Konkurencja |
1. miejsce |
Rezultat |
2. miejsce |
Rezultat |
3. miejsce |
Rezultat |
100 m |
Dariusz Kuć AZS-AWF Kraków | 10,21 |
Robert Kubaczyk AZS Poznań | 10,35 |
Mikołaj Lewański MKL Szczecin | 10,45 |
200 m[4] |
Dariusz Kuć AZS-AWF Kraków | 20,46w |
Kamil Kryński Podlasie Białystok | 21,01w |
Michał Bielczyk AZS-AWF Warszawa | 21,08w |
400 m |
Marcin Marciniszyn WKS Śląsk Wrocław | 45,96 |
Piotr Klimczak WKS Śląsk Wrocław | 46,05 |
Jan Ciepiela AZS-AWF Kraków | 46,13 |
800 m |
Adam Kszczot RKS Łódź | 1:47,88 |
Artur Ostrowski Olimpia Poznań | 1:49,69 |
Mateusz Podawca LKS Omega Kleszczów | 1:49,83 |
1500 m |
Kamil Zieliński Sporting Międzyzdroje | 3:50,51 |
Łukasz Parszczyński Polonia Warszawa | 3:50,75 |
Bartosz Nowicki WKS Śląsk Wrocław | 3:51,24 |
5000 m |
Artur Kozłowski MULKS MOS Sieradz | 13:46,66 |
Radosław Kłeczek WKS Śląsk Wrocław | 13:47,16 |
Łukasz Parszczyński Polonia Warszawa | 13:49,93 |
10 000 m[5] |
Marcin Chabowski WKS Flota Gdynia | 28:27,59 |
Henryk Szost WKS Grunwald Poznań | 28:31,90 |
Artur Kozłowski MULKS MOS Sieradz | 28:48,74 |
Półmaraton[6] |
Mariusz Giżyński Sporting Międzyzdroje | 1:04:21 |
Michał Smalec Podlasie Białystok | 1:04:42 |
Arkadiusz Sowa WKS Grunwald Poznań | 1:04:51 |
maraton[7] |
Radosław Dudycz KS GKS Kołczygłowy | 2:14:58 |
Mariusz Giżyński KB Sporting Międzyzdroje | 2:15:59 |
Maciej Miereczko LKS Vectra DGS Włocławek | 2:17:01 |
100 km[8] |
Andrzej Baran Finisz Kalisz | 7:27:31 |
Dariusz Cichorek Finisz Kalisz | 7:42:42 |
Dariusz Guzowski ULKS Talex Borzytuchom | 7:49:07 |
Bieg 24-godzinny[9][10] |
Waldemar Pędzich ALKS KURP Ostrołęka | 230 km 921 m |
August Jakubik TL „Pogoń” Ruda Śląska | 223 km 555 m |
Andrzej Urbaniak WKS „Zawisza” Bydgoszcz | 218 km 675 m |
3000 m z przeszk. |
Tomasz Szymkowiak LUKS Orkan Września | 8:27,76 |
Marcin Chabowski WKS Flota Gdynia | 8:31,81 |
Mateusz Demczyszak WKS Śląsk Wrocław | 8:34,15 |
110 m ppł |
Dominik Bochenek SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 13,73 |
Maciej Giza AZS-AWF Kraków | 14,31 |
Maciej Wojtkowski AZS-AWF Warszawa Krzysztof Radziszewski KKL Kielce | 14,32 |
400 m ppł |
Marek Plawgo Warszawianka | 50,39 |
Rafał Ostrowski AZS-AWF Katowice | 51,04 |
Radosław Czyż Wawel Kraków | 51,85 |
sztafeta 4 × 100 m |
AZS Poznań Jakub Adamski Robert Kubaczyk Błażej Tyburski Artur Zaczek | 40,22 |
AZS-AWF Warszawa Piotr Oganiaczyk Michał Bielczyk Jarosław Kulesza Michał Łukasiak | 40,40 |
AZS-AWF Kraków Jan Ciepiela Marcin Jurkiewicz Krzysztof Jabłoński Marcin Nowak | 40,50 |
sztafeta 4 × 400 m |
WKS Śląsk Wrocław Daniel Dąbrowski Łukasz Krawczuk Marcin Marciniszyn Piotr Klimczak | 3:07,95 |
AZS Łódź Jarosław Wasiak Sebastian Porządny Kamil Budziejewski Piotr Kędzia & AZS-AWF Kraków Piotr Dąbrowski Damian Dusiński Krzysztof Jabłoński Jan Ciepiela | 3:08,49 |
| |
Bieg przełajowy (ok. 4 km)[11] |
Marcin Błaziński WKS Grunwald Poznań | 12:04 |
Łukasz Skoczyński Budowlani Częstochowa | 12:12 |
Adam Matuła SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 12:18 |
Bieg przełajowy (ok. 10 km)[11] |
Mariusz Giżyński Sporting Międzyzdroje | 29:25 |
Henryk Szost WKS Grunwald Poznań | 29:42 |
Artur Kozłowski MULKS MOS Sieradz | 29:59 |
chód na 20 km |
Grzegorz Sudoł AZS-AWF Kraków | 1:21:49 |
Rafał Augustyn Sokół Mielec | 1:22:03 |
Artur Brzozowski Znicz Biłgoraj | 1:22:23 |
Chód na 50 km[12] |
Rafał Sikora AZS-AWF Kraków | 3:52:33 |
Łukasz Nowak AZS Poznań | 3:58:57 |
Maciej Rosiewicz UKS12 Kalisz | 4:00:23 |
Skok wzwyż |
Grzegorz Sposób Start Lublin | 2,31 |
Sylwester Bednarek RKS Łódź | 2,25 |
Robert Wolski MKLA Łęczyca | 2,22 |
Skok o tyczce |
Mateusz Didenkow SKLA Sopot | 5,50 |
Adam Kolasa Sporting Międzyzdroje | 5,40 |
Przemysław Czerwiński MKL Szczecin | 5,20 |
Skok w dal |
Michał Rosiak Vectra Włocławek | 7,58 |
Marcin Dudek AZS-AWF Biała Podlaska | 7,51 |
Mateusz Parlicki Płomień Sosnowiec | 7,50 |
Trójskok[13] |
Paweł Kruhlik AZS AWF Wrocław | 16,50 |
Karol Hoffmann MKS Aleksandrów Łódzki | 15,89 |
Wojciech Lewandowski AZS AWF Wrocław | 15,87 |
Pchnięcie kulą |
Tomasz Majewski AZS-AWF Warszawa | 21,17 |
Krzysztof Krzywosz Podlasie Białystok | 19,44 |
Dominik Zieliński WKS Flota Gdynia | 19,15 |
Rzut dyskiem |
Piotr Małachowski WKS Śląsk Wrocław | 64,15 |
Bartosz Ratajczak AZS Poznań | 60,55 |
Konrad Szuster MKS Start Lublin | 60,37 |
Rzut młotem |
Szymon Ziółkowski AZS Poznań | 77,11 |
Wojciech Kondratowicz Skra Warszawa | 72,07 |
Paweł Fajdek Agros Zamość | 70,86 |
Rzut oszczepem |
Adrian Markowski Osa Zgorzelec | 84,85 |
Igor Janik AZS-AWFiS Gdańsk | 77,53 |
Piotr Frąckiewicz ZLKL Zielona Góra | 76,45 |
dziesięciobój[14] |
Łukasz Płaczek SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 7266 pkt |
Krzysztof Plaskota AZS Politechnika Opolska Opole | 7195 pkt |
Jacek Nabożny AZS-AWF Wrocław | 7024 pkt |