For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Manuel Fettner.

Manuel Fettner

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Manuel Fettner
Ilustracja

Manuel Fettner (2022)
Data i miejsce urodzenia

17 czerwca 1985
Wiedeń

Klub

SV Innsbruck Bergisel

Wzrost

179 cm[1]

Debiut w PŚ

4 stycznia 2001 w Innsbruck (44. miejsce)

Pierwsze punkty w PŚ

6 stycznia 2001 w Bischofshofen (5. miejsce)

Pierwsze podium w PŚ

29 grudnia 2010 w Oberstdorfie (3. miejsce)

Rekord życiowy

235,5 m na Vikersundbakken w Vikersund (16 marca 2017)

Dorobek medalowy
Reprezentacja  Austria
Igrzyska olimpijskie
złoto Pekin 2022 duża druż.
srebro Pekin 2022 normalna
Mistrzostwa świata
złoto Val di Fiemme 2013 duża druż.
brąz Lahti 2017 duża druż.
Mistrzostwa świata w lotach
brąz Tauplitz 2016 drużynowo
Mistrzostwa świata juniorów
złoto Sollefteå 2003 drużynowo
srebro Karpacz 2001 indywidualnie
srebro Karpacz 2001 drużynowo
srebro Schonach 2002 drużynowo
Uniwersjada
złoto Innsbruck 2005 normalna
złoto Innsbruck 2005 duża
złoto Turyn 2007 drużynowo
brąz Innsbruck 2005 drużynowo
Olimpijski festiwal młodzieży Europy
srebro Vuokatti 2001 drużynowo
Puchar Kontynentalny
Gold medal with cup.svg
1. miejsce
2013/2014
Bronze medal with cup.svg
3. miejsce
2009/2010
Bronze medal with cup.svg
3. miejsce
2020/2021
Letni Puchar Kontynentalny
Gold medal with cup.svg
1. miejsce
2021
Alpen Cup
Gold medal with cup.svg
1. miejsce
1999/2000
Odznaczenia
Krzyż Kawalerski I Klasy Odznaki Honorowej za Zasługi
Strona internetowa

Manuel Fettner (ur. 17 czerwca 1985 w Wiedniu) – austriacki skoczek narciarski, reprezentant SV Innsbruck Bergisel. Srebrny indywidualnie na skoczni normalnej oraz złoty w drużynie męskiej medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022. Drużynowy złoty medalista mistrzostw świata z 2013 i brązowy z 2017, a także brązowy medalista Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2016. Wielokrotny medalista mistrzostw świata juniorów oraz zimowej uniwersjady.

Przebieg kariery

2 stycznia 2000 po raz pierwszy w karierze wziął udział w kwalifikacjach do konkursu Pucharu Świata w Innsbrucku, lecz zajął 51. miejsce i nie wystąpił w konkursie głównym[2]. Rok później w Innsbrucku zdołał zakwalifikować się do konkursu i zajął w nim 44. lokatę. Dwa dni później w Bischofshofen ukończył zawody na 5. miejscu. Było to jego jedyne punktowane miejsce w sezonie 2000/2001.

W lutym 2001 zdobył dwa srebrne medale mistrzostw świata juniorów w Karpaczu – indywidualnie oraz z drużyną. Po sezonie 2001/2002 stracił miejsce w kadrze austriackiej. Przez kolejnych kilka sezonów startował głównie w Pucharze Kontynentalnym. W 2005 i 2007 zdobył w sumie 4 medale zimowej uniwersjady, w tym 3 złote (wygrał konkursy indywidualne na skoczni normalnej i dużej w 2005 oraz drużynowy dwa lata później).

29 grudnia 2010 w Oberstdorfie po raz pierwszy w karierze stanął na podium zawodów Pucharu Świata, zajmując 3. lokatę. W klasyfikacji 59. Turnieju Czterech Skoczni zajął 4. miejsce. Został powołany do reprezentacji Austrii na mistrzostwa świata w Oslo, choć ostatecznie nie wystąpił w ani jednym konkursie.

W marcu 2017 w Vikersund ustanowił swój rekord życiowy, skacząc 235,5 metra

Igrzyska olimpijskie

Indywidualnie

2018 Korea Południowa Pjongczang 23. miejsce (K-98), 32. miejsce (K-125)
2022 Pekin/Zhangjiakou srebrny medal (K-95), 7. miejsce (K-125)

Drużynowo

2018 Korea Południowa Pjongczang 4. miejsce[a]
2022 Pekin/Zhangjiakou 5. miejsce (drużyna mieszana/K-95)[b], złoty medal[c]

Starty M. Fettnera na igrzyskach olimpijskich – szczegółowo

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Skocznia Punkt K HS Konkurs Skok 1 Skok 2 Nota Strata Zwycięzca
23. 10 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang Alpensia Jumping Park K-98 HS-109 indywid. 96,5 m 105,5 m 211,7 pkt 47,6 pkt Andreas Wellinger
32. 17 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang Alpensia Jumping Park K-125 HS-142 indywid. 124,0 m 109,8 pkt 175,9 pkt Kamil Stoch
4. 19 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang Alpensia Jumping Park K-125 HS-142 druż.[a] 122,5 m 125,5 m 978,4 pkt (228,1 pkt) 120,1 pkt Norwegia
2.
Silver medal.svg
6 lutego 2022 Zhangjiakou Snow Ruyi K-95 HS-106 indywid. 102,5 m 104,0 m 270,8 pkt 4,2 pkt Ryōyū Kobayashi
5. 7 lutego 2022 Zhangjiakou Snow Ruyi K-95 HS-106 druż. mix.[b] 101,0 m 102,0 m 818,0 pkt (255,3 pkt) 183,5 pkt Słowenia
7. 12 lutego 2022 Zhangjiakou Snow Ruyi K-125 HS-140 indywid. 138,5 m 134,0 m 272,7 pkt 23,4 pkt Marius Lindvik
1.
Gold medal.svg
14 lutego 2022 Zhangjiakou Snow Ruyi K-125 HS-140 druż.[c] 128,0 m 128,0 m 942,7 pkt (229,5 pkt)

Mistrzostwa świata

Indywidualnie

2013 Włochy Val di Fiemme/Predazzo 20. miejsce (K-95), 15. miejsce (K-120)
2017 Finlandia Lahti 12. miejsce (K-90), 18. miejsce (K-116)
2019 Austria Seefeld/Innsbruck 24. miejsce (K-120)

Drużynowo

2013 Włochy Val di Fiemme/Predazzo złoty medal (K-120)[d]
2017 Finlandia Lahti brązowy medal (K-116)[e]

Starty M. Fettnera na mistrzostwach świata – szczegółowo

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Skocznia Punkt K HS Konkurs Skok 1 Skok 2 Nota Strata Zwycięzca
20. 23 lutego 2013 Włochy Predazzo Trampolino Dal Ben K-95 HS-106 indywid. 96,0 m 97,0 m 225,1 pkt 27,5 pkt Anders Bardal
15. 28 lutego 2013 Włochy Predazzo Trampolino Dal Ben K-120 HS-134 indywid. 126,5 m 125,5 m 272,7 pkt 23,1 pkt Kamil Stoch
1.
FIS gold medal.png
2 marca 2013 Włochy Predazzo Trampolino Dal Ben K-120 HS-134 druż.[d] 125,5 m 128,0 m 1135,9 pkt (276,4 pkt)
12. 25 lutego 2017 Finlandia Lahti Salpausselkä K-90 HS-100 indywid. 95,0 m 94,5 m 246,3 pkt 24,5 pkt Stefan Kraft
18. 2 marca 2017 Finlandia Lahti Salpausselkä K-116 HS-130 indywid. 118,0 m 122,5 m 242,7 pkt 36,6 pkt Stefan Kraft
3.
FIS bronze medal.png
4 marca 2017 Finlandia Lahti Salpausselkä K-116 HS-130 druż.[e] 126,5 m 121,0 m 1068,9 pkt (259,9 pkt) 35,3 pkt Polska
24. 23 lutego 2019 Austria Innsbruck Bergisel K-120 HS-130 indywid. 117,5 m 122,5 m 219,0 pkt 60,4 pkt Markus Eisenbichler

Mistrzostwa świata w lotach narciarskich

Indywidualnie

2016 Austria Tauplitz 25. miejsce
2022 Norwegia Vikersund 16. miejsce

Drużynowo

2016 Austria Tauplitz brązowy medal[f]
2022 Norwegia Vikersund 4. miejsce[g]

Starty M. Fettnera na mistrzostwach świata w lotach – szczegółowo

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Skocznia Punkt K HS Konkurs Skok 1 Skok 2 Skok 3 Skok 4 Nota Strata Zwycięzca
25. 15-16 stycznia 2016 Austria Tauplitz Kulm K-200 HS-225 indywid. 194,5 m 156,0 m 171,0 m [h] 401,4 pkt 238,7 pkt Peter Prevc
3.
FIS bronze medal.png
17 stycznia 2016 Austria Tauplitz Kulm K-200 HS-225 druż.[f] 180,5 m 156,5 m 1310,4 pkt (255,1 pkt) 157,3 pkt Norwegia
16. 11–12 marca 2022 Norwegia Vikersund Vikersundbakken K-200 HS-240 indywid. 216,5 m 197,5 m 193,5 m 213,0 m 719,1 pkt 135,1 pkt Marius Lindvik
4. 13 marca 2022 Norwegia Vikersund Vikersundbakken K-200 HS-240 druż.[g] 213,0 m 217,0 m 1552,7 pkt (381,4 pkt) 158,8 pkt Słowenia

Mistrzostwa świata juniorów

Indywidualnie

2001 Polska Karpacz srebrny medal
2002 Niemcy Schonach 12. miejsce
2003 Szwecja Sollefteå 6. miejsce

Drużynowo

2001 Polska Karpacz srebrny medal[i]
2002 Niemcy Schonach srebrny medal[j]
2003 Szwecja Sollefteå złoty medal[k]

Starty M. Fettnera na mistrzostwach świata juniorów – szczegółowo

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Skocznia Punkt K Konkurs Skok 1 Skok 2 Nota Strata Zwycięzca
2.
Silver medal with cup.svg
1 lutego 2001 Polska Karpacz Orlinek K-85 druż.[i] 84,0 m 84,0 m 863,5 pkt (224,5 pkt) 28,5 pkt Finlandia
2.
Silver medal with cup.svg
3 lutego 2001 Polska Karpacz Orlinek K-85 indywid. 88,0 m 86,0 m 239,0 pkt 7,0 pkt Veli-Matti Lindström
2.
Silver medal with cup.svg
24 stycznia 2002 Niemcy Schonach Langenwaldschanze K-90 druż.[j] 83,0 m 97,5 m 924,0 pkt (232,0 pkt) 29,0 pkt Finlandia
12. 26 stycznia 2002 Niemcy Schonach Langenwaldschanze K-90 indywid. 91,0 m 85,0 m 217,0 pkt 38,5 pkt Janne Happonen
1.
Gold medal with cup.svg
6 lutego 2003 Szwecja Sollefteå Hallstabacken K-107 druż.[k] 111,0 m 108,5 m 945,2 pkt (235,8 pkt)
6. 8 lutego 2003 Szwecja Sollefteå Hallstabacken K-107 indywid. 103,5 m 105,0 m 215,5 pkt 45,5 pkt Thomas Morgenstern

Uniwersjada

Indywidualnie

2005 Austria Innsbruck/Seefeld złoty medal (K-90), złoty medal (K-120)
2007 Włochy Turyn/Pragelato 4. miejsce (K-95), 4. miejsce (K-125)

Drużynowo

2005 Austria Innsbruck/Seefeld brązowy medal (K-90)[l]
2007 Włochy Turyn/Pragelato złoty medal (K-95)[m]

Starty M. Fettnera na uniwersjadzie – szczegółowo

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Skocznia Punkt K HS Konkurs Skok 1 Skok 2 Nota Strata Zwycięzca
1.
Gold FISU.svg
13 stycznia 2005 Austria Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze K-90 HS-100 indywid. 96,0 m 93,0 m 252,0 pkt
3.
Bronze FISU.svg
14 stycznia 2005 Austria Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze K-90 HS-100 druż.[l] 100,5 m 100,0 m 721,0 pkt (268,0 pkt) 27,0 pkt Słowenia
1.
Gold FISU.svg
19 stycznia 2005 Austria Innsbruck Bergisel K-120 HS-130 indywid. 126,0 m 125,5 m 252,2 pkt
4. 19 stycznia 2007 Włochy Pragelato Trampolino a Monte K-95 HS-106 indywid. 103,5 m 106,5 m 250,0 pkt 15,5 pkt Dmitrij Ipatow
1.
Gold FISU.svg
20 stycznia 2007 Włochy Pragelato Trampolino a Monte K-95 HS-106 druż.[m] 104,0 m 104,0 m 717,0 pkt (258,0 pkt)
4. 22 stycznia 2007 Włochy Pragelato Trampolino a Monte K-125 HS-140 indywid. 127,0 m 135,5 m 255,5 pkt 21,7 pkt Dienis Korniłow

Zimowy olimpijski festiwal młodzieży Europy

Indywidualnie

2001 Finlandia Vuokatti 10. miejsce

Drużynowo

2001 Finlandia Vuokatti srebrny medal[n]

Starty M. Fettnera na zimowym olimpijskim festiwalu młodzieży Europy – szczegółowo

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Skocznia Punkt K HS Konkurs Skok 1 Skok 2 Nota Strata Zwycięzca
10. 13 marca 2001 Finlandia Vuokatti Hyppyrimäki K-90 [o] indywid. 84,0 m 82,0 m 199,0 pkt 67,0 pkt Janne Happonen
2.
Silver medal with cup.svg
14 marca 2001 Finlandia Vuokatti Hyppyrimäki K-90 [o] druż.[n] 79,0 m 78,5 m 649,5 pkt (177,5 pkt) 77,5 pkt Finlandia

Puchar Świata

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
2000/2001 54.
2001/2002 58.
2004/2005 nieklasyfikowany
2005/2006 42.
2006/2007 48.
2007/2008 29.
2008/2009 66.
2009/2010 39.
2010/2011 12.
2011/2012 41.
2012/2013 30.
2013/2014 46.
2014/2015 33.
2015/2016 24.
2016/2017 10.
2017/2018 27.
2018/2019 31.
2019/2020 nieklasyfikowany
2020/2021 49.
2021/2022 17.

Miejsca na podium w konkursach indywidualnych Pucharu Świata chronologicznie

Nr Dzień Rok Miejscowość Skocznia Punkt K HS Skok 1 Skok 2 Nota Lok. Strata Zwycięzca
1. 29 grudnia 2010 Niemcy Oberstdorf Schattenbergschanze K-120 HS-137 130,0 m 131,5 m 264,0 pkt. 3. 25,6 pkt Thomas Morgenstern
2. 26 listopada 2016 Finlandia Ruka Rukatunturi K-120 HS-142 136,0 m 133,5 m 273,3 pkt 3. 17,3 pkt Severin Freund
3. 29 stycznia 2017 Niemcy Willingen Mühlenkopfschanze K-130 HS-145 144,5 m 136,0 m 241,0 pkt 3. 1,3 pkt Andreas Wellinger

Miejsca w poszczególnych konkursach Pucharu Świata

stan po zakończeniu sezonu 2021/2022

Sezon 1999/2000
Kuopio K120
Kuopio K120
Predazzo K120
Predazzo K120
Villach K90
Zakopane K116
Zakopane K116
Oberstdorf K115
Garmisch-Partenkirchen K115
Innsbruck K110
Bischofshofen K120
Engelberg K120
Engelberg K120
Sapporo K120
Sapporo K120
Hakuba K120
Willingen K120
Willingen K120
Bad Mitterndorf K185
Iron Mountain K120
Iron Mountain K120
Lahti K116
Lahti K116
Trondheim K120
Oslo K115
Planica K185
punkty
- - - - - - - - - q - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2000/2001
Kuopio K120
Kuopio K120
Kuopio K120
Oberstdorf K115
Garmisch-Partenkirchen K115
Innsbruck K108
Bischofshofen K120
Harrachov K185
Harrachov K185
Park City K120
Hakuba K120
Sapporo K120
Sapporo K120
Willingen K120
Willingen K120
Oberstdorf K185
Oberstdorf K185
Falun K115
Trondheim K120
Oslo K115
Planica K185
punkty
- - - - - 44 5 - - - - - - - - - - - - - - 45
Sezon 2001/2002
Kuopio K120
Kuopio K120
Titisee-Neustadt K120
Titisee-Neustadt K120
Villach K90
Engelberg K120
Engelberg K120
Predazzo K120
Predazzo K120
Oberstdorf K115
Garmisch-Partenkirchen K115
Innsbruck K120
Bischofshofen K120
Willingen K120
Zakopane K120
Zakopane K120
Hakuba K120
Sapporo K120
Lahti K116
Falun K115
Trondheim K120
Oslo K115
punkty
- - - - - 23 36 27 q 24 42 38 33 - - - - - - 43 35 44 19
Sezon 2002/2003
Ruka K120
Ruka K120
Trondheim K120
Trondheim K120
Titisee-Neustadt K120
Titisee-Neustadt K120
Engelberg K120
Engelberg K120
Oberstdorf K115
Garmisch-Partenkirchen K115
Innsbruck K120
Bischofshofen K120
Liberec K120
Zakopane K120
Zakopane K120
Hakuba K120
Sapporo K120
Sapporo K120
Bad Mitterndorf K185
Bad Mitterndorf K185
Willingen K120
Willingen K120
Oslo K115
Lahti K116
Lahti K116
Planica K185
Planica K185
punkty
- - - - - - - - - - q q - - - - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2003/2004
Ruka K120
Ruka K120
Trondheim K120
Titisee-Neustadt K120
Engelberg K125
Oberstdorf K120
Garmisch-Partenkirchen K115
Innsbruck K120
Bischofshofen K125
Liberec K120
Liberec K120
Zakopane K120
Zakopane K120
Hakuba K120
Sapporo K120
Sapporo K120
Oberstdorf K185
Willingen K130
Park City K120
Lahti K116
Kuopio K120
Lillehammer K120
Oslo K115
punkty
- - - - - - - q q - - - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2004/2005
Ruka HS142
Ruka HS142
Trondheim HS131
Trondheim HS131
Harrachov HS142
Harrachov HS142
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS125
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Willingen HS145
Bad Mitterndorf HS200
Bad Mitterndorf HS200
Titisee-Neustadt HS142
Titisee-Neustadt HS142
Zakopane HS134
Zakopane HS134
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Pragelato HS140
Lahti HS130
Kuopio HS127
Lillehammer HS134
Oslo HS128
Planica HS215
Planica HS215
punkty
- - - - - - - - - - q 48 - - - 48 37 - - - - - - - 31 41 - - 0
Sezon 2005/2006
Ruka HS142
Ruka HS142
Lillehammer HS134
Lillehammer HS134
Harrachov HS142
Harrachov HS142
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS125
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Zakopane HS134
Zakopane HS134
Willingen HS145
Lahti HS130
Kuopio HS127
Lillehammer HS134
Oslo HS128
Planica HS215
Planica HS215
punkty
q q q q - - q - - 45 27 20 16 25 25 23 43 43 45 - q - 50
Sezon 2006/2007
Ruka HS142
Lillehammer HS138
Lillehammer HS138
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS125
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Vikersund HS207
Zakopane HS134
Oberstdorf HS137
Oberstdorf HS137
Titisee-Neustadt HS142
Titisee-Neustadt HS142
Klingenthal HS140
Willingen HS145
Lahti HS130
Kuopio HS127
Oslo HS128
Oslo HS128
Planica HS215
Planica HS215
Planica HS215
punkty
29 q q 35 24 - - 9 21 33 - - - - - - - - - - - - - - 48
Sezon 2007/2008
Ruka HS142
Trondheim HS131
Trondheim HS131
Villach HS98
Villach HS98
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Bischofshofen HS140
Bischofshofen HS140
Predazzo HS134
Predazzo HS134
Harrachov HS205
Zakopane HS134
Zakopane HS134
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Liberec HS134
Liberec HS134
Willingen HS145
Kuopio HS127
Kuopio HS127
Lillehammer HS138
Oslo HS128
Planica HS215
Planica HS215
punkty
- - - - - 8 7 44 22 17 43 - - - - - 31 34 19 16 32 17 33 17 21 - 27 160
Sezon 2008/2009
Ruka HS142
Trondheim HS140
Trondheim HS140
Pragelato HS140
Pragelato HS140
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Bad Mitterndorf HS200
Bad Mitterndorf HS200
Zakopane HS134
Zakopane HS134
Whistler HS140
Whistler HS140
Sapporo HS134
Willingen HS145
Klingenthal HS140
Oberstdorf HS213
Lahti HS97
Kuopio HS127
Lillehammer HS138
Vikersund HS207
Planica HS215
Planica HS215
punkty
- - - - - 24 34 - - 43 q - - 28 48 - - - - - - - - - - - - 10
Sezon 2009/2010
Ruka HS142
Lillehammer HS138
Lillehammer HS138
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Bad Mitterndorf HS200
Bad Mitterndorf HS200
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Zakopane HS134
Zakopane HS134
Oberstdorf HS213
Klingenthal HS140
Willingen HS145
Lahti HS130
Kuopio HS127
Lillehammer HS138
Oslo HS134
punkty
16 48 q 44 q 39 - - 26 45 - - - - - - - - - 14 34 14 10 82
Sezon 2010/2011
Ruka HS142
Kuopio HS127
Lillehammer HS138
Lillehammer HS138
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Harrachov HS205
Harrachov HS205
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Zakopane HS134
Zakopane HS134
Zakopane HS134
Willingen HS145
Klingenthal HS140
Oberstdorf HS213
Vikersund HS225
Vikersund HS225
Lahti HS130
Planica HS215
Planica HS215
punkty
10 11 13 12 21 13 16 3 29 6 6 - - 7 7 10 17 27 13 11 28 - - q 31 14 460
Sezon 2011/2012
Ruka HS142
Lillehammer HS100
Lillehammer HS138
Harrachov HS142
Harrachov HS142
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Bad Mitterndorf HS200
Bad Mitterndorf HS200
Zakopane HS134
Zakopane HS134
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Predazzo HS134
Predazzo HS134
Willingen HS145
Oberstdorf HS213
Lahti HS97
Trondheim HS140
Oslo HS134
Planica HS215
Planica HS215
punkty
39 42 - 11 12 - - 28 32 41 26 - - - - 35 25 27 27 31 q 28 43 46 q - 71
Sezon 2012/2013
Lillehammer HS100
Lillehammer HS138
Ruka HS142
Krasnaja Polana HS106
Krasnaja Polana HS106
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Wisła HS134
Zakopane HS134
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Vikersund HS225
Vikersund HS225
Harrachov HS205
Harrachov HS205
Klingenthal HS140
Oberstdorf HS213
Lahti HS130
Kuopio HS127
Trondheim HS140
Oslo HS134
Planica HS215
Planica HS215
punkty
7 15 11 q 35 16 18 7 24 17 q - - - - - - - - 20 - 17 32 15 33 30 23 211
Sezon 2013/2014
Klingenthal HS140
Ruka HS142
Lillehammer HS100
Lillehammer HS138
Titisee-Neustadt HS142
Titisee-Neustadt HS142
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Bad Mitterndorf HS200
Bad Mitterndorf HS200
Wisła HS134
Zakopane HS134
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Willingen HS145
Willingen HS145
Falun HS134
Lahti HS130
Lahti HS130
Kuopio HS127
Trondheim HS140
Oslo HS134
Planica HS139
Planica HS139
punkty
11 25 q 28 37 32 - - - - 21 31 - - - - 14 20 42 24 50 29 36 46 47 15 30 38 98
Sezon 2014/2015
Klingenthal HS140
Ruka HS142
Ruka HS142
Lillehammer HS138
Lillehammer HS138
Niżny Tagił HS134
Niżny Tagił HS134
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Bad Mitterndorf HS225
Wisła HS134
Zakopane HS134
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Willingen HS145
Willingen HS145
Titisee-Neustadt HS142
Titisee-Neustadt HS142
Vikersund HS225
Vikersund HS225
Lahti HS130
Kuopio HS100
Trondheim HS140
Oslo HS134
Oslo HS134
Planica HS225
Planica HS225
punkty
- - - - - - - - - q q 17 24 20 25 29 17 31 29 31 20 23 - - 21 44 42 21 14 14 16 146
Sezon 2015/2016
Klingenthal HS140
Lillehammer HS100
Lillehammer HS100
Niżny Tagił HS134
Niżny Tagił HS134
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Willingen HS145
Zakopane HS134
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Trondheim HS140
Vikersund HS225
Vikersund HS225
Vikersund HS225
Lahti HS130
Lahti HS100
Kuopio HS127
Ałmaty HS140
Ałmaty HS140
Wisła HS134
Titisee-Neustadt HS142
Planica HS225
Planica HS225
Planica HS225
punkty
q 31 22 9 14 10 11 20 22 26 23 32 32 34 8 36 32 31 27 - - - 16 19 45 28 25 16 19 238
Sezon 2016/2017
Ruka HS142
Ruka HS142
Klingenthal HS140
Lillehammer HS138
Lillehammer HS138
Engelberg HS140
Engelberg HS140
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Wisła HS134
Wisła HS134
Zakopane HS134
Willingen HS145
Oberstdorf HS225
Oberstdorf HS225
Sapporo HS137
Sapporo HS137
Pjongczang HS140
Pjongczang HS109
Oslo HS134
Trondheim HS140
Vikersund HS225
Planica HS225
Planica HS225
punkty
4 3 9 23 6 11 4 5 12 7 12 6 14 17 3 11 28 8 15 14 20 8 11 26 24 18 703
Sezon 2017/2018
Wisła HS134
Ruka HS142
Niżny Tagił HS134
Niżny Tagił HS134
Titisee-Neustadt HS142
Engelberg HS140
Engelberg HS140
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS140
Bad Mitterndorf HS235
Zakopane HS140
Willingen HS145
Willingen HS145
Lahti HS130
Oslo HS134
Lillehammer HS140
Trondheim HS140
Vikersund HS240
Planica HS240
Planica HS240
punkty
16 12 8 13 17 22 26 39 47 47 24 - 23 - - 28 - - - 29 36 31 137
Sezon 2018/2019
Wisła HS134
Ruka HS142
Ruka HS142
Niżny Tagił HS134
Niżny Tagił HS134
Engelberg HS140
Engelberg HS140
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS142
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS142
Predazzo HS135
Predazzo HS135
Zakopane HS140
Sapporo HS137
Sapporo HS137
Oberstdorf HS235
Oberstdorf HS235
Oberstdorf HS235
Lahti HS130
Willingen HS145
Willingen HS145
Oslo HS134
Lillehammer HS140
Trondheim HS138
Vikersund HS240
Planica HS240
Planica HS240
punkty
27 22 15 q 16 28 48 48 28 16 24 8 24 32 23 19 - - - 23 31 28 27 17 26 34 q 30 166
Sezon 2019/2020
Wisła HS134
Ruka HS142
Niżny Tagił HS134
Niżny Tagił HS134
Klingenthal HS140
Engelberg HS140
Engelberg HS140
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS142
Innsbruck HS130
Bischofshofen HS142
Predazzo HS104
Predazzo HS104
Titisee-Neustadt HS142
Titisee-Neustadt HS142
Zakopane HS140
Sapporo HS137
Sapporo HS137
Willingen HS145
Bad Mitterndorf HS235
Bad Mitterndorf HS235
Râșnov HS97
Râșnov HS97
Lahti HS130
Lahti HS130
Lillehammer HS140
Lillehammer HS140
punkty
- - - - - - - - - q 41 - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2020/2021
Wisła HS134
Ruka HS142
Ruka HS142
Niżny Tagił HS134
Niżny Tagił HS134
Engelberg HS140
Engelberg HS140
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS142
Innsbruck HS128
Bischofshofen HS142
Titisee-Neustadt HS142
Titisee-Neustadt HS142
Zakopane HS140
Lahti HS130
Willingen HS147
Willingen HS147
Klingenthal HS140
Klingenthal HS140
Zakopane HS140
Zakopane HS140
Râșnov HS97
Planica HS240
Planica HS240
Planica HS240
punkty
- 25 40 33 - 36 26 - - 50 40 - - - - - - 42 24 - - 8 - - - 50
Sezon 2021/2022
Niżny Tagił HS134
Niżny Tagił HS134
Ruka HS142
Ruka HS142
Wisła HS134
Klingenthal HS140
Klingenthal HS140
Engelberg HS140
Engelberg HS140
Oberstdorf HS137
Garmisch-Partenkirchen HS142
Bischofshofen HS142
Bischofshofen HS142
Bischofshofen HS142
Zakopane HS140
Titisee-Neustadt HS142
Titisee-Neustadt HS142
Willingen HS147
Willingen HS147
Lahti HS130
Lahti HS130
Lillehammer HS140
Oslo HS134
Oslo HS134
Oberstdorf HS235
Oberstdorf HS235
Planica HS240
Planica HS240
punkty
12 28 22 8 16 16 11 14 27 39 32 5 20 11 28 14 24 - - 39 6 9 15 16 13 17 10 17 424
Legenda
1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30

 q  – zawodnik nie zakwalifikował się  -  – zawodnik nie wystartował

Turniej Czterech Skoczni

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
2000/2001 45.
2001/2002 32.
2004/2005 65.
2005/2006 42.
2006/2007 30.
2007/2008 26.
2008/2009 63.
2009/2010 47.
2010/2011 4.
2011/2012 32.
2012/2013 25.
2013/2014 52.
2014/2015 39.
2015/2016 18.
2016/2017 5.
2017/2018 31.
2018/2019 24.
2019/2020 58.
2020/2021 56.
2021/2022 24.

Turniej Nordycki

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
2005 52.
2006 46.
2008 23.
2010 18.

Raw Air

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
2017 17.
2018 50.
2019 30.
2022 8.

Willingen Five

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
2019 34.

Planica 7

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
2018 42.
2019 36.
2022 16.

Puchar Świata w lotach

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
2010/2011 37.
2012/2013 48.
2014/2015 25.
2015/2016 21.
2016/2017 22.
2017/2018 48.
2018/2019 51.
2021/2022 13.

Letnie Grand Prix

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
2002 niesklasyfikowany
2005 31.
2006 13.
2008 66.
2009 19.
2011 21.
2012 56.
2013 80.
2014 60.
2015 45.
2016 60.
2017 35.
2018 37.
2019 niesklasyfikowany
2021 45.

Miejsca w poszczególnych konkursach LGP

stan po zakończeniu LGP 2021

2000
Hinterzarten
Kuopio
Villach
Courchevel
Hakuba
Hakuba
Sapporo
Sapporo
punkty
- - q - - - - - 0
2001
Hinterzarten
Hinterzarten
Courchevel
Stams
Sapporo
Hakuba
Hakuba
punkty
q q q q - - - 0
2002
Hinterzarten
Hinterzarten
Courchevel
Lahti
Lahti
Innsbruck
punkty
- - - - - 32 0
2005
Hinterzarten
Einsiedeln
Courchevel
Zakopane
Predazzo
Bischofshofen
Hakuba
Hakuba
punkty
- - - 17 13 27 dq 21 48
2006
Hinterzarten
Predazzo
Einsiedeln
Courchevel
Zakopane
Kranj
Hakuba
Hakuba
Klingenthal
Oberhof
punkty
22 12 10 11 30 5 - - 12 15 165
2008
Hinterzarten
Einsiedeln
Courchevel
Pragelato
Zakopane
Zakopane
Hakuba
Hakuba
Klingenthal
Liberec
punkty
34 - - - - - - - 20 33 11
2009
Hinterzarten
Pragelato
Courchevel
Einsiedeln
Zakopane
Zakopane
Hakuba
Hakuba
Klingenthal
punkty
19 28 13 34 20 19 - - 6 98
2011
Wisła
Szczyrk
Zakopane
Hinterzarten
Courchevel
Einsiedeln
Hakuba
Hakuba
Ałmaty
Hinzenbach
Klingenthal
punkty
- - - 17 11 8 - - - 7 7 142
2012
Wisła
Courchevel
Hinterzarten
Hakuba
Hakuba
Ałmaty
Ałmaty
Hinzenbach
Klingenthal
punkty
- - - - - - - 13 38 20
2013
Hinterzarten
Wisła
Courchevel
Einsiedeln
Hakuba
Hakuba
Niżny Tagił
Niżny Tagił
Ałmaty
Ałmaty
Klingenthal
punkty
25 q - - - - - - - - q 6
2014
Wisła
Einsiedeln
Courchevel
Hakuba
Hakuba
Ałmaty
Ałmaty
Hinzenbach
Klingenthal
punkty
41 25 18 - - - - 47 - 19
2015
Wisła
Hinterzarten
Courchevel
Einsiedeln
Hakuba
Hakuba
Czajkowski
Czajkowski
Ałmaty
Ałmaty
Hinzenbach
punkty
- - - - - - - - 12 11 24 53
2016
Courchevel HS132
Wisła HS134
Hinterzarten HS108
Einsiedeln HS117
Hakuba HS131
Hakuba HS131
Czajkowskij HS140
Czajkowskij HS140
Hinzenbach HS94
Klingenthal HS140
punkty
- 38 - - - - - - 15 24 23
2017
Wisła HS134
Hinterzarten HS108
Courchevel HS132
Hakuba HS131
Hakuba HS131
Czajkowskij HS140
Czajkowskij HS140
Hinzenbach HS94
Klingenthal HS140
punkty
- - 8 - - - - 27 14 54
2018
Wisła HS134
Hinterzarten HS108
Einsiedeln HS117
Courchevel HS135
Hakuba HS131
Hakuba HS131
Râșnov HS97
Râșnov HS97
Hinzenbach HS94
punkty
q - - - - - 18 11 20 48
2019
Wisła HS134
Hinterzarten HS108
Courchevel HS135
Zakopane HS140
Hakuba HS131
Hakuba HS131
Hinzenbach HS94
Klingenthal HS140
punkty
- - 46 - - - 42 - 0
2021
Wisła HS134
Wisła HS134
Courchevel HS135
Szczuczyńsk HS99
Szczuczyńsk HS99
Czajkowskij HS140
Hinzenbach HS94
Klingenthal HS140
punkty
18 10 - - - - - - 39
Legenda
1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30

 dq  – dyskwalifikacja
 q  – dyskwalifikacja w kwalifikacjach
 q  – zawodnik nie zakwalifikował się
 -  – zawodnik nie wystartował

Turniej Czterech Narodów

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
2006 7.
2008 57.
2009 16.

Puchar Kontynentalny

Miejsca w klasyfikacji generalnej

Sezon Miejsce
1999/2000 78.
2000/2001 9.
2001/2002 8.
2002/2003 39.
2003/2004 28.
2004/2005 5.
2005/2006 19.
2006/2007 14.
2007/2008 6.
2008/2009 5.
2009/2010 3.
2011/2012 15.
2012/2013 19.
2013/2014 1.
2014/2015 18.
2017/2018 33.
2018/2019 73.
2019/2020 51.
2020/2021 3.

Zwycięstwa w konkursach indywidualnych PK chronologicznie

Lp. Dzień Rok Miejscowość Skocznia Punkt K HS[p] Skok 1 Skok 2 Nota
1. 2 stycznia 2001 Austria Innsbruck Bergisel K-108 113,0 m 109,0 m 245,8 pkt
2. 11 lutego 2001 Niemcy Titisee-Neustadt Hochfirstschanze K-120 137,0 m 140,0 m 304,1 pkt
3. 10 lutego 2002 Włochy Gallio Trampolino di Pakstall K-95 99,0 m 101,0 m 264,5 pkt
4. 1 grudnia 2007 Włochy Pragelato Trampolino a Monte K-125 HS-140 137,5 m 136,5 m 276,2 pkt
5. 13 grudnia 2007 Finlandia Rovaniemi Ounasvaara K-90 HS-100 91,0 m 101,5 m 255,5 pkt
6. 24 lutego 2008 Austria Ramsau W90-Schanze K-90 HS-98 96,5 m 96,0 m 257,5 pkt
7. 22 marca 2009 Finlandia Ruka Rukatunturi K-120 HS-142 138,5 m 133,5 m 289,6 pkt
8. 30 stycznia 2010 Stany Zjednoczone Iron Mountain Pine Mountain Jump K-120 HS-133 141,0 m 133,0 m 290,2 pkt
9. 6 lutego 2010 Polska Zakopane Wielka Krokiew K-120 HS-134 131,0 m 134,0 m 278,5 pkt
10. 7 lutego 2010 Polska Zakopane Wielka Krokiew K-120 HS-134 133,5 m 134,0 m 282,5 pkt
11. 14 stycznia 2012 Niemcy Titisee-Neustadt Hochfirstschanze K-125 HS-142 137,5 m 133,5 m 269,8 pkt
12. 15 stycznia 2012 Niemcy Titisee-Neustadt Hochfirstschanze K-125 HS-142 136,0 m 133,5 m 264,1 pkt
13. 25 lutego 2012 Polska Wisła im. Adama Małysza K-120 HS-134 131,0 m 132,8 pkt
14. 19 stycznia 2013 Austria Bischofshofen im. Paula Ausserleitnera K-125 HS-140 139,0 m 136,0 m 277,0 pkt
15. 20 stycznia 2013 Austria Bischofshofen im. Paula Ausserleitnera K-125 HS-140 135,5 m 130,0 m 259,4 pkt
16. 27 stycznia 2013 Niemcy Titisee-Neustadt Hochfirstschanze K-125 HS-142 136,0 m 135,3 pkt
17. 27 grudnia 2013 Szwajcaria Engelberg Gross-Titlis-Schanze K-125 HS-137 132,5 m 122,5 m 269,1 pkt
18. 15 lutego 2014 Niemcy Brotterode Inselbergschanze K-105 HS-117 112,5 m 109,5 m 263,1 pkt
19. 21 lutego 2014 Austria Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze K-99 HS-109 111,0 m 106,5 m 271,5 pkt
20. 14 grudnia 2014 Norwegia Rena Renabakkene K-124 HS-139 136,0 m 132,0 m 298,8 pkt
21. 10 marca 2018 Polska Zakopane Wielka Krokiew K-125 HS-140 134,0 m 138,5 m 262,7 pkt
22. 11 marca 2018 Polska Zakopane Wielka Krokiew K-125 HS-140 136,5 m 138,0 m 268,9 pkt

Miejsca na podium w konkursach indywidualnych PK chronologicznie

Lp. Dzień Rok Miejscowość Skocznia Punkt K HS[p] Skok 1 Skok 2 Nota Lok. Strata Zwycięzca
1. 6 lutego 2000 Austria Saalfelden Bibergschanze K-85 89,5 m 92,0 m 256,5 pkt 3. 7,5 pkt Georg Späth
2. 8 marca 2000 Japonia Zaō Yamagata K-90 97,5 m 71,0 m 205,5 pkt 3. 12,0 pkt Stefan Thurnbichler
3. 15 lipca 2000 Austria Villach Villacher Alpenarena K-90 87,0 m 96,0 m 240,0 pkt 3. 9,5 pkt Stefan Thurnbichler
4. 27 sierpnia 2000 Niemcy Winterberg Sankt-Georg-Schanze K-80 82,0 m 80,5 m 237,0 pkt 2. 1,5 pkt Bjørn Einar Romøren
5. 26 grudnia 2001 Szwajcaria Sankt Moritz Olympiaschanze K-95 88,5 m 92,5 m 212,5 pkt 3. 6,5 pkt Peter Žonta
6. 2 stycznia 2001 Austria Innsbruck Bergisel K-108 113,0 m 109,0 m 245,8 pkt 1.
7. 11 lutego 2001 Niemcy Titisee-Neustadt Hochfirstschanze K-120 137,0 m 140,0 m 304,1 pkt 1.
8. 2 lutego 2002 Niemcy Braunlage Wurmbergschanze K-80 91,0 m 87,0 m 225,5 pkt 2. 13,0 pkt Jörg Ritzerfeld
9. 10 lutego 2002 Włochy Gallio Trampolino di Pakstall K-95 99,0 m 101,0 m 264,5 pkt 1.
10. 16 lutego 2002 Słowenia Planica Srednija velikanka K-90 97,0 m 95,0 m 258,5 pkt 3. 4,5 pkt Bine Norčič
11. 2 marca 2002 Niemcy Schönwald Adlerschanze K-84 85,0 m 91,5 m 247,0 pkt 2. 2,0 pkt Hansjörg Jäkle
12. 3 marca 2002 Niemcy Schönwald Adlerschanze K-84 90,0 m 86,0 m 247,0 pkt 3. 4,0 pkt Choi Heung-chul
13. 1 stycznia 2005 Austria Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze K-90 HS-100 94,5 m 91,5 m 244,5 pkt 3. 17,5 pkt Dmitrij Ipatow
14. 9 stycznia 2005 Słowenia Planica Srednija velikanka K-90 HS-100 99,5 m 98,0 m 266,0 pkt 3. 9,5 pkt Anders Bardal
15. 13 lutego 2005 Niemcy Brotterode Inselbergschanze K-105 HS-117 116,0 m 107,0 m 251,4 pkt 2. 23,5 pkt Kalle Keituri
16. 19 lutego 2005 Stany Zjednoczone Westby Snowflake K-106 HS-117 122,0 m 110,5 m 266,4 pkt 2. 7,2 pkt Anders Bardal
17. 13 stycznia 2006 Japonia Sapporo Miyanomori K-90 HS-100 99,0 m 93,5 m 257,0 pkt 2. 6,5 pkt Anders Bardal
18. 15 stycznia 2006 Japonia Sapporo Ōkurayama K-120 HS-134 125,0 m 127,5 m 254,0 pkt 2. 0,7 pkt Rafał Śliż
19. 27 grudnia 2006 Szwajcaria Engelberg Gross-Titlis-Schanze K-125 HS-137 133,5 m 134,0 m 261,0 pkt 2. 11,0 pkt Andreas Widhölzl
20. 1 grudnia 2007 Włochy Pragelato Trampolino a Monte K-125 HS-140 137,5 m 136,5 m 276,2 pkt 1.
21. 12 grudnia 2007 Finlandia Rovaniemi Ounasvaara K-90 HS-100 100,5 m 93,5 m 259,5 pkt 2. 2,5 pkt Roland Müller
22. 13 grudnia 2007 Finlandia Rovaniemi Ounasvaara K-90 HS-100 91,0 m 101,5 m 255,5 pkt 1.
23. 23 lutego 2008 Austria Ramsau W90-Schanze K-90 HS-98 91,5 m 94,5 m 241,0 pkt 3. 6,5 pkt Wolfgang Loitzl
24. 24 lutego 2008 Austria Ramsau W90-Schanze K-90 HS-98 96,5 m 96,0 m 257,5 pkt 1.
25. 9 grudnia 2008 Finlandia Rovaniemi Ounasvaara K-90 HS-100 92,5 m 94,0 m 241,0 pkt 3.[q] 19,0 pkt Stephan Hocke
26. 28 grudnia 2008 Szwajcaria Engelberg Gross-Titlis-Schanze K-125 HS-137 127,5 m 133,5 m 249,3 pkt 3. 12,9 pkt Sigurd Pettersen
27. 6 marca 2009 Norwegia Trondheim Granåsen K-120 HS-131 132,0 m 133,0 m 264,2 pkt 2. 2,9 pkt Stefan Thurnbichler
28. 22 marca 2009 Finlandia Ruka Rukatunturi K-120 HS-142 138,5 m 133,5 m 289,6 pkt 1.
29. 24 stycznia 2010 Austria Bischofshofen im. Paula Ausserleitnera K-125 HS-140 134,5 m 133,5 m 262,4 pkt 2. 7,8 pkt David Unterberger
30. 30 stycznia 2010 Stany Zjednoczone Iron Mountain Pine Mountain Jump K-120 HS-133 141,0 m 133,0 m 290,2 pkt 1.
31. 6 lutego 2010 Polska Zakopane Wielka Krokiew K-120 HS-134 131,0 m 134,0 m 278,5 pkt 1.
32. 7 lutego 2010 Polska Zakopane Wielka Krokiew K-120 HS-134 133,5 m 134,0 m 282,5 pkt 1.
33. 27 lutego 2010 Polska Wisła im. Adama Małysza K-120 HS-134 122,5 m 121,0 m 230,8 pkt 2. 24,6 pkt Adam Małysz
34. 14 stycznia 2012 Niemcy Titisee-Neustadt Hochfirstschanze K-125 HS-142 137,5 m 133,5 m 269,8 pkt 1.
35. 15 stycznia 2012 Niemcy Titisee-Neustadt Hochfirstschanze K-125 HS-142 136,0 m 133,5 m 264,1 pkt 1.
36. 25 lutego 2012 Polska Wisła im. Adama Małysza K-120 HS-134 131,0 m 132,8 pkt 1.
37. 19 stycznia 2013 Austria Bischofshofen im. Paula Ausserleitnera K-125 HS-140 139,0 m 136,0 m 277,0 pkt 1.
38. 20 stycznia 2013 Austria Bischofshofen im. Paula Ausserleitnera K-125 HS-140 135,5 m 130,0 m 259,4 pkt 1.
39. 26 stycznia 2013 Niemcy Titisee-Neustadt Hochfirstschanze K-125 HS-142 134,0 m 136,5 m 267,9 pkt 2. 3,3 pkt Fredrik Bjerkeengen
40. 27 stycznia 2013 Niemcy Titisee-Neustadt Hochfirstschanze K-125 HS-142 136,0 m 135,3 pkt 1.
41. 21 grudnia 2013 Finlandia Lahti Salpausselkä K-116 HS-130 127,0 m 125,0 m 271,4 pkt 2. 0,6 pkt Michael Hayböck
42. 27 grudnia 2013 Szwajcaria Engelberg Gross-Titlis-Schanze K-125 HS-137 132,5 m 122,5 m 269,1 pkt 1.
43. 28 grudnia 2013 Szwajcaria Engelberg Gross-Titlis-Schanze K-125 HS-137 129,5 m 132,5 m 279,9 pkt 3. 1,4 pkt Manuel Poppinger
44. 15 lutego 2014 Niemcy Brotterode Inselbergschanze K-105 HS-117 112,5 m 109,5 m 263,1 pkt 1.
45. 20 lutego 2014 Austria Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze K-99 HS-109 102,5 m 101,5 m 253,0 pkt 2. 6,8 pkt Wolfgang Loitzl
46. 21 lutego 2014 Austria Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze K-99 HS-109 111,0 m 106,5 m 271,5 pkt 1.
47. 15 marca 2014 Rosja Niżny Tagił Aist K-120 HS-134 134,0 m 116,5 pkt 2. 6,4 pkt Rok Justin
48. 14 grudnia 2014 Norwegia Rena Renabakkene K-124 HS-139 136,0 m 132,0 m 298,8 pkt 1.
49. 10 marca 2018 Polska Zakopane Wielka Krokiew K-125 HS-140 134,0 m 138,5 m 262,7 pkt 1.
50. 11 marca 2018 Polska Zakopane Wielka Krokiew K-125 HS-140 136,5 m 138,0 m 268,9 pkt 1.
51. 28 grudnia 2020 Szwajcaria Engelberg Gross-Titlis-Schanze K-125 HS-140 134,0 m 140,0 m 276,1 pkt 3. 4,0 pkt Maximilian Steiner
52. 13 lutego 2021 Niemcy Klingenthal Vogtland Arena K-125 HS-140 138,0 m 134,5 m 275,5 pkt 3. 10,7 pkt Markus Schiffner
53. 14 lutego 2021 Niemcy Klingenthal Vogtland Arena K-125 HS-140 135,0 m 136,0 m 276,5 pkt 3. 15,6 pkt Markus Schiffner
54. 14 marca 2021 Polska Zakopane Wielka Krokiew K-125 HS-140 136,5 m 131,5 m 265,7 pkt 2. 0,4 pkt Ulrich Wohlgenannt
55. 28 marca 2021 Rosja Czajkowskij Snieżynka K-125 HS-140 125,5 m 140,5 m 225,1 pkt 2. 4,5 pkt Aleksander Zniszczoł

Miejsca w poszczególnych konkursach Pucharu Kontynentalnego

stan po zakończeniu sezonu 2020/2021

Sezon 1999/2000
Velenje
Velenje
Villach
Villach
Oberstdorf
Zakopane
Zakopane
Rælingen
Hakuba
Hakuba
Trondheim
Trondheim
Kuopio
Lahti
Lahti
Innsbruck
Engelberg
Gallio
Gallio
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Brotterode
Lauscha
Braunlage
Braunlage
Hakuba
Hakuba
Courchevel
Courchevel
Berchtesgaden
Saalfelden
Mislinja
Westby
Westby
Planica
Planica
Ishpeming
Ishpeming
Schönwald
Titisee-Neustadt
Eisenerz
Eisenerz
Zaō
Zaō
Våler
Våler
Harrachov
Harrachov
Rovaniemi
Ruka
punkty
- - - - - - - - - - - - - - - 21 - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - 3 7 - - - - - - 166
Sezon 2000/2001
Velenje
Velenje
Villach
Oberstdorf
Rælingen
Rælingen
Winterberg
Sankt Moritz
Innsbruck
Bischofshofen
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Brotterode
Brotterode
Lauscha
Lauscha
Ramsau
Schönwald
Westby
Westby
Titisee-Neustadt
Planica
Iron Mountain
Iron Mountain
Ishpeming
Chamonix
Chamonix
Zakopane
Zakopane
Vikersund
Vikersund
Harrachov
Harrachov
Våler
Zaō
Zaō
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Hede
punkty
- - 3 - - - 2 3 1 - - - - - - - - - - - - 1 4 - - - 10 7 18 34 - - - - - - - - - - 525
Sezon 2001/2002
Velenje
Velenje
Villach
Villach
Oberstdorf
Rælingen
Rælingen
Calgary
Calgary
Park City
Park City
Oberhof
Ruka
Ruka
Lahti
Lahti
Sankt Moritz
Engelberg
Innsbruck
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Bischofshofen
Bischofshofen
Ishpeming
Ishpeming
Courchevel
Courchevel
Lauscha
Westby
Westby
Braunlage
Braunlage
Gallio
Gallio
Planica
Iron Mountain
Iron Mountain
Schönwald
Schönwald
Zaō
Zaō
Vikersund
Vikersund
Vikersund
punkty
- - 33 54 29 - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 13 - - - - - - - 2 5 7 1 3 - - 2 3 - - - - - 533
Sezon 2002/2003
Lahti
Lahti
Liberec
Liberec
Sankt Moritz
Engelberg
Seefeld
Bischofshofen
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Planica
Planica
Titisee-Neustadt
Titisee-Neustadt
Braunlage
Braunlage
Willingen
Zakopane
Zakopane
Eisenerz
Eisenerz
Westby
Brotterode
Brotterode
Lauscha
Ishpeming
Ishpeming
Ishpeming
Ruhpolding
Ruhpolding
Zaō
Zaō
Stryn
Stryn
punkty
11 10 28 19 15 16 18 24 - - - 17 19 19 34 - - - - - 11 23 - 23 33 34 - - - - - - - - - 194
Sezon 2003/2004
Lillehammer
Lillehammer
Sankt Moritz
Engelberg
Seefeld
Planica
Planica
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Bischofshofen
Bischofshofen
Braunlage
Braunlage
Brotterode
Brotterode
Zakopane
Westby
Westby
Iron Mountain
Iron Mountain
Kuopio
Kuopio
Vikersund
Vikersund
punkty
- - 5 54 16 - - 26 12 29 22 36 8 5 21 42 34 22 37 33 25 - - - - 200
Sezon 2004/2005
Rovaniemi
Rovaniemi
Lahti
Lahti
Harrachov
Harrachov
Sankt Moritz
Engelberg
Engelberg
Seefeld
Planica
Planica
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Bischofshofen
Bischofshofen
Lauscha
Lauscha
Braunlage
Braunlage
Brotterode
Brotterode
Westby
Westby
Iron Mountain
Iron Mountain
Vikersund
Vikersund
Zakopane
punkty
- - - - 37 33 15 38 13 3 17 3 - - - - - - - 10 8 dq 2 2 4 4 14 15 5 - 567
Sezon 2005/2006
Rovaniemi
Rovaniemi
Harrachov
Sankt Moritz
Engelberg
Engelberg
Planica
Planica
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Titisee-Neustadt
Titisee-Neustadt
Braunlage
Braunlage
Villach
Villach
Zakopane
Zakopane
Iron Mountain
Iron Mountain
Brotterode
Vikersund
Vikersund
Bischofshofen
Bischofshofen
punkty
- - - 7 15 6 - - 2 9 2 - - - - - - 31 11 - - 5 - - - - 350
Sezon 2006/2007
Rovaniemi
Rovaniemi
Rovaniemi
Rovaniemi
Engelberg
Engelberg
Planica
Planica
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Pragelato
Pragelato
Westby
Westby
Iron Mountain
Iron Mountain
Oberhof
Oberhof
Trondheim
Trondheim
Vikersund
Vikersund
Zakopane
punkty
- - - - 2 5 - - - - - 9 9 5 5 10 21 13 39 - - 24 26 57 341
Sezon 2007/2008
Pragelato
Pragelato
Rovaniemi
Rovaniemi
Rovaniemi
Garmisch-Partenkirchen
Garmisch-Partenkirchen
Engelberg
Engelberg
Kranj
Kranj
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Brotterode
Zakopane
Zakopane
Hinterzarten
Hinterzarten
Iron Mountain
Ramsau
Ramsau
Whistler
Whistler
Trondheim
Trondheim
Vikersund
Vikersund
punkty
1 6 5 2 1 - - - - - - - - - 5 - - - - - 3 1 - - - - - - 570
Sezon 2008/2009
Rovaniemi
Rovaniemi
Vikersund
Vikersund
Liberec
Liberec
Engelberg
Engelberg
Braunlage
Braunlage
Sapporo
Sapporo
Sapporo
Bischofshofen
Bischofshofen
Kranj
Kranj
Titisee-Neustadt
Titisee-Neustadt
Zakopane
Zakopane
Iron Mountain
Iron Mountain
Brotterode
Brotterode
Wisła
Wisła
Trondheim
Trondheim
Pragelato
Pragelato
Ruka
Ruka
punkty
3 7 16 14 - - 5 3 - - - - - - - - - 39 4 82 10 7 12 5 12 21 35 2 11 13 6 1 15 725
Sezon 2009/2010
Rovaniemi HS100
Rovaniemi HS100
Vikersund HS117
Vikersund HS117
Otepää HS100
Otepää HS100
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Sapporo HS100
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Titisee-Neustadt HS142
Bischofshofen HS140
Bischofshofen HS140
Iron Mountain HS133
Zakopane HS134
Zakopane HS134
Kranj HS109
Kranj HS109
Brotterode HS110
Brotterode HS110
Wisła HS134
Oslo HS134
Oslo HS134
Ruka HS142
Ruka HS142
punkty
- - - - - - - - - - - - 5 2 1 1 1 10 17 6 5 2 - - - - 630
Sezon 2011/2012
Rovaniemi HS100
Rovaniemi HS100
Ałmaty HS140
Ałmaty HS140
Erzurum HS109
Erzurum HS140
Engelberg HS137
Engelberg HS137
Titisee-Neustadt HS142
Titisee-Neustadt HS142
Sapporo HS100
Sapporo HS134
Sapporo HS134
Bischofshofen HS140
Bischofshofen HS140
Brotterode HS117
Brotterode HS117
Iron Mountain HS133
Oslo HS106
Oslo HS106
Oslo HS106
Wisła HS134