Puchar Świata w biathlonie 2013/2014 – Hochfilzen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Puchar Świata w biathlonie 2013/2014 – Hochfilzen.

Puchar Świata w biathlonie 2013/2014 – Hochfilzen

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Puchar Świata w biathlonie 2013/2014 – Hochfilzen
Östersund Le Grand-Bornand
Data 3 – 8 grudnia
Gospodarz Hochfilzen
Liczba konkurencji 6
Zwycięzcy
Sprint Szwajcaria Selina Gasparin

Norwegia Lars Berger
Bieg pościgowy Norwegia Synnøve Solemdal

Francja Martin Fourcade
Sztafeta  Ukraina

 Norwegia
Mapa konturowa Europy, blisko centrum na dole znajduje się punkt z opisem „Hochfilzen”
Położenie na mapie Europy

Zawody pucharu świata w biathlonie w Hochfilzen były drugimi w sezonie 2013/2014 w tej dyscyplinie sportu. Konkurencje rozegrano w dniach 6 grudnia – 8 grudnia. Rywalizacja odbywała się w sprincie, biegu pościgowym oraz w sztafecie.

Program zawodów

Dzień Konkurencja Początek Liczba uczestników
6 grudnia Sprint kobiet 10:30 CET 107
6 grudnia Sprint mężczyzn 13:30 CET 106
7 grudnia Sztafeta kobiet 11:30 CET 92 (23 sztafety)
7 grudnia Sztafeta mężczyzn 14:30 CET 108 (27 sztafet)
8 grudnia Bieg pościgowy kobiet 11:30 CET 60
8 grudnia Bieg pościgowy mężczyzn 13:30 CET 60

Zestawienie medalistów

Mężczyźni

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Sprint (10 km)
szczegóły
Norwegia Lars Berger
Norwegia (NOR)
Francja Martin Fourcade
Francja (FRA)
Norwegia Ole Einar Bjørndalen
Norwegia (NOR)
Bieg pościgowy (12,5 km)
szczegóły
Francja Martin Fourcade
Francja (FRA)
Norwegia Emil Hegle Svendsen
Norwegia (NOR)
Norwegia Tarjei Bø
Norwegia (NOR)
Sztafeta (4×7,5 km)
szczegóły
 Norwegia
Vetle Sjåstad Christiansen
Ole Einar Bjørndalen
Tarjei Bø
Emil Hegle Svendsen
 Szwecja
Christoffer Eriksson
Björn Ferry
Fredrik Lindström
Carl Johan Bergman
 Rosja
Aleksiej Wołkow
Jewgienij Ustiugow
Anton Szypulin
Dmitrij Małyszko

Kobiety

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Sprint (7,5 km)
szczegóły
Szwajcaria Selina Gasparin
Szwajcaria (SUI)
Czechy Veronika Vítková
Czechy (CZE)
Rosja Irina Starych
Rosja (RUS)
Bieg pościgowy (10 km)
szczegóły
Norwegia Synnøve Solemdal
Norwegia (NOR)
Ukraina Julija Dżima
Ukraina (UKR)
Polska Krystyna Pałka
Polska (POL)
Sztafeta (4×6 km)
szczegóły
 Ukraina
Julija Dżima
Wita Semerenko
Wałentyna Semerenko
Ołena Pidhruszna
 Niemcy
Franziska Preuß
Andrea Henkel
Franziska Hildebrand
Laura Dahlmeier
 Francja
Marie-Laure Brunet
Sophie Boilley
Anaïs Chevalier
Anaïs Bescond

Wyniki

Sprint mężczyzn

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Berger, LarsLars Berger  Norwegia 2 (0+2) 25:02,0 0,0
Fourcade, MartinMartin Fourcade  Francja 0 (0+0) 25:15,6 +13,6
Bjørndalen, Ole EinarOle Einar Bjørndalen  Norwegia 1 (0+1) 25:17,3 +15,3
4. Bø, TarjeiTarjei Bø  Norwegia 0 (0+0) 25:19,0 +17,0
5. Sumann, ChristophChristoph Sumann  Austria 0 (0+0) 25:33,1 +31,1
6. Pidruczny, DmytroDmytro Pidruczny  Ukraina 0 (0+0) 25:33,3 +31,3
7. Svendsen, Emil HegleEmil Hegle Svendsen  Norwegia 1 (1+0) 25:41,7 +39,7
8. Schempp, SimonSimon Schempp  Niemcy 1 (0+1) 25:44,1 +42,1
9. Semenow, SerhijSerhij Semenow  Ukraina 0 (0+0) 25:49,7 +47,7
10. Böhm, DanielDaniel Böhm  Niemcy 0 (0+0) 25:50,7 +48,7
11. Peiffer, ArndArnd Peiffer  Niemcy 1 (0+1) 25:52,0 +50,0
12. Graf, FlorianFlorian Graf  Niemcy 0 (0+0) 25:52,1 +50,1
13. Leguellec, Jean-PhilippeJean-Philippe Leguellec  Kanada 1 (0+1) 25:57,0 +55,0
14. Szypulin, AntonAnton Szypulin  Rosja 1 (0+1) 25:57,7 +55,7
15. Małyszko, DmitrijDmitrij Małyszko  Rosja 2 (1+1) 26:01,2 +59,2
16. Bailey, LowellLowell Bailey  Stany Zjednoczone 0 (0+0) 26:04,2 +1:02,2
17. Ustiugow, JewgienijJewgienij Ustiugow  Rosja 1 (1+0) 26:07,1 +1:05,1
18. Eder, SimonSimon Eder  Austria 1 (1+0) 26:14,1 +1:12,1
19. Mesotitsch, DanielDaniel Mesotitsch  Austria 1 (0+1) 26:16,9 +1:14,9
19. Béatrix, Jean-GuillaumeJean-Guillaume Béatrix  Francja 2 (0+2) 26:16,9 +1:14,9
21. Lindström, FredrikFredrik Lindström  Szwecja 2 (0+2) 26:20,7 +1:18,7
22. Fak, JakovJakov Fak  Słowenia 2 (1+1) 26:21,3 +1:19,3
23. Garaniczew, JewgienijJewgienij Garaniczew  Rosja 1 (0+1) 26:21,8 +1:19,8
24. Burke, TimTim Burke  Stany Zjednoczone 2 (0+2) 26:25,4 +1:23,4
25. Desthieux, SimonSimon Desthieux  Francja 2 (0+2) 26:26,6 +1:24,6
26. Rastorgujevs, AndrejsAndrejs Rastorgujevs  Łotwa 2 (1+1) 26:26,8 +1:24,8
27. Landertinger, DominikDominik Landertinger  Austria 2 (0+2) 26:28,1 +1:26,1
28. Bœuf, AlexisAlexis Bœuf  Francja 1 (0+1) 26:28,4 +1:26,4
29. Windisch, DominikDominik Windisch  Włochy 2 (0+2) 26:31,8 +1:29,8
30. Soukup, JaroslavJaroslav Soukup  Czechy 1 (0+1) 26:41,8 +1:39,8
31. Green, BrendanBrendan Green  Kanada 2 (1+1) 26:41,9 +1:39,9
32. L'Abée-Lund, HenrikHenrik L'Abée-Lund  Norwegia 2 (2+0) 26:43,2 +1:41,2
33. Birnbacher, AndreasAndreas Birnbacher  Niemcy 3 (0+3) 26:44,0 +1:42,0
33. Wołkow, AleksiejAleksiej Wołkow  Rosja 1 (1+0) 26:44,0 +1:42,0
35. Böckli, ClaudioClaudio Böckli  Szwajcaria 0 (0+0) 26:44,9 +1:42,9
36. Deryzemla, AndrijAndrij Deryzemla  Ukraina 2 (1+1) 26:46,6 +1:44,6
37. Eberhard, TobiasTobias Eberhard  Austria 3 (2+1) 26:54,7 +1:52,7
38. Hallenbarter, SimonSimon Hallenbarter  Szwajcaria 2 (1+1) 26:57,1 +1:55,1
39. Ferry, BjörnBjörn Ferry  Szwecja 3 (2+1) 26:57,5 +1:55,5
40. Iliew, WładimirWładimir Iliew  Bułgaria 2 (1+1) 27:00,8 +1:58,8
41. Jánov, VítVít Jánov  Czechy 1 (0+1) 27:02,5 +2:00,5
42. Krčmář, MichalMichal Krčmář  Czechy 1 (0+1) 27:02,8 +2:00,8
43. Anew, KrasimirKrasimir Anew  Bułgaria 2 (1+1) 27:03,4 +2:01,4
44. Tobreluts, IndrekIndrek Tobreluts  Estonia 1 (0+1) 27:05,3 +2:03,3
45. De Lorenzi, ChristianChristian De Lorenzi  Włochy 2 (0+2) 27:09,7 +2:07,7
46. Joller, IvanIvan Joller  Szwajcaria 2 (1+1) 27:10,7 +2:08,7
47. Sedniew, SerhijSerhij Sedniew  Ukraina 1 (1+0) 27:12,4 +2:10,4
48. Smith, NathanNathan Smith  Kanada 1 (0+1) 27:13,4 +2:11,4
49. Moravec, OndřejOndřej Moravec  Czechy 3 (2+1) 27:13,7 +2:11,7
50. Bergman, Carl JohanCarl Johan Bergman  Szwecja 2 (0+2) 27:16,2 +2:14,2
Pozostali Polacy
Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
80. Pływaczyk, KrzysztofKrzysztof Pływaczyk  Polska 3 (2+1) 28:09,0 +3:07,0
86. Szczurek, ŁukaszŁukasz Szczurek  Polska 1 (0+1) 28:28,2 +3:26,2

Sprint kobiet

Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gasparin, SelinaSelina Gasparin  Szwajcaria 1 (0+1) 23:16,9 0,0
Vítková, VeronikaVeronika Vítková  Czechy 0 (0+0) 23:18,1 +1,2
Starych, IrinaIrina Starych  Rosja 0 (0+0) 23:19,0 +2,1
4. Berger, ToraTora Berger  Norwegia 2 (0+2) 23:23,3 +6,4
5. Dżima, JulijaJulija Dżima  Ukraina 1 (0+1) 23:26,7 +9,8
6. Solemdal, SynnøveSynnøve Solemdal  Norwegia 1 (0+1) 23:31,1 +14,2
7. Brunet, Marie-LaureMarie-Laure Brunet  Francja 1 (0+1) 23:33,5 +16,6
8. Zajcewa, OlgaOlga Zajcewa  Rosja 1 (0+1) 23:36,1 +19,2
9. Nowakowska-Ziemniak, WeronikaWeronika Nowakowska-Ziemniak  Polska 2 (1+1) 23:47,4 +30,5
10. Pidhruszna, OłenaOłena Pidhruszna  Ukraina 2 (1+1) 23:50,0 +33,1
11. Pałka, KrystynaKrystyna Pałka  Polska 0 (0+0) 23:56,4 +39,5
12. Szumiłowa, JekatierinaJekatierina Szumiłowa  Rosja 3 (2+1) 23:56,9 +40,0
13. Kuźmina, AnastasijaAnastasija Kuźmina  Słowacja 2 (0+2) 23:58,1 +41,2
14. Bescond, AnaïsAnaïs Bescond  Francja 2 (1+1) 23:59,6 +42,7
15. Dahlmeier, LauraLaura Dahlmeier  Niemcy 1 (0+1) 23:59,9 +43,0
16. Mäkäräinen, KaisaKaisa Mäkäräinen  Finlandia 3 (3+0) 24:00,8 +43,9
17. Crawford, RosannaRosanna Crawford  Kanada 2 (0+2) 24:04,0 +47,1
18. Ringen, EliseElise Ringen  Norwegia 3 (1+2) 24:05,8 +48,9
19. Gregorin, TejaTeja Gregorin  Słowenia 2 (1+1) 24:10,2 +53,3
20. Preuß, FranziskaFranziska Preuß  Niemcy 3 (2+1) 24:10,4 +53,5
21. Gereková, JanaJana Gereková  Słowacja 2 (2+0) 24:11,2 +54,3
22. Semerenko, WałentynaWałentyna Semerenko  Ukraina 3 (2+1) 24:13,6 +56,7
23. Soukalová, GabrielaGabriela Soukalová  Czechy 2 (0+2) 24:16,5 +59,6
24. Semerenko, WitaWita Semerenko  Ukraina 2 (1+1) 24:18,0 +1:01,1
25. Kocher, ZinaZina Kocher  Kanada 2 (1+1) 24:19,7 +1:02,8
26. Mali, AndrejaAndreja Mali  Słowenia 0 (0+0) 24:24,4 +1:07,5
27. Chevalier, AnaïsAnaïs Chevalier  Francja 0 (0+0) 24:26,3 +1:09,4
28. Skardino, NadieżdaNadieżda Skardino  Białoruś 3 (2+1) 24:30,8 +1:13,9
29. Welle-Strand Horn, FannyFanny Welle-Strand Horn  Norwegia 2 (1+1) 24:31,8 +1:14,9
30. Soulié, LaureLaure Soulié  Andora 1 (0+1) 24:34,3 +1:17,4
31. Hildebrand, FranziskaFranziska Hildebrand  Niemcy 3 (0+3) 24:37,3 +1:20,4
32. Usanowa, DarjaDarja Usanowa  Kazachstan 2 (1+1) 24:39,4 +1:22,5
33. Wiłuchina, OlgaOlga Wiłuchina  Rosja 2 (1+1) 24:39,6 +1:22,7
34. Bolliet, MarineMarine Bolliet  Francja 1 (0+1) 24:40,6 +1:23,7
35. Imrie, MeganMegan Imrie  Kanada 2 (0+2) 24:40,9 +1:24,0
36. Domraczewa, DarjaDarja Domraczewa  Białoruś 4 (2+2) 24:41,3 +1:24,4
37. Pișcoran, LuminițaLuminița Pișcoran  Rumunia 1 (0+1) 24:41,7 +1:24,8
38. Wierer, DorotheaDorothea Wierer  Włochy 2 (1+1) 24:43,0 +1:26,1
38. Puskarčíková, EvaEva Puskarčíková  Czechy 2 (0+2) 24:43,0 +1:26,1
40. Suzuki, FuyukoFuyuko Suzuki  Japonia 1 (0+1) 24:43,6 +1:26,7
41. Flatland, Ann KristinAnn Kristin Flatland  Norwegia 3 (0+3) 24:46,6 +1:29,7
42. Gasparin, ElisaElisa Gasparin  Szwajcaria 1 (0+1) 24:48,5 +1:31,6
43. Eckhoff, TirilTiril Eckhoff  Norwegia 3 (0+3) 24:49,9 +1:33,0
44. Burdyga, NataljaNatalja Burdyga  Ukraina 1 (0+1) 24:51,7 +1:34,8
45. Eržen, AnjaAnja Eržen  Słowenia 2 (1+1) 24:55,2 +1:38,3
46. Boilley, SophieSophie Boilley  Francja 3 (1+2) 24:58,1 +1:41,2
47. Gössner, MiriamMiriam Gössner  Niemcy 5 (2+3) 25:03,4 +1:46,5
48. Ponza, MichelaMichela Ponza  Włochy 1 (0+1) 25:03,9 +1:47,0
49. Gwizdoń, MagdalenaMagdalena Gwizdoń  Polska 3 (1+2) 25:06,0 +1:49,1
50. Innerhofer, KatharinaKatharina Innerhofer  Austria 3 (0+3) 25:07,5 +1:50,6
Pozostałe Polki
Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
56. Hojnisz, MonikaMonika Hojnisz  Polska 3 (2+1) 25:15,5 +1:58,6
95. Hojnisz, PatrycjaPatrycja Hojnisz  Polska 3 (2+1) 26:51,5 +3:34,6

Bieg pościgowy mężczyzn

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Początkowa
strata
Wynik Strata
Fourcade, MartinMartin Fourcade  Francja 1 (0+0+1+0) 0:14 32:43,3
Svendsen, Emil HegleEmil Hegle Svendsen  Norwegia 1 (0+0+1+0) 0:40 32:51,0 +7,7
Bø, TarjeiTarjei Bø  Norwegia 2 (1+0+1+0) 0:17 33:00,9 +17,6
4. Ustiugow, JewgienijJewgienij Ustiugow  Rosja 0 (0+0+0+0) 1:05 33:03,1 +19,8
5. Bjørndalen, Ole EinarOle Einar Bjørndalen  Norwegia 3 (1+1+1+0) 0:15 33:04,5 +21,2
6. Schempp, SimonSimon Schempp  Niemcy 1 (0+0+0+1) 0:42 33:12,2 +28,9
7. Sumann, ChristophChristoph Sumann  Austria 0 (0+0+0+0) 0:31 33:18,5 +35,2
8. Bœuf, AlexisAlexis Bœuf  Francja 1 (0+0+0+1) 1:26 33:27,7 +44,4
9. Rastorgujevs, AndrejsAndrejs Rastorgujevs  Łotwa 1 (0+0+0+1) 1:25 33:28,2 +44,9
10. Béatrix, Jean-GuillaumeJean-Guillaume Béatrix  Francja 1 (1+0+0+0) 1:15 33:29,0 +45,7
11. Peiffer, ArndArnd Peiffer  Niemcy 2 (2+0+0+0) 0:50 33:29,8 +46,5
12. Małyszko, DmitrijDmitrij Małyszko  Rosja 2 (2+0+0+0) 0:59 33:35,1 +51,8
13. Böhm, DanielDaniel Böhm  Niemcy 0 (0+0+0+0) 0:49 33:42,9 +59,6
14. Berger, LarsLars Berger  Norwegia 5 (0+0+2+3) 33:56,1 +1:12,8
15. Birnbacher, AndreasAndreas Birnbacher  Niemcy 1 (1+0+0+0) 1:42 33:56,9 +1:13,6
16. Fak, JakovJakov Fak  Słowenia 3 (0+0+1+2) 1:19 33:59,0 +1:15,7
17. Szypulin, AntonAnton Szypulin  Rosja 2 (0+0+2+0) 0:56 33:59,2 +1:15,9
18. Semenow, SerhijSerhij Semenow  Ukraina 2 (0+1+1+0) 0:48 34:00,3 +1:17,0
19. Wołkow, AleksiejAleksiej Wołkow  Rosja 1 (0+0+1+0) 1:42 34:11,4 +1:28,1
20. Graf, FlorianFlorian Graf  Niemcy 4 (1+1+2+0) 0:50 34:15,2 +1:31,9
21. Burke, TimTim Burke  Stany Zjednoczone 2 (1+0+0+1) 1:23 34:15,6 +1:32,3
22. Deryzemla, AndrijAndrij Deryzemla  Ukraina 2 (0+1+0+1) 1:45 34:16,8 +1:33,5
23. Eder, SimonSimon Eder  Austria 3 (1+1+0+1) 1:12 34:23,3 +1:40,0
24. Pidruczny, DmytroDmytro Pidruczny  Ukraina 2 (0+0+0+2) 0:31 34:26,2 +1:42,9
25. Windisch, DominikDominik Windisch  Włochy 3 (1+1+0+1) 1:30 34:31,7 +1:48,4
26. Weger, BenjaminBenjamin Weger  Szwajcaria 1 (0+0+1+0) 2:29 34:33,1 +1:49,8
27. Smith, NathanNathan Smith  Kanada 1 (1+0+0+0) 2:11 34:33,6 +1:50,3
28. Lindström, FredrikFredrik Lindström  Szwecja 4 (1+1+1+1) 1:19 34:34,8 +1:51,5
29. Desthieux, SimonSimon Desthieux  Francja 3 (0+0+2+1) 1:25 34:35,0 +1:51,7
30. Bailey, LowellLowell Bailey  Stany Zjednoczone 4 (0+2+1+1) 1:02 34:35,6 +1:52,3
31. Christiansen, Vetle SjåstadVetle Sjåstad Christiansen  Norwegia 1 (0+0+1+0) 2:23 34:36,4 +1:53,1
32. Leguellec, Jean-PhilippeJean-Philippe Leguellec  Kanada 4 (1+1+1+1) 0:55 34:51,4 +2:08,1
33. Mesotitsch, DanielDaniel Mesotitsch  Austria 4 (1+1+1+1) 1:15 34:54,1 +2:10,8
34. Garaniczew, JewgienijJewgienij Garaniczew  Rosja 2 (0+1+0+1) 1:20 34:55,1 +2:11,8
35. Anew, KrasimirKrasimir Anew  Bułgaria 0 (0+0+0+0) 2:01 35:05,5 +2:22,2
36. Ferry, BjörnBjörn Ferry  Szwecja 2 (0+0+1+1) 1:56 35:11,2 +2:27,9
37. L'Abée-Lund, HenrikHenrik L'Abée-Lund  Norwegia 2 (0+0+1+1) 1:41 35:16,0 +2:32,7
38. Hallenbarter, SimonSimon Hallenbarter  Szwajcaria 1 (1+0+0+0) 1:55 35:23,4 +2:40,1
39. Landertinger, DominikDominik Landertinger  Austria 5 (1+2+1+1) 1:26 35:29,0 +2:45,7
40. Soukup, JaroslavJaroslav Soukup  Czechy 3 (1+1+0+1) 1:40 35:30,7 +2:47,4
41. Böckli, ClaudioClaudio Böckli  Szwajcaria 2 (1+0+0+1) 1:43 35:36,1 +2:52,8
42. Moravec, OndřejOndřej Moravec  Czechy 2 (0+1+0+1) 2:12 35:38,3 +2:55,0
43. Green, BrendanBrendan Green  Kanada 3 (0+0+2+1) 1:40 35:41,9 +2:58,6
44. Hasilla, TomášTomáš Hasilla  Słowacja 2 (0+0+0+2) 2:26 36:10,9 +3:27,6
45. Bergman, Carl JohanCarl Johan Bergman  Szwecja 5 (0+1+3+1) 2:14 36:23,3 +3:40,0
46. Tobreluts, IndrekIndrek Tobreluts  Estonia 4 (0+1+2+1) 2:03 36:37,6 +3:54,3
47. Joller, IvanIvan Joller  Szwajcaria 3 (2+1+0+0) 2:09 36:42,8 +3:59,5
48. Eberhard, TobiasTobias Eberhard  Austria 6 (2+2+0+2) 1:53 36:56,6 +4:13,3
49. Eriksson, ChristofferChristoffer Eriksson  Szwecja 4 (0+1+2+1) 2:22 36:57,2 +4:13,9
50. Lessing, RolandRoland Lessing  Estonia 4 (1+0+1+2) 2:28 37:14,2 +4:30,9

Bieg pościgowy kobiet

Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Początkowa
strata
Wynik Strata
Solemdal, SynnøveSynnøve Solemdal  Norwegia 1 (1+0+0+0) 0:14 30:16,2
Dżima, JulijaJulija Dżima  Ukraina 0 (0+0+0+0) 0:10 30:27,7 +11,5
Pałka, KrystynaKrystyna Pałka  Polska 0 (0+0+0+0) 0:40 30:31,3 +15,1
4. Vítková, VeronikaVeronika Vítková  Czechy 1 (0+0+1+0) 0:01 30:34,3 +18,1
5. Starych, IrinaIrina Starych  Rosja 1 (1+0+0+0) 0:02 30:40,5 +24,3
6. Szumiłowa, JekatierinaJekatierina Szumiłowa  Rosja 1 (0+0+1+0) 0:40 30:48,1 +31,9
7. Semerenko, WałentynaWałentyna Semerenko  Ukraina 2 (0+2+0+0) 0:57 31:18,7 +1:02,5
8. Semerenko, WitaWita Semerenko  Ukraina 1 (0+0+0+1) 1:01 31:22,6 +1:06,4
9. Soukalová, GabrielaGabriela Soukalová  Czechy 1 (0+0+1+0) 1:00 31:23,2 +1:07,0
10. Zajcewa, OlgaOlga Zajcewa  Rosja 3 (0+0+2+1) 0:19 31:23,4 +1:07,2
11. Domraczewa, DarjaDarja Domraczewa  Białoruś 3 (0+0+1+2) 1:24 31:24,7 +1:08,5
12. Preuß, FranziskaFranziska Preuß  Niemcy 3 (1+0+1+1) 0:54 31:25,1 +1:08,9
13. Gregorin, TejaTeja Gregorin  Słowenia 2 (0+0+1+1) 0:53 31:28,3 +1:12,1
14. Mäkäräinen, KaisaKaisa Mäkäräinen  Finlandia 3 (0+0+1+2) 0:44 31:29,2 +1:13,0
15. Gasparin, SelinaSelina Gasparin  Szwajcaria 4 (0+0+2+2) 31:31,6 +1:15,4
16. Kuźmina, AnastasijaAnastasija Kuźmina  Słowacja 5 (1+1+1+2) 0:41 31:33,7 +1:17,5
17. Nowakowska-Ziemniak, WeronikaWeronika Nowakowska-Ziemniak  Polska 3 (1+1+0+1) 0:31 31:37,2 +1:21,0
18. Berger, ToraTora Berger  Norwegia 4 (0+3+0+1) 0:06 31:46,4 +1:30,2
19. Brunet, Marie-LaureMarie-Laure Brunet  Francja 4 (1+1+2+0) 0:17 31:55,3 +1:39,1
20. Wiłuchina, OlgaOlga Wiłuchina  Rosja 1 (1+0+0+0) 1:23 32:02,7 +1:46,5
21. Pidhruszna, OłenaOłena Pidhruszna  Ukraina 4 (0+0+1+3) 0:33 32:12,7 +1:56,5
22. Wierer, DorotheaDorothea Wierer  Włochy 2 (1+1+0+0) 1:26 32:20,1 +2:03,9
23. Ringen, EliseElise Ringen  Norwegia 4 (1+1+2+0) 0:49 32:27,8 +2:11,6
24. Eckhoff, TirilTiril Eckhoff  Norwegia 3 (0+1+0+2) 1:33 32:30,6 +2:14,4
25. Dahlmeier, LauraLaura Dahlmeier  Niemcy 3 (2+0+1+0) 0:43 32:32,7 +2:16,5
26. Crawford, RosannaRosanna Crawford  Kanada 4 (1+3+0+0) 0:47 32:34,8 +2:18,6
27. Suzuki, FuyukoFuyuko Suzuki  Japonia 1 (0+1+0+0) 1:27 32:35,7 +2:19,5
28. Hojnisz, MonikaMonika Hojnisz  Polska 2 (0+0+1+1) 1:59 32:36,3 +2:20,1
29. Henkel, AndreaAndrea Henkel  Niemcy 2 (0+1+1+0) 1:58 32:37,2 +2:21,0
30. Bescond, AnaïsAnaïs Bescond  Francja 4 (0+1+1+2) 0:43 32:43,5 +2:27,3
31. Gereková, JanaJana Gereková  Słowacja 4 (0+1+1+2) 0:54 32:45,6 +2:29,4
32. Gasparin, ElisaElisa Gasparin  Szwajcaria 1 (0+0+1+0) 1:32 32:46,9 +2:30,7
33. Flatland, Ann KristinAnn Kristin Flatland  Norwegia 3 (0+0+2+1) 1:30 32:56,5 +2:40,3
34. Boilley, SophieSophie Boilley  Francja 1 (0+1+0+0) 1:41 32:59,3 +2:43,1
35. Hildebrand, FranziskaFranziska Hildebrand  Niemcy 3 (0+0+1+2) 1:20 33:04,1 +2:47,9
36. Puskarčíková, EvaEva Puskarčíková  Czechy 2 (0+0+1+1) 1:26 33:13,4 +2:57,2
37. Głazyrina, JekatierinaJekatierina Głazyrina  Rosja 3 (0+0+1+2) 1:54 33:13,9 +2:57,7
38. Soulié, LaureLaure Soulié  Andora 2 (0+0+1+1) 1:17 33:16,5 +3:00,3
39. Chevalier, AnaïsAnaïs Chevalier  Francja 3 (0+1+1+1) 1:09 33:39,4 +3:23,2
40. Bolliet, MarineMarine Bolliet  Francja 3 (1+0+1+1) 1:24 33:40,1 +3:23,9
41. Burdyga, NataljaNatalja Burdyga  Ukraina 4 (1+1+1+1) 1:35 33:43,1 +3:26,9
42. Horn, Fanny Welle-StrandFanny Welle-Strand Horn  Norwegia 6 (0+2+2+2) 1:15 33:45,9 +3:29,7
43. Jurjewa, JekatierinaJekatierina Jurjewa  Rosja 1 (0+0+1+0) 1:57 33:49,3 +3:33,1
44. Gwizdoń, MagdalenaMagdalena Gwizdoń  Polska 5 (0+1+3+1) 1:49 33:57,3 +3:41,1
45. Imrie, MeganMegan Imrie  Kanada 5 (0+2+1+2) 1:24 33:58,9 +3:42,7
46. Lehtla, KadriKadri Lehtla  Estonia 2 (0+1+1+0) 1:57 34:00,8 +3:44,6
47. Panfiłowa, MarijaMarija Panfiłowa  Ukraina 3 (0+0+2+1) 1:59 34:04,5 +3:48,3
48. Pișcoran, LuminițaLuminița Pișcoran  Rumunia 4 (0+1+1+2) 1:25 34:14,2 +3:58,0
49. Mali, AndrejaAndreja Mali  Słowenia 5 (1+2+2+0) 1:08 34:30,2 +4:14,0
50. Sloof, ChardineChardine Sloof  Holandia 1 (0+0+0+1) 1:55 34:33,2 +4:17,0

Sztafeta mężczyzn

Lp. Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas zawodnika Czas
drużyny
Strata
1 2
 Norwegia Vetle Sjåstad Christiansen 0+1 0+3 20:55,7 1:19:50,8
Ole Einar Bjørndalen 0+0 0+2 19:15,6
Tarjei Bø 0+0 0+3 20:02,9
Emil Hegle Svendsen 0+0 0+1 19:36,6
 Szwecja Christoffer Eriksson 0+0 0+3 21:28,5 1:20:10,1 +19,3
Björn Ferry 0+0 0+0 19:45,7
Fredrik Lindström 0+0 0+1 19:24,0
Carl Johan Bergman 0+0 0+1 19:31,9
 Rosja Aleksiej Wołkow 0+1 0+0 20:29,8 1:20:11,9 +21,1
Jewgienij Ustiugow 0+0 0+2 19:42,3
Anton Szypulin 0+1 0+2 20:01,5
Dmitrij Małyszko 0+3 0+1 19:58,3
4.  Austria Christoph Sumann 0+1 0+1 20:54,9 1:20:36,1 +45,3
Daniel Mesotitsch 0+1 0+2 19:57,7
Dominik Landertinger 0+0 0+2 19:40,1
Simon Eder 0+1 0+2 20:03,4
5.  Francja Alexis Bœuf 0+1 0+1 20:24,5 1:20:49,1 +58,3
Jean-Guillaume Béatrix 0+0 2+3 20:49,1
Simon Desthieux 0+0 0+1 20:02,9
Martin Fourcade 0+1 0+2 19:32,6
6.  Niemcy Daniel Böhm 0+0 0+0 20:25,7 1:20:50,3 +59,5
Andreas Birnbacher 0+2 2+3 20:58,7
Arnd Peiffer 0+0 0+0 19:32,7
Simon Schempp 0+1 0+0 19:53,2
7.  Czechy Michal Krčmář 0+0 0+2 21:01,3 1:20:51,2 +1:00,4
Jaroslav Soukup 0+0 0+0 19:39,3
Zdeněk Vítek 0+1 0+0 20:43,4
Ondřej Moravec 0+0 0+0 19:27,2
8.  Szwajcaria Ivan Joller 0+0 0+2 21:14,3 1:21:12,2 +1:21,4
Benjamin Weger 0+0 0+1 19:23,5
Claudio Böckli 0+2 0+1 20:41,9
Simon Hallenbarter 0+0 0+0 19:52,5
9.  Kanada Jean-Philippe Leguellec 0+0 0+1 20:47,7 1:21:13,2 +1:22,4
Scott Perras 0+1 0+0 19:30,3
Brendan Green 0+1 1+3 21:07,5
Nathan Smith 0+0 0+0 19:47,7
10.  Włochy Christian De Lorenzi 0+0 0+0 20:45,3 1:21:15,8 +1:25,0
Dominik Windisch 0+0 0+1 19:32,3
Markus Windisch 0+0 0+1 20:17,8
Lukas Hofer 0+1 2+3 20:40,4
11.  Stany Zjednoczone Lowell Bailey 0+0 0+1 20:27,9 1:21:16,2 +1:25,4
Tim Burke 0+1 0+2 20:00,8
Jeremy Teela 0+0 0+2 20:26,0
Leif Nordgren 0+2 0+2 20:21,5
12.  Ukraina Serhij Semenow 0+1 0+0 21:00,3 1:21:48,0 +1:57,2
Ołeksandr Biłanenko 0+1 0+0 20:06,6
Dmytro Pidruczny 0+0 0+1 20:16,4
Andrij Deryzemla 0+3 0+1 20:24,7
13.  Słowacja Pavol Hurajt 0+0 0+0 20:36,5 1:22:45,5 +2:54,7
Matej Kazár 0+1 0+1 19:50,6
Martin Otčenáš 0+0 2+3 21:52,9
Tomáš Hasilla 0+0 0+1 20:25,5
14.  Słowenia Simon Kočevar 0+2 0+1 21:54,3 1:23:30,4 +3:39,6
Klemen Bauer 0+1 0+1 20:34,3
Janez Marič 1+3 0+2 21:27,3
Jakov Fak 0+0 0+1 19:34,5
15.  Białoruś Jauhienij Abramienka 0+0 0+1 20:38,3 1:23:44,5 +3:53,7
Uładzimir Czapielin 0+1 1+3 20:34,6
Juryj Ladau 1+3 0+0 21:41,4
Uładzimir Alaniszka 0+0 0+2 20:50,2
16.  Bułgaria Michaił Kleczerow 0+0 0+3 21:27,3 1:23:47,3 +3:56,5
Władimir Iliew 0+2 0+3 20:28,1
Iwan Złatew 0+0 0+2 21:17,2
Krasimir Anew 0+2 0+2 20:34,7
17.  Finlandia Jarkko Kauppinen 0+3 0+2 21:34,1 1:24:47,7 +4:56,9
Olli Hiidensalo 0+3 0+1 21:34,9
Ville Simola 0+0 0+0 20:54,9
Ahti Toivanen 0+1 0+2 20:43,8
18.  Estonia Kauri Kõiv 0+3 0+0 22:13,2 1:25:36,6 +5:45,8
Indrek Tobreluts 0+2 0+1 21:02,3
Daniil Steptšenko 0+0 0+1 21:14,9
Roland Lessing 0+3 0+1 21:06,2
19.  Kazachstan Jan Sawicki 0+3 0+3 21:54,0 1:26:29,9 +6:39,1
Siergiej Naumik 0+1 0+1 20:35,1
Aleksandr Trifonow 0+1 0+2 21:41,1
Dias Keneszew 0+2 0+1 22:19,7
20.  Rumunia Remus Faur 0+1 0+0 21:27,7 LAP
Roland Gerbacea 0+0 0+1 20:50,8
Cornel Puchianu 2+3 0+2 22:24,6
Marian Marcel Danila 0+0 1+3 LAP
21.  Łotwa Edgars Piksons 0+2 0+1 23:18,2 LAP
Andrejs Rastorgujevs 0+0 0+0 19:24,1
Toms Praulitis 0+3 1+3 23:17,9
Rolands Pužulis 0+1 0+0 LAP
22.  Japonia Mikito Tachizaki 0+1 0+3 22:27,9 LAP
Hidenori Isa 0+0 0+3 21:19,3
Junji Nagai 0+0 0+1 21:34,8
Yuki Nakajima 1+3 0+3 LAP
23.  Polska Łukasz Szczurek 1+3 0+1 22:48,4 LAP
Krzysztof Pływaczyk 0+0 0+2 20:54,8
Grzegorz Guzik 1+3 1+3 23:01,3
Rafał Lepel 0+1 0+2 LAP
24.  Chiny Tang Jinle 0+1 0+1 23:22,1 LAP
Ren Long 0+1 0+1 21:41,2
Li Xuezhi 0+1 1+3 23:04,1
Cheng Fangming 0+1 0+0 LAP
25.  Serbia Edin Hodžić 0+2 0+1 24:08,4 LAP
Damir Rastić 0+1 0+3 21:59,3
Emir Hrkalović 0+3 0+1 22:30,2
Milanko Petrović 0+2 0+0 LAP
26.  Korea Południowa Jun Je-uk 1+3 0+0 22:54,0 LAP
Lee In-bok 0+0 0+0 21:44,5
Kim Yong-gyu 2+3 0+2 23:29,1
Lee Su-young 0+0 0+2 LAP
27.  Wielka Brytania Lee-Steve Jackson 3+3 0+2 23:30,4 LAP
Kevin Kane 0+2 0+1 22:17,6
Marcel Laponder 0+2 0+2 22:20,4
Scott Dixon 0+3 0+2 LAP

Sztafeta kobiet

Lp. Reprezentacja Zawodniczki Strzelanie Czas zawodniczki Czas
drużyny
Strata
1 2
 Ukraina Julija Dżima 0+0 0+0 18:59,8 1:13:09,2
Wita Semerenko 0+1 0+0 18:06,5
Wałentyna Semerenko 0+1 0+1 18:07,2
Ołena Pidhruszna 0+0 0+0 17:55,7
 Niemcy Franziska Preuß 0+1 0+2 19:14,5 1:14:05,5 +56,3
Andrea Henkel 0+1 0+0 17:51,3
Franziska Hildebrand 0+0 1+3 18:50,6
Laura Dahlmeier 0+0 0+0 18:09,1
 Francja Marie-Laure Brunet 0+0 0+3 19:14,1 1:14:10,0 +1:00,8
Sophie Boilley 0+0 0+1 18:00,2
Anaïs Chevalier 0+1 0+1 18:45,9
Anaïs Bescond 0+0 0+1 18:09,8
4.  Rosja Jekatierina Głazyrina 0+1 0+1 19:16,0 1:14:18,4 +1:09,2
Irina Starych 0+1 0+0 17:51,1
Jekatierina Szumiłowa 0+0 0+3 18:25,9
Olga Zajcewa 0+0 1+3 18:45,4
5.  Norwegia Ann Kristin Flatland 0+2 0+1 19:54,9 1:14:58,9 +1:49,7
Tiril Eckhoff 0+1 0+1 18:03,8
Synnøve Solemdal 0+1 0+1 18:21,9
Tora Berger 0+2 0+2 18:38,3
6.  Słowacja Jana Gereková 0+1 0+2 19:15,4 1:15:01,5 +1:52,3
Anastasija Kuźmina 1+3 0+1 18:44,2
Terézia Poliaková 0+1 0+1 18:35,9
Paulína Fialková 0+1 0+1 18:26,0
7.  Białoruś Nadieżda Skardino 0+0 0+0 18:57,7 1:15:06,0 +1:56,8
Ludmiła Kalinczyk 0+0 0+3 19:10,0
Nastassia Dubarezawa 0+1 0+2 19:01,1
Darja Domraczewa 0+0 0+3 17:57,2
8.  Stany Zjednoczone Susan Dunklee 0+0 0+2 19:37,7 1:15:54,0 +2:44,8
Sara Studebaker 0+0 0+0 18:41,3
Hannah Dreissigacker 0+0 0+1 18:15,8
Lanny Barnes 0+0 0+0 19:19,2
9.  Włochy Dorothea Wierer 0+1 0+1 19:00,6 1:16:05,8 +2:56,6
Nicole Gontier 0+1 1+3 19:06,1
Karin Oberhofer 0+0 1+3 19:01,6
Michela Ponza 0+0 0+0 18:57,5
10.  Polska Krystyna Pałka 0+1 0+0 19:52,0 1:16:09,5 +3:00,3
Magdalena Gwizdoń 0+1 0+0 18:03,1
Weronika Nowakowska-Ziemniak 0+3 1+3 19:27,5
Monika Hojnisz 0+1 0+1 18:46,9
11.  Kanada Rosanna Crawford 0+1 0+0 19:17,6 1:16:19,4 +3:10,2
Megan Imrie 0+1 1+3 19:04,0
Megan Heinicke 0+0 0+0 18:14,9
Zina Kocher 0+0 2+3 19:42,9
12.  Czechy Veronika Vítková 0+1 0+0 18:59,4 1:16:35,0 +3:25,8
Gabriela Soukalová 0+0 1+3 18:59,2
Eva Puskarčíková 0+0 0+0 18:28,1
Barbora Tomešová 0+2 0+2 20:08,3
13.  Finlandia Kaisa Mäkäräinen 0+2 0+0 19:12,6 1:17:42,1 +4:32,9
Mari Laukkanen 0+2 0+0 18:30,3
Sanna Markkanen 0+2 0+3 19:45,2
Annukka Siltakorpi 0+0 0+2 20:14,0
14.  Rumunia Réka Ferencz 0+0 0+3 19:47,6 1:18:18,9 +5:09,7
Éva Tófalvi 0+0 0+2 18:24,6
Luminița Pișcoran 0+0 1+3 19:43,9
Florina Ioana Cirstea 0+0 0+1 20:22,8
15.  Szwajcaria Elisa Gasparin 0+1 0+2 20:04,1 1:18:42,2 +5:33,0
Selina Gasparin 0+2 0+2 18:40,0
Aita Gasparin 0+0 0+0 19:40,7
Irene Cadurisch 0+1 1+3 20:17,4
16.  Austria Iris Schwabl 0+2 0+0 20:28,6 LAP
Katharina Innerhofer 0+1 1+3 19:39,4
Lisa Hauser 0+2 0+0 20:00,8
Dunja Zdouc 0+0 0+0 LAP
17.  Szwecja Elisabeth Högberg 0+0 1+3 21:26,3 LAP
Anna-Karin Strömstedt 0+0 0+0 18:54,2
Asa Lif 0+1 0+3 20:03,1
Mona Brorsson 0+1 0+1 LAP
18.  Kazachstan Galina Wiszniewska 0+1 0+2 20:02,5 LAP
Darja Usanowa 0+1 0+1 18:40,4
Alina Rajkowa 0+3 0+1 20:59,7
Jelena Chrustalowa 0+1 0+1 LAP
19.  Bułgaria Desisława Stojanowa 0+0 0+1 20:11,4 LAP
Emilija Jordanowa 0+0 0+2 19:11,5
Stefani Popowa 0+1 0+1 19:42,0
Dafinka Koewa 1+3 2+3 LAP
20.  Estonia Grete Gaim 0+2 0+3 21:39,2 LAP
Darja Jurlova 0+1 0+1 19:36,0
Kristel Viigipuu 0+0 0+2 20:00,5
Kadri Lehtla 0+3 0+0 LAP
21.  Japonia Fuyuko Suzuki 0+2 0+0 20:29,6 LAP
Miki Kobayashi 0+0 0+3 20:09,1
Yuki Nakajima 0+1 0+0 20:02,2
Rina Suzuki 0+3 0+1 LAP
22.  Chiny Song Chaoqing 0+1 0+1 21:34,1 LAP
Zhang Yan 1+3 0+1 20:49,8
Tang Jialin 0+0 0+0 19:22,1
Zhang Zhaohan 0+0 0+3 LAP
23.  Korea Południowa Kim Seon-su 0+2 0+3 22:41,9 LAP
Jo In-hee 0+0 0+2 20:37,3
Park Ji-ae 0+0 0+2 21:08,9
Mun Ji-hee 0+2 0+3 LAP

Klasyfikacje po zawodach w Hochfilzen

Klasyfikacje generalne
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Francja Martin Fourcade 234
2. Norwegia Emil Hegle Svendsen 143
3. Rosja Jewgienij Ustiugow 133
4. Austria Simon Eder 129
5. Norwegia Ole Einar Bjørndalen 127
6. Niemcy Daniel Böhm 125
7. Francja Jean-Guillaume Béatrix 112
8. Norwegia Tarjei Bø 106
9. Niemcy Arnd Peiffer 103
10. Ukraina Serhij Semenow 99
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Czechy Gabriela Soukalová 148
2. Norwegia Synnøve Solemdal 145
3. Rosja Olga Zajcewa 143
4. Rosja Irina Starych 142
5. Norwegia Tora Berger 132
6. Francja Marie-Laure Brunet 132
7. Czechy Veronika Vítková 127
8. Ukraina Julija Dżima 121
9. Szwajcaria Selina Gasparin 119
10. Białoruś Darja Domraczewa 116
Klasyfikacje sprintu
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Francja Martin Fourcade 114
2. Norwegia Ole Einar Bjørndalen 77
3. Szwecja Fredrik Lindström 74
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Norwegia Tora Berger 91
2. Rosja Olga Zajcewa 88
3. Rosja Irina Starych 88
Klasyfikacje biegu pościgowego
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Francja Martin Fourcade 60
2. Norwegia Emil Hegle Svendsen 54
3. Norwegia Tarjei Bø 48
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Norwegia Synnøve Solemdal 60
2. Ukraina Julija Dżima 54
3. Polska Krystyna Pałka 48
Klasyfikacje biegu indywidualnego
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Francja Martin Fourcade 60
2. Austria Simon Eder 54
3. Austria Daniel Mesotitsch 48
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Czechy Gabriela Soukalová 60
2. Słowacja Anastasija Kuźmina 54
3. Francja Marie-Laure Brunet 48

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Puchar Świata w biathlonie 2013/2014 – Hochfilzen
Listen to this article