Noram Cup w biegach narciarskich 2010/2011
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
Noram Cup w biegach narciarskich 2010/2011 – kolejna edycja tego cyklu zawodów, zaliczana do Pucharu Kontynentalnego.
Szybkie fakty Data, Miejsce rozpoczęcia ...
| |||
Data |
11 grudnia 2010 - 13 lutego 2011 | ||
---|---|---|---|
Miejsce rozpoczęcia | |||
Miejsce zakończenia | |||
Organizator | |||
Liczba konkurencji |
17 | ||
Zwycięzcy | |||
Generalna |
Zamknij
Kalendarz i wyniki
Więcej informacji Lp, Data ...
Lp | Data | Miejscowość | Dystans | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 11 grudnia 2010 | Sovereign Lake | Sprint s. klasyczny | Perianne Jones | Sadie Maubet Bjornsen | Jennie Bender |
2. | 12 grudnia 2010 | Sovereign Lake | 10 km s. dowolnym | Holly Brooks | Caitlin Compton | Brooke Gosling |
3. | 17 grudnia 2010 | Black Jack Ski Club | Sprint s. dowolnym | Sadie Maubet Bjornsen | Perianne Jones | Holly Brooks |
4. | 18 grudnia 2010 | Black Jack Ski Club | 5 km s. dowolny | Holly Brooks | Jessica Diggins | Caitlin Compton |
5. | 19 grudnia 2010 | Black Jack Ski Club | 10 km s. klasyczny | Jessica Diggins | Morgan Smyth | Sadie Maubet Bjornsen |
6. | 6 stycznia 2011 | Lappe Nordic | 7,5+7,5 km bieg łączony | Daria Gaiazova | Brooke Gosling | Perianne Jones |
7. | 8 stycznia 2011 | Lappe Nordic | Sprint s. klasycznym | Daria Gaiazova | Perianne Jones | Alysson Marshall |
8. | 9 stycznia 2011 | Lappe Nordic | 10 km s. dowolnym | Perianne Jones | Daria Gaiazova | Brooke Gosling |
9. | 28 stycznia 2011 | Parc National du Mont-Orford | 3 km s. klasyczny | Michelle Workun-Hill | Brittany Webster | Camille Pepin |
10. | 29 stycznia 2011 | Parc du Mont-Orford | 7,5 s. klasycznym | Elizabeth Stephen | Brittany Webster | Michelle Workun-Hill |
11. | 30 stycznia 2011 | Parc du Mont-Orford | 15 km s. dowolny | Elizabeth Stephen | Alana Thomas | Brittany Webster |
12. | 4 lutego 2011 | Telemark SC | Sprint s. dowolny | Perianne Jones | Sarah Daitch | Andrea Dupont |
13. | 5 lutego 2011 | Telemark SC | 3 km s. klasycznym | Perianne Jones | Andrea Dupont | Sarah Daitch |
14. | 6 lutego 2011 | Telemark SC | 10 km s. dowolnym | Perianne Jones | Maya MacIsaac-Jones | Rebecca Reid |
15. | 11 lutego 2011 | Nakkertok | 3 km s. dowolnym | Emily Nishikawa | Heidi Widmer | Alysson Marshall |
16. | 12 lutego 2011 | Nakkertok | Sprint s. dowolnym | Emily Nishikawa | Heidi Widmer | Erin Tribe |
17. | 13 lutego 2011 | Nakkertok | 15 km s. klasycznym | Emily Nishikawa | Sarah Daitch | Alysson Marshall |
Noram Cup – klasyfikacja końcowa | Perianne Jones | Emily Nishikawa | Brittany Webster |
Zamknij
Klasyfikacja generalna
Więcej informacji Lp., Zawodnik ...
Lp. | Zawodnik | Punkty |
---|---|---|
1. | Perianne Jones | 836 |
2. | Emily Nishikawa | 635 |
3. | Brittany Webster | 631 |
4. | Sarah Daitch | 580 |
5. | Alysson Marshall | 538 |
6. | Andrea Dupont | 511 |
7. | Alana Thomas | 480 |
8. | Daria Gaiazova | 460 |
9. | Jessica Diggins | 431 |
10. | Brooke Gosling | 418 |
Zamknij
Kalendarz i wyniki
Więcej informacji Lp, Data ...
Lp | Data | Miejscowość | Dystans | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 11 grudnia 2010 | Sovereign Lake | Sprint s. klasyczny | Drew Goldsack | Frédéric Touchette | Graham Nishikawa |
2. | 12 grudnia 2010 | Sovereign Lake | 15 km s. dowolnym | Lars Flora | Graham Nishikawa | Brian Gregg |
3. | 17 grudnia 2010 | Black Jack Ski Club | Sprint s. dowolnym | Stefan Kuhn | Drew Goldsack | George Grey |
4. | 18 grudnia 2010 | Black Jack Ski Club | 10 km s. dowolny | Lars Flora | George Grey | Drew Goldsack |
5. | 19 grudnia 2010 | Black Jack Ski Club | 15 km s. klasyczny | Stefan Kuhn | Graeme Killick | George Grey |
6. | 6 stycznia 2011 | Lappe Nordic | 15+15 km bieg łączony | George Grey | Graham Nishikawa | Drew Goldsack |
7. | 8 stycznia 2011 | Lappe Nordic | Sprint s. klasycznym | Brent McMurtry | Stefan Kuhn | Jesse Cockney |
8. | 9 stycznia 2011 | Lappe Nordic | 15 km s. dowolnym | George Grey | Graham Nishikawa | Michael Somppi |
9. | 28 stycznia 2011 | Parc National du Mont-Orford | 4 km s. klasyczny | Graham Nishikawa | Stefan Kuhn | Tim Reynolds |
10. | 29 stycznia 2011 | Parc du Mont-Orford | 10 s. klasycznym | Graham Nishikawa | Drew Goldsack | Stefan Kuhn |
11. | 30 stycznia 2011 | Parc du Mont-Orford | 20 km s. dowolny | Graham Nishikawa | Pate Neumann | Drew Goldsack |
12. | 4 lutego 2011 | Telemark SC | Sprint s. dowolny | Drew Goldsack | Matthew Wylie | Stefan Kuhn |
13. | 5 lutego 2011 | Telemark SC | 3,5 km s. klasycznym | Stefan Kuhn | Drew Goldsack | Graham Nishikawa |
14. | 6 lutego 2011 | Telemark SC | 15 km s. dowolnym | George Grey | Graham Nishikawa | Drew Goldsack |
15. | 11 lutego 2011 | Nakkertok | 3,3 km s. dowolnym | Graham Nishikawa | Kevin Sandau | Tim Reynolds |
16. | 12 lutego 2011 | Nakkertok | Sprint s. dowolnym | Jesse Cockney | Graham Nishikawa | Tim Reynolds |
17. | 13 lutego 2011 | Nakkertok | 30 km s. klasycznym | Graham Nishikawa | Kevin Sandau | Michael Somppi |
Noram Cup – klasyfikacja końcowa | Graham Nishikawa | Drew Goldsack | George Grey |
Zamknij
Klasyfikacja generalna
Więcej informacji Lp., Zawodnik ...
Lp. | Zawodnik | Punkty |
---|---|---|
1. | Graham Nishikawa | 1032 |
2. | Drew Goldsack | 878 |
3. | George Grey | 844 |
4. | Stefan Kuhn | 816 |
5. | Kevin Sandau | 593 |
6. | Pate Neumann | 551 |
7. | Jesse Cockney | 536 |
8. | Graeme Killick | 469 |
9. | Michael Somppi | 463 |
10. | Erik Carleton | 398 |
Zamknij
- Wyniki zawodów. data.fis-ski.com. [dostęp 2018-01-24]. (ang.).
- Klasyfikacja generalna kobiet. data.fis-ski.com. [dostęp 2018-01-24]. (ang.).
- Klasyfikacja generalna mężczyzn. data.fis-ski.com. [dostęp 2018-01-24]. (ang.).