Korea Południowa na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Korea Południowa na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018.

Korea Południowa na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Korea Południowa na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018
Korea Południowa
Kod MKOl KOR
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018
Pjongczang
Liczba zawodników 122 w 82 konkurencjach w 15 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 7..
Złoto
5
Srebro
8
Brąz
4
Razem
17

Koreę Południową na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018 reprezentowało 122 zawodników: 78 mężczyzn i 45 kobiet. Był to osiemnasty start reprezentacji Korei Południowej na zimowych igrzyskach olimpijskich.

Statystyki według dyscyplin

Lp. Dyscyplina Mężczyźni Kobiety Łącznie
1 Biathlon 1 5 6
2 Biegi narciarskie 2 2 4
3 Bobsleje 4 2 6
4 Curling 6 6 12
5 Hokej na lodzie - 25 25
6 Kombinacja norweska 1 - 1
7 Łyżwiarstwo figurowe 3 4 7
8 Łyżwiarstwo szybkie 9 7 16
9 Narciarstwo alpejskie 2 2 4
10 Narciarstwo dowolne 4 5 9
11 Saneczkarstwo 3 2 5
12 Short track 5 5 10
13 Skeleton 2 1 3
14 Skoki narciarskie 4 1 5
15 Snowboarding 7 3 10
Łącznie 78 45 122

Zdobyte medale

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat Data
Złoto
Lee Seung-hoon
Łyżwiarstwo szybkie
bieg masowy mężczyzn 7:43,97 24 lutego
Złoto
Lim Hyo-jun
Short track
bieg na 1500 m mężczyzn 2:10,485 10 lutego
Złoto
Choi Min-jeong
Short track
bieg na 1500 m kobiet 2:24,948 17 lutego
Złoto
Shim Suk-hee
Choi Min-jeong
Kim Ye-jin
Lee Yu-bin
Short track
sztafeta kobiet 4:07,361 20 lutego
Złoto
Yun Sung-bin
Skeleteon
mężczyźni 3:20,55 16 lutego
Srebro
Won Yun-jong
Jun Jung-lin
Seo Young-woo
Kim Dong-hyun
Bobsleje
czwórki mężczyzn 3:16,38 25 lutego
Srebro
Kim Eun-jung
Kim Kyeong-ae
Kim Seon-yeong
Kim Yeong-mi
Kim Cho-hi
Curling
turniej kobiet W finałowym meczu uległy reprezentacji Szwecji 25 lutego
Srebro
Cha Min-kyu
Łyżwiarstwo szybkie
500 m mężczyzn 34,42 s 19 lutego
Srebro
Lee Seung-hoon
Chung Jae-won
Kim Min-seok
Łyżwiarstwo szybkie
bieg drużynowy mężzzyzn 3:38,52 21 lutego
Srebro
Lee Sang-hwa
Łyżwiarstwo szybkie
500 m kobiet 37,33 s 18 lutego
Srebro
Kim Bo-reum
Łyżwiarstwo szybkie
bieg masowy kobiet 8:32,99 24 lutego
Srebro
Hwang Dae-heon
Short track
bieg na 500 m mężczyzn 39,854 22 lutego
Srebro
Lee Sang-ho
Snowboarding
slalom rónoległy mężczyzn 24 lutego
Brąz
Kim Tae-yun
Łyżwiarstwo szybkie
1000 m mężczyzn 1:08,22 23 lutego
Brąz
Kim Min-seok
Łyżwiarstwo szybkie
1500 m mężczyzn 1:44,93 13 lutego
Brąz
Lim Hyo-jun
Short track
Bieg na 500 m mężczyzn 39,919 22 lutego
Brąz
Seo Yi-ra
Short track
bieg na 1000 m mężczyzn 1:31,619 17 lutego

Skład kadry

Biathlon

Zawodnik Konkurencja Czas Kary Pozycja Źródło
Timofiej Łapszyn Sprint mężczyzn 24:22,6 1 16. [1]
Bieg pościgowy mężczyzn 35:50,7 4 22. [2]
Bieg indywidualny 50:28,6 1 20. [3]
bieg ze startu wspólnego (m) 38:07,4 1 25. [4]
Anna Frolina Sprint kobiet 22:56,9 3 32. [5]
Ko Eun-jung 25:12,1 2 78.
Mun Ji-hee 25:26,6 6 82.
Jekaterina Awwakumowa 26:24,9 6 87.
Anna Frolina bieg pościgowy kobiet 36:14,2 8 50. [6]
Jekaterina Awwakumowa Bieg indywidualny 44:25,3 1 16. [7]
Anna Frolina 47:50,4 5 61.
Mun Ji-hee 50:21,5 7 78.
Jung Yu-mi 53:32,8 6 86.
Anna Frolina
Ekaterina Avvakumova
Mun Ji-hee
Ko Eun-jung
Sztafeta 4 × 6 km 1:20:20,6 6 18. [8]

Biegi narciarskie

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
czas Pozycja czas Pozycja czas Pozycja czas Pozycja
Magnus Kim Bieg na 15 km N/A 36:39,0 45. [9]
Kim Eun-ho N/A 39:07,9 85.
Kim Eun-ho Bieg na 30 km N/A LAP 65. [10]
Kim Eun-ho Bieg na 50 km N/A LAP - [11]
Magnus Kim N/A 2:24:14,0 47.
Magnus Kim Sprint 3:22,36 49. NQ [12]
Magnus Kim
Kim Eun-ho
Sprint drużynowy N/A 17:56,71 13. NQ [13]

Kobiety

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
czas Pozycja czas Pozycja czas Pozycja czas Pozycja
Lee Chae-won Bieg na 10 km N/A 28:37,5 51. [14]
Ju Hye-ri N/A 31:27,1 79.
Lee Chae-won Bieg na 15 km N/A 46:44,5 57. [15]
Ju Hye-ri Sprint 4:11,92 67. NQ [16]
Lee Chae-won
Ju Hye-ri
Sprint drużynowy N/A 19:19,17 11. NQ [17]

Bobsleje

Zawodnicy Konkurencja Ślizg 1 Ślizg 2 Ślizg 3 Ślizg 4 Łącznie Pozycja Źródło
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Won Yun-jong
Seo Young-woo
Dwójki mężczyzn 49,50 11. 49,39 3. 49,15 5. 49,36 5. 3:17,40 6. [18]
Won Yun-jong
Jun Jung-lin
Seo Young-woo
Kim Dong-hyun
Czwórki 48,65 2. 49,19 4. 48,89 3. 49,65 10. 3:16,38
[19]
Kim Yoo-ran
Kim Min-seong
Dwójki kobiet 51,24 12. 51,20 11. 51,32 12. 51,55 16. 3:25,31 14. [20]

Curling

Drużyna Konkurencja Faza grupowa Tie-breaker Półfinały Finał/3.miejsce Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Kim Eun-jung
Kim Kyeong-ae
Kim Seon-yeong
Kim Yeong-mi
Kim Cho-hi
Turniej kobiet  Kanada
8:6
 Japonia
5:7
 Szwajcaria
7:5
 Wielka Brytania
7:4
 Chiny
12:5
 Szwecja
7:6
 Stany Zjednoczone
9:6
Sportowcy z Rosji
11:2
 Dania
9:3
1. N/A  Japonia
8:7
 Szwecja
8:3
[21]
Kim Chang-min
Seong Se-hyeon
Kim Min-chan
Lee Ki-bok
Oh Eun-su
turniej mężczyzn  Stany Zjednoczone
7:11
 Szwecja
2:7
 Norwegia
5:7
 Kanada
6:7
 Wielka Brytania
11:5
 Dania
8:9
 Włochy
8:6
 Szwajcaria
8:7
 Japonia
10:4
7. NQ 7.
Jang Hye-ji
Lee Ki-jeong
turniej par mieszanych  Finlandia
9:4
 Chiny
7:8
 Norwegia
3:8
 Stany Zjednoczone
9:1
Sportowcy z Rosji
5:6
 Szwajcaria
4:6
 Kanada
3:7
N/A 6. NQ 5.

Hokej na lodzie

Turniej mężczyzn

Reprezentacja mężczyzn

  • Matt Dalton
  • Park Gye-hoon
  • Park Sung-je
  • Cho Hyung-gon
  • Kim Won-jun
  • Lee Don-ku
  • Oh Hyon-ho
  • Alex Plante
  • Eric Regan
  • Seo Yeong-jun
  • Bryan Young
  • Ahn Jin-hui
  • Cho Min-ho
  • Jeon Jung-woo
  • Kim Ki-sung
  • Kim Sang-wook
  • Kim Won-jung
  • Lee Young-jun
  • Park Jin-kyu
  • Park Woo-sang
  • Brock Radunske
  • Shin Sang-hoon
  • Shin Sang-woo
  • Michael Swift
  • Mike Testwuide
Drużyna Konkurencja Faza grupowa Runda kwalifikacyjna Ćwierćfinały Półfinały Finał Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Korea Południowa mężczyźni  Czechy
1:2
 Szwajcaria
0:8
 Kanada
0:4
4.  Finlandia
2:5
NQ 12. [22]

Kombinacja norweska

Zawodnik Konkurencja Skoki narciarskie Bieg narciarski Strata Pozycja Źródło
Odległość Nota Pozycja Strata czasowa Czas biegu Pozycja Czas łączny
Park Je-un skocznia normalna/10 km 86,0 73,3 42. + 3:49 27:07,5 47. 30:56,5 + 6:05,1 46. [23][24]
skocznia duża/10 km 104,5 60,4 48. + 5:14 26:14,8 45. 31:28,8 + 7:36,3 47. [25][26]

Łyżwiarstwo figurowe

Zawodnik Konkurencja Program krótki Program dowolny Łączna nota Pozycja Źródło
Nota Pozycja Nota Pozycja
Choi Da-bin solistki 67,77 8. 131,49 8. 199,26 7. [27]
Kim Ha-nul 54,33 21. 121,38 10. 175,71 13.
Cha Jun-hwan soliści 83,43 15. 165,16 14. 248,59 15. [28][29][30]
Kim Kyu-eun
Alex Kangchan Kam
pary sportowe 42,93 22. NQ 42,93 22. [31][32][33]
Min Yu-ra
Alexander Gamelin
Pary taneczne 61,22 16. 86,52 19. 147,74 18. [34][35][36]
Drużynowo
Konkurencja Zawodnik Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Wynik Źródło
SP FS SP FS SP FS SD FD Punkty Miejsce
Zawody drużynowe Cha Jun-hwan
Choi Da-bin
Kim Kyu-eun / Alex Kangchan Kam
Min Yu-ra / Alexander Gamelin
77,70
(5 pkt)
NQ 65,62
(5 pkt)
NQ 52,10
(1 pkt)
NQ 51,97
(2 pkt)
NQ 13 9. [37][38][39][40][41][42][43][44][45]

Łyżwiarstwo szybkie

Zawodnik Konkurencja Czas Miejsce Źródło
Cha Min-kyu 500 m mężczyzn 34,42
[46]
Kim Jun-ho 35,01 12.
Mo Tae-bum 35,154 16.
Kim Tae-yun 1000 m mężczyzn 1:08,22
[47]
Cha Min-kyu 1:09,27 12.
Chung Jae-woong 1:09,43 13.
Kim Min-seok 1500 m mężczyzn 1:44,93
[48]
Joo Hyong-jun 1:46,65 17.
Lee Seung-hoon 5000 m mężczyzn 6:14,15 5. [49]
10 000 m mężczyzn 12:55,54 4. [50]
Lee Sang-hwa 500 m kobiet 37,33
[51]
Kim Hyun-yung 38,251 12.
Kim Min-sun 38,534 16.
Park Seung-hi 1000 m kobiet 1:16,11 16. [52]
Kim Hyun-yung 1:16,366 18.
No Seon-yeong 1500 m kobiet 1:58,75 14. [53]
Kim Bo-reum 3000 m kobiet 4:12,79 18. [54]
Zawodnik Konkurencja Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja Źródło
Przeciwnik Czas Przeciwnik Czas Przeciwnik Czas
Chung Jae-won
Lee Seung-hoon
Lee Seung-hoon
bieg drużynowy mężczyzn  Włochy 3:39,29  Holandia 3:38,82  Norwegia 3:38,52
[55]
Kim Bo-reum
No Seon-yeong
Park Ji-woo
bieg drużynowy kobiet  Holandia 3:03,76 NQ  Polska 3:07,30[56] 8.
Lee Seung-hoon bieg masowy mężczyzn N/A - 8:45,37 - 7:43,97
Chung Jae-won N/A - 8:17,02 - 8:32,71 8.
Kim Bo-reum bieg masowy kobiet N/A - 9:22,21 - 8:32,99
Park Ji-woo N/A - 8:33,43 NQ

Narciarstwo alpejskie

Zawodnik Konkurencja 1 przejazd 2 przejazd Łącznie Źródło
Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja
Kim Dong-woo zjazd (m) N/A 1:47,99 48. [57]
supergigant (m) N/A 1:31,64 44. [58]
slalom gigant (m) 1:14,49 43. 1:15,56 41. 2:30,05 39. [59]
Jung Dong-hyun DNF
slalom (m) 51,79 31. 53,28 28. 1:45,07 27. [60]
Kim Dong-woo DNF
Kim Dong-woo superkombinacja (m) 1:24,05 56. 53,02 31. 2:17,04 33. [61]
Gim So-hui slalom gigant (k) 1:19,13 48. 1:16,24 45. 2:35,37 45. [62]
Kang Young-seo 1:19,67 50. 1:17,39 48. 2:37,06 47.
Kang Young-seo slalom (k) DNF [63]
Gim So-hui DNF
Zawodnik Konkurencja 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Gim So-hui
Kang Young-seo
Jung Dong-hyun
Kim Dong-woo
drużynowo  Austria
p (0:4)
NQ [64]

Narciarstwo dowolne

Skoki akrobatyczne
Zawodnicy Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Skok 1 Skok 2 Skok 1 Skok 2 Skok 3
Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce
Kim Kyoung-eun skoki akrobatyczne kobiet 35,67 25. 44,20 19. NQ [65][66]
Jazda po muldach
Zawodnicy Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Przejazd 1 Przejazd 2 Przejazd 1 Przejazd 2 Przejazd 3
Czas Punkty Miejsce Czas Punkty Miejsce Czas Punkty Miejsce Czas Punkty Miejsce Czas Punkty Miejsce
Choi Jae-woo jazda po muldach mężczyzn 24,95 72,95 20. 25,93 81,23 1. 24,86 78,26 10. DNF NQ [67][68][69]
Kim Ji-hyon 26,05 68,85 24. 26,62 68,17 17. NQ
Seo Myung-joon 25,02 68,45 26. 25,41 69,51 18. NQ
Seo Jee-won jazda po muldach kobiet 30,71 68,46 19. 31,55 68,68 14. NQ [70][71]
Seo Jung-hwa 41,80 16,57 30. 29,45 71,58 6. 29,77 72,31 14. NQ
Slopestyle, Halfpipe
Zawodnicy Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Ślizg 1 Ślizg 2 Najlepszy Miejsce Ślizg 1 Ślizg 2 Ślizg 3 Najlepszy Miejsce
Lee Mee-hyun slopestyle kobiet 46,80 72,80 72,80 13. NQ [72]
Lee Kang-bok halfpipe mężczyzn 5,80 13,00 13,00 27. NQ [73]
Jang Yu-jin halfpipe kobiet 64,40 60,00 64,00 18. NQ [74]

Saneczkarstwo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Ślizg 1 Ślizg 2 Ślizg 3 Ślizg 4 Łącznie Pozycja Źródło
Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja
Lim Nam-kyu Jedynki 49,461 31. 48,591 28. 48,620 29. NQ 2:26,672 30. [75]
Park Jin-yong
Cho Jung-myung
Dwójki 46,396 10. 46,276 8. N/A 1:32,672 9. [76]

Kobiety

Zawodnik Konkurencja Ślizg 1 Ślizg 2 Ślizg 3 Ślizg 4 Łącznie Pozycja Źródło
Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja
Aileen Frisch Jedynki 46,350 5. 46,456 9. 46,751 13. 16,843 11. 3:06,400 8. [77]
Sung Eun-ryung 46,918 18. 46,851 20. 47,205 18. 47,276 18. 3:08,250 18.
Zawodnicy Konkurencja Czas przejazdu Łącznie Pozycja Źródło
Aileen Frisch
Lim Nam-kyu
Park Jin-yong / Cho Jung-myung
sztafeta 47,211
49,854
49,478
2:26,543 9. [78]

Short track

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Seo Yi-ra Bieg na 500 metrów 40,438 1. 1L17,779 4. NQ [79]
Lim Hyo-jun 40,418 1. 40,400 1. 40,132 2. 39,919
Hwang Dae-heon 40,758 1. 40,861 2. 40,108 1. 39,854
Lim Hyo-jun Bieg na 1000 metrów 1:23,971 1. 1:24,095 2. 1:26,463 1. 1:33,312 4.
Seo Yi-ra 1:24,734 2. 1:24,053 1. 1:24,317 2. 1:31,619
Hwang Dae-heon 1:24,457 1. DSQ NQ
Hwang Dae-heon Bieg na 1500 metrów 2:15,561 1. N/A 2:11,469 2. DNF
Lim Hyo-jun 2:13,891 1. N/A 2:11,389 1. 2:10,485
Seo Yi-ra 2:18,750 1. N/A 2:11,126 3. 2:26,346 9.
Hwang Dae-heon
Kim Do-kyoum
Kwak Yoon-gy
Lim Hyo-jun
sztafeta 5000 m N/A 6:34,510 1. 6:42,118 4.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Shim Suk-hee Bieg na 500 metrów 43,048 3. NQ [80]
Kim A-lang 43,724 3. NQ
Choi Min-jeong 42,870 1. 42,996 2. 42,422 1. NQ
Shim Suk-hee Bieg na 1000 metrów 1:34,940 1. 1:29,159 1. 1:30,974 2. DSQ
Choi Min-jeong 1:31,190 1. 1:30,940 1. 1:31,131 3. 1:42,434 4.
Kim A-lang 1:30,459 1. 1:30,137 2. 1:29,212 3. - 5.
Shim Suk-hee Bieg na 1500 metrów 2:39,984 5. N/A NQ
Kim A-lang 2:20,891 1. N/A 2:22,691 1. 2:25,941 4.
Choi Min-jeong 2:24,595 1. N/A 2:22,295 1. 2:24,948
Shim Suk-hee
Choi Min-jeong
Kim Ye-jin
Lee Yu-bin
Sztafeta 3000 metrów N/A 4:06,387 1. 4:07,361

Skeleton

Zawodnik Konkurencja Ślizg 1 Ślizg 2 Ślizg 3 Ślizg 4 Łącznie Pozycja Źródło
Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja
Yun Sung-bin mężczyźni 50,28 1. 50,07 1. 50,18 1. 50,02 1. 3:20,55
[81]
Kim Ji-soo 50,80 4. 50,86 6. 50,51 4. 50,81 6. 3:22,98 6.
Jeong Sophia kobiety 52,47 7. 52,67 15. 52,47 15. 52,28 12. 3:29,89 15. [82]

Skoki narciarskie

Mężczyźni

Konkurencja Skoczek Kwalifikacje Skok 1 Skok 2 Nota Pozycja Źródło
odległość Nota Miejsce odległość Nota odległość Nota
Choi Seou Skocznia normalna 89,0 94,7 39. 93,5 83,9 NQ 83,9 41. [83][84][85]
Kim Hyun-ki 84,0 83,1 52. NQ
Choi Seou Skocznia duża 114,5 73,5 46. 114,0 93,2 NQ 93,2 45. [86][87][88]
Kim Hyun-ki 101,5 46,4 55. NQ
Park Guy-lim skocznia normalna kobiety N/A 56,0 14,2 NQ 14,2 35. [89]
Kim Hyun-ki
Park Je-un
Choi Heung-chul
Choi Seou
Konkurs drużynowy N/A 102,5
81,5
110,5
115,0
68,8
29,4
83,3
93,0
NQ 274,5 12. [90]

Snowboarding

Big Air
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Przejazd 1 Przejazd 2 wynik Miejsce Przejazd 1 Przejazd 2 Przejazd 3 wynik Pozycja
Lee Min-sik mężczyźni 68,75 72,25 72,25 14. NQ [91][92]
halfpipe, slopestyle
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Zjazd 1 Zjazd 2 Wynik Miejsce Zjazd 1 Zjazd 2 Zjazd 3 wynik Pozycja
Lee Kwang-ki halfpipe mężczyzn 75,00 72,00 75,00 14. NQ [93][94]
Kweon Lee-jun 58,50 62,75 62,75 21. NQ
Kim Ho-jun 54,50 10,25 54,50 24. NQ
Kwon Sun-oo halfpipe kobiet 19,25 35,00 35,00 20. NQ [95][96]
Lee Min-sik slopestyle mężczyzn DNS [97][98]
Slalom równoległy
Zawodnik Konkurencja Rozstawienie 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
Czas Miejsce Przeciwnik
Czas
Przeciwnik
Czas
Przeciwnik
Czas
Przeciwnik
Czas
Miejsce
Lee Sang-ho mężczyźni 1:25,06 3. Sarsembajew
W
Austria Karl
W
Słowenia Košir
W
Szwajcaria Galmarini
P (+ 0,43)
[99]
Kim Sang-kyum 1:25,88 15. Słowenia Košir
P (+ 1,14)
NQ
Choi Bo-gun 1:26,78 26. NQ
Jeong Hae-rim kobiety 1:34,11 20. NQ [100]
Shin Da-hae 1:36,04 25. NQ

Przypisy

  1. Biathlon Results Men's 10 km Sprint (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  2. Biathlon Results Men's 12,5 km Pursuit (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  3. Biathlon Results Men's 20 km Individual (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  4. Biathlon Results Men's 15 km Mass Start (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  5. Biathlon Results Women's 7,5 km SPrint (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  6. Biathlon Results Women's 10 km Purusit (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  7. Biathlon Results Women's 15 km Individual (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-07-25)].
  8. Alpensia Biathlon Centre - Biathlon - Women's 4x6km Relay - Final Results (ang.). Pyeongchang 2018 Olympic Winter Games, 22 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  9. Cross-Country Skiing Results Men's 15 km Free (ang.). pyeongchang.com. [dostęp 2018-07-13].
  10. Cross-Country Skiing Results Men's 15 km + 15 km Skiathlon (ang.). pyeongchang.com. [dostęp 2018-07-13].
  11. Cross-Country Skiing Results Men's Mass Start Classic (ang.). pyeongchang.com. [dostęp 2018-07-13].
  12. Cross-Country Skiing Results Men's Sprint Classic Qualification (ang.). pyeongchang.com. [dostęp 2018-07-13].
  13. Cross-Country Skiing Results Men's Team Sprint Semifinal 1 (ang.). pyeongchang.com. [dostęp 2018-07-13].
  14. Cross-Country Skiing Results Ladies 10 km Free (ang.). pyeongchang.com. [dostęp 2018-07-13].
  15. Cross-Country Skiing Results Ladies 7,5 km + 7,5 km Skiathlon (ang.). pyeongchang.com. [dostęp 2018-07-13].
  16. Cross-Country Skiing Results Ladies Sprint Classic Qualification (ang.). pyeongchang.com. [dostęp 2018-07-13].
  17. Alpensia Cross-Country Skiing Centre - Cross-Country Skiing - Ladies' Team Sprint Free - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 21 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  18. Olympic Sliding Centre - Bobsleigh - 2-man - Official Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Bobsleja i Toboganu, 19 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  19. Olympic Sliding Centre - Bobsleigh - 4-man - Official Results (ang.). Pyeongchang 2018 Olympic Winter Games, 25 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  20. Bobsleigh Results Women (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  21. Curling - Reports Pyeongchang 2018 (ang.). pyengchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  22. Ice Hockey - Results Book (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  23. Alpensia Ski Jumping Centre - Nordic Combined - Individual Gundersen NH/10km - Ski Jumping Competition Round - Intermediate Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 14 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  24. Alpensia Cross-Country Centre - Nordic Combined - Individual Gundersen NH/10km - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 14 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  25. Alpensia Ski Jumping Centre - Nordic Combined - Individual Gundersen LH/10km - Ski Jumping Competition Round - Intermediate Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 20 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  26. Alpensia Cross-Country Centre - Nordic Combined - Individual Gundersen LH/10km - Cross-Country - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 20 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  27. Figure Skating - Results Ladies Single Skating (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  28. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Men Single Skating - Free Skating - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 17 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  29. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Men Single Skating - Short Program - Results Details (ang.). Pyeongchang 2018 Olympic Winter Games, 16 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  30. Olympic Winter Games PyeongChang 2018 - Men Single Skating - Result (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska. [dostęp 2020-05-17].
  31. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Pair Skating - Short Program - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 14 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  32. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Pair Skating - Free Skating - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 15 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  33. Olympic Winter Games PyeongChang 2018 - Pair Skating - Result (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska. [dostęp 2020-05-17].
  34. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Ice Dance - Short Dance - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 19 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  35. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Ice Dance - Free Dance - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 20 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  36. Olympic Winter Games PyeongChang 2018 - Ice Dance - Result (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska. [dostęp 2020-05-17].
  37. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Team Event - Men Single Skating Short Program - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 9 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  38. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Team Event - Men Single Skating Free Skating - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 12 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  39. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Team Event - Ladies Single Skating Short Program - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 11 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  40. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Team Event - Ladies Single Skating Free Skating - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 12 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  41. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Team Event - Pair Skating Short Program - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 9 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  42. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Team Event - Pair Skating Free Skating - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 11 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  43. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Team Event - Ice Dance Short Dance - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 11 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  44. Gangneung Ice Arena - Figure Skating - Team Event - Ice Dance Free Dance - Judges Details per Skater (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska, 12 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  45. Olympic Winter Games PyeongChang 2018 - Team Result (ang.). Międzynarodowa Unia Łyżwiarska. [dostęp 2020-05-17].
  46. Speed Skating Results Men's 500 m (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  47. Gangneung Oval - Speed Skating - Men's 1,000m - Results (ang.). Pyeongchang 2018 Olympic Winter Games, 23 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  48. Speed Skating Results Men's 1500 m (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  49. Speed Skating Results Men's 5000 m (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  50. Gangneung Oval - Speed Skating - Men's 10,000m - Results (ang.). Pyeongchang 2018 Olympic Winter Games, 15 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  51. Speed Skating Results Ladies 500 m (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  52. Speed Skating Results Lidies 1000 m (ang.). Pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  53. Gangneung Oval - Speed Skating - Ladies' 1,500m - Results (ang.). Pyeongchang 2018 Olympic Winter Games, 12 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  54. Gangneung Oval - Speed Skating - Ladies' 3,000m - Results (ang.). Pyeongchang 2018 Olympic Winter Games, 10 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  55. Speed Skating Reports (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  56. Finał D
  57. Alpine Skiing Results Men's Downhill (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  58. Alpine Skiing Results Men's Super-G (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  59. Alipine Skiing Results Men's Giant Slalom Run 2 (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  60. Alpine Skiing Results Men's Slalom (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  61. Alpine Skiing Results Men's Alpine Combined (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  62. Alpine Skiing Results Ladies Giant Slalom Run 1 (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  63. Alpine Skiing Results Ladies Slalom (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  64. Alpine Skiing Event Team (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  65. Phoenix Snow Park - Freestyle Skiing - Ladies' Aerials - Qualifications - Phase Results Summary (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 15 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  66. Phoenix Snow Park - Freestyle Skiing - Ladies' Aerials - Event Results Summary (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 16 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  67. Phoenix Snow Park - Freestyle Skiing - Men's Moguls - Qualification 1 - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 9 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  68. Phoenix Snow Park - Freestyle Skiing - Men's Moguls - Qualification 2 - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 12 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  69. Phoenix Snow Park - Freestyle Skiing - Men's Moguls - Event Results Summary (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 12 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  70. Phoenix Snow Park - Freestyle Skiing - Ladies' Moguls - Qualifications - Phase Results Summary (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 11 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  71. Phoenix Snow Park - Freestyle Skiing - Ladies' Moguls - Event Results Summary (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 11 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  72. Freestyle Skiing Olympic Games 2017/2018 Results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-07-13].
  73. Freestyle skiing Olympic Games 2017/2018 Results Men (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-07-13].
  74. FreestyleSkiing Olympic Games 2017/2018 Results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-07-13].
  75. Luge Results Men's Singles (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  76. Luge Results Men's Doubles (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  77. Luge Results Women's Singles (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  78. Luge Results Team Relay (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  79. Short track Olympic Games 2017/2018 Results Men (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-07-13].
  80. Short track Olympic Games 2017/2018 Results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-07-13].
  81. Skeleton Results Men's (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  82. Skeleton Results Ladies (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  83. Ski Jumping Reults Men's Normal Hill Individual Qualification Round (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  84. Ski Jumping Results Men's Normal Hill Individual 1-st Round (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  85. Ski Jumping Results Men's Normal Hill Individual Final Round (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  86. Ski Jumping Reults Men's Large Hill Individual Qualification Round (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  87. Ski Jumping Results Men's Large Hill Individual 1-st Round (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  88. Ski Jumping Results Men's Large Hill Individual Final Round (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  89. Alpensia Ski Jumping Centre - Ski Jumping - Ladies' Normal Hill Individual - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 12 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  90. Alpensia Ski Jumping Centre - Ski Jumping - Men's Team - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 19 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  91. Snowboard Results Men'c Big Air Qualification (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  92. Snowboard Results Men'c Big Air Final (ang.). pyeongchang2018.com. [dostęp 2018-07-13].
  93. Phoenix Snow Park - Snowboard - Men's Halfpipe - Qualification - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 13 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  94. Phoenix Snow Park - Snowboard - Men's Halfpipe - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 14 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  95. Phoenix Snow Park - Snowboard - Ladies' Halfpipe - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 12 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  96. Phoenix Snow Park - Snowboard - Ladies' Halfpipe - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 13 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  97. Phoenix Snow Park - Snowboard - Men's Slopestyle - Qualification - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 10 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  98. Phoenix Snow Park - Snowboard - Men's Slopestyle - Results (ang.). Międzynarodowa Federacja Narciarska, 11 lutego 2018. [dostęp 2020-05-17].
  99. Snowboarding Olympic Games 2017/2018 Results Men (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-07-13].
  100. Snowboarding Olympic Games 2017/2018 Results Women (ang.). the-sports.org. [dostęp 2018-07-13].
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Korea Południowa na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018
Listen to this article