Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020 – sztafeta mężczyzn - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020 – sztafeta mężczyzn.

Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020 – sztafeta mężczyzn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020
Sztafeta mężczyzn
2019 2021
Data 22 lutego 2020
Miejscowość Włochy Rasen-Antholz
Zwycięzcy
I miejsce

II miejsce

III miejsce
 Francja

 Norwegia

 Niemcy
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020
Sprint mężczyźni kobiety
Bieg indywidualny mężczyźni kobiety
Bieg pościgowy mężczyźni kobiety
Bieg masowy mężczyźni kobiety
Sztafeta mężczyźni kobiety
Sztafeta mieszana wyniki
Poj. sztafeta mieszana wyniki

Sztafeta mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Biathlonie 2020 odbyła się 22 lutego w Rasen-Antholz. Była to dziesiąta konkurencja podczas tych mistrzostw. Wystartowało w niej 27 reprezentacji, z których 10 nie ukończyło zawodów. Mistrzami świata zostali Francuzi, srebro zdobyli Norwegowie, a trzecie miejsce zajęli Niemcy.

Polacy zajęli szesnaste miejsce.

Wyniki

Miejsce Nr Reprezentacja Czas Kary (L+S) Strata
2  Francja
Émilien Jacquelin
Martin Fourcade
Simon Desthieux
Quentin Fillon Maillet
1:12:35,9
18:05,5
17:52,6
18:15,2
18:22,6
0+0 0+4
0+0 0+1
0+0 0+0
0+0 0+1
0+0 0+2
-
1  Norwegia
Vetle Sjåstad Christiansen
Johannes Dale
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
1:12:57,4
18:43,8
18:18,1
18:06,6
17:48,9
0+3 1+9
0+0 1+3
0+0 0+3
0+1 0+2
0+2 0+1
+21,5
3  Niemcy
Erik Lesser
Philipp Horn
Arnd Peiffer
Benedikt Doll
1:13:12,1
18:04,9
17:52,6
18:03,2
19:11,4
0+3 1+5
0+0 0+0
0+0 0+1
0+0 0+1
0+3 1+3
+36,2
4 4  Rosja
Jewgienij Garaniczew
Matwiej Jelisiejew
Nikita Porszniew
Aleksandr Łoginow
1:14:20,6
19:01,0
18:03,9
19:01,1
18:14,6
0+5 0+4
0+1 0+2
0+2 0+0
0+2 0+0
0+0 0+2
+1:44,7
5 5  Słowenia
Miha Dovžan
Jakov Fak
Klemen Bauer
Rok Tršan
1:14:21,7
18:54,0
18:08,7
18:19,6
18:59,4
0+5 0+3
0+2 0+0
0+2 0+1
0+1 0+2
0+0 0+0
+1:45,8
6 7  Austria
Felix Leitner
Simon Eder
Julian Eberhard
Dominik Landertinger
1:15:04,4
18:42,8
18:19,6
19:12,3
18:49,7
0+4 2+8
0+1 0+3
0+1 0+1
0+2 2+3
0+0 0+1
+2:28,5
7 11  Włochy
Lukas Hofer
Thomas Bormolini
Daniele Cappellari
Dominik Windisch
1:15:07,9
18:23,7
18:42,7
19:32,6
18:28,9
0+4 0+5
0+1 0+3
0+0 0+1
0+2 0+0
0+1 0+1
+2:32,0
8 14  Stany Zjednoczone
Leif Nordgren
Sean Doherty
Paul Schommer
Jake Brown
1:15:08,8
18:44,8
18:30,6
19:14,6
18:38,8
0+1 0+4
0+0 0+0
0+0 0+2
0+1 0+0
0+0 0+2
+2:32,9
9 6  Białoruś
Anton Smolski
Mikita Łabastau
Raman Jalotnau
Siergiej Boczarnikow
1:15:16,3
18:52,1
18:33,9
18:48,3
19:02,0
0+4 0+2
0+2 0+0
0+2 0+0
0+0 0+1
0+0 0+1
+2:40,4
10 8  Szwecja
Peppe Femling
Jesper Nelin
Martin Ponsiluoma
Sebastian Samuelsson
1:16:04,8
19:57,2
18:39,6
18:24,5
19:03,5
2+6 0+4
2+3 0+1
0+1 0+2
0+1 0+0
0+1 0+1
+3:28,9
11 18  Bułgaria
Dimityr Gerdżikow
Krasimir Anew
Anton Sinapow
Władimir Iliew
1:16:23,1
18:45,7
18:18,9
19:28,7
19:49,8
0+1 3+7
0+0 0+0
0+0 0+1
0+0 1+3
0+1 2+3
+3:47,2
12 9  Ukraina
Artem Pryma
Serhij Semenow
Rusłan Tkałenko
Dmytro Pidruczny
1:16:28,4
18:24,1
19:20,0
19:52,7
18:51,6
0+6 2+8
0+1 0+0
0+2 1+3
0+1 1+3
0+2 0+2
+3:52,5
13 10  Czechy
Michal Šlesingr
Ondřej Moravec
Jakub Štvrtecký
Michal Krčmář
1:16:30,7
18:46,3
18:51,1
19:46,3
19:07,0
0+4 0+10
0+0 0+1
0+1 0+3
0+2 0+3
0+1 0+3
+3:54,8
14 12  Kanada
Jules Burnotte
Scott Gow
Adam Runnalls
Christian Gow
1:16:38,8
18:59,5
18:26,8
20:29,5
18:43,0
0+5 2+4
0+2 0+0
0+1 0+0
0+1 2+3
0+1 0+1
+4:02,9
15 13  Szwajcaria
Mario Dolder
Serafin Wiestner
Jeremy Finello
Joscha Burkhalter
1:17:11,4
19:47,7
19:17,7
18:50,0
19:16,0
1+6 1+4
1+3 0+1
0+1 1+3
0+1 0+0
0+1 0+0
+4:35,5
16 16  Polska
Andrzej Nędza-Kubiniec
Grzegorz Guzik
Łukasz Szczurek
Marcin Szwajnos
1:17:32,6
19:00,2
19:25,3
19:44,0
19:23,1
0+6 0+5
0+1 0+2
0+2 0+2
0+1 0+1
0+2 0+0
+4:56,7
17 21  Słowacja
Martin Otčenáš
Šimon Bartko
Michal Šíma
Tomáš Hasilla
1:17:43,9
19:11,3
19:39,1
19:18,1
19:35,4
0+2 2+8
0+0 0+1
0+0 2+3
0+1 0+1
0+1 0+3
+5:08,0
18 20  Chiny
Cheng Fangming
Yan Xingyuan
Tang Jinle
Li Xuezhi
LAP
19:29,1
19:11,2
19:55,3
0+2 1+8
0+0 1+3
0+0 0+2
0+1 0+1
0+1 0+2
-
19 26  Belgia
Florent Claude
Thierry Langer
Tom Lahaye-Goffart
Pjotr Dielen
LAP
19:49,4
18:57,0
20:01,2
1+6 0+7
1+3 0+1
0+0 0+2
0+1 0+1
0+2 0+3
20 27  Japonia
Mikito Tachizaki
Kosuke Ozaki
Shohei Kodama
Kazuki Baisho
LAP
19:41,8
19:23,0
0+2 0+4
0+1 0+1
0+0 0+1
0+1 0+2
21 17  Estonia
Rene Zahkna
Kalev Ermits
Kristo Siimer
Raido Ränkel
LAP
19:31,8
19:50,1
1+7 1+4
1+3 0+1
0+1 1+3
0+3 0+0
22 24  Łotwa
Edgars Mise
Andrejs Rastorgujevs
Roberts Slotiņš
Aleksandrs Patrijuks
LAP
20:41,2
19:02,8
0+4 1+9
0+3 1+3
0+0 0+3
0+1 0+3
23 22  Rumunia
George Buta
Cornel Puchianu
George Coltea
Denis Șerban
LAP
19:19,1
19:49,6
1+5 0+4
0+0 0+0
0+2 0+3
1+3 0+1
24 19  Litwa
Karol Dombrovski
Vytautas Strolia
Linas Banys
Tomas Kaukėnas
LAP
20:09,7
19:18,8
0+6 0+5
0+0 0+2
0+3 0+1
0+3 0+2
25 23  Kazachstan
Władisław Kiriejew
Aleksandr Muchin
Danił Bielecki
Siergiej Sirik
LAP
19:50,2
19:37,7
0+5 2+4
0+2 0+0
0+2 0+1
0+1 2+3
26 15  Finlandia
Jaakko Ranta
Olli Hiidensalo
Tero Seppälä
Tuukka Invenius
LAP
20:58,8
19:06,8
4+8 0+5
2+3 0+2
0+2 0+1
2+3 0+2
27 25  Korea Południowa
Timofiej Łapszyn
Choi Du-jin
Lee Su-young
Kim Sang-rea
LAP
19:23,1
21:36,3
1+5 0+2
0+2 0+2
1+3 0+0
0+0

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2020 – sztafeta mężczyzn
Listen to this article