For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for PlusLiga Kobiet (2011/2012).

PlusLiga Kobiet (2011/2012)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

PlusLiga Kobiet 2011/2012
2010/2011 2012/2013
Szczegóły
Państwo

 Polska

Organizator

PLPS SA

Edycja

7.

Liczba zespołów

10

Termin

11.10.2011 – 27.03.2012

Liczba obiektów sportowych

10 (w 10 miejscowościach)

Zwycięzca

Atom Trefl Sopot

PlusLiga Kobiet 2011/2012 – organizowane przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej SA (PLPS SA) zmagania najwyższej w hierarchii klasy żeńskich ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce, będących jednocześnie najwyższym szczeblem centralnym (I poziom ligowy). Toczone systemem kołowym z fazą play-off i play-out na zakończenie sezonu i przeznaczone dla 10 najlepszych polskich klubów piłki siatkowej. 76. edycja rozgrywek o tytuł Mistrzyń Polski, po raz 7. prowadzona w formie ligi zawodowej.

System rozgrywek

W fazie zasadniczej 10 zespołów rozegrało mecze system każdy z każdym, mecz i rewanż. Do fazy play-off przeszło 8 najlepszych drużyn, które rywalizowały systemem drabinkowym (ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce i finał do trzech zwycięstw, a mecze o miejsca 5-8 do dwóch zwycięstw).

Drużyny uczestniczące

Zawodniczki Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Atomu Trefl Sopot w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Atomu Trefl Sopot w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Impelu Gwardii Wrocław w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Impelu Gwardii Wrocław w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Organiki Budowlani Łódź w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Organiki Budowlani Łódź w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Stali Mielec w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Stali Mielec w sezonie 2011/2012
Zawodniczki AZS-u Białystok w sezonie 2011/2012
Zawodniczki AZS-u Białystok w sezonie 2011/2012
Zawodniczki PTPS-u Piła w sezonie 2011/2012
Zawodniczki PTPS-u Piła w sezonie 2011/2012

Rozgrywki

Faza zasadnicza

Mecz ligowy 8 kolejki Pałac Bydgoszcz i Atom Trefl Sopot, 26.11.2011
Hala Łuczniczka Pałac Bydg -Trefl Sopot 26-11-11 h.jpg
Hala Łuczniczka Pałac Bydg -Trefl Sopot 26-11-11 g.jpg
Hala Łuczniczka Pałac Bydg -Trefl Sopot 26-11-11 e.jpg
Hala Łuczniczka Pałac Bydg -Trefl Sopot 26-11-11 a.jpg
Hala Łuczniczka Pałac Bydg -Trefl Sopot 26-11-11 b.jpg

Tabela wyników

Lp. Gospodarz \ Gość1 MUS SOP DĄB BIE BYD PIŁ ŁÓD WRO BIA MIE
1 Muszynianka Fakro Muszyna - 3:0 2:3 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0
2 Atom Trefl Sopot 1:3 - 3:0 3:1 3:2 3:0 3:1 3:0 3:2 3:1
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 1:3 - 3:0 3:2 3:0 3:1 3:1 3:0 1:3
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 3:0 3:1 - 3:1 3:2 3:1 3:2 3:1 3:1
5 KS Pałac Bydgoszcz 2:3 0:3 1:3 1:3 - 3:0 3:2 3:0 3:0 0:3
6 PTPS Piła 3:1 0:3 3:0 2:3 3:2 - 2:3 3:2 2:3 3:0
7 Organika Budowlani Łódź 1:3 1:3 1:3 3:0 2:3 3:0 - 3:0 3:1 3:0
8 Impel Gwardia Wrocław 0:3 1:3 3:1 2:3 1:3 3:1 3:0 - 3:0 3:2
9 AZS Białystok 0:3 0:3 0:3 3:2 0:3 0:3 3:0 3:2 - 3:0
10 Stal Mielec 0:3 1:3 1:3 1:3 0:3 2:3 2:3 0:3 3:2 -

Źródło: http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2011-2012/plusliga-kobiet/runda-zasadnicza/all
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki

1. kolejka
11.10.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:20, 25:11, 25:15) Budowlani Łódź
12.10.2011 PTPS Piła 3:1 (25:19, 18:25, 25:23, 25:20) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
12.10.2011 AZS Białystok 0:3 (15:25, 24:26, 25:27) Atom Trefl Sopot
12.10.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 25:27, 28:26, 25:21) Stal Mielec
12.10.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 21:25, 25:20, 13:25, 15:9) Pałac Bydgoszcz
2. kolejka
15.10.2011 AZS Białystok 3:2 (25:20, 21:25, 20:25, 25:15, 20:18) BKS Aluprof Bielsko-Biała
15.10.2011 PTPS Piła 2:3 (25:14, 25:11, 23:25, 15:25, 6:15) Budowlani Łódź
16.10.2011 Stal Mielec 1:3 (13:25, 24:26, 25:22, 23:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
16.10.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:21, 25:23, 25:21) Atom Trefl Sopot
17.10.2011 Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:18, 25:15) Impel Gwardia Wrocław
3. kolejka
19.10.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 26:24, 25:23) AZS Białystok
19.10.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:2 (25:15, 21:25, 27:29, 25:23, 18:16) Stal Mielec
19.10.2011 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:12, 25:19, 25:21) PTPS Piła
19.10.2011 Budowlani Łódź 2:3 (21:25, 19:25, 25:23, 25:14, 14:16) Pałac Bydgoszcz
19.10.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 25:20, 16:25, 19:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
4. kolejka
22.10.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 2:3 (25:23, 15:25, 25:15, 23:25, 13:15) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
22.10.2011 AZS Białystok 3:2 (23:25, 22:25, 25:17, 25:23, 19:17) Impel Gwardia Wrocław
22.10.2011 PTPS Piła 3:2 (13:25, 25:14, 25:19, 22:25, 15:13) Pałac Bydgoszcz
23.10.2011 Atom Trefl Sopot 3:1 (16:25, 25:20, 25:19, 25:16) BKS Aluprof Bielsko-Biała
24.10.2011 Stal Mielec 2:3 (25:23, 25:18, 25:27, 18:25, 11:15) Budowlani Łódź
5. kolejka
25.10.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:17, 25:14, 25:21) Impel Gwardia Wrocław
26.10.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (26:24, 24:26, 12:25, 25:16, 15:12) PTPS Piła
26.10.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 18:25, 22:25, 19:25) Atom Trefl Sopot
27.10.2011 Pałac Bydgoszcz 0:3 (22:25, 15:25, 21:25) Stal Mielec
27.10.2011 Budowlani Łódź 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:15) AZS Białystok
6. kolejka
18.11.2011 AZS Białystok 0:3 (21:25, 13:25, 20:25) Pałac Bydgoszcz
19.11.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:21, 25:13, 25:20) Budowlani Łódź
20.11.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 16:25, 25:22, 25:18) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
21.11.2011 PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:22, 25:11) Stal Mielec
5.12.2011 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:19, 25:13, 25:20) Impel Gwardia Wrocław
7. kolejka
23.11.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:13, 25:10) PTPS Piła
23.11.2011 Budowlani Łódź 1:3 (18:25, 19:25, 27:25, 17:25) Atom Trefl Sopot
23.11.2011 Pałac Bydgoszcz 2:3 (20:25, 25:16, 25:18, 15:25, 11:15) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
23.11.2011 Impel Gwardia Wrocław 2:3 (15:25, 19:25, 25:17, 25:23, 13:15) BKS Aluprof Bielsko-Biała
30.11.2011 Stal Mielec 3:2 (24:26, 25:23, 25:22, 11:25, 15:8) AZS Białystok
8. kolejka
25.11.2011 PTPS Piła 2:3 (25:13, 14:25, 25:14, 22:25, 11:15) AZS Białystok
26.11.2011 Pałac Bydgoszcz 0:3 (16:25, 23:25, 18:25) Atom Trefl Sopot
26.11.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (21:25, 25:14, 25:10, 25:17) Impel Gwardia Wrocław
26.11.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:15, 25:13, 25:20) Stal Mielec
27.11.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 28:30, 26:24, 25:17) Budowlani Łódź
9. kolejka
2.12.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:1 (19:25, 25:23, 25:9, 26:24) PTPS Piła
3.12.2011 Atom Trefl Sopot 3:1 (15:25, 25:14, 25:15, 25:15) Stal Mielec
4.12.2011 AZS Białystok 0:3 (22:25, 15:25, 19:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
5.12.2011 Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 18:25, 11:25, 22:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
14.12.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 20:25, 25:21, 25:20) Pałac Bydgoszcz
10. kolejka
10.12.2011 Pałac Bydgoszcz 1:3 (14:25, 21:25, 25:23, 18:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
10.12.2011 Stal Mielec 1:3 (16:25, 25:22, 18:25, 21:25) BKS Aluprof Bielsko-Biała
10.12.2011 Atom Trefl Sopot 3:2 (21:25, 22:25, 25:5, 25:22, 15:13) AZS Białystok
11.12.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:22, 25:18, 25:14) PTPS Piła
12.12.2011 Budowlani Łódź 3:0 (26:24, 25:18, 25:23) Impel Gwardia Wrocław
11. kolejka
17.12.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:19, 20:25, 21:25, 21:25) Stal Mielec
17.12.2011 Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:17, 26:24) PTPS Piła
17.12.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 25:19, 16:25, 25:15) AZS Białystok
18.12.2011 Atom Trefl Sopot 1:3 (17:25, 25:16, 13:25, 22:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
19.12.2011 Impel Gwardia Wrocław 1:3 (25:16, 21:25, 21:25, 23:25) Pałac Bydgoszcz
12. kolejka
29.12.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (27:25, 25:21, 26:24) BKS Aluprof Bielsko-Biała
29.12.2011 PTPS Piła 0:3 (23:25, 15:25, 14:25) Atom Trefl Sopot
29.12.2011 AZS Białystok 0:3 (18:25, 21:25, 21:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
29.12.2011 Stal Mielec 0:3 (22:25, 22:25, 13:25) Impel Gwardia Wrocław
30.12.2011 Pałac Bydgoszcz 3:2 (21:25, 17:25, 25:23, 25:19, 15:11) Budowlani Łódź
13. kolejka
4.01.2012 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (26:24, 25:20, 25:22) Atom Trefl Sopot
4.01.2012 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:20, 25:19) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
4.01.2012 Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:16) Stal Mielec
4.01.2012 Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:20, 25:21) PTPS Piła
4.01.2012 Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:20, 25:17, 25:18) AZS Białystok
14. kolejka
7.01.2012 Impel Gwardia Wrocław 0:3 (13:25, 25:27, 21:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
7.01.2012 PTPS Piła 2:3 (26:28, 25:19, 18:25, 25:15, 12:15) BKS Aluprof Bielsko-Biała
7.01.2012 AZS Białystok 3:0 (25:13, 25:16, 25:20) Budowlani Łódź
8.01.2012 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:18, 25:21) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
9.01.2012 Stal Mielec 0:3 (18:25, 19:25, 17:25) Pałac Bydgoszcz
15. kolejka
14.01.2012 Stal Mielec 2:3 (24:26, 22:25, 25:21, 25:18, 5:15) PTPS Piła
14.01.2012 Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:17, 25:23) AZS Białystok
14.01.2012 Budowlani Łódź 1:3 (21:25, 27:25, 18:25, 19:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
14.01.2012 Impel Gwardia Wrocław 1:3 (27:25, 24:26, 23:25, 22:25) Atom Trefl Sopot
15.01.2012 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (28:26, 25:23, 25:19) BKS Aluprof Bielsko-Biała
16. kolejka
21.01.2012 PTPS Piła 3:0 (25:23, 25:22, 25:23) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
21.01.2012 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:17, 25:13, 25:17) Pałac Bydgoszcz
21.01.2012 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (16:25, 25:18, 25:21, 17:25, 15:11) Impel Gwardia Wrocław
21.01.2012 Atom Trefl Sopot 3:1 (24:26, 25:20, 25:14, 25:18) Budowlani Łódź
21.01.2012 AZS Białystok 3:0 (25:23, 25:14, 25:20) Stal Mielec
17. kolejka
4.02.2012 Stal Mielec 0:3 (13:25, 20:25, 19:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
4.02.2012 Impel Gwardia Wrocław 3:1 (25:20, 22:25, 25:15, 25:23) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
5.02.2012 Budowlani Łódź 3:0 (25:20, 25:18, 25:22) BKS Aluprof Bielsko-Biała
5.02.2012 Atom Trefl Sopot 3:2 (23:25, 25:19, 25:16, 23:25, 15:10) Pałac Bydgoszcz
6.02.2012 AZS Białystok 0:3 (17:25, 17:25, 21:25) PTPS Piła
18. kolejka
11.02.2012 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:22) Budowlani Łódź
11.02.2012 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:18, 26:24, 25:18) AZS Białystok
11.02.2012 PTPS Piła 3:2 (25:14, 25:16, 16:25, 21:25, 15:9) Impel Gwardia Wrocław
12.02.2012 Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:21, 21:25, 26:28, 18:25) BKS Aluprof Bielsko-Biała
12.02.2012 Stal Mielec 1:3 (15:25, 25:21, 12:25, 19:25) Atom Trefl Sopot

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M W P 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 wyg. prz. stos. zdob. str. stos.
1 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 45 18 15 3 11 3 1 1 1 1 48 14 3.43 1461 1221 1.2
2 Atom Trefl Sopot 43 18 15 3 6 7 2 0 1 2 46 20 2.3 1555 1317 1.18
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 34 18 12 6 5 5 2 0 4 2 40 27 1.48 1527 1411 1.08
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 33 18 12 6 1 7 4 1 2 3 40 33 1.21 1619 1605 1.01
5 KS Pałac Bydgoszcz 26 18 8 10 5 1 2 4 3 3 35 35 1 1480 1496 0.99
6 PTPS Piła 22 18 7 11 3 1 3 4 1 6 30 40 0.75 1414 1478 0.96
7 Organika Budowlani Łódź 21 18 7 11 4 1 2 2 6 3 31 38 0.82 1447 1528 0.95
8 Impel Gwardia Wrocław 21 18 6 12 3 2 1 4 3 5 29 40 0.73 1455 1515 0.96
9 AZS Białystok 14 18 5 13 2 0 3 2 2 9 21 45 0.47 1344 1490 0.9
10 Stal Mielec 11 18 3 15 1 1 1 3 5 7 20 48 0.42 1346 1587 0.85

Źródło: http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2011-2012/plusliga-kobiet/runda-zasadnicza/all
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     play-off

     play-out

Play-off

I runda

(do 2 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
2012-02-14 Gwardia Wrocław 2:3 Muszynianka Muszyna 25:20, 17:25, 25:17, 20:25, 11:15
2012-02-17 Muszynianka Muszyna 3:2 Gwardia Wrocław 25:22, 20:25, 25:15, 20:25, 15:9
2012-02-14 Budowlani Łódź 0:3 Trefl Sopot 8:25, 17:25, 15:25
2012-02-17 Trefl Sopot 3:0 Budowlani Łódź 25:14, 25:20, 26:24
2012-02-14 PTPS Piła 2:3 MKS Dąbrowa Górnicza 21:25, 25:21, 17:25, 25:19, 10:15
2012-02-17 MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 PTPS Piła 25:18, 25:17, 25:22
2012-02-14 Pałac Bydgoszcz 0:3 BKS Bielsko-Biała 17:25, 16:25, 27:29
2012-02-17 BKS Bielsko-Biała 3:0 Pałac Bydgoszcz 25:21, 25:14, 25:15

II runda

Mecze o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
2012-02-26 Muszynianka Muszyna 3:2 BKS Bielsko-Biała 25:23, 25:17, 23:25, 27:29, 15:13
2012-02-27 Muszynianka Muszyna 3:0 BKS Bielsko-Biała 25:16, 25:17, 28:26
2012-03-04 BKS Bielsko-Biała 1:3 Muszynianka Muszyna 12:25, 29:27, 23:25, 14:25
2012-02-25 Trefl Sopot 1:3 MKS Dąbrowa Górnicza 25:11, 21:25, 18:25, 22:25
2012-02-26 Trefl Sopot 3:2 MKS Dąbrowa Górnicza 25:20, 25:27, 25:27, 25:13, 15:12
2012-03-03 MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 Trefl Sopot 25:21, 25:21, 25:15
2012-03-04 MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 Trefl Sopot 17:25, 15:25, 19:25
2012-03-10 Trefl Sopot 3:2 MKS Dąbrowa Górnicza 25:13, 22:25, 23:25, 25:22, 15:13

Mecze o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
2012-02-26 Gwardia Wrocław 3:1 Pałac Bydgoszcz 26:24, 18:25, 25:22, 25:21
2012-03-03 Pałac Bydgoszcz 0:3 Gwardia Wrocław 18:25, 19:25, 17:25
2012-02-25 Budowlani Łódź 1:3 PTPS Piła 18:25, 22:25, 25:21, 24:26
2012-03-03 PTPS Piła 3:1 Budowlani Łódź 25:18, 19:25, 25:19, 28:26

III runda

Mecze o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
2012-03-17 Gwardia Wrocław 1:3 PTPS Piła 25:27, 25:13, 23:25, 23:25
2012-03-25 PTPS Piła 0:3 Gwardia Wrocław 15:25, 20:25, 20:25
2012-03-26 PTPS Piła 0:3 Gwardia Wrocław 19:25, 17:25, 10:25
Mecze o 3. miejsce

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
2012-03-18 MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 BKS Bielsko-Biała 22:25, 25:22, 25:21, 25:19
2012-03-19 MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 BKS Bielsko-Biała 23:25, 20:25, 25:15, 25:13, 15:12
2012-03-24 BKS Bielsko-Biała 2:3 MKS Dąbrowa Górnicza 25:13, 23:25, 13:25, 25:18, 7:15
Finał

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
2012-03-19 Muszynianka Muszyna 3:0 Trefl Sopot 25:20, 25:21, 25:21
2012-03-20 Muszynianka Muszyna 1:3 Trefl Sopot 25:19, 20:25, 20:25, 23:25
2012-03-26 Trefl Sopot 3:0 Muszynianka Muszyna 25:22, 25:22, 26:24
2012-03-27 Trefl Sopot 3:2 Muszynianka Muszyna 25:22, 25:27, 25:27, 25:13, 15:11

Play-out

(do 4 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
2012-02-18 Stal Mielec 3:0 AZS Białystok 25:22, 25:18, 25:19
2012-02-25 AZS Białystok 2:3 Stal Mielec 25:23, 23:25, 19:25, 26:24, 9:15
2012-02-26 AZS Białystok 3:2 Stal Mielec 27:25, 25:19, 24:26, 20:25, 15:12
2012-03-03 Stal Mielec 3:0 AZS Białystok 31:29, 25:23, 25:23
2012-03-04 Stal Mielec 1:3 AZS Białystok 20:25, 25:23, 22:25, 19:25
2012-03-10 AZS Białystok 3:1 Stal Mielec 25:20, 25:20, 25:27, 25:21
2012-03-11 AZS Białystok 3:2 Stal Mielec 25:20, 21:25, 25:22, 21:25, 15:9

Baraż o LSK

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
2011-04-21 AZS Białystok 3:1 Piecobiogaz Murowana Goślina 31:29, 26:24, 21:25, 25:15
2011-04-22 AZS Białystok 3:0 Piecobiogaz Murowana Goślina 25:23, 25:13, 25:19
2011-04-28 Piecobiogaz Murowana Goślina 1:3 AZS Białystok 13:25, 21:25, 25:19, 18:25

Klasyfikacja końcowa

Zawodniczki Atomu Trefl Sopot Mistrzyniami Polski w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Atomu Trefl Sopot po ostatnim punkcie na wagę Mistrzyń Polski w sezonie 2011/2012
Zawodniczki Atomu Trefl Sopot po ostatnim punkcie na wagę Mistrzyń Polski w sezonie 2011/2012
Ceremonia medalowa
Ceremonia medalowa
Ceremonia medalowa
Ceremonia medalowa
Ceremonia medalowa
Ceremonia medalowa
Lp. Drużyna
1 Atom Trefl Sopot
Simple gold crown.svg
2 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
3 MKS Dąbrowa Górnicza
Simple gold cup.svg
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała
5 Impel Gwardia Wrocław
6 PTPS Piła
7 KS Pałac Bydgoszcz
8 Organika Budowlani Łódź
9 AZS Białystok
10 Stal Mielec

     Liga Mistrzyń

     Puchar CEV

     Puchar Challenge

     baraż z 2. zespołem I ligi

     spadek do I ligi

Składy

Transfery

Zobacz też

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
PlusLiga Kobiet (2011/2012)
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.