Malezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Malezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004.

Malezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Malezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004
Malezja
Kod MKOl MAS
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2004
Ateny
Chorąży Bryan Lomas
Liczba zawodników 26 w 11 dyscyplinach
Medale Złoto
0
Srebro
0
Brąz
0
Razem
0

Malezję na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 reprezentowało 26 zawodników : 18 mężczyzn i 8 kobiet.

Skład kadry

Badminton

Mężczyźni - gra pojedyncza

Mężczyźni - gra podwójna

  • Choong Tan Fook, Lee Wan Wah - 5. miejsce
  • Chan Chong Ming, Chew Choon Eng - 9. miejsce

Kobiety - gra podwójna

  • Chin Eei Hui, Wong Pei Tty - 9. miejsce

Gimnastyka

Mężczyźni - indywidualnie

  • Ng Shu Wai - 38. miejsce w wieloboju, 41. miejsce w skoku przez koniu, 46. miejsce w ćwiczeniach na koniu z łękami, 48. miejsce w ćwiczeniach wolnych, 55. miejsce w ćwiczeniach na drążku, 58. miejsce w ćwiczeniach na kółkach, 78. miejsce w ćwiczeniach na poręczach

Kolarstwo

Mężczyźni - kolarstwo torowe - sprint

  • Josiah Ng - 11. miejsce

Mężczyźni - kolarstwo torowe - Kerin

  • Josiah Ng - 6. miejsce

Lekkoatletyka

Mężczyźni - bieg na 200 m

  • Nazmizan Mohamad - odpadł w eliminacjach

Kobiety - chód na 20 km

  • Yuan Yu Fang - 35. miejsce

Łucznictwo

Kobiety - indywidualnie

  • Mon Redee Sut Txi - 44. miejsce

Pływanie

Mężczyźni - 50 m stylem dowolnym

  • Allen Ong - 46. miejsce

Mężczyźni - 100 m stylem dowolnym

  • Allen Ong - 50. miejsce

Mężczyźni - 1500 m stylem dowolnym

  • Saw Yi Khy - 32. miejsce

Mężczyźni - 100 m stylem grzbietowym

  • ALex Lim - 15. miejsce

Kobiety - 100 m stylem klasycznym

  • Siow Yi Ting - 36. miejsce

Kobiety - 200 m stylem klasycznym

  • Siow Yi Ting - 21. miejsce

Kobiety - 200 m stylem zmiennym

  • Siow Yi Ting - 22. miejsce

Podnoszenie ciężarów

Mężczyźni - kategoria do 56 kg

  • Mohamed Faizal Baharom - nie został sklasyfikowany (nie zaliczył żadnej próby w podrzucie)

Skoki do wody

Mężczyźni - wieża 10 m

  • Bryan Lomas - 19. miejsce

Kobiety - trampolina 3 m

  • Leong Mun Yee - 26. miejsce
  • Gracie Junita - 27. miejsce

Kobiety - wieża 10 m

  • Leong Mun Yee - 21. miejsce

Strzelectwo

Mężczyźni - trap

  • Bernard Yeoh - 34. miejsce

Mężczyźni - skeet

  • Ricky Teh - 40. miejsce

Taekwondo

Kobiety - waga do 49 kg

  • Elaine Teo - 10. miejsce

Żeglarstwo

Klasa Laser

  • Kevin Lim - 24. miejsce

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Malezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004
Listen to this article