Mistrzostwa Europy w Biathlonie 2015 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Europy w Biathlonie 2015.

Mistrzostwa Europy w Biathlonie 2015

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa Europy w Biathlonie 2015
2014 2016
Data 27 stycznia - 3 lutego 2015
Gospodarz Estonia Otepää
Liczba konkurencji 15
Zwycięzcy
Sprint Francja Coline Varcin
Rosja Aleksiej Slepow
Bieg indywidualny Rumunia Luminița Pișcoran
Rosja Aleksiej Wołkow
Bieg na dochodzenie Rosja Jekatierina Szumiłowa
Rosja Aleksiej Slepow
Sztafety
Sztafety  Ukraina
 Rosja


Mistrzostwa Europy w biathlonie w 2015 roku odbyły się w dniach 27 stycznia - 3 lutego w estońskiej miejscowości Otepää.

Wśród seniorów rozegrane zostały cztery konkurencje męskie oraz cztery żeńskie. W zawodach seniorskich po raz pierwszy od 2008 zniesiony został limit wieku. Wcześniej w kategorii seniorów mogli startować zawodnicy do 26 roku życia[1]. Równocześnie odbyły się mistrzostwa Europy juniorów. Dla młodszych zawodników zaplanowano po trzy konkurencje męskie oraz kobiece. Dodatkowo rozegrany został bieg sztafety mieszanej.

Program zawodów

Na podstawie materiału źródłowego[2]

Data Mężczyźni Kobiety
Godzina (CET) Kategoria Godzina (CET) Kategoria
26 stycznia Nieoficjalny trening
27 stycznia Oficjalny trening, ceremonia otwarcia
28 stycznia 13:30 Bieg indywidualny juniorów 10:00 Bieg indywidualny juniorek
29 stycznia 13:30 Bieg indywidualny seniorów 10:00 Bieg indywidualny seniorek
30 stycznia 13:00 Sprint juniorów 10:00 Sprint juniorek
31 stycznia 13:00 Sprint seniorów 10:00 Sprint seniorek
1 lutego 13:00
14:15
Bieg pościgowy seniorów
Bieg pościgowy juniorów
9:30
10:45
Bieg pościgowy juniorek
Bieg pościgowy seniorek
2 lutego 11:00 Sztafeta mieszana juniorów
3 lutego 12:00 Sztafeta seniorów 9:00 Sztafeta seniorek

Seniorzy

Kobiety

Bieg indywidualny

  • 29 stycznia, 10:00
  • Źródło:[3]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Luminița Pișcoran  Rumunia 1+3+1+0 51:15.7
Christina Rieder  Austria 1+0+1+1 51:36.2 +20.6
Jekatierina Jurłowa  Rosja 0+4+1+2 52:03.2 +47.5
4. Anaïs Chevalier  Francja 0+0+2+3 52:15.9 +1:00.2
5. Monika Hojnisz  Polska 1+1+0+4 52:31.7 +1:16.0
6. Terézia Poliaková  Słowacja 2+2+0+2 52:33.8 +1:18.1
7. Barbora Tomešová  Czechy 3+1+0+2 52:35.6 +1:19.9
8. Susanne Hoffmann  Austria 1+2+0+2 53:02.1 +1:46.4
9. Julija Dżima  Ukraina 0+2+2+2 53:19.7 +2:04.0
10. Krystyna Guzik  Polska 4+1+2+1 53:36.0 +2:20.3
. ... ... ... ... ...
44. Karolina Pitoń  Polska 3+1+4+3 57:37.7 +6:22.0

Sprint

  • 31 stycznia, 10:00 CET
  • Źródło:[4]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Coline Varcin  Francja 0+0 20:26.4
Weronika Nowakowska-Ziemniak  Polska 0+1 20:36.1 +9.7
Jekatierina Szumiłowa  Rosja 1+0 20:36.5 +10.1
4. Tina Bachmann  Niemcy 1+0 20:43.8 +17.4
5. Iryna Kryuko  Białoruś 1+0 20:44.8 +18.4
6. Chloé Chevalier  Francja 0+0 20:49.1 +22.7
7. Jekatierina Jurłowa  Rosja 0+2 20:56.2 +29.8
8. Iryna Warwyneć  Ukraina 1+0 20:56.3 +29.9
9. Éva Tófalvi  Rumunia 0+1 20:59.9 +30.5
10. Julija Dżima  Ukraina 0+1 20:57.2 +30.8
. ... ... ... ... ...
16. Monika Hojnisz  Polska 0+1 21:15.8 +49.4
17. Magdalena Gwizdoń  Polska 0+1 21:18.1 +51.7
18. Krystyna Guzik  Polska 2+1 21:19.1 +52.7

Bieg pościgowy

  • 1 lutego, 10:45 CET
  • Źródło:[5]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Jekatierina Szumiłowa  Rosja 0+0+2+0 33:07.4
Iryna Warwyneć  Ukraina 0+0+2+0 33:39.3 +31.9
Jekatierina Jurłowa  Rosja 0+1+1+1 34:01.5 +54.1
4. Krystyna Guzik  Polska 1+1+0+1 34:25.9 +1:18.5
5. Nastassia Dubarezawa  Białoruś 0+0+0+3 34:34.6 +1:27.2
6. Iryna Kryuko  Białoruś 0+0+2+2 34:46.4 +1:39.0
7. Tina Bachmann  Niemcy 0+0+2+2 35:02.7 +1:55.3
8. Thekla Brun-Lie  Norwegia 0+0+2+0 35:33.5 +2:26.1
9. Anaïs Chevalier  Francja 1+0+2+1 35:41.0 +2:33.6
10. Bente Landheim  Norwegia 0+0+2+2 36:03.2 +2:55.8
. ... ... ... ... ...
22. Magdalena Gwizdoń  Polska 1+1+3+2 38:08.4 +5:01.0
DNF. Monika Hojnisz  Polska 1+3+1+4
DNS. Weronika Nowakowska-Ziemniak  Polska

Sztafeta

  • 3 lutego, 9:00 CET
  • Źródło:[6]
Pozycja Drużyna Pudła Wynik Strata
 Ukraina
Julija Dżima
Natalja Burdyga
Wałentyna Semerenko
Iryna Warwyneć
0+3 1+6
0+0 0+1
0+0 1+3
0+3 0+2
0+0 0+0
1:09:58.5
 Niemcy
Annika Knoll
Tina Bachmann
Maren Hammerschmidt
Karolin Horchler
0+5 0+1
0+0 0+0
0+2 0+0
0+3 0+0
0+0 0+1
1:10:17.1 +18.6
 Francja
Anaïs Chevalier
Chloé Chevalier
Julia Simon
Coline Varcin
0+3 0+5
0+1 0+0
0+1 0+3
0+0 0+1
0+1 0+1
1:10:19.9 +21.4
4.  Polska
Monika Hojnisz
Magdalena Gwizdoń
Weronika Nowakowska-Ziemniak
Krystyna Guzik
0+3 0+8
0+1 0+3
0+0 0+0
0+0 0+3
0+2 0+2
1:10:38.4 +39.9
5.  Białoruś
Iryna Kryuko
Nastassia Dubarezawa
Darja Jurkiewicz
Anastasija Kalina
0+4 1+5
0+1 1+3
0+2 0+1
0+0 0+0
0+1 0+1
1:13:13.4 +1:14.9
6.  Norwegia
Thekla Brun-Lie
Kaia Wøien Nicolaisen
Ane Skrove Nossum
Bente Landheim
0+6 0+7
0+2 0+1
0+0 0+3
0+3 0+2
0+1 0+1
1:12:12.6 +2:14.1
7.  Rosja
Olga Jakuszowa
Tatjana Siemionowa
Anna Szczerbinina
Jekatierina Szumiłowa
1+4 1+7
0+1 1+3
1+3 0+0
0+0 0+2
0+0 0+2
1:12:32.3 +2:33.8
8.  Szwecja
Anna Magnusson
Linn Persson
Anna Wikström
Ingela Andersson
0+1 0+8
0+0 0+1
0+0 0+3
0+1 0+1
0+0 0+3
1:12:40.9 +2:42.4
9.  Estonia
Kadri Lehtla
Darja Jurlova
Kristel Viigipuu
Johanna Talihärm
0+4 0+8
0+1 0+0
0+3 0+3
0+0 0+2
0+0 0+3
1:13:19.1 +3:20.6
10.  Czechy
Lea Johanidesová
Lucie Charvátová
Kristýna Černá
Barbora Tomešová
0+4 0+7
0+2 0+2
0+2 0+2
0+0 0+2
0+0 0+1
1:13:40.4 +3:41.9

Mężczyźni

Bieg indywidualny

  • 29 stycznia, 13:30
  • Źródło:[7]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Aleksiej Wołkow  Rosja 0+0+0+2 53:23.2
Serhij Semenow  Ukraina 1+2+1+0 54:28.8 +1:05.6
Władimir Iliew  Bułgaria 0+0+2+2 54:54.4 +1:31.2
4. Krasimir Anew  Bułgaria 2+1+0+1 55:40.5 +2:17.3
5. Lars Helge Birkeland  Norwegia 0+1+0+3 55:44.2 +2:21.0
6. Artem Tyszczenko  Ukraina 0+1+1+1 55:46.3 +2:23.1
7. Florian Graf  Niemcy 1+1+0+2 56:31.9 +3:08.7
8. Anton Babikow  Rosja 0+3+0+3 56:43.7 +3:20.5
9. Matwiej Jelisiejew  Rosja 2+2+1+1 56:50.7 +3:27.5
10. Roland Lessing  Estonia 0+2+0+2 56:58.3 +3:35.1
. ... ... ... ... ...
29. Łukasz Szczurek  Polska 1+1+1+2 1:00:23.7 +7:00.5
64. Grzegorz Guzik  Polska 2+2+1+3 1:03:53.2 +10:30.0
DNS. Krzysztof Pływaczyk  Polska

Sprint

  • 31 stycznia, 10:00 CET
  • Źródło:[8]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Aleksiej Slepow  Rosja 0+0 22:38.0
Lars Helge Birkeland  Norwegia 0+1 22:52.5 +14.5
Antonin Guigonnat  Francja 1+0 23:15.8 +37.8
4. Andreas Dahlø Wærnes  Norwegia 0+0 23:20.2 +42.2
5. Vegard Gjermundshaug  Norwegia 0+2 23:20.4 +42.4
6. Władimir Iliew  Bułgaria 1+2 23:30.6 +52.6
7. Baptiste Jouty  Francja 1+0 23:31.2 +53.2
8. Krasimir Anew  Bułgaria 1+0 23:32.7 +54.7
9. Serhij Semenow  Ukraina 1+1 23:32.9 +54.9
10. Andrejs Rastorgujevs  Łotwa 1+1 23:35.0 +57.0
. ... ... ... ... ...
36. Grzegorz Guzik  Polska 1+0 24:35.1 +1:57.1
39. Łukasz Szczurek  Polska 0+2 24:41.8 +2:03.8
85. Krzysztof Pływaczyk  Polska 4+2 27:29.2 +4:51.2

Bieg pościgowy

  • 1 lutego, 13:00 CET
  • Źródło:[9]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Aleksiej Slepow  Rosja 1+0+1+1 33:21.0
Krasimir Anew  Bułgaria 1+1+0+1 34:05.3 +44.3
Anton Babikow  Rosja 0+0+2+2 34:11.7 +50.7
4. Lars Helge Birkeland  Norwegia 1+0+3+1 34:11.8 +50.8
5. Florian Graf  Niemcy 1+1+1+1 34:30.1 +1:09.1
6. Antonin Guigonnat  Francja 1+2+1+0 34:31.1 +1:10.1
7. Uładzimir Czapielin  Białoruś 0+0+2+0 34:33.3 +1:12.3
8. Christoph Stephan  Niemcy 0+0+2+3 35:02.0 +1:41.0
9. Juryj Ladau  Białoruś 1+0+1+1 35:03.6 +1:42.6
10. Andrejs Rastorgujevs  Łotwa 2+2+1+2 35:08.9 +1:47.9
. ... ... ... ... ...
25. Łukasz Szczurek  Polska 0+0+2+1 36:49.4 +3:28.4
52. Grzegorz Guzik  Polska 3+0+1+4 39:19.2 +5:58.2

Sztafeta

  • 3 lutego, 12:00 CET
  • Źródło:[10]
Pozycja Zawodniczka Pudła Wynik Strata
 Rosja
Aleksiej Wołkow
Anton Babikow
Aleksandr Pieczonkin
Aleksiej Slepow
0+4 0+6
0+2 0+0
0+0 0+3
0+0 0+3
0+2 0+0
1:10:50.9
 Ukraina
Artem Tyszczenko
Serhij Semenow
Artem Pryma
Dmytro Pidruczny
0+2 0+2
0+1 0+1
0+0 0+0
0+0 0+1
0+1 0+0
1:11:05.1 +14.2
 Norwegia
Håvard Bogetveit
Andreas Dahlø Wærnes
Vegard Gjermundshaug
Lars Helge Birkeland
0+2 0+4
0+1 0+1
0+0 0+2
0+1 0+0
0+0 0+1
1:12:02.0 +1:11.1
4.  Białoruś
Uładzimir Czapielin
Dzmitryj Dziużau
Dzmitryj Abaszeu
Juryj Ladau
0+6 0+5
0+2 0+2
0+0 0+0
0+2 0+1
0+2 0+2
1:12:05.2 +1:14.3
5.  Niemcy
Matthias Bischl
Florian Graf
Johannes Kühn
Christoph Stephan
1+4 1+5
0+1 0+0
1+3 0+1
0+0 1+3
0+0 0+1
1:12:56.7 +2:05.8
6.  Słowacja
Tomáš Hasilla
Matej Kazár
Miroslav Matiaško
Martin Otčenáš
0+3 2+6
0+1 2+3
0+0 0+0
0+1 0+0
0+1 0+3
1:13:13.8 +2:22.9
7.  Francja
Baptiste Jouty
Clément Dumont
Floren Claude
Antonin Guigonnat
0+2 0+6
0+1 0+2
0+1 0+1
0+0 0+2
0+0 0+1
1:13:17.9 +2:27.0
8.  Kazachstan
Jan Sawicki
Anton Pantow
Wiktor Porfirianu
Roman Jeriomin
0+5 0+1
0+1 0+0
0+0 0+0
0+1 0+1
0+3 0+0
1:14:41.5 +3:50.6
9.  Estonia
Kauri Kõiv
Roland Lessing
Indrek Tobreluts
Kalev Ermits
2+6 0+4
0+0 0+0
2+3 0+1
0+0 0+3
0+3 0+0
1:14:44.6 +3:53.7
10.  Szwecja
Gabriel Stegmayr
Torstein Stenersen
Simon Hallström
Per Niklas Forsberg
0+2 1+6
0+0 1+3
0+0 0+0
0+1 0+2
0+1 0+1
1:14:45.8 +3:57.8
. ... ... ... ...
LPD.  Polska
Krzysztof Pływaczyk
Grzegorz Guzik
Łukasz Szczurek
Bartłomiej Filip
2+4 0+5
0+0 0+1
2+3 0+3
0+0 0+1
0+1 0+0

Juniorzy

Kobiety

Bieg indywidualny

  • Data: 28 stycznia, 10:00 CET
  • Źródło:[11]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Wiktorija Sliwko  Rosja 0+1+0+0 38:41.1
Dunja Zdouc  Austria 0+0+1+1 38:51.0 +9.9
Julija Żurawok  Ukraina 1+0+0+1 39:10.1 +29.0
4. Jessica Jislová  Czechy 0+0+1+0 39:38.0 +56.9
5. Uljana Kajszewa  Rosja 1+1+0+2 39:50.1 +1:09.0
6. Gabrielė Leščinskaitė  Litwa 0+1+0+1 40:23.4 +1:42.3
7. Anastasija Merkuszyna  Ukraina 1+2+1+0 40:39.5 +1:58.4
8. Tuuli Tomingas  Estonia 0+0+2+1 41:04.6 +2:23.5
9. Julia Simon  Francja 1+1+1+1 41:12.0 +2:30.9
10. Kinga Mitoraj  Polska 1+1+0+2 41:20.5 +2:39.4
. ... ... ... ... ...
15. Beata Lassak  Polska 0+1+0+1 42:02.4 +3:21.1

Sprint

  • Data: 29 stycznia, 10:00 CET
  • Źródło:[12]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Anastasija Merkuszyna  Ukraina 0+0 21:56.3
Dunja Zdouc  Austria 0+0 22:01.7 +5.4
Uljana Kajszewa  Rosja 1+1 22:09.2 +12.9
4. Natalja Gierbułowa  Rosja 0+0 22:14.2 +17.9
5. Julia Simon  Francja 0+1 22:32.1 +35.8
6. Julija Żurawok  Ukraina 0+1 22:32.7 +36.4
7. Julia Schwaiger  Austria 0+1 22:53.2 +56.9
8. Wiktorija Sliwko  Rosja 0+1 23:21.1 +1:24.8
9. Susanna Kurzthaler  Austria 0+1 23:26.2 +1:29.9
10. Marija Kruczowa  Ukraina 0+1 23:49.3 +1:53.0
. ... ... ... ... ...
12. Kinga Mitoraj  Polska 1+2 23:53.4 +1:57.1
28. Beata Lassak  Polska 0+3 25:02.3 +3:06.0

Bieg pościgowy

  • 1 lutego, 9:30 CET
  • Źródło:[13]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Anastasija Merkuszyna  Ukraina 1+0+1+2 35:52.9
Uljana Kajszewa  Rosja 1+2+0+3 36:13.3 +20.4
Dunja Zdouc  Austria 0+1+2+1 36:48.3 +55.4
4. Wiktorija Sliwko  Rosja 0+0+0+1 37:18.2 +1:25.3
5. Julija Żurawok  Ukraina 1+0+1+1 37:52.6 +1:59.7
6. Julia Schwaiger  Austria 0+1+3+1 38:16.2 +2:23.3
7. Anna Magnusson  Szwecja 2+0+0+2 38:52.4 +2:59.5
8. Julia Simon  Francja 2+2+1+3 39:03.3 +3:10.4
9. Jelizawieta Bielczenko  Kazachstan 0+1+1+1 39:08.8 +3:15.9
10. Léna Arnaud  Francja 0+1+0+2 39:17.5 +3:24.6
. ... ... ... ... ...
15. Kinga Mitoraj  Polska 3+1+0+1 40:09.5 +4:16.6
37. Beata Lassak  Polska 3+1+0+3 46:33.7 +10:40.8

Mężczyźni

Bieg indywidualny

  • 28 stycznia, 13:00 CET
  • Źródło:[14]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Aristide Bègue  Francja 0+0+0+0 39:52.1
Rene Zahkna  Estonia 0+0+1+1 41:11.1 +1:19.0
Maksym Iwko  Ukraina 0+0+1+0 41:17.7 +1:25.6
4. Dmitrij Szamajew  Rosja 1+0+0+0 41:21.0 +1:28.9
5. Stefan Mair  Austria 0+1+0+0 41:31.2 +1:40.1
6. Aleksandr Powarnicyn  Rosja 0+1+0+2 41:45.9 +1:53.8
7. Adam Václavík  Czechy 0+2+0+2 42:30.1 +2:38.0
8. Félix Cottet Puinel  Francja 0+1+1+0 42:34.1 +2:42.0
9. Anton Mihda  Ukraina 1+0+0+1 43:10.3 +3:18.2
10. Heikki Laitinen  Finlandia 0+0+0+0 43:13.3 +3:21.2
. ... ... ... ... ...
23. Mateusz Janik  Polska 1+1+1+0 45:20.4 +5:28.3
41. Rafał Penar  Polska 1+2+2+1 49:10.1 +9:18.0
44. Bartłomiej Filip  Polska 1+2+1+1 49:50.8 +9:58.7

Sprint

  • 28 stycznia, 13:00 CET
  • Źródło:[15]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Fabien Claude  Francja 0+0 24:26.4
Eduard Łatypow  Rosja 1+1 24:52.0 +25.6
Aleksandr Diediuchin  Rosja 0+0 24:58.8 +32.4
4. Aleksandr Powarnicyn  Rosja 0+2 25:00.4 +34.0
5. Rene Zahkna  Estonia 1+0 25:24.6 +58.2
6. Aristide Bègue  Francja 1+0 25:25.9 +59.5
7. Mateusz Janik  Polska 0+1 25:32.2 +1:05.8
8. Adam Václavík  Czechy 0+1 25:40.2 +1:13.8
9. Wiktor Trietjakow  Rosja 0+1 25:48.3 +1:21.9
10. Maksym Iwko  Ukraina 0+1 25:55.2 +1:28.8
. ... ... ... ... ...
20. Rafał Penar  Polska 1+1 27:08.2 +2:41.8
24. Bartłomiej Filip  Polska 1+0 27:23.4 +2:57.0

Bieg pościgowy

  • 1 lutego, 14:15 CET
  • Źródło:[16]
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Eduard Łatypow  Rosja 2+2+0+2 35:19.5
Rene Zahkna  Estonia 1+0+1+0 35:24.1 +4.6
Aleksandr Powarnicyn  Rosja 2+1+2+1 35:25.8 +6.3
4. Fabien Claude  Francja 0+0+4+3 35:47.5 +28.0
5. Maksym Iwko  Ukraina 0+0+2+0 36:02.2 +42.7
6. Aleksandr Diediuchin  Rosja 0+1+3+2 36:06.1 +46.6
7. Adam Václavík  Czechy 1+2+3+1 36:26.1 +1:06.6
8. Wiktor Trietjakow  Rosja 0+1+2+2 36:43.1 +1:23.6
9. Mateusz Janik  Polska 2+0+1+2 37:46.5 +2:27.0
10. Aristide Bègue  Francja 0+2+2+2 38:09.6 +2:50.1
. ... ... ... ... ...
33. Rafał Penar  Polska 1+3+5+2 43:15.9 +7:56.4
37. Bartłomiej Filip  Polska 0+1+2+1 43:41.2 +8:21.7

Sztafeta mieszana

  • 2 lutego, 11:00 CET
  • Źródło:[17]
Pozycja Zawodniczka Pudła Wynik Strata
 Rosja
Uljana Kajszewa
Witkorija Sliwko
Dmitrij Szamajew
Aleksandr Powarnicyn
0+3 1+6
0+1 0+1
0+2 0+2
0+0 0+0
0+0 1+3
1:15:24.0
 Francja
Emily Battendier
Léna Arnaud
Aristide Bègue
Fabien Claude
0+1 1+4
0+0 0+0
0+0 0+1
0+1 0+0
0+0 1+3
1:15:32.2 +8.2
 Ukraina
Anastasija Merkuszyna
Julija Żurawok
Maksym Iwko
Anton Mihda
0+4 0+3
0+0 0+1
0+0 0+0
0+1 0+2
0+3 0+0
1:16:03.8 +39.8
4.  Austria
Simone Kupfner
Julia Schwaiger
Felix Leitner
Stefan Mair
0+6 0+3
0+2 0+1
0+1 0+1
0+0 0+1
0+3 0+0
1:17:35.9 +2:11.9
5.  Estonia
Meril Beilmann
Tuuli Tomingas
Johan Talihärm
Rene Zahkna
0+5 3+10
0+1 0+2
0+0 1+3
0+3 0+2
0+1 2+3
1:20:01.4 +4:37.4
6.  Polska
Beata Lassak
Kinga Mitoraj
Rafał Penar
Mateusz Janik
0+6 3+10
0+2 2+3
0+1 1+3
0+1 0+1
0+2 0+3
1:20:24.6 +5:00.6
7.  Czechy
Nikola Bitnarová
Jessica Jislová
Ondřej Šantora
Adam Václavík
0+6 3+7
0+0 0+0
0+0 0+2
0+3 1+3
0+3 2+2
1:20:31.5 +5:07.5
8.  Kanada
Emily Dickson
Leilani tam von Burg
Arthur Roots
Matthew Hudec
0+3 3+9
0+1 0+3
0+0 2+3
0+1 0+0
0+1 1+3
1:22:03.9 +6:39.9
9.  Kazachstan
Arina Pantowa
Jelizawieta Bielczenko
Władisław Witienko
Władisław Miropolski
2+8 0+8
0+2 0+1
2+3 0+3
0+2 0+2
0+1 0+2
1:22:19.6 +6:55.6
10.  Korea Południowa
Ko Eun-jung
Jung Ju-mi
Kim Sang-rea
Choi Du-jin
0+6 0+6
0+0 0+1
0+2 0+2
0+1 0+1
0+3 0+2
1:23:32.6 +8:08.6

Przypisy

  1. Sebastian Krystek: Skład reprezentacji na Otepaa (pol.). biathlon.pl. [dostęp 22 stycznia 2015].
  2. Official Invitation 2015 Otepaa (ang.). otepaa.biathlon.ee. [dostęp 22 stycznia 2015].
  3. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Women 15 km Individual (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-01-29].
  4. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Women 7,5 km Sprint (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-01-31].
  5. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Women 10 km Pursuit (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-02-03].
  6. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Women 4x6 km Relay (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-02-03].
  7. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Men 20 km Individual (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-01-29].
  8. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Men 10 km Sprint (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-01-31].
  9. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Men 12.5 km Pursuit (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-02-03].
  10. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Men 4x7,5 km Relay (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-02-05].
  11. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Junior Women 12.5 km Individual (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-01-28].
  12. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Junior Women 7,5 km Sprint (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-01-28].
  13. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Junior Women 10 km Pursuit (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-02-05].
  14. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Junior Men 15 km Individual (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-01-28].
  15. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Junior Men 10 km Sprint (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-01-28].
  16. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Junior Men 12,5 km Pursuit (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-02-05].
  17. International Biathlon Union: IBU OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - Otepää (EST). Junior Mixed 2x6 + 2x7,5 km Relay (ang.). services.biathlonresults.com. [dostęp 2015-02-05].

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Europy w Biathlonie 2015
Listen to this article