Okręgowe rozgrywki w piłce nożnej woj. warmińsko-mazurskiego (2001/2002)
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
Drużyny z województwa warmińsko-mazurskiego występujące w ligach centralnych i makroregionalnych:
- I liga – Stomil Olsztyn
- II liga – brak
- III liga – Polonia Lidzbark Warmiński
Więcej informacji Poz., Klub ...
Poz. | Klub | M | Pkt. | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Polonia Olimpia Elbląg | 32 | 74 | 75-23 |
2 | Granica Kętrzyn | 32 | 61 | 61-31 |
3 | Czarni Małdyty | 32 | 54 | 48-33 |
4 | Stomil II Olsztyn | 32 | 53 | 60-40 |
5 | Mrągowia Mrągowo | 32 | 50 | 51-32 |
6 | Motor Lubawa | 32 | 49 | 51-54 |
7 | Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 32 | 47 | 61-48 |
8 | Jeziorak Iława | 32 | 46 | 47-32 |
9 | Błękitni Orneta | 32 | 46 | 50-43 |
10 | Polonia Pasłęk | 32 | 45 | 44-35 |
11 | Orlęta Reszel | 32 | 43 | 45-40 |
12 | Start Nidzica | 32 | 36 | 38-49 |
13 | Płomień Znicz Biała Piska | 32 | 36 | 42-57 |
14 | Olimpia Olsztynek | 32 | 34 | 39-52 |
15 | Warfama Dobre Miasto | 32 | 32 | 29-55 |
16 | Victoria Bartoszyce | 32 | 18 | 24-92 |
17 | Mazur Pisz | 32 | 17 | 16-65 |
Zamknij
- Zatoka Braniewo wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.
grupa I
Więcej informacji Poz., Klub ...
Poz. | Klub | M | Pkt. | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Mazur Ełk | 30 | 68 | 82-42 |
2 | Tęcza Biskupiec | 30 | 64 | 89-39 |
3 | MKS Szczytno | 30 | 58 | 61-28 |
4 | Granica Bezledy | 30 | 51 | 78-55 |
5 | Jurand Barciany | 30 | 50 | 59-51 |
6 | Łyna Sępopol | 30 | 49 | 56-40 |
7 | MKS Korsze | 30 | 48 | 58-46 |
8 | Pisa Barczewo | 30 | 47 | 46-36 |
9 | Mamry Giżycko | 30 | 41 | 46-50 |
10 | Olimpia Miłki | 30 | 34 | 33-42 |
11 | Cresovia Górowo Iławeckie | 30 | 33 | 49-71 |
12 | Błękitni Pasym | 30 | 32 | 54-66 |
13 | Rominta Gołdap | 30 | 30 | 51-68 |
14 | Pogoń Ryn | 30 | 30 | 43-95 |
15 | Vęgoria Węgorzewo | 30 | 25 | 31-66 |
16 | Czarni Olecko | 30 | 22 | 36-77 |
Zamknij
grupa II
Więcej informacji Poz., Klub ...
Poz. | Klub |
---|---|
1 | Start Działdowo |
2 | Sokół Ostróda |
3 | Zamek Kurzętnik |
4 | Huragan Morąg |
5 | LZS Lubomino-Wilczkowo (b) |
6 | Zalew Frombork |
7 | MGKS Tolkmicko |
8 | Iskra Narzym |
9 | Warmia Olsztyn |
10 | GKS LZS Iława |
11 | Drwęca Samborowo |
12 | Syrena Młynary |
13 | GKS Wikielec (b) |
14 | Olimpia Kisielice |
15 | Ewingi Zalewo |
16 | Orzeł Janowiec Kościelny (b) |
Zamknij
Vęgoria Węgorzewo spadła do klasy A
grupa I
- awans: Reduta Bisztynek
- spadek: Pogoń Banie Mazurskie
grupa II
- awans: Wałsza Pieniężno
- spadek: Danpol Knopin
grupa III
- awans: Warmiak Łukta
- spadek: LZS Gryf Platyny
grupa IV
- awans: Grunwald Frygnowo
- spadek: brak
grupa I
- awans: Płomień Ełk
grupa II
- awans: Błękitni II Orneta
grupa III
- awans: Zjednoczeni Lipinki
grupa IV
- awans: Strażak Gryźliny
grupa V
- awans: ITR Iława
grupa VI
- awans: LZS Smolajny
Mlexer Elbląg, GSZS Rybno, Agat Jegłownik, Antares Zajezierze Małdyty, Dąbrowa Elbląg, Błękitni II Orneta, ZKS Kamińsk, Płomień Ełk, Zjednoczeni Lipinki, Tempo Wipsowo, Orzeł Stare Juchy, ITR 2000 Iława, Liga Pakosze, Ossa Biskupiec Pomorski
Chrobry Elbląg, Polonia II Koncajs Lidzbark Warmiński, Orzeł Mortęgi, Gronowo Różyń, Nida Ruciane-Nida, Rol-Met Jamielnik, Dąbrowa Elbląg, Huragan Olszewo
- Kormoran Ruszkowo (spadkowicz z klasy okręgowej) zgłosił się do klasy B
- Koncajs Kraszewo przystąpił do rozgrywek klasy A jako Polonia II Koncajs Lidzbark Warmiński
- Mlexer Elbląg został dopuszczony od razu do klasy A
- po sezonie Szeląg Zwierzewo i Kormoran Ostrowin połączyły się, tworząc Kormoran Zwierzewo