ISU Challenger Series 2014/2015
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
ISU Challenger Series 2014/2015 – 1. edycja cyklu zawodów Challenger Series w łyżwiarstwie figurowym. Zawodnicy podczas sezonu wystąpili w dziesięciu zawodach cyklu rozgrywek. Rywalizacja rozpoczęła się w Salt Lake City 10 września, a zakończyła w chorwackim Zagrzebiu turniejem Golden Spin of Zagreb, który odbył się w dniach 4 – 7 grudnia 2014 roku.
Szybkie fakty Data, Organizator ...
| ||
Data |
10 września – 7 grudnia 2014 | |
---|---|---|
Organizator | ||
Zwycięzcy | ||
Soliści | ||
Solistki | ||
Pary sportowe | ||
Pary taneczne |
Zamknij
Więcej informacji Lp., Data ...
Lp. | Data | Miejsce | Zawody | Źr. |
---|---|---|---|---|
1 | 10–14 września 2014 | Salt Lake City | U.S. International Classic | |
2 | 18–21 września 2014 | Sesto San Giovanni | Lombardia Trophy | |
3 | 25–27 września 2014 | Oberstdorf | Nebelhorn Trophy | |
4 | 2–5 października 2014 | Bratysława | Memoriał Ondreja Nepeli | |
5 | 9–12 października 2014 | Espoo | Finlandia Trophy | |
6 | 15–18 października 2014 | Barrie | Skate Canada Autumn Classic | |
7 | 5–9 listopada 2014 | Ryga | Volvo Open Cup | |
8 | 11–16 listopada 2014 | Graz | Ice Challenge | |
9 | 21–24 listopada 2014 | Warszawa | Warsaw Cup | |
10 | 4–7 grudnia 2014 | Zagrzeb | Golden Spin of Zagreb | |
Zamknij
Soliści
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
U.S. International Classic | Max Aaron | Ross Miner | Daisuke Murakami | [1] |
Lombardia Trophy | Richard Dornbush | Takahito Mura | Adjan Pitkiejew | [2] |
Nebelhorn Trophy | Jason Brown | Michal Březina | Konstantin Mieńszow | [3] |
Memoriał Ondreja Nepeli | Stephen Carriere | Kim Jin-seo | Gordiej Gorszkow | [4] |
Finlandia Trophy | Siergiej Woronow | Adam Rippon | Aleksandr Pietrow | [5] |
Skate Canada Autumn Classic | Ross Miner | Nam Nguyen | Jeremy Ten | [6] |
Volvo Open Cup | Aleksandr Pietrow | Gordiej Gorszkow | Artur Dmitrijew | [7] |
Ice Challenge | Douglas Razzano | Aleksandr Samarin | Martin Rappe | [8] |
Warsaw Cup | Aleksandr Pietrow | Michael Christian Martinez | Matteo Rizzo | [9] |
Golden Spin of Zagreb | Dienis Tien | Michal Březina | Konstantin Mieńszow | [10] |
Zamknij
Solistki
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
U.S. International Classic | Polina Edmunds | Courtney Hicks | Riona Koto | [11] |
Lombardia Trophy | Satoko Miyahara | Hannah Miller | Angela Wang | [12] |
Nebelhorn Trophy | Jelizawieta Tuktamyszewa | Alona Leonowa | Gracie Gold | [13] |
Memoriał Ondreja Nepeli | Roberta Rodeghiero | Joshi Helgesson | Ashley Cain | [14] |
Finlandia Trophy | Jelizawieta Tuktamyszewa | Samantha Cesario | Rika Hongo | [15] |
Skate Canada Autumn Classic | Gabrielle Daleman | Angela Wang | Julianne Séguin | [16] |
Volvo Open Cup | Angelīna Kučvaļska | Lutricia Bock | Jenni Saarinen | [17] |
Ice Challenge | Hannah Miller | Isabelle Olsson | Ivett Tóth | [18] |
Warsaw Cup | Jelizawieta Tuktamyszewa | Anastasija Gałustian | Aleksandra Golovkina | [19] |
Golden Spin of Zagreb | Kiira Korpi | Marija Artiemjewa | Nicole Rajičová | [20] |
Zamknij
Pary sportowe
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zamknij
Pary taneczne
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zamknij