Mistrzostwa Świata Juniorów w Hokeju na Lodzie 2017/III Dywizja
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
Mistrzostwa Świata Juniorów w Hokeju na Lodzie III dywizji 2017 zostały rozegrane w dniach 16–22 stycznia 2017 roku.
W dywizji III walczyło 8 drużyn. Zmagania odbyły się w nowozelandzkim, Dunedin. Reprezentacje grały systemem każdy z każdym. Pierwsza drużyna awansowała do mistrzostw świata dywizji II gr. B w 2018 roku.
Hala, w której rozegrano zawody:
Grupa A
Więcej informacji Lp., Zespół ...
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | Zd | Pd | P | G+ | G- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chiny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Chińskie Tajpej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Islandia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Izrael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zamknij
16 stycznia 2017 | Izrael | 13:30 | Islandia | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
16 stycznia 2017 | Chiny | 17:00 | Chińskie Tajpej | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
17 stycznia 2017 | Izrael | 10:00 | Chińskie Tajpej | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
17 stycznia 2017 | Islandia | 17:00 | Chiny | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
19 kwietnia 2017 | Chińskie Tajpej | 10:00 | Islandia | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
19 kwietnia 2017 | Chiny | 17:00 | Izrael | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
- Grupa B
Więcej informacji Lp., Zespół ...
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | Zd | Pd | P | G+ | G- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bułgaria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Nowa Zelandia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Południowa Afryka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Turcja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zamknij
16 stycznia 2017 | Bułgaria | 10:00 | Południowa Afryka | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
16 stycznia 2017 | Nowa Zelandia | 20:30 | Turcja | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
17 stycznia 2017 | Turcja | 13:30 | Bułgaria | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
17 stycznia 2017 | Nowa Zelandia | 20:30 | Południowa Afryka | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
19 kwietnia 2017 | Południowa Afryka | 13:30 | Turcja | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
19 kwietnia 2017 | Bułgaria | 20:30 | Południowa Afryka | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
Mecze o miejsca 5-8
21 stycznia 2017 | 3A | 10:00 | 4B | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
21 stycznia 2017 | 3B | 13:30 | 4A | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
Półfinały
21 stycznia 2017 | 1B | 17:00 | 2A | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
21 stycznia 2017 | 1A | 20:30 | 2B | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
Mecz o 7 miejsce
22 stycznia 2017 | Przegrany z pierwszego meczu o miejsca 5-8 | 10:00 | Przegrany z drugiego meczu o miejsca 5-8 | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
Mecz o 5 miejsce
22 stycznia 2017 | Wygrany z pierwszego meczu o miejsca 5-8 | 13:30 | Wygrany z drugiego meczu o miejsca 5-8 | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
Mecz o 3 miejsce
22 stycznia 2017 | Przegrany z pierwszego półfinału | 17:00 | Przegrany z drugiego półfinału | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
Finał
22 stycznia 2017 | Zwycięzca pierwszego półfinału | 20:30 | Zwycięzca drugiego półfinału | Dunedin Ice Stadium, Dunedin |
- Nagrody indywidualne
Dyrektoriat turnieju wybiera trójkę najlepszych zawodników, po jednym na każdej pozycji:
- Bramkarz:
- Obrońca:
- Napastnik:
Szkoleniowcy reprezentacji wybierają najlepszych zawodników swoich zespołów: