Polska Liga Siatkówki 2007/2008 − 72. sezon siatkarskich mistrzostw Polski (8. sezon jako liga profesjonalna ) organizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej .
Szybkie fakty Państwo, Organizator ...
Zamknij
W fazie zasadniczej 10 zespołów rozegrało mecze system każdy z każdym (mecz i rewanż). Do fazy play-off przeszło 8 najlepszych drużyn, gdzie rywalizowały one systemem drabinkowym (ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce i finał do trzech zwycięstw). Drużyny z dwóch ostatnich miejsc po fazie zasadniczej rywalizowały o utrzymanie grając do 4 zwycięstw, po których przegrany spadał bezpośrednio, a wygrany tej pary walczył z drugą drużyną z I ligi.
Więcej informacji Awans z I ligi ...
Zamknij
Uwagi:
Mecz ligowy 7 kolejki Jadar Sport Radom - PGE Skra Bełchatów, 07.11.2007
Tabela wyników
Więcej informacji Gospodarz \ Gość1 ...
Zamknij
Źródło: PlusLiga (pol. ) 1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.Kolory : zwycięstwo gospodarzy 3:0 lub 3:1 zwycięstwo gospodarzy 3:2 zwycięstwo gości 3:0 lub 3:1 zwycięstwo gości 3:2
Terminarz i wyniki spotkań
Więcej informacji 1. KOLEJKA, Data ...
1. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
30.09.2007
15:00
Płomień Sosnowiec
0:3 (16:25, 27:29, 22:25)
PGE Skra Bełchatów
1300
01.10.2007
18:30
Delecta Bydgoszcz
2:3 (25:21, 25:23, 20:25, 12:25, 12:15)
Jastrzębski Węgiel
2500
29.09.2007
17:00
Mlekpol AZS Olsztyn
3:0 (25:19, 25:20, 25:17)
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
2100
28.09.2007
18:30
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
3:2 (25:23, 21:25, 30:32, 26:24, 15:13)
Jadar Sport Radom
1600
29.09.2007
15:00
Asseco Resovia Rzeszów
3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3500
Zamknij
Więcej informacji 2. KOLEJKA, Data ...
2. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
08.10.2007
18:30
Płomień Sosnowiec
1:3 (23:25, 25:16, 23:25, 20:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1200
07.10.2007
15:00
Jadar Sport Radom
1:3 (23:25, 25:16, 20:25, 19:25)
Asseco Resovia Rzeszów
1600
05.10.2007
18:30
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
0:3 (14:25, 19:25, 17:25)
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
950
05.10.2007
18:00
Delecta Bydgoszcz
0:3 (19:25, 20:25, 13:25)
Mlekpol AZS Olsztyn
3000
06.10.2007
15:00
PGE Skra Bełchatów
3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
Jastrzębski Węgiel
3000
Zamknij
Więcej informacji 3. KOLEJKA, Data ...
3. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
13.10.2007
17:00
Jastrzębski Węgiel
3:0 (25:17, 25:22, 25:18)
Płomień Sosnowiec
500
14.10.2007
15:00
Mlekpol AZS Olsztyn
2:3 (25:10, 21:25, 21:25, 25:20, 10:15)
PGE Skra Bełchatów
3000
13.10.2007
15:00
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
2:3 (23:25, 25:18, 13:25, 25:19, 9:15)
Delecta Bydgoszcz
1200
12.10.2007
18:30
Asseco Resovia Rzeszów
3:1 (20:25, 25:21, 25:21, 25:22)
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
3500
13.10.2007
17:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1 (25:22, 25:18, 18:25, 28:26)
Jadar Sport Radom
1500
Zamknij
Więcej informacji 4. KOLEJKA, Data ...
4. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
21.10.2007
15:00
Płomień Sosnowiec
3:1 (25:23, 23:25, 25:18, 25:20)
Jadar Sport Radom
1000
19.10.2007
18:30
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
2:3 (21:25, 25:22, 25:23, 20:25, 12:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1400
18.10.2007
18:00
Asseco Resovia Rzeszów
3:2 (25:23, 22:25, 25:27, 25:19, 15:13)
Delecta Bydgoszcz
3300
09.10.2007
20:00
PGE Skra Bełchatów
3:2 (19:25, 25:18, 25:19, 23:25, 15:10)
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
2000
10.10.2007
20:00
Jastrzębski Węgiel
2:3 (25:17, 15:25, 21:25, 25:22, 15:17)
Mlekpol AZS Olsztyn
900
Zamknij
Więcej informacji 5. KOLEJKA, Data ...
5. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
24.10.2007
18:00
Mlekpol AZS Olsztyn
3:2 (21:25, 23:25, 25:19, 25:20, 15:8)
Płomień Sosnowiec
1200
30.10.2007
20:00
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
3:1 (20:25, 25:17, 28:26, 25:22)
Jastrzębski Węgiel
2200
31.10.2007
18:00
Asseco Resovia Rzeszów
0:3 (20:25, 24:26, 24:26)
PGE Skra Bełchatów
4500
28.10.2007
15:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1 (25:12, 31:33, 25:22, 25:20)
Delecta Bydgoszcz
1800
26.10.2007
18:30
Jadar Sport Radom
3:0 (25:19, 25:22, 25:20)
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
650
Zamknij
Więcej informacji 6. KOLEJKA, Data ...
6. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
03.11.2007
17:00
Płomień Sosnowiec
3:1 (25:16, 21:25, 25:22, 25:17)
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
1200
05.11.2007
18:30
Delecta Bydgoszcz
1:3 (26:24, 13:25, 18:25, 21:25)
Jadar Sport Radom
3200
04.11.2007
15:00
PGE Skra Bełchatów
3:0 (25:21, 25:20, 25:23)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3000
03.11.2007
15:00
Jastrzębski Węgiel
3:2 (25:23, 24:26, 25:27, 25:18, 15:8)
Asseco Resovia Rzeszów
900
02.11.2007
18:30
Mlekpol AZS Olsztyn
0:3 (23:25, 15:25, 20:25)
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
2500
Zamknij
Więcej informacji 7. KOLEJKA, Data ...
7. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
07.11.2007
20:00
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
3:0 (25:19, 30:28, 25:14)
Płomień Sosnowiec
1600
05.12.2007
20:15
Asseco Resovia Rzeszów
3:1 (17:25, 25:22, 25:19, 25:17)
Mlekpol AZS Olsztyn
5000
07.11.2007
18:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:2 (20:25, 25:18, 25:23, 22:25, 18:16)
Jastrzębski Węgiel
1800
07.11.2007
18:00
Jadar Sport Radom
3:2 (21:25, 22:25, 25:20, 25:16, 16:14)
PGE Skra Bełchatów
1400
07.11.2007
18:30
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
3:0 (25:17, 25:23, 25:19)
Delecta Bydgoszcz
650
Zamknij
Więcej informacji 8. KOLEJKA, Data ...
8. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
11.11.2007
15:00
Płomień Sosnowiec
3:0 (25:21, 25:19, 25:20)
Delecta Bydgoszcz
1200
10.11.2007
18:00
PGE Skra Bełchatów
3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:22)
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
3000
10.11.2007
17:00
Jastrzębski Węgiel
3:0 (25:23, 25:22, 25:21)
Jadar Sport Radom
700
10.11.2007
15:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0:3 (21:25, 18:25, 22:25)
Mlekpol AZS Olsztyn
3000
09.11.2007
18:30
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
3:0 (25:20, 25:22, 25:19)
Asseco Resovia Rzeszów
2500
Zamknij
Więcej informacji 9. KOLEJKA, Data ...
9. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
08.12.2007
17:00
Asseco Resovia Rzeszów
3:1 (21:25, 25:18, 25:22, 25:19)
Płomień Sosnowiec
3500
07.12.2007
18:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1 (29:27, 25:9, 20:25, 28:26)
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
1500
08.12.2007
18:00
Jadar Sport Radom
0:3 (22:25, 21:25, 16:25)
Mlekpol AZS Olsztyn
1300
08.12.2007
17:00
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
1:3 (25:20, 14:25, 36:38, 22:25)
Jastrzębski Węgiel
1700
09.12.2007
15:00
Delecta Bydgoszcz
1:3 (26:28, 25:22, 23:25, 16:25)
PGE Skra Bełchatów
4500
Zamknij
Więcej informacji 10. KOLEJKA, Data ...
10. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
15.12.2007
18:00
PGE Skra Bełchatów
3:0 (25:17, 25:17, 25:16)
Płomień Sosnowiec
2200
16.12.2007
15:00
Jastrzębski Węgiel
3:0 (25:16, 30:28, 25:18)
Delecta Bydgoszcz
800
16.12.2007
16:00
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
0:3 (19:25, 21:25, 17:25)
Mlekpol AZS Olsztyn
1500
14.12.2007
18:30
Jadar Sport Radom
0:3 (25:27, 19:25, 21:25)
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
1700
16.12.2007
15:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1 (22:25, 25:12, 25:19, 25:22)
Asseco Resovia Rzeszów
2500
Zamknij
Więcej informacji 11. KOLEJKA, Data ...
11. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
21.01.2008
18:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:2 (18:25, 25:16, 23:25, 25:11, 15:10)
Płomień Sosnowiec
1200
18.01.2008
18:30
Asseco Resovia Rzeszów
3:2 (19:25, 25:21, 25:22, 22:25, 15:9)
Jadar Sport Radom
3000
20.01.2008
15:00
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
3:0 (25:21, 25:17, 25:23)
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
1100
19.01.2008
17:00
Mlekpol AZS Olsztyn
3:0 (25:23, 25:22, 25:15)
Delecta Bydgoszcz
1500
19.01.2008
15:00
Jastrzębski Węgiel
3:2 (25:22, 19:25, 18:25, 25:21, 15:13)
PGE Skra Bełchatów
800
Zamknij
Więcej informacji 12. KOLEJKA, Data ...
12. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
26.01.2008
17:30
Płomień Sosnowiec
2:3 (21:25, 25:20, 25:23, 19:25, 11:15)
Jastrzębski Węgiel
1200
26.01.2008
15:00
PGE Skra Bełchatów
3:2 (25:22, 22:25, 25:16, 25:27, 15:11)
Mlekpol AZS Olsztyn
3000
26.01.2008
19:00
Delecta Bydgoszcz
1:3 (25:22, 15:25, 20:25, 19:25)
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
1600
26.01.2008
17:30
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
3:0 (25:0, 25:0, 25:0)[uwaga 1]
Asseco Resovia Rzeszów
1200
25.01.2008
18:00
Jadar Sport Radom
1:3 (18:25, 35:33, 19:25, 21:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1000
Zamknij
Więcej informacji 13. KOLEJKA, Data ...
13. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
01.02.2008
18:00
Jadar Sport Radom
3:0 (25:16, 25:23, 25:22)
Płomień Sosnowiec
600
02.02.2008
17:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1 (25:19, 25:16, 17:25, 25:16)
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
1200
02.02.2008
20:00
Delecta Bydgoszcz
0:3 (22:25, 17:25, 19:25)
Asseco Resovia Rzeszów
1300
04.02.2008
17:00
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
1:3 (25:22, 25:27, 17:25, 17:25)
PGE Skra Bełchatów
3000
02.02.2008
15:00
Mlekpol AZS Olsztyn
1:3 (22:25, 25:21, 19:25, 23:25)
Jastrzębski Węgiel
2500
Zamknij
Więcej informacji 14. KOLEJKA, Data ...
14. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
09.02.2008
17:00
Płomień Sosnowiec
0:3 (22:25, 20:25, 22:25)
Mlekpol AZS Olsztyn
1500
09.02.2008
15:00
Jastrzębski Węgiel
1:3 (23:25, 19:25, 26:24, 23:25)
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
900
08.02.2008
18:00
PGE Skra Bełchatów
3:0 (25:20, 25:14, 25:19)
Asseco Resovia Rzeszów
2500
09.02.2008
18:00
Delecta Bydgoszcz
3:0 (25:17, 25:17, 25:17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1400
08.02.2008
17:00
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
3:2 (25:20, 13:25, 29:27, 23:25, 15:10)
Jadar Sport Radom
700
Zamknij
Więcej informacji 15. KOLEJKA, Data ...
15. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
21.12.2007
18:30
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
2:3 (25:20, 25:19, 18:25, 29:31, 8:15)
Płomień Sosnowiec
300
21.12.2007
18:30
Jadar Sport Radom
2:3 (15:25, 25:20, 21:25, 25:22, 13:15)
Delecta Bydgoszcz
800
23.12.2007
15:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3 (25:22, 11:25, 16:25, 20:25)
PGE Skra Bełchatów
3700
22.12.2007
15:00
Asseco Resovia Rzeszów
0:3 (18:25, 16:25, 25:27)
Jastrzębski Węgiel
4500
07.02.2008
20:00
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
0:3 (21:25, 20:25, 21:25)
Mlekpol AZS Olsztyn
1700
Zamknij
Więcej informacji 16. KOLEJKA, Data ...
16. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
16.02.2008
17:00
Płomień Sosnowiec
0:3 (22:25, 17:25, 19:25)
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
1300
16.02.2008
15:00
Mlekpol AZS Olsztyn
1:3 (22:25, 25:21, 23:25, 19:25)
Asseco Resovia Rzeszów
2500
16.02.2008
17:00
Jastrzębski Węgiel
3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
800
16.02.2008
17:00
PGE Skra Bełchatów
3:0 (25:11, 25:20, 25:16)
Jadar Sport Radom
3000
15.02.2008
18:00
Delecta Bydgoszcz
0:3 (14:25, 23:25, 24:26)
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
1600
Zamknij
Więcej informacji 17. KOLEJKA, Data ...
17. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
23.02.2008
15:00
Delecta Bydgoszcz
3:1 (28:26, 25:22, 22:25, 25:13)
Płomień Sosnowiec
980
23.02.2008
15:00
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
1:3 (25:23, 31:33, 19:25, 22:25)
PGE Skra Bełchatów
1800
23.02.2008
15:00
Jadar Sport Radom
0:3 (23:25, 23:25, 24:26)
Jastrzębski Węgiel
1500
23.02.2008
15:00
Mlekpol AZS Olsztyn
3:2 (25:23, 23:25, 25:15, 16:25, 15:11)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2200
23.02.2008
15:00
Asseco Resovia Rzeszów
1:3 (18:25, 25:20, 23:25, 23:25)
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
2500
Zamknij
Więcej informacji 18. KOLEJKA, Data ...
18. KOLEJKA
Data
Godzina
Gospodarz
Rezultat
Gość
Widzów
26.02.2008
18:00
Płomień Sosnowiec
2:3 (25:23, 25:22, 18:25, 23:25, 13:15)
Asseco Resovia Rzeszów
1200
26.02.2008
18:00
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
3:0 (25:19, 26:24, 25:18)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1100
26.02.2008
18:00
Mlekpol AZS Olsztyn
1:3 (23:25, 26:24, 21:25, 23:25)
Jadar Sport Radom
1000
26.02.2008
18:00
Jastrzębski Węgiel
3:1 (25:17, 14:25, 25:22, 25:19)
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
350
26.02.2008
18:00
PGE Skra Bełchatów
3:0 (26:24, 25:18, 25:15)
Delecta Bydgoszcz
1800
Zamknij
Tabela
Więcej informacji Lp., Drużyna ...
Zamknij
Źródło: PlusLiga (pol. ) Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.Punktacja: 3:0 i 3:1 – 3 pkt; 3:2 – 2 pkt; 2:3 – 1 pkt; 1:3 i 0:3 – 0 pkt
Faza play-off
Faza play-out
Miejsca po danych kolejkach
Więcej informacji Drużyna \ Kolejka, 11 (15) ...
Drużyna \ Kolejka
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11(15)
12(11)
13(12)
14(13)
15(14)
16
17
18
Asseco Resovia Rzeszów
3
3
2
1
3
3
3
6
6
6
6
6
6
6
6
5
Delecta Bydgoszcz
7
8
7
7
8
9
9
9
9
9
9
9
10
10
10
10
10
10
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
9
9
9
9
9
9
Jadar Sport Radom
6
7
8
9
7
7
6
8
8
8
8
8
8
7
7
7
7
7
Jastrzębski Węgiel
4
6
6
6
6
7
6
6
5
3
4
3
3
4
3
3
3
Mlekpol AZS Olsztyn
1
1
3
2
4
4
3
3
4
4
4
PGE Skra Bełchatów
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Płomień Sosnowiec
9
9
9
8
9
8
8
7
7
7
7
7
7
8
8
8
8
8
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
5
4
5
5
2
2
2
2
2
2
2
2
2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
8
5
5
4
4
5
3
4
5
4
5
5
5
4
5
5
5
6
Uwagi:
Zestawienie nie uwzględnia w danej kolejce meczów przełożonych na późniejsze terminy, natomiast uwzględnia mecze rozegrane awansem[uwaga 2] . Miejsce zajmowane przez drużynę, która rozegrała mniej meczów, wyróżniono kursywą , natomiast podkreśleniem – drużynę, która rozegrała więcej meczów niż wynika to z numeru kolejki.
Mecze zgodnie z terminarzem:
15. kolejki rozegrane zostały w terminie 11. kolejki,
11. kolejki rozegrane zostały w terminie 12. kolejki,
12. kolejki rozegrane zostały w terminie 13. kolejki,
13. kolejki rozegrane zostały w terminie 14. kolejki.
Zamknij