Lista walk o bokserskie mistrzostwo świata w wadze muszej - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Lista walk o bokserskie mistrzostwo świata w wadze muszej.

Lista walk o bokserskie mistrzostwo świata w wadze muszej

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Ten artykuł należy dopracować:Dodać brakujące znaki diakrytyczne do imion i nazwisk. Po wyeliminowaniu niedoskonałości należy usunąć szablon ((Dopracować)) z tego artykułu.

Zestawienie walk o bokserskie mistrzostwo świata wagi muszej (flyweight) zawodowców. Ujęte zostały pojedynki najważniejszych czynnych organizacji boksu zawodowego (WBO, WBA, WBC, IBF i IBO) oraz historycznych (NBA, NYSAC i IBU).

2010-

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
26 kwietnia 2014 Centro Convenciones
Puerto Penasco, Meksyk
WBO
WBA Super
Juan Francisco Estrada
 Meksyk
Richie Mepranum
 Filipiny
TKO 10
6 kwietnia 2014 Ota-City General Gymnasium
Tokio, Japonia
WBC Akira Yaegashi
 Japonia
Odilon Zaleta
 Meksyk
KO 9
21 marca 2014 Villa La Ñata Sporting Club
Benavídez, Argentyna
WBA Juan Carlos Reveco
 Argentyna
Manuel Vides
 Panama
KO 2
15 marca 2014 Durban International Convention Centre
Durban, RPA
IBO Moruti Mthalane
 Południowa Afryka
Jether Oliva
 Meksyk
SD 12
4 marca 2014 Suranaree Army Camp Stadium
Nakhon Ratchasima, Tajlandia
WBA Yodmongkol Vor Saengthep
 Tajlandia
Takuya Kogawa
 Japonia
MD 12
22 stycznia 2014 Liptapanlop Hall
Nakhon Ratchasima, Tajlandia
IBF Amnat Ruenroeng
 Tajlandia
Rocky Fuentes
 Filipiny
UD 12
6 grudnia 2013 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Akira Yaegashi
 Japonia
Édgar Sosa
 Meksyk
UD 12
29 listopada 2013 City Hall Ground
Chonburi, Tajlandia
WBA Yodmongkol Vor Saengthep
 Tajlandia
Koki Eto
 Japonia
TKO 12
12 października 2013 Polideportivo Gustavo Toro Rodriguez
San Martin, Argentyna
WBA Juan Carlos Reveco
 Argentyna
Ricardo Núñez
 Panama
TD 8
12 sierpnia 2013 Ota-City General Gymnasium
Tokio, Japonia
WBC Akira Yaegashi
 Japonia
Oscar Blanquet
 Meksyk
UD 12
1 sierpnia 2013 Bangkok, Tajlandia WBA Koki Eto
 Japonia
Kompayak Porpramook
 Tajlandia
UD 12
27 lipca 2013 Cotai Arena
Makau, Makau
WBO
WBA Super
Juan Francisco Estrada
 Meksyk
Milan Melindo
 Filipiny
UD 12
22 czerwca 2013 Estadio Deportistas Alvearenses
General Alvear, Argentyna
WBA Juan Carlos Reveco
 Argentyna
Ulises Lara
 Meksyk
TKO 8
26 kwietnia 2013 Khon Kaen, Tajlandia WBA Kompayak Porpramook
 Tajlandia
Jean Piero Perez
 Wenezuela
TKO 6
8 kwietnia 2013 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Akira Yaegashi
 Japonia
Toshiyuki Igarashi
 Japonia
UD 12
6 kwietnia 2013 Cotai Arena
Makau, Makau
WBO
WBA Super
Juan Francisco Estrada
 Meksyk
Brian Viloria
 Stany Zjednoczone
SD 12
27 lutego 2013 Todoroki Arena
Kawasaki, Japonia
WBA Juan Carlos Reveco
 Argentyna
Masayuki Kuroda
 Japonia
UD 12
17 listopada 2012 Sports Arena
Los Angeles, Stany Zjednoczone
WBO
WBA Super
Brian Viloria
 Stany Zjednoczone
Hernán Márquez
 Meksyk
TKO 10
10 listopada 2012 Polideportivo Municipal
Malargüe, Argentyna
WBA
Tymczasowy
Juan Carlos Reveco
 Argentyna
Julian Rivera
 Meksyk
UD 12
3 listopada 2012 Xebio Arena
Sendai, Japonia
WBC Toshiyuki Igarashi
 Japonia
Nestor Daniel Narvaes
 Argentyna
MD 12
1 września 2012 Arena Roberto Duran
Panama, Panama
IBF Moruti Mthalane
 Południowa Afryka
Ricardo Núñez
 Panama
TKO 8
16 lipca 2012 Winghat
Kasukabe, Japonia
WBC Toshiyuki Igarashi
 Japonia
Sonny Boy Jaro
 Filipiny
SD 12
13 maja 2012 Yñares Sports Arena
Pasig City, Filipiny
WBO Brian Viloria
 Stany Zjednoczone
Omar Niño Romero
 Meksyk
TKO 9
11 maja 2012 Super Domo Orfeo
Cordoba, Argentyna
WBA
Tymczasowy
Juan Carlos Reveco
 Argentyna
Karim Guerfi
 Francja
UD 12
2 marca 2012
Chonburi, Tajlandia
WBC Sonny Boy Jaro
 Filipiny
Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
TKO 6
23 grudnia 2011 11th Inf Reg
Bangkok, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Hirofumi Mukai
 Japonia
TD 1
11 grudnia 2011 Yñares Sports Arena
Pasig City, Filipiny
WBO Brian Viloria
 Stany Zjednoczone
Giovani Segura
 Meksyk
TKO 8
29 października 2011 Centro de Usos Multiples
Hermosillo, Meksyk
WBA Hernán Márquez
 Meksyk
Luis Concepción
 Panama
TKO 1
28 października 2011 Pala Rockfeller
Cagliari, Włochy
IBF Moruti Mthalane
 Południowa Afryka
Andrea Sarritzu
 Włochy
TKO 7
21 października 2011 11th Inf Reg
Bangkok, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Edgar Sosa
 Meksyk
UD 12
16 lipca 2011 Blaisdell Center
Honolulu, USA
WBO Brian Viloria
 Stany Zjednoczone
Julio César Miranda
 Meksyk
UD 12
2 lipca 2011 Centro de Usos Multiples
Hermosillo, Meksyk
WBA Hernán Márquez
 Meksyk
Edrin Dapudong
 Filipiny
TKO 3
1 lipca 2011
Hat Yai, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Takuya Kogawa
 Japonia
UD 12
10 czerwca 2011 Polideportivo Vicente Polimeni
Las Heras, Argentyna
WBA
Tymczasowy
Juan Carlos Reveco
 Argentyna
Jean Piero Perez
 Wenezuela
KO 2
2 kwietnia 2011 Arena Roberto Duran
Panama, Panama
WBA Hernán Márquez
 Meksyk
Luis Concepción
 Panama
TKO 11
26 marca 2011 Nasrec Indoor Arena
Johannesburg, Republika Południowej Afryki
IBF Moruti Mthalane
 Południowa Afryka
John Riel Casimero
 Filipiny
TKO 5
26 lutego 2011 Explanada Estadio Corregidora
Queretaro, Meksyk
WBO Julio César Miranda
 Meksyk
Ardin Diale
 Filipiny
TKO 4
29 stycznia 2011 Arena Coliseo
Gudalajara, Meksyk
WBA
Tymczasowy
Jean Piero Perez
 Wenezuela
Jesus Jimenez
 Meksyk
UD 12
26 grudnia 2010 Super Arena
Saitama, Japonia
WBA Daiki Kameda
 Japonia
Silvio Olteanu
 Rumunia
SD 12
16 października 2010 Estadio de Beisbol
Monterrey, Meksyk
WBO Julio César Miranda
 Meksyk
Michael Arango
 Kolumbia
TKO 2
8 października 2010
Mueang Noi, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Suriyan Sor Rungvisai
 Tajlandia
UD 12
2 października 2010 Arena Roberto Duran
Panama, Panama
WBA
Tymczasowy
Luis Concepción
 Panama
Denkaosan Kaovichit
 Tajlandia
TKO 1
25 września 2010 Tokyo Big Sight
Tokio, Japonia
WBA Daiki Kameda
 Japonia
Takefumi Sakata
 Japonia
UD 12
4 września 2010 Arena Solidaridad
Monterrey, Meksyk
WBO Julio César Miranda
 Meksyk
Ronald Ramos
 Kolumbia
RTD 8
1 września 2010 Carnival City
Brakpan, Republika Południowej Afryki
IBF Moruti Mthalane
 Południowa Afryka
Zolani Tete
 Południowa Afryka
TKO 5
12 czerwca 2010 Centro de Convenciones
Puebla, Meksyk
WBO Julio César Miranda
 Meksyk
Richie Mepranum
 Filipiny
TKO 5
22 kwietnia 2010 Arena Roberto Duran
Panama, Panama
WBA
Tymczasowy
Luis Concepción
 Panama
Eric Ortiz
 Meksyk
TKO 4
27 marca 2010 Ariake Colosseum
Tokio, Japonia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Kōki Kameda
 Japonia
MD 12
7 lutego 2010 World Memorial Hall
Kobe, Japonia
WBA Daiki Kameda
 Japonia
Denkaosan Kaovichit
 Tajlandia
UD 12

2000-2009

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
29 listopada 2009 Super Arena
Saitama, Japonia
WBC Kōki Kameda
 Japonia
Daisuke Naitō
 Japonia
UD 12
27 listopada 2009 Arena Roberto Duran
Panama, Panama
WBA
Tymczasowy
Luis Concepción
 Panama
Roberto Carlos Leyva
 Meksyk
KO 4
20 listopada 2009 Wembley Arena
Johannesburg, Republika Południowej Afryki
IBF Moruti Mthalane
 Południowa Afryka
Julio César Miranda
 Meksyk
UD 12
6 października 2009 Central Gym
Osaka, Japonia
WBA Denkaosan Kaovichit
 Tajlandia
Daiki Kameda
 Japonia
MD 12
18 września 2009 Coliseo Dolores "Toyita" Melendez
Juana Diaz, Portoryko
IBO Cesar Seda
 Portoryko
Omar Soto
 Meksyk
TKO 8
5 września 2009 Arena Roberto Duran
Panama, Panama
WBA
Tymczasowy
Luis Concepción
 Panama
Omar Salada
 Meksyk
TKO 12
28 sierpnia 2009
Chiang Mai, Tajlandia
WBC
Tymczasowy
Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Takahisa Masuda
 Japonia
TKO 6
26 czerwca 2009 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Omar Soto
 Meksyk
TKO 11
26 maja 2009 Central Stadium
Uttaradit, Tajlandia
WBA Denkaosan Kaovichit
 Tajlandia
Hiroyuki Hisataka
 Japonia
SD 12
26 maja 2009 Differ Ariake
Tokio, Japonia
WBC Daisuke Naitō
 Japonia
Xiong Zhaozhong
 Chiny
UD 12
24 kwietnia 2009
Chachoengsao, Tajlandia
WBC
Tymczasowy
Pongsaklek Wonjongkam
 Japonia
Julio César Miranda
 Meksyk
UD 12
19 kwietnia 2009 Araneta Coliseum
Manila, Filipiny
IBF / IBO Nonito Donaire
 Filipiny
Raul Martinez
 Stany Zjednoczone
TKO 4
7 lutego 2009 Nuevo Palacio Aurinegro
Puerto Madryn, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Rayonta Whitfield
 Stany Zjednoczone
TKO 10
31 grudnia 2008 Sun Plaza Hall
Hiroszima, Japonia
WBA Denkaosan Kaovichit
 Tajlandia
Takefumi Sakata
 Japonia
KO 2
23 grudnia 2008 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Daisuke Naitō
 Japonia
Shingo Yamaguchi
 Japonia
TKO 11
1 listopada 2008 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
IBF / IBO Nonito Donaire
 Filipiny
Moruti Mthalane
 Południowa Afryka
TKO 6
20 września 2008 Nuevo Palacio Aurinegro
Puerto Madryn, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Alejandro Hernandez
 Meksyk
UD 12
30 lipca 2008 Yoyogi First Gym
Tokio, Japonia
WBA Takefumi Sakata
 Japonia
Hiroyuki Hisataka
 Japonia
UD 12
30 lipca 2008 Yoyogi First Gym
Tokio, Japonia
WBC Daisuke Naitō
 Japonia
Tomonobu Shimizu
 Japonia
KO 10
9 maja 2008 Pabellon Central
Vigo, Hiszpania
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Ivan Pozo
 Hiszpania
RTD 7
29 marca 2008 Makuhari Messe
Chiba, Japonia
WBA Takefumi Sakata
 Japonia
Shingo Yamaguchi
 Japonia
UD 12
8 marca 2008 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Daisuke Naitō  Japonia - Pongsaklek Wonjongkam  Tajlandia PTS 12
remis
25 stycznia 2008 Nuevo Palacio Aurinegro
Puerto Madryn, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Carlos Tamara
 Kolumbia
UD 12
1 grudnia 2007 Foxwoods Resort
Las Vegas, USA
IBF / IBO Nonito Donaire
 Filipiny
Luis Maldonado
 Meksyk
TKO 8
4 listopada 2007 Super Arena
Saitama, Japonia
WBA Takefumi Sakata  Japonia - Denkaosan Kaovichit  Tajlandia PTS 12
11 października 2007 Ariake Colosseum
Tokio, Japonia
WBC Daisuke Naitō
 Japonia
Daiki Kameda
 Japonia
UD 12
14 września 2007 Gimnasio Municipal Nr 1
Trelew, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Marlon Marquez
 Nikaragua
TKO 4
18 lipca 2007 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Daisuke Naitō
 Japonia
Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
UD 12
7 lipca 2007 Harbour Yard Arena
Bridgeport, USA
IBF / IBO Nonito Donaire
 Filipiny
Wachtang Darczinjan
 Armenia
TKO 5
1 lipca 2007 Ariake Colosseum
Tokio, Japonia
WBA Takefumi Sakata
 Japonia
Roberto Vasquez
 Panama
UD 12
6 kwietnia 2007 Tabkwang Stadium
Sara Buri, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Tomonobu Shimizu
 Japonia
RTD 7
19 marca 2007 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Takefumi Sakata
 Japonia
Lorenzo Parra
 Wenezuela
TKO 3
10 marca 2007 La Palestre
Le Cannet, Francja
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Brahim Asloum
 Francja
UD 12
3 marca 2007 Home Depot Center
Carson, USA
IBF / IBO Wachtang Darczinjan
 Armenia
Jose Victor Burgos
 Meksyk
TKO 12
2 grudnia 2006 Palais Omnisports Paris Bercy
Paryż, Francja
WBA
Tymczasowy
Roberto Vasquez
 Panama
Takefumi Sakata
 Japonia
SD 12
17 listopada 2006 Suranaree Stadium
Nakhon Ratchasima, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Monelisi Myekeni
 Południowa Afryka
UD 12
14 października 2006 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Walberto Ramos
 Kolumbia
UD 12
7 października 2006 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
IBF / IBO Wachtang Darczinjan
 Armenia
Glenn Donaire
 Filipiny
TD 6
5 sierpnia 2006 Super Domo Orfeo
Cordoba, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Rexon Flores
 Filipiny
UD 12
30 czerwca 2006 Siam Paragon Center
Bangkok, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Everardo Morales
 Meksyk
TKO 4
3 czerwca 2006 Thomas & Mack Center
Las Vegas. USA
IBF / IBO Wachtang Darczinjan
 Armenia
Luis Maldonado
 Meksyk
TKO 8
1 maja 2006 11th Inf Reg
Bangkok, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Daigo Nakahiro
 Japonia
UD 12
8 kwietnia 2006 Thomas & Mack Center
Las Vegas, USA
WBC
Tymczasowy
Jorge Arce
 Meksyk
Rosendo Alvarez
 Nikaragua
KO 6
3 marca 2006 Chumash Casino
Santa Ynez, USA
IBF / IBO Wachtang Darczinjan
 Armenia
Diosdado Gabi
 Filipiny
TKO 8
16 lutego 2006
Chainart, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Gilberto Keb Baas
 Meksyk
UD 12
28 stycznia 2006 Plaza de Toros
Cancun, Meksyk
WBC
Tymczasowy
Jorge Arce
 Meksyk
Adonis Rivas
 Nikaragua
RTD 6
16 grudnia 2005 Arena Monterrey
Monterrey, Meksyk
WBC
Tymczasowy
Jorge Arce
 Meksyk
Adonis Rivas
 Nikaragua
TKO 10
5 grudnia 2005 Palais Omnisports
Bercy, Francja
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Bernard Inom
 Francja
TKO 11
5 grudnia 2005 Palais Omnisports
Bercy, Francja
WBA Lorenzo Parra
 Wenezuela
Brahim Asloum
 Francja
UD 12
10 października 2005 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Daisuke Naitō
 Japonia
TD 7
8 października 2005 Thomas & Mack Center
Las Vegas, USA
WBC
Tymczasowy
Jorge Arce
 Meksyk
Hussein Hussein
 Australia
TKO 2
19 września 2005 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Lorenzo Parra
 Wenezuela
Takefumi Sakata
 Japonia
MD 12
24 sierpnia 2005 Entertainment Centre
Sydney, Australia
IBF / IBO Wachtang Darczinjan
 Armenia
Jair Jimenez
 Kolumbia
TKO 5
30 lipca 2005 Estadio Arturo C. Nahl
La Paz, Meksyk
WBC
Tymczasowy
Jorge Arce
 Meksyk
Angel Antonio Priolo
 Kolumbia
TKO 3
27 marca 2005 State Sports Centre
Sydney, Australia
IBF / IBO Wachtang Darczinjan
 Armenia
Mzukisi Sikali
 Południowa Afryka
TKO 8
29 stycznia 2005 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Noriyuki Komatsu
 Japonia
TKO 5
3 stycznia 2005 Ariake Colosseum
Tokio, Japonia
WBA Lorenzo Parra
 Wenezuela
Trash Nakanuma
 Japonia
UD 12
16 grudnia 2004 Seminole Hard Rock Hotel and Casino
Hollywood, USA
IBF Wachtang Darczinjan
 Armenia
Irene Pacheco
 Kolumbia
TKO 11
9 września 2004 Changchung Gymnasium
Seul, Południowa Korea
WBA Lorenzo Parra
 Wenezuela
Choi Yo-sam
 Korea Południowa
UD 12
4 września 2004 Carnival City
Brakpan, Republika Południowej Afryki
IBO Mzukisi Sikali
 Południowa Afryka
Monelisi Myekeni
 brak flagi
UD 12
15 lipca 2004
Khon Kaen, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Luis Angel Martinez
 Meksyk
TKO 5
4 czerwca 2004 Ariake Colosseum
Tokio, Japonia
WBA Lorenzo Parra
 Wenezuela
Takefumi Sakata
 Japonia
MD 12
6 marca 2004 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Reginaldo Martins Carvalho
 Brazylia
TKO 3
3 stycznia 2004 Pacifico
Jokohama, Japonia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Trash Nakanuma
 Japonia
UD 12
6 grudnia 2003 Coliseo Ruben Rodriguez
Bayamon, Portoryko
WBA Lorenzo Parra
 Wenezuela
Eric Morel
 Portoryko
UD 12
14 listopada 2003 Palais Marcel Cerdan
Levallois-Perret, Francja
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Aleksander Machmutow
 Rosja
RTD 10
14 listopada 2003 Lumpinee Boxing Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Hussein Hussein
 Australia
UD 12
3 października 2003 Carnival City
Brakpan, Republika Południowej Afryki
IBO Mzukisi Sikali
 Południowa Afryka
Masibulele Makepula
 Południowa Afryka
TKO 4
27 września 2003 Salon Jumbo del Country Club
Barranquilla, Kolumbia
IBF Irene Pacheco
 Kolumbia
Damaen Kelly
 Wielka Brytania
TKO 7
9 sierpnia 2003 Villasimius
Cagliari
WBO Omar Andrés Narváez  Argentyna - Andrea Sarritzu  Włochy SD 12
remis
28 czerwca 2003 Coliseo Ruben Rodriguez
Bayamon, Portoryko
WBA Eric Morel
 Portoryko
Isidro Garcia
 Meksyk
UD 12
7 czerwca 2003 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Everardo Morales
 Meksyk
TKO 5
5 czerwca 2003
Songkhla, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Randy Mangubat
 Filipiny
UD 12
14 grudnia 2002 Palazzetto dello Sport
Quartu Sant'Elena, Włochy
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Andrea Sarritzu
 Włochy
SD 12
29 listopada 2002 El Paso Convention Center
El Paso, USA
IBF Irene Pacheco
 Kolumbia
Alejandro Montiel
 Meksyk
UD 12
26 listopada 2002 Central Gym
Osaka, Japonia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Hidenobu Honda
 Japonia
UD 12
12 października 2002 Arrowhead Pond
Anaheim, USA
WBA Eric Morel
 Portoryko
Denkaosan Kaovichit
 Tajlandia
TKO 11
14 września 2002 Carnival City
Brakpan, Republika Południowej Afryki
IBO Mzukisi Sikali
 Południowa Afryka
Masibulele Makepula
 Południowa Afryka
MD 12
13 września 2002 Gimnasio Municipal Nr 1
Trelew, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Luis Alberto Lazarte
 Argentyna
DQ 10
6 września 2002 Future Park Plaza
Rangsit, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Jesus Martinez
 Meksyk
UD 12
13 lipca 2002 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBO Omar Andrés Narváez
 Argentyna
Adonis Rivas
 Nikaragua
UD 12
4 maja 2002 Estadio Nacional
Managua, Nicaragua
WBO Adonis Rivas
 Nikaragua
Jair Jimenez
 Kolumbia
MD 12
19 kwietnia 2002
Khon Kaen, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Daisuke Naitō
 Japonia
KO 1
26 stycznia 2002 York Hall
Londyn, Wielka Brytania
IBO Masibulele Makepula
 Południowa Afryka
Melvin Magramo
 Filipiny
TKO 9
6 grudnia 2001 Jomtien Hotel
Pattaya, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Luis Alberto Lazarte
 Argentyna
TKO 2
9 listopada 2001 Sunset Stadtion
San Antonio, USA
IBF Irene Pacheco
 Kolumbia
Mike Trejo
 Stany Zjednoczone
TKO 4
26 października 2001 Indoor Basketball Gymnasium
Hat Yai, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Alex Baba
 Ghana
TD 8
8 września 2001 Lawlor Events Center
Reno, USA
WBO Fernando Montiel
 Meksyk
Jose Lopez
 Portoryko
UD 12
15 lipca 2001 Aichi Budokan
Nagoya, Japonia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Hayato Asai
 Japonia
TKO 5
8 czerwca 2001 Ho-Chunk Casino
Baraboo, USA
WBA Eric Morel
 Portoryko
Jose De Jesus Lopez
 Wenezuela
RTD 8
25 maja 2001 Discoteca El Alebrije
Acapulco, Meksyk
WBO Fernando Montiel
 Meksyk
Juan Domingo Cordoba
 Argentyna
KO 1
24 marca 2001 Rudi Sedlmayer Halle
Monachium, Niemcy
WBO Fernando Montiel
 Meksyk
Zoltan Lunka
 Niemcy
TKO 7
2 marca 2001
Phichit, Tajlandia
WBC Pongsaklek Wonjongkam
 Tajlandia
Malcolm Tunacao
 Filipiny
TKO 1
17 lutego 2001 York Hall
Londyn, Wielka Brytania
IBO Damaen Kelly
 Wielka Brytania
Paulino Villalobos
 Meksyk
UD 12
15 grudnia 2000 Centro de Espectaculos Modelo
Ciudad Obregon, Meksyk
WBO Fernando Montiel
 Meksyk
Isidro Garcia
 Meksyk
TKO 7
15 grudnia 2000 Alliant Energy Center
Madison, USA
WBA Eric Morel
 Portoryko
Gilberto Keb Baas
 Meksyk
UD 12
10 listopada 2000 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
IBF Irene Pacheco
 Kolumbia
Masibulele Makepula
 Południowa Afryka
MD 12
7 października 2000 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBA Eric Morel
 Portoryko
Alberto Ontiveros
 Meksyk
UD 12
30 września 2000 Bushfield Leisure Centre
Peterborough, Wielka Brytania
IBO Damaen Kelly
 Wielka Brytania
Zolile Mbityi
 Południowa Afryka
MD 12
20 sierpnia 2000 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Malcolm Tunacao  Filipiny - Celes Kobayashi  Japonia SD 12
remis
19 sierpnia 2000 Polideportivo Carlos Cerutti
Cordoba, Argentyna
WBO Isidro Garcia
 Meksyk
Jose Rafael Sosa
 Argentyna
TKO 6
5 sierpnia 2000 Alliant Energy Center
Madison, USA
WBA Eric Morel
 Portoryko
Sornpichai Kratingdaenggym
 Tajlandia
UD 12
19 maja 2000 Srimnang Outdoor Arena
Udon Thani, Tajlandia
WBC Malcolm Tunacao
 Filipiny
Medgoen Singsurat
 Tajlandia
TKO 7
13 kwietnia 2000 New Connaught Rooms
Londyn, Wielka Brytania
IBO Zolile Mbityi
 Południowa Afryka
Sandro Orlando Oviedo
 Hiszpania
PTS 12
8 kwietnia 2000 Municipal Stadium
Kalasin, Tajlandia
WBA Sornpichai Kratingdaenggym
 Tajlandia
Gilberto Gonzalez
 Wenezuela
TKO 5
25 lutego 2000 Mahachai Villa Arena
Samut Sakhon, Tajlandia
WBC Medgoen Singsurat
 Tajlandia
Masaki Kawabata
 Japonia
UD 12
14 stycznia 2000 Don Haskins Convention Center
El Paso, USA
IBF Irene Pacheco
 Kolumbia
Pedro Pena
 Stany Zjednoczone
KO 11

1990-1999

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
18 grudnia 1999 Fantasy Springs Casino
Indio, USA
WBO Isidrio Garcia
 Meksyk
Jose Lopez
 Portoryko
UD 12
22 października 1999 Hala na Bemowie
Warszawa, Polska
IBO Zolile Mbityi
 Południowa Afryka
Dimitar Alipiew
 Bułgaria
UD 12
3 września 1999 Mukdahan Grand Hotel Arena
Mukdahan, Tajlandia
WBA Sornpichai Kratingdaenggym
 Tajlandia
Leo Gamez
 Wenezuela
KO 8
4 czerwca 1999 Polideportivo Ciudard Jardin
Malaga, Hiszpania
WBO Jose Lopez Bueno
 Hiszpania
Igor Gierasimow
 Rosja
TKO 7
23 kwietnia 1999 Pabellon Principe Felipe
Zaragoza, Hiszpania
WBO Jose Lopez Bueno
 Hiszpania
Ruben Sanchez Leon
 Meksyk
TKO 3
13 marca 1999 Madison Square Garden
Nowy Jork, USA
WBA Leo Gamez
 Wenezuela
Hugo Rafael Soto
 Argentyna
KO 3
18 grudnia 1998
Cagliari, Włochy
WBO Ruben Sanchez Leon
 Meksyk
Salvatore Fanni
 Włochy
UD 12
3 października 1998
Caracas, Wenezuela
WBA
Tymczasowy
Mauricio Pastrana
 Kolumbia
Jose Bonilla
 Wenezuela
UD 12
14 sierpnia 1998 Auditorio del Estado
Mexicali, Meksyk
WBO Ruben Sanchez Leon
 Meksyk
Carlos Salazar
 Argentyna
TKO 8
29 maja 1998 Las Vegas Hilton
Las Vegas, USA
WBA Hugo Rafael Soto
 Argentyna
Jose Bonilla
 Wenezuela
SD 12
21 marca 1998 Club Accion
Presidencia Roque Saenz Pena, Argentyna
WBO Carlos Salazar
 Argentyna
Jose Lopez
 Portoryko
UD 12
13 lutego 1998
Edmonton, Kanada
IBO Scotty Olson
 Kanada
Luis Abelardo Briones
 Chile
KO 3
22 listopada 1997 Castle Hall
Osaka, Japonia
WBA Jose Bonilla
 Wenezuela
Keiji Yamaguchi
 Japonia
TKO 6
10 października 1997 Club Regatas de Resistencia
Resistencia, Argentyna
WBO Carlos Salazar
 Argentyna
Everardo Morales
 Meksyk
UD 12
15 września 1997 Convention Centre
Edmonton, Kanada
IBO Scotty Olson
 Kanada
Jack Russell
 Australia
TKO 6
23 sierpnia 1997 Polideportivo Felix Velasquez
Cumana, Wenezuela
WBA Jose Bonilla
 Wenezuela
Evangelio Perez
 Panama
UD 12
19 lipca 1997 Anfiteatro
Porto Rotondo, Włochy
WBO Carlos Salazar
 Argentyna
Salvatore Fanni
 Włochy
UD 12
23 maja 1997
Presidencia Roque Saenz Pena, Argentyna
WBO Carlos Salazar
 Argentyna
Antonio Ruiz
 Meksyk
UD 12
8 marca 1997 Stadio El Ferrocarel
Mexicali, Meksyk
WBO Carlos Salazar  Argentyna - Antonio Ruiz  Meksyk PTS 12
remis
25 lutego 1997 Central Gym
Osaka, Japonia
WBA Jose Bonilla
 Wenezuela
Hiroki Ioka
 Japonia
TKO 7
13 grudnia 1996
Buenos Aires, Argentyna
WBO Carlos Salazar
 Argentyna
Alberto Jimenez
 Meksyk
TKO 10
24 listopada 1996
Ubon Ratchathani, Tajlandia
WBA Jose Bonilla
 Wenezuela
Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
UD 12
8 września 1996 Provincial Soccer Stadium
Nakhon Pathom, Tajlandia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
Aleksander Machmutow
 Rosja
UD 12
6 września 1996 Sociedad de Formento
Buenos Aires, Argentyna
WBO Alberto Jimenez  Meksyk - Carlos Salazar  Argentyna PTS 12
remis
22 czerwca 1996
Prince George, Kanada
IBO Scotty Olson  Kanada - Rudy Idanio  Filipiny PTS 12
remis
1 czerwca 1996 Caesars Tahoe
Stateline, USA
WBO Alberto Jimenez
 Meksyk
Jose Lopez
 Portoryko
UD 12
24 marca 1996 Zeer Shopping Center
Rangsit, Tajlandia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
Leo Gamez
 Wenezuela
SD 12
23 marca 1996 Caesars Palace
Las Vegas, USA
WBO Alberto Jimenez
 Meksyk
Miguel Martinez
 Meksyk
TKO 5
7 marca 1996 Convention Centre
Edmonton, Kanada
IBO Scotty Olson  Kanada - Jesus Zuniga  Kolumbia TD 2
remis
14 stycznia 1996 Municipal Hall Grounds
Nonthaburi, Tajlandia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
Chang Yong-soon
 Korea Południowa
UD 12
17 października 1995 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
Hiroki Ioka
 Japonia
TKO 10
9 października 1995 Auditorio Municipal
Tijuana, Meksyk
WBO Alberto Jimenez
 Meksyk
Zolile Mbityi
 Południowa Afryka
TKO 2
17 czerwca 1995 National Ice Rink
Cardiff, Wielka Brytania
WBO Alberto Jimenez
 Meksyk
Robbie Regan
 Wielka Brytania
RTD 9
7 maja 1995 Ank-Seng Samakee Stadium
Hat Yai, Tajlandia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
Evangelio Perez
 Panama
UD 12
28 kwietnia 1995 Convention Centre
Edmonton, Kanada
IBO Scotty Olson
 Kanada
Jorge Luis Roman
 Meksyk
UD 12
11 lutego 1995 Carousel Casino
Hammanskraal, Republika Południowej Afryki
WBO Alberto Jimenez
 Meksyk
Jackob Matlala
 Południowa Afryka
TKO 8
25 grudnia 1994 Provincial Stadium
Rayong, Tajlandia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
Danny Núñez
 Dominikana
TKO 11
9 grudnia 1994 Convention Centre
Edmonton, Kanada
IBO Scotty Olson
 Kanada
Roger Espanola
 Filipiny
UD 12
15 października 1994 Superbowl
Sun City, Republika Południowej Afryki
WBO Jacob Matlala
 Południowa Afryka
Pretty Boy Lucas
 Filipiny
UD 12
24 września 1994
Kanchanaburi, Tajlandia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
Kim Yong-kang
 Korea Południowa
UD 12
11 czerwca 1994 Provincial Stadium
Wattanakorn, Tajlandia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
Aquilles Guzman
 Wenezuela
MD 12
11 czerwca 1994 York Hall
Londyn, Wielka Brytania
WBO Jacob Matlala
 Południowa Afryka
Francis Ampofo
 Wielka Brytania
TKO 9
10 kwietnia 1994 Anusom Stadium
Samut Prakan, Tajlandia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
Jesus Rojas
 Wenezuela
UD 12
13 lutego 1994 Provincial Gymnasium
Chachoengsao, Tajlandia
WBA Saen Sor Ploenchit
 Tajlandia
David Griman
 Wenezuela
UD 12
4 grudnia 1993 Suberbowl
Sun City, Republika Południowej Afryki
WBO Jacob Matlala
 Południowa Afryka
Luigi Camputaro
 Włochy
TKO 7
4 października 1993 Gimnasio Luis Ramos
Puerto La Cruz, Wenezuela
WBA David Griman
 Wenezuela
Alvaro Mercado
 Kolumbia
UD 12
21 czerwca 1993 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
WBA David Griman
 Wenezuela
Hiroki Ioka
 Japonia
TKO 8
15 maja 1993 Scottish Exhibition Centre
Glasgow, Wielka Brytania
WBO Jacob Matlala
 Południowa Afryka
Pat Clinton
 Wielka Brytania
TKO 8
15 grudnia 1992 Parque Naciones Unidas
Caracas, Wenezuela
WBA David Griman
 Wenezuela
Aquiles Guzman
 Wenezuela
UD 12
26 września 1992 Indoor Gymnasium
Pohang, Korea Południowa
WBA Aquiles Guzman
 Wenezuela
Kim Yong-kang
 Korea Południowa
UD 12
19 września 1992 Scottish Exhibition Centre
Glasgow, Wielka Brytania
WBO Pat Clinton
 Wielka Brytania
Danny Porter
 Wielka Brytania
UD 12
24 marca 1992 Incheon Indoor Gymnasium
Incheon, Korea Południowa
WBA Kim Yong-kang
 Korea Południowa
Jon Penalosa
 Filipiny
KO 6
18 marca 1992 Kelvin Hall
Glasgow, Wielka Brytania
WBO Pat Clinton
 Wielka Brytania
Isidro Pérez
 Meksyk
SD 12
5 października 1991 Incheon Gymnasium
Incheon, Korea Południowa
WBA Kim Yong-kang
 Korea Południowa
Leo Gamez
 Wenezuela
UD 12
10 sierpnia 1991 Estadio Chile
Santiago de Chile, Chile
WBO Isidro Pérez
 Meksyk
Alli Galvez
 Chile
SD 12
1 czerwca 1991 Hilton Hotel
Seul, Korea Południowa
WBA Kim Yong-kang
 Korea Południowa
Elvis Alvarez
 Kolumbia
UD 12
14 marca 1991 Tokyo Budokan
Tokio, Japonia
WBA Elvis Alvarez
 Kolumbia
Leopard Tamakuma
 Japonia
UD 12
6 grudnia 1990 Prefectural Gymnasium
Aomori, Japonia
WBA Leopard Tamakuma  Japonia - Jesus Rojas  Wenezuela PTS 12
remis
3 listopada 1990 Centro Internacional Acapulco
Acapulco, Meksyk
WBO Isidro Pérez
 Meksyk
Alli Galvez
 Chile
UD 12
18 sierpnia 1990 Auditorio Juan Pachin Vicens
Ponce, Portoryko
WBO Isidro Pérez
 Meksyk
Angel Rosario
 Portoryko
TKO 12
29 lipca 1990 City Gymnasium
Mito, Japonia
WBA Leopard Tamakuma
 Japonia
Lee Yul-woo
 Korea Południowa
TKO 10
10 marca 1990 Chungmu Gymnasium
Daejeon, Korea Południowa
WBA Lee Yul-woo
 Korea Południowa
Jesus Rojas
 Wenezuela
SD 12

1980-1989

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
8 listopada 1989 Grand Hall
Londyn, Wielka Brytania
IBF Dave McAuley
 Wielka Brytania
Dodie Boy Penalosa
 Filipiny
SD 12
30 września 1989 Coliseo Humberto Perea
Barranquilla, Kolumbia
WBA Jesus Rojas
 Wenezuela
Fidel Bassa
 Kolumbia
UD 12
7 czerwca 1989 The Arena
Londyn, Wielka Brytania
IBF Dave McAuley
 Wielka Brytania
Duke McKenzie
 Wielka Brytania
UD 12
3 czerwca 1989 Municipal Stadium
Trang, Tajlandia
WBC Sot Chitalada
 Tajlandia
Kim Yong-kang
 Korea Południowa
SD 12
15 kwietnia 1989 Salon Jumbo del Country Club
Barranquilla, Kolumbia
WBA Fidel Bassa
 Kolumbia
Julio Gudino
 Panama
TKO 6
8 marca 1989
Londyn, Wielka Brytania
IBF Duke McKenzie
 Wielka Brytania
Tony DeLuca
 Stany Zjednoczone
TKO 4
5 marca 1989 Prefectural Gymnasium
Aomori, Japonia
WBC Kim Yong-kang
 Korea Południowa
Leopard Tamakuma
 Japonia
UD 12
3 marca 1989
Medellin, Kolumbia
WBO Elvis Alvarez
 Kolumbia
Miguel Mercedes
 Dominikana
UD 12
12 listopada 1988 Indoor Gymnasium
Chongju, Południowa Korea
WBC Kim Yong-kang
 Korea Południowa
Emil Romano
 Filipiny
UD 12
5 października 1988 Grand Hall
Londyn, Wielka Brytania
IBF Duke McKenzie
 Wielka Brytania
Rolando Bohol
 Filipiny
TKO 11
2 października 1988 Freeman Coliseum
San Antonio, Stany Zjednoczone
WBA Fidel Bassa
 Kolumbia
Ray Medel
 Stany Zjednoczone
UD 12
24 lipca 1988 Indoor Gymnasium
Pohang, Południowa Korea
WBC Kim Yong-kang
 Korea Południowa
Sot Chitalada
 Tajlandia
UD 12
6 maja 1988 Araneta Coliseum
Quezon, Filipiny
IBF Rolando Bohol
 Filipiny
Park Cho-woon
 Korea Południowa
UD 15
26 marca 1988 Kings Hall
Belfast, Wielka Brytania
WBA Fidel Bassa
 Kolumbia
Dave McAuley
 Wielka Brytania
UD 12
31 stycznia 1988 Castle Hall
Osaka, Japonia
WBC Sot Chitalada
 Tajlandia
Hideaki Kamishiro
 Japonia
RTD 7
16 stycznia 1988 Rizal Memorial Sports Complex
Manila, Filipiny
IBF Rolando Bohol
 Filipiny
Choi Chang-ho
 Korea Południowa
SD 15
18 grudnia 1987 Plaza de Toros Indias
Cartagena, Kolumbia
WBA Fidel Bassa
 Kolumbia
Felix Marti
 Dominikana
UD 12
5 września 1987 Hua Mark Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Sot Chitalada
 Tajlandia
Ahn Rae-ki
 Korea Południowa
KO 4
5 września 1987 Araneta Coliseum
Quezon, Filipiny
IBF Choi Chang-ho
 Korea Południowa
Dodie Boy Penalosa
 Filipiny
KO 11
15 sierpnia 1987 Gimnasio Nuevo Panama
Panama, Panama
WBA Fidel Bassa  Kolumbia - Hilario Zapata  Panama PTS 15
remis
25 kwietnia 1987 Kings Hall
Belfast, Wielka Brytania
WBA Fidel Bassa
 Kolumbia
Dave McAuley
 Wielka Brytania
TKO 13
22 lutego 1987 Indoor Gymnasium
Incheon, Korea Południowa
IBF Dodie Boy Penalosa
 Filipiny
Shin Hi-sup
 Korea Południowa
KO 5
13 lutego 1987 Country Club Tennis Stadium
Barranquilla, Kolumbia
WBA Fidel Bassa
 Kolumbia
Hilario Zapata
 Panama
UD 15
10 grudnia 1986 Hua Mark Indoor Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Sot Chitalada
 Tajlandia
Gabriel Bernal
 Meksyk
UD 12
7 grudnia 1986 Hotel Quatro Rodas
Salvador, Brazylia
WBA Hilario Zapata
 Panama
Claudemir Dias
 Brazylia
UD 15
22 listopada 1986 City Gymnasium
Chuncheon, Korea Południowa
IBF Shin Hi-sup
 Korea Południowa
Henry Brent
 Stany Zjednoczone
TKO 13
13 września 1986 Gimnasio Nuevo Panama
Panama, Panama
WBA Hilario Zapata
 Panama
Alberto Castro
 Kolumbia
SD 15
2 sierpnia 1986 Indoor Gymnasium
Incheon, Korea Południowa
IBF Shin Hi-sup
 Korea Południowa
Jung Bi-wong
 Korea Południowa
TKO 15
5 lipca 1986 University of Life Stadium
Manila, Filipiny
WBA Hilario Zapata
 Panama
Dodie Boy Penalosa
 Filipiny
UD 15
27 kwietnia 1986 Kudok Gymnasium
Busan, Korea Południowa
IBF Jung Bi-won
 Korea Południowa
Chung Jong-kwan
 Korea Południowa
MD 15
7 kwietnia 1986 Municipal Gymnasium
Nirasaki, Japonia
WBA Hilario Zapata
 Panama
Shuichi Hozumi
 Japonia
UD 15
22 lutego 1986 El Saba Al Salem Stadium
Kuwejt City, Kuwejt
WBC Sot Chitalada
 Tajlandia
Freddy Castillo
 Meksyk
UD 12
31 stycznia 1986 Gimnasio Nuevo Panama
Panama, Panama
WBA Hilario Zapata
 Panama
Javier Lucas
 Meksyk
UD 15
20 grudnia 1985 Kudok Gymnasium
Busan, Korea Południowa
IBF Chung Jong-kwan
 Korea Południowa
Kwon Soon-chun
 Korea Południowa
TKO 4
5 października 1985 Gimnasio Nuevo Panama
Panama, Panama
WBA Hilario Zapata
 Panama
Alonzo Gonzalez
 Stany Zjednoczone
UD 15
17 lipca 1985 Masan Gymnasium
Masan, Korea Południowa
IBF Kwon Soon-chun  Korea Południowa - Chung Jong-kwan  Korea Południowa PTS 15
remis
22 czerwca 1985 National Stadium Gymnasium
Bangkok, Tajlandia
WBC Sot Chitalada  Tajlandia - Gabriel Bernal  Meksyk PTS 12
remis
6 maja 1985 Palais des Sports
Grenoble, Francja
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Antoine Montero
 Francja
UD 15
15 kwietnia 1985 Indoor Gymnasium
Pohang, Korea Południowa
IBF Kwon Soon-chun
 Korea Południowa
Shinobu Kawashima
 Japonia
KO 3
20 lutego 1985 Alexandra Palace
Londyn, Wielka Brytania
WBC Sot Chitalada
 Tajlandia
Charlie Magri
 Wielka Brytania
TKO 5
25 stycznia 1985 Chungmu Gymnasium
Daejeon, Korea Południowa
IBF Kwon Soon-chun  Korea Południowa - Chung Jong-kwan  Korea Południowa PTS 15
remis
8 grudnia 1984 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Hilario Zapata
 Panama
UD 15
8 października 1984
Bangkok, Tajlandia
WBC Sot Chitalada
 Tajlandia
Gabriel Bernal
 Meksyk
UD 12
15 września 1984
Cordoba, Argentyna
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Prudencio Cardona
 Kolumbia
KO 10
7 września 1984
Chungju, Korea Południowa
IBF Kwon Soon-chun
 Korea Południowa
Joaquin Flores Caraballo
 Kolumbia
KO 12
1 czerwca 1984
Nimes, Francja
WBC Gabriel Bernal
 Meksyk
Antoine Montero
 Francja
TKO 11
19 maja 1984
Daejeon, Korea Południowa
IBF Kwon Soon-chun
 Korea Południowa
Ian Clyde
 Kanada
UD 15
9 kwietnia 1984 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Gabriel Bernal
 Meksyk
Koji Kobayashi
 Japonia
KO 2
25 lutego 198
Seul, Korea Południowa
IBF Kwon Soon-chun
 Korea Południowa
Roger Castillo
 Filipiny
TD 12
28 stycznia 1984
Marsala, Włochy
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Juan Herrera
 Meksyk
SD 15
18 stycznia 1984 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Koji Kobayashi
 Japonia
Frank Cedeno
 Filipiny
TKO 2
24 grudnia 1983
Seul, Korea Południowa
IBF Kwon Soon-chun
 Korea Południowa
Rene Busayong
 Filipiny
KO 5
27 września 1983 Wembley Arena
Londyn, Wielka Brytania
WBC Frank Cedeno
 Filipiny
Charlie Magri
 Wielka Brytania
TKO 6
17 lipca 1983 Halla Gym
Jeju, Korea Południowa
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Shin Hi-sup
 Korea Południowa
TKO 1
5 maja 1983 Sangyokan Gym
Shizuoka, Japonia
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Shuichi Hozumi
 Japonia
TKO 2
15 marca 1983 Wembley Arena
Londyn, Wielka Brytania
WBC Charlie Magri
 Wielka Brytania
Eleoncio Mercedes
 Dominikana
TKO 7
4 marca 1983 Estadio Chateau Carreras
Cordoba, Argentyna
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Ramon Antonio Nery
 Dominikana
TKO 9
6 listopada 1982 Olympic Auditorium
Los Angeles, USA
WBC Eleoncio Mercedes
 Dominikana
Freddy Castillo
 Meksyk
SD 15
5 listopada 1982 K.B. Hallen
Kopenhaga, Dania
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Steve Muchoki
 Kenia
TKO 13
14 sierpnia 1982 Hotel del Lago Casino
Maracaibo, Wenezuela
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Betulio González
 Wenezuela
SD 15
24 lipca 1982 Carte Clara Stadium
Merida, Meksyk
WBC Freddy Castillo
 Meksyk
Prudencio Cardona
 Kolumbia
UD 15
1 maja 1982 Carte Clara Stadium
Merida, Meksyk
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Juan Herrera
 Meksyk
TKO 13
20 marca 1982 Estadio Tamaulipas Futbol
Tampico, Meksyk
WBC Prudencio Cardona
 Kolumbia
Antonio Avelar
 Meksyk
KO 1
19 grudnia 1981 Carte Clara Baseball Park
Merida, Meksyk
WBA Juan Herrera
 Meksyk
Betulio González
 Wenezuela
TKO 7
26 września 1981 Carte Clara Baseball Park
Merida, Meksyk
WBA Juan Herrera
 Meksyk
Luis Ibarra
 Panama
TKO 11
30 sierpnia 1981 Changchung Gymnasium
Seul, Południowa Korea
WBC Antonio Avelar
 Meksyk
Kim Tae-shik
 Korea Południowa
KO 2
6 czerwca 198 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBA Luis Ibarra
 Panama
Santos Benigno Laciar
 Argentyna
UD 15
12 maja 1981 City Gymnasium
Mito, Japonia
WBC Antonio Avelar
 Meksyk
Shoji Oguma
 Japonia
KO 7
28 marca 1981 Orlando Stadium
Johannesburg, Republika Południowej Afryki
WBA Santos Benigno Laciar
 Argentyna
Peter Mathebula
 Południowa Afryka
TKO 7
3 lutego 1981 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Shoji Oguma
 Japonia
Park Chan-hee
 Korea Południowa
MD 15
13 grudnia 1980 Olympic Auditorium
Los Angeles, USA
WBA Peter Mathebula
 Południowa Afryka
Kim Tae-shik
 Korea Południowa
SD 15
18 października 1980 Miyagi Prefectural Gymnasium
Sendai, Japonia
WBC Shoji Oguma
 Japonia
Park Chan-hee
 Korea Południowa
SD 15
28 lipca 1980 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Shoji Oguma
 Japonia
Kim Sung-jun
 Korea Południowa
SD 15
29 czerwca 1980 Changchung Gymnasium
Seul, Korea Południowa
WBA Kim Tae-shik
 Korea Południowa
Arnel Arrozal
 Filipiny
UD 15
18 maja 1980 Changchung Gymnasium
Seul, Korea Południowa
WBC Shoji Oguma
 Japonia
Park Chan-hee
 Korea Południowa
KO 9
12 kwietnia 1980 Taegu Gymnasium
Daegu, Korea Południowa
WBC Park Chan-hee
 Korea Południowa
Alberto Morales
 Meksyk
UD 15
17 lutego 1980
Seul, Korea Południowa
WBA Kim Tae-shik
 Korea Południowa
Luis Ibarra
 Panama
KO 2
10 lutego 1980
Seul, Korea Południowa
WBC Park Chan-hee
 Korea Południowa
Arnel Arrozal
 Filipiny
UD 15

1970-1979

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
16 grudnia 1979
Busan, Korea Południowa
WBC Park Chan-hee
 Korea Południowa
Guty Espadas
 Meksyk
TKO 2
17 listopada 1979 Maestranza Cesar Giron
Maracay, Wenezuela
WBA Luis Ibarra
 Panama
Betulio González
 Wenezuela
UD 15
9 września 1979 Changchung Gymnasium
Seul, Korea Południowa
WBC Park Chan-hee  Korea Południowa - Miguel Canto  Meksyk PTS 15
remis
6 lipca 1979 Tochigi Prefectural Gym
Utsunomiya, Japonia
WBA Betulio González
 Wenezuela
Shoji Oguma
 Japonia
KO 12
20 maja 1979 Changchung Gymnasium
Seul, Korea Południowa
WBC Park Chan-hee
 Korea Południowa
Chikara Igarashi
 Japonia
UD 15
18 marca 1979 Kudok Gymnasium
Busan, Korea Południowa
WBC Park Chan-hee
 Korea Południowa
Miguel Canto
 Meksyk
UD 15
10 lutego 1979 Parque Carta Clara
Merida, Meksyk
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Antonio Avelar
 Meksyk
UD 15
29 stycznia 1979 City Gymnasium
Hamamatsu, Japonia
WBA Betulio González  Wenezuela - Shoji Oguma  Japonia PTS 15
remis
20 listopada 1978 Sam Houston Coliseum
Houston, USA
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Facomron Vibonchai
 Tajlandia
SD 15
4 listopada 1978
Maracay, Wenezuela
WBA Betulio González
 Wenezuela
Martin Vargas
 Chile
TKO 12
12 sierpnia 1978 Maestranza Cesar Giron
Maracay, Wenezuela
WBA Betulio González
 Wenezuela
Guty Espadas
 Meksyk
MD 15
18 kwietnia 1978 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Shoji Oguma
 Japonia
UD 15
4 stycznia 1978 City Sogo Gym
Koriyama, Japonia
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Shoji Oguma
 Japonia
SD 15
2 stycznia 1978 Shinagawa Sports Land
Tokio, Japonia
WBA Guty Espadas
 Meksyk
Kimio Furesawa
 Japonia
TKO 7
30 listopada 1977 Estadio Nacional
Santiago de Chile, Chile
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Martin Vargas
 Chile
UD 15
19 listopada 1977 Sports Arena
Los Angeles, USA
WBA Guty Espadas
 Meksyk
Alex Santana
 Nikaragua
KO 8
17 września 1977 Parque Carta Clara
Merida, Meksyk
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Martin Vargas
 Chile
UD 15
15 czerwca 1977 Shinagawa Sports Land
Tokio, Japonia
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Kimio Furesawa
 Japonia
UD 15
30 kwietnia 1977
Merida, Meksyk
WBA Guty Espadas
 Meksyk
Alfonso Lopez
 Panama
TKO 13
24 kwietnia 1977 Nuevo Circo
Caracas, Wenezuela
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Luis Reyes Arnal
 Wenezuela
SD 15
1 stycznia 1977 Nihon University Auditorium
Tokio, Japonia
WBA Guty Espadas
 Meksyk
Jiro Takada
 Japonia
TKO 7
19 listopada 1976 Sports Arena
Los Angeles, USA
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Orlando Javierto
 Filipiny
UD 15
3 października 1976 Nuevo Circo
Caracas, Wenezuela
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Betulio González
 Wenezuela
SD 15
2 października 1976 Sports Arena
Los Angeles, USA
WBA Guty Espadas
 Meksyk
Alfonso Lopez
 Panama
TKO 13
15 maja 1976 Parque Carta Clara
Merida, Meksyk
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Susumu Hanagata
 Japonia
UD 15
21 kwietnia 1976 Nihon University Auditorium
Tokio, Japonia
WBA Alfonso Lopez
 Panama
Shoji Oguma
 Japonia
MD 15
27 lutego 1976 Araneta Coliseum
Manila, Filipiny
WBA Alfonso Lopez
 Panama
Erbito Salavarria
 Filipiny
TKO 15
13 grudnia 1975 Parque Carta Clara
Merida, Meksyk
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Ignacio Espinal
 Dominikana
UD 15
7 października 1975 Bunka Gym
Jokohama, Japonia
WBA Erbito Salavarria
 Filipiny
Susumu Hanagata
 Japonia
SD 15
23 sierpnia 1975 Parque Carta Clara
Merida, Meksyk
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Jiro Takada
 Japonia
TKO 11
24 maja 1975 Plaza de Toros Monumental
Monterrey, Meksyk
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Betulio González
 Wenezuela
SD 15
1 kwietnia 1975 Prefectural Gymnasium
Toyama, Japonia
WBA Erbito Salavarria
 Filipiny
Susumu Hanagata
 Japonia
SD 15
8 stycznia 1975 Miyagi Spots Center
Sendai, Japonia
WBC Miguel Canto
 Meksyk
Shoji Oguma
 Japonia
MD 15
18 października 1974 Bunka Gym
Jokohama, Japonia
WBA Susumu Hanagata
 Japonia
Chartchai Chionoi
 Tajlandia
TKO 6
1 października 1974 Nihon Universy Auditorium
Tokio, Japonia
WBC Shoji Oguma
 Japonia
Betulio González
 Wenezuela
SD 15
20 lipca 1974
Lignano Sabbiadoro, Włochy
WBC Betulio González
 Wenezuela
Franco Udella
 Włochy
TKO 10
27 kwietnia 1974 Hallenstadion
Zurych, Szwajcaria
WBA Chartchai Chionoi
 Tajlandia
Fritz Chervet
 Szwajcaria
SD 15
17 listopada 1973
Caracas, Wenezuela
WBC Betulio González
 Wenezuela
Alberto Morales
 Meksyk
TKO 11
27 października 1973 Hua Mark Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBA Chartchai Chionoi
 Tajlandia
Susumu Hanagata
 Japonia
UD 15
4 sierpnia 1973 Estadio Luis Aparicio
Maracaibo, Wenezuela
WBC Betulio González
 Wenezuela
Miguel Canto
 Meksyk
MD 15
17 maja 1973 National Stadium Gymnasium
Bangkok, Tajlandia
WBA Chartchai Chionoi
 Tajlandia
Fritz Chervet
 Szwajcaria
TKO 5
9 lutego 1973 Kittikachorn Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Venice Borkhorsor
 Tajlandia
Erbito Salavarria
 Filipiny
UD 15
2 stycznia 1973 Nihon University Auditorium
Tokio, Japonia
WBA Masao Oba
 Japonia
Chartchai Chionoi
 Tajlandia
KO 12
29 września 1972 Kittikachorn Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Venice Borkhorsor
 Tajlandia
Betulio González
 Wenezuela
TKO 10
20 czerwca 1972 Nihon University Auditorium
Tokio, Japonia
WBA Masao Oba
 Japonia
Orlando Amores
 Panama
KO 5
3 czerwca 1972 Nuevo Circo
Caracas, Wenezuela
WBC Betulio González
 Wenezuela
Socrates Batoto
 Filipiny
KO 4
4 marca 1972 Nihon University Auditorium
Tokio, Japonia
WBA Masao Oba
 Japonia
Susumu Hanagata
 Japonia
MD 15
20 listopada 1971 Luis Aparicio Stadium
Maracaibo, Wenezuela
WBC Erbito Salavarria  Filipiny - Betulio González  Wenezuela PTS 15
remis
23 października 1971 Nihon University Auditorium
Tokio, Japonia
WBA Masao Oba
 Japonia
Fernando Cabanela
 Filipiny
UD 15
30 kwietnia 1971 Araneta Coliseum
Manila, Filipiny
WBC Erbito Salavarria
 Filipiny
Susumu Hanagata
 Japonia
UD 15
1 kwietnia 1971 Nihon University Auditorium
Tokio, Japonia
WBA Masao Oba
 Japonia
Betulio González
 Wenezuela
UD 15
7 grudnia 1970 Army Sports Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Erbito Salavarria
 Filipiny
Chartchai Chionoi
 Tajlandia
TKO 2
22 października 1970 Nihon University Auditorium
Tokio, Japonia
WBA Masao Oba
 Japonia
Berkrerk Chartvanchai
 Tajlandia
KO 13
5 kwietnia 1970
Bangkok, Tajlandia
WBA Berkrerk Chartvanchai
 Tajlandia
Bernabe Villacampo
 Filipiny
SD 15
20 marca 1970 National Stadium Gymnasium
bangkok, Tajlandia
WBC Chartchai Chionoi
 Tajlandia
Efren Torres
 Meksyk
UD 15

1960-1969

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
28 listopada 1969 Plaza de Toros Nuevo Progreso
Guadalajara, Meksyk
WBC Efren Torres
 Meksyk
Susumu Hanagata
 Japonia
UD 15
19 października 1969 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
WBA Bernabe Villacampo
 Filipiny
Hiroyuki Ebihara
 Japonia
UD 15
30 marca 1969 Nakajima Sports Center
Sapporo, Japonia
WBA Hiroyuki Ebihara
 Japonia
Jose Severino
 Brazylia
UD 15
23 lutego 1969 El Toreo
Meksyk, Meksyk
WBC Efren Torres
 Meksyk
Chartchai Chionoi
 Tajlandia
TKO 8
10 listopada 1968 Carusathiaris Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Chartchai Chionoi
 Tajlandia
Bernabe Villacampo
 Filipiny
UD 15
28 stycznia 1968 El Toreo
Meksyk, Meksyk
WBC Chartchai Chionoi
 Tajlandia
Efren Torres
 Meksyk
TKO 13
19 września 1967 Empire Pool
Londyn, Wielka Brytania
WBC Chartchai Chionoi
 Tajlandia
Walter McGowan
 Wielka Brytania
TKO 7
12 sierpnia 1967 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBA Horacio Accavallo
 Argentyna
Hiroyuki Ebihara
 Japonia
MD 15
26 lipca 1967 Kittikachorn
Bangkok, Tajlandia
WBC Chartchai Chionoi
 Tajlandia
Puntip Keosuriya
 Tajlandia
KO 3
30 grudnia 1966 Kittikachorn Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Chartchai Chionoi
 Tajlandia
Walter McGowan
 Wielka Brytania
TKO 9
10 grudnia 1966 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBA Horacio Accavallo
 Argentyna
Efren Torres
 Meksyk
UD 15
15 lipca 1966 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBA Horacio Accavallo
 Argentyna
Hiroyuki Ebihara
 Japonia
UD 15
14 czerwca 1966 Empire Pool
Londyn, Wielka Brytania
WBC Walter McGowan
 Wielka Brytania
Salvatore Burruni
 Włochy
PTS 15
1 marca 1966 Nihon Budokan
Tokio, Japonia
WBA Horacio Accavallo
 Argentyna
Katsuyoshi Takayama
 Japonia
SD 15
2 grudnia 1965 Sydney Showgrounds
Sydney, Australia
WBC Salvatore Burruni
 Włochy
Rocky Gattellari
 Australia
KO 13
23 kwietnia 1965 Palazzetto dello Sport
Rzym, Włochy
WBA / WBC Salvatore Burruni
 Włochy
Pone Kingpetch
 Tajlandia
UD 15
23 stycznia 1964 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBA / WBC Pone Kingpetch
 Tajlandia
Hiroyuki Ebihara
 Japonia
SD 15
18 września 1963 Metropolitan Gym
Tokio, Japonia
WBA / WBC Hiroyuki Ebihara
 Japonia
Pone Kingpetch
 Tajlandia
KO 1
12 stycznia 1963 National Stadium Gymnasium
Bangkok, Tajlandia
WBA Pone Kingpetch
 Tajlandia
Fighting Harada
 Japonia
MD 15
10 października 1962 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBA Fighting Harada
 Japonia
Pone Kingpetch
 Tajlandia
KO 11
30 maja 1962 Kokugikan
Tokio, Japonia
Uniwersalny Pone Kingpetch
 Tajlandia
Kyo Noguchi
 Japonia
UD 15
27 czerwca 1961 Kokugikan
Tokio, Japonia
Uniwersalny Pone Kingpetch
 Tajlandia
Mitsunori Seki
 Japonia
SD 15
22 września 1960 Olympic Auditorium
Los Angeles, USA
Uniwersalny Pone Kingpetch
 Tajlandia
Pascual Pérez
 Argentyna
TKO 8
16 kwietnia 1960 Lumpinee Boxing Stadium
Bangkok, Tajlandia
Uniwersalny Pone Kingpetch
 Tajlandia
Pascual Pérez
 Argentyna
SD 15

1950-1959

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
5 listopada 1959 Ogimachi Pool
Osaka, Japonia
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Sadao Yaoita
 Japonia
KO 13
10 sierpnia 1959 Metropolitan Gym
Tokio, Japonia
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Kenji Yonekura
 Japonia
UD 15
15 grudnia 1958 Rizal Memorial Sports Complex
Manila, Tajlandia
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Dommy Ursua
 Tajlandia
UD 15
19 kwietnia 1958 Nuevo Circo
Caracas, Wenezuela
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Ramon Arias
 Wenezuela
UD 15
7 grudnia 1957 Club Atletico Boca Juniors
Buenos Aires, Argentyna
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Young Martin
 Hiszpania
KO 3
30 marca 1957 Club Atletico San Lorenzo de Almagro
Buenos Aires, Argentyna
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Dai Dover
 Wielka Brytania
KO 1
30 czerwca 1956
Montevideo, Urugwaj
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Oscar Suarez
 Kuba
TKO 11
11 stycznia 1956 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Leo Espinoza
 Filipiny
UD 15
30 maja 1955 Karakuen Baseball Stadium
Tokio, Japonia
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Yoshio Shirai
 Japonia
KO 5
26 listopada 1954 Korakuen Baseball Stadium
Tokio, Japonia
Uniwersalny Pascual Pérez
 Argentyna
Yoshio Shirai
 Japonia
UD 15
24 maja 1954 Korakuen Baseball Stadium
Tokio, Japonia
Uniwersalny Yoshio Shirai
 Japonia
Leo Espinoza
 Filipiny
SD 15
27 października 1953 Korakuen Baseball Stadium
Tokio, Japonia
Uniwersalny Yoshio Shirai
 Japonia
Terry Allen
 Wielka Brytania
UD 15
18 maja 1953 Korakuen Baseball Stadium
Tokio, Japonia
Uniwersalny Yoshio Shirai
 Japonia
Tanny Campo
 Filipiny
UD 15
15 listopada 1952 Korakuen Baseball Stadium
Tokio, Japonia
Uniwersalny Yoshio Shirai
 Japonia
Dado Marino
 Stany Zjednoczone
UD 15
19 maja 1952 Korakuen Baseball Stadium
Tokio, Japonia
Uniwersalny Yoshio Shirai
 Japonia
Dado Marino
 Stany Zjednoczone
UD 15
1 listopada 1951 Honolulu Stadium
Honolulu, USA
Uniwersalny Dado Marino
 Stany Zjednoczone
Terry Allen
 Wielka Brytania
UD 15
1 sierpnia 1950 Honolulu Stadium
Honolulu, USA
Uniwersalny Dado Marino
 Stany Zjednoczone
Terry Allen
 Wielka Brytania
UD 15
25 kwietnia 1950 Harringay Arena
Londyn, Wielka Brytania
Uniwersalny Terry Allen
 Wielka Brytania
Honore Pratesi
 Francja
PTS 15

1930-1949

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
30 września 1949 Kings Hall
Belfast, Wielka Brytania
Uniwersalny Rinty Monaghan  Wielka Brytania - Terry Allen  Wielka Brytania PTS 15
remis
5 kwietnia 1949 Kings Hall
Belfast, Wielka Brytania
Uniwersalny Rinty Monaghan
 Wielka Brytania
Maurice Sandeyron
 Francja
PTS 15
23 marca 1948 Kings Hall
Belfast, Wielka Brytania
Uniwersalny
NBA
Rinty Monaghan
 Wielka Brytania
Jackie Paterson
 Wielka Brytania
KO 7
20 października 1947 Harringay Arena
Londyn, Wielka Brytania
NBA Rinty Monaghan
 Wielka Brytania
Dado Marino
 Stany Zjednoczone
PTS 15
21 lutego 1941
Honolulu, Stany Zjednoczone
NBA Little Dado
 Filipiny
Jackie Jurich
 Stany Zjednoczone
PTS 10
16 września 1936 Shawfield Park
Glasgow, Wielka Brytania
NBA Benny Lynch
 Wielka Brytania
Pat Palmer
 Wielka Brytania
KO 8
16 grudnia 1935 Auditorium
Oakland, USA
NYSAC Small Montana
 Filipiny
Tuffy Pierpont
 Stany Zjednoczone
PTS 10
16 września 1935 Auditorium
Oakland, USA
NYSAC Small Montana
 Filipiny
Midget Wolgast
 Stany Zjednoczone
PTS 10
9 września 1935 King's Hall
Manchester, Wielka Brytania
NBA Benny Lynch
 Wielka Brytania
Jackie Brown
 Wielka Brytania
RTD 2
18 czerwca 1934 Belle Vue Speedway Stadium
Manchester, Wielka Brytania
NBA / IBU Jackie Brown  Wielka Brytania - Valentin Angelmann  Francja PTS 15
remis
11 grudnia 1933 King's Hall
Manchester, Wielka Brytania
NBA / IBU Jackie Brown
 Wielka Brytania
Ginger Foran
 Wielka Brytania
PTS 15
12 czerwca 1933 Olympia
Londyn, Wielka Brytania
NBA / IBU Jackie Brown
 Wielka Brytania
Valentin Angelmann
 Francja
PTS 15
31 października 1932 King's Hall
Manchester, Wielka Brytania
NBA / IBU Jackie Brown
 Wielka Brytania
Victor Perez
 Tunezja
RTD 13
26 października 1931 Palais des Sports
Paryż, Francja
NBA / IBU Victor Perez
 Tunezja
Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
KO 2
3 października 1931 Palais des Sports
Paryż, Francja
NBA / IBU Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Valentin Angelmann
 Francja
PTS 15
30 lipca 1931 Lakewood Arena
Waterbury, USA
NBA / IBU Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Jackie Harmon
 Stany Zjednoczone
KO 6
16 lipca 1931 Meadowbrook Arena
North Adams, USA
NBA Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Routier Parra
 Chile
KO 4
13 lipca 1931 Coney Island Stadium
Nowy Jork, USA
NYSAC Midget Wolgast
 Stany Zjednoczone
Ruby Bradley
 Stany Zjednoczone
UD 15
25 marca 1931 Arena Monumental
Barcelona, Hiszpania
NBA / IBU Frankie Genaro  Stany Zjednoczone - Victor Ferrand  Hiszpania PTS 15
remis
26 grudnia 1930 Madison Square Garden
Nowy Jork, USA
NBA
NYSAC
Midget Wolgast  Stany Zjednoczone - Frankie Genaro  Stany Zjednoczone PTS 15
remis
10 czerwca 1930 Coliseum
Toronto, Kanada
NBA / IBU Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Frenchy Belanger
 Kanada
PTS 10
16 maja 1930 Madison Square Garden
Nowy Jork, USA
NYSAC Midget Wolgast
 Stany Zjednoczone
Willie LaMorte
 Stany Zjednoczone
KO 5
21 marca 1930 Madison Square Garden
Nowy Jork, USA
NYSAC Midget Wolgast
 Stany Zjednoczone
Black Bill
 Kuba
PTS 15
18 stycznia 1930 Velodrome d'Hiver
Paryż, Francja
NBA / IBU Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Yvon Trevidic
 Francja
TKO 12

1916-1929

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
17 października 1929 Royal Albert Hall
Kensington, Wielka Brytania
NBA / IBU Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Ernie Jarvis
 Wielka Brytania
PTS 15
18 kwietnia 1929 Velodrome d'Hiver
Paryż, Francja
NBA / IBU Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Emile Pladner
 Francja
DQ 5
12 marca 1929 Coliseum
Toronto, Kanada
NYSAC Corporal Izzy Schwartz
 Stany Zjednoczone
Frenchy Belanger
 Kanada
PTS 12
2 marca 1929 Velodrome d'Hiver
Paryż, Francja
NBA / IBU Emile Pladner
 Francja
Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
KO 1
14 grudnia 1928 Olympia Stadium
Detroit, USA
NBA Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Steve Rocco
 Kanada
DQ 2
15 października 1928 Coliseum
Toronto, Kanada
NBA Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Frenchy Belanger
 Kanada
PTS 10
31 sierpnia 1928 Ocean View A.A.
Long Branch, USA
NYSAC Corporal Izzy Schwartz
 Stany Zjednoczone
Frisco Grande
 Filipiny
KO 8
3 sierpnia 1928 Playland Stadium
Nowy Jork, USA
NYSAC Corporal Izzy Schwartz
 Stany Zjednoczone
Little Jeff Smith
 Stany Zjednoczone
KO 4
23 lipca 1928 Coliseum
Toront, Kanada
NBA Frankie Genaro  Stany Zjednoczone - Steve Rocco  Kanada PTS 10
remis
20 lipca 1928 Playland Stadium
Nowy Jork, USA
NYSAC Corporal Izzy Schwartz
 Stany Zjednoczone
Frisco Grande
 Filipiny
DQ 4
9 kwietnia 1928 St, Nicholas Arena
Nowy Jork, USA
NYSAC Corporal Izzy Schwartz
 Stany Zjednoczone
Routier Parra
 Chile
PTS 15
6 lutego 1928 Coliseum
Toronto, Kanada
NBA Frankie Genaro
 Stany Zjednoczone
Frenchy Belanger
 Kanada
PTS 10
19 grudnia 1927 Coliseum
Toronto, Kanada
NBA Frenchy Belanger
 Kanada
Ernie Jarvis