Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2017 – sztafeta mężczyzn - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2017 – sztafeta mężczyzn.

Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2017 – sztafeta mężczyzn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2017
Biathlon
Sztafeta mężczyzn
 Rosja
Aleksiej Wołkow
Maksim Cwietkow
Anton Babikow
Anton Szypulin
 Francja
Jean-Guillaume Béatrix
Quentin Fillon Maillet
Simon Desthieux
Martin Fourcade
 Austria
Daniel Mesotitsch
Julian Eberhard
Simon Eder
Dominik Landertinger
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2017
Sprint mężczyźni kobiety
Bieg indywidualny mężczyźni kobiety
Bieg pościgowy mężczyźni kobiety
Bieg masowy mężczyźni kobiety
Sztafeta mężczyźni kobiety
Sztafeta mieszana wyniki

Sztafeta mężczyzn na Mistrzostwach świata w biathlonie 2017 odbyła się 18 lutego w Hochfilzen. Tytułu z 2016 w Oslo nie obronili Norwedzy, zajmując ósme miejsce. Tytuł mistrzów świata wywalczyli Rosjanie, przed Francuzami i Austriakami. Polska sztafeta w składzie: Łukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec i Rafał Penar została zdublowana z czterema innymi zespołami i zajęła 24. miejsce. Łącznie wystartowało 26 sztafet narodowych.

Wyniki

Miejsce Nr Zespół Czas Strzały (P+S) Strata
2  Rosja
Wołkow, AleksiejAleksiej Wołkow
Cwietkow, MaksimMaksim Cwietkow
Babikow, AntonAnton Babikow
Szypulin, AntonAnton Szypulin
1:14:15,0
18:49,2
18:35,0
18:57,7
17:53,1
0+1 0+2
0+1 0+1
0+0 0+0
0+0 0+0
0+0 0+1
5  Francja
Béatrix, Jean-GuillaumeJean-Guillaume Béatrix
Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet
Desthieux, SimonSimon Desthieux
Fourcade, MartinMartin Fourcade
1:14:20,8
18:34,6
18:40,9
19:18,9
17:46,4
0+4 0+0
0+0 0+0
0+1 0+0
0+3 0+0
0+0 0+0
+5,8
6  Austria
Mesotitsch, DanielDaniel Mesotitsch
Eberhard, JulianJulian Eberhard
Eder, SimonSimon Eder
Landertinger, DominikDominik Landertinger
1:14:35,1
18:50,3
18:39,3
18:52,8
18:12,7
0+4 0+6
0+0 0+1
0+2 0+2
0+1 0+2
0+1 0+1
+20,1
4. 1  Niemcy
Lesser, ErikErik Lesser
Doll, BenediktBenedikt Doll
Peiffer, ArndArnd Peiffer
Schempp, SimonSimon Schempp
1:14:44,6
18:29,2
19:19,1
18:47,4
18:08,9
0+4 0+4
0+0 0+0
0+1 0+3
0+2 0+1
0+1 0+0
+29,6
5. 8  Włochy
Hofer, LukasLukas Hofer
Windisch, DominikDominik Windisch
Montello, GiuseppeGiuseppe Montello
Bormolini, ThomasThomas Bormolini
1:15:45,8
18:48,8
18:27,1
19:37,6
18:52,3
0+3 0+2
0+1 0+1
0+0 0+0
0+0 0+1
0+2 0+0
+1:30,8
6. 4  Ukraina
Pryma, ArtemArtem Pryma
Semenow, SerhijSerhij Semenow
Siemakow, WładimirWładimir Siemakow
Pidruczny, DmytroDmytro Pidruczny
1:15:56,3
18:43,1
18:40,3
19:29,6
19:03,3
0+6 0+4
0+1 0+0
0+0 0+1
0+2 0+1
0+3 0+3
+1:41,3
7. 18  Stany Zjednoczone
Bailey, LowellLowell Bailey
Nordgren, LeifLeif Nordgren
Burke, TimTim Burke
Doherty, SeanSean Doherty
1:16:05,5
18:41,6
18:51,6
19.49,9
18:42,4
0+4 0+4
0+1 0+0
0+0 0+1
0+1 0+3
0+2 0+0
+1:50,5
8. 3  Norwegia
Bjørndalen, Ole EinarOle Einar Bjørndalen
Svendsen, Emil HegleEmil Hegle Svendsen
Bø, TarjeiTarjei Bø
Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø
1:16:37,3
18:59,9
19:00,1
19.44,6
18:52,7
0+3 1+5
0+0 0+2
0+1 0+0
0+0 1+3
0+2 0+0
+2:22,3
9. 9  Bułgaria
Anew, KrasimirKrasimir Anew
Sinapow, AntonAnton Sinapow
Kleczerow, MichaiłMichaił Kleczerow
Iliew, WładimirWładimir Iliew
1:17:05,3
18:41,4
19:57,8
19.24,8
19:01,3
0+3 1+4
0+1 0+0
0+0 1+3
0+0 0+1
0+2 0+0
+2:50,3
10. 7  Czechy
Krupčík, TomášTomáš Krupčík
Moravec, OndřejOndřej Moravec
Šlesingr, MichalMichal Šlesingr
Krčmář, MichalMichal Krčmář
1:17:25,0
19:59,8
19:06,3
19.16,4
19:02,5
0+7 1+8
0+1 1+3
0+1 0+1
0+3 0+2
0+2 0+2
+3:10,0
11. 16  Szwecja
Stenersen, TorsteinTorstein Stenersen
Nelin, JesperJesper Nelin
Samuelsson, SebastianSebastian Samuelsson
Lindström, FredrikFredrik Lindström
1:17:25,1
18:50,9
19:28,5
20.50,1
18:15,6
0+4 1+7
0+0 0+1
0+2 0+3
0+2 1+3
0+0 0+0
+3:10,1
12. 14  Słowacja
Kazár, MatejMatej Kazár
Otčenáš, MartinMartin Otčenáš
Hasilla, TomášTomáš Hasilla
Šíma, MichalMichal Šíma
1:17:44,0
19:09,0
19:24,0
19.53,9
19:17,1
0+6 0+3
0+1 0+0
0+2 0+1
0+3 0+2
0+0 0+0
+3:29,0
13. 11  Kanada
Gow, ChristianChristian Gow
Gow, ScottScott Gow
Davies, MacxMacx Davies
Green, BrendanBrendan Green
1:17:50,5
19:08,5
19:38,6
19.58,1
19:05,3
0+6 0+4
0+2 0+1
0+2 0+1
0+2 0+1
0+0 0+0
+3:35,5
14. 12  Kazachstan
Sawicki, JanJan Sawicki
Podkorytow, WasilijWasilij Podkorytow
Braun, MaksimMaksim Braun
Pantow, AntonAnton Pantow
1:18:01,4
19:10,4
20:05,1
19.30,3
19:15,6
1+7 0+5
0+1 0+2
1+3 0+1
0+1 0+2
0+2 0+0
+3:46,4
15. 22  Japonia
Tachizaki, MikitoMikito Tachizaki
Kobonoki, TsukasaTsukasa Kobonoki
Nagai, JunjiJunji Nagai
Ozaki, KosukeKosuke Ozaki
1:18:08,1
19:08,0
19:43,3
19.55,2
19:21,6
0+5 0+7
0+0 0+3
0+2 0+1
0+0 0+3
0+3 0+0
+3:53,1
16. 10  Szwajcaria
Finello, JeremyJeremy Finello
Weger, BenjaminBenjamin Weger
Dolder, MarioMario Dolder
Wiestner, SerafinSerafin Wiestner
1:18:47,5
19:59,4
18:47,0
20.55,4
19:05,7
0+5 2+7
0+3 0+2
0+0 0+0
0+1 2+3
0+1 0+2
+4:32,5
17. 21  Rumunia
Buta, GeorgeGeorge Buta
Pop, GheorgheGheorghe Pop
Puchianu, CornelCornel Puchianu
Faur, RemusRemus Faur
1:19:28,3
19:56,1
20:28,1
19.27,6
19:36,5
0+6 0+6
0+2 0+1
0+0 0+2
0+1 0+2
0+3 0+1
+5:13,3
18. 13  Słowenia
Dovžan, MihaMiha Dovžan
Bauer, KlemenKlemen Bauer
Tršan, RokRok Tršan
Oblak, LenartLenart Oblak
1:19:35,0
19:33,0
18:55,4
20.43,9
20:22,7
0+7 0+7
0+1 0+1
0+0 0+2
0+3 0+2
0+3 0+2
+5:20,0
19. 17  Białoruś
Czapielin, UładzimirUładzimir Czapielin
Warabiej, MaksimMaksim Warabiej
Abaszeu, DzmitryjDzmitryj Abaszeu
Boczarnikow, SiergiejSiergiej Boczarnikow
1:19:55,1
19:30,5
21:32,0
19.40,4
19:12,2
0+5 4+7
0+1 1+3
0+2 3+3
0+0 0+0
0+3 0+1
+5:40,1
20. 19  Finlandia
Loukkaanhuhta, MikkoMikko Loukkaanhuhta
Grönman, TuomasTuomas Grönman
Hiidensalo, OlliOlli Hiidensalo
Seppälä, TeroTero Seppälä
1:20:08,2
20:01,6
21:02,7
19.31,9
19:32,0
1+4 0+4
0+1 0+1
1+3 0+1
0+0 0+0
0+0 0+2
+5:53,2
21. 15  Estonia
Zahkna, ReneRene Zahkna
Kõiv, KauriKauri Kõiv
Lessing, RolandRoland Lessing
Ermits, KalevKalev Ermits
1:20:39,8
19:41,7
20:15,5
20.09,7
20:32,9
0+3 2+9
0+0 0+2
0+1 0+2
0+2 0+2
0+0 2+3
+6:24,8
22. 24  Łotwa
Rastorgujevs, AndrejsAndrejs Rastorgujevs
Lūsa, DaumantsDaumants Lūsa
Patrijuks, AleksandrsAleksandrs Patrijuks
Bricis, IlmārsIlmārs Bricis
1:21:07,2
19:35,4
20:12,7
20.17,9
21:01,2
0+1 1+6
0+0 1+3
0+0 0+1
0+1 0+2
0+0 0+0
+6:52,2
23. 25  Korea Południowa
Jong-min, KimKim Jong-min
In-bok, LeeLee In-bok
Yong-gyu, KimKim Yong-gyu
Seon-hoe, HeoHeo Seon-hoe
LAP
20:40,2
20:05,4
20.32,8

0+2 0+3
0+0 0+1
0+0 0+0
0+1 0+2
0+1
24. 20  Polska
Szczurek, ŁukaszŁukasz Szczurek
Guzik, GrzegorzGrzegorz Guzik
Nędza-Kubiniec, AndrzejAndrzej Nędza-Kubiniec
Penar, RafałRafał Penar
LAP
20:12,8
20:46,7
20.37,6

1+6 0+2
0+2 0+1
1+3 0+0
0+0 0+1
0+1
25. 23  Litwa
Kaukėnas, TomasTomas Kaukėnas
Dąbrowski, KarolKarol Dąbrowski
Strolia, VytautasVytautas Strolia
Suslavičius, RokasRokas Suslavičius
LAP
20:10,4
21:14,7
20.28,3

0+4 2+7
0+0 1+3
0+2 1+3
0+2 0+1
0+0
26. 26  Wielka Brytania
Dixon, ScottScott Dixon
Laponder, MarcelMarcel Laponder
Fountain, VinnyVinny Fountain
Gleave, AlexAlex Gleave
LAP
20:09,3
21:59,4


3+4 0+4
0+0 0+1
0+1 0+3
3+3

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2017 – sztafeta mężczyzn
Listen to this article