Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim w Wieloboju 1999 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim w Wieloboju 1999.

Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim w Wieloboju 1999

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa świata juniorów w łyżwiarstwie szybkim w wieloboju 1999
1998 2000
Data 1114 lutego 1999
Gospodarz Norwegia Geithus

28. mistrzostwa świata juniorów w łyżwiarstwie szybkim w wieloboju 1999 – zawody sportowe, które odbyły się w dniach 12–14 lutego w norweskim Geithus.

Wyniki

Kobiety

  • DSQ – zdyskwalifikowana, NC – nie zakwalifikowała się
Pozycja Zawodniczka Kraj 500 m 1500 m 1000 m 3000 m Pkt.
Helen van Goozen  Holandia 42,99 (9.) 2.08,38 (1.) 1.24,84 (5.) 4.34,76 (3.) 173,996
Yuri Obara  Japonia 42,10 (2.) 2.10,16 (4.) 1.24,79 (4.) 4.36,87 (5.) 174,026
Keiko Taguchi  Japonia 41,94 (1.) 2.09,37 (2.) 1.24,59 (2.) 4.43,91 (11.) 174,676
4. Irene Visser  Holandia 44,00 (25.) 2.10,31 (5.) 1.24,66 (3.) 4.30,00 (1.) 174,766
5. Baek Eun-bi  Korea Południowa 42,55 (4.) 2.09,65 (3.) 1.25,28 (7.) 4.39,29 (7.) 174,954
6. Wieteke Cramer  Holandia 42,83 (6.) 2.11,59 (10.) 1.25,90 (9.) 4.37,18 (6.) 175,839
7. Yoshiko Hamanaka  Japonia 43,69 (19.) 2.10,93 (7.) 1.25,96 (12.) 4.34,67 (2.) 176,091
8. Hedvig Bjelkevik  Norwegia 42,97 (7.) 2.10,54 (6.) 1.25,23 (6.) 4.42,70 (10.) 176,214
9. Cindy Klassen  Kanada 42,19 (3.) 2.15,07 (21.) 1.23,57 (1.) 4.46,20 (13.) 176,698
10. Catherine Raney  Stany Zjednoczone 44,31 (30.) 2.11,06 (8.) 1.25,95 (10.) 4.35,81 (4.) 176,939
11. Bettina Krück  Niemcy 42,70 (5.) 2.12,26 (14.) 1.25,72 (8.) 4.44,71 (12.) 177,097
12. Sarah Elliott  Stany Zjednoczone 43,42 (14.) 2.11,91 (12.) 1.25,99 (13.) 4.41,80 (9.) 177,351
13. Heike Hartmann  Niemcy 42,97 (7.) 2.11,10 (9.) 1.26,31 (15.) 4.48,04 (14.) 177,831
14. Sarah Shapiro  Stany Zjednoczone 43,81 (21.) 2.12,20 (13.) 1.26,71 (16.) 4.41,65 (8.) 178,172
15. Lee Yong-ju  Korea Południowa 42,99 (9.) 2.11,63 (11.) 1.27,12 (18.) 4.53,19 (16.) 179,291
16. Anna Karlsson  Szwecja 43,32 (12.) 2.13,51 (17.) 1.25,95 (10.) 4.53,00 (15.) 179,631
17. Tara Risling  Kanada 43,59 (16.) 2.13,53 (18.) 1.26,16 (14.) NC 131,180
18. Joanna Gąsienica  Polska 43,33 (13.) 2.12,31 (15.) 1.27,77 (22.) NC 131,318
19. Anna Björemark  Szwecja 43,87 (22.) 2.13,19 (16.) 1.26,93 (17.) NC 131,731
20. Kim Ju-hyeon  Korea Południowa 43,25 (11.) 2.16,03 (27.) 1.28,02 (23.) NC 132,603
21. Verena Tscherner  Austria 43,64 (18.) 2.15,91 (23.) 1.27,50 (20.) NC 132,693
22. Friederike Gehring  Niemcy 43,61 (17.) 2.14,60 (20.) 1.28,61 (29.) NC 132,781
23. Raphaela Rauter  Austria 44,24 (28.) 2.14,39 (19.) 1.27,57 (21.) NC 132,821
24. Johanna Laine  Finlandia 43,52 (15.) 2.16,02 (26.) 1.28,59 (28.) NC 133,155
25. Jekatierina Abramowa  Rosja 43,72 (20.) 2.15,94 (24.) 1.28,47 (26.) NC 133,268
26. Selina Elm  Kanada 44,28 (29.) 2.15,95 (25.) 1.28,36 (25.) NC 133,776
27. Tatjana Judina  Rosja 44,61 (34.) 2.15,63 (22.) 1.28,28 (24.) NC 133,960
28. Sofia Albertsson  Szwecja 44,18 (27.) 2.17,14 (29.) 1.28,90 (31.) NC 134,343
29. Helene Tveter  Norwegia 44,53 (33.) 2.17,00 (28.) 1.29,71 (32.) NC 135,051
30. Daniela Oltean  Rumunia 44,85 (35.) 2.18,25 (30.) 1.28,56 (27.) NC 135,213
31. Anna Stawińska  Polska 44,51 (31.) 2.19,17 (32.) 1.28,85 (30.) NC 135,325
32. Olga Wizgina  Rosja 43,97 (23.) 2.19,80 (33.) 1.29,79 (33.) NC 135,465
33. Manuela Broseghini  Włochy 45,13 (36.) 2.24,49 (37.) 1.31,91 (34.) NC 139,248
34. Andreea Jakab  Rumunia 46,60 (37.) 2.20,03 (34.) 1.32,37 (35.) NC 139,461
35. Anna Horsmalahti  Finlandia 44,51 (31.) 2.29,53 (38.) 1.33,22 (38.) NC 140,963
36. Elisa Baitella  Włochy 44,17 (26.) 2.19,14 (31.) 1.48,62 (39.) NC 144,860
37. Katarzyna Wójcicka  Polska 43,97 (23.) 3.01,24 (39.) 1.27,17 (19.) NC 147,968
38. Mari Hemmer  Norwegia 1.03,73 (39.) 2.22,78 (35.) 1.32,78 (36.) NC 157,713
39. Mari Kaivanto  Finlandia 1.06,24 (40.) 2.22,97 (36.) 1.33,08 (37.) NC 160,436
40. Swiatłana Radkiewicz  Białoruś 53,35 (38.) DNS

Mężczyźni

  • DSQ – zdyskwalifikowany, NC – nie zakwalifikował się
Pozycja Zawodnik Kraj 500 m 1500 m 1000 m 3000 m Pkt.
Mark Tuitert  Holandia 38,54 (2.) 4.04,74 (1.) 1.56,04 (4.) 7.09,49 (3.) 160,959
Yuri Solinger  Holandia 38,76 (6.) 4.06,91 (2.) 1.57,28 (8.) 7.15,98 (7.) 162,602
Choi Jae-bong  Korea Południowa 37,68 (1.) 4.10,78 (7.) 1.55,15 (1.) 7.32,35 (15.) 163,094
4. Nick Pearson  Stany Zjednoczone 38,64 (3.) 4.10,40 (6.) 1.56,53 (5.) 7.23,35 (11.) 163,551
5. Jörg Dallmann  Niemcy 39,14 (11.) 4.14,87 (13.) 1.58,14 (10.) 7.09,39 (2.) 163,937
6. Johan Röjler  Szwecja 39,26 (14.) 4.10,17 (5.) 1.59,01 (14.) 7.14,27 (4.) 164,052
7. Kesato Miyazaki  Japonia 40,32 (25.) 4.08,72 (3.) 1.59,55 (19.) 7.09,06 (1.) 164,529
8. Masanobu Hashihara  Japonia 39,49 (15.) 4.13,02 (9.) 1.58,40 (11.) 7.14,53 (5.) 164,579
9. Chris Callis  Stany Zjednoczone 39,25 (13.) 4.14,85 (12.) 1.58,63 (13.) 7.18,81 (9.) 165,149
10. Ruud Leeuwenkamp  Holandia 40,58 (31.) 4.13,84 (11.) 1.57,67 (9.) 7.15,00 (6.) 165,609
11. Risto Rosendahl  Finlandia 38,80 (8.) 4.16,95 (16.) 1.57,19 (7.) 7.30,44 (14.) 165,732
12. Park Jae-man  Korea Południowa 39,15 (12.) 4.17,39 (19.) 1.57,05 (6.) 7.28,20 (12.) 165,884
13. Arne Dankers  Kanada 40,42 (27.) 4.12,44 (8.) 2.00,45 (25.) 7.19,28 (10.) 166,571
14. Ron Macky  Stany Zjednoczone 39,63 (18.) 4.15,40 (14.) 1.58,54 (12.) 7.28,91 (13.) 166,600
15. Danny Leger  Niemcy 39,76 (19.) 4.13,63 (10.) 1.59,54 (17.) 7.33,03 (16.) 167,180
16. Reidar Bohlin Borgersen  Norwegia 41,79 (36.) 4.16,76 (15.) 2.01,21 (31.) 7.18,17 (8.) 168,803
17. Jewgienij Łalenkow  Rosja 38,93 (9.) 4.20,11 (24.) 2.00,13 (21.) NC 122,324
18. Sebastian Kardela  Polska 39,00 (10.) 4.17,89 (20.) 2.01,37 (32.) NC 122,437
19. Choi Seok-wu  Korea Południowa 39,52 (16.) 4.17,27 (18.) 2.00,29 (22.) NC 122,494
20. Mikael Flygind Larsen  Norwegia 39,86 (20.) 4.20,21 (25.) 1.59,54 (17.) NC 123,074
21. Marcin Gralla  Polska 38,72 (5.) 4.23,02 (29.) 2.01,74 (34.) NC 123,136
22. Aleksandr Łazariew  Rosja 40,43 (28.) 4.17,23 (17.) 2.00,05 (20.) NC 123,317
23. Maksim Bakanow  Rosja 38,79 (7.) 4.27,95 (36.) 2.01,04 (29.) NC 123,794
24. Odd Bohlin Borgersen  Norwegia 40,55 (30.) 4.19,18 (23.) 2.00,36 (23.) NC 123,866
25. Siergiej Iljuszczenko  Kazachstan 40,53 (29.) 4.21,60 (26.) 1.59,50 (16.) NC 123,963
26. Philippe Marois  Kanada 41,18 (34.) 4.18,19 (21.) 1.59,31 (15.) NC 123,981
27. Eric Zachrisson  Szwecja 39,86 (20.) 4.22,77 (27.) 2.01,46 (33.) NC 124,140
28. Enrico Fabris  Włochy 40,32 (25.) 4.22,77 (27.) 2.00,42 (24.) NC 124,254
29. Jarmo Valtonen  Finlandia 39,53 (17.) 4.27,04 (34.) 2.00,90 (27.) NC 124,336
30. Daniel Dobosz  Polska 39,87 (22.) 4.23,98 (32.) 2.02,40 (36.) NC 124,666
31. Ernst Falger  Austria 40,03 (24.) 4.27,45 (35.) 2.01,13 (30.) NC 124,980
32. Magnus Vitén  Szwecja 41,02 (33.) 4.23,67 (31.) 2.00,99 (28.) NC 125,295
33. Thomas Falger  Austria 39,92 (23.) 4.26,11 (33.) 2.03,82 (37.) NC 125,544
34. Emanuele Andreatti  Włochy 38,68 (4.) 4.39,47 (39.) 2.02,36 (35.) NC 126,044
35. Masaaki Kobayashi  Japonia 48,00 (38.) 4.19,01 (22.) 1.55,25 (2.) NC 129,584
36. Markus Sandbichler  Austria 42,09 (37.) 4.29,61 (37.) 2.08,46 (40.) NC 129,845
37. Ioan Chiujdea  Rumunia 41,51 (35.) 4.36,02 (38.) 2.07,14 (39.) NC 129,893
38. Topi Hirvonen  Finlandia 40,93 (32.) 4.40,60 (40.) 2.06,85 (38.) NC 129,979
DSQ Jan Friesinger  Niemcy DSQ 4.09,18 (4.) 1.55,68 (3.) NC 80,090
DSQ Jean-René Bélanger  Kanada DSQ 4.23,31 (30.) 2.00,72 (26.) NC 84,125
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim w Wieloboju 1999
Listen to this article