Kombinacja norweska na Mistrzostwach Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2015
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
Kombinacja norweska na 35. Mistrzostwach Świata Juniorów odbyła się w dniach 4-7 lutego 2015 roku w kazachskim mieście Ałmaty. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: sprincie, zawodach metodą Gundersena oraz zawodach drużynowych.
- Główny artykuł: Mistrzostwa Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2015.
Gundersen HS100/10 km
4 lutego
Więcej informacji Pozycja, Zawodnik ...
Pozycja | Zawodnik | Narodowość | Czas |
---|---|---|---|
Jarl Magnus Riiber | Norwegia | 25:54,2 | |
Paul Gerstgraser | Austria | +7,3 | |
Jakob Lange | Niemcy | +7,6 | |
4. | Bernhard Flaschberger | Austria | +26,1 |
5. | Lars Burås | Norwegia | +41,4 |
6. | Noa Mraz | Austria | +44,9 |
7. | Harald Johnas Riiber | Norwegia | +51,4 |
8. | Antoine Gérard | Francja | +1:04,8 |
9. | Paul Hanf | Niemcy | +1:08,0 |
10. | Tomáš Portyk | Czechy | +1:13,1 |
Zamknij
Sprint HS100/5 km
6 lutego
Więcej informacji Pozycja, Zawodnik ...
Pozycja | Zawodnik | Narodowość | Czas |
---|---|---|---|
Jarl Magnus Riiber | Norwegia | 12:21,8 | |
Jakob Lange | Niemcy | +47,4 | |
Kristjan Ilves | Estonia | +48,3 | |
4. | Tomáš Portyk | Czechy | +48,5 |
5. | Paul Gerstgraser | Austria | +56,7 |
6. | Harald Johnas Riiber | Norwegia | +1:00,4 |
7. | Paul Hanf | Niemcy | +1:02,7 |
8. | Lars Burås | Norwegia | +1:17,1 |
9. | Marcus Torni | Finlandia | +1:19,5 |
10. | Bernhard Flaschberger | Austria | +1:23,7 |
Zamknij
Sztafeta HS100/4x5 km
7 lutego
Więcej informacji Pozycja, Państwo ...
Pozycja | Państwo | Zawodnicy | Czas |
---|---|---|---|
Austria | Thomas Jöbstl Bernhard Flaschberger Noa Mraz Paul Gerstgraser | 48:41,4 | |
Niemcy | Philipp Mauersberger Terence Weber Paul Hanf Jakob Lange | +16,0 | |
Norwegia | Simen Tiller Jarl Magnus Riiber Harald Johnas Riiber Lars Burås | +49,7 | |
4. | Finlandia | Marcus Torni Leevi Mutru Eero Hirvonen Arttu Mäkiaho | +3:00,8 |
5. | Francja | Antoine Gérard Tom Balland Nicolas Didier Laurent Muhlethaler | +4:45,1 |
6. | Japonia | Yoshihiro Kimura Yūto Nakamura Hisaki Nagamine Ryōta Yamamoto | +5:43,0 |
7. | Stany Zjednoczone | Jasper Good Ben Loomis Ben Berend Koby Vargas | +7:09,9 |
8. | Czechy | Tomáš Portyk Martin Dufek Lukáš Daněk Tomáš Vančura | +7:33,0 |
9. | Słowenia | Urh Krajnčan Vid Vrhovnik Leon Šarc Urban Klinc | +8:21,9 |
10. | Kazachstan | Ali Ajbiek Rasuł Gairbiekow Zulijar Kasimow Czingiz Rakparow | +19:28,3 |
Zamknij
- Program i wyniki zawodów. data.fis-ski.com. [dostęp 2015-01-25]. (ang.).