Kirgistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Kirgistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996.

Kirgistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Ten artykuł należy dopracować:Transkrypcja do poprawy..Dokładniejsze informacje o tym, co należy poprawić, być może znajdują się w dyskusji tego artykułu. Po wyeliminowaniu niedoskonałości należy usunąć szablon ((Dopracować)) z tego artykułu.
Kirgistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996
Kirgistan
Kod MKOl KGZ
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1996
Atlanta
Chorąży Sergiej Aszichmin
Liczba zawodników 33 w 9 dyscyplinach
Medale Złoto
0
Srebro
0
Brąz
0
Razem
0

Kirgistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996 reprezentowało 33 sportowców, 26 mężczyzn i 7 kobiet.

Był to 3. start reprezentacji Kirgistanu na letnich igrzyskach olimpijskich.

Skład reprezentacji

Boks

Mężczyźni

  • Sergiej Kopenkin
    • Waga lekka – 9. miejsce
  • Nurbek Kasenow
    • Waga półśrednia – 9. miejsce
  • Andriej Kumyavka
    • Waga półciężka – 17. miejsce

Judo

Mężczyźni

  • Vadim Sergeyev
    • Waga ciężka – 13. miejsce

Kobiety

  • Nataliya Kuligina
    • Waga ekstralekka – 19. miejsce

Kajakarstwo

Mężczyźni

  • Andrey Mitkovets, Yury Ulyachenko
    • C-2 500 m – odpadli w eliminacjach
  • Andrey Mitkovets, Yury Ulyachenko
    • C-2 1000 m – odpadli w eliminacjach

Kolarstwo

Mężczyźni

  • Yevgeny Vakker
    • Wyścig punktowy – 16. miejsce

Lekkoatletyka

Mężczyźni

  • Vladislav Chernobay
    • Bieg na 100 m – odpadł w eliminacjach
  • Boris Kaveshnikov
    • Bieg na 400 m – odpadł w eliminacjach
  • Nazirdin Alikbekov
    • Maraton – 63. miejsce
  • Yeniya Shorokhov
    • Bieg na 400 m przez płotki – odpadł w eliminacjach
  • Maksim Smetanin
    • Trójskok – 37. miejsce

Kobiety

  • Irina Bogacheva
    • Maraton – 21. miejsce

Pięciobój nowoczesny

Mężczyźni

  • Igor Feldman
    • Indywidualnie – 30. miejsce

Pływanie

Mężczyźni

  • Vitaly Vasilyev
    • 50 m stylem dowolnym – 52. miejsce
  • Sergey Ashikhmin
    • 100 m stylem dowolnym – 29. miejsce
  • Dmitry Lapin
    • 200 m stylem dowolnym – 38. miejsce
  • Andrey Kvasov
    • 400 m stylem dowolnym – 26. miejsce
  • Konstantin Pryakhin
    • 100 m stylem grzbietowym – 45. miejsce
  • Yevgeny Petrashov
    • 100 m stylem klasycznym – 42. miejsce
  • Konstantin Andryushin
    • 200 m stylem motylkowym – 26. miejsce
  • Vitaly Vasilyev, Sergey Ashikhmin, Dmitry Lapin, Andrey Kvasov
    • Sztafeta 4 × 100 m stylem dowolnym – 18. miejsce
  • Vitaly Vasilyev, Sergey Ashikhmin, Dmitry Lapin, Andrey Kvasov
    • Sztafeta 4 × 200 m stylem dowolnym – 17. miejsce
  • Konstantin Andryushin, Sergey Ashikhmin, Yevgeny Petrashov, Konstantin Pryakhin
    • Sztafeta 4 × 100 m stylem zmiennym – 21. miejsce

Kobiety

  • Viktoriya Poleyayeva
    • 100 m stylem dowolnym – 44. miejsce
  • Olga Korotayeva
    • 800 m stylem dowolnym – 27. miejsce
  • Oksana Cherevko
    • 200 m stylem klasycznym – 40. miejsce
  • Olga Bogatyreva
    • 100 m stylem zmiennym – 39. miejsce
  • Olga Bogatyreva, Olga Titova, Olga Korotayeva, Viktoriya Poleyayeva
    • Sztafeta 4 × 200 m stylem dowolnym – 20. miejsce

Strzelectwo

Mężczyźni

  • Yury Melentyev
    • Pistolet dowolny, 10 m – 12. miejsce
    • Pistolet dowolny, 50 m – 20. miejsce
  • Yury Lomov
    • Karabin pneumatyczny 10 m – 22. miejsce
    • Karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m – 32. miejsce
    • Karabin małokalibrowy leżąc 50 m – 11. miejsce

Zapasy

Mężczyźni

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Kirgistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996
Listen to this article