Mistrzostwa świata do lat 18 w hokeju na lodzie mężczyzn 2020/Elita
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
Mistrzostwa świata do lat 18 w hokeju na lodzie Elity 2020 odbędą się w dniach 16 - 26 kwietnia 2020 w Stanach Zjednoczonych. Jako miasta goszczące najlepsze reprezentacje świata U18 zostały wybrane Plymouth i Ann Arbor. Do 22. turnieju o złoty medal mistrzostw świata młodzików zakwalifikowano 10 narodowych reprezentacji.
Tabela
Więcej informacji Lp., Zespół ...
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | Zd | Pd | P | G+ | G- | +/− |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białoruś | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kanada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Łotwa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Szwajcaria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Szwecja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zamknij
= awans do ćwierćfinałów = baraż o utrzymanie
Wyniki
16 kwietnia 2020 | Szwajcaria | 15:00 | Łotwa | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
16 kwietnia 2020 | Szwecja | 19:00 | Białoruś | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
17 kwietnia 2020 | Białoruś | 15:00 | Szwajcaria | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
17 kwietnia 2020 | Szwecja | 19:00 | Kanada | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
18 kwietnia 2020 | Kanada | 19:00 | Łotwa | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
19 kwietnia 2020 | Szwajcaria | 15:00 | Szwecja | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
19 kwietnia 2020 | Łotwa | 19:00 | Białoruś | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
20 kwietnia 2020 | Kanada | 19:00 | Szwajcaria | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
21 kwietnia 2020 | Łotwa | 15:00 | Szwecja | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
21 kwietnia 2020 | Białoruś | 19:00 | Kanada | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
Tabela
Więcej informacji Lp., Zespół ...
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | Zd | Pd | P | G+ | G- | +/− |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czechy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Finlandia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Niemcy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Rosja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Stany Zjednoczone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zamknij
= awans do ćwierćfinałów = baraż o utrzymanie
Wyniki
16 kwietnia 2020 | Czechy | 15:00 | Niemcy | USA Hockey Arena, Plymouth |
16 kwietnia 2020 | Rosja | 19:00 | Stany Zjednoczone | USA Hockey Arena, Plymouth |
17 kwietnia 2020 | Rosja | 15:00 | Finlandia | USA Hockey Arena, Plymouth |
17 kwietnia 2020 | Niemcy | 19:00 | Stany Zjednoczone | USA Hockey Arena, Plymouth |
18 kwietnia 2020 | Finlandia | 19:00 | Czechy | USA Hockey Arena, Plymouth |
19 kwietnia 2020 | Stany Zjednoczone | 15:00 | Czechy | USA Hockey Arena, Plymouth |
19 kwietnia 2020 | Niemcy | 19:00 | Rosja | USA Hockey Arena, Plymouth |
20 kwietnia 2020 | Finlandia | 19:00 | Niemcy | USA Hockey Arena, Plymouth |
21 kwietnia 2020 | Czechy | 15:00 | Rosja | USA Hockey Arena, Plymouth |
21 kwietnia 2020 | Stany Zjednoczone | 19:00 | Finlandia | USA Hockey Arena, Plymouth |
23 kwietnia 2020 | Ostatnie miejsce grupy A | 11:30 | Ostatnie miejsce grupy B | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
25 kwietnia 2020 | Ostatnie miejsce grupy B | 12:00 | Ostatnie miejsce grupy A | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
Ćwierćfinały
23 kwietnia 2020 | Zwycięzca grupy A | 15:00 | Czwarty zespół grupy B | USA Hockey Arena, Plymouth |
23 kwietnia 2020 | Drugi zespół grupy B | 15:00 | Trzeci zespół grupy A | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
23 kwietnia 2020 | Zwycięzca grupy B | 19:00 | Czwarty zespół grupy A | USA Hockey Arena, Plymouth |
23 kwietnia 2020 | Drugi zespół grupy A | 19:00 | Trzeci zespół grupy B | Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor |
Półfinały
25 kwietnia 2020 | Zwycięzca pierwszego ćwierćfinału | 12:00 | Zwycięzca drugiego ćwierćfinału | USA Hockey Arena, Plymouth |
25 kwietnia 2020 | Zwycięzca trzeciego ćwierćfinału | 16:00 | Zwycięzca czwartego ćwierćfinału | USA Hockey Arena, Plymouth |
Mecz o trzecie miejsce
26 kwietnia 2020 | Przegrany pierwszego półfinału | 12:00 | Przegrany drugiego półfinału | USA Hockey Arena, Plymouth |
Finał
26 kwietnia 2020 | Zwycięzca pierwszego półfinału | 16:00 | Zwycięzca drugiego półfinału | USA Hockey Arena, Plymouth |
Spadek do I Dywizji Grupy A w 2021: | |
Awans do turnieju MŚ Elity w 2021: |
- Oficjalna strona IIHF. iihf.com. [dostęp 2019-12-26]. (ang.).