Peru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Peru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016.

Peru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Peru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016
Peru
Kod MKOl PER
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016
Rio de Janeiro
Chorąży Francisco Boza
Liczba zawodników 29 w 25 konkurencjach w 11 dyscyplinach
Medale Złoto
0
Srebro
0
Brąz
0
Razem
0

Peru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016, które odbyły się w Rio de Janeiro reprezentowało 29 zawodników - 17 mężczyzn i 12 kobiet.

Był to osiemnasty start reprezentacji Peru na letnich igrzyskach olimpijskich.

Reprezentanci

Gimnastyka

Gimnastyka sportowa

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Ariana Orrego ćwiczenia wolne 13,166 54. NQ

Jeździectwo

Skoki przez przeszkody

Zawodnik Koń Konkurencja Kwalifikacje Finał Razem
Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda A Runda B
Kary Miejsce Kary Łącznie Miejsce Kary Łącznie Miejsce Kary Miejsce Kary Łącznie Miejsce Kary Miejsce
Alonso Valdéz Chief indywidualnie 6 50. Q 16 22 56. NQ

Judo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repasaż Finał/BM
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Juan Postigos do 60 kg BYE Azerbejdżan Səfərov
P000-011
NQ

Lekkoatletyka

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
David Torrence 5000 m 13:23,20 NR 10 q 13:43,12 15.
Luis Ostos 10000 m 28:02,03 21.
Paolo Yurivilca chód na 20 km 1:24,48 41.
Luis Henry Campos chód na 50 km DNF
Pavel Chihuán 4:32:37 48.
Raúl Machacuay maraton 2:18:00 45.
Christian Pacheco 2:18:41 52.
Raúl Pacheco 2:20:13 66.
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Arturo Chávez skok wzwyż 2,22 29. NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Finał
Wynik Miejsce
Kimberly García chód na 20 km 1:32:09 14.
Jessica Hancco 1:39:08 51.
Jovana de la Cruz maraton 2:35:49 36.
Inés Melchor DNF
Gladys Tejeda 2:29:55 15.

Pływanie

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Nicholas Magana 100 m stylem dowolnym 51,53 53. NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Andrea Cedrón 200 m stylem dowolnym 2:05,33 39. NQ

Podnoszenie ciężarów

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Hernán Viera do 105 kg 151 kg 16. 200 kg 14. 351 kg 13.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Fiorella Cueva do 53 kg 65 kg 12. 88 kg 11. 153 kg 11.

Strzelectwo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Półfinał Finał
Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce
Francisco Boza trap 109 28. NQ
Marko Carrillo pistolet pneumatyczny 10 m 566 43. NQ
pistolet szybkostrzelny 25 m 557 24. NQ
pistolet dowolny 50 m 536 35. NQ

Taekwondo

Kobiety
Zawodniczka Konkurencja 1/16 Ćwierćfinał Półfinał Repasaż Finał/BM
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Pozycja
Julissa Diez - 49 kg Korea Południowa Kim
P 2-10
NQ Tajlandia Wongpattanakit
P 2-4
NQ 7.

Wioślarstwo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Repasaże Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Renzo León García jedynka 7:21,04 4. R 7:25,55 2. QF 7:30,91 6. S C/D 7:37,34 5. FD 7:02,28 2. 20.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Repasaże Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Camila Valle jedynka 9:30,60 5. R 8:32,66 6. S E/F BYE 9:11,91 4. FF 9:18,24 1. 31.

Zapasy

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repasaż 1 Repasaż 2 Finał/BM
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Miejsce
Janet Sobero - 58 kg BYE Kolumbia Rentería
P 1-3
NQ 18.

Żeglarstwo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 M
Stefano Peschiera Laser 37. 40. 16. 16. 28. 22. 21. 27. 35. DNF NQ 242 31.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 M
Paloma Schmidt Laser radial 31. 26. 29. 27 29. 30. 18. 32 30. 29. NQ 248 31.
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Peru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016
Listen to this article