Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016.

Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016
Indonezja
Kod MKOl INA
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016
Rio de Janeiro
Chorąży Maria Natalia Londa
Liczba zawodników 28 w 20 konkurencjach w 7 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 46.
Złoto
1
Srebro
2
Brąz
0
Razem
3

Indonezję na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016, które odbyły się w Rio de Janeiro reprezentowało 22 zawodników - 16 mężczyzn i 12 kobiet.

Był to piętnasty start reprezentacji Indonezji na letnich igrzyskach olimpijskich.

Zdobyte medale

Spotkanie prezydenta Indonezji Joko Widodo z medalistami z Rio. Od lewej stoją: Ahmad, Natsir, Widodo, Agustiani, Irawan.
Spotkanie prezydenta Indonezji Joko Widodo z medalistami z Rio. Od lewej stoją: Ahmad, Natsir, Widodo, Agustiani, Irawan.
Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat Data
Złoto
Lilyana Natsir
Tontowi Ahmad
Badminton
mikst W finale pokonali reprezentantów Malezji
Goh Liu Ying i Chan Peng Soon 2:0 (21:14, 21:12)
17 sierpnia
Srebro
Sri Wahyuni Agustiani
Podnoszenie ciężarów
waga do 48 kg 192 kg 6 sierpnia
Srebro
Eko Yuli Irawan
Podnoszenie ciężarów
waga do 62 kg 312 kg 8 sierpnia

Reprezentanci

Badminton

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Faza grupowa Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał/BM
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Miejsce Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Przeciwnik
Punkty
Miejsce
Tommy Sugiarto gra pojedyncza Stany Zjednoczone Shu
W (21-14, 21-10)
Kuba Guerrero
W (21-12, 21-14)
1. Q Wielka Brytania Ouseph
P (13-21, 21-14, 16-21)
NQ
Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
gra podwójna IndieAttri/
Reddy
W (21-18, 21-13)
JaponiaEndo/
Hayakawa
P (17-21, 21-16, 14-21)
Chai/
Hong
P (15-21, 17-21)
3. NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Faza grupowa Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał/BM
Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Miejsce Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Przeciwniczka
Punkty
Miejsce
Lindaweni Fanetri gra pojedyncza Wietnam
P (11-21, 12-21)
Japonia Okuhara
P (12-21, 12-21)
3. NQ
Nitya Krishinda Maheswari
Greysia Polii
gra podwójna Hongkong Poon LY /
Tse YS
W (21-9, 21-11)
Wielka Brytania Olver /
Smith
W (21-10, 21-13)
Malezja Hoo KM /
Woon KW
W (21-19, 21-19)
1. 'Q Tang /
Yu
P (11-21, 14-21)
NQ

Mikst

Zawodnicy Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinał Półfinał Finał/BM
Przeciwnicy
Punkty
Przeciwnicy
Punkty
Przeciwnicy
Punkty
Miejsce Przeciwnicy
Punkty
Przeciwnicy
Punkty
Przeciwnicy
Punkty
Miejsce
Tontowi Ahmad
Lilyana Natsir
gra mieszana Australia Middleton/
Choo
W (21-7, 21-8)
Tajlandia Issara /
Amitrapai
W (24-11, 21-13)
Malezja Goh LY/
Chan PS
W (21-15, 21-11)
1. Q Indonezja Jordan/
Susanto
W (21-16, 21-11)
Zhang /
Zhao
W (21-16, 21-15)
Malezja Goh LY/
Chan PS
W (21-14, 21-12)
Praveen Jordan
Debby Susanto
Hongkong Lee CH/
Chau HW
W (21-19, 19-21, 21-15)
Niemcy Fuchs /
Michels
W (21-16, 21-15)
Zhang /
Zhao
P (18-21, 18-21)
2. Q Indonezja Ahmad/
Natsir
P (16-21, 11-21)
NQ

Kolarstwo

Kolarstwo BMX

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał
Wynik Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Wynik Miejsce
Toni Syarifudin mężczyźni 40,975 31. 22 7. NQ

Lekkoatletyka

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Sudirman Hadi 100 m 10,77 2. Q 10,70 9. NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Maria Natalia Londa skok w dal 6,29 26. NQ

Łucznictwo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Runda rankingowa 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał/BM
Punkty Rozstawienie Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Riau Ega Agatha indywidualnie 660 33. Yu
W 7-1
Korea Południowa Kim W-j
W 6-2
Włochy Nespoli
P 0-6
NQ
Hendra Purnama 655 39. Ukraina Ruban
P 4-7
NQ
Muhammad Wijaya 647 49. Włochy Nespoli
P 3-7
NQ
Riau Ega Agatha
Hendra Purnama
Muhammad Wijaya
turniej drużynowy 1962 10.  Chińskie Tajpej
W 6-2
 Stany Zjednoczone
P 2-6
NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Runda rankingowa 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał/Pojedynek o brązowy medal
Punkty Rozstawienie Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Pozycja
Ika Yuliana Rochmawati indywidualnie 617 42. Wielka Brytania Folkard
P 5-6
NQ

Pływanie

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Glenn Victor Sutanto 100 m stylem motylkowym 54,25 35. NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Yessy Yosaputra 200 m stylem grzbietowym 2:20,88 28. NQ

Podnoszenie ciężarów

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Eko Yuli Irawan do 62 kg 142 kg 2. 172 kg 2. 312 kg
Muhammad Hasbi 130 kg 6. 160 kg 8. 290 kg 7.
Triyatno do 69 kg 142 9. 175 kg 14. 317 kg 10.
I Ketut Ariana 145 kg DNF DNF
Deni do 77 kg 146 kg 13. 177 kg 12. 323 kg 12.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Sri Wahyuni Agustiani do 48 kg 85 kg 2. 107 kg 2. 192 kg
Dewi Safitri do 53 kg 80 kg 7. 105 kg 6. 185 kg 7.

Wioślarstwo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Repasaże Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Memo jedynka 7:14,17 3. QF BYE 6:59,76 4. S C/D 7:25,60 3. FC) 6:59,44 4. 16.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Repasaże Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Dewi Yuliawati jedynka 9:36,10 6. R 8:14,81 5. S E/F BYE 8:39,95 2. FE 8:44,54 5. 29.
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016
Listen to this article