Mistrzostwa Polski w Pływaniu na krótkim basenie 2011 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Mistrzostwa Polski w Pływaniu na krótkim basenie 2011.

Mistrzostwa Polski w Pływaniu na krótkim basenie 2011

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Mistrzostwa Polski w Pływaniu na krótkim basenie 2011 odbyły się w Poznaniu[1] w dniach 1518 grudnia 2011 roku[2].

Najwięcej medali zdobyła pływaczka AZS AWF Warszawa Karolina Szczepaniak – 8 (w tym pięć złotych), przed swoją koleżanką klubową Otylią Jędrzejczak – 7 (w tym pięć złotych)[3].

Medaliści

Mężczyźni

Konkurencja: Złoto: Czas Srebro: Czas Brąz: Czas
Styl dowolny
Mężczyźni 50 m Filip Wypych
Trójka Łódź
21,82 Kacper Majchrzak
KS Warta
22,13 Jakub Pasula
AZS AWF Warszawa
22,23
Mężczyźni 100 m Paweł Werner
MKS Juvenia Wrocław
47,53 Filip Wypych
Trójka Łódź
48,15 Kacper Majchrzak
KS Warta
48,36
Mężczyźni 200 m Paweł Werner
MKS Juvenia Wrocław
1.45,41 Radosław Bor
Korner Zielona Góra
1.46,70 Filip Bujoczek
WKS Śląsk Wrocław
1.47,24
Mężczyźni 400 m Michał Szuba
Śląsk Wrocław
3.46,88 Mateusz Sawrymowicz
MKP Szczecin
3.47,01 Filip Zaborowski
MKP Szczecin
3.48,57
Mężczyźni 800 m Mateusz Sawrymowicz
MKP Szczecin
7.44,80 Michał Szuba
Śląsk Wrocław
7.53,88 Krzysztof Pielowski
AZS UWM Olsztyn
7.53,92
Mężczyźni 1500 m Mateusz Sawrymowicz
MKP Szczecin
14.41,16 Michał Szuba
Śląsk Wrocław
15.05,09 Karol Zaczyński
AZS AWF Katowice
15.07,75
Styl grzbietowy
Mężczyźni 50 m Krzysztof Jankiewicz
Nawa Skierniewice
24,42 Jakub Jasiński
Korner Zielona Góra
24,50 Marcin Unold
AZS AWF Katowice
24,69
Mężczyźni 100 m Krzysztof Jankiewicz
Nawa Skierniewice
52,52 Jakub Jończyk
WKS Śląsk Wrocław
53,97 Mateusz Wysoczyński
Jordan Kraków
54,12
Mężczyźni 200 m Krzysztof Jankiewicz
Nawa Skierniewice
1.55,63 Mateusz Wysoczyński
Jordan Kraków
1.57,43 Adam Dubiel
MTP Lublinianka
1.57,95
Styl klasyczny
Mężczyźni 50 m Przemysław Gorczyca
AZS AWFiS Gdańsk
27,62 Filip Rowiński
UKS "G-8 Bielany’ Warszawa
27,68 Piotr Puciło
AZS UWM Olsztyn
27,77
Mężczyźni 100 m Filip Rowiński
UKS "G-8 Bielany’ Warszawa
1.00,17 Przemysław Gorczyca
AZS AWFiS Gdańsk
1.00,45 Dawid Szulich
Delfin Legionowo
1.00,55
Mężczyźni 200 m Sławomir Kuczko
AZS AWF Warszawa
2.07,85 Mateusz Pacholczyk
MTP Kormoran Olsztyn
2.10,94 Maciej Certa
AZS AWF Warszawa
2.12,03
Styl motylkowy
Mężczyźni 50 m Marcin Babuchowski
MKS "Trójka" Łódź
23,66 Maciej Lewandowski
KP MZOS Płock
23,67 Oskar Krupecki
MKP Szczecin
23,90
Mężczyźni 100 m Marcin Babuchowski
MKS "Trójka" Łódź
51,87 Oskar Krupecki
MKP Szczecin
52,85 Mateusz Andrzejczak
MKS Juvenia Wrocław
53,31
Mężczyźni 200 m Michał Poprawa
AZS AWF Katowice
1.55,89 Oskar Krupecki
MKP Szczecin
1.57,38 Piotr Łuczak
AZS AGH Kraków
1.57,67
Styl zmienny
Mężczyźni 100 m Jan Świtkowski
UKS Skarpa Lublin
55,08 Filip Wypych
MKS "Trójka" Łódź
55,46 Adam Plutecki
Korner Zielona Góra
55,89
Mężczyźni 400 m Łukasz Wójt
Polski Związek Pływacki
4.10,34 Jan Świtkowski
UKS Skarpa Lublin
4.15,76 Karol Zaczyński
AZS AWF Katowice
4.16,90
Sztafety
Styl dowolny
Mężczyźni 4 × 100 m AZS AWF Katowice 3.16,63 MKS Juvenia Wrocław 3.18,46 WKS Śląsk Wrocław 3.19,88
Mężczyźni 4 × 200 m AZS AWF Katowice 7.17,03 WKS Śląsk Wrocław 7.17,35 MKP Szczecin 7.19,23
Styl zmienny
Mężczyźni 4 × 50 m AZS AWF Katowice 1.39,28 Korner Zielona Góra 1.39,34 MKS Juvenia Wrocław 1.39,89
Mężczyźni 4 × 100 m AZS AWF Katowice 3.35,77 Korner Zielona Góra 3.38,74 WKS Śląsk Wrocław 3.40,89

Kobiety

Konkurencja: Złoto: Czas Srebro: Czas Brąz: Czas
Styl dowolny
Kobiety 50 m Aleksandra Urbańczyk
MKS "Trójka" Łódź
24,34 Katarzyna Wilk
AZS AWF Katowice
25,22 Anna Dowgiert
WKS Śląsk Wrocław
25,62
Kobiety 100 m Diana Sokołowska
MKS Juvenia Białystok
54,45
RPJun U15
Katarzyna Wilk
AZS AWF Katowice
54,59 Aleksandra Urbańczyk
MKS "Trójka" Łódź
54,87
Kobiety 200 m Otylia Jędrzejczak
AZS AWF Warszawa
1.57,44 Diana Sokołowska
MKS Juvenia Białystok
1.58,06 Karolina Szczepaniak
AZS AWF Warszawa
1.58,11
Kobiety 400 m Karolina Szczepaniak
AZS AWF Warszawa
4.06,45 Donata Kilijańska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
4.08,04 Aleksandra Bernat
KS Warta
4.12,66
Kobiety 800 m Donata Kilijańska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
8.34,38 Aleksandra Bernat
KS Warta
8.37,30 Joanna Zachoszcz
Słowianka Gorzów Wielkopolski
8.41,53
Kobiety 1500 m Donata Kilijańska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
16.25,22 Joanna Zachoszcz
Słowianka Gorzów Wielkopolski
16.32,48 Aleksandra Bernat
KS Warta
16.33,94
Styl grzbietowy
Kobiety 50 m Aleksandra Urbańczyk
MKS "Trójka" Łódź
26,76
RPSen
Klaudia Naziębło
MKS Juvenia Wrocław
27,87 Anna Porzelska
MKP "Słowianka" Gorzów Wielkopolski
28,30
Kobiety 100 m Alicja Tchórz
MKS Juvenia Wrocław
59,07 Klaudia Naziębło
MKS Juvenia Wrocław
1.00,29 Agnieszka Krzyżostaniak
MKP Szczecin
1.00,81
Kobiety 200 m Alicja Tchórz
MKS Juvenia Wrocław
2.07,59 Klaudia Naziębło
MKS Juvenia Wrocław
2.10,59 Ludwika Szynal
UKS Skarpa Lublin
2.10,67
Styl klasyczny
Kobiety 50 m Karolina Szczepaniak
AZS AWF Warszawa
31,56 Ewa Ścieszko
AZS-UŁPŁ Łódź
31,70 Dominika Sztandera
AZS UWM Olsztyn
31,91
Kobiety 100 m Weronika Paluszek
Śląsk Wrocław
1.08,67 Paulina Zachoszcz
Słowianka Gorzów Wielkopolski
1.09,37 Dominika Sztandera
AZS UWM Olsztyn
1.09,53
Kobiety 200 m Weronika Paluszek
Śląsk Wrocław
2.26,68 Paulina Zachoszcz
Słowianka Gorzów Wielkopolski
2.26,71 Agnieszka Ostrowska
AZS PWSZ Racibórz
2.28,01
Styl motylkowy
Kobiety 50 m Anna Dowgiert
WKS Śląsk Wrocław
26,34 Sara Skrzydło
WKS Śląsk Wrocław
27,67 Katarzyna Staszkiewicz
WKS Śląsk Wrocław
27,72
Kobiety 100 m Otylia Jędrzejczak
AZS AWF Warszawa
58,18 Diana Sokołowska
MKS Juvenia Białystok
1.00,45 Anna Dowgiert
WKS Śląsk Wrocław
1.00,47
Kobiety 200 m Otylia Jędrzejczak
AZS AWF Warszawa
2.07,08 Oriana Kowalińska
Kormoran Olsztyn
2.12,23 Paulina Sikora
Unia Oświęcim
2.12,34
Styl zmienny
Kobiety 100 m Alicja Tchórz
Juvenia Wrocław
1.00,94 Karolina Urbańska
AZS AWFiS Gdańsk
1.02,53 Katarzyna Staszkiewicz
WKS Śląsk Wrocław
1.03,40
Kobiety 200 m Alicja Tchórz
Juvenia Wrocław
2.12,78 Karolina Urbańska
AZS AWFiS Gdańsk
2.15,08 Anna Kozłowska
MUKS Piętnastka Bydgoszcz
2.15,15
Kobiety 400 m Karolina Szczepaniak
AZS AWF Warszawa
4.38,89 Paula Żukowska
Zryw Opole
4.44,66 Karolina Urbańska
AZS AWFiS Gdańsk
4.46,15
Sztafety
Styl dowolny
Kobiety 4 × 100 m AZS AWF Warszawa 3.44,44
RPSen
WKS Śląsk Wrocław 3.46,33 Zryw Opole 3.48,91
Kobiety 4 × 200 m AZS AWF Warszawa 8.07,26
RPSen
Zryw Opole 8.15,86 AZS AWF Katowice 8.15,98
Styl zmienny
Kobiety 4 × 50 m WKS Śląsk Wrocław 1.51,78
RPSen
AZS AWF Warszawa 1.55,46 Unia Oświęcim 1.55,57
Kobiety 4 × 100 m WKS Śląsk Wrocław 4.08,45 MKP "Słowianka’ Gorzów Wielkopolski 4.11,49 AZS AWF Warszawa 4.11,56

Przypisy

  1. MP w pływaniu: MP w pływaniu: Debiut Term Maltańskich (pol.). sportowefakty.pl. [dostęp 16 grudnia 2011].
  2. MP w pływaniu: Program zawodów i wyniki (pol.). sportowefakty.pl. [dostęp 16 grudnia 2011].
  3. MP w pływaniu: 39 rekordów, siedem medali Jędrzejczak (pol.). sportowefakty.pl. [dostęp 19 grudnia 2011].
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Mistrzostwa Polski w Pływaniu na krótkim basenie 2011
Listen to this article