Imoco Volley w europejskich pucharach
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
- Osobny artykuł: Imoco Volley.
Więcej informacji Data, Miejsce ...
Data | Miejsce | Przeciwnik | Wynik | Runda |
---|---|---|---|---|
23.10.2013 | Villorba | Galatasaray SK | 3:2 (25:23, 25:23, 19:25, 21:25, 18:16) | Faza grupowa |
29.10.2013 | Busto Arsizio | Unendo Yamamay Busto Arsizio | 3:1 (25:13, 25:22, 22:25, 25:17) | |
28.11.2013 | Villorba | Azerrail Baku | 3:2 (23:25, 25:19, 22:25, 25:15, 15:10) | |
03.12.2013 | Baku | Azerrail Baku | 1:3 (23:25, 32:30, 22:25, 23:25) | |
11.12.2013 | Villorba | Unendo Yamamay Busto Arsizio | 3:0 (25:22, 25:15, 26:24) | |
17.12.2013 | Stambuł | Galatasaray SK | 2:3 (26:24, 25:23, 19:25, 15:25, 3:15) | |
15.01.2013 | Villorba | Omiczka Omsk | 3:0 (25:23, 25:18, 25:23) | 1/12 finału |
23.01.2013 | Omsk | Omiczka Omsk | 1:3 (20:25, 19:25, 27:29, (złoty set: 10:15)) |
Zamknij
Więcej informacji Data, Miejsce ...
Data | Miejsce | Przeciwnik | Wynik | Runda |
---|---|---|---|---|
11.11.2014 | Jużne | Chimik Jużne | 3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:21) | 1/16 finału |
26.11.2014 | Villorba | Chimik Jużne | 3:1 (24:26, 25:23, 34:32, 25:23) | |
10.12.2014 | Villorba | Nova Branik Maribor | 3:0 (25:23, 25:13, 25:23) | 1/8 finału |
17.12.2014 | Maribor | Nova Branik Maribor | 2:3 (25:16, 25:16, 24:26, 18:25, 12:15) | |
14.01.2015 | Villorba | Atom Trefl Sopot | 3:1 (25:20, 21:25, 25:21, 25:13) | 1/4 finału |
22.01.2015 | Gdańsk / Sopot | Atom Trefl Sopot | 0:3 (20:25, 18:25, 12:25, (złoty set: 9:15)) |
Zamknij
Więcej informacji Data, Miejsce ...
Data | Miejsce | Przeciwnik | Wynik | Runda |
---|---|---|---|---|
14.12.2016 | Villorba | Telekom Baku | 3:0 (31:29, 25:14, 25:22) | Faza grupowa |
12.01.2017 | Modena | Liu Jo Nordmeccanica Modena | 2:3 (25:23, 24:26, 25:20, 23:25, 14:16) | |
25.01.2017 | Szczecin | Chemik Police | 3:2 (25:18, 14:25, 12:25, 25:14, 15:11) | |
08.02.2017 | Villorba | Chemik Police | 2:3 (25:23, 20:25, 20:25, 25:20, 8:15) | |
22.02.2017 | Villorba | Liu Jo Nordmeccanica Modena | 3:2 (26:24, 19:25, 22:25, 25:21, 18:16) | |
28.02.2017 | Baku | Telekom Baku | 3:0 (25:13, 25:9, 25:16) | |
22.04.2017 | Villorba | Dinamo Moskwa | 3:1 (25:18, 25:15, 15:25, 27:25) | Półfinał |
23.04.2017 | Villorba | VakıfBank SK | 0:3 (19:25, 13:25, 23:25) | Finał |
Zamknij
Więcej informacji Data, Miejsce ...
Data | Miejsce | Przeciwnik | Wynik | Runda |
---|---|---|---|---|
17.10.2017 | Békéscsaba | Linamar Békéscsabai RSE | 3:0 (25:4, 25:10, 25:17) | Kwalifikacje - I runda |
21.10.2017 | Villorba | Linamar Békéscsabai RSE | 3:0 (25:11, 25:10, 25:15) | |
07.11.2017 | Sliedrecht | Sliedrecht Sport | 3:0 (25:15, 25:23, 25:21) | Kwalifikacje - II runda |
11.11.2017 | Villorba | Sliedrecht Sport | 3:0 (25:10, 25:12, 25:7) | |
13.12.2017 | Villorba | Igor Gorgonzola Novara | 3:1 (25:13, 25:18, 20:25, 25:14) | Faza grupowa |
10.01.2018 | Villorba | VK Prostějov | 3:1 (25:14, 21:25, 25:16, 25:17) | |
25.01.2018 | Stambuł | Fenerbahçe SK | 3:2 (21:25, 25:27, 25:15, 25:17, 15:10) | |
07.02.2018 | Villorba | Fenerbahçe SK | 3:2 (20:25, 18:25, 25:18, 25:22, 15:11) | |
21.01.2018 | Prościejów | VK Prostějov | 3:0 (25:21, 25:21, 25:15) | |
27.02.2018 | Novara | Igor Gorgonzola Novara | 1:3 (16:25, 27:29, 25:23, 16:25) | |
21.03.2018 | Villorba | Dinamo Kazań | 3:0 (25:19, 25:18, 25:17) | 1/6 finału |
04.04.2018 | Kazań | Dinamo Kazań | 2:3 (15:25, 25:21, 25:20, 17:25, 13:15) | |
05.05.2018 | Bukareszt | VakıfBank SK | 2:3 (22:25, 21:25, 25:17, 25:15, 14:16) | Półfinał |
06.05.2018 | Bukareszt | Galatasaray SK | 3:0 (25:17, 25:18, 25:20) | Mecz o 3. miejsce |
Zamknij
Więcej informacji Data, Miejsce ...
Data | Miejsce | Przeciwnik | Wynik | Runda |
---|---|---|---|---|
21.11.2018 | Villorba | Savino Del Bene Scandicci | 3:2 (25:21, 24:26, 25:12, 23:25, 15:10) | Faza grupowa |
18.12.2018 | Schwerin | Schweriner SC | 0:3 (34:36, 19:25, 22:25) | |
22.01.2019 | Łódź | ŁKS Commercecon Łódź | 3:0 (25:20, 25:15, 25:17) | |
06.02.2019 | Villorba | Schweriner SC | 3:2 (23:25, 24:26, 25:19, 25:19, 15:7) | |
20.02.2019 | Florencja | Savino Del Bene Scandicci | 2:3 (25:15, 22:25, 23:25, 25:20, 9:15) | |
26.02.2019 | Villorba | ŁKS Commercecon Łódź | 3:0 (25:10, 25:12, 25:15) | |
13.03.2019 | Villorba | Eczacıbaşı Stambuł | 0:3 (21:25, 25:27, 22:25) | Ćwierćfinał |
19.03.2019 | Stambuł | Eczacıbaşı Stambuł | 3:1 (25:21, 25:23, 21:25, 25:21, (złoty set: 15:10)) | |
02.04.2019 | Villorba | Fenerbahçe SK | 3:0 (25:21, 25:23, 26:24) | Półfinał |
09.04.2019 | Stambuł | Fenerbahçe SK | 3:0 (25:18, 25:22, 28:26) | |
18.05.2019 | Berlin | Igor Gorgonzola Novara | 1:3 (18:25, 17:25, 25:14, 22:25) | Finał |
Zamknij
Więcej informacji Data, Miejsce ...
Data | Miejsce | Przeciwnik | Wynik | Runda |
---|---|---|---|---|
19.11.2019 | Villorba | Vasas SC | 3:2 (21:25, 25:20, 25:10, 23:25, 15:4) | Faza grupowa |
27.11.2019 | Blaj | CS Volei Alba-Blaj | 3:0 (25:22, 25:14, 25:22) | |
17.12.2019 | Nantes | Nantes VB | 3:0 (25:22, 25:18, 25:22) | |
22.01.2020 | Villorba | CS Volei Alba-Blaj | 3:0 (25:16, 25:16, 25:17) | |
06.02.2020 | Érd | Vasas SC | 3:0 (25:12, 25:19, 25:13) | |
18.02.2020 | Villorba | Nantes VB | 3:0 (25:23, 25:19, 25:17) | |
04.03.2020 | Stuttgart | Allianz MTV Stuttgart | 3:0 (25:17, 25:16, 25:20) | Ćwierćfinał |
Zamknij
Więcej informacji Data, Miejsce ...
Data | Miejsce | Przeciwnik | Wynik | Runda |
---|---|---|---|---|
08.12.2020 | Villorba | Calcit Kamnik | 3:0 (25:18, 25:17, 25:15) | Faza grupowa |
09.12.2020 | Villorba | Nantes VB | 3:0 (25:19, 25:11, 25:16) | |
10.12.2020 | Villorba | Fenerbahçe SK | 3:0 (25:14, 25:19, 25:19) | |
26.01.2021 | Nantes | Calcit Kamnik | 3:0 (25:21, 25:11, 25:11) | |
27.01.2021 | Nantes | Nantes VB | 3:0 (25:20, 25:20, 26:24) | |
28.01.2021 | Nantes | Fenerbahçe SK | 3:1 (25:19, 22:25, 25:21, 25:17) | |
24.02.2021 | Scandicci | Savino Del Bene Scandicci | 3:2 (17:25, 29:27, 28:30, 25:23, 17:15) | Ćwierćfinał |
03.03.2021 | Villorba | Savino Del Bene Scandicci | 3:0 (25:20, 25:17, 25:20) | |
17.03.2021 | Novara | Igor Gorgonzola Novara | 3:0 (25:21, 25:18, 25:17) | Półfinał |
23.03.2021 | Villorba | Igor Gorgonzola Novara | 3:0 (25:15, 25:23, 25:20) | |
01.05.2021 | Werona | VakıfBank SK | 3:2 (22:25, 25:22, 23:25, 25:23, 15:12) | Finał |
Zamknij
Więcej informacji Data, Miejsce ...
Data | Miejsce | Przeciwnik | Wynik | Runda |
---|---|---|---|---|
24.11.2021 | Villorba | ŽOK Ub | 3:0 (25:8, 27:25, 25:16) | Faza grupowa |
09.12.2021 | Nyíregyháza | Fatum Nyíregyháza | 3:0 (25:18, 25:13, 25:11) | |
23.12.2021 | Szczecin | Grupa Azoty Chemik Police | 3:0 (25:21, 25:19, 25:11) | |
26.01.2022 | Villorba | Fatum Nyíregyháza | 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) | |
02.02.2022 | Ub | ŽOK Ub | 3:0 (25:16, 25:22, 25:13) | |
15.02.2022 | Villorba | Grupa Azoty Chemik Police | 3:0 (25:19, 25:22, 25:22) | |
09.03.2022 | Monza | Vero Volley Monza | 3:0 (25:21, 25:21, 25:19) | Ćwierćfinał |
17.03.2022 | Villorba | Vero Volley Monza | 3:1 (25:19, 22:25, 25:16, 25:17) | |
Półfinał | ||||
22.05.2022 | Lublana | Finał |
Zamknij