Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012.

Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012
Indonezja
Kod MKOl INA
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2012
Londyn
Chorąży I Gede Siman Sudartawa
Liczba zawodników 22 w 8 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 63.
Złoto
0
Srebro
1
Brąz
1
Razem
2

Indonezję na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012, które odbyły się w Londynie reprezentowało 22 zawodników. Zdobyli oni dwa medale: jeden srebrny i jeden brązowy, zajmując 63. miejsce w klasyfikacji medalowej.

Był to czternasty start reprezentacji Indonezji na letnich igrzyskach olimpijskich.

Zdobyte medale

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat Data
Srebro
Triyatno Podnoszenie ciężarów Waga do 69 kg mężczyzn 333 kg 31 lipca
Brąz
Eko Yuli Irawan Podnoszenie ciężarów Waga do 62 kg mężczyzn 317 kg 30 lipca

Reprezentanci

Badminton

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Faza grupowa Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Miejsce Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Miejsce
Taufik Hidayat gra pojedyncza Czechy Koukal
W (21-8, 21-8)
Hiszpania Abián
W (22-20, 21-11)
1. Q Lin D
P (9-21, 12-21)
NQ
Simon Santoso Estonia Must
W (21-12, 21-8)
Austria Lahnsteiner
W (21-11, 21-7)
1. Q Malezja Lee CW
P (12-21, 8-21)
NQ
Muhammad Ahsan
Bona Septano
gra podwójna TajlandiaIsara/
Jongjit
P (11-21, 16-21)
PolskaCwalina/
Łogosz
W (21-0, 21-0)
Korea PołudniowaKo SH/
Yoo YS
W (24-22, 21-12)
2. Q Korea PołudniowaJung JS/
Lee YD
P (12-21, 16-21)
NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Faza grupowa Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał
Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Miejsce Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Miejsce
Adrianti Firdasari gra pojedyncza Bułgaria Nedełczewa
W (21–10, 21–15)
Białoruś Zajtsaua
W (21–10, 16-21, 21-14)
1 Q Wang X
P (15-21, 8-21)
NQ
Meiliana Jauhari
Greysia Polii
gra podwójna Australia Choo /
Veeran
W (21-11, 20-22, 21-7)
Południowa Afryka Edwards /
Viljoen
W (21-18, 21-10)
Korea Południowa Ha JE /
Kim MJ
P (21-18, 14-21, 12-21)
2. DSQ

Mieszane

Zawodnicy Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinał Półfinał Finał
Przeciwnicy
Punkty
Przeciwnicy
Punkty
Przeciwnicy
Punkty
Miejsce Przeciwnicy
Punkty
Przeciwnicy
Punkty
Przeciwnicy
Punkty
Miejsce
Tontowi Ahmad
Lilyana Natsir
gra mieszana Indie Diju/
Gutta
W (21-16, 21-12)
Dania Laybourn /
Juhl
W (24-22, 21-16)
Korea Południowa Lee YD /
Ha JE
W (21-19, 21-12)
1. Q Niemcy Fuchs/
Michels
W (21-15, 21-9)
Xu C/
Ma J
P (23-21, 18-21, 13-21)
Dania Fischer/
Pedersen
P (12-21, 12-21)
4.

Judo

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Repesaż 1 Repesaż 2 Finał
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Putu Wiradamungga Do 81 kg Węgry Csoknyai
P 0001-0200
NQ

Lekkoatletyka

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Fernando Lumain 100 m 10.80 2. 10.90 8. NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Triyaningsih Maraton 2:41:15 84.

Łucznictwo

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Runda rankingowa 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał
Punkty Rozstawienie Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Pozycja
Ika Yuliana Rochmawati indywidualnie 638 40. Fang Y
W 6-4
Wielka Brytania Oliver
W 7-1
Rosja Pierowa
P 5-6
NQ

Pływanie

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
I Gede Siman Sudartawa 100m grzbietowym 55.99 38. NQ

Podnoszenie ciężarów

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Jadi Setiadi Do 56 kg 127 3. 150 7. 277 5.
Eko Yuli Irawan Do 62 kg 145 2. 172 4. 317
Hasbi Muhamad 138 6. 163 8. 301 7.
Triyatno Do 69 kg 145 9. 188 1. 333
Deni 140 13. 171 12. 311 12.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Citra Febrianti Do 53 kg 91 5. 115 4. 206 4.

Strzelectwo

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał
Punkty Miejsce Punkty Miejsce
Diaz Kusumawardani karabin pneumatyczny 10 m 382 55. NQ

Szermierka

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Pozycja
Diah Permatasari szabla indywidualnie Stany Zjednoczone Zagunis
P 7-15
NQ

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012
Listen to this article