14 | Tambow | 30 | 9 | 4 | 17 | 37 | 41 | −4 | 31 | |
15 | Krylia Sowietow Samara | 30 | 8 | 7 | 15 | 33 | 40 | −7 | 31 | Spadek do Pierwszej dywizji |
16 | FK Orenburg | 30 | 7 | 6 | 17 | 28 | 52 | −24 | 27 |
Zamknij
Zasady ustalania kolejności: 1. Punkty, 2. Mecze bezpośrednie, 3. Wygrane mecze.
- Тинькофф РПЛ приостановлена до 10 апреля [online], Premierliga.ru, 17 marca 2020 (ros.).
- Структура календаря на оставшуюся часть сезона Тинькофф РПЛ 2019/20 [online], Premierliga.ru, 15 maja 2020 (ros.).
- Oficjalna strona klubu (ros.)
- Strona nieoficjalna (ros.)