ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2014/2015
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2014/2015 – 18. edycja zawodów w łyżwiarstwie figurowym w kategorii juniorów. Zawodnicy podczas tego sezonu wystąpili w siedmiu zawodach tego cyklu rozgrywek. Rywalizacja rozpoczęła się w Courchevel 20 sierpnia, a zakończyła się finałem JGP w Zagrzebiu, który odbył się w dniach 11 – 14 grudnia 2014 roku.
Szybkie fakty Data, Organizator ...
| |||
Zwycięzcy finału w parach tanecznych Anna Janowska i Siergiej Mozgow z Rosji | |||
Data |
20 sierpnia – 14 grudnia 2014 | ||
---|---|---|---|
Organizator | |||
|
Zamknij
Więcej informacji Lp., Data ...
Lp. | Data | Miejsce | Zawody | Źr. |
---|---|---|---|---|
1 | 20–24 sierpnia 2014 | Courchevel | JGP we Francji | |
2 | 27–31 sierpnia 2014 | Lublana | JGP w Słowenii | |
3 | 3–7 września 2014 | Ostrawa | JGP w Czechach | |
4 | 10–14 września 2014 | Aichi | JGP w Japonii | |
5 | 24–28 września 2014 | Tallinn | JGP w Estonii | |
6 | 1–5 października 2014 | Drezno | JGP w Niemczech | |
7 | 8–12 października 2014 | Zagrzeb | JGP w Chorwacji | |
8 | 11–14 grudnia 2014 | Barcelona | Finał Junior Grand Prix | |
Zamknij
Soliści
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Lee June-hyoung | Sōta Yamamoto | Aleksandr Samarin | [1] | |
Jin Boyang | Aleksandr Pietrow | Dmitrij Alijew | [2] | |
Roman Sadovsky | Aleksandr Samarin | Sei Kawahara | [3] | |
Jin Boyang | Shōma Uno | Dmitrij Alijew | [4] | |
Aleksandr Pietrow | Sōta Yamamoto | Zhang He | [5] | |
Andriej Łazukin | Zhang He | Jarosław Paniot | [6] | |
Shōma Uno | Nathan Chen | Lee June-hyoung | [7] | |
Finał JGP | Shōma Uno | Sōta Yamamoto | Aleksandr Pietrow | [8] |
Zamknij
Solistki
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Jewgienija Miedwiediewa | Rin Nitaya | Amber Glenn | [9] | |
Sierafima Sachanowicz | Yuka Nagai | Leah Keiser | [10] | |
Jewgienija Miedwiediewa | Wakaba Higuchi | Karen Chen | [11] | |
Sierafima Sachanowicz | Yuka Nagai | Elizabet Tursynbajewa | [12] | |
Miyu Nakashio | Marija Sotskowa | Ałsu Kajumowa | [13] | |
Wakaba Higuchi | Elizabet Tursynbajewa | Aleksandra Prokłowa | [14] | |
Marija Sotskowa | Karen Chen | Aleksandra Prokłowa | [15] | |
Finał JGP | Jewgienija Miedwiediewa | Sierafima Sachanowicz | Wakaba Higuchi | [16] |
Zamknij
Pary sportowe
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Konkurencja nie została rozegrana | ||||
Konkurencja nie została rozegrana | ||||
Julianne Séguin / Charlie Bilodeau | Lina Fiodorowa / Maksim Miroszkin | Kamiłła Gajnietdinowa / Siergiej Aleksiejew | [17] | |
Konkurencja nie została rozegrana | ||||
Marija Wygałowa / Jegor Zakrojew | Kamiłła Gajnietdinowa / Siergiej Aleksiejew | Anastasija Gubanowa / Aleksiej Sincow | [18] | |
Julianne Séguin / Charlie Bilodeau | Lina Fiodorowa / Maksim Miroszkin | Chelsea Liu / Brian Johnson | [19] | |
Marija Wygałowa / Jegor Zakrojew | Darja Bieklemiszczewa / Maksim Bobrow | Renata Ohanesian / Mark Bardej | [20] | |
Finał JGP | Julianne Séguin / Charlie Bilodeau | Lina Fiodorowa / Maksim Miroszkin | Marija Wygałowa / Jegor Zakrojew | [21] |
Zamknij
Pary taneczne
Więcej informacji Zawody, 1. miejsce ...
Zawody | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
Ałła Łoboda / Pawieł Drozd | Madeline Edwards / Zhao Kai Pang | Anastasija Szpilewaja / Grigorij Smirnow | [22] | |
Darja Morozowa / Michaił Żyrnow | Brianna Delmaestro / Timothy Lum | Holly Moore / Daniel Klaber | [23] | |
Mackenzie Bent / Garrett MacKeen | Bietina Popowa / Jurij Własienko | Lorraine McNamara / Quinn Carpenter | [24] | |
Madeline Edwards / Zhao Kai Pang | Ałła Łoboda / Pawieł Drozd | Rachel Parsons / Michael Parsons | [25] | |
Anna Janowska / Siergiej Mozgow | Mackenzie Bent / Garrett MacKeen | Ołeksandra Nazarowa / Maksym Nikitin | [26] | |
Bietina Popowa / Jurij Własienko | Lorraine McNamara / Quinn Carpenter | Brianna Delmaestro / Timothy Lum | [27] | |
Anna Janowska / Siergiej Mozgow | Rachel Parsons / Michael Parsons | Carolina Moscheni / Ádám Lukács | [28] | |
Finał JGP | Anna Janowska / Siergiej Mozgow | Ałła Łoboda / Pawieł Drozd | Bietina Popowa / Jurij Własienko | [29] |
Zamknij