Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020 – sztafeta kobiet - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020 – sztafeta kobiet.

Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020 – sztafeta kobiet

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020
Sztafeta kobiet
2019 2021
Data 22 lutego 2020
Miejscowość Włochy Rasen-Antholz
Zwycięzcy
I miejsce

II miejsce

III miejsce
 Norwegia

 Niemcy

 Ukraina
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020
Sprint mężczyźni kobiety
Bieg indywidualny mężczyźni kobiety
Bieg pościgowy mężczyźni kobiety
Bieg masowy mężczyźni kobiety
Sztafeta mężczyźni kobiety
Sztafeta mieszana wyniki
Poj. sztafeta mieszana wyniki

Sztafeta kobiet na Mistrzostwach Świata w Biathlonie 2020 odbyła się 22 lutego w Rasen-Antholz. Była to dziewiąta konkurencja podczas tych mistrzostw. Wystartowały w niej 24 reprezentacje, z których ukończyły 6 nie ukończyło zawodów. Mistrzyniami świata zostały Norweżki, srebro zdobyły Niemki, a trzecie miejsce zajęła reprezentacja Ukrainy.

Reprezentacja Polski zajęła 7. miejsce.

Wyniki

Miejsce Nr Reprezentacja Czas Kary (L+S) Strata
1  Norwegia
Synnøve Solemdal
Ingrid Landmark Tandrevold
Tiril Eckhoff
Marte Olsbu Røiseland
1:07:05,7
17:04,5
16:31,6
17:05,5
16:24,1
0+4 1+5
0+1 0+0
0+0 0+2
0+3 1+3
0+0 0+0
-
6  Niemcy
Karolin Horchler
Vanessa Hinz
Franziska Preuß
Denise Herrmann
1:07:16,4
17:33,6
16:28,9
16:40,1
16:33,8
0+4 0+5
0+1 0+3
0+0 0+0
0+1 0+0
0+2 0+2
+10,7
7  Ukraina
Anastasija Merkuszyna
Julija Dżima
Wita Semerenko
Ołena Pidhruszna
1:07:24,1
17:00,6
16:38,5
17:14,6
16:30,4
0+4 0+4
0+1 0+1
0+2 0+0
0+1 0+2
0+0 0+1
+18,4
4 8  Czechy
Jessica Jislová
Markéta Davidová
Lucie Charvátová
Eva Puskarčíková
1:07:36,8
17:05,2
16:28,0
17:08,1
16:55,5
0+4 0+6
0+0 0+2
0+0 0+1
0+3 0+3
0+1 0+0
+31.1
5 4  Szwecja
Elvira Öberg
Mona Brorsson
Linn Persson
Hanna Öberg
1:07:50,6
17:05,9
17:12,3
16:29,6
17:02,8
0+5 1+6
0+2 0+0
0+2 0+2
0+0 0+1
0+1 1+3
+44.9
6 2  Szwajcaria
Elisa Gasparin
Selina Gasparin
Aita Gasparin
Lena Häcki
1:07:52,8
16:58,8
17:03,5
16:59,1
16:51,4
0+7 0+4
0+1 0+0
0+3 0+2
0+1 0+0
0+2 0+2
+47.1
7 13  Polska
Kinga Zbylut
Monika Hojnisz-Staręga
Kamila Żuk
Magdalena Gwizdoń
1:07:56,0
16:51,5
16:30,9
16:37,2
17:56,4
0+2 0+4
0+0 0+0
0+0 0+1
0+0 0+1
0+2 0+2
+50.3
8 5  Rosja
Jekatierina Jurłowa-Percht
Irina Starych
Swietłana Mironowa
Łarisa Kuklina
1:08:08,3
16:47,9
16:45,0
17:20,0
17:15,4
0+2 1+9
0+0 0+1
0+0 0+3
0+0 1+3
0+2 0+2
+1:02.6
9 15  Kanada
Emily Dickson
Emma Lunder
Megan Bankes
Nadia Moser
1:09:19,4
17:21,2
16:36,4
17:35,4
17:46,4
0+4 1+8
0+1 0+2
0+2 0+0
0+0 1+3
0+1 0+3
+2:13.7
10 10  Włochy
Lisa Vittozzi
Dorothea Wierer
Federica Sanfilippo
Michela Carrara
1:09:35,1
16:23,6
16:00,9
18:22,9
18:47,7
1+7 2+5
0+1 0+0
0+1 0+0
0+2 2+3
1+3 0+2
+2:29.4
11 17  Finlandia
Suvi Minkkinen
Mari Eder
Kaisa Mäkäräinen
Erika Jänkä
1:09:45,9
17:59,4
16:37,1
16:42,4
18:27,0
0+5 0+6
0+1 0+2
0+0 0+1
0+3 0+0
0+1 0+3
+2:40.2
12 9  Austria
Julia Schwaiger
Lisa Hauser
Christina Rieder
Katharina Innerhofer
1:09:50,1
17:16,4
17:14,2
16:50,3
18:29,2
0+5 3+8
0+0 0+2
0+2 0+3
0+0 0+0
0+3 3+3
+2:44.4
13 12  Białoruś
Iryna Kryuko
Hanna Soła
Dzinara Alimbiekawa
Jelena Kruczinkina
1:10:16,4
17:57,1
17:17,3
17:27,6
17:34,4
1+5 0+8
1+3 0+1
0+0 0+3
0+0 0+2
0+2 0+2
+3:10.7
14 3  Francja
Julia Simon
Anaïs Bescond
Célia Aymonier
Justine Braisaz
1:10:49,9
16:58,2
16:48,3
19:56,3
17:07,1
2+8 2+11
0+3 0+3
0+1 0+2
2+3 2+3
0+1 0+3
+3:44.2
15 11  Stany Zjednoczone
Susan Dunklee
Clare Egan
Joanne Reid
Emily Dreissigacker
1:11:01,4
16:50,7
17:23,1
17:53,7
18:53,9
0+4 0+4
0+1 0+0
0+0 0+0
0+0 0+3
0+3 0+1
+3:55.7
16 14  Chiny
Chu Yuanmeng
Tang Jialin
Qu Ying
Meng Fanqi
1:11:29,4
17:23,9
17:01,6
19:05,4
17:58,5
0+1 1+8
0+0 0+2
0+0 0+1
0+1 1+3
0+0 0+2
+4:23.7
17 23  Słowacja
Ivona Fialková
Terézia Poliaková
Paulína Fialková
Veronika Machyniaková
1:11:59,8
17:02,2
18:13,2
16:47,3
19:57,1
0+5 0+7
0+1 0+1
0+0 0+2
0+1 0+1
0+3 0+3
+4:54.1
18 18  Kazachstan
Galina Wiszniewska
Jelizawieta Bielczenko
Anastasija Kondratiewa
Alina Kołomijec
1:12:13,7
17:58,8
17:42,3
18:03,1
18:29,5
0+8 0+4
0+3 0+1
0+2 0+1
0+1 0+1
0+2 0+1
+5:08,0
19 19  Słowenia
Nika Vindišar
Lea Einfalt
Nina Zadravec
Polona Klemenčič
LAP
17:09,8
17:29,7
19:49,4
0+8 4+8
0+1 0+0
0+1 0+2
0+3 3+3
0+3 1+3
-
20 20  Bułgaria
Marija Zdrawkowa
Dafinka Koewa
Milena Todorowa
Danieła Kadewa
LAP
18:31,1
18:35,6
0+2 0+7
0+1 0+3
0+1 0+3
0+0 0+1
21 22  Japonia
Fuyuko Tachizaki
Sari Maeda
Yurie Tanaka
Asuka Hachisuka
LAP
17:23,5
18:09,8
0+4 1+7
0+0 0+2
0+1 0+2
0+3 1+3
22 21  Korea Południowa
Anna Frolina
Ko Eun-jung
Mariya Abe
Jung Ju-mi
LAP
17:31,5
0+6 1+4
0+3 0+1
0+3 1+3
23 24  Łotwa
Jūlija Matvijenko
Sanita Buliņa
Baiba Bendika
Ieva Pūce
LAP
19:04,0
0+4 0+1
0+3 0+1
0+1 0+0
- 16  Estonia
Regina Oja
Johanna Talihärm
Tuuli Tomingas
Grete Gaim
DSQ

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020 – sztafeta kobiet
Listen to this article