Mistrzostwa Świata Juniorów w Biathlonie 2017 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Świata Juniorów w Biathlonie 2017.

Mistrzostwa Świata Juniorów w Biathlonie 2017

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa Świata Juniorów 2017
2016 2018
Data 22.02 - 02.03.2017
Gospodarz Słowacja Osrblie
Organizator IBU
Liczba konkurencji 16
Zwycięzcy
Sprint Włochy Michela Carrara

Rosja Igor Malinowski
Bieg indywidualny Kanada Megan Bankes

Norwegia Sindre Pettersen
Bieg na dochodzenie Rosja Walerija Wasniecowa

Rosja Igor Malinowski
Sztafeta
Sztafeta  Norwegia (kobiety)

 Rosja (mężczyźni)

Mistrzostwa Świata Juniorów w Biathlonie 2017 odbyły się w dniach 22 lutego - 2 marca 2017 w słowackim Osrblie. Pierwotnie zawody miały się odbyć w rosyjskim Ostrowie lecz zostały przeniesione. Podczas mistrzostw rozegranych zostało osiem konkurencji wśród juniorów oraz osiem wśród juniorów młodszych.

Wyniki

Juniorzy młodsi

Chłopcy

Bieg indywidualny
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Leo Grandbois  Kanada 0+0+0+0 32:56,6 -
Said Karimułła Chalili  Rosja 1+0+1+1 34:11,5 +1:14,9
Danilo Riethmüller  Niemcy 2+1+0+0 34:18,1 +1:21,5
4. Cedric Christille  Włochy 1+0+0+0 34:41,1 +1:44,5
5. Kirył Ciuryn  Białoruś 1+1+0+0 35:02,6 +2:06,0
6. Dzmitryj Lazouski  Białoruś 0+2+0+0 35:37,2 +2:40,6
7. Jørgen Krogsæter  Norwegia 2+0+1+1 35:39,6 +2:43,0
8. Tuomas Harjula  Finlandia 0+1+0+1 36:00,8 +3:04,2
9. Alex Cisar  Słowenia 1+0+0+3 36:18,2 +3:21,6
10. Sebastian Stalder  Szwajcaria 2+1+1+1 36:26,8 +3:30,2
... ... ... ... ... ...
30. Przemysław Pancerz  Polska 2+3+1+2 38:56,0 +5:59,4
33. Wojciech Filip  Polska 1+2+2+3 39:08,4 +6:11,8
64. Michał Neumann  Polska 2+2+1+1 41:37,5 +8:40,9
68. Wojciech Skorusa  Polska 3+1+3+1 42:08,3 +9:11,7
Sprint
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Emilien Claude  Francja 1+1 20:18,3 -
Serhij Tełen  Ukraina 0+1 20:43,5 +25,2
Sivert Guttorm Bakken  Norwegia 1+1 21:02,9 +44,6
4. Cedric Christille  Włochy 0+2 21:10,3 +52,0
5. Kristian Stojanow  Bułgaria 0+1 21:19,7 +1:01,4
6. Danilo Riethmüller  Niemcy 1+1 21:33,7 +1:15,4
7. Patrick Braunhofer  Włochy 1+1 21:48,1 +1:29,8
8. Peter Tumler  Włochy 2+2 21:50,6 +1:32,3
9. Jakub Štvrtecký  Czechy 1+3 21:51,1 +1:32,8
10. Przemysław Pancerz  Polska 2+1 21:57,1 +1:38,8
... ... ... ... ... ...
37. Wojciech Filip  Polska 0+4 23:30,0 +3:11,7
47. Wojciech Skorusa  Polska 2+3 23:52,7 +3:34,4
65. Michał Neumann  Polska 2+3 24:37,6 +4:19,3
Bieg pościgowy
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Emilien Claude  Francja 1+1+0+2 29:22,4 -
Cedric Christille  Włochy 0+0+1+1 29:38,4 +16,0
Danilo Riethmüller  Niemcy 1+0+1+2 29:53,1 +30,7
4. Said Karimułła Chalili  Rosja 0+2+1+1 30:15,0 +52,6
5. Tuomas Harjula  Finlandia 0+0+1+2 30:19,0 +56,6
6. Sivert Guttorm Bakken  Norwegia 3+2+1+1 30:19,4 +57,0
7. Serhij Tełen  Ukraina 1+0+3+1 30:43,7 +1:21,3
8. Vebjørn Sørum  Norwegia 2+1+1+0 30:44,5 +1:22,1
9. Jørgen Krogsæter  Norwegia 1+2+0+1 31:04,7 +1:42,3
10. Ilja Nowopaszyn  Rosja 1+1+0+1 31:08,8 +1:46,4
... ... ... ... ... ...
17. Przemysław Pancerz  Polska 1+0+1+3 31:36,4 +2:14,0
33. Wojciech Filip  Polska 1+0+3+3 34:07,7 +4:45,3
39. Wojciech Skorusa  Polska 1+1+1+2 34:44,3 +5:21,9
Sztafeta
Pozycja Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas
zawodnika
Czas
drużyny
Strata
1 2
 Norwegia Jorgen Brendengen Krogsaetter 0+0 0+1 17:33,2 55:05,4
Vebjørn Sørum 0+2 0+1 18:56,5
Sivert Guttor Bakken 0+1 0+1 18:35,7
 Rosja Aleksandr Miakonʹkij 0+1 0+3 18:02,3 55:59,6 +54,2
Ilja Nowopaszyn 0+0 0+0 18:27,5
Said Karimułła Chalili 0+0 2+3 19:29,8
 Białoruś Kirył Ciuryn 0+0 0+2 17:57,9 56:47,0 +1:41,6
Ilja Ausejenka 0+0 0+1 19:19,0
Dzmitryj Lazouski 0+2 0+3 19:30,1
4.  Włochy Patrick Braunhofer 0+0 0+1 18:01,0 57:14,7 +2:09,3
Peter Tumler 0+1 1+3 19:58,7
Cedric Christille 0+0 0+0 19:15,0
5.  Szwajcaria Robin Favre 0+0 0+2 17:58,8 57:29,9 +2:24,5
Niklas Hartweg 0+3 0+2 19:55,0
Sebastian Stalder 0+2 0+0 19:36,1
6.  Finlandia Santtu Panttila 0+0 0+1 18:33,0 58:33,6 +3:28,2
Otto Invenius 0+3 0+3 20:16,6
Tuomas Harjula 0+1 0+1 19:44,0
7.  Słowacja Lukáš Ottinger 0+2 0+2 18:59,6 59:06,5 +4:01,1
Samuel Hubač 0+1 0+0 19:57,3
Matej Lepeň 0+1 0+2 20:09,6
8.  Czechy Dominik Stulik 0+1 0+1 18:28,8 59:07,2 +4:01,8
David Volek 0+3 0+2 20:59,2
Tomáš Mikyska 0+0 0+3 19:39,2
9.  Austria Dominic Unterweger 0+0 0+0 18:14,8 59:49,7 +4:44,3
Andreas Mechenberger 0+1 0+0 20:15,1
Magnus Oberhauser 0+1 1+3 21:19,8
10.  Rumunia Daniel Munteanu 0+0 0+3 19:05,8 59:51,2 +4:45,8
Florin-Catalin Buta 0+0 0+2 19:47,2
George Marian Coltea 0+0 1+3 20:58,2
... ... ... ... ... ... ... ...
13.  Polska Przemysław Pancerz 0+1 0+1 17:55,7 1:01:05,3 +5:59,9
Wojciech Skorusa 0+3 1+3 21:26,0
Wojciech Filip 2+3 2+3 21:43,6

Dziewczęta

Bieg indywidualny
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Lou Jeanmonnot Laurent  Francja 0+1+0+0 34:00,9 -
Kristina Jegorowa  Rosja 0+1+0+0 34:53,3 +52,4
Elvira Öberg  Szwecja 0+0+1+1 35:17,0 +1:16,1
4. Jekatierina Sannikowa  Rosja 0+0+0+2 35:18,9 +1:18,0
5. Irene Lardschneider  Włochy 0+1+1+1 35:27,5 +1:26,6
6. Darja Jeropes  Białoruś 1+0+0+0 35:44,7 +1:43,8
7. Samuela Comola  Włochy 0+1+0+0 36:16,3 +2:15,4
8. Tereza Vinklárková  Czechy 0+0+0+1 36:22,9 +2:22,0
9. Krystyna Dmytrenko  Ukraina 0+1+1+1 36:25,3 +2:24,4
10. Milena Todorowa  Bułgaria 1+1+0+1 36:40,2 +2:39,3
... ... ... ... ... ...
28. Natalia Tomaszewska  Polska 0+1+1+3 38:43,0 +4:42,1
31. Joanna Jakieła  Polska 3+2+0+2 39:06,4 +5:05,5
51. Daria Gembicka  Polska 1+3+1+1 41:03,2 +7:02,3
60. Klaudia Szpak  Polska 1+2+2+2 42:07,3 +8:06,4
Sprint
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Irene Lardschneider  Włochy 0+1 19:48,3 -
Anna Gandler  Austria 0+1 20:54,8 +1:06,5
Samuela Comola  Włochy 0+0 21:06,4 +1:18,1
4. Tais Vozelj  Słowenia 0+1 21:19,1 +1:30,8
5. Joanna Jakieła  Polska 0+4 21:19,3 +1:31,0
6. Kristina Jegorowa  Rosja 1+1 21:22,7 +1:34,4
7. Marthe Krakstad Johansen  Norwegia 0+1 21:23,0 +1:34,7
8. Milena Todorowa  Bułgaria 1+1 21:24,4 +1:36,1
9. Heidi Nikkinen  Finlandia 2+1 21:25,4 +1:37,1
10. Krystyna Dmytrenko  Ukraina 1+1 21:26,0 +1:37,7
... ... ... ... ... ...
46. Daria Gembicka  Polska 2+3 23:57,0 +4:08,7
53. Klaudia Szpak  Polska 1+1 24:20,5 +4:32,2
69. Natalia Tomaszewska  Polska 5+3 25:05,5 +5:17,2
Bieg pościgowy
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Irene Lardschneider  Włochy 0+0+2+2 26:57,1 -
Lou Jeanmonnot Laurent  Francja 0+0+1+0 27:21,5 +24,4
Samuela Comola  Włochy 1+0+1+0 28:05,6 +1:08,5
4. Chloe Levins  Stany Zjednoczone 2+0+0+0 28:52,6 +1:55,5
5. Krystyna Dmytrenko  Ukraina 1+1+1+1 28:59,4 +2:02,3
6. Maija Keränen  Finlandia 0+0+2+0 29:07,5 +2:10,4
7. Jekatierina Sannikowa  Rosja 1+1+1+1 29:16,8 +2:19,7
8. Anastasija Goriejewa  Rosja 1+4+0+1 29:27,0 +2:19,9
9. Marthe Krakstad Johansen  Norwegia 0+1+2+3 29:19,6 +2:22,5
10. Milena Todorowa  Bułgaria 0+0+1+2 29:19,8 +2:22,7
11. Joanna Jakieła  Polska 1+1+3+1 29:23,3 +2:26,2
... ... ... ... ... ...
47. Daria Gembicka  Polska 1+0+2+2 33:43,9 +6:46,8
57. Klaudia Szpak  Polska 1+3+3+2 37:00,5 +10:03,4
Sztafeta
Pozycja Reprezentacja Zawodniczki Strzelanie Czas
zawodniczki
Czas
drużyny
Strata
1 2
 Rosja Jekatierina Sannikowa 0+1 0+3 18:52,2 59:43,2
Anastasija Goriejewa 0+0 1+3 20:20,2
Kristina Jegorowa 0+0 0+0 20:30,8
 Norwegia Marthe Krakstad Johansen 0+0 0+0 18:32,6 1:00:01,5 +18,3
Marit Ishol Skogan 0+2 0+0 20:40,4
Mari Wetterhus 0+0 0+2 20:48,5
 Włochy Samuela Comola 0+0 0+0 18:33,9 1:00:48,0 +1:04,8
Irene Lardschneider 0+1 1+3 20:56,8
Martina Vigna 0+0 0+0 21:17,3
4.  Finlandia Jenni Keranen 0+1 0+0 18:57,1 1:01:23,9 +1:40,7
Maija Keränen 0+0 0+1 21:32,4
Heidi Nikkinen 0+0 1+3 20:54,4
5.  Ukraina Lubow Kypiaczenkowa 0+0 0+0 19:05,8 1:01:56,5 +2:13,3
Oksana Kowalenko 0+2 0+3 22:30,4
Krystyna Dmytrenko 0+0 0+0 20:20,3
6.  Słowenia Tais Vozelj 0+1 0+1 18:59,1 1:03:24,4 +3:41,2
Nina Zadravec 0+0 2+3 21:48,1
Nika Vindisar 0+1 3+3 22:37,2
7.  Szwajcaria Amy Baserga 0+1 0+0 18:51,8 1:03:39,2 +3:56,0
Flavia Barmettler 0+1 0+0 21:01,0
Anja Fischer 0+2 0+2 23:46,4
8.  Białoruś Darja Ijeropes 0+0 0+1 19:18,7 1:03:52,2 +4:09,0
Natalla Karnicka 0+2 2+3 22:50,7
Wijaleta Jeramiej 0+2 0+1 21:42,8
9.  Czechy Tereza Vinklárková 1+3 0+2 19:56,1 1:04:03,2 +4:20,0
Iva Křižovičová 0+1 0+3 21:59,1
Veronika Macková 0+0 0+1 22:08,0
10.  Szwecja Amanda Lundström 0+1 0+0 20:17,2 1:04:22,5 +4:39,3
Elin Gustavsson 0+3 0+1 22:05,6
Moa Patricia Olsson 0+0 0+3 21:59,7
... ... ... ... ... ... ... ...
15.  Polska Natalia Tomaszewska 0+1 0+1 19:13,0 1:06:44,3 +7:01,1
Daria Gembicka 0+1 0+2 21:34,5
Klaudia Szpak 2+3 0+2 25:56,8

Juniorzy

Mężczyźni

Bieg indywidualny
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Sindre Pettersen  Norwegia 0+0+0+2 40:17,2 -
David Zobel  Niemcy 0+2+1+0 41:08,4 +51,2
Nikita Łobastow  Rosja 0+1+0+0 41:12,4 +55,2
4. Michael Trieb  Austria 0+1+0+0 41:19,0 +1:01,8
5. Ingus Deskins  Łotwa 0+0+0+0 41:27,4 +1:10,2
6. Kiriłł Strielcow  Rosja 0+1+1+1 41:29,2 +1:12,0
7. Patrick Jakob  Austria 0+0+1+0 41:31,1 +1:13,9
8. Tero Seppälä  Finlandia 0+1+1+2 41:55,5 +1:38,3
9. Milan Žemlička  Czechy 0+1+1+1 42:03,0 +1:45,8
10. Anton Dudczenko  Ukraina 0+0+1+2 42:08,0 +1:50,8
... ... ... ... ... ...
26. Tomasz Jakieła  Polska 1+1+1+1 43:25,9 +3:08,7
42. Bartłomiej Filip  Polska 0+1+1+1 44:46,4 +4:29,2
45. Marcin Szwajnos  Polska 2+1+1+1 44:55,9 +4:38,7
80. Łukasz Sidorowicz  Polska 2+3+0+3 51:01,6 +10:44,4
Sprint
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Igor Malinowski  Rosja 0+0 24:32,2 -
Kiriłł Strielcow  Rosja 0+0 24:44,4 +12,2
Roman Jeremin  Kazachstan 2+0 24:57,1 +24,9
4. Anton Smolski  Białoruś 1+0 24:57,3 +25,1
5. David Zobel  Niemcy 1+0 25:10,4 +38,2
6. Milan Žemlička  Czechy 0+0 25:15,4 +43,2
7. Nikita Porszniew  Rosja 0+1 25:24,2 +52,0
8. Sindre Pettersen  Norwegia 0+3 25:24,5 +52,3
9. Hugo Rivail  Francja 0+1 25:32,0 +59,8
10. Anton Dudczenko  Ukraina 0+1 25:42,9 +1:10,7
... ... ... ... ... ...
21. Tomasz Jakieła  Polska 2+1 26:35,7 +2:03,5
33. Bartłomiej Filip  Polska 1+0 27:06,6 +2:34,4
40. Marcin Szwajnos  Polska 1+3 27:18,3 +2:46,1
53. Łukasz Sidorowicz  Polska 1+1 27:52,1 +3:19,9
Bieg pościgowy
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Igor Malinowski  Rosja 0+1+2+1 32:39,8 -
Sindre Pettersen  Norwegia 2+1+1+1 32:52,8 +13,0
Anton Smolski  Białoruś 0+0+3+2 33:07,2 +27,4
4. Kiriłł Strielcow  Rosja 0+3+1+1 33:14,9 +35,1
5. Milan Žemlička  Czechy 1+0+1+0 33:14,9 +35,1
6. Roman Jeremin  Kazachstan 4+2+0+0 33:18,9 +39,1
7. Nikita Porszniew  Rosja 0+1+2+1 33:56,0 +1:16,2
8. Nikita Łobastow  Rosja 0+1+1+1 34:06,9 +1:27,1
9. David Zobel  Niemcy 2+0+3+1 34:30,1 +1:50,3
10. Morgan Lamure  Francja 1+0+0+0 34:30,7 +1:50,9
... ... ... ... ... ...
31. Bartłomiej Filip  Polska 1+1+0+0 36:30,9 +3:51,1
41. Tomasz Jakieła  Polska 2+3+1+4 38:12,4 +5:31,6
44. Marcin Szwajnos  Polska 0+2+1+3 38:16,1 +5:37,3
58. Łukasz Sidorowicz  Polska 2+3+3+2 41:14,4 +8:34,6
Sztafeta
Pozycja Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas
zawodnika
Czas
drużyny
Strata
1 2
 Rosja Nikita Łobastow 0+1 0+2 18:47.3 1:17:27,8
Igor Malinowski 0+1 0+0 18:56,7
Nikita Porszniew 0+2 0+1 19:56,1
Kiriłł Strielcow 0+0 0+0 19:47,7
 Norwegia Dag Sander Bjørndalen 1+3 0+3 20:03,2 1:18:21,7 +53,9
Johannes Dale 0+0 0+1 19:17,3
Aleksander Fjeld Andersen 0+3 0+0 19:37,0
Sindre Pettersen 0+0 0+2 19:24,2
 Niemcy Justus Strelow 0+3 0+0 18:40,6 1:19:07,1 +1:39,8
Danilo Riethmüller 0+3 0+2 19:53,4
Dominic Schmuck 0+2 1+3 20:56,4
David Zobel 0+2 0+1 19:36,7
4.  Czechy Ondřej Šantora 0+1 0+2 18:39,4 1:19:22,2 +1:54,4
Jakub Procházka 0+0 1+3 20:40,0
Jakub Štvrtecký 0+0 2+3 20:39,8
Milan Žemlička 0+1 0+2 19:23,0
5.  Finlandia Jaakko Olavi Ranta 0+0 0+3 18:52,2 1:19:22,3 +1:54,5
Vili Sormunen 0+0 0+0 21:12,8
Tuukka Invenius 0+0 0+0 19:36,4
Tero Seppälä 0+1 0+3 19:40,9
6.  Ukraina Witalij Trusz 0+2 0+1 18:28,6 1:20:03,8 +2:36,0
Taras Łesiuk 0+0 0+1 19:54,2
Nazarij Cebrynskij 1+3 0+2 21:17,0
Anton Dudczenko 0+1 0+0 20:24,0
7.  Białoruś Raman Szynkiewicz 0+3 0+3 18:57,5 1:21:26,3 +3:58,5
Ihar Karpiuk 0+1 0+0 20:09,8
Wadzim Radziuk 0+0 0+3 21:00,1
Anton Smolski 1+3 0+3 21:18,9
8.  Austria Patrick Jakob 1+3 0+1 20:03,1 1:22:01,1 +4:33,3
Sebastian Trixl 0+2 1+3 20:29,3
Michael Trieb 0+0 0+1 20:45,4
Thomas Elsigan 0+3 0+0 20:43,3
9.  Włochy Luca Ghiglione 0+1 1+3 19:47,1 1:22:01,1 +4:33,3
Michael Durand 0+2 0+1 20:01,5
Paolo Rodigari 1+3 0+2 21:41,3
Daniele Cappellari 0+1 0+2 20:31,2
10.  Francja Morgan Lamure 0+1 1+3 20:34,0 1:22:42,7 +5:14,9
Felix Cottet-Puinel 0+0 0+1 19:53,3
Emilien Claude 2+3 1+3 22:26,1
Martin Perrillat-Bottonet 0+1 0+0 19:49,3
... ... ... ... ... ... ... ...
DNF  Polska Bartłomiej Filip 0+0 0+1 18:48,6 - -
Łukasz Sidorowicz 0+3 0+3
Marcin Szwajnos
Tomasz Jakieła

Kobiety

Bieg indywidualny
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Megan Bankes  Kanada 0+0+0+0 37:22,0 -
Julia Schwaiger  Austria 0+0+0+1 38:09,9 +47,9
Anna Weidel  Niemcy 0+1+0+0 38:42,0 +1:20,0
4. Vanessa Voigt  Niemcy 0+1+0+0 38:57,7 +1:35,7
5. Deborah Laffont  Francja 0+0+0+0 39:07,6 +1:45,6
6. Janina Hettich  Niemcy 0+1+0+0 39:11,0 +1:49,0
7. Hanna Soła  Białoruś 0+2+0+0 39:19,6 +1:57,6
8. Darja Błaszko  Białoruś 1+1+0+0 39:38,9 +2:16,9
9. Julia Simon  Francja 1+0+0+1 39:40,4 +2:18,4
10. Ingrid Landmark Tandrevold  Norwegia 0+1+1+1 40:01,0 +2:39,0
... ... ... ... ... ...
49. Kamila Żuk  Polska 3+0+3+1 44:05,7 +6:43,7
52. Kamila Cichoń  Polska 2+0+1+2 45:23,7 +8:01,7
Sprint
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Michela Carrara  Włochy 0+0 20:57,8 -
Ingrid Landmark Tandrevold  Norwegia 1+0 21:13,0 +15,2
Myrtille Begue  Francja 0+0 21:29,3 +31,5
4. Simone Kupfner  Austria 0+0 21:38,6 +40,8
5. Karoline Erdal  Norwegia 0+1 21:39,3 +41,5
6. Simona Maříková  Czechy 0+0 21:45,7 +47,9
7. Urška Poje  Słowenia 0+0 21:48,5 +50,7
8. Julia Simon  Francja 2+0 22:06,3 +1:08,5
9. Darja Błaszko  Białoruś 1+1 22:07,8 +1:10,0
10. Julia Schwaiger  Austria 1+1 22:11,5 +1:13,7
... ... ... ... ... ...
27. Kamila Żuk  Polska 2+2 22:54,5 +1:56,7
57. Kamila Cichoń  Polska 3+1 25:28.8 +4:31,0
Bieg pościgowy
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Walerija Wasniecowa  Rosja 0+0+0+0 31:49,5 -
Michela Carrara  Włochy 1+1+1+0 31:59,5 +10,0
Ingrid Landmark Tandrevold  Norwegia 0+0+1+1 32:00,3 +10,8
4. Anna Weidel  Niemcy 1+0+1+0 32:03,9 +14,4
5. Julia Simon  Francja 0+0+1+1 32:29,8 +40,3
6. Myrtille Begue  Francja 1+0+0+0 32:38,9 +49,4
7. Karoline Erdal  Norwegia 0+0+0+3 32:44,7 +55,2
8. Darja Błaszko  Białoruś 1+0+1+0 32:45,3 +55,8
9. Sophia Schneider  Niemcy 0+1+0+1 33:01,3 +1:01,8
10. Kamila Żuk  Polska 0+1+1+0 33:04,5 +1:15,0
... ... ... ... ... ...
53. Kamila Cichoń  Polska 2+1+1+2 40:52,5 +9:03,0
Sztafeta
Pozycja Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas
zawodnika
Czas
drużyny
Strata
1 2
 Norwegia Hilde Eidel 0+2 0+2 18:43,5 56:18,4
Karoline Erdal 0+1 0+1 18:46,5
Ingrid Landmark Tandrevold 0+0 0+2 18:48,4
 Niemcy Vanessa Voigt 0+1 1+3 18:57,4 56:34,9 +16,5
Sophia Schneider 0+0 0+3 19:00,2
Anna Weidel 0+0 0+2 18:37,3
 Rosja Kristina Riezcowa 0+1 1+3 19:27,3 56:44,5 +26,1
Jekatierina Moszkowa 0+0 0+2 18:36,9
Walerija Wasniecowa 0+0 0+2 18:40,3
4.  Austria Tamara Steiner 0+0 0+2 18:58,2 57:07,2 +48,8
Julia Schwaiger 0+1 0+1 18:50,1
Simone Kupfner 0+0 0+3 19:18,9
5.  Francja Myrtille Bègue 0+0 1+3 18:42,2 57:36,9 +1:18,5
Caroline Colombo 2+3 0+3 20:15,8
Julia Simon 0+1 0+1 18:38,9
6.  Białoruś Darja Błaszko 0+3 0+1 18:07,0 57:58,8 +1:40,4
Hanna Soła 0+2 1+3 20:31,4
Dzinara Alimbiekawa 0+0 0+3 19:20,4
7.  Słowenia Urška Poje 0+0 1+3 18:47,6 58:38,5 +2:20,1
Tina Mlakar 0+0 0+0 19:52,5
Polona Klemenčič 0+0 0+2 19:58,4
8.  Kazachstan Arina Pantowa 0+0 1+3 18:48,5 59:06,3 +2:47,9
Alina Slepienko 0+0 0+0 20:16,7
Jelizawieta Bielczenko 0+1 0+1 20:01,1
9.  Ukraina Walerija Dmytrenko 0+1 1+3 20:06,7 1:00:04,3 +3:45,9
Mariana Brykaiło 0+1 0+0 20:19,8
Anna Krywonos 0+1 0+0 19:37,8
10.  Polska Kamila Żuk 0+3 0+2 18:06,7 1:00:08,5 +3:50,1
Kamila Cichoń 2+3 0+2 21:46,6
Joanna Jakieła 0+3 0+3 20:15,2

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Świata Juniorów w Biathlonie 2017
Listen to this article