ISU Challenger Series 2019/2020
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
ISU Challenger Series 2019/2020 – 6. edycja zawodów Challenger Series w łyżwiarstwie figurowym. Zawodnicy podczas sezonu wystąpili w dziesięciu zawodach tego cyklu. Rywalizacja rozpoczęła się w 12 września w Oakville, a zakończy się 7 grudnia w Zagrzebiu[1].
Więcej informacji Lp., Data ...
Lp. | Data | Miejsce | Zawody | Źr. |
---|---|---|---|---|
1 | 12–14 września 2019 | Oakville | Autumn Classic International | |
2 | 13–15 września 2019 | Bergamo | Lombardia Trophy | |
3 | 17–22 września 2019 | Salt Lake City | U.S. International Classic | |
4 | 19–21 września 2019 | Bratysława | Memoriał Ondreja Nepeli | |
5 | 25–28 września 2019 | Oberstdorf | Nebelhorn Trophy | |
6 | 11–13 października 2019 | Espoo | Finlandia Trophy | |
7 | 18–20 października 2019 | Mińsk | Minsk-Arena Ice Star | |
8 | 30 października – 3 listopada 2019 | Dongguan | Asian Open Trophy | |
9 | 14–17 listopada 2019 | Warszawa | Warsaw Cup | |
10 | 4–7 grudnia 2019 | Zagrzeb | Golden Spin of Zagreb | |
Zamknij
Soliści
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zamknij
Solistki
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Autumn Classic International | Rika Kihira | Jewgienija Miedwiediewa | Lim Eun-soo | [12] |
Lombardia Trophy | Anna Szczerbakowa | Jelizawieta Tuktamyszewa | You Young | [13] |
U.S. International Classic | Satoko Miyahara | You Young | Amber Glenn | [14] |
Memoriał Ondreja Nepeli | Aleksandra Trusowa | Kaori Sakamoto | Kim Ha-nul | [15] |
Nebelhorn Trophy | Mariah Bell | Kim Ye-lim | Nicole Schott | [16] |
Finlandia Trophy | Alona Kostornoj | Jelizawieta Tuktamyszewa | Yuhana Yokoi | [17] |
Minsk-Arena Ice Star | Sofja Samodurowa | Kim Ha-nul | Jekatierina Riabowa | [18] |
Asian Open Trophy | Lim Eun-soo | Kim Ha-nul | Gabriella Izzo | [19] |
Warsaw Cup | Jekatierina Kurakowa | Bradie Tennell | Jelizawieta Nugumanowa | [20] |
Golden Spin of Zagreb | Jelizawieta Tuktamyszewa | Wiktorija Safonowa | Nicole Schott | [21] |
Zamknij
Pary sportowe
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Autumn Classic International | Konkurencja nie została rozegrana | |||
Lombardia Trophy | Konkurencja nie została rozegrana | |||
U.S. International Classic | Ashley Cain-Gribble / Timothy LeDuc | Jewgienija Tarasowa / Władimir Morozow | Peng Cheng / Jin Yang | [22] |
Memoriał Ondreja Nepeli | Konkurencja nie została rozegrana | |||
Nebelhorn Trophy | Kirsten Moore-Towers / Michael Marinaro | Alexa Scimeca Knierim / Chris Knierim | Ryom Tae-ok / Kim Ju-sik | [23] |
Finlandia Trophy | Anastasija Miszyna / Aleksandr Gallamow | Alisa Jefimowa / Aleksandr Korowin | Lubow Iluszeczkina / Charlie Bilodeau | [24] |
Minsk-Arena Ice Star | Konkurencja nie została rozegrana | |||
Asian Open Trophy | Konkurencja nie została rozegrana | |||
Warsaw Cup | Jessica Calalang / Brian Johnson | Alina Piepielewa / Roman Pleszkow | Justine Brasseur / Mark Bardej | [25] |
Golden Spin of Zagreb | Ashley Cain-Gribble / Timothy LeDuc | Tarah Kayne / Danny O'Shea | Minerva Fabienne Hase / Nolan Seegert | [26] |
Zamknij
Pary taneczne
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zamknij