Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2019 – pojedyncza sztafeta mieszana - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2019 – pojedyncza sztafeta mieszana.

Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2019 – pojedyncza sztafeta mieszana

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2019
Pojedyncza sztafeta mieszana
2020
Data 14 marca 2019
Miejscowość Szwecja Östersund
Zwycięzcy
I miejsce

II miejsce

III miejsce
 Norwegia

 Włochy

 Szwecja
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2019
Sprint mężczyźni kobiety
Bieg indywidualny mężczyźni kobiety
Bieg pościgowy mężczyźni kobiety
Bieg masowy mężczyźni kobiety
Sztafeta mężczyźni kobiety
Sztafeta mieszana wyniki
Poj. sztafeta mieszana wyniki

Pojedyncza sztafeta mieszana na Mistrzostwach Świata w Biathlonie 2019 odbyła się 14 marca w Östersund. Była to ósma konkurencja podczas tych mistrzostw. Wystartowało w niej 29 reprezentacji, z których 6 nie ukończyło zawodów. Był to debiut tej konkurencji w programie mistrzostw świata. Pierwszymi mistrzami świata zostali Norwegowie, srebro zdobyli Włosi, a trzecie miejsce zajęli Szwedzi.

Polacy zajęli dziewiąte miejsce.

Wyniki

Miejsce Nr Reprezentacja Czas Kary (L+S) Strata
2  Norwegia
Marte Olsbu Røiseland
Johannes Thingnes Bø
Marte Olsbu Røiseland
Johannes Thingnes Bø
35:43,2
9:02,6
7:45,6
8:36,9
10:18,1
0+2 0+4
0+1 0+1
0+0 0+3
0+1 0+0
0+0 0+0
-
4  Włochy
Dorothea Wierer
Lukas Hofer
Dorothea Wierer
Lukas Hofer
35:56,6
8:49,8
7:51,3
8:44,4
10:31,1
0+1 0+4
0+1 0+0
0+0 0+2
0+0 0+1
0+0 0+1
+13,4
7  Szwecja
Hanna Öberg
Sebastian Samuelsson
Hanna Öberg
Sebastian Samuelsson
36:03,2
8:56,5
7:55,0
8:36,1
10:35,6
0+5 0+3
0+2 0+0
0+1 0+2
0+1 0+0
0+1 0+1
+20,0
4 6  Niemcy
Denise Herrmann
Erik Lesser
Denise Herrmann
Erik Lesser
36:13,7
9:10,6
7:26,6
9:02,4
10:34,1
0+2 0+4
0+1 0+2
0+0 0+0
0+1 0+2
0+0 0+0
+30,5
5 5  Ukraina
Anastasija Merkuszyna
Dmytro Pidruczny
Anastasija Merkuszyna
Dmytro Pidruczny
36:24,7
8:50,6
7:37,1
9:24,4
10:32,6
0+2 0+3
0+0 0+0
0+0 0+0
0+2 0+3
0+0 0+0
+41,5
6 9  Rosja
Jewgienija Pawłowa
Matwiej Jelisiejew
Jewgienija Pawłowa
Matwiej Jelisiejew
36:35,9
8:57,4
7:51,8
9:09,6
10:37,1
0+1 0+4
0+0 0+1
0+0 0+3
0+1 0+0
0+0 0+0
+52,7
7 3  Francja
Julia Simon
Antonin Guigonnat
Julia Simon
Antonin Guigonnat
36:49,7
8:50,0
7:43,3
9:13,2
11:03,2
0+6 0+4
0+1 0+0
0+1 0+0
0+3 0+2
0+1 0+2
+1:06,5
8 1  Austria
Lisa Hauser
Simon Eder
Lisa Hauser
Simon Eder
36:51,4
8:52,0
7:44,8
9:06,5
11:08,1
0+1 0+4
0+0 0+0
0+1 0+0
0+0 0+2
0+0 0+2
+1:08,2
9 13  Czechy
Eva Puskarčíková
Ondřej Moravec
Eva Puskarčíková
Ondřej Moravec
37:17,3
9:15,2
7:49,5
9:34,4
10:38,2
0+0 0+4
0+0 0+1
0+0 0+0
0+0 0+3
0+0 0+0
+1:34,1
10 22  Łotwa
Baiba Bendika
Andrejs Rastorgujevs
Baiba Bendika
Andrejs Rastorgujevs
37:17,5
9:43,2
7:46,4
9:10,8
10:37,1
0+3 0+3
0+2 0+2
0+1 0+1
0+0 0+3
0+0 0+0
+1:34,3
11 12  Estonia
Tuuli Tomingas
Rene Zahkna
Tuuli Tomingas
Rene Zahkna
37:22,0
9:08,7
7:56,4
9:22,6
10:54,3
0+4 0+3
0+0 0+1
0+1 0+1
0+2 0+0
0+1 0+1
+1:38,8
12 23  Finlandia
Kaisa Mäkäräinen
Tero Seppälä
Kaisa Mäkäräinen
Tero Seppälä
37:22,2
9:40,6
8:02,3
8:55,3
10:44,0
0+1 1+5
0+0 1+3
0+1 0+1
0+0 0+1
0+0 0+0
+1:39,0
13 18  Stany Zjednoczone
Susan Dunklee
Sean Doherty
Susan Dunklee
Sean Doherty
37:31,1
9:02,0
8:37,1
9:02,2
10:49,8
1+3 0+4
0+0 0+0
1+3 0+2
0+0 0+2
0+0 0+0
+1:47,9
14 16  Szwajcaria
Aita Gasparin
Serafin Wiestner
Aita Gasparin
Serafin Wiestner
38:00,9
9:23,7
8:13,8
9:33,9
10:49,5
1+4 0+2
0+0 0+0
1+3 0+0
0+0 0+2
0+1 0+0
+2:17,7
15 8  Kanada
Emma Lunder
Scott Gow
Emma Lunder
Scott Gow
38:08,0
9:24,9
7:54,8
9:11,1
11:37,2
0+5 0+5
0+2 0+0
0+0 0+1
0+0 0+1
0+3 0+3
+2:24,8
16 15  Białoruś
Hanna Soła
Uładzimir Czapielin
Hanna Soła
Uładzimir Czapielin
38:36,0
9:34,8
7:52,9
9:37,0
11:31,3
0+6 0+3
0+3 0+0
0+0 0+0
0+3 0+1
0+0 0+2
+2:52,8
17 10  Japonia
Fuyuko Tachizaki
Mikito Tachizaki
Fuyuko Tachizaki
Mikito Tachizaki
38:50,2
9:24,3
8:54,0
9:06,7
11:25,2
0+3 2+3
0+2 0+0
0+1 2+3
0+0 0+0
0+0 0+0
+3:07,0
18 19  Kazachstan
Galina Wiszniewska
Roman Jeremin
Galina Wiszniewska
Roman Jeremin
38:55,5
9:26,1
8:16,7
9:40,8
11:31,9
0+9 0+4
0+1 0+0
0+2 0+2
0+3 0+1
0+3 0+1
+3:12,3
19 17  Bułgaria
Danieła Kadewa
Anton Sinapow
Danieła Kadewa
Anton Sinapow
39:10,2
9:30,6
8:01,1
9:50,5
11:48,0
0+1 2+8
0+0 0+1
0+0 0+1
0+0 1+3
0+1 1+3
+3:27,0
20 26  Korea Południowa
Anna Frolina
Timofiej Łapszyn
Anna Frolina
Timofiej Łapszyn
39:10,9
10:14,3
7:55,6
9:22,9
11:38,1
1+7 1+5
1+3 0+1
0+1 0+1
0+1 0+0
0+2 1+3
+3:27,7
21 24  Mołdawia
Alla Ghilenko
Mihail Usov
Alla Ghilenko
Mihail Usov
39:45,9
9:50,5
8:02,5
9:56,1
11:56,8
0+3 1+8
0+1 0+2
0+0 0+2
0+1 0+1
0+1 1+3
+4:02,7
22 21  Chiny
Tang Jialin
Wang Wenqiang
Tang Jialin
Wang Wenqiang
40:40,4
9:21,3
8:15,9
10:34,8
12:28,4
0+4 1+6
0+1 0+0
0+1 0+2
0+2 1+3
0+0 0+1
+4:57,2
23 11  Polska
Kinga Zbylut
Andrzej Nędza-Kubiniec
Kinga Zbylut
Andrzej Nędza-Kubiniec
41:09,4
11:34,2
8:16,6
9:29,4
11:49,2
0+5 2+7
0+0 2+3
0+2 0+2
0+1 0+1
0+2 0+1
+5:26,2
24 27  Słowacja
Terézia Poliaková
Tomáš Hasilla
Terézia Poliaková
Tomáš Hasilla
LAP
10:06,1
18:31,6
0+4 1+9
0+1 0+3
0+1 0+3
0+2 1+3
-
25 20  Litwa
Natalija Kočergina
Karol Dombrovski
Natalija Kočergina
Karol Dombrovski
LAP
10:09,5
8:26,2
0+6 1+7
0+1 1+3
0+2 0+3
0+3 0+1
26 14  Słowenia
Polona Klemenčič
Mitja Drinovec
Polona Klemenčič
Mitja Drinovec
LAP
10:54,5
8:03,5
3+8 1+5
3+3 0+2
0+3 0+0
0+2 1+3
27 25  Rumunia
Enikő Márton
Raul Antonio Flore
Enikő Márton
Raul Antonio Flore
LAP
10:48,5
8:28,0
0+0 2+6
0+0 2+3
0+0 0+3
0+0       
28 28  Belgia
Rieke De Maeyer
Tom Lahaye-Goffart
Rieke De Maeyer
Tom Lahaye-Goffart
LAP
10:58,0
8:47,9
0+1 1+5
0+0 0+2
0+0 1+3
0+1       
29  Grecja
Maria Tsakiri
Apostolos Angelis
Maria Tsakiri
Apostolos Angelis
DNS

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2019 – pojedyncza sztafeta mieszana
Listen to this article